320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Andrea Pirlo

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Andrea Pirlo

    Ma ei tea kui teema Andrea kohta juba on, aga siin on śanss seda alustada kuna tema raamat 'I think, therefore I play' on Eestis nüüd kättesaadava ka...eesti keeles! Tiitel: 'Mõtlen, järelikult mängin'
    Saate juba osta Apollo'lt või Rahva Raamatu'il või, meie veebilehes sama hinnaga kui poedes: http://www.rumodispo.com/magazine/pirlo-tuleb-eestisse

    Ootan hea meelega teie muljed ja järeldused raamatu kohta
    Rumori di Spogliatoio - Estonian football in English
    Premium Liiga Clubs News
    Facebook
    Twitter

    #2
    jokers to the right
    clowns to the left of me

    Kommentaar


      #3
      Andrea Pirlo on viimane Itaalia Meister ja nüüd, pärast MM, küsimus on: 'kas loobub või ei loobu?' Arutleme Pirlo tulevik itaalia koondise särgiga sest vastus võib leida juba tema elulooraamatul
      欢迎访问粉色APP导航【fenseapp.net】!本色下载app黄版下载,本色下载安装,本色秀app立即下载,本色秀直播app下载是超好玩的短视频手机APP,提供ios苹果下载/安卓下载。片源丰富,高潮迭起!
      Rumori di Spogliatoio - Estonian football in English
      Premium Liiga Clubs News
      Facebook
      Twitter

      Kommentaar


        #4
        Aivar Pohlak rääkis Rumori'le kes Eesti oma Pirlo on ja kuidas Pirlo sobib maailmaa, mis talle meeldib.
        Täispikkuses intervjuu ja pildid leiad siit
        Rumori di Spogliatoio - Estonian football in English
        Premium Liiga Clubs News
        Facebook
        Twitter

        Kommentaar


          #5

          Kommentaar


            #6
            Algselt postitas Montag Vaata postitust
            Jah, lahe video! Isegi surfi tüdruk ei 'impressinud'!
            Proovime teda 'impressima' oma Eesti keele raamatu versioon
            Stay tuned!

            Rääkisin One Nil Up'iga raamatu kohta siin. Kuidas mõtte sündis, kes tõlkis jne.

            Ja meil on ka ainukene Eesti jalgpallur Itaalias käppis: Frank Liivak Pirlo'ga A.LeCoq Arena'l!
            Rumori di Spogliatoio - Estonian football in English
            Premium Liiga Clubs News
            Facebook
            Twitter

            Kommentaar


              #7
              Ma üldiselt spordiraamatuid eesti keeles ei loe, aga kas keegi siin on Pirlo raamatut eesti keeles juba lugenud? On talutava tõlkega? Noh, toetaks ka siis tubli ettevõtmist.

              Kommentaar


                #8
                Algselt postitas eika Vaata postitust
                Ma üldiselt spordiraamatuid eesti keeles ei loe, aga kas keegi siin on Pirlo raamatut eesti keeles juba lugenud? On talutava tõlkega? Noh, toetaks ka siis tubli ettevõtmist.
                Jagan tükk eesõnast Cesare Prandelli poolt

                Andrea Pirlo on mängija, kes kuulub kõigile. Temasugused tuleks kanda punasesse raamatusse. Iga jalgpalliväljak on Andrea mänguväljak – fännid vaatavad teda ja näevad mitmekülgset tšempionit, kes on võimeline tegema neist rohkem kui ühe klubi fännid. Nad näevad temas Itaaliat. Mind ei üllataks, kui Andrea magab sinises pidžaamas, mis on sama värvi mõõtmatut armastust toitva rahvuskoondise särgiga.Kuid enne, kui rääkida täna (ja homme ja alati) Andreast, tuleb minna tagasi aegadesse, mil ma treenisin Atalanta järelkasvu, U-17 meeskonda. Nädala kestel räägiti palju tugevatest vastastest ja andekatest mängijatest, kellega me sel hooaja pidime kohtuma. Loomulikult pidasime me silmas Milanit ja Interit, kuid eelkõige rääkisime siiski Bresciast. Vastaseis oli uhkuse küsimus.
                Ühel päeval, enne trenni, tormas riietusruumi üks minu abilistest. Ta oli rabatud.„Cesare, ma nägin tõesti väga andekat last. Hullumeelselt andekat. Häda seisneb selles, et ta mängib Brescia noorte-meeskonnas.”Mind ei üllatanud niivõrd öeldud lause kuivõrd minu kaasvestleja šokeeritud näoilme. Tegemist oli mehega, kes oli näinud sadu mänge. Saatus tahtis, et järgmisel nädalal võõrustaks Atalanta noortemeeskond just sedasama Bresciat, võistkonda, kus sebis ringi kõhna poiss, kes oli oma kaaslastest kaks või kolm aastat noorem. Selle poisi nimi oli Pirlo.
                Rumori di Spogliatoio - Estonian football in English
                Premium Liiga Clubs News
                Facebook
                Twitter

                Kommentaar


                  #9
                  Rõõmustame et eile Pirlo tagasi platstil (79 minutit) ja märkame et on juba kaks kuut et Andrea elulooraamat on müügil.

