PDA

View Full Version : Eredivisie 2014/2015



Leheküljed : [1] 2

midfielder
01.08.14, 17:25
Uus hooaeg algab täpselt nädala pärast ja paras aeg ennustus taaskord käima lükata. Reeglid on endised ning eelmise hooaja võitu asub seekord kaitsma difender. Loodetavasti on Hollandi hea esituse valguses mm-il selle hooaja osavõtt rohkearvulisem kui möödunud aastal. Edukat ennustamist.

1 voor

8 august 21.00 PEC Zwolle-FC Utrecht 1
9 august 19.30 SC Heerenveen-FC Dordrecht 1
9 august 20.45 Cambuur-FC Twente 2
9 august 20.45 NAC Breda-Excelsior 1
9 august 21.45 Heracles-AZ 2
10 august 13.30 ADO Den Haag-Feyenoord 2
10 august 15.30 Go Ahead Eagles-FC Groningen X
10 august 15.30 Ajax-Vitesse 1
10 august 17.45 Willem II-PSV 2

Mariotti
01.08.14, 22:10
1 voor

8 august 21.00 PEC Zwolle-FC Utrecht x
9 august 19.30 SC Heerenveen-FC Dordrecht 1
9 august 20.45 Cambuur-FC Twente 2
9 august 20.45 NAC Breda-Excelsior 1
9 august 21.45 Heracles-AZ x
10 august 13.30 ADO Den Haag-Feyenoord 2
10 august 15.30 Go Ahead Eagles-FC Groningen 2
10 august 15.30 Ajax-Vitesse 1
10 august 17.45 Willem II-PSV 2

Tofoa
02.08.14, 14:23
1 voor

8 august 21.00 PEC Zwolle-FC Utrecht x
9 august 19.30 SC Heerenveen-FC Dordrecht 1
9 august 20.45 Cambuur-FC Twente 2
9 august 20.45 NAC Breda-Excelsior 1
9 august 21.45 Heracles-AZ 2
10 august 13.30 ADO Den Haag-Feyenoord 2
10 august 15.30 Go Ahead Eagles-FC Groningen 2
10 august 15.30 Ajax-Vitesse 1
10 august 17.45 Willem II-PSV 2

Meintz
02.08.14, 15:10
1 voor

8 august 21.00 PEC Zwolle-FC Utrecht x
9 august 19.30 SC Heerenveen-FC Dordrecht 1
9 august 20.45 Cambuur-FC Twente 2
9 august 20.45 NAC Breda-Excelsior 1
9 august 21.45 Heracles-AZ 2
10 august 13.30 ADO Den Haag-Feyenoord 2
10 august 15.30 Go Ahead Eagles-FC Groningen 2
10 august 15.30 Ajax-Vitesse x
10 august 17.45 Willem II-PSV 2

kemal1
04.08.14, 22:16
1 voor

8 august 21.00 PEC Zwolle-FC Utrecht 1
9 august 19.30 SC Heerenveen-FC Dordrecht 1
9 august 20.45 Cambuur-FC Twente 2
9 august 20.45 NAC Breda-Excelsior 1
9 august 21.45 Heracles-AZ 2
10 august 13.30 ADO Den Haag-Feyenoord 2
10 august 15.30 Go Ahead Eagles-FC Groningen 2
10 august 15.30 Ajax-Vitesse x
10 august 17.45 Willem II-PSV 2

Brick
05.08.14, 15:27
1 voor

8 august 21.00 PEC Zwolle-FC Utrecht x
9 august 19.30 SC Heerenveen-FC Dordrecht 1
9 august 20.45 Cambuur-FC Twente 2
9 august 20.45 NAC Breda-Excelsior 1
9 august 21.45 Heracles-AZ 2
10 august 13.30 ADO Den Haag-Feyenoord x
10 august 15.30 Go Ahead Eagles-FC Groningen x
10 august 15.30 Ajax-Vitesse 1
10 august 17.45 Willem II-PSV 2

difender
05.08.14, 16:48
1 voor

8 august 21.00 PEC Zwolle-FC Utrecht 2
9 august 19.30 SC Heerenveen-FC Dordrecht 1
9 august 20.45 Cambuur-FC Twente 2
9 august 20.45 NAC Breda-Excelsior 1
9 august 21.45 Heracles-AZ x
10 august 13.30 ADO Den Haag-Feyenoord x
10 august 15.30 Go Ahead Eagles-FC Groningen 1
10 august 15.30 Ajax-Vitesse 1
10 august 17.45 Willem II-PSV 2

Bart
08.08.14, 19:33
1 voor

8 august 21.00 PEC Zwolle-FC Utrecht 2
9 august 19.30 SC Heerenveen-FC Dordrecht 1
9 august 20.45 Cambuur-FC Twente 2
9 august 20.45 NAC Breda-Excelsior 1
9 august 21.45 Heracles-AZ 2
10 august 13.30 ADO Den Haag-Feyenoord 2
10 august 15.30 Go Ahead Eagles-FC Groningen x
10 august 15.30 Ajax-Vitesse 1
10 august 17.45 Willem II-PSV 2

Iceman
08.08.14, 20:39
8 august 21.00 PEC Zwolle-FC Utrecht 1
9 august 19.30 SC Heerenveen-FC Dordrecht 1
9 august 20.45 Cambuur-FC Twente 2
9 august 20.45 NAC Breda-Excelsior 1
9 august 21.45 Heracles-AZ 2
10 august 13.30 ADO Den Haag-Feyenoord 2
10 august 15.30 Go Ahead Eagles-FC Groningen 1
10 august 15.30 Ajax-Vitesse 1
10 august 17.45 Willem II-PSV 2

marconius
09.08.14, 00:06
1 voor

8 august 21.00 PEC Zwolle-FC Utrecht
9 august 19.30 SC Heerenveen-FC Dordrecht 1
9 august 20.45 Cambuur-FC Twente 2
9 august 20.45 NAC Breda-Excelsior 1
9 august 21.45 Heracles-AZ 2
10 august 13.30 ADO Den Haag-Feyenoord 2
10 august 15.30 Go Ahead Eagles-FC Groningen 2
10 august 15.30 Ajax-Vitesse ×
10 august 17.45 Willem II-PSV 2

Karla
09.08.14, 20:09
1 voor

8 august 21.00 PEC Zwolle-FC Utrecht 1
9 august 19.30 SC Heerenveen-FC Dordrecht 1
9 august 20.45 Cambuur-FC Twente 2
9 august 20.45 NAC Breda-Excelsior 1
9 august 21.45 Heracles-AZ x
10 august 13.30 ADO Den Haag-Feyenoord 2
10 august 15.30 Go Ahead Eagles-FC Groningen 1
10 august 15.30 Ajax-Vitesse x
10 august 17.45 Willem II-PSV 2

midfielder
10.08.14, 22:08
Avavoor on möödas ja osalejate arv on umbes samas suurusjärgus eelmise hooaja lõpuga. Ehk liitub teise vooruga uusi ennustajaid.

Parima tulemuse saavutasid esimese vooruga neli foorumlast-Tofoa, kemal1, Iceman ja allakirjutanu, kes kõik kogusid viis silma.

Tabel

1-4. Tofoa, Iceman, kemal1 ja midfielder---5 punkti

5-8. Meintz, Mariotti, Bart ja marconius---4 punkti

9. Jalkafriik---3 punkti

10-11. difender ja Karla---2 punkti


2 voor

15 august 21.00 Feyenoord-Heerenveen 1
16 august 19.30 PSV-NAC Breda 1
16 august 20.45 Dordrecht-PEC Zwolle 2
16 august 20.45 Twente-ADO Den Haag 1
16 august 21.45 Vitesse-Cambuur 1
17 august 13.30 AZ-Ajax 1
17 august 15.30 Utrecht-Willem II 1
17 august 15.30 Excelsior-Go Ahead Eagles 1
17 august 17.45 Groningen-Heracles 1

Tofoa
11.08.14, 13:50
2 voor

15 august 21.00 Feyenoord-Heerenveen 1
16 august 19.30 PSV-NAC Breda 1
16 august 20.45 Dordrecht-PEC Zwolle 2
16 august 20.45 Twente-ADO Den Haag 1
16 august 21.45 Vitesse-Cambuur 1
17 august 13.30 AZ-Ajax 1
17 august 15.30 Utrecht-Willem II 1
17 august 15.30 Excelsior-Go Ahead Eagles 1
17 august 17.45 Groningen-Heracles 1

kemal1
11.08.14, 14:21
2 voor

15 august 21.00 Feyenoord-Heerenveen 1
16 august 19.30 PSV-NAC Breda 1
16 august 20.45 Dordrecht-PEC Zwolle 2
16 august 20.45 Twente-ADO Den Haag 1
16 august 21.45 Vitesse-Cambuur 1
17 august 13.30 AZ-Ajax 2
17 august 15.30 Utrecht-Willem II 1
17 august 15.30 Excelsior-Go Ahead Eagles x
17 august 17.45 Groningen-Heracles 1

bubbles
12.08.14, 00:01
15 august 21.00 Feyenoord-Heerenveen 1
16 august 19.30 PSV-NAC Breda 1
16 august 20.45 Dordrecht-PEC Zwolle 2
16 august 20.45 Twente-ADO Den Haag 1
16 august 21.45 Vitesse-Cambuur 1
17 august 13.30 AZ-Ajax 2
17 august 15.30 Utrecht-Willem II x
17 august 15.30 Excelsior-Go Ahead Eagles 2
17 august 17.45 Groningen-Heracles 1

Mariotti
13.08.14, 19:27
2 voor

15 august 21.00 Feyenoord-Heerenveen 1
16 august 19.30 PSV-NAC Breda 1
16 august 20.45 Dordrecht-PEC Zwolle x
16 august 20.45 Twente-ADO Den Haag 1
16 august 21.45 Vitesse-Cambuur 1
17 august 13.30 AZ-Ajax x
17 august 15.30 Utrecht-Willem II x
17 august 15.30 Excelsior-Go Ahead Eagles x
17 august 17.45 Groningen-Heracles 1

difender
14.08.14, 13:59
2 voor

15 august 21.00 Feyenoord-Heerenveen 1
16 august 19.30 PSV-NAC Breda 1
16 august 20.45 Dordrecht-PEC Zwolle 1
16 august 20.45 Twente-ADO Den Haag 1
16 august 21.45 Vitesse-Cambuur 1
17 august 13.30 AZ-Ajax x
17 august 15.30 Utrecht-Willem II 1
17 august 15.30 Excelsior-Go Ahead Eagles 1
17 august 17.45 Groningen-Heracles 1

Brick
14.08.14, 17:47
2 voor

15 august 21.00 Feyenoord-Heerenveen 1
16 august 19.30 PSV-NAC Breda 1
16 august 20.45 Dordrecht-PEC Zwolle 2
16 august 20.45 Twente-ADO Den Haag 1
16 august 21.45 Vitesse-Cambuur 1
17 august 13.30 AZ-Ajax x
17 august 15.30 Utrecht-Willem II 1
17 august 15.30 Excelsior-Go Ahead Eagles x
17 august 17.45 Groningen-Heracles 1

Bart
15.08.14, 00:44
2 voor

15 august 21.00 Feyenoord-Heerenveen x
16 august 19.30 PSV-NAC Breda 1
16 august 20.45 Dordrecht-PEC Zwolle 2
16 august 20.45 Twente-ADO Den Haag 1
16 august 21.45 Vitesse-Cambuur 1
17 august 13.30 AZ-Ajax 2
17 august 15.30 Utrecht-Willem II 1
17 august 15.30 Excelsior-Go Ahead Eagles 2
17 august 17.45 Groningen-Heracles 1

marconius
15.08.14, 11:55
2 voor

15 august 21.00 Feyenoord-Heerenveen 1
16 august 19.30 PSV-NAC Breda 1
16 august 20.45 Dordrecht-PEC Zwolle ×
16 august 20.45 Twente-ADO Den Haag 1
16 august 21.45 Vitesse-Cambuur 1
17 august 13.30 AZ-Ajax ×
17 august 15.30 Utrecht-Willem II 1
17 august 15.30 Excelsior-Go Ahead Eagles 2
17 august 17.45 Groningen-Heracles 1

Meintz
15.08.14, 15:14
2 voor

15 august 21.00 Feyenoord-Heerenveen x
16 august 19.30 PSV-NAC Breda 1
16 august 20.45 Dordrecht-PEC Zwolle 2
16 august 20.45 Twente-ADO Den Haag 1
16 august 21.45 Vitesse-Cambuur 1
17 august 13.30 AZ-Ajax 2
17 august 15.30 Utrecht-Willem II 1
17 august 15.30 Excelsior-Go Ahead Eagles 2
17 august 17.45 Groningen-Heracles x

Blue Rock
15.08.14, 22:44
2 voor

15 august 21.00 Feyenoord-Heerenveen
16 august 19.30 PSV-NAC Breda 1
16 august 20.45 Dordrecht-PEC Zwolle 2
16 august 20.45 Twente-ADO Den Haag x
16 august 21.45 Vitesse-Cambuur 1
17 august 13.30 AZ-Ajax 2
17 august 15.30 Utrecht-Willem II 1
17 august 15.30 Excelsior-Go Ahead Eagles 2
17 august 17.45 Groningen-Heracles 1

Karla
16.08.14, 00:09
2 voor

15 august 21.00 Feyenoord-Heerenveen -
16 august 19.30 PSV-NAC Breda 1
16 august 20.45 Dordrecht-PEC Zwolle 2
16 august 20.45 Twente-ADO Den Haag 1
16 august 21.45 Vitesse-Cambuur 1
17 august 13.30 AZ-Ajax 2
17 august 15.30 Utrecht-Willem II 1
17 august 15.30 Excelsior-Go Ahead Eagles x
17 august 17.45 Groningen-Heracles 1

Iceman
16.08.14, 04:04
2 voor


16 august 19.30 PSV-NAC Breda 1
16 august 20.45 Dordrecht-PEC Zwolle 2
16 august 20.45 Twente-ADO Den Haag 1
16 august 21.45 Vitesse-Cambuur x
17 august 13.30 AZ-Ajax 2
17 august 15.30 Utrecht-Willem II 1
17 august 15.30 Excelsior-Go Ahead Eagles 1
17 august 17.45 Groningen-Heracles 1

midfielder
17.08.14, 22:31
2 vooru kokkuvõtteid tehes tuleb tõdeda, et ennustusega liitusid kaks uut foorumlast. Juba vana Hollandi liiga ennustaja Blue Rock ja bubbles. Parima skoori kogus Iceman, kes vaatamata vooru avamängu ennustamata jätmisele kogus impressiivse 7 silma. Ühtlasi viis see skoor ka tabeli ülemisele pulgale.

Tabel

1. Iceman (+7)---12 punkti

2-5. kemal1 (+5), Tofoa (+5), midfielder (+5) ja Bart (+6)---10 punkti

6. Meintz (+5)---9 punkti

7-9. Jalkafriik (+4), marconius (+3) ja Karla (+5)---7 punkti

10-12. Mariotti (+2), difender (+4) ja Blue Rock (+6)---6 punkti

13. bubbles (+4)---4 punkti


3 voor

22 august 21.00 Heracles-Cambuur 1
23 august 19.30 Willem II-AZ 2
23 august 20.45 Heerenveen-Excelsior 1
23 august 21.45 Go Ahead Eagles-Dordrecht 1
24 august 13.30 PEC Zwolle-Vitesse 1
24 august 15.30 Feyenoord-Utrecht 1
24 august 15.30 NAC Breda-Twente X
24 august 15.30 ADO-Groningen 1
24 august 17.45 Ajax-PSV X

Meintz
18.08.14, 00:26
3 voor

22 august 21.00 Heracles-Cambuur 1
23 august 19.30 Willem II-AZ x
23 august 20.45 Heerenveen-Excelsior 1
23 august 21.45 Go Ahead Eagles-Dordrecht 1
24 august 13.30 PEC Zwolle-Vitesse 2
24 august 15.30 Feyenoord-Utrecht x
24 august 15.30 NAC Breda-Twente 1
24 august 15.30 ADO-Groningen 2
24 august 17.45 Ajax-PSV 1

Tofoa
18.08.14, 21:06
3 voor

22 august 21.00 Heracles-Cambuur 1
23 august 19.30 Willem II-AZ 2
23 august 20.45 Heerenveen-Excelsior 1
23 august 21.45 Go Ahead Eagles-Dordrecht 1
24 august 13.30 PEC Zwolle-Vitesse x
24 august 15.30 Feyenoord-Utrecht x
24 august 15.30 NAC Breda-Twente 2
24 august 15.30 ADO-Groningen x
24 august 17.45 Ajax-PSV 1

JuriM
18.08.14, 23:14
3 voor

22 august 21.00 Heracles-Cambuur 1
23 august 19.30 Willem II-AZ 2
23 august 20.45 Heerenveen-Excelsior x
23 august 21.45 Go Ahead Eagles-Dordrecht x
24 august 13.30 PEC Zwolle-Vitesse 1
24 august 15.30 Feyenoord-Utrecht 1
24 august 15.30 NAC Breda-Twente X
24 august 15.30 ADO-Groningen 1
24 august 17.45 Ajax-PSV X

bubbles
19.08.14, 19:08
3 voor

22 august 21.00 Heracles-Cambuur 1
23 august 19.30 Willem II-AZ 2
23 august 20.45 Heerenveen-Excelsior 1
23 august 21.45 Go Ahead Eagles-Dordrecht 1
24 august 13.30 PEC Zwolle-Vitesse 2
24 august 15.30 Feyenoord-Utrecht 1
24 august 15.30 NAC Breda-Twente 2
24 august 15.30 ADO-Groningen X
24 august 17.45 Ajax-PSV 1

difender
19.08.14, 20:02
3 voor

22 august 21.00 Heracles-Cambuur 1
23 august 19.30 Willem II-AZ x
23 august 20.45 Heerenveen-Excelsior 1
23 august 21.45 Go Ahead Eagles-Dordrecht 1
24 august 13.30 PEC Zwolle-Vitesse 1
24 august 15.30 Feyenoord-Utrecht 1
24 august 15.30 NAC Breda-Twente 1
24 august 15.30 ADO-Groningen 1
24 august 17.45 Ajax-PSV 1

Iceman
20.08.14, 17:45
3 voor

22 august 21.00 Heracles-Cambuur x
23 august 19.30 Willem II-AZ 2
23 august 20.45 Heerenveen-Excelsior x
23 august 21.45 Go Ahead Eagles-Dordrecht 1
24 august 13.30 PEC Zwolle-Vitesse 2
24 august 15.30 Feyenoord-Utrecht x
24 august 15.30 NAC Breda-Twente 2
24 august 15.30 ADO-Groningen x
24 august 17.45 Ajax-PSV 1

Brick
20.08.14, 23:27
3 voor

22 august 21.00 Heracles-Cambuur 1
23 august 19.30 Willem II-AZ 2
23 august 20.45 Heerenveen-Excelsior 1
23 august 21.45 Go Ahead Eagles-Dordrecht 1
24 august 13.30 PEC Zwolle-Vitesse 1
24 august 15.30 Feyenoord-Utrecht x
24 august 15.30 NAC Breda-Twente 2
24 august 15.30 ADO-Groningen 2
24 august 17.45 Ajax-PSV 1

Blue Rock
21.08.14, 11:51
3 voor

22 august 21.00 Heracles-Cambuur 1
23 august 19.30 Willem II-AZ 2
23 august 20.45 Heerenveen-Excelsior 1
23 august 21.45 Go Ahead Eagles-Dordrecht 1
24 august 13.30 PEC Zwolle-Vitesse 2
24 august 15.30 Feyenoord-Utrecht 2
24 august 15.30 NAC Breda-Twente 2
24 august 15.30 ADO-Groningen 1
24 august 17.45 Ajax-PSV 1

marconius
21.08.14, 21:06
3 voor

22 august 21.00 Heracles-Cambuur 2
23 august 19.30 Willem II-AZ 2
23 august 20.45 Heerenveen-Excelsior 1
23 august 21.45 Go Ahead Eagles-Dordrecht x
24 august 13.30 PEC Zwolle-Vitesse 1
24 august 15.30 Feyenoord-Utrecht 1
24 august 15.30 NAC Breda-Twente 2
24 august 15.30 ADO-Groningen 2
24 august 17.45 Ajax-PSV 1

Bart
22.08.14, 01:37
3 voor

22 august 21.00 Heracles-Cambuur 1
23 august 19.30 Willem II-AZ 2
23 august 20.45 Heerenveen-Excelsior 1
23 august 21.45 Go Ahead Eagles-Dordrecht 1
24 august 13.30 PEC Zwolle-Vitesse 2
24 august 15.30 Feyenoord-Utrecht 1
24 august 15.30 NAC Breda-Twente 2
24 august 15.30 ADO-Groningen 2
24 august 17.45 Ajax-PSV 1

kemal1
22.08.14, 08:09
3 voor

22 august 21.00 Heracles-Cambuur 1
23 august 19.30 Willem II-AZ 2
23 august 20.45 Heerenveen-Excelsior 1
23 august 21.45 Go Ahead Eagles-Dordrecht 1
24 august 13.30 PEC Zwolle-Vitesse x
24 august 15.30 Feyenoord-Utrecht 1
24 august 15.30 NAC Breda-Twente 2
24 august 15.30 ADO-Groningen x
24 august 17.45 Ajax-PSV 1

Mariotti
22.08.14, 19:24
3 voor

22 august 21.00 Heracles-Cambuur x
23 august 19.30 Willem II-AZ 2
23 august 20.45 Heerenveen-Excelsior 1
23 august 21.45 Go Ahead Eagles-Dordrecht x
24 august 13.30 PEC Zwolle-Vitesse x
24 august 15.30 Feyenoord-Utrecht 1
24 august 15.30 NAC Breda-Twente X
24 august 15.30 ADO-Groningen 2
24 august 17.45 Ajax-PSV X

Karla
23.08.14, 11:38
3 voor

22 august 21.00 Heracles-Cambuur -
23 august 19.30 Willem II-AZ 2
23 august 20.45 Heerenveen-Excelsior 1
23 august 21.45 Go Ahead Eagles-Dordrecht 1
24 august 13.30 PEC Zwolle-Vitesse 2
24 august 15.30 Feyenoord-Utrecht 1
24 august 15.30 NAC Breda-Twente 1
24 august 15.30 ADO-Groningen x
24 august 17.45 Ajax-PSV 1

midfielder
24.08.14, 22:47
3 voor tõi juurde kaks uut ennustajat-JuriM-i ja Brick-i. Kui rääkida resultaatidest, siis punktiskoorid osutusid väga kasinateks. Parimaks õigesti ennustatud mängude arvuks osutus 4, mille saavutasid JuriM, marconius ja allakirjutanu. Üldtabelis õnnestus seeläbi liidriks tõusta samuti allakirjutanul kuna senine liider Iceman küll ennustas kogu vooru, kuid üsna harvaesinevalt ei suutnud mitte ühtegi mängu õigesti panustada.

