PDA

View Full Version : MM 2014 alagrupp H

mcnamara
02.06.14, 11:31
Belgia, Alžeeria, Venemaa ja Lõuna-Korea. Palju väravateta viike?
Koondinfo. (http://en.wikipedia.org/wiki/2014_FIFA_World_Cup_Group_H)

Wingback
02.06.14, 17:54
Belgia korralik MM'i underdog, saab neile pöialt hoitud ja loodetavasti purjetab siit grupist esimesena edasi.

rainis007
02.06.14, 18:30
Belgia korralik MM'i underdog, saab neile pöialt hoitud ja loodetavasti purjetab siit grupist esimesena edasi.

Ma ei tea, mina neid underdogiks ei loeks. Kui me võtame kõrvuti Belgia koondise nimekirja ja Hollandi koondise nimekirja näiteks... siis Belgia koosseis paberil on täiesti kindlalt tugevam. Kuigi jah, ega Hollandit ka selle MMi suurimaks soosikuks ei peeta.

Aga mõte jääb- vaadates Belgia koosseisu, siis nad on minu jaoks pigem favoriit kui undedog. Mignole/Courtois, Kompany, Vertonghen, Vermalen, Hazard, de Bruyne, Lukaku, Dembele, Witsel - kõik ikka äärmiselt kõvad tegelased.

ericbana
02.06.14, 18:40
Favoriidiks ei saa neid lugeda juba ainuüksi sellepärast, et neil mängijatel puudub täielikult suurturniiride kogemus.

Stok
02.06.14, 19:57
No koeraalused nad ka ei ole. Must hobune siis? Loodetavasti m2ngivad oma hyydnime kohaselt ja teevad "suurtele" palju tuska.

karl54
02.06.14, 20:44
Favoriidiks ei saa neid lugeda juba ainuüksi sellepärast, et neil mängijatel puudub täielikult suurturniiride kogemus.

Suurturniiride kogemus on väga lamp asi? Palju on Brasiilia praegusel tiimil suurturniiride kogemust. See eelmise aasta väike turniirike? Mulle tundub, et see suurturniiri kogemus on ülehinnatud asi?

Ja pigem tundub mulle, et Belgia on ülehinnatud siiski, kuskil 5-6. kohal favoriidi tabelis? Portugal, Uruguay, Itaalia, Prantsusmaa peaksid olema vähemalt sama kõvad. Alahinnatud tiim on Inglismaa või siis jah Holland või Kolumbia.

ericbana
02.06.14, 20:48
Suurturniiride kogemus on väga lamp asi? Palju on Brasiilia praegusel tiimil suurturniiride kogemust. See eelmise aasta väike turniirike? Mulle tundub, et see suurturniiri kogemus on ülehinnatud asi?

Ja millel põhineb arvamus, et Brasiilial sellel MM-il jõle hästi läheb? Brasiilia pole veel midagi võitnud ega ka finaali ette kirjutatud.

Wingback
02.06.14, 20:53
Kogemus mängib rolli kuskil poolfinaalides ja kindlasti finaalis oma osa, enesekindlus ja kavalus. A sellega olen nõus, et pigem must hobune kui underdog siis.

karl54
02.06.14, 20:53
Ja millel põhineb arvamus, et Brasiilial sellel MM-il jõle hästi läheb? Brasiilia pole veel midagi võitnud ega ka finaali ette kirjutatud.

No mina arvan, et Hispaania võidab, ehk ma ei oska kommenteerida, aga Brasiilia mängijad on ka kordades paremad kui Belgia mehed, ja Belgia on minu jaoks ülehinnatud tiim, ma usun, et eeldatavasti Portugal lõpetab nende teekonna 16. hulgas, kui just Ronaldo liiga vigastatud pole.

j6u1uv4n4
02.06.14, 21:36
Belgia kaitseliinis on neli keskkaitsjat :D väga omapärane aga õigetest äärekaitsjatest hakkavad nad kindlasti puudust tundma, kuna keskkaitsja on selle koha peal mängides üsna piiratud oskustega. Belgia mängib 4-2-3-1 formatsiooniga ehk üpris kaitsvalt, oodates kontrarünnakuid et siis kiirusega vastane üle mängida.

