320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

MM 2014 alagrupp H

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    MM 2014 alagrupp H

    Belgia, Alžeeria, Venemaa ja Lõuna-Korea. Palju väravateta viike?
    Koondinfo.
    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

    #2
    Belgia korralik MM'i underdog, saab neile pöialt hoitud ja loodetavasti purjetab siit grupist esimesena edasi.

    Kommentaar


      #3
      Algselt postitas Wingback Vaata postitust
      Belgia korralik MM'i underdog, saab neile pöialt hoitud ja loodetavasti purjetab siit grupist esimesena edasi.
      Ma ei tea, mina neid underdogiks ei loeks. Kui me võtame kõrvuti Belgia koondise nimekirja ja Hollandi koondise nimekirja näiteks... siis Belgia koosseis paberil on täiesti kindlalt tugevam. Kuigi jah, ega Hollandit ka selle MMi suurimaks soosikuks ei peeta.

      Aga mõte jääb- vaadates Belgia koosseisu, siis nad on minu jaoks pigem favoriit kui undedog. Mignole/Courtois, Kompany, Vertonghen, Vermalen, Hazard, de Bruyne, Lukaku, Dembele, Witsel - kõik ikka äärmiselt kõvad tegelased.

      Kommentaar


        #4
        Favoriidiks ei saa neid lugeda juba ainuüksi sellepärast, et neil mängijatel puudub täielikult suurturniiride kogemus.

        Kommentaar


          #5
          Algselt postitas ericbana Vaata postitust
          Favoriidiks ei saa neid lugeda juba ainuüksi sellepärast, et neil mängijatel puudub täielikult suurturniiride kogemus.
          Suurturniiride kogemus on väga lamp asi? Palju on Brasiilia praegusel tiimil suurturniiride kogemust. See eelmise aasta väike turniirike? Mulle tundub, et see suurturniiri kogemus on ülehinnatud asi?

          Ja pigem tundub mulle, et Belgia on ülehinnatud siiski, kuskil 5-6. kohal favoriidi tabelis? Portugal, Uruguay, Itaalia, Prantsusmaa peaksid olema vähemalt sama kõvad. Alahinnatud tiim on Inglismaa või siis jah Holland või Kolumbia.

          Kommentaar


            #6
            Algselt postitas karl54 Vaata postitust
            Suurturniiride kogemus on väga lamp asi? Palju on Brasiilia praegusel tiimil suurturniiride kogemust. See eelmise aasta väike turniirike? Mulle tundub, et see suurturniiri kogemus on ülehinnatud asi?
            Ja millel põhineb arvamus, et Brasiilial sellel MM-il jõle hästi läheb? Brasiilia pole veel midagi võitnud ega ka finaali ette kirjutatud.

            Kommentaar


              #7
              Kogemus mängib rolli kuskil poolfinaalides ja kindlasti finaalis oma osa, enesekindlus ja kavalus. A sellega olen nõus, et pigem must hobune kui underdog siis.

              Kommentaar


                #8
                Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                Ja millel põhineb arvamus, et Brasiilial sellel MM-il jõle hästi läheb? Brasiilia pole veel midagi võitnud ega ka finaali ette kirjutatud.
                No mina arvan, et Hispaania võidab, ehk ma ei oska kommenteerida, aga Brasiilia mängijad on ka kordades paremad kui Belgia mehed, ja Belgia on minu jaoks ülehinnatud tiim, ma usun, et eeldatavasti Portugal lõpetab nende teekonna 16. hulgas, kui just Ronaldo liiga vigastatud pole.

                Kommentaar


                  #9
                  Belgia kaitseliinis on neli keskkaitsjat väga omapärane aga õigetest äärekaitsjatest hakkavad nad kindlasti puudust tundma, kuna keskkaitsja on selle koha peal mängides üsna piiratud oskustega. Belgia mängib 4-2-3-1 formatsiooniga ehk üpris kaitsvalt, oodates kontrarünnakuid et siis kiirusega vastane üle mängida.