Tabel

1. midfielder (+4)---14 punkti

2. Iceman (0)---12 punkti

3-6. marconius (+4), Tofoa (+1), Bart (+1) ja kemal1 (+1)---11 punkti

7. Meintz (+1)---10 punkti

8-10. Blue Rock (+3), Mariotti (+3) ja difender (+3)---9 punkti

11. Karla (+1)---8 punkti

12. Jalkafriik (0)---7 punkti

13. bubbles (+1)---5 punkti

14. JuriM (+4)---4 punkti

15. Brick (+2)---2 punkti


4 voor

29 august 21.00 Go Ahead Eeagles-Willem II 2
30 august 19.30 Cambuur-ADO Den Haag 1
30 august 20.45 Fc Dordrecht-AZ 2
30 august 20.45 Excelsior-Heracles X
30 august 21.45 Heerenveen-Utrecht 1
31 august 13.30 PSV-Vitesse 1
31 august 15.30 NAC-PEC Zwolle 2
31 august 15.30 Groningen-Ajax 2
31 august 17.45 Twente-Feyenoord 1

Blue Rock
25.08.14, 00:17
4 voor

29 august 21.00 Go Ahead Eeagles-Willem II 1
30 august 19.30 Cambuur-ADO Den Haag 2
30 august 20.45 Fc Dordrecht-AZ 2
30 august 20.45 Excelsior-Heracles 2
30 august 21.45 Heerenveen-Utrecht 2
31 august 13.30 PSV-Vitesse 1
31 august 15.30 NAC-PEC Zwolle 2
31 august 15.30 Groningen-Ajax 2
31 august 17.45 Twente-Feyenoord 1

Tofoa
25.08.14, 00:19
4 voor

29 august 21.00 Go Ahead Eeagles-Willem II 2
30 august 19.30 Cambuur-ADO Den Haag 1
30 august 20.45 Fc Dordrecht-AZ 2
30 august 20.45 Excelsior-Heracles 1
30 august 21.45 Heerenveen-Utrecht 1
31 august 13.30 PSV-Vitesse 1
31 august 15.30 NAC-PEC Zwolle 2
31 august 15.30 Groningen-Ajax 2
31 august 17.45 Twente-Feyenoord 1

Meintz
25.08.14, 14:10
4 voor

29 august 21.00 Go Ahead Eeagles-Willem II x
30 august 19.30 Cambuur-ADO Den Haag 2
30 august 20.45 Fc Dordrecht-AZ 2
30 august 20.45 Excelsior-Heracles 2
30 august 21.45 Heerenveen-Utrecht 1
31 august 13.30 PSV-Vitesse x
31 august 15.30 NAC-PEC Zwolle x
31 august 15.30 Groningen-Ajax 2
31 august 17.45 Twente-Feyenoord 2

difender
25.08.14, 15:38
4 voor

29 august 21.00 Go Ahead Eeagles-Willem II x
30 august 19.30 Cambuur-ADO Den Haag 1
30 august 20.45 Fc Dordrecht-AZ x
30 august 20.45 Excelsior-Heracles 1
30 august 21.45 Heerenveen-Utrecht 1
31 august 13.30 PSV-Vitesse 1
31 august 15.30 NAC-PEC Zwolle 2
31 august 15.30 Groningen-Ajax 2
31 august 17.45 Twente-Feyenoord 2

bubbles
25.08.14, 21:45
4 voor

29 august 21.00 Go Ahead Eeagles-Willem II 2
30 august 19.30 Cambuur-ADO Den Haag 1
30 august 20.45 Fc Dordrecht-AZ 2
30 august 20.45 Excelsior-Heracles 1
30 august 21.45 Heerenveen-Utrecht x
31 august 13.30 PSV-Vitesse 1
31 august 15.30 NAC-PEC Zwolle 2
31 august 15.30 Groningen-Ajax 2
31 august 17.45 Twente-Feyenoord 1

Brick
27.08.14, 01:13
4 voor

29 august 21.00 Go Ahead Eeagles-Willem II x
30 august 19.30 Cambuur-ADO Den Haag 1
30 august 20.45 Fc Dordrecht-AZ 2
30 august 20.45 Excelsior-Heracles 1
30 august 21.45 Heerenveen-Utrecht x
31 august 13.30 PSV-Vitesse 1
31 august 15.30 NAC-PEC Zwolle 2
31 august 15.30 Groningen-Ajax 2
31 august 17.45 Twente-Feyenoord 1

kemal1
27.08.14, 23:47
4 voor

29 august 21.00 Go Ahead Eeagles-Willem II 1
30 august 19.30 Cambuur-ADO Den Haag 1
30 august 20.45 Fc Dordrecht-AZ 2
30 august 20.45 Excelsior-Heracles 2
30 august 21.45 Heerenveen-Utrecht 1
31 august 13.30 PSV-Vitesse 1
31 august 15.30 NAC-PEC Zwolle 2
31 august 15.30 Groningen-Ajax 2
31 august 17.45 Twente-Feyenoord 2

Bart
29.08.14, 18:20
4 voor

29 august 21.00 Go Ahead Eeagles-Willem II 1
30 august 19.30 Cambuur-ADO Den Haag 1
30 august 20.45 Fc Dordrecht-AZ 2
30 august 20.45 Excelsior-Heracles x
30 august 21.45 Heerenveen-Utrecht 1
31 august 13.30 PSV-Vitesse 1
31 august 15.30 NAC-PEC Zwolle 2
31 august 15.30 Groningen-Ajax 2
31 august 17.45 Twente-Feyenoord 2

Mariotti
29.08.14, 19:23
4 voor

29 august 21.00 Go Ahead Eeagles-Willem II x
30 august 19.30 Cambuur-ADO Den Haag 1
30 august 20.45 Fc Dordrecht-AZ 1
30 august 20.45 Excelsior-Heracles 1
30 august 21.45 Heerenveen-Utrecht 1
31 august 13.30 PSV-Vitesse 1
31 august 15.30 NAC-PEC Zwolle 1
31 august 15.30 Groningen-Ajax 2
31 august 17.45 Twente-Feyenoord x

marconius
29.08.14, 19:53
4 voor

29 august 21.00 Go Ahead Eeagles-Willem II x
30 august 19.30 Cambuur-ADO Den Haag x
30 august 20.45 Fc Dordrecht-AZ x
30 august 20.45 Excelsior-Heracles 1
30 august 21.45 Heerenveen-Utrecht 1
31 august 13.30 PSV-Vitesse 1
31 august 15.30 NAC-PEC Zwolle 2
31 august 15.30 Groningen-Ajax x
31 august 17.45 Twente-Feyenoord x

JuriM
29.08.14, 23:20
29 august 21.00 Go Ahead Eeagles-Willem II 1
30 august 19.30 Cambuur-ADO Den Haag 1
30 august 20.45 Fc Dordrecht-AZ 2
30 august 20.45 Excelsior-Heracles x
30 august 21.45 Heerenveen-Utrecht 1
31 august 13.30 PSV-Vitesse 1
31 august 15.30 NAC-PEC Zwolle 2
31 august 15.30 Groningen-Ajax 2
31 august 17.45 Twente-Feyenoord 2

Karla
29.08.14, 23:52
4. voor

30 august 19.30 Cambuur-ADO Den Haag 1
30 august 20.45 Fc Dordrecht-AZ 2
30 august 20.45 Excelsior-Heracles 2
30 august 21.45 Heerenveen-Utrecht 1
31 august 13.30 PSV-Vitesse 1
31 august 15.30 NAC-PEC Zwolle x
31 august 15.30 Groningen-Ajax 2
31 august 17.45 Twente-Feyenoord 2

midfielder
31.08.14, 22:35
4 vooru edukaim oli Mariotti kuue silmaga. Üldtabelis jätkab liidrina allakirjutanu.

Tabel

1. midfielder (+4)---18 punkti

2-4. Tofoa (+5), kemal1 (+5) ja Bart (+5)---16 punkti

5-6. Mariotti (+6) ja marconius---15 punkti

7. difender (+4)---13 punkti

8-11. Meintz (+2), Iceman (0), Blue Rock (+3) ja Karla (+4)---12 punkti

12-13. JuriM (+5) ja bubbles (+4)---9 punkti

14. Jalkafriik (0)---7 punkti

15. Brick (+4)---6 punkti


Nüüd tuleb seoses koondiste sõprus ja valikmängudega liigasse sisse kahenädalane paus. Panen aga juba praegu järgmise vooru üles.

5 voor

13 september 19.30 Ajax-Heracles 1
13 september 19.30 Twente-Go Ahead Eagles 1
13 september 20.45 AZ-Heerenveen 1
13 september 21.45 Feyenoord-Willem II 1
13 september 21.45 PEC Zwolle-PSV 2
14 september 13.30 Utrecht-ADO Den Haag 1
14 september 15.30 Cambuur-Groningen 1
14 september 15.30 Vitesse-Excelsior 1
14 september 17.45 Dordrecht-NAC X

Tofoa
01.09.14, 13:25
5 voor

13 september 19.30 Ajax-Heracles 1
13 september 19.30 Twente-Go Ahead Eagles 1
13 september 20.45 AZ-Heerenveen 1
13 september 21.45 Feyenoord-Willem II 1
13 september 21.45 PEC Zwolle-PSV 2
14 september 13.30 Utrecht-ADO Den Haag 1
14 september 15.30 Cambuur-Groningen 1
14 september 15.30 Vitesse-Excelsior 1
14 september 17.45 Dordrecht-NAC 1

Blue Rock
01.09.14, 18:20
5 voor

13 september 19.30 Ajax-Heracles 1
13 september 19.30 Twente-Go Ahead Eagles 1
13 september 20.45 AZ-Heerenveen 1
13 september 21.45 Feyenoord-Willem II 1
13 september 21.45 PEC Zwolle-PSV 2
14 september 13.30 Utrecht-ADO Den Haag 2
14 september 15.30 Cambuur-Groningen 2
14 september 15.30 Vitesse-Excelsior 1
14 september 17.45 Dordrecht-NAC 2

bubbles
01.09.14, 18:39
5 voor

13 september 19.30 Ajax-Heracles 1
13 september 19.30 Twente-Go Ahead Eagles 1
13 september 20.45 AZ-Heerenveen 1
13 september 21.45 Feyenoord-Willem II 1
13 september 21.45 PEC Zwolle-PSV 2
14 september 13.30 Utrecht-ADO Den Haag 1
14 september 15.30 Cambuur-Groningen 2
14 september 15.30 Vitesse-Excelsior 1
14 september 17.45 Dordrecht-NAC X

difender
02.09.14, 19:06
5 voor

13 september 19.30 Ajax-Heracles 1
13 september 19.30 Twente-Go Ahead Eagles 1
13 september 20.45 AZ-Heerenveen x
13 september 21.45 Feyenoord-Willem II 1
13 september 21.45 PEC Zwolle-PSV x
14 september 13.30 Utrecht-ADO Den Haag 1
14 september 15.30 Cambuur-Groningen 1
14 september 15.30 Vitesse-Excelsior 1
14 september 17.45 Dordrecht-NAC 1

Meintz
06.09.14, 23:05
5 voor

13 september 19.30 Ajax-Heracles 1
13 september 19.30 Twente-Go Ahead Eagles 1
13 september 20.45 AZ-Heerenveen x
13 september 21.45 Feyenoord-Willem II 1
13 september 21.45 PEC Zwolle-PSV 2
14 september 13.30 Utrecht-ADO Den Haag x
14 september 15.30 Cambuur-Groningen x
14 september 15.30 Vitesse-Excelsior 1
14 september 17.45 Dordrecht-NAC 2

kemal1
09.09.14, 23:33
5 voor

13 september 19.30 Ajax-Heracles 1
13 september 19.30 Twente-Go Ahead Eagles 1
13 september 20.45 AZ-Heerenveen 1
13 september 21.45 Feyenoord-Willem II 1
13 september 21.45 PEC Zwolle-PSV 2
14 september 13.30 Utrecht-ADO Den Haag 1
14 september 15.30 Cambuur-Groningen x
14 september 15.30 Vitesse-Excelsior 1
14 september 17.45 Dordrecht-NAC 2

Brick
09.09.14, 23:56
5 voor

13 september 19.30 Ajax-Heracles 1
13 september 19.30 Twente-Go Ahead Eagles 1
13 september 20.45 AZ-Heerenveen 1
13 september 21.45 Feyenoord-Willem II x
13 september 21.45 PEC Zwolle-PSV x
14 september 13.30 Utrecht-ADO Den Haag 1
14 september 15.30 Cambuur-Groningen 2
14 september 15.30 Vitesse-Excelsior 1
14 september 17.45 Dordrecht-NAC 1

Mariotti
10.09.14, 10:58
5 voor

13 september 19.30 Ajax-Heracles 1
13 september 19.30 Twente-Go Ahead Eagles 1
13 september 20.45 AZ-Heerenveen x
13 september 21.45 Feyenoord-Willem II 1
13 september 21.45 PEC Zwolle-PSV 2
14 september 13.30 Utrecht-ADO Den Haag x
14 september 15.30 Cambuur-Groningen 2
14 september 15.30 Vitesse-Excelsior 1
14 september 17.45 Dordrecht-NAC x

Bart
12.09.14, 14:07
5 voor

13 september 19.30 Ajax-Heracles 1
13 september 19.30 Twente-Go Ahead Eagles 1
13 september 20.45 AZ-Heerenveen 1
13 september 21.45 Feyenoord-Willem II 1
13 september 21.45 PEC Zwolle-PSV 2
14 september 13.30 Utrecht-ADO Den Haag 2
14 september 15.30 Cambuur-Groningen 2
14 september 15.30 Vitesse-Excelsior 1
14 september 17.45 Dordrecht-NAC 2

Karla
12.09.14, 15:20
5 voor

13 september 19.30 Ajax-Heracles 1
13 september 19.30 Twente-Go Ahead Eagles 1
13 september 20.45 AZ-Heerenveen 1
13 september 21.45 Feyenoord-Willem II 1
13 september 21.45 PEC Zwolle-PSV 2
14 september 13.30 Utrecht-ADO Den Haag 1
14 september 15.30 Cambuur-Groningen x
14 september 15.30 Vitesse-Excelsior 1
14 september 17.45 Dordrecht-NAC 2

marconius
13.09.14, 13:44
5 voor

13 september 19.30 Ajax-Heracles 1
13 september 19.30 Twente-Go Ahead Eagles 1
13 september 20.45 AZ-Heerenveen x
13 september 21.45 Feyenoord-Willem II 1
13 september 21.45 PEC Zwolle-PSV 2
14 september 13.30 Utrecht-ADO Den Haag x
14 september 15.30 Cambuur-Groningen x
14 september 15.30 Vitesse-Excelsior 1
14 september 17.45 Dordrecht-NAC 2

midfielder
14.09.14, 21:32
Mitmeid üllatustulemusi pakkunud 5 vooru edukaimad olid seekord Meintz ja marconius 5 punktiga. Üldtabelis jätkab liidrina allakirjutanu, kuid kahe silma kaugusel on neljane grupp jälitajaid. Kahjuks pean ennustusest eemaldama Jalkafriigi, kes pole kolmes järjestikuses voorus ennustanud, kuid taastan tema tabeliseisu kui taaskord jätkab ennustamist.

Tabel

1. midfielder (+4)---22 punkti

2-5. marconius (+5), Tofoa (+4), Bart (+4) ja kemal1 (+4)---20 punkti

6. Mariotti (+4)---19 punkti

7-8. Meintz (+5) ja difender (+4)---17 punkti

9-10. Blue Rock (+4) ja Karla (+4)---16 punkti

11-12. bubbles (+3) ja Iceman (0)---12 punkti

13-14. Brick (+3) ja JuriM (0)---9 punkti


6 voor

19 september 21.00 Willem II-NAC 1
20 september 19.30 Excelsior-Dordrecht 1
20 september 20.45 ADO-Go Ahead Eagles 1
20 september 21.45 Vitesse-Heerenveen 1
21 september 13.30 Heracles-Twente 2
21 september 15.30 Feyenoord-Ajax X
21 september 15.30 PSV-Cambuur 1
21 september 15.30 AZ-PEC Zwolle X
21 september 17.45 Utrecht-Groningen 1

bubbles
14.09.14, 22:20
6 voor

19 september 21.00 Willem II-NAC 1
20 september 19.30 Excelsior-Dordrecht 1
20 september 20.45 ADO-Go Ahead Eagles 1
20 september 21.45 Vitesse-Heerenveen 1
21 september 13.30 Heracles-Twente 2
21 september 15.30 Feyenoord-Ajax 2
21 september 15.30 PSV-Cambuur 1
21 september 15.30 AZ-PEC Zwolle 2
21 september 17.45 Utrecht-Groningen 1

Tofoa
15.09.14, 12:47
6 voor

19 september 21.00 Willem II-NAC x
20 september 19.30 Excelsior-Dordrecht 1
20 september 20.45 ADO-Go Ahead Eagles 1
20 september 21.45 Vitesse-Heerenveen 2
21 september 13.30 Heracles-Twente 2
21 september 15.30 Feyenoord-Ajax 2
21 september 15.30 PSV-Cambuur 1
21 september 15.30 AZ-PEC Zwolle 2
21 september 17.45 Utrecht-Groningen x

Meintz
15.09.14, 15:58
6 voor

19 september 21.00 Willem II-NAC 1
20 september 19.30 Excelsior-Dordrecht x
20 september 20.45 ADO-Go Ahead Eagles 2
20 september 21.45 Vitesse-Heerenveen 1
21 september 13.30 Heracles-Twente x
21 september 15.30 Feyenoord-Ajax 2
21 september 15.30 PSV-Cambuur 1
21 september 15.30 AZ-PEC Zwolle X
21 september 17.45 Utrecht-Groningen 1

difender
15.09.14, 21:56
6 voor

19 september 21.00 Willem II-NAC 1
20 september 19.30 Excelsior-Dordrecht 1
20 september 20.45 ADO-Go Ahead Eagles 1
20 september 21.45 Vitesse-Heerenveen 1
21 september 13.30 Heracles-Twente x
21 september 15.30 Feyenoord-Ajax 2
21 september 15.30 PSV-Cambuur 1
21 september 15.30 AZ-PEC Zwolle 1
21 september 17.45 Utrecht-Groningen 1

Brick
18.09.14, 20:53
Mulle võib paar punkti juurde ka panna (http://foorum.soccernet.ee/showthread.php?1008-Nimede-muutmine&p=1619609&viewfull=1#post1619609).

