PDA

View Full Version : JEVGENI NOVIKOFF

ROOTSI KUNN
13.07.02, 14:50
Mis siis õieti on juhtunud andeka ja noore, eesti koondise ja FCF-i poolkaitsja Jevgeni Novikoviga. Juttu pole suurt olnud ,kuid Pohlaku antud intervjuust ajalehele Põhjarannik
võis üht teist välja lugeda. Kas on kellegil mingit täpsemat inffi? On ju mehe niivõrd äkiline kadumine isegi FCF varumeeste pingilt lausa müstika. OOtaks arvamusi ja kommentaare ja loodan ,et kutt ikka jalad alla saab.

Kaarel
13.07.02, 19:39
Siinkohal ma kopeerin siia lõigu Pohlaku ühest viimaseaja inervjuust.

Missugused on Narvast pärit ja esimese idavirulasena Eesti koondisesse jõudnud Jevgeni Novikovi plussid ja miinused?

Pluss on see, et ta tegi esimese hooajaga järsu hüppe - Narva Transi varumehest FC Flora ja Eesti koondise põhimeheks. Miinuseks on see, et ta tuli selt tasemelt kolinal tagasi ja on nüüd Floras varumees. Ta ei suutnud selle eduga enda sees toime tulla ja seda arendada.

Tema plussiks on see, et ta on lahtise peaga ja väga ambitsioonikas. Ta on praegu muidugi rahutu. Ta ei mõista, kuidas ta eelmisel hooajal oli nii kõva, aga nüüd peab pingil istuma. Ta ei anna endale aru, et nii suures klubis nagu FC Flora ei tähenda see, mida sa eelmisel hooajal tegid, suurt midagi. Meil pannakse mängima need, kes on parasjagu paremad.

Mänguliselt on Novikov väga tehniline, kuid miinuspooleks nagu paljudel Ida-Virumaa mängijatel, on pallita mäng.

[

priity
28.08.02, 01:40
nunehh, aga kas keegi teda viimasel ajal mängimas on näinud. valga eest peaks ta ju küll platsil käima...

guru
28.08.02, 14:52
...err, läheb nüüd teemast küll vähe mööda, aga herr pohlaku kommentaarid on aeg-ajalt koomilised --> \"...Meil pannakse mängima need, kes on parasjagu paremad. \" , mida teeb siis platsil noorsant frankel ja eriti \" talendikas-tööloom \" KULIK, ehh ?

Pätu
29.08.02, 02:19
Originally posted by Aivar Pohlak :D

\"...Meil pannakse mängima need, kes on parasjagu paremad. \"

Hmm... vot kui tore taktika... aga minu arust nii meeskondasid koostataksegi

xxxxxx
29.08.02, 16:03
Kas tal mitte vigastust ei ole?Sest kevadringis oli ta põhikoosseisus ja äkki kadus lihtsalt ära(pingil ka ei istu)...

borat
29.08.02, 16:27
Aga tegelikult pole Novikov kunagi ju hästi mänginud. Koondises ei suutnud ta midagi muud peale valesöötude teha. Mõned kauglöögid olid võib-olla isegi pandavad (vs Iirimaa ja Küpros), aga muidu oli ta väljakul ju ümmargune null.

PraS
07.09.02, 04:24
teema miinus oli minu arust see, et kui ta palli sai ei osanud ta midagi erilist sellega midagi teha ja selle tulemusena tuli tal palju valesi sööte.aga tema õige koht oleks lõhkuv poolkaitse.ta on tööpiline vene mängija, kes ei anna vastasele mitte cm ruumi.