Lõuna-Koreal oli äärmiselt keeruline kvalivikatsiooni turniir, kuna edasipääs selgus alles viimases voorus. Pärast kvalifikatsiooni turniiri lahkus tollane peatreener Choi Kang-Hee ametist, ning uueks peatreeneriks määrati 2013 suve alguses Hong Myung-Bo. Uue treeneri positiivset efekti Korea koondis siiamani tundnud ei ole, 12-st mängust on kaotatud pooled. Kuigi nende sõpruskohtumiste resultaate ei maksa väga tõsiselt võtta, kuna proovitud on mitmeid erinevaid mängijaid ja formatsioone. Parimad sõpruskohtumiste tulemused on ehk võõrsil 2:0 võit Kreeka vastu ja kodus Šveitsi alistamine tulemusega 2:1.

Lõuna-Korea koondises on vaid 4 mängijat kes on MM-i kogemusega:
Kim Bo-Kyung - ründav poolkaitsja, oli 2010 koondises kuid mängu ei saanud
Lee Chung-Yong - äärepoolkaitsja, mängis 2010 koondises ja lõi 2 väravat
Park Chu-Young - ründaja, mängis 2010 koondises ja lõi värava
Jung Sung-Ryong - väravavaht, mängis 2010 koondises ja oli kõik 4 mängu põhis

Korea koondise treener Hong Myung-Bo on vanematele MM-i fännidele kindlasti tuttav nimi. Tegemist on 45 aastase endise jalgpalluriga, kes viis Lõuna-Korea neljale järjestikusele MM-ile (1990-2002), kusjuures viimasel neist (2002) jõudis Lõuna-Korea esimese Aasia tiimina MM-i poolfinaali. Seega kahtlemata on Hongil väga suur MM-i kogemus, kuid treenerina pole ta ennast veel suurel areenil tõestanud, olles eelnevalt olnud vaid Korea U-20 ja U-23 tiimide treener.

j6u1uv4n4
02.06.14, 21:53
Lõuna-Korea kõige huvitavam mängija on 26 aastane Ulsan Hyundai ründaja Kim Shin-Wook. 197 sentimeetri pikkune mängija oli 19 väravaga möödunud hooajal Korea Liiga parim väravalööja.

http://i.gyazo.com/0c5ddc60d22cf00866a19e64dd6d456f.png

Ilma saundita võite vaadata kõiki tema eelmise hooaja väravaid, paistab et enamus väravad lööb ta peaga (obviously), kuid siin hulgas on ka paar kasti äärest löödud ilusat kauglööki.

https://www.youtube.com/watch?v=By_1rnJ1xsg

Kalp
02.06.14, 22:06
No mina arvan, et Hispaania võidab, ehk ma ei oska kommenteerida, aga Brasiilia mängijad on ka kordades paremad kui Belgia mehed, ja Belgia on minu jaoks ülehinnatud tiim, ma usun, et eeldatavasti Portugal lõpetab nende teekonna 16. hulgas, kui just Ronaldo liiga vigastatud pole.

Selge.Põhimõtteliselt võib teema juba lõppenuks lugeda.

karl54
02.06.14, 22:21
Selge.Põhimõtteliselt võib teema juba lõppenuks lugeda.

Misasi sa oled?

mcnamara
04.06.14, 15:13
Belgia (http://yle.fi/urheilu/jalkapallo/FIFAn_jalkapallon_MM_2014/) on täna YLE MM-lehekülje fookuses. Päris palju lugusid.

Stok
04.06.14, 15:31
Yks lugu on selline:

Manchester United's Adnan Januzaj has his first Belgium cap taken from him after Fifa wiped the 5-1 win against Luxembourg from the official records.
Coach Marc Wilmots made seven substitutions in the World Cup warm-up match, one more than the amount permitted by world football's governing body.
It also means Chelsea striker Romelu Lukaku has his hat trick in the 26 May encounter erased and goalkeeper Sammy Bossut also has his first cap annulled.

Katk
04.06.14, 15:40
Pff. Sõprusmängu puhul võiks ikka nii palju vahetusi lasta teha kui mehi oli üles antud (et kui tiimis kokku 23 meest siis 12 vahetust).