6 voor

19 september 21.00 Willem II-NAC 1
20 september 19.30 Excelsior-Dordrecht 1
20 september 20.45 ADO-Go Ahead Eagles 1
20 september 21.45 Vitesse-Heerenveen 1
21 september 13.30 Heracles-Twente 2
21 september 15.30 Feyenoord-Ajax 2
21 september 15.30 PSV-Cambuur 1
21 september 15.30 AZ-PEC Zwolle 2
21 september 17.45 Utrecht-Groningen 1

marconius
18.09.14, 22:51
6 voor

19 september 21.00 Willem II-NAC 2
20 september 19.30 Excelsior-Dordrecht 1
20 september 20.45 ADO-Go Ahead Eagles x
20 september 21.45 Vitesse-Heerenveen 1
21 september 13.30 Heracles-Twente x
21 september 15.30 Feyenoord-Ajax 2
21 september 15.30 PSV-Cambuur 1
21 september 15.30 AZ-PEC Zwolle x
21 september 17.45 Utrecht-Groningen 2

Mariotti
19.09.14, 00:22
6 voor

19 september 21.00 Willem II-NAC 1
20 september 19.30 Excelsior-Dordrecht x
20 september 20.45 ADO-Go Ahead Eagles 2
20 september 21.45 Vitesse-Heerenveen x
21 september 13.30 Heracles-Twente 2
21 september 15.30 Feyenoord-Ajax 2
21 september 15.30 PSV-Cambuur 1
21 september 15.30 AZ-PEC Zwolle X
21 september 17.45 Utrecht-Groningen x

Bart
19.09.14, 00:51
6 voor

19 september 21.00 Willem II-NAC 1
20 september 19.30 Excelsior-Dordrecht 1
20 september 20.45 ADO-Go Ahead Eagles 2
20 september 21.45 Vitesse-Heerenveen 2
21 september 13.30 Heracles-Twente 2
21 september 15.30 Feyenoord-Ajax 2
21 september 15.30 PSV-Cambuur 1
21 september 15.30 AZ-PEC Zwolle 1
21 september 17.45 Utrecht-Groningen 2

Blue Rock
19.09.14, 11:53
6 voor

19 september 21.00 Willem II-NAC 1
20 september 19.30 Excelsior-Dordrecht x
20 september 20.45 ADO-Go Ahead Eagles 1
20 september 21.45 Vitesse-Heerenveen x
21 september 13.30 Heracles-Twente 2
21 september 15.30 Feyenoord-Ajax 2
21 september 15.30 PSV-Cambuur 1
21 september 15.30 AZ-PEC Zwolle 1
21 september 17.45 Utrecht-Groningen x

Karla
19.09.14, 19:41
6 voor

19 september 21.00 Willem II-NAC x
20 september 19.30 Excelsior-Dordrecht 1
20 september 20.45 ADO-Go Ahead Eagles 1
20 september 21.45 Vitesse-Heerenveen 1
21 september 13.30 Heracles-Twente 2
21 september 15.30 Feyenoord-Ajax 2
21 september 15.30 PSV-Cambuur 1
21 september 15.30 AZ-PEC Zwolle 1
21 september 17.45 Utrecht-Groningen x

kemal1
19.09.14, 21:19
6 voor

19 september 21.00 Willem II-NAC 1
20 september 19.30 Excelsior-Dordrecht x
20 september 20.45 ADO-Go Ahead Eagles 1
20 september 21.45 Vitesse-Heerenveen 1
21 september 13.30 Heracles-Twente 2
21 september 15.30 Feyenoord-Ajax 2
21 september 15.30 PSV-Cambuur 1
21 september 15.30 AZ-PEC Zwolle 1
21 september 17.45 Utrecht-Groningen 1

JuriM
19.09.14, 23:10
19 september 21.00 Willem II-NAC 1
20 september 19.30 Excelsior-Dordrecht 1
20 september 20.45 ADO-Go Ahead Eagles 1
20 september 21.45 Vitesse-Heerenveen 1
21 september 13.30 Heracles-Twente 2
21 september 15.30 Feyenoord-Ajax X
21 september 15.30 PSV-Cambuur 1
21 september 15.30 AZ-PEC Zwolle X
21 september 17.45 Utrecht-Groningen 1

midfielder
21.09.14, 22:58
Vooru edukaimad olid seitsme silmaga Blue Rock ja kemal1. Neist viimane tõusis selle tulemuse läbi ka uueks tabeli liidriks. Tänud Brickile, kes teavitas oma kasutajanime vahetusest ja seeläbi lisan temale endise nime Jalkafriigi poolt lisatus kahe esimese vooru punktid. Kahjuks tuleb üks ennustaja selles voorus tabelist eemaldada, kuna Iceman pole kolmes järjestikuses voorus ennustanud. Kui soov jätkata, tuleb taas aktiviseeruda ja ennistan juba kogutud punktide baasil jäämehe tabelisse.

Tabel

1. kemal1 (+7)---27 punkti

2. midfielder (+4)---26 punkti

3-4. Mariotti (+6) ja Bart (+5)---25 punkti

5-7. Blue Rock (+7), marconius (+3) ja Tofoa (+3)---23 punkti

8-9. difender (+5) ja Meintz (+5)---22 punkti

10. Brick (+5)---21 punkti

11. Karla (+4)---20 punkti

12. bubbles (+5)---17 punkti

13. JuriM (+4)---13 punkti


7 voor

27 september 19.30 Dordrecht-Vitesse 2
27 september 19.30 NAC-Ajax 2
27 september 20.45 PEC Zwolle-Heracles 1
27 september 21.45 Go Ahead Eagles-Feyenoord 2
27 september 21.45 ADO-AZ 2
28 september 13.30 Excelsior-Cambuur X
28 september 15.30 Groningen-Willem II 1
28 september 15.30 Twente-Utrecht 1
28 september 17.45 Heerenveen-PSV 2

Tofoa
22.09.14, 01:08
7 voor

27 september 19.30 Dordrecht-Vitesse 2
27 september 19.30 NAC-Ajax 2
27 september 20.45 PEC Zwolle-Heracles 1
27 september 21.45 Go Ahead Eagles-Feyenoord 2
27 september 21.45 ADO-AZ 2
28 september 13.30 Excelsior-Cambuur 1
28 september 15.30 Groningen-Willem II 1
28 september 15.30 Twente-Utrecht 1
28 september 17.45 Heerenveen-PSV 2

Blue Rock
22.09.14, 13:13
7 voor

27 september 19.30 Dordrecht-Vitesse 2
27 september 19.30 NAC-Ajax 2
27 september 20.45 PEC Zwolle-Heracles 1
27 september 21.45 Go Ahead Eagles-Feyenoord 2
27 september 21.45 ADO-AZ x
28 september 13.30 Excelsior-Cambuur 2
28 september 15.30 Groningen-Willem II 1
28 september 15.30 Twente-Utrecht 1
28 september 17.45 Heerenveen-PSV x

difender
22.09.14, 19:07
7 voor

27 september 19.30 Dordrecht-Vitesse x
27 september 19.30 NAC-Ajax 2
27 september 20.45 PEC Zwolle-Heracles 1
27 september 21.45 Go Ahead Eagles-Feyenoord 2
27 september 21.45 ADO-AZ x
28 september 13.30 Excelsior-Cambuur 1
28 september 15.30 Groningen-Willem II 1
28 september 15.30 Twente-Utrecht 1
28 september 17.45 Heerenveen-PSV x

kemal1
23.09.14, 23:59
7 voor

27 september 19.30 Dordrecht-Vitesse 2
27 september 19.30 NAC-Ajax 2
27 september 20.45 PEC Zwolle-Heracles 1
27 september 21.45 Go Ahead Eagles-Feyenoord 2
27 september 21.45 ADO-AZ 2
28 september 13.30 Excelsior-Cambuur 2
28 september 15.30 Groningen-Willem II 1
28 september 15.30 Twente-Utrecht 1
28 september 17.45 Heerenveen-PSV 2

Brick
25.09.14, 18:59
7 voor

27 september 19.30 Dordrecht-Vitesse 2
27 september 19.30 NAC-Ajax 2
27 september 20.45 PEC Zwolle-Heracles 1
27 september 21.45 Go Ahead Eagles-Feyenoord 2
27 september 21.45 ADO-AZ 2
28 september 13.30 Excelsior-Cambuur x
28 september 15.30 Groningen-Willem II 1
28 september 15.30 Twente-Utrecht 1
28 september 17.45 Heerenveen-PSV 2

Mariotti
25.09.14, 19:50
7 voor

27 september 19.30 Dordrecht-Vitesse x
27 september 19.30 NAC-Ajax 2
27 september 20.45 PEC Zwolle-Heracles 1
27 september 21.45 Go Ahead Eagles-Feyenoord x
27 september 21.45 ADO-AZ 2
28 september 13.30 Excelsior-Cambuur x
28 september 15.30 Groningen-Willem II x
28 september 15.30 Twente-Utrecht 1
28 september 17.45 Heerenveen-PSV 2

bubbles
25.09.14, 20:48
7 voor

27 september 19.30 Dordrecht-Vitesse 1
27 september 19.30 NAC-Ajax 2
27 september 20.45 PEC Zwolle-Heracles 1
27 september 21.45 Go Ahead Eagles-Feyenoord 2
27 september 21.45 ADO-AZ 2
28 september 13.30 Excelsior-Cambuur 1
28 september 15.30 Groningen-Willem II x
28 september 15.30 Twente-Utrecht 1
28 september 17.45 Heerenveen-PSV 2

Meintz
25.09.14, 22:45
7 voor

27 september 19.30 Dordrecht-Vitesse 2
27 september 19.30 NAC-Ajax 2
27 september 20.45 PEC Zwolle-Heracles x
27 september 21.45 Go Ahead Eagles-Feyenoord 2
27 september 21.45 ADO-AZ 2
28 september 13.30 Excelsior-Cambuur 1
28 september 15.30 Groningen-Willem II x
28 september 15.30 Twente-Utrecht x
28 september 17.45 Heerenveen-PSV 1

marconius
26.09.14, 16:41
7 voor

27 september 19.30 Dordrecht-Vitesse 2
27 september 19.30 NAC-Ajax 2
27 september 20.45 PEC Zwolle-Heracles 1
27 september 21.45 Go Ahead Eagles-Feyenoord 2
27 september 21.45 ADO-AZ 2
28 september 13.30 Excelsior-Cambuur x
28 september 15.30 Groningen-Willem II 1
28 september 15.30 Twente-Utrecht x
28 september 17.45 Heerenveen-PSV x

Bart
26.09.14, 18:57
7 voor

27 september 19.30 Dordrecht-Vitesse 2
27 september 19.30 NAC-Ajax 2
27 september 20.45 PEC Zwolle-Heracles 2
27 september 21.45 Go Ahead Eagles-Feyenoord 2
27 september 21.45 ADO-AZ 2
28 september 13.30 Excelsior-Cambuur 1
28 september 15.30 Groningen-Willem II 1
28 september 15.30 Twente-Utrecht 1
28 september 17.45 Heerenveen-PSV 2

Karla
26.09.14, 20:49
7 voor

27 september 19.30 Dordrecht-Vitesse 2
27 september 19.30 NAC-Ajax 2
27 september 20.45 PEC Zwolle-Heracles x
27 september 21.45 Go Ahead Eagles-Feyenoord 2
27 september 21.45 ADO-AZ 2
28 september 13.30 Excelsior-Cambuur 2
28 september 15.30 Groningen-Willem II 1
28 september 15.30 Twente-Utrecht 1
28 september 17.45 Heerenveen-PSV 2

midfielder
28.09.14, 22:20
Vooru edukaimad olid muljetavaldava kaheksa punktiga Brick ja allakirjutanu. Ühtlasi oli voor tervikuna selle hooaja resultatiivseim kui isegi kehveima punktisaagi koguja sai kirja viis punkti. Tabelis tekkis kaksikjuhtimine kui senise liidriga kemal1-ga ühines allakirjutanu.

Tabel

1-2. kemal1 (+7) ja midfielder (+8)---34 punkti

3. Bart (+6)---31 punkti

4-6. Mariotti (+5), marconius (+7) ja Tofoa (+7)---30 punkti

7. Brick (+8)---29 punkti

8-9. Meintz (+5) ja difender (+5)---27 punkti

10. Karla (+6)---26 punkti

11. Blue Rock (+6)---23 punkti

12. bubbles (+5)---22 punkti

13. JuriM (0)---13 punkti


8 voor

3 oktoober 21.00 Vitesse-ADO 1
4 oktoober 19.30 Heracles-NAC 1
4 oktoober 19.45 Cambuur-Dordrecht 1
4 oktoober 20.45 Willem II-Heerenveen X
4 oktoober 21.45 Utrecht-Go Ahead Eagles 1
5 oktoober 13.30 PSV-Excelsior 1
5 oktoober 15.30 AZ-Twente 1
5 oktoober 15.30 Feyenoord-Groningen 1
5 oktoober 17.45 Ajax-PEC Zwolle 1

kemal1
28.09.14, 22:35
8 voor

3 oktoober 21.00 Vitesse-ADO 1
4 oktoober 19.30 Heracles-NAC x
4 oktoober 19.45 Cambuur-Dordrecht 1
4 oktoober 20.45 Willem II-Heerenveen 2
4 oktoober 21.45 Utrecht-Go Ahead Eagles 1
5 oktoober 13.30 PSV-Excelsior 1
5 oktoober 15.30 AZ-Twente x
5 oktoober 15.30 Feyenoord-Groningen 1
5 oktoober 17.45 Ajax-PEC Zwolle 1

bubbles
28.09.14, 23:04
8 voor

3 oktoober 21.00 Vitesse-ADO 1
4 oktoober 19.30 Heracles-NAC 2
4 oktoober 19.45 Cambuur-Dordrecht 1
4 oktoober 20.45 Willem II-Heerenveen 2
4 oktoober 21.45 Utrecht-Go Ahead Eagles 1
5 oktoober 13.30 PSV-Excelsior 1
5 oktoober 15.30 AZ-Twente 2
5 oktoober 15.30 Feyenoord-Groningen 1
5 oktoober 17.45 Ajax-PEC Zwolle 1

Blue Rock
29.09.14, 13:00
8 voor

3 oktoober 21.00 Vitesse-ADO 1
4 oktoober 19.30 Heracles-NAC 1
4 oktoober 19.45 Cambuur-Dordrecht 1
4 oktoober 20.45 Willem II-Heerenveen 2
4 oktoober 21.45 Utrecht-Go Ahead Eagles 1
5 oktoober 13.30 PSV-Excelsior 1
5 oktoober 15.30 AZ-Twente x
5 oktoober 15.30 Feyenoord-Groningen 1
5 oktoober 17.45 Ajax-PEC Zwolle 1

difender
29.09.14, 18:45
8 voor

3 oktoober 21.00 Vitesse-ADO 1
4 oktoober 19.30 Heracles-NAC 1
4 oktoober 19.45 Cambuur-Dordrecht 1
4 oktoober 20.45 Willem II-Heerenveen 1
4 oktoober 21.45 Utrecht-Go Ahead Eagles x
5 oktoober 13.30 PSV-Excelsior 1
5 oktoober 15.30 AZ-Twente x
5 oktoober 15.30 Feyenoord-Groningen 1
5 oktoober 17.45 Ajax-PEC Zwolle 1

Tofoa
29.09.14, 23:44
8 voor

3 oktoober 21.00 Vitesse-ADO 1
4 oktoober 19.30 Heracles-NAC 2
4 oktoober 19.45 Cambuur-Dordrecht 1
4 oktoober 20.45 Willem II-Heerenveen 2
4 oktoober 21.45 Utrecht-Go Ahead Eagles 1
5 oktoober 13.30 PSV-Excelsior 1
5 oktoober 15.30 AZ-Twente 2
5 oktoober 15.30 Feyenoord-Groningen 1
5 oktoober 17.45 Ajax-PEC Zwolle 1

Meintz
30.09.14, 21:17
8 voor

3 oktoober 21.00 Vitesse-ADO 1
4 oktoober 19.30 Heracles-NAC 2
4 oktoober 19.45 Cambuur-Dordrecht 1
4 oktoober 20.45 Willem II-Heerenveen 2
4 oktoober 21.45 Utrecht-Go Ahead Eagles 1
5 oktoober 13.30 PSV-Excelsior 1
5 oktoober 15.30 AZ-Twente 2
5 oktoober 15.30 Feyenoord-Groningen 1
5 oktoober 17.45 Ajax-PEC Zwolle 1

Mariotti
02.10.14, 14:49
8 voor

3 oktoober 21.00 Vitesse-ADO 1
4 oktoober 19.30 Heracles-NAC x
4 oktoober 19.45 Cambuur-Dordrecht 1
4 oktoober 20.45 Willem II-Heerenveen 2
4 oktoober 21.45 Utrecht-Go Ahead Eagles 1
5 oktoober 13.30 PSV-Excelsior 1
5 oktoober 15.30 AZ-Twente x
5 oktoober 15.30 Feyenoord-Groningen x
5 oktoober 17.45 Ajax-PEC Zwolle 1

Brick
02.10.14, 16:19
8 voor

3 oktoober 21.00 Vitesse-ADO 1
4 oktoober 19.30 Heracles-NAC 1
4 oktoober 19.45 Cambuur-Dordrecht 1
4 oktoober 20.45 Willem II-Heerenveen x
4 oktoober 21.45 Utrecht-Go Ahead Eagles 1
5 oktoober 13.30 PSV-Excelsior 1
5 oktoober 15.30 AZ-Twente 2
5 oktoober 15.30 Feyenoord-Groningen x
5 oktoober 17.45 Ajax-PEC Zwolle 1

Bart
02.10.14, 18:51
8 voor

3 oktoober 21.00 Vitesse-ADO 1
4 oktoober 19.30 Heracles-NAC 1
4 oktoober 19.45 Cambuur-Dordrecht 1
4 oktoober 20.45 Willem II-Heerenveen 2
4 oktoober 21.45 Utrecht-Go Ahead Eagles 1
5 oktoober 13.30 PSV-Excelsior 1
5 oktoober 15.30 AZ-Twente 2
5 oktoober 15.30 Feyenoord-Groningen 1
5 oktoober 17.45 Ajax-PEC Zwolle 1

marconius
03.10.14, 14:50
8 voor

3 oktoober 21.00 Vitesse-ADO 1
4 oktoober 19.30 Heracles-NAC x
4 oktoober 19.45 Cambuur-Dordrecht 1
4 oktoober 20.45 Willem II-Heerenveen 2
4 oktoober 21.45 Utrecht-Go Ahead Eagles 1
5 oktoober 13.30 PSV-Excelsior 1
5 oktoober 15.30 AZ-Twente x
5 oktoober 15.30 Feyenoord-Groningen 1
5 oktoober 17.45 Ajax-PEC Zwolle 1

Karla
03.10.14, 19:18
8 voor

3 oktoober 21.00 Vitesse-ADO 1
4 oktoober 19.30 Heracles-NAC 1
4 oktoober 19.45 Cambuur-Dordrecht 1
4 oktoober 20.45 Willem II-Heerenveen 2
4 oktoober 21.45 Utrecht-Go Ahead Eagles 1
5 oktoober 13.30 PSV-Excelsior 1
5 oktoober 15.30 AZ-Twente 2
5 oktoober 15.30 Feyenoord-Groningen 1
5 oktoober 17.45 Ajax-PEC Zwolle 1

midfielder
05.10.14, 21:50
Vooru edukaimad olid kuue punktiga Blue Rock ja difender. Tabeli tipus muudatusi ei toimunud, sest mõlemad liidrid said sama arvu punkte ja seeläbi kaksikjuhtimine kemal1 ja allakirjutanu näol püsib endiselt.