M6iss
26.11.02, 20:32
kus siis Novikov järgmine hooaeg mängib??? kas valgas või FCFis??

arroww
27.11.02, 16:47
arvan et ta jaab fcf -sse . aga nuud temaga on koik korras. jalg enam nii ei valuta...:)

ROOTSI KUNN
27.11.02, 20:47
Esmaspäeval 25. nov. oli Zhenja Novikoff siis jälle üle hulga aja aaFCF-i eest platsil.
Mängis esimese poolaja . Loodame ,et endine vorm taastub ja mees näitab oma taset täies hiilguses. Tubli ,et jalad alla sai !!!:) :r66m7:

arroww
28.11.02, 00:59
taastub kull :jump4: :jump1:

marekfänn
30.11.02, 02:13
mina ka Novikovi tagasi eriti ei oota. täiesti uskumatult viletsaid sööte andis kui üldse ja kui keegi oleks viitsinud kokku lugeda siis ilmselt purustas kõik Eesti koondise pallikaotuste rekordid pika puuga. mina pean teda isiklikult 2001 aasta koondise kehvade tulemuste põhjuseks. enne seda küprose väravat mängis vend ka ikka täiesti hullumeelselt nigelalt, aga kui lõi värava siis Eesti ajakirjandus pidas muidugi kogu viiki novikovi teeneks. ilma novikovita oleks küprioote raudselt võidetud. saan täiesti aru et oleksid ei kõlba kuhugi aga lihtsalt minu arvamus sellest vennat pole just eriti hea. kui vutifännid üldiselt kristalit näiteks eriti kõrgelt ei hinda, siis pean ma teda ikka märksa asjalikumaks vennaks keskväljal, kuigi praegu pean parimaks keskväljaks reimi koos leetmaga.

Rainman
30.11.02, 16:32
Originally posted by marekfänn

kui vutifännid üldiselt kristalit näiteks eriti kõrgelt ei hinda, siis pean ma teda ikka märksa asjalikumaks vennaks keskväljal, kuigi praegu pean parimaks keskväljaks reimi koos leetmaga.
Tõepoolest, Leetma tegi häid mänge, kuid kas on mehe vorm nii langenud, et Arno teda viimastes mängudes enam kandidaatide hulkagi ei arvanud? :oih:

duff_K
30.11.02, 23:56
Oodake poiss on noor alles pabistab staari haigused käivad jne küll ta võtab ja laseb korralike partiisi ka eésti koondise eest sest eelmine hooaeg FLoras ta lasi päriselt mehiselt hoidis ikka palli ja üritas ka midagi muud teha kui lihtsalt lükkata tagasi kaitsele. Koondises oli selgelt näha et närv sees.

Ott
03.12.02, 20:05
Igal inimesel oma arvamus ning minul isiklikult on usku Novikovisse.

arroww
04.12.02, 17:36
flora on juba saanud meistriks !:r66m16: :jump1: :naer4: :reiv: :хlu:

ROOTSI KUNN
05.12.02, 00:06
Originally posted by borat

Aga tegelikult pole Novikov kunagi ju hästi mänginud. Koondises ei suutnud ta midagi muud peale valesöötude teha. Mõned kauglöögid olid võib-olla isegi pandavad (vs Iirimaa ja Küpros), aga muidu oli ta väljakul ju ümmargune null.

Sinu filosoofia järgi Eesti jalgpall lausa kubiseb talentidest ja Novikoffi taolised tuleb paugupealt maha kanda.
Ning Florasse ja koondisse võeti ta lihtsalt ilusate silmade eest.
Kui heaks jalgpalluriks saaks nii,et trenni tegema ei peaks ,mis siis elul viga oleks. :õnnelik:

Litmanen37
30.12.02, 15:33
No nii!!!Jevgeni tuli siis aastalõputurniiril paltsile flora särgis.Midagi erilist küll ei teinud kuid ega kukkunud pildist välja.

erx
31.12.02, 15:59
minu meelest oli ta just üks parimaid mängijaid.
aga igaühel on oma arvamus

