320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Koondise särgiga klubi mängul?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Koondise särgiga klubi mängul?

    Kas on sobilik käia koondise särgiga klubi mängul ja vastupidi?
    Klemm

    #2
    Replying to Topic \'Koondise särgiga klubi mängul?\'

    Mina arvan ,et on sobilik. Alati ei ole võimalusi ja ressursse klubi särgi muretsemiseks
    ja tavalise särgiga ei taha tulla siis on koondise särk alati lubatud. See näitab ikkagi ,et oled eesti patrioot ja usud oma klubisse. Koondise särgi kandmine rahvusvahelisel mängul ,kus mängib eesti klubi on minumeelest igati tervitatav, kui klubisärk puudub.
    FCF Forever

    Kommentaar


      #3
      Replying to Topic \'Koondise särgiga klubi mängul?\'

      Pmslt käi millega tahad nii koondise kui klubi mängul. Käi sellega millega sa ennast hästi tunned. Võibolla pole alati mõtekas käia ühe klubi särgiga ja samas olla teise klubi poolt (sama kehtib ka koondiste kohta), aga see on lihtsalt imelik - mitte mingil juhul keelatud.
      Lõppude lõpuks oled sa ise juba suur poiss ja pead teadma mida selga paned, mitte seda ema-isa-sõprade käest küsima.
      memer of Gaskoff fan club

      Kommentaar


        #4
        Replying to Topic \'Koondise särgiga klubi mängul?\'

        Premier League´ mänge jälgitakse kah eesti koondise ja FCF särkides. Ja see on täiesti normaalne. Kui särk on üks ja ise teise poolt,siis on nats imelikud lood küll...Ostsid lolli(täis?!) peaga vale särgi?!

        Kommentaar


          #5
          Replying to Topic \'Koondise särgiga klubi mängul?\'

          Raudpolt, et koondise särgis ja just ülaltoodud põhjustel. Levadia ja Zürichu mängu oleks ka läind koondise särgis vaatama :P
          Tervitades
          Eestlane Finsbury Parkis

          Kommentaar


            #6
            Replying to Topic \'Koondise särgiga klubi mängul?\'

            Nooooh, kõik on siin kangesti poolt olnud... Ma nüüd ei tea, kas ma olen liiga konservatiivne või milles mu isiklik probleem muidu on, aga mina isiklikult küll kahe käega poolt ei ole, et koondisesärgiga klubi mängule ja vastupidi minna. Ok, need on omavahel siiski seotud, aga ideaalis ma eelistaks seda, et täna õhtul tuleb staadionile rohelises fänniarmee, mitte sinises. Koondisemängudel muidugi tuleks KINDLASTI välja jätta igasugused klubisärgid, mis ei ole seotud koondislastega. Muidugi kõige kurvem on näha koondise mängul igasuguseid Ronaldosid ja Rivaldosid kas siis kollastes või Interi/Barca särgis.
            Noh, eks see ole jah rohkem sisetunde küsimus, kuhu sa lähed koondise särgiga, aga mina isklikult taunin kindlasti seda, et sellega käiakse CL ja Premieri mänge vaatamas.
            Ok, ega\'s midagi, õhtul Lillekülas näe.
            Jube Tige Kala

            Kommentaar


              #7
              Replying to Topic \'Koondise särgiga klubi mängul?\'

              Allo

              Tegelikult Miq on sul õigus, aga Florat toetan ainult seepärast, et nad on Eesti klubi ja seda sorti toetamist iseloomustab ka kõige paremini koondise särk. (Just tuli meelde, et jätsin selle koju..heh..krt) Usun, et sarnaseid on veel teisigi. Eesti MV on mul täitsa ükskõik, kes ees või kes taga ja ega ma neid seetõttu vähem jälgi.

              Samas koondisemängudel klubisärgis käimine on kindlasti negatiivsem, kuid siiski arusaadav. Kui sul oleks valida kas mõni suvaline t-särk või Barca särk koondise mängule, siis kumma paneks. Olgu sina ja mina võibolla tõmbaks sinise t-särgi selga, aga 12-15 poiss kellele ema on kusagilt särgi toonud paneb raudselt Barca särgi, et näidata kuidas teda ka jalgpall huvitab ja seda ei tohiks taunida. Küll ükskord kui mõistust rohkem ja võimalusi kah, siis ka õige särk endale ostetakse. Areneme ju alles
              :P

              Tervitades
              Eestlane Finsbury Parkis

              Kommentaar


                #8
                Replying to Topic \'Koondise särgiga klubi mängul?\'

                Originally posted by Chazlor


                Allo

                Tegelikult Miq on sul õigus, aga Florat toetan ainult seepärast, et nad on Eesti klubi ja seda sorti toetamist iseloomustab ka kõige paremini koondise särk. (Just tuli meelde, et jätsin selle koju..heh..krt) Usun, et sarnaseid on veel teisigi. Eesti MV on mul täitsa ükskõik, kes ees või kes taga ja ega ma neid seetõttu vähem jälgi.