Tabel

1-2. kemal1 (+5) ja midfielder (+5)---39 punkti

3. Bart (+5)---36 punkti

4. marconius (+5)---35 punkti

5. Tofoa (+4)---34 punkti

6-7. difender (+6) ja Brick (+4)---33 punkti

8-9. Karla (+5) ja Meintz (+4)---31 punkti

10. Mariotti (0)---30 punkti

11. Blue Rock (+6)---29 punkti

12. bubbles (+4)---26 punkti

13. JuriM (0)---13 punkti

Nüüd tuleb vahele kahenädalane paus liigas seoses koondiste valikmängudega. Panen järgmise vooru siiski varakult üles.

9 voor

18 oktoober 19.30 Willem II-Vitesse 1
18 oktoober 19.30 PSV-AZ 1
18 oktoober 20.45 Feyenoord-Heracles 1
18 oktoober 21.45 NAC-ADO X
18 oktoober 21.45 Twente-Ajax X
19 oktoober 13.30 Heerenveen-Cambuur 1
19 oktoober 15.30 Dordrecht-Utrecht X
19 oktoober 15.30 Go Ahead Eagles-PEC Zwolle 1
19 oktoober 17.45 Groningen-Exelsior 1

Tofoa
07.10.14, 16:50
9 voor

18 oktoober 19.30 Willem II-Vitesse 1
18 oktoober 19.30 PSV-AZ 1
18 oktoober 20.45 Feyenoord-Heracles 1
18 oktoober 21.45 NAC-ADO x
18 oktoober 21.45 Twente-Ajax x
19 oktoober 13.30 Heerenveen-Cambuur 1
19 oktoober 15.30 Dordrecht-Utrecht 2
19 oktoober 15.30 Go Ahead Eagles-PEC Zwolle 2
19 oktoober 17.45 Groningen-Exelsior 1

bubbles
07.10.14, 19:33
9 voor

18 oktoober 19.30 Willem II-Vitesse 2
18 oktoober 19.30 PSV-AZ 1
18 oktoober 20.45 Feyenoord-Heracles 1
18 oktoober 21.45 NAC-ADO 1
18 oktoober 21.45 Twente-Ajax 2
19 oktoober 13.30 Heerenveen-Cambuur 1
19 oktoober 15.30 Dordrecht-Utrecht X
19 oktoober 15.30 Go Ahead Eagles-PEC Zwolle 2
19 oktoober 17.45 Groningen-Exelsior 1

difender
10.10.14, 20:11
9 voor

18 oktoober 19.30 Willem II-Vitesse x
18 oktoober 19.30 PSV-AZ 1
18 oktoober 20.45 Feyenoord-Heracles 1
18 oktoober 21.45 NAC-ADO 1
18 oktoober 21.45 Twente-Ajax 2
19 oktoober 13.30 Heerenveen-Cambuur 1
19 oktoober 15.30 Dordrecht-Utrecht X
19 oktoober 15.30 Go Ahead Eagles-PEC Zwolle 1
19 oktoober 17.45 Groningen-Exelsior 1

Blue Rock
14.10.14, 19:09
9 voor

18 oktoober 19.30 Willem II-Vitesse 2
18 oktoober 19.30 PSV-AZ x
18 oktoober 20.45 Feyenoord-Heracles 1
18 oktoober 21.45 NAC-ADO 2
18 oktoober 21.45 Twente-Ajax x
19 oktoober 13.30 Heerenveen-Cambuur 1
19 oktoober 15.30 Dordrecht-Utrecht 1
19 oktoober 15.30 Go Ahead Eagles-PEC Zwolle 2
19 oktoober 17.45 Groningen-Exelsior 1

Mariotti
16.10.14, 22:41
Kui ma ei eksi, siis pidanuks eelmine voor mulle ka mõni punkt lisanduma?

9 voor

18 oktoober 19.30 Willem II-Vitesse x
18 oktoober 19.30 PSV-AZ 1
18 oktoober 20.45 Feyenoord-Heracles 1
18 oktoober 21.45 NAC-ADO X
18 oktoober 21.45 Twente-Ajax 2
19 oktoober 13.30 Heerenveen-Cambuur x
19 oktoober 15.30 Dordrecht-Utrecht 1
19 oktoober 15.30 Go Ahead Eagles-PEC Zwolle x
19 oktoober 17.45 Groningen-Exelsior 1

Brick
16.10.14, 23:43
9 voor

18 oktoober 19.30 Willem II-Vitesse 1
18 oktoober 19.30 PSV-AZ 1
18 oktoober 20.45 Feyenoord-Heracles 1
18 oktoober 21.45 NAC-ADO x
18 oktoober 21.45 Twente-Ajax 1
19 oktoober 13.30 Heerenveen-Cambuur 1
19 oktoober 15.30 Dordrecht-Utrecht 1
19 oktoober 15.30 Go Ahead Eagles-PEC Zwolle x
19 oktoober 17.45 Groningen-Exelsior 1

kemal1
17.10.14, 10:04
9 voor

18 oktoober 19.30 Willem II-Vitesse 2
18 oktoober 19.30 PSV-AZ 1
18 oktoober 20.45 Feyenoord-Heracles 1
18 oktoober 21.45 NAC-ADO X
18 oktoober 21.45 Twente-Ajax 2
19 oktoober 13.30 Heerenveen-Cambuur 1
19 oktoober 15.30 Dordrecht-Utrecht 2
19 oktoober 15.30 Go Ahead Eagles-PEC Zwolle 1
19 oktoober 17.45 Groningen-Exelsior 1

marconius
17.10.14, 18:04
9 voor

18 oktoober 19.30 Willem II-Vitesse x
18 oktoober 19.30 PSV-AZ 2
18 oktoober 20.45 Feyenoord-Heracles 1
18 oktoober 21.45 NAC-ADO x
18 oktoober 21.45 Twente-Ajax x
19 oktoober 13.30 Heerenveen-Cambuur 1
19 oktoober 15.30 Dordrecht-Utrecht x
19 oktoober 15.30 Go Ahead Eagles-PEC Zwolle 1
19 oktoober 17.45 Groningen-Exelsior 1

Bart
17.10.14, 19:56
9 voor

18 oktoober 19.30 Willem II-Vitesse 2
18 oktoober 19.30 PSV-AZ 1
18 oktoober 20.45 Feyenoord-Heracles 1
18 oktoober 21.45 NAC-ADO x
18 oktoober 21.45 Twente-Ajax 2
19 oktoober 13.30 Heerenveen-Cambuur 1
19 oktoober 15.30 Dordrecht-Utrecht 2
19 oktoober 15.30 Go Ahead Eagles-PEC Zwolle 1
19 oktoober 17.45 Groningen-Exelsior 1

Karla
17.10.14, 20:23
9 voor

18 oktoober 19.30 Willem II-Vitesse 2
18 oktoober 19.30 PSV-AZ 1
18 oktoober 20.45 Feyenoord-Heracles 1
18 oktoober 21.45 NAC-ADO 1
18 oktoober 21.45 Twente-Ajax 2
19 oktoober 13.30 Heerenveen-Cambuur x
19 oktoober 15.30 Dordrecht-Utrecht 2
19 oktoober 15.30 Go Ahead Eagles-PEC Zwolle 1
19 oktoober 17.45 Groningen-Exelsior 1

midfielder
19.10.14, 21:48
Eelmisest voorust tuleb üks võlg ära klaarida. Mariottilt õige tähelepanek ja eelmise vooru eest neli silma on kontosse arvestatud. Numbrite ja nimede rägastikus võib vahel midagi kahe silma vahele jääda. Andke aga julgelt teada kui miskit ülekohut on tehtud.

Sellest voorust kogusid suurima saagi (6) kemal1, Bart ja Karla. Selle skooriga möödus kemal1 ka allakirjutanust ja tõusis ainuliidriks. Kahjuks pean järjekordse ennustaja tabelist eemaldama, sest JuriM pole kolmes järjestikuses voorus ennustust saatnud. Juhul kui huvi uuesti tekib, siis loomulikult ennistan tabelisse juba varem kogutud punktide alusel.

Tabel

1. kemal1 (+6)---45 punkti

2. midfielder (+5)---44 punkti

3. Bart (+6)---42 punkti

4-6. Tofoa (+5), Mariotti (+4) ja marconius (+4)---38 punkti

7. Karla (+6)---37 punkti

8-9. Brick (+3) ja difender (+3)---36 punkti

10. Blue Rock (+3)---32 punkti

11. Meintz (0)---31 punkti

12. bubbles (+3)---29 punkti


10 voor

24 oktoober 21.00 ADO-Dordrecht 1
25 oktoober 19.30 Vitesse-NAC 1
25 oktoober 20.45 Heracles-Willem II 1
25 oktoober 20.45 AZ-Groningen 1
25 oktoober 21.45 Ajax-Go Ahead Eagles 1
26 oktoober 13.30 Cambuur-Feyenoord 2
26 oktoober 15.30 Utrecht-PSV 2
26 oktoober 15.30 PEC Zwolle-Heerenveen X
26 oktoober 17.45 Excelsior-Twente 2

Blue Rock
19.10.14, 22:24
10 voor

24 oktoober 21.00 ADO-Dordrecht 1
25 oktoober 19.30 Vitesse-NAC 1
25 oktoober 20.45 Heracles-Willem II 1
25 oktoober 20.45 AZ-Groningen 1
25 oktoober 21.45 Ajax-Go Ahead Eagles 1
26 oktoober 13.30 Cambuur-Feyenoord 2
26 oktoober 15.30 Utrecht-PSV 2
26 oktoober 15.30 PEC Zwolle-Heerenveen 1
26 oktoober 17.45 Excelsior-Twente 2

difender
20.10.14, 14:30
10 voor

24 oktoober 21.00 ADO-Dordrecht 1
25 oktoober 19.30 Vitesse-NAC 1
25 oktoober 20.45 Heracles-Willem II 1
25 oktoober 20.45 AZ-Groningen 1
25 oktoober 21.45 Ajax-Go Ahead Eagles 1
26 oktoober 13.30 Cambuur-Feyenoord x
26 oktoober 15.30 Utrecht-PSV x
26 oktoober 15.30 PEC Zwolle-Heerenveen 1
26 oktoober 17.45 Excelsior-Twente 2

Tofoa
21.10.14, 00:52
10 voor

24 oktoober 21.00 ADO-Dordrecht 1
25 oktoober 19.30 Vitesse-NAC 1
25 oktoober 20.45 Heracles-Willem II 2
25 oktoober 20.45 AZ-Groningen 1
25 oktoober 21.45 Ajax-Go Ahead Eagles 1
26 oktoober 13.30 Cambuur-Feyenoord 2
26 oktoober 15.30 Utrecht-PSV 2
26 oktoober 15.30 PEC Zwolle-Heerenveen 2
26 oktoober 17.45 Excelsior-Twente 2

Bart
23.10.14, 18:04
10 voor

24 oktoober 21.00 ADO-Dordrecht 1
25 oktoober 19.30 Vitesse-NAC 1
25 oktoober 20.45 Heracles-Willem II 1
25 oktoober 20.45 AZ-Groningen 1
25 oktoober 21.45 Ajax-Go Ahead Eagles 1
26 oktoober 13.30 Cambuur-Feyenoord 2
26 oktoober 15.30 Utrecht-PSV 2
26 oktoober 15.30 PEC Zwolle-Heerenveen 2
26 oktoober 17.45 Excelsior-Twente 2

Brick
23.10.14, 20:59
10 voor

24 oktoober 21.00 ADO-Dordrecht 1
25 oktoober 19.30 Vitesse-NAC 1
25 oktoober 20.45 Heracles-Willem II x
25 oktoober 20.45 AZ-Groningen 1
25 oktoober 21.45 Ajax-Go Ahead Eagles 1
26 oktoober 13.30 Cambuur-Feyenoord 1
26 oktoober 15.30 Utrecht-PSV 2
26 oktoober 15.30 PEC Zwolle-Heerenveen x
26 oktoober 17.45 Excelsior-Twente 2

bubbles
23.10.14, 20:59
10 voor

24 oktoober 21.00 ADO-Dordrecht x
25 oktoober 19.30 Vitesse-NAC 1
25 oktoober 20.45 Heracles-Willem II 1
25 oktoober 20.45 AZ-Groningen 1
25 oktoober 21.45 Ajax-Go Ahead Eagles 1
26 oktoober 13.30 Cambuur-Feyenoord 2
26 oktoober 15.30 Utrecht-PSV 2
26 oktoober 15.30 PEC Zwolle-Heerenveen 2
26 oktoober 17.45 Excelsior-Twente 2

kemal1
24.10.14, 13:41
10 voor

24 oktoober 21.00 ADO-Dordrecht x
25 oktoober 19.30 Vitesse-NAC 1
25 oktoober 20.45 Heracles-Willem II 1
25 oktoober 20.45 AZ-Groningen 1
25 oktoober 21.45 Ajax-Go Ahead Eagles 1
26 oktoober 13.30 Cambuur-Feyenoord 2
26 oktoober 15.30 Utrecht-PSV 2
26 oktoober 15.30 PEC Zwolle-Heerenveen x
26 oktoober 17.45 Excelsior-Twente 2

marconius
24.10.14, 14:33
10 voor

24 oktoober 21.00 ADO-Dordrecht 1
25 oktoober 19.30 Vitesse-NAC 1
25 oktoober 20.45 Heracles-Willem II 1
25 oktoober 20.45 AZ-Groningen 1
25 oktoober 21.45 Ajax-Go Ahead Eagles 1
26 oktoober 13.30 Cambuur-Feyenoord 2
26 oktoober 15.30 Utrecht-PSV 2
26 oktoober 15.30 PEC Zwolle-Heerenveen x
26 oktoober 17.45 Excelsior-Twente 2

Karla
24.10.14, 18:29
10 voor

24 oktoober 21.00 ADO-Dordrecht x
25 oktoober 19.30 Vitesse-NAC 1
25 oktoober 20.45 Heracles-Willem II 1
25 oktoober 20.45 AZ-Groningen 1
25 oktoober 21.45 Ajax-Go Ahead Eagles 1
26 oktoober 13.30 Cambuur-Feyenoord x
26 oktoober 15.30 Utrecht-PSV 2
26 oktoober 15.30 PEC Zwolle-Heerenveen 2
26 oktoober 17.45 Excelsior-Twente 2

Mariotti
24.10.14, 19:12
10 voor

24 oktoober 21.00 ADO-Dordrecht x
25 oktoober 19.30 Vitesse-NAC 1
25 oktoober 20.45 Heracles-Willem II x
25 oktoober 20.45 AZ-Groningen x
25 oktoober 21.45 Ajax-Go Ahead Eagles 1
26 oktoober 13.30 Cambuur-Feyenoord 1
26 oktoober 15.30 Utrecht-PSV 2
26 oktoober 15.30 PEC Zwolle-Heerenveen x
26 oktoober 17.45 Excelsior-Twente 2

JuriM
24.10.14, 20:22
10 voor

24 oktoober 21.00 ADO-Dordrecht x
25 oktoober 19.30 Vitesse-NAC x
25 oktoober 20.45 Heracles-Willem II 1
25 oktoober 20.45 AZ-Groningen 1
25 oktoober 21.45 Ajax-Go Ahead Eagles 1
26 oktoober 13.30 Cambuur-Feyenoord x
26 oktoober 15.30 Utrecht-PSV 2
26 oktoober 15.30 PEC Zwolle-Heerenveen 2
26 oktoober 17.45 Excelsior-Twente 2

midfielder
26.10.14, 21:45
Vooru edukaimad olid viie punktiga marconius, Tofoa ja allakirjutanu. Ühtlasi tähendas see seda, et tabelis on taas kaksik juhtimine kemal1 ja allakirjutaja näol. Kui eelmises voorus teatasin JuriM-i tabelist eemaldamisest seoses kolmes järjestikuses voorus ennustamata jätmisega, siis juba selles voorus sisenes ta uuesti tabelisse ja ennistan tema juba varem kogutud punktide baasil.

Tabel

1-2. midfielder (+5) ja kemal1 (+4)---49 punkti

3. Bart (+4)---46 punkti

4-5. marconius (+5) ja Tofoa (+5)---44 punkti

6. Mariotti (+4)---42 punkti

7. Brick (+4)---40 punkti

8. Karla (+2)---39 punkti

9. difender (+2)---38 punkti

10. Blue Rock (+4)---36 punkti

11. bubbles (+3)---32 punkti

12. Meintz (0)---31 punkti

13. JuriM (+3)---16 punkti


11 voor

1 november 19.30 Ajax-Dordrecht 1
1 november 20.45 Feyenoord-PEC Zwolle 1
1 november 20.45 Twente-Heerenveen X
1 november 21.45 PSV-ADO Den Haag 1
2 november 13.30 Utrecht-Vitesse X
2 november 15.30 Go Ahead Eagles-Heracles 1
2 november 15.30 Willem II-Cambuur 1
2 november 15.30 AZ-Excelsior 1
2 november 17.45 Groningen-NAC 1

bubbles
26.10.14, 23:00
11 voor

1 november 19.30 Ajax-Dordrecht 1
1 november 20.45 Feyenoord-PEC Zwolle 1
1 november 20.45 Twente-Heerenveen X
1 november 21.45 PSV-ADO Den Haag 1
2 november 13.30 Utrecht-Vitesse 2
2 november 15.30 Go Ahead Eagles-Heracles 2
2 november 15.30 Willem II-Cambuur x
2 november 15.30 AZ-Excelsior 1
2 november 17.45 Groningen-NAC 1

Blue Rock
28.10.14, 00:30
11 voor

1 november 19.30 Ajax-Dordrecht 1
1 november 20.45 Feyenoord-PEC Zwolle x
1 november 20.45 Twente-Heerenveen 1
1 november 21.45 PSV-ADO Den Haag 1
2 november 13.30 Utrecht-Vitesse 2
2 november 15.30 Go Ahead Eagles-Heracles x
2 november 15.30 Willem II-Cambuur 1
2 november 15.30 AZ-Excelsior 1
2 november 17.45 Groningen-NAC 1

kemal1
28.10.14, 11:24
11 voor

1 november 19.30 Ajax-Dordrecht 1
1 november 20.45 Feyenoord-PEC Zwolle 1
1 november 20.45 Twente-Heerenveen 1
1 november 21.45 PSV-ADO Den Haag 1
2 november 13.30 Utrecht-Vitesse 2
2 november 15.30 Go Ahead Eagles-Heracles 1
2 november 15.30 Willem II-Cambuur 1
2 november 15.30 AZ-Excelsior 1
2 november 17.45 Groningen-NAC 1

Tofoa
28.10.14, 17:18
11 voor

1 november 19.30 Ajax-Dordrecht 1
1 november 20.45 Feyenoord-PEC Zwolle 1
1 november 20.45 Twente-Heerenveen x
1 november 21.45 PSV-ADO Den Haag 1
2 november 13.30 Utrecht-Vitesse 2
2 november 15.30 Go Ahead Eagles-Heracles 1
2 november 15.30 Willem II-Cambuur 1
2 november 15.30 AZ-Excelsior 1
2 november 17.45 Groningen-NAC 1

JuriM
28.10.14, 18:14
11 voor

1 november 19.30 Ajax-Dordrecht 1
1 november 20.45 Feyenoord-PEC Zwolle 1
1 november 20.45 Twente-Heerenveen x
1 november 21.45 PSV-ADO Den Haag 1
2 november 13.30 Utrecht-Vitesse 2
2 november 15.30 Go Ahead Eagles-Heracles 1
2 november 15.30 Willem II-Cambuur 1
2 november 15.30 AZ-Excelsior 1
2 november 17.45 Groningen-NAC 1

marconius
30.10.14, 13:33
11 voor

1 november 19.30 Ajax-Dordrecht 1
1 november 20.45 Feyenoord-PEC Zwolle 1
1 november 20.45 Twente-Heerenveen x
1 november 21.45 PSV-ADO Den Haag 1
2 november 13.30 Utrecht-Vitesse x
2 november 15.30 Go Ahead Eagles-Heracles 1
2 november 15.30 Willem II-Cambuur 1
2 november 15.30 AZ-Excelsior 1
2 november 17.45 Groningen-NAC 1

Bart
30.10.14, 18:40
11 voor

1 november 19.30 Ajax-Dordrecht 1
1 november 20.45 Feyenoord-PEC Zwolle 1
1 november 20.45 Twente-Heerenveen 1
1 november 21.45 PSV-ADO Den Haag 1
2 november 13.30 Utrecht-Vitesse 2
2 november 15.30 Go Ahead Eagles-Heracles 1
2 november 15.30 Willem II-Cambuur 2
2 november 15.30 AZ-Excelsior 1
2 november 17.45 Groningen-NAC 1

difender
30.10.14, 19:45
11 voor

1 november 19.30 Ajax-Dordrecht 1
1 november 20.45 Feyenoord-PEC Zwolle 1
1 november 20.45 Twente-Heerenveen 1
1 november 21.45 PSV-ADO Den Haag 1
2 november 13.30 Utrecht-Vitesse 2
2 november 15.30 Go Ahead Eagles-Heracles x
2 november 15.30 Willem II-Cambuur 1
2 november 15.30 AZ-Excelsior 1
2 november 17.45 Groningen-NAC 1

Mariotti
30.10.14, 20:21
11 voor

1 november 19.30 Ajax-Dordrecht 1
1 november 20.45 Feyenoord-PEC Zwolle 1
1 november 20.45 Twente-Heerenveen X
1 november 21.45 PSV-ADO Den Haag 1
2 november 13.30 Utrecht-Vitesse 2
2 november 15.30 Go Ahead Eagles-Heracles 1
2 november 15.30 Willem II-Cambuur x
2 november 15.30 AZ-Excelsior 1
2 november 17.45 Groningen-NAC 1

Brick
31.10.14, 17:26
11 voor

1 november 19.30 Ajax-Dordrecht 1
1 november 20.45 Feyenoord-PEC Zwolle 1
1 november 20.45 Twente-Heerenveen x
1 november 21.45 PSV-ADO Den Haag 1
2 november 13.30 Utrecht-Vitesse 1
2 november 15.30 Go Ahead Eagles-Heracles 1
2 november 15.30 Willem II-Cambuur 1
2 november 15.30 AZ-Excelsior 1
2 november 17.45 Groningen-NAC 1

Karla
31.10.14, 20:48
11 voor

1 november 19.30 Ajax-Dordrecht 1
1 november 20.45 Feyenoord-PEC Zwolle 1
1 november 20.45 Twente-Heerenveen 1
1 november 21.45 PSV-ADO Den Haag 1
2 november 13.30 Utrecht-Vitesse x
2 november 15.30 Go Ahead Eagles-Heracles x
2 november 15.30 Willem II-Cambuur 2
2 november 15.30 AZ-Excelsior 1
2 november 17.45 Groningen-NAC 1

midfielder
02.11.14, 21:45
11 vooru edukaim oli Borussia Dortmundi poolehoidja bubbles kuue punktiga. Üldtabelis toimus tipus väike muudatus, kui kemal1 liikus ühe punktiga ettepoole allakirjutanust. Kahjuks pean tabelist eemaldama Meintzi, kes pole kolmes järjestikuses voorus ennustanud. Loomulikult on tal võimalus naasta kui jätkab ennustamist.