ROOTSI KUNN
03.03.03, 11:56
Jutud käivad ,et Novikoff müüakse Maardu Levadiasse, mehel on tõsised probleemid Flora klubikaaslastega läbisaamisel. Samuti on praegu Florast minema löödud Kulik ja Tarassenkov, mõlemad on küll esialgu farmklubidesse saadetud.
Nii on siis lood nenede vene poistega ,kes kuidagi ei suuda Tallinnas aklimatiseeruda
ja nagu Pohlak omal ajal ütles- on nenedega kogu aeg probleeme.:doh:

Ostoos
03.03.03, 13:12
No kui ta Levadiasse müüakse, siis ju tema karjäär Eesti koondises on ju lõppenud. Aga see klubivahetus ju võib temale kasuks tulla, sest kui paistab heast küljest silma Francole siis võib Franco temast küll kõva futimehe valmis voolida.:doh:

ROOTSI KUNN
03.03.03, 14:00
Originally posted by Ostoos

No kui ta Levadiasse müüakse, siis ju tema karjäär Eesti koondises on ju lõppenud. Aga see klubivahetus ju võib temale kasuks tulla, sest kui paistab heast küljest silma Francole siis võib Franco temast küll kõva futimehe valmis voolida.:doh:

Tema mängud koondise eest lõppesid juba eelmisel hooajal . Aga kõva mängumees tuleb Novikoffist eelkõige siis ,kui mees ise seda tahab aga mitte treener ei pea nagu titte kanseldama.

fitti
03.03.03, 15:40
kusse buratino saadeti siis, polegi kuuld?? kahju kyll:D

17
29.03.03, 23:42
novikoff mängib sellest hooajast FC Kuressaares:D

kluivert
30.03.03, 01:32
kahju novikovist et nii madalale tasemele langes ta olex väärt eesti koondiseesse pääsemist:ham3:

marabella666
31.03.03, 19:29
Kui võõrelda Novikovi ja Reinumäed... siis hääletaks ikka Novikovi poolt

Glazza
31.03.03, 19:43
Tõepoolest - väga intrigeeriv..

kaala
31.03.03, 20:21
just m6tlesin, et kas olen mina loll v6i mis on probleem, et novikoff on ju kuressaares.aga jah.nyyd sain tiada, et mul ikkagi 6igus oli ja pole valesti aru saanud

17
27.04.03, 01:18
novikov...mees oli 2001 aasta valikmängudes eesti põhikoondise mees aga kuhu ta on nyyd langenud...

kaala
27.04.03, 01:53
v6ibolla pole ta nyyd enam mees...:deemon: :õnnelik: :õnnelik: :õnnelik:

17
27.04.03, 13:15
ojaa kes seda tiab vbl plegi:D

Jaan
27.04.03, 22:36
Lapsed! See, et paljud kurjad inimesed on Andorras praegu, ei t2henda, et te v6it siin l2bustada ja jama ajada.

17
28.04.03, 23:52
milliseid inimesi sa nende kurjade inimeste all mõtlesid?

Jaan
29.04.03, 03:10
Sa ei taha teada.

17
29.04.03, 15:02
ee võix ju õelda

Chazlor
30.04.03, 12:43
Allo

Mina avan amtelikult mixeri ja kaala ja cantona ametliku fännklubi. Mixeri palun auesimeheks ja teen ettepaneku luua Eestijalgpalli alla alateema TMV meestele :P

Parimatega

17
30.04.03, 14:54
:D suur suur tänu aga kahjuks on see off-topic olex veind ju nagu kirja saata... wei kudas

teoreetik
11.06.03, 19:31
minule Novikovi mäng väga meeldis,ika tuleb meelde tema kaugvärav küprose vastu ning millegi pärast on eriti hästi meeles üks ainukesi eesti koondise lööke valikmängus iirimaaga kodus mille tegi novikov ning mis lendas väga napilt ristnurgast mööda!Ma ei tea miks see meelde on jäänd.Aga löök igatahes oli tal tugev!