Gallacher
04.06.14, 16:06
Pff. Sõprusmängu puhul võiks ikka nii palju vahetusi lasta teha kui mehi oli üles antud (et kui tiimis kokku 23 meest siis 12 vahetust).
Minu arust võiks ka ametlikes mängudes nii olla - nö vahetuskordi oleks endiselt kolm aga korraga võib välja vahetada nii palju mehi nagu treener vajalikuks peab. Ühtegi miinust ma siin ei näe, plusse aga hulgi.

mcnamara
09.06.14, 12:06
Põhjalikum lugu Belgia jalgpallist. (http://www.theguardian.com/football/blog/2014/jun/06/belgium-blueprint-gave-birth-golden-generation-world-cup-)

Tanel
09.06.14, 12:32
Belgiat on juba nii palju haibitud, et minu silmis on nad juba ülehinnatuks muutumas.

Tegelikult on (alg)koosseise vaadates on minu silmis MM-il 6-7 paremat meeskonda mängijate valiku poolest (Hispaania, Saksamaa, Brasiilia, Itaalia, Prantsusmaa, Portugal, Argentina).

Tegelikult pakub mulle sellest grupist veidi huvi Alžeeria, kes on see Aafrika tiim, kellest keegi ei räägi, kuigi meeskond võiks teoreetiliselt küllaltki edukas olla ja pole teistest Aafrika tiimidest just kehvem ja noori talente jagub. Koosseis on täiesti konkurentsivõimeline ning võiks kõigile kolmele julgelt vastu minna.

j6u1uv4n4
09.06.14, 13:06
Kolm Algeria mängijat kes paistavad silma:

Sofiane Feghouli, Valencia ääremängija, 13/14 hooajal La Ligas 4 väravat ja 8 söötu

Ryad Boudebouz, Bastia poolkaitsja, 13/14 hooajal Ligue 1-s 3 väravat ja 7 söötu

Saphir Taīder, Interi poolkaitsja, 13/14 hooajal Serie A-s 1 värav ja ? söötu.

mcnamara
09.06.14, 13:16
Belgiat on juba nii palju haibitud, et minu silmis on nad juba ülehinnatuks muutumas.

Viidatud artiklis pole mingit haipi. Seal on selgitatud, kuidas Belgias 15 aastaga niikaugele on jõutud. Vähemalt minu jaoks päris palju uut ja huvitavat.

Tanel
09.06.14, 14:30
Viidatud artiklis pole mingit haipi. Seal on selgitatud, kuidas Belgias 15 aastaga niikaugele on jõutud. Vähemalt minu jaoks päris palju uut ja huvitavat.

Ei olnudki vastus sellele The Guardiani artiklile vaid üldine tähelepanek, et Belgia ümber oleva jutu toon ja maht on selline nagu nad oleksid reaalsed konkurendid karikale. See oleks ikkagi paras ime, kui nad võita suudaks - siin on 5+ paremat tiimi ning kümmekond, kes suudavad nendega võrdselt mängida. Pole isegi võimatu, et neil juba grupis raskusi tekib.

chac
09.06.14, 16:28
no grupi- ja väljalangemismängudel on suur vahe - esimene nõuab palju väravaid (ehk ründavat jalgpalli), ja teine perfektset kaitsetööd.
itaallased nx korduvalt hädavaevu grupist edasi saanud ja hiljem karika pea kohale tõstnud.

ja ega ka hispaania 1:0'de teekond tippu rajanes ennekõike sellele et endale lüüa ei lastud.

moya
17.06.14, 19:37
Belgium: Courtois, Alderweireld, Kompany (c), Van Buyten, Vertonghen, Witsel, Dembele, Chadli, De Bruyne, Hazard, Lukaku.
Subs: Mignolet, Vermaelen, Fellaini, Mirallas, Mertens, Defour, Origi, Lombaerts, Januzaj, Vanden Borre, Ciman, Bossut.

MM-kogemust Van Buyteni näol Vermaeleni asemel, nelikust Chadli, Mirallas, Januzaj, Mertens sai rohelise tule esimene. Ise oleks lootnud Mirallast alustamas näha, aga Chadli pidavat koondises märksa parem olema kui klubis.

wordprez
17.06.14, 20:48
Sama jutt, mis eile Ghana kohta, ainult, et gramm või paar veelgi nimekamad/andekamad. Mitte mingit leidlikkust. Nii kui liivaneegrite buss vastu tuleb, on mõtted otsas kah. Hazard on kinni, Lukaku esimene puude illegaalselt sitt, KDB põhitegevus on võimalikult kiiresti pallist vabanemine ja ära jooksmine. Võiks ju looota, et vastased lõpuni nõnda pressida ei jaksa, aga vaevalt ka punased lõpus liigsellt teravad on. Wilmots, work your magic, poistel on teema ilmselt kõrvade vahel kinni. Isegi raskest hooajast küpsetena peaks nad Alžeeria kodjakatest ikkagi paremad olema. Näidatagu, tehtagu. Gogogoo.