                  Võimalus võida üks tasuta koopia siin!

                  Rääkisime ka Ragnar Klavaniga Pirlo kohta ja ta on kindel, Kostja on Eesti maestro! (eesti keeles)
                  欢迎访问粉色APP导航【fenseapp.net】!本色下载app黄版下载,本色下载安装,本色秀app立即下载,本色秀直播app下载是超好玩的短视频手机APP,提供ios苹果下载/安卓下载。片源丰富,高潮迭起!


                  Jagame veel tükk raamatust.
                  Pirlo vihkab mängu eel-soojendus ja seletab miks.

                  Üks osa tööst, mida ma ei õpi iial armastama, on soojendus enne mängu. Ma vihkan seda südamest, lausa füüsiliselt. See on mulle vastik. See on sportlasi ettevalmistavate spordi tree ne rite masturbatsioon, nende nauding meie näo ees. Kindlasti on soojendus vajalik vigastuste vältimiseks, kuid see on jalgpalluri nädala kõige halvem aeg, veerandtunnine tüütus. Raisatud viisteist minutit, mille kestel ma sageli mõtlen millegile muule. Ma teen selle kaasa huvipuudusega, peaaegu käies. See on minu viis väljendada mõttetust, protesteerida väljakannatamatu moedemonstratsiooni vastu. Ja kui oled võõrsil, siis oled ka solvangute sihtmärgiks. Mind ei huvita absoluutselt tukkumine lihaste soojendamiseks. See, mis loeb, on süda, mille temperatuur minu puhul küünib alati saja kraadini ja toodab positiivset energiat. Ma olen soojendusest rääkinud erinevate treeneritega, kes mul on olnud. Paraku ei ole keegi sellele tähelepanu pööranud. Nad on mind vaadanud kui marslast.
                  Andrea Pirlo, Mõtlen järelikult mängin - XVII p, 110-111 lk
                  Rumori di Spogliatoio - Estonian football in English
                  Premium Liiga Clubs News
                  Facebook
                  Twitter

                  Kommentaar


                    #10
                    Kuna eile Malta vastu ei mänginud, see mäng meenutab 2012 mäng millal Andre' Schembri kontrollis Pirlo nii tihedalt et pärast Pirlo meenutas Schembri oma raamatus niimoodi:

                    Mul ei ole midagi võrreldavat vastu panna Malta keskväljamängija
                    André Schembrile, kes ühes sellises öös nagu neid
                    on palju, heitis mulle oma väsinuid pilke. Ta oli minusse
                    armunud. Ma olen selles kindel. Ma lugesin selle välja tema
                    südamekujulistest silmadest. Modenas toimunud Itaalia-
                    Malta mängus naelutas ta need minu külge juba esimestel
                    minutitel ja võttis need sealt ära alles mängu lõpus, kui
                    olime juba riietusruumis, maksmata mingit lunaraha. Oli
                    aasta 2012. Eelkõige aga 11. september: Schembri on jalgpallis
                    kamikadze, võib-olla ka armastuses.
                    Teda ei huvitanud pall, justkui see oleks tühi ja seega
                    kasutu aksessuaar. Luges ainult minu kohalolek tema kõrval.
                    Või õigemini, tema kohalolek minu kõrval. Mina ja minu
                    ebatäiuslik vari veeresime koos. Mina liikusin ja ta järgnes
                    mulle. Aeglustasin ja tõmbasin käsipidurit. Ma olin kolmandat
                    liiki intiimse kohtumise ohver. Kui ma kusagil pimedas
                    kangialuses oleksin olnud ja mitte kahekümnetuhande
                    pealtvaataja ees jalgpalliväljakul, siis oleksin ma politsei kutsunud,
                    sest kuivõrd ta ka peksis mind, siis olin kaasa haaratud
                    ka vägivaldsesse kirge.
                    „Oh, mida kuradit sa teed?”
                    „Kuidas, palun?”
                    „Mida sa teed? Sa jõllitad mind juba nii palju, et mu nägu
                    peaks sul juba mälu järgi peas olema. Sa sõidad mulle jalgadega
                    sisse ja ei ole siiamaani kordagi palli puutunud. Mõtle
                    mängule, ära ripu mul sabas.”
                    „Võimatu. Treener käskis mul mõelda ainult sinu markeerimisele.
                    Ainult sellele ja ei millelegi muule. Minu ülesanne
                    on sind kinni hoida.”
                    „Jah, kuid pall on seal eemal, meist kaugel. Lase mul hingata
                    ja ära passi kogu aeg ainult kümne sentimeetri kaugusel.”
                    „Mul on pallist ükskõik, ma pean ainult sind valvama.
                    Sind ja sellest piisab.”
                    Kui tal oleks sõrmus olnud, siis oleksime abiellunud.
                    Andrea Pirlo, Mõtlen järelikult mängin - XVI p, 101-102 lk