Tabel

1. kemal1 (+5)---54 punkti

2. midfielder (+4)---53 punkti

3. Bart (+5)---51 punkti

4-5. Tofoa (+4) ja marconius (+4)---48 punkti

6. Mariotti (+5)---47 punkti

7. Brick (+5)---45 punkti

8. Karla (+5)---44 punkti

9. difender (+5)---43 punkti

10. Blue Rock (+4)---40 punkti

11. bubbles (+6)---38 punkti

12. JuriM (+4)---20 punkti


12 voor

7 november 21.00 Exelsior-Utrecht X
8 november 19.30 ADO-Willem II X
8 november 20.45 PEC Zwolle-Groningen 1
8 november 20.45 Heerenveen-Go Ahead Eagles 1
8 november 21.45 NAC-AZ X
9 november 13.30 Cambuur-Ajax 2
9 november 15.30 Vitesse-Feyenoord X
9 november 15.30 Dordrecht-Twente 2
9 november 17.45 Heracles-PSV 2

bubbles
02.11.14, 23:30
12 voor

7 november 21.00 Exelsior-Utrecht X
8 november 19.30 ADO-Willem II 1
8 november 20.45 PEC Zwolle-Groningen 1
8 november 20.45 Heerenveen-Go Ahead Eagles x
8 november 21.45 NAC-AZ X
9 november 13.30 Cambuur-Ajax 2
9 november 15.30 Vitesse-Feyenoord 2
9 november 15.30 Dordrecht-Twente 2
9 november 17.45 Heracles-PSV 2

Blue Rock
03.11.14, 17:22
12 voor

7 november 21.00 Exelsior-Utrecht 2
8 november 19.30 ADO-Willem II 1
8 november 20.45 PEC Zwolle-Groningen 1
8 november 20.45 Heerenveen-Go Ahead Eagles x
8 november 21.45 NAC-AZ 2
9 november 13.30 Cambuur-Ajax 2
9 november 15.30 Vitesse-Feyenoord 2
9 november 15.30 Dordrecht-Twente 2
9 november 17.45 Heracles-PSV 2

difender
03.11.14, 19:52
12 voor

7 november 21.00 Exelsior-Utrecht 1
8 november 19.30 ADO-Willem II 2
8 november 20.45 PEC Zwolle-Groningen 1
8 november 20.45 Heerenveen-Go Ahead Eagles 1
8 november 21.45 NAC-AZ 1
9 november 13.30 Cambuur-Ajax 2
9 november 15.30 Vitesse-Feyenoord 2
9 november 15.30 Dordrecht-Twente 2
9 november 17.45 Heracles-PSV 2

Tofoa
04.11.14, 01:07
12 voor

7 november 21.00 Exelsior-Utrecht 2
8 november 19.30 ADO-Willem II 2
8 november 20.45 PEC Zwolle-Groningen x
8 november 20.45 Heerenveen-Go Ahead Eagles 1
8 november 21.45 NAC-AZ 2
9 november 13.30 Cambuur-Ajax 2
9 november 15.30 Vitesse-Feyenoord 2
9 november 15.30 Dordrecht-Twente 2
9 november 17.45 Heracles-PSV 2

Bart
06.11.14, 18:13
12 voor

7 november 21.00 Exelsior-Utrecht 2
8 november 19.30 ADO-Willem II 2
8 november 20.45 PEC Zwolle-Groningen 2
8 november 20.45 Heerenveen-Go Ahead Eagles 1
8 november 21.45 NAC-AZ 2
9 november 13.30 Cambuur-Ajax 2
9 november 15.30 Vitesse-Feyenoord 2
9 november 15.30 Dordrecht-Twente 2
9 november 17.45 Heracles-PSV 2

Mariotti
06.11.14, 23:17
12 voor

7 november 21.00 Exelsior-Utrecht 1
8 november 19.30 ADO-Willem II X
8 november 20.45 PEC Zwolle-Groningen 2
8 november 20.45 Heerenveen-Go Ahead Eagles 1
8 november 21.45 NAC-AZ X
9 november 13.30 Cambuur-Ajax 2
9 november 15.30 Vitesse-Feyenoord 2
9 november 15.30 Dordrecht-Twente 2
9 november 17.45 Heracles-PSV 2

kemal1
07.11.14, 11:42
12 voor

7 november 21.00 Exelsior-Utrecht x
8 november 19.30 ADO-Willem II X
8 november 20.45 PEC Zwolle-Groningen 2
8 november 20.45 Heerenveen-Go Ahead Eagles 1
8 november 21.45 NAC-AZ 2
9 november 13.30 Cambuur-Ajax 2
9 november 15.30 Vitesse-Feyenoord 2
9 november 15.30 Dordrecht-Twente 2
9 november 17.45 Heracles-PSV 2

marconius
07.11.14, 13:07
12 voor

7 november 21.00 Exelsior-Utrecht x
8 november 19.30 ADO-Willem II 1
8 november 20.45 PEC Zwolle-Groningen 1
8 november 20.45 Heerenveen-Go Ahead Eagles 1
8 november 21.45 NAC-AZ x
9 november 13.30 Cambuur-Ajax 2
9 november 15.30 Vitesse-Feyenoord 2
9 november 15.30 Dordrecht-Twente 2
9 november 17.45 Heracles-PSV 2

Brick
07.11.14, 20:48
12 voor

7 november 21.00 Exelsior-Utrecht x
8 november 19.30 ADO-Willem II 1
8 november 20.45 PEC Zwolle-Groningen 1
8 november 20.45 Heerenveen-Go Ahead Eagles 1
8 november 21.45 NAC-AZ x
9 november 13.30 Cambuur-Ajax 2
9 november 15.30 Vitesse-Feyenoord 2
9 november 15.30 Dordrecht-Twente 2
9 november 17.45 Heracles-PSV 2

Karla
07.11.14, 20:52
12 voor

7 november 21.00 Exelsior-Utrecht 2
8 november 19.30 ADO-Willem II 1
8 november 20.45 PEC Zwolle-Groningen 1
8 november 20.45 Heerenveen-Go Ahead Eagles 1
8 november 21.45 NAC-AZ 2
9 november 13.30 Cambuur-Ajax 2
9 november 15.30 Vitesse-Feyenoord 2
9 november 15.30 Dordrecht-Twente 2
9 november 17.45 Heracles-PSV 2

midfielder
09.11.14, 21:45
Vooru edukaimad olid seitsme punktiga Blue Rock ja bubbles. Üldtabelis taastati tipus kaksikjuhtimine. Kemal1 kogus ühe punkti vähem kui allakirjutanu ja seeläbi jätkatakse võrdsete punktide juures.

Tabel

1-2. kemal1 (+5) ja midfielder (+6)---59 punkti

3. Bart (+4)---55 punkti

4. marconius (+6)---54 punkti

5. Tofoa (+4)---52 punkti

6. Brick (+6)---51 punkti

7-8. Karla (+6) ja Mariotti (+3)---50 punkti

9-10. difender (+4) ja Blue Rock (+7)---47 punkti

11. bubbles (+7)---45 punkti

12. JuriM (0)---20 punkti


Vahele tuleb koondiste valikmängude nädal ja liiga jätkub kahe nädala pärast. Nagu tavaks saanud, panen varakult järgmise vooru üles.


13 voor

22 november 19.30 AZ-Vitesse 1
22 november 19.30 Go Ahead Eagles-NAC X
22 november 20.45 Feyenoord-Dordrecht 1
22 november 21.45 Willem II-Exelsior 1
22 november 21.45 Ajax-Heerenveen 1
23 november 13.30 Groningen-PSV 2
23 november 15.30 PEC Zwolle-Twente X
23 november 15.30 Heracles-ADO Den Haag 1
23 november 17.45 Utrecht-Cambuur 1

difender
13.11.14, 18:37
13 voor

22 november 19.30 AZ-Vitesse x
22 november 19.30 Go Ahead Eagles-NAC 1
22 november 20.45 Feyenoord-Dordrecht 1
22 november 21.45 Willem II-Exelsior 1
22 november 21.45 Ajax-Heerenveen 1
23 november 13.30 Groningen-PSV 2
23 november 15.30 PEC Zwolle-Twente 1
23 november 15.30 Heracles-ADO Den Haag 1
23 november 17.45 Utrecht-Cambuur 1

bubbles
16.11.14, 18:40
13 voor

22 november 19.30 AZ-Vitesse 1
22 november 19.30 Go Ahead Eagles-NAC X
22 november 20.45 Feyenoord-Dordrecht 1
22 november 21.45 Willem II-Exelsior 1
22 november 21.45 Ajax-Heerenveen 1
23 november 13.30 Groningen-PSV 2
23 november 15.30 PEC Zwolle-Twente 2
23 november 15.30 Heracles-ADO Den Haag x
23 november 17.45 Utrecht-Cambuur 1

Tofoa
17.11.14, 16:38
13 voor

22 november 19.30 AZ-Vitesse 2
22 november 19.30 Go Ahead Eagles-NAC 1
22 november 20.45 Feyenoord-Dordrecht 1
22 november 21.45 Willem II-Exelsior x
22 november 21.45 Ajax-Heerenveen 1
23 november 13.30 Groningen-PSV 2
23 november 15.30 PEC Zwolle-Twente 2
23 november 15.30 Heracles-ADO Den Haag 2
23 november 17.45 Utrecht-Cambuur x

JuriM
19.11.14, 12:48
13 voor

22 november 19.30 AZ-Vitesse 1
22 november 19.30 Go Ahead Eagles-NAC X
22 november 20.45 Feyenoord-Dordrecht 1
22 november 21.45 Willem II-Exelsior 1
22 november 21.45 Ajax-Heerenveen 1
23 november 13.30 Groningen-PSV 2
23 november 15.30 PEC Zwolle-Twente 2
23 november 15.30 Heracles-ADO Den Haag 1
23 november 17.45 Utrecht-Cambuur 1

Bart
19.11.14, 16:53
13 voor

22 november 19.30 AZ-Vitesse 2
22 november 19.30 Go Ahead Eagles-NAC 1
22 november 20.45 Feyenoord-Dordrecht 1
22 november 21.45 Willem II-Exelsior 1
22 november 21.45 Ajax-Heerenveen 1
23 november 13.30 Groningen-PSV 2
23 november 15.30 PEC Zwolle-Twente 2
23 november 15.30 Heracles-ADO Den Haag 2
23 november 17.45 Utrecht-Cambuur 2

Blue Rock
19.11.14, 23:12
13 voor

22 november 19.30 AZ-Vitesse x
22 november 19.30 Go Ahead Eagles-NAC 1
22 november 20.45 Feyenoord-Dordrecht 1
22 november 21.45 Willem II-Exelsior 1
22 november 21.45 Ajax-Heerenveen 1
23 november 13.30 Groningen-PSV 2
23 november 15.30 PEC Zwolle-Twente 1
23 november 15.30 Heracles-ADO Den Haag x
23 november 17.45 Utrecht-Cambuur 1

Brick
20.11.14, 20:18
13 voor

22 november 19.30 AZ-Vitesse 1
22 november 19.30 Go Ahead Eagles-NAC x
22 november 20.45 Feyenoord-Dordrecht 1
22 november 21.45 Willem II-Exelsior 1
22 november 21.45 Ajax-Heerenveen 1
23 november 13.30 Groningen-PSV 2
23 november 15.30 PEC Zwolle-Twente 2
23 november 15.30 Heracles-ADO Den Haag 1
23 november 17.45 Utrecht-Cambuur 1

kemal1
20.11.14, 23:22
13 voor

22 november 19.30 AZ-Vitesse 1
22 november 19.30 Go Ahead Eagles-NAC 1
22 november 20.45 Feyenoord-Dordrecht 1
22 november 21.45 Willem II-Exelsior 1
22 november 21.45 Ajax-Heerenveen 1
23 november 13.30 Groningen-PSV 2
23 november 15.30 PEC Zwolle-Twente 2
23 november 15.30 Heracles-ADO Den Haag 1
23 november 17.45 Utrecht-Cambuur 1

Karla
21.11.14, 22:12
13 voor

22 november 19.30 AZ-Vitesse 1
22 november 19.30 Go Ahead Eagles-NAC 1
22 november 20.45 Feyenoord-Dordrecht 1
22 november 21.45 Willem II-Exelsior x
22 november 21.45 Ajax-Heerenveen 1
23 november 13.30 Groningen-PSV 2
23 november 15.30 PEC Zwolle-Twente 2
23 november 15.30 Heracles-ADO Den Haag x
23 november 17.45 Utrecht-Cambuur 1

marconius
22.11.14, 14:20
13 voor

22 november 19.30 AZ-Vitesse x
22 november 19.30 Go Ahead Eagles-NAC 1
22 november 20.45 Feyenoord-Dordrecht 1
22 november 21.45 Willem II-Exelsior x
22 november 21.45 Ajax-Heerenveen 1
23 november 13.30 Groningen-PSV 2
23 november 15.30 PEC Zwolle-Twente x
23 november 15.30 Heracles-ADO Den Haag 1
23 november 17.45 Utrecht-Cambuur 1

Mariotti
22.11.14, 15:16
13 voor

22 november 19.30 AZ-Vitesse x
22 november 19.30 Go Ahead Eagles-NAC 1
22 november 20.45 Feyenoord-Dordrecht 1
22 november 21.45 Willem II-Exelsior 1
22 november 21.45 Ajax-Heerenveen 1
23 november 13.30 Groningen-PSV 2
23 november 15.30 PEC Zwolle-Twente 2
23 november 15.30 Heracles-ADO Den Haag 1
23 november 17.45 Utrecht-Cambuur x

midfielder
23.11.14, 21:36
Vooru edukaimateks osutusid kuue silmaga Karla ja kemal1. Ühtlasi tähendas viimati nimetatu foorumlase saavutus seda, et Newcastle Unitedi toetaja tõusid uueks ainuliidriks. Kahe silma kaugusele jääb allakirjutanu.

Tabel

1. kemal1 (+6)---65 punkti

2. midfielder (+4)---63 punkti

3. Bart (+5)---60 punkti

4. marconius (+5)---59 punkti

5. Tofoa (+5)---57 punkti

6-7. Karla (+6) ja Brick (+5)---56 punkti

8. Mariotti (+5)---55 punkti

9. difender (+4)---51 punkti

10. Blue Rock (+3)---50 punkti

11. bubbles (+4)---49 punkti

12. JuriM (+5)---25 punkti


14 voor

28 november 21.00 Dordrecht-Willem II 1
29 november 19.30 Heerenveen-Heracles 1
29 november 20.45 NAC-Utrecht X
29 november 20.45 Vitesse-Go Ahead Eagles 1
29 november 21.45 Cambuur-AZ X
30 november 13.30 ADO-Ajax 2
30 november 15.30 Excelsior-PEC Zwolle 2
30 november 15.30 Twente-Groningen 1
30 november 17.45 PSV-Feyenoord 1

bubbles
23.11.14, 21:41
14 voor

28 november 21.00 Dordrecht-Willem II 1
29 november 19.30 Heerenveen-Heracles 1
29 november 20.45 NAC-Utrecht X
29 november 20.45 Vitesse-Go Ahead Eagles x
29 november 21.45 Cambuur-AZ 2
30 november 13.30 ADO-Ajax 2
30 november 15.30 Excelsior-PEC Zwolle 2
30 november 15.30 Twente-Groningen 1
30 november 17.45 PSV-Feyenoord 1

Tofoa
24.11.14, 03:06
14 voor

28 november 21.00 Dordrecht-Willem II 2
29 november 19.30 Heerenveen-Heracles 1
29 november 20.45 NAC-Utrecht 2
29 november 20.45 Vitesse-Go Ahead Eagles 1
29 november 21.45 Cambuur-AZ 2
30 november 13.30 ADO-Ajax 2
30 november 15.30 Excelsior-PEC Zwolle 2
30 november 15.30 Twente-Groningen 1
30 november 17.45 PSV-Feyenoord 1

Blue Rock
24.11.14, 14:38
14 voor

28 november 21.00 Dordrecht-Willem II 2
29 november 19.30 Heerenveen-Heracles 1
29 november 20.45 NAC-Utrecht 1
29 november 20.45 Vitesse-Go Ahead Eagles 1
29 november 21.45 Cambuur-AZ 2
30 november 13.30 ADO-Ajax 2
30 november 15.30 Excelsior-PEC Zwolle x
30 november 15.30 Twente-Groningen 1
30 november 17.45 PSV-Feyenoord x

JuriM
24.11.14, 15:27
14 voor

28 november 21.00 Dordrecht-Willem II 2
29 november 19.30 Heerenveen-Heracles 1
29 november 20.45 NAC-Utrecht 2
29 november 20.45 Vitesse-Go Ahead Eagles 1
29 november 21.45 Cambuur-AZ 2
30 november 13.30 ADO-Ajax 2
30 november 15.30 Excelsior-PEC Zwolle 2
30 november 15.30 Twente-Groningen 1
30 november 17.45 PSV-Feyenoord 1

difender
25.11.14, 14:46
14 voor

28 november 21.00 Dordrecht-Willem II x
29 november 19.30 Heerenveen-Heracles 1
29 november 20.45 NAC-Utrecht 1
29 november 20.45 Vitesse-Go Ahead Eagles 1
29 november 21.45 Cambuur-AZ 2
30 november 13.30 ADO-Ajax 2
30 november 15.30 Excelsior-PEC Zwolle x
30 november 15.30 Twente-Groningen 1
30 november 17.45 PSV-Feyenoord 1