Ingmar
17.06.14, 20:52
Siiski pool mängust mängida veel, küll Hazard võidu ära toob :cool:
Loodetavasti Mirallas toob vahetusest värskust ja ideid.

Epic
17.06.14, 20:52
Meenub Belgia viimane soojendusmäng teise Põhja-Aafrika satsi Tuneesia vastu. Seal käis kogu kohtumise jooksul kõva liivapaberiga nühkimine. Kast oli kaitsjaid täis ja ruumi tuli tikutulega otsida. Isegi kümne mehe vastu oldi raskustes. Lõpuks päästis eelviimasel minutil Mertens häbist ja lõi võiduvärava.

j6u1uv4n4
17.06.14, 20:57
Allahu akbar! Huvitav kas Belgia suudab seda seisu veel enda kasuks pöörata, siiani on vist 6? meeskonda poolajal kaotusseisus olles mängu lõpuvileks võitnud. Mirallas, Mertens, Januzaj? Keegi neist saab Belgica kangelane olla!

ALLAHU AKBAR!

krissucool
17.06.14, 21:23
See tundub täiesti uskumatu, et sellise mängupildi puhul ei too Wilmots platsile ei Jaanust ega Mirralast. 2 meest kes võiksid mitte millegist midagi imelist välja võluda. Arglik, ideetu ja värisev on nii Belgia koondis kui ka peatreener.

ericbana
17.06.14, 21:29
Uskumatult kesine mängupilt Belgialt. Noored mehed liiguvad rünnakule aeglaselt nagu veteranid.

Mask
17.06.14, 21:45
Päris valus alžeerlastele. Maroko juurtega belglane sisuliselt kiskus punktid käest.

Rudy
17.06.14, 21:51
Ma ei tea kumb on hämmastavam, kas fakt, et Fellaini ei saanud kollast või fakt, et Fellaini mängis reaalselt hästi.

Ingmar
17.06.14, 21:54
Ma ei tea kumb on hämmastavam, kas fakt, et Fellaini ei saanud kollast või fakt, et Fellaini mängis reaalselt hästi.

Fellaini on alati koondises hästi mänginud, pole eriline üllatus ;)

Epic
17.06.14, 21:56
Meisterlikud vahetused Wilmotsi poolt. Hea kogemus noorele meeskonnale, kuid samas näitas see matš, et Belgia tõesti pole veel valmis tiitli peale heitlema. Järgmised kohtumised peaksid küll kujunema lihtsamaks, kuna kolme punktiga saadi surve õlgadelt ära, aga väljakukkumismängudes läheb keeruliseks. Eeldatavasti tulevad needki kinnised ja belglased olid kaitseluku murdmisega raskustes.

Alžeeria oli tubli ja meeskonnana töötas hästi, aga üldine kvaliteedi puudus tähendab, et sellele ühele penaltiväravale on raske lisa teenida.

moya
17.06.14, 23:01
https://eu.rymimg.com/lk/l/w/697229b2fc62d4c02ef0dcf458c7e109/5303971.jpg

mcnamara
17.06.14, 23:51
Belgiat oli valus vaadata. Aga usun, et kui neil veidi rohkem ruumi mängimiseks, on vaatepilt hoopis teine. See Alzheeria kaitseasetus on muidugi legendaarne ja usun, et venelased ja korealased näevad nendega samuti kurja vaeva.
Kolm punkti on väga tähtsad ja ka edasi tuleb täiega pingutada, sest selge see, et korraliku turniiri tegemiseks on ainus võimalus Saksamaad teises ringis vältida.

JuriM
17.06.14, 23:55
Belgiat oli valus vaadata. Aga usun, et kui neil veidi rohkem ruumi mängimiseks, on vaatepilt hoopis teine. See Alzheeria kaitseasetus on muidugi legendaarne ja usun, et venelased ja korealased näevad nendega samuti kurja vaeva.
Kolm punkti on väga tähtsad ja ka edasi tuleb täiega pingutada, sest selge see, et korraliku turniiri tegemiseks on ainus võimalus Saksamaad teises ringis vältida.