Vürst
12.06.03, 21:17
Just eilses mängus Horvaatiaga oleks Novikovi väga vaja läinud. Just see oligi see millest puudust tundsime.:ham9:

Silver
12.06.03, 23:12
Originally posted by suskar

Just eilses mängus Horvaatiaga oleks Novikovi väga vaja läinud. Just see oligi see millest puudust tundsime.:ham9: Samas ei usu, et ta oleks midagi suuremat korda saatnud. Sellel hooajal vähemalt nii palju, kui mina olen Kuressaare mänge vaadanud on ta normaalselt mänginud, kuid kindlat esiletõusmist pole juhtunud. Eks näis, kas mängumees suudab veel Flora rivistusse ennast pressida. Palju noori tuleb järgi ning egas vanadel vabalt hingata lasta. :P

sell8
13.06.03, 16:09
Minule on jäänud mulje et Flora eelistab mängijaid ennekõike Tervisest siis Valgast ja alles siis Kurest;) Sellisel juhul läheb Novikovil küll raskeks tagasi Florasse jõudmisega rääkimata koondisest. Ja ütleme nii et ega koondises polekski praegu(peale horvaatia mängu) kedagi juurde vaja. Kõik väljakul käinud mehed on seal oma kohta väärt ja kedagi juurde tuua(peale Reimi ja Terja)poleks mõtet:õnnelik: :õnnelik: :õnnelik: :õnnelik: :õnnelik: :õnnelik: :õnnelik: :õnnelik:

magicm
13.06.03, 17:12
Originally posted by sell8

Ja ütleme nii et ega koondises polekski praegu(peale horvaatia mängu) kedagi juurde vaja. Kõik väljakul käinud mehed on seal oma kohta väärt ja kedagi juurde tuua(peale Reimi ja Terja)poleks mõtet:õnnelik: :õnnelik: :õnnelik: :õnnelik: :õnnelik: :õnnelik: :õnnelik: :õnnelik:

Nahka võiks ikka korra proovida, tahaks näha, mida ta suudab... vähemalt kutse võiks ta ikka saada. Kuigi jah, seda peaks teise teema all edasi arutama... kuid jah, novikovil läheb tõesti raskeks, kui tahab koondisesse tagasi jõuda.

marabella666
13.06.03, 23:55
ütleme nii , et ega Novikov ennem paari aastat koondisse ei mahu.. kui üldse kunagi...ok, mitte üldse kunagi...

zabala
16.06.03, 22:26
Novikovil pole loomulikult enam kohta koondisesse ja ma ei saa aru mix ta seal üldse oli.Keskväljale ta küll ei sobi sest ta on kleenuke,ta lükatakse sealt minema.

Epic
16.06.03, 22:41
Aga vaat kui ilusa ja tähtsa värava ta Küprose vastu viimasel minutil lõi:lahe:

ROOTSI KUNN
17.06.03, 00:43
Originally posted by zabala

Novikovil pole loomulikult enam kohta koondisesse ja ma ei saa aru mix ta seal üldse oli.Keskväljale ta küll ei sobi sest ta on kleenuke,ta lükatakse sealt minema.

Kuule mees ära aja pada suust välja,kui sa midagi asjast ei jaga ja ei tea. Novikoff pole mingi nõrguke ,kleenuke. Tall on piisavalt pikkust ja jõudu. Samuti ei ole ta kusagile langenud oma mänguklassiga vaid põhjused ,miks ta praegu Floras ja koondises ei mängi on hoopis muud.
Usun ,et näeme teda veel ka koondises ,vanust teisel alle 22.a.
Loomulikult peab ta aga enne seda Arnoga suhted korda saama.
:oih:

zabala
19.06.03, 16:53
Kuulge ma ei hakka siin ju vaidlema teiega ex , ma lihtsalt avaldasin oma arvamust.Aga ikkagi Novikov on lahja vend:P

sosku
12.08.03, 13:34
Tänane Molodjosh Estonii (http://www.moles.ee/03/Aug/12/22-2.php) kirjutab, et Novikovist saab ilmselt esimene Eestist pärit mängija Ukraina kõrgliigas. Zenja viibis juba mitmete klubide treeningutel ja Kirovogradi Zvezda oli nõus talle ka lepingut pakkuma, kuid finantskaalutlustel (Pohlak tahab raha) sellest siiski loobuti. Nüüd otsib mees õnne kuulsa Odessa Chernomoretsi ja ühe avaldamata nimega Venemaa kõrgliiga klubi juures.

eestlane
12.08.03, 14:31
Vale info! Novikovist saab hoopis meie 3. mees Premer Ligas.

