PDA

View Full Version : JH liikmetele homsele mängule soodsam sissepääs

Raimo
16.07.02, 18:44
Väike info: Jalgpallihaigla liikmed võiksid homsele Flora - Nicosia mängule oma liikmekaardi kaasa võtta, sest JH kaardiga saab staadionilt pileti osta 10% soodsamalt ehk 90 krooniga.
Samuti on plaanis teha Nicosia fännidega homme väike sõprusmäng. See selgub aga alles täna õhtul. Kui mäng toimub, siis leiab see aset homme kl 14 Lilleküla kunstmuruväljakul.

Tembu
16.07.02, 19:03
Nicosiast tulevad fännid kohale? Ja isegi terve meeskonna jagu? Kas neil pääsevad naised ja lapsed ka platsile? Krdi küproslased üllatavad ..:);)

Martin
16.07.02, 19:39
Neid \"naisi ja lapsi\" pidi lausa sadakond tulema :)

Tembu
16.07.02, 19:50
Tundub, et lõunamaa päike hakkab sealseid kodanikke ära tüütama. Sestap nad põgenevadki siia, meite juurde...Ja Teie arvasite, et neid huvitab jalgpall!!!!;)

Raimo
16.07.02, 21:51
Niisiis homsest päevast.
Sain just Kojamehe ja Rootsi Kunniga kokku ning tulemus:

KOGUNEME HOMME kl 18.00 TAMMSAARE PARGIS, kust hakkame STAADIONILE MINEMA kl 19.15.
Niisiis Kristiine Keskuse ees KOGUNEMIST EI TOIMU!!!

FÄNNIMÄNG TULEB KL 20.00 KUNSTMURUVÄLJAKUL, mängu pikkus on 2x25 minutit. Fännimängu suhtes pole veel lõplikku selgust, see selgub täna kl 20.30.

ROOTSI KUNN
16.07.02, 23:17
Kaarel of Berg, Miq ja mina läheme täna õhtul 20.30 küprose jorssidega kokku saama ,et täpsustada homse fännidemängu tingimused. Kokkusaamine toimub A Le Coq Arenal kus Apoel teeb õhtuse treeningu. Kes soovib võib meiega ühineda ,kaasa võtta inglise keele oskus.:P :P

Jorgan
16.07.02, 23:52
Kaad teem kas 100 eeku ei ole mitte liiga palju sellise mängu eest
see on ju lausa röövimine :viha:

junks
17.07.02, 05:26
Kellele see 40 eeku on, kas alla 12 a.-le või õpilastele?
Ja muide kas keegi teab, kas FCF klubikaardiga saab ka Nicosia mängule soodustust?

:sega4:

Siim
17.07.02, 14:35
Originally posted by junks

Kellele see 40 eeku on, kas alla 12 a.-le või õpilastele?
Ja muide kas keegi teab, kas FCF klubikaardiga saab ka Nicosia mängule soodustust?

:sega4:

õpilastele, õnneks!

ROOTSI KUNN
17.07.02, 14:49
Küprotid hüppasid alt ära ja fännimängu ei toimu!
FCF- liikmekaardiga pidi jah ,mingi soodus olema . Siis lõppeks koguneme õhtul Tammsaare juures.;)

vandersell
17.07.02, 14:56
Originally posted by ROOTSI KUNN

Küprotid hüppasid alt ära ja...
Vbla sobiks paremini- küprokid :D

kyps
17.07.02, 17:01
Originally posted by Siim88
õpilastele, õnneks!

Millistele õpilastele? Seda nalja ma küll ei usu, et üliõpilased soodust saavad.

Tembu
17.07.02, 17:12
Krt,üliõpiLastele pole miskit soodustust vaja.Piisavalt vanad inimesed, et täiega maksta.

Siim
17.07.02, 17:18
Originally posted by kyps

õpilastele, õnneks!

Millistele õpilastele? Seda nalja ma küll ei usu, et üliõpilased soodust saavad.

Jumal seda teab.

Kunagi oli kirjutatud, et alla 12-aastased saavad soodust. Müüja ise ütles, et kõikidele õpilastele on soodustus... ja õpilaspiletit ei pidanud kah ette näitama.:sega9:

kyps
17.07.02, 17:20

Jumal seda teab.

Kunagi oli kirjutatud, et alla 12-aastased saavad soodust. Müüja ise ütles, et kõikidele õpilastele on soodustus... ja õpilaspiletit ei pidanud kah ette näitama.:sega9:

Pakun et see müüja ajas midagi segamini:) Ilmselt esimesed päevad tööl. Enne pole kunagi ju kõik õpilased soodukat saanud.

Miq
17.07.02, 19:50

Originally posted by kyps

õpilastele, õnneks!

Jumal seda teab.

Müüja võib sulle pensionäripileti ka müüa, iseasi on see, kuidas sa sellega staadionile sisse saad.

Kosk
21.07.02, 17:32
Tähendab, paluks kõvemate meeste kommentaare - läksin statale ja piletit ostes käisin välja JH liikmekaardi, müüad aga saatsid mind pikalt ja ütlesid, et neil mingid kaardid ei keht. Asi pole selles kümnes kroonis vaid põhimõttes.

Jorgan
22.07.02, 23:21
Mina näiteks ajasin müüale veits segast juttu ja sain JH Liikmekaardiga 40 kroonise pileti:kaval:
müüad ei saanud vist ise ka aru mis nad tegema peavad
kontrollid, kes enne staadionile sisenemist pileteid kontrollisid huvitusid aga ainult piletite rebimisest, mitte paberite küsimisest

junks
23.07.02, 16:04
Mina aga näitasin ette FCF klubikaardi ning nii pilet kui kava olid tasuta.

ROOTSI KUNN
05.08.02, 21:26
Vastavalt Jalgpallihaigla liikmete ning FC TVMK fännde esindajate kokkuleppele saavad 30-nd Jalgpallihaigla liiget ,kaardi ettenäitamisel homsele FCF ja TVMK mängule tasuta pileti. Piletid on antud minu kätte, jagan siis homme enne mängu nad välja nendele ,kes varem kohal.;) Peale mängu saab aga selle piletiga A Le Cog- i
pubis,mis asub Veerenni tänava ja Lõuna turu kõrval, kaks õlut ühe hinnaga.

Homme on siis kõik FCF- fännid ja ka muidu JH-liikmed kõik suurmatshile oodatud.
Kaasa kogu atribuutika jne. Kogunemine ,nagu ikka Tammsaare parkki kell 18.00

ROOTSI KUNN
29.08.02, 16:08
TÄNASELE TVMK ja TBILISI DÜNAMO mängule saavad kolmkümmend JALGPALLIHAIGLA LIIGET 50.- eekise pileti. Põhimõttel kes ees see mees. Olen juba 17.30 Lillekülas sissepääsu juures. Ametlikult maksab pilet 100.-

SOODUST SAIME TÄNU TVMK- KLUBI JA JH- HEALE KOOSTÖÖLE.:)