320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Soccerneti ennustusmängud ja kajastus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Soccerneti ennustusmängud ja kajastus

    MM-palavik jõudis Soccernetti: mm2014.soccernet.ee

    Uudised, eelvaated, statistika, alagrupid, meeskonnad, mängijad ja nii edasi, nagu tavaks saanud. Iga suurturniiriga ikka mahukamalt ja operatiivsemalt ja põhjalikumalt. Loodetavasti meeldib ka värske disain ja uued lahendused kasutajamugavuse tõstmiseks.

    Kõige vingemad on aga uued ennustusmängud, mis on tõepoolest väga kasutajasõbralikud. MM ennustus on imelihtne, küsides 5 üldist küsimust ja iga mängu võitjat. Striker Mania MM-i eriversioon on samuti võimalikult mugavaks timmitud, aga peaks pakkuma pinget ka tugevas palavikus jalkahaigetele.

    Auhinnakotid on hetkel veel selgumisel. Kindlasti tasub proovida sõbraliigasid, et semudega võistelda ja võib-olla ka midagi ise vahele panna...


    Siia teemasse siis palun kõikvõimalikud kommentaarid, küsimused ja ettepanekud seoses Soccerneti ennustusmängude ja MM-i eriportaaliga.
    Last edited by mazz; 03.06.14, 23:22.

    #2
    Mingi kala sees ? Panin kunagi ammu et Ribery parim mängija, aga kui panen kellegi teise nime sis viskab vastus salvestatud. Kui lehe kinni panen ja uuesti lahti teen on ikka Ribery. Mängu tulemuste muutmisega ei ole mingit probleemi,aga jah vbolla oskab keegi aidata.

    Kommentaar


      #3
      Tegemist oli tehnilise veaga, mille tõttu kuvati mõnikord vanemaid ennustusi. Nüüdseks parandatud. Aitäh tähelepanu juhtimast!

      Kommentaar


        #4
        Esimeste mängude ennustamiseks aega kuni kella 22-ni!

        Auhindadest:

        Ennustusmäng:
        - võitja saab Oskari lihatööstuselt 30 kg liha ja 599 eurot maksva gaasigrilli + üllatusauhinnad Tarapaca`lt ja Trapiche´lt.
        - 1/8-finaalide, 1/4-finaalide ja poolfinaalide ennustamise parimale, samuti üldarvestuse 3 parimale Oskari Brasiilia maitsete komplekt.

        Striker Mania:
        - MM-portaali sponsor adidas paneb omalt poolt auhindadena välja kraami, mis aitab sul jalgpalli mängida: putsad, pallid, särgid! Lõplik auhinnakott on täpsustamisel.

        Loosiga:
        - Kõikide ennustusmängus ja/või Striker Manias osalevate inimeste vahel läheb igal nädalal loosi 1x2 piletit Eesti-Inglismaa EM-valikmängule 12. oktoobril. Kokku seega 4x2 piletit, mille paneb välja Triobet.

        Lisaks:
        - Kõigi vahel, kes laigivad või jagavad Soccerneti Facebooki lehel MM-iga seotud uudiseid, loositakse kuni turniiri lõpuni iga päev välja Pizzapoiste pizzatasku Terviseks! väärtusega € 7.95.

        Kommentaar


          #5
          Kliki Striker Mania edetabelis mängija nimele, et näha tema mängijate valikuid: http://mm2014.soccernet.ee/turniir/m...riker/edetabel

          Kommentaar


            #6
            Tere

            Ma ei saa aru, kui ma olen Facebookiga registreerunud, miks ma siis sisse logida ei saa, et ennustada MM-i tulemusi??

            Eva

            Kommentaar


              #7
              Pead olema samal ajal näoraamatus sees ja siis teises aknas ava ennustus ja vajuta logi sisse feissbuukiga
              Manchester United Forever

              Kommentaar


                #8
                Kus näeb loosiauhindade võitjaid?

                Kommentaar


                  #9
                  Veel ei ole loositud muud kui Pizzapoiste pizzataskuid, mis on kajastatud FB lehel.

                  Kommentaar


                    #10
                    Homsest liituvad Striker Mania play-off'idega Sergei Pareiko ja Henri Anier. Igaüks saab nendega mõõtu võtta ning nende vahel, kes edestavad mõlemat koondislast, lähevad loosi Mack Bar-B-Que kinkekaardid:

                    Soccernet.ee Striker Mania maailmameistrivõistuste ennustusmänguga liituvad alates kaheksandikfinaalidest ka Eesti rahvuskoondislased Henri Anier ja Sergei Pareiko.

                    Kommentaar


                      #11
                      8 paari peale kokku saab valida ainult 5 mängijat?

                      Kommentaar


                        #12
                        Ma vist olen siis kell 2 öösel peast lihtne, aga mul ei lase striker manias viiendat mängijat kuidagi valida.

                        Kommentaar


                          #13
                          Algselt postitas -JalkafriiK_ Vaata postitust
                          8 paari peale kokku saab valida ainult 5 mängijat?
                          Jah.

                          Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                          Ma vist olen siis kell 2 öösel peast lihtne, aga mul ei lase striker manias viiendat mängijat kuidagi valida.
                          Paistab väike kala sees olevat jah. Samuti saab hetkel vist valida ainult 13 koondise mängijaid. Küllap wiiner hommikul korda teeb.

                          Kommentaar


                            #14
                            Püüdsin kala kinni ja tapsin ära.

                            Kommentaar


                              #15
                              Kas ennustusmängus nüüd playoffides läheb tulemus lukku normaalajaga või läheb ka 2x15 lisaaeg arvesse? Kreeka-Costa Rica panin viigi. Normaalaeg jäigi viik. Saan 3p?

                              Kommentaar

                              Working...
                              X