SleepWalking
12.08.03, 15:18
Originally posted by eestlane
Novikovist saab hoopis meie 3. mees Premer Ligas.

premer liga? pole sellisest midagi kuulnud. kas sinna sattumine on hea või halb või hoopis valus? :doh:

eestlane
12.08.03, 18:36
premer liga on endine võshaja liga:õnnelik:

van der Sarjas
21.08.03, 13:34
Selline uudis siis täna (http://www.soccernet.ee/news.php?id=4542)

Kas nüüd siis saab mees kuskil mujal mängima? On ju siin räägitud nii Ukrainast ja veel ei tea mis riikidest.

teoreetik
21.08.03, 22:36
Ma usu et Novikov satub välisliigasse mängima,kuid siiski võib see juhtuda.Kahju et temaga nii läks,tegelt koondiseaegadelt tundus ta täitsa andekas mängija ja oli üks mu suur lemmikuid...nojah,loodame kõike paremat et ta veel kuhugi mängima saaks ja võibolla taastab oma head mänguoskused!:doh:

mcnamara
29.01.04, 12:24
Originally posted by teoreetik
Ma usu et Novikov satub välisliigasse mängima,kuid siiski võib see juhtuda.Kahju et temaga nii läks,tegelt koondiseaegadelt tundus ta täitsa andekas mängija ja oli üks mu suur lemmikuid...nojah,loodame kõike paremat et ta veel kuhugi mängima saaks ja võibolla taastab oma head mänguoskused!:doh:

Unustatud tähtmängija siiski pääses Venemaa avarustesse, nagu tänasest EPL-st võib lugeda. Permi Amkar on meeskonna nimi. Uudisest paraku ei selgu, kas ta on meeskonnaga lepingu sõlminud või osaleb lihtsalt Türgi treeninglaagris nö. katsealusena. Eile olla ta mänginud Belgradi Crvena Zvezda vastu ühe poolaja.
Linki ei õnnestu sellele lühiuudisele anda.

Ehk saab veel poisist asja.

ROOTSI KUNN
29.01.04, 12:56
Novikovi oskused pole tegelikult kusagile kadunud ainult ,et mees hakkas vahepeal ennast juba ässaks pidama ja nõudis isegi Arno käest selgitusi ,kui ta platsile ei saanud . Sellepärast põhiliselt ta koondisest ja Florast välja lendaski.
Tagasi koondisesse võib ta ainult siis saada ,kui peajagu praegustest üle oleks aga esialgu pole sellist taset veel näha. :oih:

kmoor
29.01.04, 19:43
tegelikult pole seda linki üldsegi raske leida. mina sai esimese katsega kätte. :D

kmoor
29.01.04, 23:56
ma nagu mäletan justkui oleks permi klubi eelmises laagris osalenutest peale selle lõppu üle pooled koju saatnud ja selleks korraks juba uue pundi kokku pannud. vot nii karm värk.

Amadeus
11.02.04, 11:49
Novikov sai eelviimases mängus vigastada ja ilmselt ootab teda kojutulek ees.
Yldiselt tundub ta sama masti mees olevat kui Mark Shvets. Kes kah suhteliselt hea mängija aga täiesti v6imatu staaritseja. ... ja nyyd kolab mööda endist liitu ringi ja mängib igayhe eest kes talle vähegi tähelepanu pöörab.