                Samas koondisemängudel klubisärgis käimine on kindlasti negatiivsem, kuid siiski arusaadav. Kui sul oleks valida kas mõni suvaline t-särk või Barca särk koondise mängule, siis kumma paneks. Olgu sina ja mina võibolla tõmbaks sinise t-särgi selga, aga 12-15 poiss kellele ema on kusagilt särgi toonud paneb raudselt Barca särgi, et näidata kuidas teda ka jalgpall huvitab ja seda ei tohiks taunida. Küll ükskord kui mõistust rohkem ja võimalusi kah, siis ka õige särk endale ostetakse. Areneme ju alles
                :P

                Tervitades
                Mul ikka EMV-st ka päris pohhui pole, ikka juba päris tükk aega Florat toetanud ja fännide ridadessegi kuulunud ajal, kui sellel veel mõtet oli. Sa said minu mõttest veidi valesti selles mõttes aru, et ma ei toeta seda, et Flora mängule tullakse koondise särgiga. Seda ka vaatamata sellele, et tegu siiski koondise baasklubiga on. Endal küll rohelist särki pole, aga sinist ka ei pane - jäägu ilusti ikka koondise mänge ootama, kus püha asi kapist välja võtta ja selga panna.

                Sellest Barca särgiga koondise mängul käimisest ei saa mina mitte kuidagi aru kindlasti sinnani, kuni mõni eestlane selles klubis mängib. Ka 12-15 aastane võiks ikkagi sellest aru saada ehk siis 12 aastasele peaks see ema seda seletama, kes pojale särgi tõi. Ok, käib ühe korra, teeb vea, ma olen kindel et ta saab aru sellest juba ise, nähes teisi sinises. Aga nendest tüüpidest, kes selliseid vigu non-stop teevad, kasvavadki arvatavasti sellised tüübid, kes käivad oma autolammutuses teenitud raha eest ostetud eesti koondise särgiga \"hollikas ja dekolcis\" ja räägivad seal plondidele tibidele, kui kõvad koondise fännid nad on ja kui kõvad jalgpallurid ise on. Samas on 15 aastastel juba aru ses suhtes üldjuhul peas, nagu nii mõnigi Soccerneti tegelane seda näidanud on. Negatiivselt üllatas Kuresaares Jollu, kes oli ilusale sinisele särgile teibiga kritseldanud AVFC. Ma saan aru, et sul on oma lemmikklubi, aga see asi oli ikka nilbuse tipp.

                Kurat, päris terav jutt tuli, ausõna polnd eesmärk omaette. Nüüd siis küll õllet jooma ja Tammsaarde.
                Jube Tige Kala

                Kommentaar


                  #9
                  Replying to Topic \'Koondise särgiga klubi mängul?\'

                  Allo

                  Polnd ta nii tervav midagi, arvamus tuleb välja öelda.

                  Tänane mäng aga näitas, et väga vähe mehi oli rohelises. Isegi otsatribüünil võis sinist näha. Mõte on sul õige, aga lihtsalt arvan, et teostamatu praegu ja tuleb seega leppida ka alternatiividega.

                  Muuseas, kas see roheline (väga kena muuseas) särk on ainult CL\'i mängudeks. EI tule kohe meelde kas ka Zagrebiga need samad särgid seljas olid. Äkki keegi mäletab.

                  Tervitades
                  Eestlane Finsbury Parkis

                  Kommentaar


                    #10
                    Replying to Topic \'Koondise särgiga klubi mängul?\'

                    Mina kyll käisin koondise särgiga flora-nicosia mängul

                    ahjaa mõnikord käin tänaval kahh
                    et temas tmingid man of the matchi küll ei tehta sellepärast,sest kui aus olla ega ta ju midagi väga erilist seal ei teinud,viis aint portugali poolfinaali

                    Kommentaar


                      #11
                      Replying to Topic \'Koondise särgiga klubi mängul?\'

                      ma käisin koondise särgiga vahepeal isegi tööl

                      nii ilus olin
                      *oleme sõbrad edasi*

                      Kommentaar


                        #12
                        Replying to Topic \'Koondise särgiga klubi mängul?\'

                        Originally posted by Chazlor



                        Muuseas, kas see roheline (väga kena muuseas) särk on ainult CL\'i mängudeks. EI tule kohe meelde kas ka Zagrebiga need samad särgid seljas olid. Äkki keegi mäletab.
                        Ei olnud. Siis olid need rõvedad VH Sp ... reklaamidega särgid.

                        Kommentaar

                        Working...
                        X