320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Miks just Hispaania?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Miks just Hispaania?

    No nii noored, siia ootaks teie sisukaid kirju teemal, miks teid siiski Hispaania liiga köidab. Samas ka on teretulnud sellised väited, et mis seal mäda on.


    #2
    Köidab? Pikem miks huvitab. Tegemist on ju maailmakuulsa liigaga, kus on erinevates klubides paljud juhtivate koondiste mängijad jne, mind isiklikult hakkas Hispaania liiga köitma siis, kui avastasin, et Kluivert FC Barcelonas mängib See oli ammu...
    Aga eks Hispaania klubid on viimastel aastatel ka euroopas väga edukad olnud ja siis ju ikka tekib huvi ka natuke liigat jälgida
    See kiri siin on all

    Kommentaar


      #3
      Ründav, ilus, kiire, ja mõnus atmosfäär :P :P
      Real Madrid forever!! M*nu sucks so does Barc*lona!!!

      Kommentaar


        #4
        Raul07. Manu ei suki ja Hispaania liiga on keskmine. Viska Manchester Hispaania liigasse , teine koht kindlast , kui mitte esimene. REal komistas mega palju eelmisel hooajal totaalsete outsiderite peale. no Manul on kah seda aeg-ajalt juhtunud, aga Realist on nad tugevamad.

        Kommentaar


          #5
          manchester, palun ära solgi seda threadi, igal ühel on õigus oma arvamusele, ükskõik, kas see on sinu omaga vastuolus või ei(kuigi ega ka mulle raul07 allkiri ja arvamused ei meeldi). Real ja ManU on võrdsed ja jäävad võrdseteks, pole vahet, kas paned ühe teise, või teise esimesse ligasse, mõlemad on suured pretendendid esimesele kohale.

          Ühesõnaga, selline solk ja nõme tekst ei sobi sellesse foorumisse, sellist iba aetakse vaid Delfis.

          ManU ruulib!!!!
          Which ship has never docked at Liverpool?
          The Premiership.

          "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

          Kommentaar


            #6
            Ka minupoolne noomitus kasutaja Manchesterile, kes on hakanud silma oma mõtetute ja solkivate ning ot postidega!
            See kiri siin on all

            Kommentaar


              #7
              No mina arvan, et Liga jagab Serie A-ga esimest kohta maailmas. Seal on palju staare, keda on lausa lust vaadata, kolle lüüakse üldiselt palju, lihtsalt nauditav. Ei ole juhus, et Hispaania klubid nii edukad Euroopa karikasarjades on olnud viimastel aegadel.
              s**t happens

              Kommentaar


                #8
                Jah ,ka mina arvan ,et kui meeskondi reastada nende parima 16 mängija väärtuse kogusummas ,siis Itaalia ja Hispaania saab esimestena olema ja tõenäoliselt just selles järjestuses.Samas ega Inglismaa kaugele maha jää ja tõenäoliselt Bundesliga natuke juba jääb ehk on siis neljas Prantsue liiga ees.Õnneks ei vaata me väljakul jooksvaid rahasummasi vaid mängu ja siinkohal on vahed hoopis teised.Hispaania mäng hakkab silma oma tehnilisusega, seal on vähem õhupalle kui Inglismaa,vähem taktikat kui Itaalias ja vähem võitluslikkust kui Saksamaal.Seoses sellega võib seal näha kõige vabamat ,improvisiatsioonile tuginevat vutti(kuna on paju ladina-ameeriklasi) ,jäädes samas siiski euroopa stiili piiridesse,kus kaitsemäng on aus sees. Ütlen ausalt , nimetatud neljast liigast olen ma hispaaniat kõige vähem näinud ja ei oma tõenäoliselt täit arusaama, sellest mix ta nii hea on ,aga nagu nägite ,yritasin seletada.

                Kommentaar


                  #9
                  Mina arvan küll et ükski inglise liiga klubi eriti kõrgele ei saaks Hispaania liigas , sest seal on mäng ikka eriti tehniline ja kiire mitte nagu inglise liigas Ja need on ka põhjused mix hispaania liiga mängud head on
                  Pärtel Tomberg

                  isePankur.ee - Inimeselt inimesele
                  http://www.isepankur.ee
                  info@isepankur.ee

                  Kommentaar


                    #10
                    Mina olen nõus ühe eelpool kõnelenuga, kes ütles, et Serie ja ja Primera on nagu kaks pare(i)mat asja euroopas. On küll. Inglise liiga jalgpall võrreldes nende kahega on liiga monotoonne ja vähe teravusi pakkuv. Iga kord kui näiteks televusserist näidatakse CL-i ajal Arsenali mängu, tuleb mul seda vaadates must masendus peale - aga see selleks. ManU ja Liverpool võibolla sutsu erinevad sellest üldisest massist aga see on ka kõik. Samas jälle Madridi Reali ja Barca kaotused sel aastal tabeli eeldatavatele keskmikele näitavad ainult liiga tugevust ju. Kuigi isiklik lemmik on Milan - enne seda Kievi Dünamo (see muutub koos paljuski Sheva klubi vahetustega, kuigi MILAN on koguaeg väärt sats olnud), siis Hispaania liigat vaadata on mulle juba kaua meeldinud.
                    Martin Kaalma EESTI HOKIKOONDISESSE!
                    ROSSONERI!!!!!

                    Kommentaar


                      #11
                      Orginally posted by Manchester

                      Manu ei suki ja Hispaania liiga on keskmine. Viska Manchester Hispaania liigasse , teine koht kindlast , kui mitte esimene. .
                      Kuule tüüp, ManU oleks Hispaania liigas vaevalt esimese 4 või 5 hulgas. Hispaanlased on ikka praegu kõva tase. Teist kohta Manu kyll ei suudaks saavutada.
                      ManU tase on langemas veelgi arvan. Eks koduse liiga mängud ole juba yks märk sellest, et see nii on.

                      Kommentaar


                        #12
                        Selle üle võib lõpmata vaielda mis see ikkagi parim liiga on-Itaalia, Inglise või Inglise.Kuid fakt on see ,et vaieldamatult on Itaalia Serie A nendes kolmest eelpool nimetatud liigast kõige raskem.Konkurents on Itaalias kindlasti kõige suurem, on nii 7-8 tippmeeskonda, kes teoreetiliselt kõik võiksid võidelda tiitli eest, samas on vahe esimeste ja viimaste vahel kindlasti suurem kui Hispaanias.

                        Kommentaar


                          #13
                          Orginally posted by ishmael
                          Kuigi isiklik lemmik on Milan - enne seda Kievi Dünamo (see muutub koos paljuski Sheva klubi vahetustega), kuigi MILAN on koguaeg väärt sats olnud
                          Ishmael, kas sa siis ei tea ,et enda lemmikklubi EI TOHI kunagi muuta.

                          Ja äkki, kui Sheva mingil põhjusel Interisse siirduks, hakkaksid siis Interit fännima või?

                          Kommentaar


                            #14
                            Saad aru Sheva on lihtsalt jumalik.
                            Martin Kaalma EESTI HOKIKOONDISESSE!
                            ROSSONERI!!!!!

                            Kommentaar


                              #15
                              Replying to Topic \'Miks just Hispaania?\'

                              Pean Hispaania liigat inglise oma kõrval parimaks euroopa liigaks.
                              kiire tehniline ja silmailu pakkuv mäng on mõned põhjustest

                              Kommentaar

                              Working...
                              X