                    Tollal ajal 'Gazzetta dello Sport' hindas Pirlo 5,5 ja Schembri 6,5.
                    'Kui Pirlo otsustas mind meenutama oma elulooraamatus, siis tähendad ma tegin head tööd' ütles hiljuti Gazzetta'le enne eilse mäng.
                    Rohkem selle lugu kohta saad lugeda Pirlo raamatus müügil Apollo ja Rahva Raamatu poodides.
                    Rumori di Spogliatoio - Estonian football in English
                    Premium Liiga Clubs News
                    Facebook
                    Twitter

                    Kommentaar


                      #11
                      Pirlo küll tagasi!
                      Jariekordslet ilus karistuslöök Olympiacos vastu: https://vine.co/v/OOlxHnVbF32
                      Raamatus seletab kes inspireeris teda:

                      Tegelikult olen ma natuke ka brasiillane. Pirlinho. Karistuslööke sooritades mõtlen portugali keeles, rõõmustan itaalia keeles. Löön neid Pirlo moodi. Löödud pallid rändavad keereldes suletuina definitsiooni, mis mulle meeldib peaaegu piibellikus kaarjas muinasloos. Neil on nimed, justkui oleksid nad kõik mu lapsed. Nad sarnanevad üksteisele, kuid ei ole teisikud. Seda isegi siis mitte, kui nad kõik põlvnevad Lõuna-Ameerikast ja pärinevad ühest ning samast inspiratsiooniallikast: keskväljamängija Antônio Augusto Ribeiro Reis Junior, kes läks ajalukku Juninho Pernambucanona.
                      Lyonis mängides oskas ta leiutada erakordseid trajektoore. Ta asetas palli maha, astus mõned ebaharilikud sammud, alustas hoojooksu ja lõi alati eksimatult värava. Ma vaatasin statistikat ja sain aru, et see ei saa olla juhus. Ta oli orkestri äraspidi paigutunud dirigent, taktikepp jalge vahel. Ikea hästiõnnestunud reklaamnalja kasutades, oli ta üks, kes žesti „ok” tegi pöidla asemel suure varbaga.
                      Aga kuidas ise õppis nii hästi palli lööma? Andrea seletab raamatus edasi.

                      Andrea Pirlo, Mõtlen järelikult mängin - XVII p. 107 lk
                      Rumori di Spogliatoio - Estonian football in English
                      Premium Liiga Clubs News
                      Facebook
                      Twitter

                      Kommentaar


                        #12
                        Sa soccernetile ikka maksad ka, et siin oma raamatut promod?

                        Kommentaar


                          #13
                          Andrea Pirlo: Eesti mängis hästi tänud mõnusale atmosfäärile
                          Lühike intervjuu Maestro'ga pärast Lazio-Juventus (0-3) mäng Roomas, Stadio Olimpico's.
                          Rumori di Spogliatoio - Estonian football in English
                          Premium Liiga Clubs News
                          Facebook
                          Twitter

                          Kommentaar


                            #14
                            Ostsin raamatu ära, võib teema kinni panna.

                            Kommentaar


                              #15
                              Pirlo Lahkub Juventusest (Soccernet.ee)

                              Pirlo kirjutas oma autobiograafias, et kui ta kunagi Katari siirdub, on see selleks, et oma karjäär lõpetada.
                              Minul on midagi, mis hõõgub, sisemine olümpiatuli, metsik tulekahju, mis koosneb leekidest ja kirest ning mida toidab puhas nauding. Selleks, et seda kustutada, et mind kustutada, peavad nad lämmatama mu hinge. Põhimõtteliselt, kui mõned asjad välja arvata, siis on idee enamvähem kõigile arusaadav. Ka Al Saddi klubijuhtidele, kelle jalgpalliklubi Araabiast kvalifi tseerus 2011.aasta klubide MM’ile.
                              (jatkub)

                              Palju raha Katari klubi pakkus Pirlole saate raamatus lugeda.
                              Apollo: http://www.apollo.ee/motlen-jareliku...rea-pirlo.html
                              RR: http://www.rahvaraamat.ee/p/andrea-p...=9789949338375

                              Täna on Andrea 36 sünnipäev ja sellega soovime talle 'Buon Compleanno!'
                              Pirlo-Olimpico.jpg
                              Rumori di Spogliatoio - Estonian football in English
                              Premium Liiga Clubs News
                              Facebook
                              Twitter

                              Kommentaar

                              Working...
                              X