Mariotti
27.11.14, 22:04
14 voor

28 november 21.00 Dordrecht-Willem II x
29 november 19.30 Heerenveen-Heracles 1
29 november 20.45 NAC-Utrecht X
29 november 20.45 Vitesse-Go Ahead Eagles 1
29 november 21.45 Cambuur-AZ X
30 november 13.30 ADO-Ajax 2
30 november 15.30 Excelsior-PEC Zwolle 1
30 november 15.30 Twente-Groningen 1
30 november 17.45 PSV-Feyenoord x

Brick
27.11.14, 23:31
14 voor

28 november 21.00 Dordrecht-Willem II 2
29 november 19.30 Heerenveen-Heracles 1
29 november 20.45 NAC-Utrecht x
29 november 20.45 Vitesse-Go Ahead Eagles 1
29 november 21.45 Cambuur-AZ x
30 november 13.30 ADO-Ajax 2
30 november 15.30 Excelsior-PEC Zwolle x
30 november 15.30 Twente-Groningen 1
30 november 17.45 PSV-Feyenoord 1

marconius
27.11.14, 23:37
14 voor

28 november 21.00 Dordrecht-Willem II 2
29 november 19.30 Heerenveen-Heracles 1
29 november 20.45 NAC-Utrecht 2
29 november 20.45 Vitesse-Go Ahead Eagles 1
29 november 21.45 Cambuur-AZ x
30 november 13.30 ADO-Ajax 2
30 november 15.30 Excelsior-PEC Zwolle 1
30 november 15.30 Twente-Groningen 1
30 november 17.45 PSV-Feyenoord 1

Bart
28.11.14, 15:11
14 voor

28 november 21.00 Dordrecht-Willem II 2
29 november 19.30 Heerenveen-Heracles 1
29 november 20.45 NAC-Utrecht 2
29 november 20.45 Vitesse-Go Ahead Eagles 1
29 november 21.45 Cambuur-AZ 2
30 november 13.30 ADO-Ajax 2
30 november 15.30 Excelsior-PEC Zwolle 1
30 november 15.30 Twente-Groningen 1
30 november 17.45 PSV-Feyenoord 1

Karla
28.11.14, 20:01
14 voor

28 november 21.00 Dordrecht-Willem II x
29 november 19.30 Heerenveen-Heracles 1
29 november 20.45 NAC-Utrecht 2
29 november 20.45 Vitesse-Go Ahead Eagles 1
29 november 21.45 Cambuur-AZ 2
30 november 13.30 ADO-Ajax 2
30 november 15.30 Excelsior-PEC Zwolle 2
30 november 15.30 Twente-Groningen 1
30 november 17.45 PSV-Feyenoord 1

kemal1
29.11.14, 14:17
14 voor

28 november 21.00 Dordrecht-Willem II -
29 november 19.30 Heerenveen-Heracles 1
29 november 20.45 NAC-Utrecht 2
29 november 20.45 Vitesse-Go Ahead Eagles 1
29 november 21.45 Cambuur-AZ 2
30 november 13.30 ADO-Ajax 2
30 november 15.30 Excelsior-PEC Zwolle x
30 november 15.30 Twente-Groningen 1
30 november 17.45 PSV-Feyenoord x

midfielder
30.11.14, 19:46
Kuna 14 voorust kokkuvõtte tegemine nihkub teadmata tulevikku, sest PSV-Feyenoordi mäng on algselt kuupäevalt taaskord tühistatud (2 detsember) ja lõplik mänguaeg endiselt selgusetu, siis panen üles juba järgmise vooru mängud.

15 voor

6 detsember 19.30 AZ-Go Ahead Eagles 1
6 detsember 19.30 Excelsior-Feyenoord 2
6 detsember 20.45 Cambuur-NAC X
6 detsember 21.45 Dordrecht-PSV 2
6 detsember 21.45 Ajax-Willem II 1
7 detsember 13.30 PEC Zwolle-ADO Den Haag 1
7 detsember 15.30 Utrecht-Heracles 1
7 detsember 15.30 Groningen-Heerenveen 1
7 detsember 17.45 Vitesse-Twente X

Tofoa
01.12.14, 12:05
15 voor

6 detsember 19.30 AZ-Go Ahead Eagles 1
6 detsember 19.30 Excelsior-Feyenoord 2
6 detsember 20.45 Cambuur-NAC 1
6 detsember 21.45 Dordrecht-PSV 2
6 detsember 21.45 Ajax-Willem II 1
7 detsember 13.30 PEC Zwolle-ADO Den Haag 1
7 detsember 15.30 Utrecht-Heracles 1
7 detsember 15.30 Groningen-Heerenveen 1
7 detsember 17.45 Vitesse-Twente 2

JuriM
01.12.14, 22:48
6 detsember 19.30 AZ-Go Ahead Eagles 1
6 detsember 19.30 Excelsior-Feyenoord 2
6 detsember 20.45 Cambuur-NAC X
6 detsember 21.45 Dordrecht-PSV 2
6 detsember 21.45 Ajax-Willem II 1
7 detsember 13.30 PEC Zwolle-ADO Den Haag 1
7 detsember 15.30 Utrecht-Heracles 1
7 detsember 15.30 Groningen-Heerenveen 1
7 detsember 17.45 Vitesse-Twente X

kemal1
02.12.14, 08:22
15 voor

6 detsember 19.30 AZ-Go Ahead Eagles 1
6 detsember 19.30 Excelsior-Feyenoord 2
6 detsember 20.45 Cambuur-NAC 1
6 detsember 21.45 Dordrecht-PSV 2
6 detsember 21.45 Ajax-Willem II 1
7 detsember 13.30 PEC Zwolle-ADO Den Haag 1
7 detsember 15.30 Utrecht-Heracles x
7 detsember 15.30 Groningen-Heerenveen 1
7 detsember 17.45 Vitesse-Twente 2

Blue Rock
02.12.14, 21:27
15 voor

6 detsember 19.30 AZ-Go Ahead Eagles 1
6 detsember 19.30 Excelsior-Feyenoord 2
6 detsember 20.45 Cambuur-NAC 1
6 detsember 21.45 Dordrecht-PSV 2
6 detsember 21.45 Ajax-Willem II 1
7 detsember 13.30 PEC Zwolle-ADO Den Haag 1
7 detsember 15.30 Utrecht-Heracles 2
7 detsember 15.30 Groningen-Heerenveen 1
7 detsember 17.45 Vitesse-Twente 2

bubbles
03.12.14, 22:44
15 voor

6 detsember 19.30 AZ-Go Ahead Eagles 1
6 detsember 19.30 Excelsior-Feyenoord 2
6 detsember 20.45 Cambuur-NAC X
6 detsember 21.45 Dordrecht-PSV 2
6 detsember 21.45 Ajax-Willem II 1
7 detsember 13.30 PEC Zwolle-ADO Den Haag 1
7 detsember 15.30 Utrecht-Heracles 1
7 detsember 15.30 Groningen-Heerenveen x
7 detsember 17.45 Vitesse-Twente 2

Mariotti
04.12.14, 14:21
15 voor

6 detsember 19.30 AZ-Go Ahead Eagles 1
6 detsember 19.30 Excelsior-Feyenoord 2
6 detsember 20.45 Cambuur-NAC 1
6 detsember 21.45 Dordrecht-PSV 2
6 detsember 21.45 Ajax-Willem II 1
7 detsember 13.30 PEC Zwolle-ADO Den Haag 1
7 detsember 15.30 Utrecht-Heracles x
7 detsember 15.30 Groningen-Heerenveen 1
7 detsember 17.45 Vitesse-Twente 2

Bart
04.12.14, 19:10
15 voor

6 detsember 19.30 AZ-Go Ahead Eagles 1
6 detsember 19.30 Excelsior-Feyenoord 2
6 detsember 20.45 Cambuur-NAC 1
6 detsember 21.45 Dordrecht-PSV 2
6 detsember 21.45 Ajax-Willem II 1
7 detsember 13.30 PEC Zwolle-ADO Den Haag x
7 detsember 15.30 Utrecht-Heracles 1
7 detsember 15.30 Groningen-Heerenveen x
7 detsember 17.45 Vitesse-Twente 2

Karla
05.12.14, 12:47
15 voor

6 detsember 19.30 AZ-Go Ahead Eagles 1
6 detsember 19.30 Excelsior-Feyenoord 2
6 detsember 20.45 Cambuur-NAC 1
6 detsember 21.45 Dordrecht-PSV 2
6 detsember 21.45 Ajax-Willem II 1
7 detsember 13.30 PEC Zwolle-ADO Den Haag 1
7 detsember 15.30 Utrecht-Heracles x
7 detsember 15.30 Groningen-Heerenveen 1
7 detsember 17.45 Vitesse-Twente 2

marconius
05.12.14, 18:02
15 voor

6 detsember 19.30 AZ-Go Ahead Eagles 1
6 detsember 19.30 Excelsior-Feyenoord x
6 detsember 20.45 Cambuur-NAC 1
6 detsember 21.45 Dordrecht-PSV 2
6 detsember 21.45 Ajax-Willem II 1
7 detsember 13.30 PEC Zwolle-ADO Den Haag 1
7 detsember 15.30 Utrecht-Heracles 2
7 detsember 15.30 Groningen-Heerenveen x
7 detsember 17.45 Vitesse-Twente 2

difender
05.12.14, 20:58
15 voor

6 detsember 19.30 AZ-Go Ahead Eagles 1
6 detsember 19.30 Excelsior-Feyenoord 2
6 detsember 20.45 Cambuur-NAC 1
6 detsember 21.45 Dordrecht-PSV 2
6 detsember 21.45 Ajax-Willem II 1
7 detsember 13.30 PEC Zwolle-ADO Den Haag 1
7 detsember 15.30 Utrecht-Heracles x
7 detsember 15.30 Groningen-Heerenveen x
7 detsember 17.45 Vitesse-Twente 1

Brick
05.12.14, 21:49
15 voor

6 detsember 19.30 AZ-Go Ahead Eagles 1
6 detsember 19.30 Excelsior-Feyenoord 2
6 detsember 20.45 Cambuur-NAC 1
6 detsember 21.45 Dordrecht-PSV 2
6 detsember 21.45 Ajax-Willem II 1
7 detsember 13.30 PEC Zwolle-ADO Den Haag 1
7 detsember 15.30 Utrecht-Heracles 1
7 detsember 15.30 Groningen-Heerenveen 1
7 detsember 17.45 Vitesse-Twente 2

midfielder
07.12.14, 21:13
15 voor oli ilmselt üks ajaloo ühtlasema punktiskooriga voorusid Eredivisie ennustuse ajaloos. 12 foorumlast, kes veel aktiivselt osalevad mahtusid ühe punkti sisse. Nimelt kuus ennustajat kogus 6 ja sama palju 5 silma. Esikoht läks jagamisele JuriM-i, Blue Rocki, bubblesi, marconiuse, difenderi ja allakirjutanu vahel.

Üldtabelis muudatusi tipus ei toimunud, kuid kemal1 edumaa kahanes vaid ühele punktile.

Tabel

1. kemal1 (+5)---70 punkti

2. midfielder (+6)---69 punkti

3-4. Bart (+5) ja marconius (+6)---65 punkti

5. Tofoa (+5)---62 punkti

6-7. Karla (+5) ja Brick (+5)---61 punkti

8. Mariotti (+5)---60 punkti

9. difender (+6)---57 punkti

10. Blue Rock (+6)---56 punkti

11. bubbles (+6)---55 punkti

12. JuriM (+6)---31 punkti


16 voor

12 detsember 21.00 Heracles-Dordrecht 1
13 detsember 19.30 NAC-Heerenveen 1
13 detsember 20.45 ADO-Exelsior 1
13 detsember 20.45 Willem II-PEC Zwolle 2
13 detsember 21.45 Go Ahead Eagles-Cambuur 1
14 detsember 13.30 Ajax-Utrecht 1
14 detsember 15.30 PSV-Twente 1
14 detsember 15.30 Groningen-Vitesse 1
14 detsember 17.45 Feyenoord-AZ X

kemal1
07.12.14, 21:27
16 voor

12 detsember 21.00 Heracles-Dordrecht 1
13 detsember 19.30 NAC-Heerenveen x
13 detsember 20.45 ADO-Exelsior 1
13 detsember 20.45 Willem II-PEC Zwolle 2
13 detsember 21.45 Go Ahead Eagles-Cambuur x
14 detsember 13.30 Ajax-Utrecht 1
14 detsember 15.30 PSV-Twente 1
14 detsember 15.30 Groningen-Vitesse 1
14 detsember 17.45 Feyenoord-AZ 1

difender
08.12.14, 19:26
16 voor

12 detsember 21.00 Heracles-Dordrecht 1
13 detsember 19.30 NAC-Heerenveen 1
13 detsember 20.45 ADO-Exelsior 1
13 detsember 20.45 Willem II-PEC Zwolle x
13 detsember 21.45 Go Ahead Eagles-Cambuur 1
14 detsember 13.30 Ajax-Utrecht 1
14 detsember 15.30 PSV-Twente 1
14 detsember 15.30 Groningen-Vitesse x
14 detsember 17.45 Feyenoord-AZ 1

Blue Rock
09.12.14, 11:52
16 voor

12 detsember 21.00 Heracles-Dordrecht 1
13 detsember 19.30 NAC-Heerenveen x
13 detsember 20.45 ADO-Exelsior 1
13 detsember 20.45 Willem II-PEC Zwolle 2
13 detsember 21.45 Go Ahead Eagles-Cambuur x
14 detsember 13.30 Ajax-Utrecht 1
14 detsember 15.30 PSV-Twente 1
14 detsember 15.30 Groningen-Vitesse 1
14 detsember 17.45 Feyenoord-AZ x

Tofoa
09.12.14, 21:31
16 voor

12 detsember 21.00 Heracles-Dordrecht 1
13 detsember 19.30 NAC-Heerenveen 2
13 detsember 20.45 ADO-Exelsior x
13 detsember 20.45 Willem II-PEC Zwolle 2
13 detsember 21.45 Go Ahead Eagles-Cambuur x
14 detsember 13.30 Ajax-Utrecht 1
14 detsember 15.30 PSV-Twente 1
14 detsember 15.30 Groningen-Vitesse 1
14 detsember 17.45 Feyenoord-AZ 1

Mariotti
11.12.14, 10:47
16 voor

12 detsember 21.00 Heracles-Dordrecht 1
13 detsember 19.30 NAC-Heerenveen x
13 detsember 20.45 ADO-Exelsior x
13 detsember 20.45 Willem II-PEC Zwolle 2
13 detsember 21.45 Go Ahead Eagles-Cambuur 1
14 detsember 13.30 Ajax-Utrecht 1
14 detsember 15.30 PSV-Twente 1
14 detsember 15.30 Groningen-Vitesse 1
14 detsember 17.45 Feyenoord-AZ 1

JuriM
11.12.14, 14:16
16 voor

12 detsember 21.00 Heracles-Dordrecht 1
13 detsember 19.30 NAC-Heerenveen x
13 detsember 20.45 ADO-Exelsior 1
13 detsember 20.45 Willem II-PEC Zwolle 2
13 detsember 21.45 Go Ahead Eagles-Cambuur x
14 detsember 13.30 Ajax-Utrecht 1
14 detsember 15.30 PSV-Twente 1
14 detsember 15.30 Groningen-Vitesse 1
14 detsember 17.45 Feyenoord-AZ x

Bart
11.12.14, 17:25
16 voor

12 detsember 21.00 Heracles-Dordrecht 1
13 detsember 19.30 NAC-Heerenveen 2
13 detsember 20.45 ADO-Exelsior 1
13 detsember 20.45 Willem II-PEC Zwolle 1
13 detsember 21.45 Go Ahead Eagles-Cambuur 2
14 detsember 13.30 Ajax-Utrecht 1
14 detsember 15.30 PSV-Twente 1
14 detsember 15.30 Groningen-Vitesse x
14 detsember 17.45 Feyenoord-AZ 1

Brick
12.12.14, 15:17
16 voor

12 detsember 21.00 Heracles-Dordrecht 1
13 detsember 19.30 NAC-Heerenveen x
13 detsember 20.45 ADO-Exelsior x
13 detsember 20.45 Willem II-PEC Zwolle 2
13 detsember 21.45 Go Ahead Eagles-Cambuur 1
14 detsember 13.30 Ajax-Utrecht 1
14 detsember 15.30 PSV-Twente 1
14 detsember 15.30 Groningen-Vitesse 1
14 detsember 17.45 Feyenoord-AZ x

Karla
12.12.14, 17:44
16 voor

12 detsember 21.00 Heracles-Dordrecht 1
13 detsember 19.30 NAC-Heerenveen 2
13 detsember 20.45 ADO-Exelsior x
13 detsember 20.45 Willem II-PEC Zwolle 2
13 detsember 21.45 Go Ahead Eagles-Cambuur X
14 detsember 13.30 Ajax-Utrecht 1
14 detsember 15.30 PSV-Twente 1
14 detsember 15.30 Groningen-Vitesse 2
14 detsember 17.45 Feyenoord-AZ 1

bubbles
12.12.14, 18:20
16 voor

12 detsember 21.00 Heracles-Dordrecht 1
13 detsember 19.30 NAC-Heerenveen x
13 detsember 20.45 ADO-Exelsior 1
13 detsember 20.45 Willem II-PEC Zwolle 2
13 detsember 21.45 Go Ahead Eagles-Cambuur 1
14 detsember 13.30 Ajax-Utrecht 1
14 detsember 15.30 PSV-Twente 1
14 detsember 15.30 Groningen-Vitesse x
14 detsember 17.45 Feyenoord-AZ 1

marconius
12.12.14, 21:36
16 voor

12 detsember 21.00 Heracles-Dordrecht 1
13 detsember 19.30 NAC-Heerenveen 1
13 detsember 20.45 ADO-Exelsior x
13 detsember 20.45 Willem II-PEC Zwolle 2
13 detsember 21.45 Go Ahead Eagles-Cambuur 1
14 detsember 13.30 Ajax-Utrecht 1
14 detsember 15.30 PSV-Twente 1
14 detsember 15.30 Groningen-Vitesse x
14 detsember 17.45 Feyenoord-AZ 1

midfielder
14.12.14, 21:17
16 voor oli taas üsna ühtlase punktiskooriga. Seekord mahtusid kõik võistluses osalevad 12 foorumlast kahe punkti sisse. Edukaimad olid viie silmaga Tofoa, marconius, Karla, Bart ja Brick. Üldtabelis võttis allakirjutanu liider kemal1-le järele ja nüüd on taastatud kaksikjuhtimine.

Tabel

1-2. kemal1 (+3) ja midfielder (+4)---73 punkti

3-4. Bart (+5) ja marconius (+5)---70 punkti

5. Tofoa (+5)---67 punkti

6-7. Brick (+5) ja Karla (+5)---66 punkti

8. Mariotti (+4)---64 punkti

9-10. Blue Rock (+4) ja difender (+3)---60 punkti

11. bubbles (+4)---59 punkti

12. JuriM (+4)---35 punkti


17 voor

19 detsember 21.00 Heerenveen-ADO Den Haag 1
20 detsember 19.30 Cambuur-PEC Zwolle X
20 detsember 20.45 Dordrecht-Groningen X
20 detsember 20.45 PSV-Go Ahead Eagles 1
20 detsember 21.45 AZ-Utrecht 1
21 detsember 13.30 Vitesse-Heracles 1
21 detsember 15.30 NAC-Feyenoord 2
21 detsember 15.30 Exelsior-Ajax 2
21 detsember 17.45 Twente-Willem II 1

Tofoa
14.12.14, 21:23
17 voor

19 detsember 21.00 Heerenveen-ADO Den Haag 1
20 detsember 19.30 Cambuur-PEC Zwolle 2
20 detsember 20.45 Dordrecht-Groningen 2
20 detsember 20.45 PSV-Go Ahead Eagles 1
20 detsember 21.45 AZ-Utrecht 1
21 detsember 13.30 Vitesse-Heracles 1
21 detsember 15.30 NAC-Feyenoord 2
21 detsember 15.30 Exelsior-Ajax 2
21 detsember 17.45 Twente-Willem II 1

bubbles
17.12.14, 18:01
17 voor

19 detsember 21.00 Heerenveen-ADO Den Haag 1
20 detsember 19.30 Cambuur-PEC Zwolle 2
20 detsember 20.45 Dordrecht-Groningen X
20 detsember 20.45 PSV-Go Ahead Eagles 1
20 detsember 21.45 AZ-Utrecht 1
21 detsember 13.30 Vitesse-Heracles 1
21 detsember 15.30 NAC-Feyenoord 2
21 detsember 15.30 Exelsior-Ajax 2
21 detsember 17.45 Twente-Willem II 1

midfielder
18.12.14, 01:30
Lõpuks saab 14 voorust ka kokkuvõtte ära teha, kuna PSV-Feyenoord mäng lõppes vähem kui tund aega tagasi. Vooru edukaimad olid viie silmaga Tofoa ja JuriM. Üldtabelis jätkus kaksikjuhtimine, kui Bart tõusis selle vooruga kõigest ühe punkti kaugusele liiderduost.