Aga kas on? Saksamaa sugused satsid on just Belglaste suurim trump. Kui ikka sealt jooksu saadatakse siis on neil ikka väga raske Belglasi pidurdada.

Epic
18.06.14, 04:02
Koreakatelt üllatavalt südikas mäng, kui võtta arvesse, millises vormis enne finaalturniiri oldi. 5 kaotust kuuest mängust. Neis kohtumistes vaid kaks väravat ja ka tänane õnnejumala abiga, kuid 2. poolaja esitus oli üsnagi muljetavaldav. Kui nüüd õnnestuks vaid järgmistes kohtumistes oma väravavahti võimalikult vähese töö peal hoida. :)

Venelastelt hea, aktiivne avapoolaeg, aga teisele tuldi kuidagi uniselt peale ning kolm võidupunkti läksid ehk selle arvele, et ärgati alles pärast kaotusseisu jäämist.

Üldjoones on tegu väga põneva grupiga.

keenjus250
18.06.14, 11:07
Capello lasti teist MM-i järjest väravavahi poolt üle.

hipper
18.06.14, 11:54
hmm, ise mängu ei vaadand ja oletus baseerub ainult sport.err.ee klipil, aga kas vene värav mitte kergelt suluhõnguline polnud?

vaikiv mees
18.06.14, 12:36
paar mängijat oli suluseisus, ent palli ei mänginud

hipper
18.06.14, 13:47
ma just vaatan, et see kõhuga sööt, mis vastavas klipis on 4:00 või siis 4:32...see ju lendab kerzhakovi jalale, kes tundub olevat sulus see hetk. või kuidas see tõlgendamine ongi: kui kaitse lööb palli, mis põrkab siis ründajast sulu positsioonil olevale mehele...kas on sulg või mitte? ning, kas ülekandes üldse näitas korralikult küljepealt seda situatsiooni....võin vabalt kelbast ajada

Kalp
19.06.14, 00:54
Misasi sa oled?

Kurat küll...Hispaania ei võitnudki...siiras kaastunne sulle,või mis sa asi sa oledki

narvalamari
19.06.14, 15:36
Vägev :)
Kurat küll...Hispaania ei võitnudki...siiras kaastunne sulle,või mis sa asi sa oledki

wordprez
22.06.14, 20:53
Hazard ongi küpse või rakendab kliima tõttu mingit extreme laid back režiimi? Suurt välja ei tule, ruumi alati vähe, üllataval kombel ideetu kohati. Mertensi äär paistis paremini toitvat. Lukaku on see Lukaku, kes ta Chelski särgis oli - vales kohas, kehva puutega või mõlemat läbisegi. Kogenematus, I guess. Kogenud ründaja oleks kuldaväärt.

Aga üldiselt parem kui viimati. Nagu siin ka ennustati, ruumi rohkem. Veits jääb veel resultatiivsusest puudu, aga küll saab. Thibu on tiptop ja joppas, et sibulad pennalt ei saanud.

j6u1uv4n4
22.06.14, 21:48
Origi>Lukaku

Ingmar
22.06.14, 21:58
Hazard tõesti üsna kehv, kuid vajalikul hetkel tegi eeltöö väravale siiski ära.
Origi ja Lukaku on tegelikult ikka väga sarnased minu arvates. Jah, Origi sai värava kirja, kuid kumbki neist väga silma ei paistnud.

Maarek
22.06.14, 21:59
Hazard ongi küpse või rakendab kliima tõttu mingit extreme laid back režiimi? Suurt välja ei tule, ruumi alati vähe, üllataval kombel ideetu kohati. Mertensi äär paistis paremini toitvat. .

Mängu lõpus seevasti toitis juba tema äär ja sealt lõpuks ka ära tuli.
Mõnus oli vaadata, kuidas veel lõpus initsiatiiv võeti ja ka ära suruti.

j6u1uv4n4
22.06.14, 22:07
Origi>Lukaku>Torres>Diego Costa

he he he he

karl54
22.06.14, 22:10
Benteke puudumine võib jah Belgiale kahjuks saatuslikuks saada

Mask
22.06.14, 22:18
Divock Origi peaks olema läbi aegade noorim mängija, kes on MM-finaalturniiril värava löönud. 19 aastat, 2 kuud ja 4 päeva.

wordprez
22.06.14, 22:27
Mängu lõpus seevasti toitis juba tema äär ja sealt lõpuks ka ära tuli.
Mõnus oli vaadata, kuidas veel lõpus initsiatiiv võeti ja ka ära suruti.

