320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Reklaam soccernetis

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Reklaam soccernetis

    Esimene asi, mis täna sisenedes silma hakkas, oli vilkuv reklaam. Nagu kõik uuendused siin foorumis, nii ka see häirib praegu mind. Aga noh, kõigega harjub ja raha ka vist vaja mille eest saiti ülal pidada. Mida räägivad tegijad-kasutajad?
    Supplies!

    #2
    Replying to Topic \'Reklaam soccernetis\'

    Originally posted by vandersell


    Esimene asi, mis täna sisenedes silma hakkas, oli vilkuv reklaam. Nagu kõik uuendused siin foorumis, nii ka see häirib praegu mind. Aga noh, kõigega harjub ja raha ka vist vaja mille eest saiti ülal pidada. Mida räägivad tegijad-kasutajad?
    Terve Internet ju igatsugu vilkuvat reklaami täis. Ausalt öelda ei pane enam tähelegi
    May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

    Kommentaar


      #3
      Replying to Topic \'Reklaam soccernetis\'

      see suur et paistab et soccernet.ee avalehel olevas reklaamis oli Horvaatia-Eesti mängu ajaks märgitud 7. OKTOOBER või nii mulle vähemalt tundus juhul kui aega ei ole just ümber muudetud või kui tegemist ei ole kellegi omapärase huumoriga, siis võiks ju segaduste vältimiseks asja korrigeerida või midagi midagi
      ma võin ka muidugi eksida
      It says so in the scriptures!

      Kommentaar


        #4
        Replying to Topic \'Reklaam soccernetis\'

        On jah. Väike kala vist
        Supplies!

        Kommentaar


          #5
          Replying to Topic \'Reklaam soccernetis\'

          suur tänu ütlemast!
          Poborsky andis mulle andmed, mida bännerile kirjutada... ise nagu eriti nende õigsusele ei mõelnud

          Kommentaar

          Working...
          X