Tabel

1-2. kemal1 (+2) ja midfielder (+2)---75 punkti

3. Bart (+4)---74 punkti

4. marconius (+3)---73 punkti

5. Tofoa (+5)---72 punkti

6. Karla (+4)---70 punkti

7. Brick (+2)---68 punkti

8. Mariotti (0)---64 punkti

9. bubbles (+4)---63 punkti

10-11. difender (+2) ja Blue Rock (+2)---62 punkti

12. JuriM (+5)---40 punkti

Bart
18.12.14, 17:28
17 voor

19 detsember 21.00 Heerenveen-ADO Den Haag 1
20 detsember 19.30 Cambuur-PEC Zwolle 1
20 detsember 20.45 Dordrecht-Groningen 2
20 detsember 20.45 PSV-Go Ahead Eagles 1
20 detsember 21.45 AZ-Utrecht 1
21 detsember 13.30 Vitesse-Heracles 1
21 detsember 15.30 NAC-Feyenoord 2
21 detsember 15.30 Exelsior-Ajax 2
21 detsember 17.45 Twente-Willem II 1

difender
18.12.14, 20:32
17 voor

19 detsember 21.00 Heerenveen-ADO Den Haag 1
20 detsember 19.30 Cambuur-PEC Zwolle 1
20 detsember 20.45 Dordrecht-Groningen X
20 detsember 20.45 PSV-Go Ahead Eagles 1
20 detsember 21.45 AZ-Utrecht 1
21 detsember 13.30 Vitesse-Heracles 1
21 detsember 15.30 NAC-Feyenoord 2
21 detsember 15.30 Exelsior-Ajax 2
21 detsember 17.45 Twente-Willem II 1

marconius
19.12.14, 00:12
17 voor

19 detsember 21.00 Heerenveen-ADO Den Haag 1
20 detsember 19.30 Cambuur-PEC Zwolle x
20 detsember 20.45 Dordrecht-Groningen 2
20 detsember 20.45 PSV-Go Ahead Eagles 1
20 detsember 21.45 AZ-Utrecht 1
21 detsember 13.30 Vitesse-Heracles 1
21 detsember 15.30 NAC-Feyenoord 2
21 detsember 15.30 Exelsior-Ajax 2
21 detsember 17.45 Twente-Willem II x

Brick
19.12.14, 00:20
17 voor

19 detsember 21.00 Heerenveen-ADO Den Haag 1
20 detsember 19.30 Cambuur-PEC Zwolle x
20 detsember 20.45 Dordrecht-Groningen 2
20 detsember 20.45 PSV-Go Ahead Eagles 1
20 detsember 21.45 AZ-Utrecht 1
21 detsember 13.30 Vitesse-Heracles 1
21 detsember 15.30 NAC-Feyenoord 2
21 detsember 15.30 Exelsior-Ajax 2
21 detsember 17.45 Twente-Willem II 1

Blue Rock
19.12.14, 02:21
17 voor

19 detsember 21.00 Heerenveen-ADO Den Haag x
20 detsember 19.30 Cambuur-PEC Zwolle 2
20 detsember 20.45 Dordrecht-Groningen 2
20 detsember 20.45 PSV-Go Ahead Eagles 1
20 detsember 21.45 AZ-Utrecht 1
21 detsember 13.30 Vitesse-Heracles 1
21 detsember 15.30 NAC-Feyenoord 2
21 detsember 15.30 Exelsior-Ajax 2
21 detsember 17.45 Twente-Willem II 1

kemal1
19.12.14, 14:33
17 voor

19 detsember 21.00 Heerenveen-ADO Den Haag 1
20 detsember 19.30 Cambuur-PEC Zwolle 1
20 detsember 20.45 Dordrecht-Groningen 2
20 detsember 20.45 PSV-Go Ahead Eagles 1
20 detsember 21.45 AZ-Utrecht 1
21 detsember 13.30 Vitesse-Heracles 1
21 detsember 15.30 NAC-Feyenoord 2
21 detsember 15.30 Exelsior-Ajax 2
21 detsember 17.45 Twente-Willem II 1

Karla
19.12.14, 20:07
17 voor

19 detsember 21.00 Heerenveen-ADO Den Haag x
20 detsember 19.30 Cambuur-PEC Zwolle 1
20 detsember 20.45 Dordrecht-Groningen 2
20 detsember 20.45 PSV-Go Ahead Eagles 1
20 detsember 21.45 AZ-Utrecht 1
21 detsember 13.30 Vitesse-Heracles 1
21 detsember 15.30 NAC-Feyenoord 2
21 detsember 15.30 Exelsior-Ajax 2
21 detsember 17.45 Twente-Willem II 1

midfielder
21.12.14, 21:24
17 vooru edukaimad olid üsna kõrge skoori ehk 7 silmaga Karla ja difender. Üldtabeli tipus muudatusi ei toimunud ja talvepausile minnakse kaksikjuhtimise all. Nii allakirjutanu kui kemal1 omavad võrdse arvu punkte.

Tabel

1-2. kemal1 (+6) ja midfielder (+6)---81 punkti

3. Bart (+6)---80 punkti

4-6. Karla (+7), Tofoa (+5) ja marconius (+4)---77 punkti

7. Brick (+5)---73 punkti

8-9. bubbles (+6) ja difender (+7)---69 punkti

10. Blue Rock (+6)---68 punkti

11. Mariotti (0)---64 punkti

12. JuriM (0)---40 punkti

Talvepaus kestab neli nädalat, kuid tavapäraselt panen juba uue vooru üles.

18 voor

16 jaanuar 21.00 Ajax-Groningen 1
17 jaanuar 19.30 PEC Zwolle-NAC 1
17 jaanuar 20.45 AZ-Dordrecht 1
17 jaanuar 20.45 ADO-Cambuur 2
17 jaanuar 21.45 Vitesse-PSV 2
18 jaanuar 13.30 Willem II-Go Ahead Eagles 1
18 jaanuar 15.30 Utrecht-Heerenveen 1
18 jaanuar 15.30 Feyenoord-Twente 1
18 jaanuar 17.45 Heracles-Excelsior 1

Tofoa
22.12.14, 18:02
18 voor

16 jaanuar 21.00 Ajax-Groningen 1
17 jaanuar 19.30 PEC Zwolle-NAC 1
17 jaanuar 20.45 AZ-Dordrecht 1
17 jaanuar 20.45 ADO-Cambuur 2
17 jaanuar 21.45 Vitesse-PSV 2
18 jaanuar 13.30 Willem II-Go Ahead Eagles 1
18 jaanuar 15.30 Utrecht-Heerenveen 1
18 jaanuar 15.30 Feyenoord-Twente 1
18 jaanuar 17.45 Heracles-Excelsior 1

bubbles
23.12.14, 11:32
18 voor

16 jaanuar 21.00 Ajax-Groningen 1
17 jaanuar 19.30 PEC Zwolle-NAC 1
17 jaanuar 20.45 AZ-Dordrecht 1
17 jaanuar 20.45 ADO-Cambuur 2
17 jaanuar 21.45 Vitesse-PSV 2
18 jaanuar 13.30 Willem II-Go Ahead Eagles x
18 jaanuar 15.30 Utrecht-Heerenveen 1
18 jaanuar 15.30 Feyenoord-Twente 1
18 jaanuar 17.45 Heracles-Excelsior x

Blue Rock
23.12.14, 19:00
18 voor

16 jaanuar 21.00 Ajax-Groningen 1
17 jaanuar 19.30 PEC Zwolle-NAC 1
17 jaanuar 20.45 AZ-Dordrecht 1
17 jaanuar 20.45 ADO-Cambuur x
17 jaanuar 21.45 Vitesse-PSV 2
18 jaanuar 13.30 Willem II-Go Ahead Eagles x
18 jaanuar 15.30 Utrecht-Heerenveen 2
18 jaanuar 15.30 Feyenoord-Twente x
18 jaanuar 17.45 Heracles-Excelsior x

difender
24.12.14, 18:57
18 voor

16 jaanuar 21.00 Ajax-Groningen 1
17 jaanuar 19.30 PEC Zwolle-NAC 1
17 jaanuar 20.45 AZ-Dordrecht 1
17 jaanuar 20.45 ADO-Cambuur x
17 jaanuar 21.45 Vitesse-PSV x
18 jaanuar 13.30 Willem II-Go Ahead Eagles 1
18 jaanuar 15.30 Utrecht-Heerenveen 1
18 jaanuar 15.30 Feyenoord-Twente 1
18 jaanuar 17.45 Heracles-Excelsior 1

Mariotti
14.01.15, 16:12
18 voor

16 jaanuar 21.00 Ajax-Groningen 1
17 jaanuar 19.30 PEC Zwolle-NAC 1
17 jaanuar 20.45 AZ-Dordrecht 1
17 jaanuar 20.45 ADO-Cambuur x
17 jaanuar 21.45 Vitesse-PSV 2
18 jaanuar 13.30 Willem II-Go Ahead Eagles 2
18 jaanuar 15.30 Utrecht-Heerenveen x
18 jaanuar 15.30 Feyenoord-Twente x
18 jaanuar 17.45 Heracles-Excelsior 1

JuriM
14.01.15, 22:41
18 voor

16 jaanuar 21.00 Ajax-Groningen 1
17 jaanuar 19.30 PEC Zwolle-NAC 1
17 jaanuar 20.45 AZ-Dordrecht 1
17 jaanuar 20.45 ADO-Cambuur 2
17 jaanuar 21.45 Vitesse-PSV 2
18 jaanuar 13.30 Willem II-Go Ahead Eagles x
18 jaanuar 15.30 Utrecht-Heerenveen 1
18 jaanuar 15.30 Feyenoord-Twente 1
18 jaanuar 17.45 Heracles-Excelsior x

marconius
16.01.15, 12:46
18 voor

16 jaanuar 21.00 Ajax-Groningen 1
17 jaanuar 19.30 PEC Zwolle-NAC 1
17 jaanuar 20.45 AZ-Dordrecht 1
17 jaanuar 20.45 ADO-Cambuur x
17 jaanuar 21.45 Vitesse-PSV x
18 jaanuar 13.30 Willem II-Go Ahead Eagles x
18 jaanuar 15.30 Utrecht-Heerenveen x
18 jaanuar 15.30 Feyenoord-Twente x
18 jaanuar 17.45 Heracles-Excelsior 2

Bart
16.01.15, 17:47
18 voor

16 jaanuar 21.00 Ajax-Groningen 1
17 jaanuar 19.30 PEC Zwolle-NAC 1
17 jaanuar 20.45 AZ-Dordrecht 1
17 jaanuar 20.45 ADO-Cambuur 1
17 jaanuar 21.45 Vitesse-PSV 2
18 jaanuar 13.30 Willem II-Go Ahead Eagles 1
18 jaanuar 15.30 Utrecht-Heerenveen 2
18 jaanuar 15.30 Feyenoord-Twente 1
18 jaanuar 17.45 Heracles-Excelsior 2

Karla
17.01.15, 02:09
18 voor


17 jaanuar 19.30 PEC Zwolle-NAC X
17 jaanuar 20.45 AZ-Dordrecht 1
17 jaanuar 20.45 ADO-Cambuur 2
17 jaanuar 21.45 Vitesse-PSV 2
18 jaanuar 13.30 Willem II-Go Ahead Eagles 1
18 jaanuar 15.30 Utrecht-Heerenveen 2
18 jaanuar 15.30 Feyenoord-Twente 1
18 jaanuar 17.45 Heracles-Excelsior 1

kemal1
18.01.15, 15:46
18 voor


17 jaanuar 19.30 PEC Zwolle-NAC -
17 jaanuar 20.45 AZ-Dordrecht -
17 jaanuar 20.45 ADO-Cambuur -
17 jaanuar 21.45 Vitesse-PSV -
18 jaanuar 13.30 Willem II-Go Ahead Eagles 1
18 jaanuar 15.30 Utrecht-Heerenveen 2
18 jaanuar 15.30 Feyenoord-Twente 1
18 jaanuar 17.45 Heracles-Excelsior 1

midfielder
18.01.15, 23:13
Talvepaus sai läbi ning ennustus alustab hooaja teist poolt. 18 vooru edukaima tulemuse tegi Bart, kelle silmapaistvad 8 silma tõstsid ühtlasi Napoli poolehoidja uueks tabeli liidriks.

Tabel

1. Bart (+8)---88 punkti

2. midfielder (+6)---87 punkti

3. kemal1 (+3)---84 punkti

4. Tofoa (+6)---83 punkti

5-6. marconius (+5) ja Karla (+5)---82 punkti

7. difender (+6)---75 punkti

8-9. Blue Rock (+6) ja bubbles (+5)---74 punkti

10. Brick (0)---73 punkti

11. Mariotti (+5)---69 punkti

12. JuriM (+5)---45 punkti


19 voor

23 jaanuar 21.00 Twente-Heracles 1
24 jaanuar 19.30 Cambuur-PSV 2
24 jaanuar 20.45 Dordrecht-Excelsior X
24 jaanuar 20.45 PEC Zwolle-AZ 1
24 jaanuar 21.45 Heerenveen-Vitesse 1
25 jaanuar 13.30 Ajax-Feyenoord 1
25 jaanuar 15.30 NAC-Willem II 1
25 jaanuar 15.30 Groningen-Utrecht 1
25 jaanuar 17.45 Go Ahead Eagles-ADO Den Haag X

Tofoa
19.01.15, 11:48
19 voor

23 jaanuar 21.00 Twente-Heracles 1
24 jaanuar 19.30 Cambuur-PSV 2
24 jaanuar 20.45 Dordrecht-Excelsior x
24 jaanuar 20.45 PEC Zwolle-AZ 2
24 jaanuar 21.45 Heerenveen-Vitesse 2
25 jaanuar 13.30 Ajax-Feyenoord 1
25 jaanuar 15.30 NAC-Willem II 1
25 jaanuar 15.30 Groningen-Utrecht 1
25 jaanuar 17.45 Go Ahead Eagles-ADO Den Haag 1

Blue Rock
19.01.15, 13:45
19 voor

23 jaanuar 21.00 Twente-Heracles 1
24 jaanuar 19.30 Cambuur-PSV 2
24 jaanuar 20.45 Dordrecht-Excelsior 2
24 jaanuar 20.45 PEC Zwolle-AZ 2
24 jaanuar 21.45 Heerenveen-Vitesse x
25 jaanuar 13.30 Ajax-Feyenoord 1
25 jaanuar 15.30 NAC-Willem II 2
25 jaanuar 15.30 Groningen-Utrecht 1
25 jaanuar 17.45 Go Ahead Eagles-ADO Den Haag 2

difender
19.01.15, 19:21
19 voor

23 jaanuar 21.00 Twente-Heracles 1
24 jaanuar 19.30 Cambuur-PSV 2
24 jaanuar 20.45 Dordrecht-Excelsior 1
24 jaanuar 20.45 PEC Zwolle-AZ 1
24 jaanuar 21.45 Heerenveen-Vitesse 1
25 jaanuar 13.30 Ajax-Feyenoord 1
25 jaanuar 15.30 NAC-Willem II 1
25 jaanuar 15.30 Groningen-Utrecht 1
25 jaanuar 17.45 Go Ahead Eagles-ADO Den Haag x

bubbles
20.01.15, 18:56
19 voor

23 jaanuar 21.00 Twente-Heracles 1
24 jaanuar 19.30 Cambuur-PSV 2
24 jaanuar 20.45 Dordrecht-Excelsior X
24 jaanuar 20.45 PEC Zwolle-AZ 1
24 jaanuar 21.45 Heerenveen-Vitesse 1
25 jaanuar 13.30 Ajax-Feyenoord 1
25 jaanuar 15.30 NAC-Willem II x
25 jaanuar 15.30 Groningen-Utrecht 1
25 jaanuar 17.45 Go Ahead Eagles-ADO Den Haag 2

Mariotti
22.01.15, 10:34
19 voor

23 jaanuar 21.00 Twente-Heracles 1
24 jaanuar 19.30 Cambuur-PSV 2
24 jaanuar 20.45 Dordrecht-Excelsior x
24 jaanuar 20.45 PEC Zwolle-AZ x
24 jaanuar 21.45 Heerenveen-Vitesse 1
25 jaanuar 13.30 Ajax-Feyenoord 1
25 jaanuar 15.30 NAC-Willem II x
25 jaanuar 15.30 Groningen-Utrecht 1
25 jaanuar 17.45 Go Ahead Eagles-ADO Den Haag 1

JuriM
22.01.15, 15:35
19 voor

23 jaanuar 21.00 Twente-Heracles 1
24 jaanuar 19.30 Cambuur-PSV 2
24 jaanuar 20.45 Dordrecht-Excelsior x
24 jaanuar 20.45 PEC Zwolle-AZ 2
24 jaanuar 21.45 Heerenveen-Vitesse 1
25 jaanuar 13.30 Ajax-Feyenoord 1
25 jaanuar 15.30 NAC-Willem II x
25 jaanuar 15.30 Groningen-Utrecht 1
25 jaanuar 17.45 Go Ahead Eagles-ADO Den Haag 1

Bart
23.01.15, 00:20
19 voor

23 jaanuar 21.00 Twente-Heracles 1
24 jaanuar 19.30 Cambuur-PSV 2
24 jaanuar 20.45 Dordrecht-Excelsior 1
24 jaanuar 20.45 PEC Zwolle-AZ 2
24 jaanuar 21.45 Heerenveen-Vitesse 2
25 jaanuar 13.30 Ajax-Feyenoord 1
25 jaanuar 15.30 NAC-Willem II 1
25 jaanuar 15.30 Groningen-Utrecht 1
25 jaanuar 17.45 Go Ahead Eagles-ADO Den Haag 1

kemal1
23.01.15, 16:53
19 voor

23 jaanuar 21.00 Twente-Heracles 1
24 jaanuar 19.30 Cambuur-PSV 2
24 jaanuar 20.45 Dordrecht-Excelsior 1
24 jaanuar 20.45 PEC Zwolle-AZ 2
24 jaanuar 21.45 Heerenveen-Vitesse 2
25 jaanuar 13.30 Ajax-Feyenoord 1
25 jaanuar 15.30 NAC-Willem II x
25 jaanuar 15.30 Groningen-Utrecht 1
25 jaanuar 17.45 Go Ahead Eagles-ADO Den Haag x

Karla
23.01.15, 19:52
19 voor

23 jaanuar 21.00 Twente-Heracles 1
24 jaanuar 19.30 Cambuur-PSV 2
24 jaanuar 20.45 Dordrecht-Excelsior x
24 jaanuar 20.45 PEC Zwolle-AZ 2
24 jaanuar 21.45 Heerenveen-Vitesse 2
25 jaanuar 13.30 Ajax-Feyenoord 1
25 jaanuar 15.30 NAC-Willem II 1
25 jaanuar 15.30 Groningen-Utrecht 1
25 jaanuar 17.45 Go Ahead Eagles-ADO Den Haag x

marconius
23.01.15, 21:38
19 voor

23 jaanuar 21.00 Twente-Heracles 1
24 jaanuar 19.30 Cambuur-PSV 2
24 jaanuar 20.45 Dordrecht-Excelsior x
24 jaanuar 20.45 PEC Zwolle-AZ 1
24 jaanuar 21.45 Heerenveen-Vitesse x
25 jaanuar 13.30 Ajax-Feyenoord 1
25 jaanuar 15.30 NAC-Willem II 2
25 jaanuar 15.30 Groningen-Utrecht 2
25 jaanuar 17.45 Go Ahead Eagles-ADO Den Haag x

midfielder
25.01.15, 23:36
19 voor oli üsna kasina punktisaagiga. Pikema kõrre võttis seekord Mariotti, kes võitis ka vooru kuue punktiga. Üldtabelis muudatusi ei toimunud ning Bart isegi suurendas oma edumaad punkti võrra allakirjutanu ees.