Jep. Ärkas üles ja mäng oli kodus. Tore oli vaadata.

Aga no, kui optimistlikult mõelda ja vahepealsed read kas või ussiemmipidi läbitud saab, siis Argentiina vast seda teha ei lase praeguse mängupildi peal. Ma pole momendil veel päris kindel, et see on teadlik rahulikult võtmine as opposed to tegelikult ka ideede puuduses vaevlemine ja üksikute sähvatuste peal sõitmine. Loodetavasti läheb paremaks ja Hazard nuuskab enne järgmisi mänge mingi ergutitriibu ka igaks petteks ;)

Jeti88
22.06.14, 22:28
Divock Origi peaks olema läbi aegade noorim mängija, kes on MM-finaalturniiril värava löönud. 19 aastat, 2 kuud ja 4 päeva.

http://bestplayerintheworld.com/wp-content/uploads/2012/11/Pele-2012-11-18.jpg

Mask
22.06.14, 22:35
http://bestplayerintheworld.com/wp-content/uploads/2012/11/Pele-2012-11-18.jpg

Lähen häbenen nurgas. Noorim sel turniiril

JuriM
22.06.14, 23:38
Korea on meeletult kehva.

mjaasa
22.06.14, 23:46

On nad kunagi head ka olnud? Midagi üllatavat selles pole vist.

sepakas
22.06.14, 23:52

Algeeria on hea! Mis ei tohiks ola kellelegi üllatuseks pärast Belgiaga mängu.
Lähevad siit teisena ka edasi..

vaikiv mees
23.06.14, 00:00
Midagi üllatavat selles pole vist

no algul ei paistnud see välja, sest Venemaa oli ise piisavalt kehv, et neile punkt kaotada

nagu Waddle imestab:
This makes we wonder how South Korea got a point against Russia. They have been shocking

Algeeria on hea! /-/Lähevad siit teisena ka edasi
jah, võtavad venelaste vastu, kellel on selg vastu seina, viigipunkti ja ongi play-offis

žurnalist
23.06.14, 01:12
Alžeeria koondist vaadates jääb silma, et tippliigades ja isegi tipupoole meeskondadest on väga väga palju mängijaid, seega on nende edu siin grupis vb isegi loogiline. See, et neil staare pole, ei tähenda midagi. Venemaa oma koduliiga mängijatega võib hätta jääda. Raske muidugi võrrelda, kahes mängus on mängitud ülierinevat stiili jalgpalli. Võib ju arvata, et Venemaa vastu peaks samamoodi paugutama minema... Samas kahtlustan, et minnakse sama taktikaga, nagu mindi Belgia vastu...

Raitsu
26.06.14, 22:32
Jaanus alustab täna Belgia eest algkoosseisus, saab näha kuidas hakkama saab.

JuriM
27.06.14, 00:31
Dembele on siiani üsna hirmuäratavalt kehv olnud.

Edit: Defour oli kerhvem, täielik tauno ikka.

cannuman
27.06.14, 01:54
Kui lollilt saab mängida @ venemaa viimasel pooltunnil

ericbana
27.06.14, 02:02

Venemaa oli selgelt taktikaliselt kõige sitemat mängu näidanud meeskond alagrupiturniiril.

midfielder
27.06.14, 02:02

Ma ütleks kui lollid olid venelased, et selle ülemakstud ja täiega maha käinud pensionäri omale treeneriks palkasid. Mees kooris inglaste vutiliitu maailma kõrgeima palgaga ja sama nüüd venkudega. Viimased seitse aastat on see mees ju ümmargune null olnud. Üks läbikukkumine teise otsa.

El President
27.06.14, 02:08
nagu moodne vanasõna ütleb, siis lollidelt tulebki raha ära võtta

cannuman
27.06.14, 02:08
Mitte ükski treener pole selle inglise koondisega suutnud midagi teha eksole. Materjal on sitem kui pohmaka peer.

taimomees
27.06.14, 02:12
Venemaa oli selgelt taktikaliselt kõige sitemat mängu näidanud meeskond alagrupiturniiril.