                  Lõuna-Koreal oli äärmiselt keeruline kvalivikatsiooni turniir, kuna edasipääs selgus alles viimases voorus. Pärast kvalifikatsiooni turniiri lahkus tollane peatreener Choi Kang-Hee ametist, ning uueks peatreeneriks määrati 2013 suve alguses Hong Myung-Bo. Uue treeneri positiivset efekti Korea koondis siiamani tundnud ei ole, 12-st mängust on kaotatud pooled. Kuigi nende sõpruskohtumiste resultaate ei maksa väga tõsiselt võtta, kuna proovitud on mitmeid erinevaid mängijaid ja formatsioone. Parimad sõpruskohtumiste tulemused on ehk võõrsil 2:0 võit Kreeka vastu ja kodus Šveitsi alistamine tulemusega 2:1.

                  Lõuna-Korea koondises on vaid 4 mängijat kes on MM-i kogemusega:
                  Kim Bo-Kyung - ründav poolkaitsja, oli 2010 koondises kuid mängu ei saanud
                  Lee Chung-Yong - äärepoolkaitsja, mängis 2010 koondises ja lõi 2 väravat
                  Park Chu-Young - ründaja, mängis 2010 koondises ja lõi värava
                  Jung Sung-Ryong - väravavaht, mängis 2010 koondises ja oli kõik 4 mängu põhis

                  Korea koondise treener Hong Myung-Bo on vanematele MM-i fännidele kindlasti tuttav nimi. Tegemist on 45 aastase endise jalgpalluriga, kes viis Lõuna-Korea neljale järjestikusele MM-ile (1990-2002), kusjuures viimasel neist (2002) jõudis Lõuna-Korea esimese Aasia tiimina MM-i poolfinaali. Seega kahtlemata on Hongil väga suur MM-i kogemus, kuid treenerina pole ta ennast veel suurel areenil tõestanud, olles eelnevalt olnud vaid Korea U-20 ja U-23 tiimide treener.

                  Kommentaar


                    #10
                    Lõuna-Korea kõige huvitavam mängija on 26 aastane Ulsan Hyundai ründaja Kim Shin-Wook. 197 sentimeetri pikkune mängija oli 19 väravaga möödunud hooajal Korea Liiga parim väravalööja.




                    Ilma saundita võite vaadata kõiki tema eelmise hooaja väravaid, paistab et enamus väravad lööb ta peaga (obviously), kuid siin hulgas on ka paar kasti äärest löödud ilusat kauglööki.

                    Kommentaar


                      #11
                      Algselt postitas karl54 Vaata postitust
                      No mina arvan, et Hispaania võidab, ehk ma ei oska kommenteerida, aga Brasiilia mängijad on ka kordades paremad kui Belgia mehed, ja Belgia on minu jaoks ülehinnatud tiim, ma usun, et eeldatavasti Portugal lõpetab nende teekonna 16. hulgas, kui just Ronaldo liiga vigastatud pole.
                      Selge.Põhimõtteliselt võib teema juba lõppenuks lugeda.

                      Kommentaar


                        #12
                        Algselt postitas Kalp Vaata postitust
                        Selge.Põhimõtteliselt võib teema juba lõppenuks lugeda.
                        Misasi sa oled?

                        Kommentaar


                          #13
                          Belgia on täna YLE MM-lehekülje fookuses. Päris palju lugusid.
                          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                          Kommentaar


                            #14
                            Pff. Sõprusmängu puhul võiks ikka nii palju vahetusi lasta teha kui mehi oli üles antud (et kui tiimis kokku 23 meest siis 12 vahetust).

                            Kommentaar


                              #15
                              Algselt postitas Katk Vaata postitust
                              Pff. Sõprusmängu puhul võiks ikka nii palju vahetusi lasta teha kui mehi oli üles antud (et kui tiimis kokku 23 meest siis 12 vahetust).
                              Minu arust võiks ka ametlikes mängudes nii olla - nö vahetuskordi oleks endiselt kolm aga korraga võib välja vahetada nii palju mehi nagu treener vajalikuks peab. Ühtegi miinust ma siin ei näe, plusse aga hulgi.

                              Kommentaar

                              Working...
                              X