Tabel

1. Bart (+4)---92 punkti

2. midfielder (+3)---90 punkti

3. kemal1 (+4)---88 punkti

4. Tofoa (+3)---86 punkti

5-6. Karla (+2) ja marconius (+2)---84 punkti

7. difender (+4)---79 punkti

8. bubbles (+4)---78 punkti

9. Blue Rock (+2)---76 punkti

10. Mariotti (+6)---75 punkti

11. Brick (0)---73 punkti

12. JuriM (+5)---50 punkti


20 voor

30 jaanuar 21.00 Dordrecht-Heerenveen 2
31 jaanuar 19.30 PSV-Willem II 1
31 jaanuar 20.45 Groningen-Go Ahead Eagles 1
31 jaanuar 20.45 Excelsior-NAC X
31 jaanuar 21.45 Twente-Cambuur 1
1 veebruar 13.30 Feyenoord-ADO Den Haag 1
1 veebruar 15.30 Utrecht-PEC Zwolle X
1 veebruar 15.30 Vitesse-Ajax 2
1 veebruar 17.45 AZ-Heracles 1

Blue Rock
26.01.15, 03:26
20 voor

30 jaanuar 21.00 Dordrecht-Heerenveen x
31 jaanuar 19.30 PSV-Willem II 1
31 jaanuar 20.45 Groningen-Go Ahead Eagles 1
31 jaanuar 20.45 Excelsior-NAC 2
31 jaanuar 21.45 Twente-Cambuur 1
1 veebruar 13.30 Feyenoord-ADO Den Haag 1
1 veebruar 15.30 Utrecht-PEC Zwolle 2
1 veebruar 15.30 Vitesse-Ajax 2
1 veebruar 17.45 AZ-Heracles 1

Mariotti
27.01.15, 14:13
20 voor

30 jaanuar 21.00 Dordrecht-Heerenveen 2
31 jaanuar 19.30 PSV-Willem II 1
31 jaanuar 20.45 Groningen-Go Ahead Eagles 1
31 jaanuar 20.45 Excelsior-NAC 1
31 jaanuar 21.45 Twente-Cambuur x
1 veebruar 13.30 Feyenoord-ADO Den Haag 1
1 veebruar 15.30 Utrecht-PEC Zwolle 2
1 veebruar 15.30 Vitesse-Ajax 2
1 veebruar 17.45 AZ-Heracles 1

Brick
29.01.15, 02:14
20 voor

30 jaanuar 21.00 Dordrecht-Heerenveen 2
31 jaanuar 19.30 PSV-Willem II 1
31 jaanuar 20.45 Groningen-Go Ahead Eagles 1
31 jaanuar 20.45 Excelsior-NAC 1
31 jaanuar 21.45 Twente-Cambuur 1
1 veebruar 13.30 Feyenoord-ADO Den Haag 1
1 veebruar 15.30 Utrecht-PEC Zwolle x
1 veebruar 15.30 Vitesse-Ajax 2
1 veebruar 17.45 AZ-Heracles 1

difender
29.01.15, 14:37
20 voor

30 jaanuar 21.00 Dordrecht-Heerenveen 2
31 jaanuar 19.30 PSV-Willem II 1
31 jaanuar 20.45 Groningen-Go Ahead Eagles 1
31 jaanuar 20.45 Excelsior-NAC 1
31 jaanuar 21.45 Twente-Cambuur 1
1 veebruar 13.30 Feyenoord-ADO Den Haag 1
1 veebruar 15.30 Utrecht-PEC Zwolle 1
1 veebruar 15.30 Vitesse-Ajax 2
1 veebruar 17.45 AZ-Heracles 1

Bart
29.01.15, 17:51
20 voor

30 jaanuar 21.00 Dordrecht-Heerenveen 2
31 jaanuar 19.30 PSV-Willem II 1
31 jaanuar 20.45 Groningen-Go Ahead Eagles 1
31 jaanuar 20.45 Excelsior-NAC 1
31 jaanuar 21.45 Twente-Cambuur 1
1 veebruar 13.30 Feyenoord-ADO Den Haag 1
1 veebruar 15.30 Utrecht-PEC Zwolle x
1 veebruar 15.30 Vitesse-Ajax 2
1 veebruar 17.45 AZ-Heracles 1

bubbles
29.01.15, 18:55
20 voor

30 jaanuar 21.00 Dordrecht-Heerenveen 2
31 jaanuar 19.30 PSV-Willem II 1
31 jaanuar 20.45 Groningen-Go Ahead Eagles x
31 jaanuar 20.45 Excelsior-NAC X
31 jaanuar 21.45 Twente-Cambuur 1
1 veebruar 13.30 Feyenoord-ADO Den Haag 1
1 veebruar 15.30 Utrecht-PEC Zwolle 2
1 veebruar 15.30 Vitesse-Ajax 2
1 veebruar 17.45 AZ-Heracles 1

kemal1
30.01.15, 10:45
20 voor

30 jaanuar 21.00 Dordrecht-Heerenveen 2
31 jaanuar 19.30 PSV-Willem II 1
31 jaanuar 20.45 Groningen-Go Ahead Eagles 1
31 jaanuar 20.45 Excelsior-NAC 2
31 jaanuar 21.45 Twente-Cambuur 1
1 veebruar 13.30 Feyenoord-ADO Den Haag 1
1 veebruar 15.30 Utrecht-PEC Zwolle 2
1 veebruar 15.30 Vitesse-Ajax 2
1 veebruar 17.45 AZ-Heracles 1

marconius
30.01.15, 11:59
20 voor

30 jaanuar 21.00 Dordrecht-Heerenveen 2
31 jaanuar 19.30 PSV-Willem II 1
31 jaanuar 20.45 Groningen-Go Ahead Eagles 1
31 jaanuar 20.45 Excelsior-NAC 1
31 jaanuar 21.45 Twente-Cambuur x
1 veebruar 13.30 Feyenoord-ADO Den Haag 1
1 veebruar 15.30 Utrecht-PEC Zwolle 2
1 veebruar 15.30 Vitesse-Ajax 2
1 veebruar 17.45 AZ-Heracles 1

Tofoa
30.01.15, 18:15
20 voor

30 jaanuar 21.00 Dordrecht-Heerenveen 2
31 jaanuar 19.30 PSV-Willem II 1
31 jaanuar 20.45 Groningen-Go Ahead Eagles 1
31 jaanuar 20.45 Excelsior-NAC 1
31 jaanuar 21.45 Twente-Cambuur 1
1 veebruar 13.30 Feyenoord-ADO Den Haag 1
1 veebruar 15.30 Utrecht-PEC Zwolle 2
1 veebruar 15.30 Vitesse-Ajax 2
1 veebruar 17.45 AZ-Heracles 1

midfielder
01.02.15, 23:05
Vooru parima tulemuse tegi Blue Rock seitsme silmaga. Tabeli tipus muudatusi ei toimunud ehkki vahe liider Barti ja allakirjutanu vahel vähenes vaid ühele punktile.

Tabel

1. Bart (+5)---97 punkti

2. midfielder (+6)---96 punkti

3. kemal1 (+6)---94 punkti

4. Tofoa (+6)---92 punkti

5. marconius (+5)---89 punkti

6-8. Karla (0), bubbles (+6) ja difender (+5)---84 punkti

9. Blue Rock (+7)---83 punkti

10. Mariotti (+5)---80 punkti

11. Brick (+5)---78 punkti

12. JuriM (0)---50 punkti

Kuna järgmisel nädalal toimub koguni kaks vooru, neist esimene algab juba ülehomme ja 21 ning 22 vooru vahe on vaid kaks päeva, siis panen mõlemad voorud üles.

21 voor

3 veebruar 19.30 Go Ahead Eagles-Excelsior X
3 veebruar 21.45 NAC-PSV 2
4 veebruar 19.30 Heerenveen-Feyenoord 2
4 veebruar 19.30 ADO Den Haag-Twente 2
4 veebruar 20.45 PEC Zwolle-Dordrecht 1
4 veebruar 21.45 Willem II-Utrecht 1
4 veebruar 21.45 Cambuur-Vitesse X
5 veebruar 19.30 Heracles-Groningen 2
5 veebruar 21.45 Ajax-AZ 1

22 voor

7 veebruar 19.30 Dordrecht-ADO Den Haag 1
7 veebruar 19.30 Twente-Excelsior 1
7 veebruar 20.45 Heerenveen-PEC Zwolle X
7 veebruar 21.45 NAC-Vitesse 2
7 veebruar 21.45 PSV-Utrecht 1
8 veebruar 13.30 Feyenoord-Cambuur 1
8 veebruar 15.30 Willem II-Heracles X
8 veebruar 15.30 Go Ahead Eagles-Ajax 2
8 veebruar 17.45 Groningen-AZ X

Brick
01.02.15, 23:57
21 voor

3 veebruar 19.30 Go Ahead Eagles-Excelsior 1
3 veebruar 21.45 NAC-PSV 2
4 veebruar 19.30 Heerenveen-Feyenoord 2
4 veebruar 19.30 ADO Den Haag-Twente 2
4 veebruar 20.45 PEC Zwolle-Dordrecht 1
4 veebruar 21.45 Willem II-Utrecht 1
4 veebruar 21.45 Cambuur-Vitesse x
5 veebruar 19.30 Heracles-Groningen 2
5 veebruar 21.45 Ajax-AZ 1

22 voor

7 veebruar 19.30 Dordrecht-ADO Den Haag 1
7 veebruar 19.30 Twente-Excelsior 1
7 veebruar 20.45 Heerenveen-PEC Zwolle 1
7 veebruar 21.45 NAC-Vitesse 2
7 veebruar 21.45 PSV-Utrecht 1
8 veebruar 13.30 Feyenoord-Cambuur 1
8 veebruar 15.30 Willem II-Heracles 1
8 veebruar 15.30 Go Ahead Eagles-Ajax 2
8 veebruar 17.45 Groningen-AZ x

Blue Rock
02.02.15, 01:03
21 voor

3 veebruar 19.30 Go Ahead Eagles-Excelsior 1
3 veebruar 21.45 NAC-PSV 2
4 veebruar 19.30 Heerenveen-Feyenoord 2
4 veebruar 19.30 ADO Den Haag-Twente x
4 veebruar 20.45 PEC Zwolle-Dordrecht 1
4 veebruar 21.45 Willem II-Utrecht 2
4 veebruar 21.45 Cambuur-Vitesse 2
5 veebruar 19.30 Heracles-Groningen x
5 veebruar 21.45 Ajax-AZ 1

22 voor

7 veebruar 19.30 Dordrecht-ADO Den Haag 2
7 veebruar 19.30 Twente-Excelsior 1
7 veebruar 20.45 Heerenveen-PEC Zwolle 1
7 veebruar 21.45 NAC-Vitesse 2
7 veebruar 21.45 PSV-Utrecht 1
8 veebruar 13.30 Feyenoord-Cambuur 1
8 veebruar 15.30 Willem II-Heracles 2
8 veebruar 15.30 Go Ahead Eagles-Ajax 2
8 veebruar 17.45 Groningen-AZ x

difender
02.02.15, 20:06
21 voor

3 veebruar 19.30 Go Ahead Eagles-Excelsior 1
3 veebruar 21.45 NAC-PSV 2
4 veebruar 19.30 Heerenveen-Feyenoord x
4 veebruar 19.30 ADO Den Haag-Twente 2
4 veebruar 20.45 PEC Zwolle-Dordrecht 1
4 veebruar 21.45 Willem II-Utrecht 1
4 veebruar 21.45 Cambuur-Vitesse 1
5 veebruar 19.30 Heracles-Groningen x
5 veebruar 21.45 Ajax-AZ 1

22 voor

7 veebruar 19.30 Dordrecht-ADO Den Haag 1
7 veebruar 19.30 Twente-Excelsior 1
7 veebruar 20.45 Heerenveen-PEC Zwolle 2
7 veebruar 21.45 NAC-Vitesse 2
7 veebruar 21.45 PSV-Utrecht 1
8 veebruar 13.30 Feyenoord-Cambuur 1
8 veebruar 15.30 Willem II-Heracles 1
8 veebruar 15.30 Go Ahead Eagles-Ajax 2
8 veebruar 17.45 Groningen-AZ 1

bubbles
02.02.15, 20:49
21 voor

3 veebruar 19.30 Go Ahead Eagles-Excelsior 1
3 veebruar 21.45 NAC-PSV 2
4 veebruar 19.30 Heerenveen-Feyenoord 2
4 veebruar 19.30 ADO Den Haag-Twente 2
4 veebruar 20.45 PEC Zwolle-Dordrecht 1
4 veebruar 21.45 Willem II-Utrecht 2
4 veebruar 21.45 Cambuur-Vitesse 2
5 veebruar 19.30 Heracles-Groningen x
5 veebruar 21.45 Ajax-AZ 1

22 voor

7 veebruar 19.30 Dordrecht-ADO Den Haag x
7 veebruar 19.30 Twente-Excelsior 1
7 veebruar 20.45 Heerenveen-PEC Zwolle 2
7 veebruar 21.45 NAC-Vitesse 2
7 veebruar 21.45 PSV-Utrecht 1
8 veebruar 13.30 Feyenoord-Cambuur 1
8 veebruar 15.30 Willem II-Heracles 2
8 veebruar 15.30 Go Ahead Eagles-Ajax 2
8 veebruar 17.45 Groningen-AZ 2

Mariotti
02.02.15, 23:31
21 voor

3 veebruar 19.30 Go Ahead Eagles-Excelsior x
3 veebruar 21.45 NAC-PSV 2
4 veebruar 19.30 Heerenveen-Feyenoord 2
4 veebruar 19.30 ADO Den Haag-Twente 2
4 veebruar 20.45 PEC Zwolle-Dordrecht 1
4 veebruar 21.45 Willem II-Utrecht 1
4 veebruar 21.45 Cambuur-Vitesse x
5 veebruar 19.30 Heracles-Groningen 2
5 veebruar 21.45 Ajax-AZ x

22 voor

7 veebruar 19.30 Dordrecht-ADO Den Haag x
7 veebruar 19.30 Twente-Excelsior 1
7 veebruar 20.45 Heerenveen-PEC Zwolle 1
7 veebruar 21.45 NAC-Vitesse 2
7 veebruar 21.45 PSV-Utrecht 1
8 veebruar 13.30 Feyenoord-Cambuur 1
8 veebruar 15.30 Willem II-Heracles 1
8 veebruar 15.30 Go Ahead Eagles-Ajax 2
8 veebruar 17.45 Groningen-AZ x

marconius
03.02.15, 16:05
21 voor

3 veebruar 19.30 Go Ahead Eagles-Excelsior x
3 veebruar 21.45 NAC-PSV 2
4 veebruar 19.30 Heerenveen-Feyenoord x
4 veebruar 19.30 ADO Den Haag-Twente 2
4 veebruar 20.45 PEC Zwolle-Dordrecht 1
4 veebruar 21.45 Willem II-Utrecht 2
4 veebruar 21.45 Cambuur-Vitesse 2
5 veebruar 19.30 Heracles-Groningen 2
5 veebruar 21.45 Ajax-AZ x

Tofoa
03.02.15, 19:25
21 voor

3 veebruar 19.30 Go Ahead Eagles-Excelsior 1
3 veebruar 21.45 NAC-PSV 2
4 veebruar 19.30 Heerenveen-Feyenoord 2
4 veebruar 19.30 ADO Den Haag-Twente 2
4 veebruar 20.45 PEC Zwolle-Dordrecht 1
4 veebruar 21.45 Willem II-Utrecht 1
4 veebruar 21.45 Cambuur-Vitesse 2
5 veebruar 19.30 Heracles-Groningen 2
5 veebruar 21.45 Ajax-AZ 1

22 voor

7 veebruar 19.30 Dordrecht-ADO Den Haag x
7 veebruar 19.30 Twente-Excelsior 1
7 veebruar 20.45 Heerenveen-PEC Zwolle x
7 veebruar 21.45 NAC-Vitesse 2
7 veebruar 21.45 PSV-Utrecht 1
8 veebruar 13.30 Feyenoord-Cambuur 1
8 veebruar 15.30 Willem II-Heracles x
8 veebruar 15.30 Go Ahead Eagles-Ajax 2
8 veebruar 17.45 Groningen-AZ 2

Bart
03.02.15, 22:35
21 voor

3 veebruar 21.45 NAC-PSV 2
4 veebruar 19.30 Heerenveen-Feyenoord 2
4 veebruar 19.30 ADO Den Haag-Twente 2
4 veebruar 20.45 PEC Zwolle-Dordrecht 1
4 veebruar 21.45 Willem II-Utrecht 2
4 veebruar 21.45 Cambuur-Vitesse 2
5 veebruar 19.30 Heracles-Groningen 2
5 veebruar 21.45 Ajax-AZ 1

kemal1
04.02.15, 21:14
21 voor

3 veebruar 19.30 Go Ahead Eagles-Excelsior -
3 veebruar 21.45 NAC-PSV -
4 veebruar 19.30 Heerenveen-Feyenoord -
4 veebruar 19.30 ADO Den Haag-Twente -
4 veebruar 20.45 PEC Zwolle-Dordrecht 1
4 veebruar 21.45 Willem II-Utrecht x
4 veebruar 21.45 Cambuur-Vitesse 2
5 veebruar 19.30 Heracles-Groningen 2
5 veebruar 21.45 Ajax-AZ 1

22 voor

7 veebruar 19.30 Dordrecht-ADO Den Haag 2
7 veebruar 19.30 Twente-Excelsior 1
7 veebruar 20.45 Heerenveen-PEC Zwolle 1
7 veebruar 21.45 NAC-Vitesse 2
7 veebruar 21.45 PSV-Utrecht 1
8 veebruar 13.30 Feyenoord-Cambuur 1
8 veebruar 15.30 Willem II-Heracles X
8 veebruar 15.30 Go Ahead Eagles-Ajax 2
8 veebruar 17.45 Groningen-AZ 2

marconius
05.02.15, 21:20
22 voor

7 veebruar 19.30 Dordrecht-ADO Den Haag x
7 veebruar 19.30 Twente-Excelsior 1
7 veebruar 20.45 Heerenveen-PEC Zwolle 1
7 veebruar 21.45 NAC-Vitesse 2
7 veebruar 21.45 PSV-Utrecht 1
8 veebruar 13.30 Feyenoord-Cambuur 1
8 veebruar 15.30 Willem II-Heracles 1
8 veebruar 15.30 Go Ahead Eagles-Ajax 2
8 veebruar 17.45 Groningen-AZ x

midfielder
06.02.15, 01:13
Voor oli kasina punktisaagiga. Parimaks saagiks osutus neli punkti, mille kogusid koguni 7 ennustajat-allakirjutanu, bubbles, Blue Rock, Tofoa, difender, Mariotti ja marconius. Üldtabelis tekkis taas kaksikjuhtimine kui senine liider Bart kogus punkti vähem kui allakirjutanu ja seeläbi taastus topeltjuhtimine. Mõlemad jõudsid sel hooajal esmakordselt ka 100 punkti piirini.

Tabel

1-2. Bart (+3) ja midfielder (+4)---100 punkti

3-4. kemal1 (+2) ja Tofoa (+4)---96 punkti

5. marconius (+4)---93 punkti

6-7. difender (+4) ja bubbles (+4)---88 punkti

8. Blue Rock (+4)---87 punkti

9-10. Mariotti (+4) ja Karla (0)---84 punkti

11. Brick (+3)---81 punkti

12. JuriM (0)---50 punkti

Bart
06.02.15, 17:09
22 voor

7 veebruar 19.30 Dordrecht-ADO Den Haag 2
7 veebruar 19.30 Twente-Excelsior 1
7 veebruar 20.45 Heerenveen-PEC Zwolle 1
7 veebruar 21.45 NAC-Vitesse 2
7 veebruar 21.45 PSV-Utrecht 1
8 veebruar 13.30 Feyenoord-Cambuur 1
8 veebruar 15.30 Willem II-Heracles x
8 veebruar 15.30 Go Ahead Eagles-Ajax 2
8 veebruar 17.45 Groningen-AZ 2