Täpselt, mehed on ju iseenesest head ja oskusi on, kuid taktikaliselt ei tulnud välja. Arvan, et Capellol nüüd minek ka.

El President
27.06.14, 02:14
venelastel isegi vedas, et nad kiire avakolli said, sest Alžeeria võime tagasi lüüa pole teab mis suur. põhimõtteliselt on nad ikkagi kontrate meeskond. pärast alžeerlaste vastuväravat oli tulemus juba selge. heal juhul oleks alžeerlased veel ühe löönud.

teadlane
27.06.14, 02:18
Ikka eriti kehv mäng venelastelt.

Gallacher
27.06.14, 02:19
Täpselt, mehed on ju iseenesest head ja oskusi on, kuid taktikaliselt ei tulnud välja. Arvan, et Capellol nüüd minek ka.
Venemaa puhul on asi ka neile igiomastes tõusudes ja mõõnades mis isegi ühe mängu sees võivad julmalt kõikuda. Kui tagasilöök tuleb nagu täna viigivärav, siis juba jopid ja matid lendavad ja nii see asi läheb.

Epic
27.06.14, 02:22
Eks see Capello ole paras saurus oma jäiga mängustiiliga. Kui ma ei eksi, siis tegu ju ka sellise mehega, kes eriti teiste soovitusi kuulda ei võta. Seega on äkki edu just selle taha jäänud. Fergie'idel ja muudel saurustel on ikka olnud kõrval ka kaval antsud, kelle soovitusi kuulda võeti.

See "koduliigas on mängijad ülemakstud ja keegi ei soovi välismaale minna" teooria näib ka paika pidavat. Dzagoev, Šennikov ja kindlasti mõni mees veel on pärast väga lubavat karjääri algust lihtsalt vegeteerima jäänud ega pääse enam ka eriti koondise koosseisu.

Gallacher
27.06.14, 02:58
No Venemaa ei saavutanud midagi ka 90-tel, kui sealses liigas veel suuri rahasid ei liikunud ja paljud koondislased mängisid välisklubides. Mäletan, et juba nt Portugalis oli neid terve kari mingil ajal. Aga muidu tulen nõustuda jah.

OhYeah
27.06.14, 02:59
Mulle endale tundus, et meeste näol Venemaal nagu peaks materjali olema, aga mängustiil oli selline kohati jõle aneemiline ja ilma energiata. Ma millegipärast arvan, et Capello nahka see turniir venelastel läks, tuletage meelde kui hästi nad näiteks 2008 EMil Hiddinki all mängisid. Capello otsus jätta päris mitu Vene tippmängijat koondisest eemale oli ilmselt viimane nael kirstukaanel täna.

Epic
27.06.14, 03:24
Härra paneb aga ka hea vastulause: "I did a good job twice. First took England to WC after they missed Euro, and then Russia after their absence from WC for 12 yrs".

Kasepats-Pidur
27.06.14, 10:21
Mõeldes järgmisele MM-ile võib venelastele see ainult koduliigas mängimine isegi kasuks olla. Kohalik liigasüsteem tehakse MM-i kevadel ajutiselt ringi, koondis saab kaks-kolm kuud koos trenni lõhkuda vs konkurentide paar nädalat. Lõuna-Korea purjetas sarnaselt treenides 2002 MM-il poolfinaali välja (palun Roma-meestel neid ammunähtud videosid mitte postitada).

kesa
27.06.14, 19:45
Venemaa väljas, Alžeerias pidu.

Brassidel läks hästi, oleks venelased veel nädalaks-paariks Brasiiliasse jäänud, ega tea, oleksid tükikest Brasiiliast vsjo našaks pidama hakanud, separatistid nagu nad juba on :D

http://www.youtube.com/watch?v=6NIlxYe0Yeg

GoldenEagle
27.06.14, 23:27
Lõuna-Korea purjetas sarnaselt treenides 2002 MM-il poolfinaali välja (palun Roma-meestel neid ammunähtud videosid mitte postitada).

Ei tahaks teravat tõmmata, aga- misasja sa suitsetanud oled? Korraldajamaa edu ei tulenenud alati just mänguoskustest....
NB!- ei ole Roma ega Itaalia fänn, pole kunagi olnud, aga oleme ausad, seda oli jälk vaadata, mis tosinajagu tagasi toimus paaris mängus. :viha: