PDA

View Full Version : Milliseid särke omate?

Leheküljed : [1] 2 3

Tembu
17.07.02, 15:49
Mind lihtsalt huvitab, et mitut jalkasärki keegi omab? Puht sportlik huvi,et saaksin hiljem mõnda Teist kadestada...
Noo mina oman 1) eesti koondise särki aastast 1998 2)hollandi mansa oma,toodud Hispaaniast 1999 3) atletico madridi nn vuffel särgikest (andke andeks,sai kunagi napsuse peaga Maksimarketist ostetud) 4) Arsenali 2002-2003 võõrsil särk,sinist karva,otse Highbury´lt 5) Sinisärk numbriga 61, teadagi kust:) Nike ta just pole,aa petab ära küll.
Palju siis teil neid ka on?

vandersell
17.07.02, 15:56
kaks sinist Eesti koondise oma- üks nike ja teine lotto aastast ´98

dieter
17.07.02, 16:04
Üks Eesti koondis, üks vuffel Itaalia Totti oma (keegi kes itaalias käis, mõtles et teeb ülihea kingituse :D), neli Bayerni särki (FCB eelmise hooaja kodu- ja kingitud võõrsilmängude oma ning viimase kahe hooaja CL-i särk + üks vana ja armas 96. aasta mudel) + 2 kingitud Saksa koondise särki (vastavalt 2 ja 4 hooaega vanad).
Vaja oleks veel Eesti valget särki, siis kollektsioon üsna täis vähemalt esialgu ;)

Martin
17.07.02, 16:13
Koondis:
Üks Eesti vana pikavarrukaline Lotto särk, ostetud Tartus Eesti - Fäärid mängul suvel saekaatris teenitud raha eest. :)
Üks lühikeste käistega sinine Nike, ilma numbrita
Üks pikavarrukaline Nike, numbriga

Klubid:
FC Flora vana Aloneni särk
Leeds Unitedi valge pikavarrukaline

Kõik originaalid.

Sellel aastal plaanis osta: FC Levadia ja TVMK särgid, Leedsi kollane võõrsil ning kui mõni tore eestlane kuhugi väljamaale läheb, siis tema nimega ka (Stjopa ehk).

vandersell
17.07.02, 16:22
Martin, teles makstakse vist hullu pappi? :P

Kaarel
17.07.02, 16:27
*Newcastle\'i home jersey 2000/01;
*Newcastle\'i away jersey 2001/02;
*Eesti koondise sinine Nike\'i särk;
*Inglismaa koondise 2000. a EMi särk
*Saksamaa koondise 1994. a MMi särk
*Brasiilia koondise 1994. a MMi särk, mis sai kunagi mingil noorteturniiril brasside käest ostetud, nüüd on see väikseks jäänud ning narmendab igast otsast.
*Real Madridi üheksakümnendate alguse särk, kui nad Hummeliga mängsid
*Barcelona 1999. a

indrek
17.07.02, 17:03
Mänginud särgid

1) Lotto nr 5 - ajast mil Zelinski kaitsja oli

Originaalid
1) SAFC - asics kodusärk - ilma numbrita
2) SAFC - nike awaysärk sinimustatriibuline, eelmise hooaja oma nr 3
3) Rootsi koondise särk, ilma numbrita

Nii naljakas kui see ka pole, siis Rootsi koondise särk on neist ainus mille ostnud olen - olemata miski Rootsi koondise poolehoidja. Ülejäänud siis on kingitud.

kyps
17.07.02, 17:08
Hmm, aukartust äratavad kollektsioonid:) Endal on siis:

Eesti Nike sinine (Raio kraapsjalaga:))
Derby County 95/96 <-vist (Poomi, Eranio ja Ravanelli kraapsjalgadega :))
ja üks vuhvloo Atalanta särk 99/00

Mätas
17.07.02, 17:18
Et teil kõigil parem hakkaks, siis mul on ainult üks särk, AC Milan Rui Costa jube suur asjandus, ostetud Gattuso ema käest kuskilt Lõuna-Itaalia pärapõrgust( pära loe kaugelt, põrgu loe jube kuum) Baresi soditud särk oli ka müügis, aga see maksis ikka roppu raha. No mitut särki Sa ikka korraga kannad? Mees sunnib vahetevahel kandma ka Lazio Vieri särki või Austria Wien\'i lillat asjandust.

vello99
17.07.02, 17:40
eesti koondis ca. 97
inglise 2000 em
spursi pony aka \"Hewlett-Packard\"
spursi adidas aka \"Holsten\"

mihkel
17.07.02, 17:44
Eest koondis Lotto nr 25 97a
FC Flora Nike nr 7 2000a.

Oll
17.07.02, 21:19
Eesti koondise nr 10 seljal \"OLL\"(huvitav miks?),mis sai omandatud tänu herr Rootsi Kunnile
Üks vuffel R.Baggio särk Interi aegadelt
Üks originaal Baggio(saate isegi aru kumma) särg AC Milanist (imeliku kombel ostetud Hispaaniast)
Veel üks vuffel särk sedakorda Del Piero ja Juve
Ning originaal Liverpooli fänni särk numbri ja nimeta, mis kahjuks on lootusetult väikeseks jäänud.:D

-Antz-
18.07.02, 04:41
home and away- :õnnelik: ja muidugist NUFC ja viimasest hooajast.
eesti koondise lotto nr. 15 muretsetud aastal 98 ehk...
esialgu kõik! aga on asjad saanud edukalt ära ajada.:õnnelik:

pelaja
18.07.02, 07:09
vakk mul aint tavaline maika, T-särk embleemiga98 Brasiilia maailameister, helesinine, välja veninud, moosiplekkide ja muu stuffiga...:P

moiva
18.07.02, 16:26
Mul aint Bin Ladeni FC Talibani eelmise hooaja oma:prill4:

pelaja
18.07.02, 18:13
moiva.....sellega tuleb tõesti uhkustada.....jätad kõik teised enda st särgi varju:P

rohelineKonn
18.07.02, 18:57
iirist odavalt ostetud Atletico Madrid
mitu FC Mineviku 2000 hooaja särki
oleks sel sügisel ostnud Leedsi Bowyeri nimega särgi, aga see tõbras ju reetis meid. äkki ostan siis Millsi oma.

pastakanovic
19.07.02, 01:30
kaks kuulsatelt tsiakomelli-aledelt ostetud särki:
*blackburn (uhlsport)
*saksa (adi ofkoors ja eelmine mudel)

pluss siis veel hunnik vufloosid ja aukohal rippuv Fc Mineviku hooaja 2000 home&away :D jersey.

Väravavaht
19.07.02, 03:21
He he , ma vist kõige vuflam(vanust 12)

1. Originaal Eesti särk 9
2. Vufla Henry 14
3. Vufla Zidane 21
4. Vufla Kahn 1

river
20.07.02, 18:18
Kuule rohelinekonn ,miks sa tahad endale Millsi särki, mida selles inglise kiilakas näed?

aiFo
20.07.02, 20:16
niih!

*sunderland afc 00-02 nike, nummerita, niall quinni ja kevin kilbane\'i kraapsjalgadega
*eesti koondise nike, iiri koondise turvamehe kraapsjalaga:)

uuteks eesmärkideks olen seadnud hankida andres operi venemängus kantud särk, safc\'i 1973. aasta fa cup\'i retrosärk, julio arca poolt kantud särk ja safci 03-04 champions league\' särk... flyin\' high!:õnnelik:

Kaarel
21.07.02, 03:36
safci 03-04 champions league\' särk... flyin\' high

Pead ilmselt ikka silmas SAFCi 2003-04 Nationwide Division One särki? ;)

Mõm17
21.07.02, 16:23
Orifinaal Portugali särk

Ja kaks vufflit:
Barcelona Rivaldo särk nr 11
Liverpooli away roheline särk, ilm numbrita.

jansa
23.07.02, 21:10
1. Brasiilia 94 a. särk ROMARIO / orig.
2. Brasiilia 98 a. särk RONALDO / orig. ostetud MMilt
3. Brasiilia 98 a. särk - sinine / orig.
4. Brasiilia 98 a. särk RONALDO / peaaegu orig. ostetud MMilt brassidelt
5. Brasiilia 2000 a. särk RONALDO / orig.
6. Brasiilia RIVALDO / ostsin Hollandist oma 4 a. tütrele(kannab uhkusega)
7. FC Corinthians (Brasiilia mitmekordne meister) / orig. vend vahetas millegi vastu
8. FC Barcelona / orig. ostsin Nou Campi kõrvalt poest - kinkisin vennale (väike Tom)
9. Itaalia / orig. ostsin 2000 EMilt ja kinkisin teisele vennale (Haistale)
10. FC Flora / isetehtud Lotto särgi ja Flora logo kokkupanekul rohelisele särgile aga päris effektne...
11. Eesti koondise lühikesevarrukaline orig. Lotto särk koos enamuse koondislaste nimmaritega mis said eelmisel aastal Saaremaal võetud... läheb JH kontorisse raamistatuna ja klaasialla panduna seinale rippuma
12. Eesti koondise Nike originaal koos Sergo allkirjaga
13. Eesti koondise n.ö. vuhhvel särk (neid on mul palju)

krt. miskit oli vist veel aga ilmselt pole need siis mulle olulised..

Darren
24.07.02, 02:39
Minu kapis on endale koha leidnud sealtsamast, nähtavast populaarsest Nou Campi kõrval olevast poest ostetud Glasgow Celtici kodune jersey ning kunagi ammu ostetud ManU oma (Sharp)

Jyrka
24.07.02, 02:51
Mul on Eesti number 8 ja Flora uus number 8 :D

gianluca
24.07.02, 03:46
Eesti koondis nr.6 (sõbrad kinkisid)
Argentiina 98 (oleks sellega Nimetas inglaste käest peaagu kere peale saanud)
Parma (siis ostsin kui Giacomelli avati)

Elvis
24.07.02, 04:12
*Itaalia särk( see uus lotto oma)
*Lev Yashini oma
*ja umbes 6 väravavahi särki

sicmic
24.07.02, 04:58
Eesti nr 9
ManU numbrita (kuld-valge centenary-särk...originaal :))
FC Soccernet nr 18

van der Sarjas
24.07.02, 06:42
Parma, Puma firma oma, kunagi Kristiinest sai ostetud
Eesti koondise valge särk ilma numbrita
Ajax 90.ndate hiilgeaegade Umbro oma
Bayerni kunagine punatriibuline läks kuskil kaduma
Bayerni eelmise hooaja tumepunane- tumesinine
Hispaania koondise kunagine valge särk

Mul aint Bin Ladeni FC Talibani eelmise hooaja oma

Ega see mõistus pole ikka oma teha.

malagar
01.08.02, 05:08
Mina vaene mees kammin särkide saamiseks second hand kauplusi ja midagi huvitavat leiab ikka .
Mul on : 1 FC Barnsley särk ja 1 97 aasta Sunderlandi särk
Lisaks hankisin endale koondisemängudeks ühe 300 eekuse pikakäiselise sinise Umbro jalkasärgi - väljendades sellega lootust ,et kunagi ka Eesti koondis Umbros saab mängima .
Muidu maru lahe oleks kuskilt Arsenali särk hankida - lemmikklubi ikkagi

malagar
01.08.02, 05:11
Kurat ei suuda jätta lisamata ,et need second handi omad olid tõeliselt hea ost - ideaalses korras ja kumbki maksis umbes 60 eeku :D

Juks
01.08.02, 05:20
Juksi riidekapp sisaldab järgmist:
IFK Göteborgi kodusärk seljal nr. 10 ja JUKS, ostetud Göteborgi fännipoest
Eesti koondise lühikeste varrukatega NIKE, nr. 22 (MIQ-lt)
Belgia koondise särk, ilma numbrita (vanemad Norrast tõid :D)

Viimast eriti hea meelega ei kanna :P

mg
01.08.02, 19:24
mul on fclootuse ja krabuli särk.:D

greenday
02.08.02, 02:33
Mul on koonidise nr. 9 Nike pikkade varrukatega,
FC Soccerneti nr 27,
roheline Reeboki trennisärk,
tüdruksõbra enda tehtud üleni valge vutisärk,
kaltsukatest saadud laste ManU ja Liverpooli originaalid ning puuvillane Inglise koondise sümboolikaga fännisärk (ka laste oma). Kolme viimast kahjuks ise kanda ei saa,
Newcastle Unitedi Adi vihmadress kapuutsiga (seljal Newcastle Brown Ale reklaam)

vandersell
02.08.02, 13:46
Originally posted by greenday

(seljal Newcastle Brown Ale reklaam)
off-topicut vahele- see Brown ale on päris joodav.

Epic
03.08.02, 03:43
mul on inglise koondise oma 98
juventuse oma 99
manu oma 01
:D

-Antz-
03.08.02, 04:12

FC Soccerneti nr 27,
kaltsukatest saadud laste ManU ja Liverpooli originaalid ning puuvillane Inglise koondise sümboolikaga fännisärk (ka laste oma). Kolme viimast kahjuks ise kanda ei saa,
Newcastle Unitedi Adi vihmadress kapuutsiga (seljal Newcastle Brown Ale reklaam)

kuidas selle kapuutsiga asja sinu käest ära saaks?:õnnelik: :õnnelik: :õnnelik:

aga selle ale`i kohta: käisin juhtumisi kunagi belfastis hokit vaatamas ja muidugi proovisin ka lemmikmeeskonna (endise) sponsori õllet. saadaval oli hetkel ainult pudeli-variant. hommikul aga, ilmselt joodud alko hulgast tingituna ei õnnestunud mul selle märjukese maitset suhu manada... ja arvasingi, et ju siis polnud suurem asi...
ja edaspidi enam ei proovinudki...:(

nüüd käisin hiljuti tartus panges sõbra sünnipäeval, kus ohtralt newcastle`it voolamas oli. võtsin ette ja... hullult hakkas meeldima!!! mõnus mahe ja hää- ühesõnaga väga maitsev märjuke!
soovitan soojalt kõigile, kes proovinud ei ole!!!

ja veel! käivad kõlakad, et brown ale on varsti jälle meeskonna sponsoriks (tagasi) tulemas!!! :õnnelik: :õnnelik:

sry, off-topicikuks läks jälle...

Peku
03.08.02, 14:45
mul on üks koondise särk(nr8, Peku)
ja üks adi treeningsärk(lihtsalt punase-valgetriibuline)
vot i vsjo

greenday
03.08.02, 16:21
Originally posted by iir

FC Soccerneti nr 27,

kuidas selle kapuutsiga asja sinu käest ära saaks?:õnnelik: :õnnelik: :õnnelik:

aga selle ale`i kohta: käisin juhtumisi kunagi belfastis hokit vaatamas ja muidugi proovisin ka lemmikmeeskonna (endise) sponsori õllet. saadaval oli hetkel ainult pudeli-variant. hommikul aga, ilmselt joodud alko hulgast tingituna ei õnnestunud mul selle märjukese maitset suhu manada... ja arvasingi, et ju siis polnud suurem asi...
ja edaspidi enam ei proovinudki...:(

nüüd käisin hiljuti tartus panges sõbra sünnipäeval, kus ohtralt newcastle`it voolamas oli. võtsin ette ja... hullult hakkas meeldima!!! mõnus mahe ja hää- ühesõnaga väga maitsev märjuke!
soovitan soojalt kõigile, kes proovinud ei ole!!!

ja veel! käivad kõlakad, et brown ale on varsti jälle meeskonna sponsoriks (tagasi) tulemas!!! :õnnelik: :õnnelik:

sry, off-topicikuks läks jälle...Vot ei taha küll ära anda, ostsin selle, et sügisel talvel oleks vihmaga hea vutti taguda.

Kosk
06.08.02, 01:48
1. AFC Sunderland;
2. Eesti koondise lühikeste varrukatega #8 Arno ja Poomi autogramm selja peal;
3. Eesti koondise pikkade varrukatega ja ilma numbrita;
4. FC Flora vanem särk #11 Zelinski
5. miski Argentiina koondise särk, mis päris originaal ei tundu olevat.

...siinkohal mainin ära ka siiski Jaromir Jagri originaalsärgi omamist, mis on vägagi ilus särk

Kindel plaan soetada Iiri koondise särk, Glasgow Celticu särk, Blackburn Roversi särk.

resorte
06.08.02, 02:48
1. PEPSI võidetud l.varrukatega särk selle aasta oma
2. vuffel juve Del Piero ja interi Ronaldo
3. ilma numbrita Parma ja AS Roma
4. Tartu JK nr.21 l.varrukatega särk

Davids
06.08.02, 19:48
Njaa mul on......Barca eelmise hooaja l.varukatega,ilma numbrita särk
Beckhami ManU 1999 aasta vufla.....
Hollandi koondise originaal särk MM 2002,onu Hollandist tõi vohhhh!!!!!!:reiv: :silm3: :kaval:

Maarek
06.08.02, 21:13
Originally posted by Davids

Hollandi koondise originaal särk MM 2002,onu Hollandist tõi vohhhh!!!!!!:reiv: :silm3: :kaval:

Nad lasid endale lambist ametliku MM2002 särgi teha või? Normaalne:D :D

Jyrka
06.08.02, 21:14
Kuule Edgar, Holland ei olnud MM-il või mis? :oih:

resorte
06.08.02, 21:40
Ei tea ta mõtleb vist MM valikmängu särki.:kaval:

MLS
06.08.02, 23:58
Jee, Ma ikka nii kõva mees , et polegi nagu millegagi uhkustada.:oih: :oih: :oih:

resorte
07.08.02, 00:26
Kuule MLS ära valeta, sul on üks Liverooli särk mida sa tahtsid põlema panna. On mul õigus?:P :D :viha:

river
07.08.02, 02:27
Kui MLS Liverpooli särgi ära põletas,siis ta on väga arvestatav tegija

MLS
08.08.02, 19:23
See Liverpooli särk on juba ammu tuhk. Nüüd peaks kuskilt Munnchesteri särgi hankima ja sama tegema.:D

river
08.08.02, 19:35
MLS on minu lemmik,poleks uskunudki,et siin inglaste karjas selliseid leidub.

MLS
09.08.02, 16:28
Ja mina arvasin, et olen ainus Englishmännide vihkaja Eestis.

Andy
09.08.02, 17:06
Nii:

FC Reaal 99\'
FC Reaal 00´
FC Reaal 01\'
FC Reaal 02\'

Tehke järgi- pole palju klubisid, kes igal hooajal särki vahetavad, peale tippklubide loomulikult :)

Eesti koondis (sinine ja lühikeste varrukatega) 02\'
Eesti koondis umbes aastast 99
Saksa koondis 98\'
Brasiilia koondis 94\'

Bayern 97\'
AC Milan (aastat ei tea, Baggio nimi on peal :)
Sparta Praha 98\'
Arsenal (aastast umbes 97)

resorte
09.08.02, 19:19
Mina ka neid Englasi ei salli :D :P :õnnelik:

mg
09.08.02, 22:39
t..a te neid särke põletate. andke parem mulle!!!
(ainus põletamisväärt asi on eesti nsv lipp) :kaval:

eston maravilha
09.08.02, 23:16
aston villa 01/02 kodusärk number 8 ja angeli nimega
aston villa 01/02 võrsilsärk number 8 ja juan man army\'ga seljal
aston villa 00/01 särk. andsin väikele pärdikule. osad on seda tema seljas kindlasti näinud:)
aston villa treening särk. second hand. villa poest ostetud.
inglise koondise eelmine särk
fc reaali 2000 hooaja särk. number 21
ja vuffel barcelona. number 11. rivaldo nimega seljal. kunagi ammu ostetud kadakalt:)

kohe peaks saabuma
aston villa 01/02 kodusärk numbriga 21
aston villa dressipluus

ha2
10.08.02, 00:36
hmm mingi 30 särki kindlasti.. tegu on meeskonna särkidega vanadega.. numbrid on peal peale selle midagi..

aga nu endal on veel ka mingi umbro jalka särk jälle ilma reklaamideta... ning Eesti koondise särk number 8.

Rohkem pole ja ei tunne vajadust.. tahaks Reali särki kuid ei käi eriti tihti nende mängudel:õnnelik:

Muide keegi 41,5 jalg UMBRO putsasid ei taha osta.. tutikad 450 eeki.. sain tasuta, kuna sugulane tellis oma meeskonnale 30 paari putsasi..

Wuppi
11.08.02, 18:23
FC Flora #9. 2002.a.
ja tavaline Topline logoga särk, mis pärit Catalogi kaubamajast.

Martin
11.08.02, 18:31
Tellisin siis ka uue särgi eelmüügist ära ning paari nädala jooksul käes.

Leedsi 2002/2003 uus võõrsil kollane mängusärk, lühikeste varrukatega. Number 17 ja nimi SMITH.

:õnnelik:

Juba olemasolevad nagu kirjutatud:
Üks Eesti vana pikavarrukaline Lotto särk, ostetud Tartus Eesti - Fäärid mängul suvel saekaatris teenitud raha eest. :)
Üks lühikeste käistega sinine Nike, ilma numbrita
Üks pikavarrukaline Nike, numbriga
FC Flora vana Aloneni särk
Leeds Unitedi valge pikavarrukaline

Kõik originaalid.

Jaan
21.08.02, 01:24
Ooo-kei,
Ostmise j2rjekorras
1. Shveitsi koondise 1996.a. EM-i s2rk - punane, 6lad valged, ostetud Budapestis
2. Eesti koondise pikkade k2istega 1996.a. s2rk, nr. 16, enne 1997.a. Eesti-L2ti m2ngu 350 kr. eest sain
3. Mingi Rootsi kylasatsi pikkade k2istega punane Umbro nr. 5, kasutatud FC Rakvere poolt
4. Inglismaa 1997.-99. kodus2rk, ostetud Stockholmist, praeguseks kahjuks h2vinud
5. Newcastle United 1996/97 away, kui nael veel 18 kr. oli, siis tellisin. Postikuludega koos maksis vist 16 naela.
6. TY Fauna, nr. 6. \"Rebane\". Fauna kunagise kapteni m2ngus2rk!
7. Newcastle United 1999-2000 kodus2rk. S6bralt sain 500 kr, talle oli keegi tuttav kinkinud ja siis tal pruut kandis natuke, enne kui tuli idee minu kui jalgpalliguruga asjast r22kida.
8. Glasgow Celticu 1999-2001.a. kodus2rk. Ostsin Helsinkis 200 marga eest enne HJK-Celticu m2ngu. Esimese pakkumise olin tagasi lykanud, kuna olin veel kaine...
9. Miski Saksa kylaklubi vv-s2rk. V22rtus seisneb selles, et see on olnud m6nes m2ngus Fauna vv-s2rk.
10. Inglismaa koondis 2001-2003 kodus2rk. 6de t6i Londonist, kahjuks ei saanud peale panna nime \"Dyer\", kuna poes puudus e-t2ht. Kaks m2ngijat koondises, kelle nimes seda t2hte ei esine on Butt ja Mills, seega minu s2rk numbrita-nimeta.
11. Last but not least, selle suve moehitt (m6ni on n2inud t2naval v6i telekas, ma arvan - selline pool-sinine, pool-must, maailmatu avara valge kraega) E\"US, nr. 6 \"Roos\".

guitz
21.08.02, 01:41
Lugedes palju teil kõigil särke on tekkis küsimus.Kas Te kannate ka neid särke?Näiteks tänaval?Sest ma vaatan,et mõnel on 10 särki ja kindalalt kõiki kanda ei saa.
Tekkis veel küsimus seoses koondisesärgiga.Kas Te käite koondisesärgiga ainult koondisemängudel või ka kannate neid igapäevaselt?

INCE
21.08.02, 02:49
Akkas kõik pihta 96 kui esimese särgina sai 500 Eegu eest Kadriorus flora tütrikute käest ostetud lühikeste varrukatega sinine Lotto nr.14,
kuni 2002 aasta vahele mahuvad veel
FC Flora nr 11 (kuhu Leedus sai kogutud Zelinski autogramm)
Newcastle United (Sveitsist , mingist kaubamajast)
Amsterdami Ajax (naine tõi Küproselt , maksis hunniku küprokeid)
Eesti koondis (nr.10 Nike sinine, Cityspordist ja maksis alla tonna)
Brasilia koondis (nr.6 R.Carlos ,Rio de Janeirost, Copacabana avenüült,Fluminense fännipoest)
Glasgow Celtic (Benspordist mingi 700 eegu eest)
Lisaks FC Lootose nr.14 punane ja kollane Umbro.

:lahe:

Undi
21.08.02, 03:32
Originally posted by guitz

Lugedes palju teil kõigil särke on tekkis küsimus.Kas Te kannate ka neid särke?Näiteks tänaval?Sest ma vaatan,et mõnel on 10 särki ja kindalalt kõiki kanda ei saa.
Tekkis veel küsimus seoses koondisesärgiga.Kas Te käite koondisesärgiga ainult koondisemängudel või ka kannate neid igapäevaselt?
vaata siia (http://foorum.soccernet.ee/read.php?TID=704), veidi juttu samal teemal...ise näiteks salli kandsin talv läbi. Särki suvalisel päeval selga ei tõmba, lihtsalt kartuses, et soperdan kogemata ära :) Aga kuna koondis mängib siiski suht-koht harva, siis ei häbene mõnikord ka linna peal sellega ringi lasta.

Jaan
21.08.02, 20:23
Originally posted by guitz

Ikka kannan. M6nda rohkem (NUFC, Celtic, Inglismaa, E\"US), m6nda v2hem, m6nda yldse mitte (v.a. trennis, n2ituseks). A koondises2rki eriti igap2evaselt ei kanna kyll vist.

Väravavaht
22.08.02, 01:23
Ma käisin isegi vahepeal koolis eesti särgiga

Jyrka
22.08.02, 01:32
isegi koolis! ;)

pepe
22.08.02, 20:14
Tekkis koondise sa\"rkidele mo~eldes sihuke mo~te, et neid la\"bi aegade juba pa\"ris mitmeid erinevaid tehtud ja a\"kki annaks nt Jalgpallihaigla kodulehele http://jalgpallihaigla.soccernet.ee neist miski galerii teha? Ehk siis klo~psida eest-tagant korralikud va\"rvifotod, need sisse ska\"nnida ja u\"les riputada. Aastanumbrid ja valmistajad juurde. Kas idee muu\"\"b?

Sofias oli eile Saksa-Bulgaaria ma\"ng va\"ga ha\"a\", Saksa tuli kaks korda rongi alt ja va\"lja, lo~pks ja\"i 2:2

eston maravilha
22.08.02, 20:33
muidugi kannan oma avfc särke igapäevaselt ja uhkusega

vandersell
25.08.03, 17:28
Originally posted by vandersell

kaks sinist Eesti koondise oma- üks nike ja teine lotto aastast ´98
...millele lisandus selle aasta mais kena Arsenali home jersey. Ja kui kõik hästi läheb, siis ka selle aasta kollane away.

mjkk
25.08.03, 18:41
Vuoh! Vahva lugemine, tore teada, mida ja kuidas keegi asju omab :)

Endal olemas 98/99 Newcastle Unitedi kodusärk (originaal, numbrita), koondise praegune särk (originaal, nr. 10, pikkade varrukatega, muidugi sinine), Ajaxi mingi x-vana särk (pikkade varrukatega, kaltsukast 10 krooniga ostetud, välja veninud ja hargneb, kuigi originaal tundub olevat), samuti Iiri koondise särk (mis küll vuhvel, ent täpne koopia originaalist, mis Hispaanias sai soetatud).

Kadakalt sai kunagi omale kunagi Newcastle Unitedi 01/02 kodusärk ostetud, aga see on jube ja kõlbab vaid kartulipõllul kandmiseks. Kasvõi juba materjali pärast. Jube.

Aga särkide kogumisega olen algust teinud vaikselt küll. Nädala-kahe jooksul peaks saabuma 96-97 hooaja Newcastle Unitedi away särk, numbrita. Loodan aasta jooksul veel nii mõnegi Tooni särgi oma kollektsiooni tuua. ;)

dreyd
25.08.03, 18:55
vanade särkidega seoses, sattusin siis ka külastama eksikombel:P ühte kohaliku nn\"teisekäe\" shopi ja mis ma nägin kulunud nr 10, Kappa, Juventuse musta-valge triibuline, pead päris ei anna, aga tundus olevat originaal, lihtsalt vana ja väsinud. Mõtlesin nii mõned minutid, et kas osta või mitte, aga minust ta sinna siiski maha jäi, hinnaks oli veel 25 eeku.

pepe
25.08.03, 19:28
Äkki avalikustad, kus linnas ja poes? Saavad Juve fännid tormi joosta :õnnelik:

H.M Murdock
25.08.03, 19:35
mul endal Eesti koondise särk nr.9 ,Juve särk (itaaliast toodud) ja David Beckhami Manu-aegne vuhvel särk (wow,ma peaksin õnnejunnis olema:D:D:D:D).tolle viimase ma mõtsin põlemagi panna,aga kuna materjaal on selline,mis põlemisel ilmselt musta tussu tekitama hakkab,siis mõtlesin,et torkan selle kapi sügavaimasse nurka,kuhu ükski silm ei näe ja kuhu ükski päiksekiir ei paista.aga paari nädala jooksul tahaks ManU eelmise hooaja särgi soetada ja mõistagi originaali.

eston maravilha
25.08.03, 19:45
see särk mitte ei põle musta tossuga vaid vaid sulab...

Robinho
25.08.03, 20:10
Aga minul on kaks vuhvel särki. Mõlemad kannavad seljal Zidane nime ning ühel on taga number 10, teisel number 5. Kui mul keegi tuttav Hispaaniasse satub, siis lasen omale orika ka tuua. Seniks peab nendega mängima.
Ahjaa, Zidane Prantsusmaa särgil on käise peal Fair Play embleem, mis ajas alati kõik sõbrad naerma, kuna ma mitte kuidagi ei väärinud seda embleemi, sest minu mängustiil oli Fair Playst kaugel.:doh:

H.M Murdock
25.08.03, 20:40
Originally posted by Robinho

Kui mul keegi tuttav Hispaaniasse satub, siis lasen omale orika ka tuua.

:Dmis sa vaese loomaga tartus teed?:D

Robinho
25.08.03, 21:39
Originally posted by H.M Murdock

Kui mul keegi tuttav Hispaaniasse satub, siis lasen omale orika ka tuua.
:Dmis sa vaese loomaga tartus teed?:D
Hehee, ma ikka originaal särki mõtlesin. Pole mul selle seaga midagi peale hakata.

Peku
25.08.03, 22:17
Originally posted by Peku

mul on üks koondise särk(nr8, Peku)
ja üks adi treeningsärk(lihtsalt punase-valgetriibuline)
vot i vsjo

siia on vahepeal lisandunud:
fc flora selle hooaja särk nr 69
aalborgi 99 hooaja home nr 9

xKxAxPxUx
26.08.03, 00:09
kõigepealt ikka EESTI:D uus särk siis ManU 2002/2004 originaal nike oma ja siis 2001/02 Inter Milaono originaal vot nii ja yks Iiri fänni särk kah veel Iirimaalt toodud

K1ly
26.08.03, 00:26
Mina oman uut Eesti koondise särki ja Poola koondise särki mis on muide Sten Kaldma käest saadud:lahe:

Red Devil
26.08.03, 00:38
Mina oman mingit venna Man U särki, mis on Taanist ostetud...

teoreetik
26.08.03, 11:39
Aga minul on
Vana eesti koondise särk
Del piero itaalia koondise särk
Carlose reali särk
Vana Inglise koondise särk ilma numbrita
FcFlora selle aasat särk
ja siis veel on mingi Puma tehtud saksa õllefirma jalka särk,tegelikult väga kena särk
Ja struktuurilt on veel üks sinine ja valge kraega

greenday
26.08.03, 12:54
Aga minul on 3 särki, mille kohta ma usun siiralt, et Eestis kellelgi teisel neid ei ole!

1. Telford Unitedi särk (firma Patrick) - Nationwide Conference klubi

2. Adidase kodulehelt võidetud T-särk - eest Fevernova jalgpalli logo ning taga pildid kõikidest läbi ajaloo MMidel kasutatud adi pallidest. Kusjuures eksikombel saadeti mulle neid 2 tükki. :)

3. Nike kodulehelt võidetud skorpioni kampaania T-särk, millel ees on Henry, Nakata ja Totti näolapid ja nende tiiminimi \"Triple Espresso\" pluss skorpioni logo.

On kellelgi veel midagi arudlast nagu mu vanaema ütleb.

indrek
26.08.03, 14:40
tjah - loetlen ka oma tagasihoidliku kolektsiooni - kuigi ma miskeid särke suurt kogund pole on mõni tekkinud.

Eesti koondis nr 5 - omaaegne Zelinski mängitud särk, saadud ta ekstüdruksõbra käest.
Sunderland away 2001 nr 3 Viiderfeld - kingitud A Love Supreme toimetuse poolt.
Sunderland home 2000 - kingitud õe poolt
Sundreland home 1998 - ostetud kohalikust kaltsukast nelja naela eest.
Rootsi koondise särk 96/97 valiktsükkel - ostetud lolli peaga stockholmist enne Rootsi-Eesti valikmängu.

Rohkem midagi sellist head ei ole - ise neist ostetud särkidest lugu suurt ei pea, pigem eelistan kingitud ja väljakul mänginud särke.

lennu
28.08.03, 03:08
second-hand poodides tuhnides võib igast vahvat kraami leida, näiteks Toomas Tohveri koduklubi Hönefossi särk nr 14 ja samuti leidsin PSG särgi

eston maravilha
28.08.03, 04:23
Originally posted by Red Devil

Mina oman mingit venna Man U särki, mis on Taanist ostetud...

you lucky boy..

oku
28.08.03, 13:11
Leedsi 2002/03 home särk.
Lähimal ajal kavatsen kollektsiooni täiendada Eesti koondise sinise kaunitariga.

p3p3
28.08.03, 18:46
Zidane Prantsusmaa koondise särk
Del Piero Itaalia koondise särk
Barthezi ManU ja Prantsusmaa särk
Henry Arsenali särk
Fc Flora selle hooaja särk

eston maravilha
28.08.03, 19:39
millest kõik peale flora oma on vuhvlid. very impressive..vuhvli koefitsent 84%

Hogarth
28.08.03, 20:17
Originally posted by eston#21

millest kõik peale flora oma on vuhvlid. very impressive..vuhvli koefitsent 84%

p3p3
28.08.03, 23:04

millest kõik peale flora oma on vuhvlid. very impressive..vuhvli koefitsent 84%Kust sa seda võtad

17
29.08.03, 22:10
Ma kardan, et ma olen kõigi vuflam kõigist teist siin;)Niisiis:

1)Mingi must manyoo ilma numbrita (V)
2)\'pool-i roheline Owen (V)
3)Võidetud Pepsi (?)
4)Sinine Henry (V)
5)Barthez koondis (V)
6)Kahn Munchen (V)
7)Henry koondis (V)
8)Horvaatia koondis (V)
9)Zidane Real (V)
10)Figo Portugal (V)
11)Ronaldo Inter (V)
12)Est.koondis Oper (V) ees on ejl logo taga Oper ning nr 10

:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P

Varsti varsti lisandub siia Estonski originaal kah.:D

Silver
29.08.03, 22:22
Kas sa sellepeale pole tulnud, et vuflite ostmise asemel osta 1-2 originaali? Oleks veits korralikum. ;)

17
30.08.03, 00:00
Originally posted by treze

Kas sa sellepeale pole tulnud, et vuflite ostmise asemel osta 1-2 originaali? Oleks veits korralikum. ;)

Mis sa arvad, et neid kuskil siin Kures saada kah on?:doh:

Tihane
30.08.03, 00:28
paar enda särki :)

aga üht eesti koondise originaali sooviks küll .. kust oleks kõige otstarbekam osta?

priit
30.08.03, 01:25
a lisaks eesti koondise särgile on mul Ruud Gullit\'i nr 10 hollandi koondise oma - see vana mingi 88\' aastast seega umbes 15 aastat vana :lahe:

Jaan
30.08.03, 01:41
Originally posted by priit

a lisaks eesti koondise särgile on mul Ruud Gullit\'i nr 10 hollandi koondise oma - see vana mingi 88\' aastast seega umbes 15 aastat vana :lahe:

adidase oma? See s2rk on ilgelt 2ss...

eston maravilha
30.08.03, 01:50
Originally posted by Tihane

aga üht eesti koondise originaali sooviks küll .. kust oleks kõige otstarbekam osta?
poest..:)

Tihane
30.08.03, 01:55

Originally posted by Tihane

poest..:)

oskad kindlasti informatiivsem olla?

eston maravilha
30.08.03, 02:04
oleneb mis linnas resideerud. eesti särke peaks leiduma igas korralikus spordipoes.

Tihane
30.08.03, 02:28

oleneb mis linnas resideerud. eesti särke peaks leiduma igas korralikus spordipoes.

väike linnake nimega Tallinn

dreyd
30.08.03, 17:45
tänasest käivitus isiklik eksperiment, ära osta kõik enam-vähem korras vutisärgid:D , seda siis kohalikust \"teise-käe\" poest. Esimene \"ohver\" on Borussia Dortmundi neoon kollane logoga Die Continentale Nike särk. Ja tegemist on originaaliga.

2mSööt3mMööda
31.08.03, 02:55
Originally posted by Roberto Carlos

3)Võidetud Pepsi (?)
4)Sinine Henry (V)
5)Barthez koondis (V)
6)Kahn Munchen (V)
7)Henry koondis (V)
8)Horvaatia koondis (V)
9)Zidane Real (V)
10)Figo Portugal (V)
11)Ronaldo Inter (V)

Roberto Carlose särki polegi? :P

17
31.08.03, 12:02
Originally posted by daywalker

3)Võidetud Pepsi (?)
4)Sinine Henry (V)
5)Barthez koondis (V)
6)Kahn Munchen (V)
7)Henry koondis (V)
8)Horvaatia koondis (V)
9)Zidane Real (V)
10)Figo Portugal (V)
11)Ronaldo Inter (V)

Kahjuks veel mitte:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(

Martin
31.08.03, 13:26
(V) = võlts?

17
31.08.03, 13:46
Originally posted by Martin

(V) = võlts?

(V)=vuffel:kaval:

eston maravilha
31.08.03, 14:06
ja vuffel ei võrdu võlta?? :S

fitti
31.08.03, 15:03
Originally posted by Roberto Carlos12)Est.koondis Oper (V) ees on ejl logo taga Oper ning nr 10

a misuke see vufloon oper siis on? :S ise kirjutasid pääle?

mjkk
31.08.03, 15:33
Originally posted by fittibaldi

Ma arvan, et too t-särgi üllitis, mille omale mängudelt soetada saab umbes 150 krooni eest...seega pole ta tegelt vuhvel ühtigi.

greenday
31.08.03, 18:11

Originally posted by daywalker

Kahjuks veel mitte:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(See eest on Roberto Carlose autogramm ;) <--- inside joke

17
31.08.03, 20:31
Originally posted by Magpie

Ma arvan, et too t-särgi üllitis, mille omale mängudelt soetada saab umbes 150 krooni eest...seega pole ta tegelt vuhvel ühtigi.

Jah sul on täiesti õigus.Kuna arvasin, et Nike märki peal ei ole, siis märkisin vuffliks, aga ostsin Eesti-Poola mängu ajalt 150 eeguga:)

futboliit
01.09.03, 13:10
Noh minul on siiani aint vuffel Liverpooli punane Carlsbergi särg, seljapeal 10 Owen :D :D :doh:

See eest on mul eesti Mürka 13 :õnnelik:

Martin
01.09.03, 17:38

Jah sul on täiesti õigus.Kuna arvasin, et Nike märki peal ei ole, siis märkisin vuffliks, aga ostsin Eesti-Poola mängu ajalt 150 eeguga:)

Sa oled vist Eesti suurim Kadaka turu sponsor. Palju õnne.

17
01.09.03, 18:01
Originally posted by Martin

Sa oled vist Eesti suurim Kadaka turu sponsor. Palju õnne.

Ega kõik pole kadakalt ostetud.Suurem osa ikkagi Saaremaalt laatadelt või turult:)

Silver
01.09.03, 18:45
Ja ise nii õnnelik selle üle :D

17
01.09.03, 19:12
Originally posted by treze

Ja ise nii õnnelik selle üle :D

Tuleb osata olla õnnelik selle üle mis sul olemas on, ehk siis parem varblane käes, kui tuvi katusel;)

oku
02.09.03, 14:13
Ma teeks siinkohal sellise avalduse, et kui keegi neid \'teise käe\' poode külastades mõne Leedsi särgi peale satub, siis palun see ära osta. Vuhvlitest ma muidugi huvitatud pole ja ega Leedsi vuhvleid eriti vist ei tehta ka :P

dreyd
02.09.03, 15:05
Originally posted by oku

Ma teeks siinkohal sellise avalduse, et kui keegi neid \'teise käe\' poode külastades mõne Leedsi särgi peale satub, siis palun see ära osta. Vuhvlitest ma muidugi huvitatud pole ja ega Leedsi vuhvleid eriti vist ei tehta ka :P

ok, paneme kõrva taha, mine te mis saaki veel leida võib:P

pesa
03.09.03, 23:11
mina olen näinud itaalia ROSSI nimelist särki ja PSG särki second handides

cobras
10.09.03, 13:24
second hand ruulib...näitex norra koondise särk oli 25 eeki manu särk püxtega 35!

mul endal vuhvel Reali särk...:lahe:

mg
12.09.03, 10:44
ma sain second handist manu tressipluusi. voh kui kõva mees nüüd olen!

bianconeri
14.09.03, 17:10
Endal on 6 Juve kodu-särki, 2võõrsil-särk, 3 fänni-särki + lisaks kampsunid-dressid-mütsid jne..Kõik on siis Juve klubi omad ja ORIGINAALID.Olen endale selgeks teinud , et fännina ei käituks ma õieti, kui ostaks mingit tai/hiina/singapuri vms. põrandaaluste kaupa.Ahjaa- eriti uhke olen Juve Platini-aegse särgi ja 60ndate repro-särgi üle.Vot nii.;)

eston maravilha
14.09.03, 22:48
mis asi on fänni-särk? kas tavaline t-särk juve smigni sümboolikaga??

ja muide mitte repro vaid retro..

Henri19
15.09.03, 01:52
eesti koondise ja siis janckeri, bierhoffi, nowotny, ballacki ja ramelowi särgid. ainus, mis on orikas, on eesti koondise oma.

SoccerWorld
15.09.03, 15:09
originaalne interi särk, brasiilia koondise ja hollandi koondise särgid.

mjkk
15.09.03, 16:18
Originally posted by SoccerWorld

Ehk saad ka pildi oma originaalsest särgist üles panna? :P

bianconeri
15.09.03, 18:02

mis asi on fänni-särk? kas tavaline t-särk juve smigni sümboolikaga??

ja muide mitte repro vaid retro.. No otsi aga oma tark mees taskust välja...Repro-reproduction
n. reproduktsioon, taastekitamine; paljundus; [maj.] taastootmine .Ja paistab, et fännidele mõeldud toodanguga pole Sa kunagi pistmist omanud...(vastasel juhul teaksid millest jutt käib)Ehk teisisõnu-ära targuta, kui ei tea millest jutt käib:viha:

dimaggio
15.09.03, 18:49
Mina leidsin kaltsukast Birmingham City särgi. On vist teine hooajast 97/98. Valmistajaks on Pony ja sponsoriks Auto Windscreens.

SoccerWorld
15.09.03, 20:19

Originally posted by SoccerWorld

Ehk saad ka pildi oma originaalsest särgist üles panna? :P

Ei viici, hooaja 01/02 särk!! ;)

eston maravilha
15.09.03, 22:20
Originally posted by bianconeri

No otsi aga oma tark mees taskust välja...Repro-reproduction
n. reproduktsioon, taastekitamine; paljundus; [maj.] taastootmine .Ja paistab, et fännidele mõeldud toodanguga pole Sa kunagi pistmist omanud...(vastasel juhul teaksid millest jutt käib)Ehk teisisõnu-ära targuta, kui ei tea millest jutt käib:viha:

vot ise kaevasid endale augu praegu till

reprod on kõik särgid ka viimase hooaja omad. inglise keeles replica

samas retro tähendab old-skuul särke nagu näiteks su 60ndate juve särk. oinas...

ja fännisärk, see on mingi eriti totter eestikeelne sõnavärd mida igaüks kasutab oma enda äranägemise järgi. võib tähendada mõnele(mulle näiteks) klubi ametlikku leisure-wear toodangut(kõige õigem definitsioon btw), mõnele lollile ametliku mängusärki, mõnele ka mingit kadaka del piero pildiga t-särki

bianconeri
16.09.03, 00:17

vot ise kaevasid endale augu praegu till

reprod on kõik särgid ka viimase hooaja omad. inglise keeles replica

samas retro tähendab old-skuul särke nagu näiteks su 60ndate juve särk. oinas...

ja fännisärk, see on mingi eriti totter eestikeelne sõnavärd mida igaüks kasutab oma enda äranägemise järgi. võib tähendada mõnele(mulle näiteks) klubi ametlikku leisure-wear toodangut(kõige õigem definitsioon btw), mõnele lollile ametliku mängusärki, mõnele ka mingit kadaka del piero pildiga t-särkiEsiteks-võta pöördeid maha :viha:...pole mõtet ninast verd küsida... Särk on 60ndate(täpsemalt 67`)särgi täpne REPRO (eri tellimus vanal-healt Inglise firmalt).Jah, see ON retro-stiilis, aga ikkagi REPRODUTSEERITUD e järeleloodud(pole kerge leida 60ndate ORIGINAALI-aga üritus kestab:kaval: )
Ja üldse-olgu ma neetud, kui hakkan sinusuguse tropiga peale solvangute üldse seda arutelu jätkama.Punkt.

eston maravilha
16.09.03, 01:57
ooh looks like ive got meself a new best friend :õnnelik: :õnnelik:

TOFFS by any chance..

muide kui sa nüüd tagasi vaatad olid see sina kes siin pöördeid juurde väänama hakkas:oih:

bianconeri
16.09.03, 18:19

ooh looks like ive got meself a new best friend :õnnelik: :õnnelik:

TOFFS by any chance..

muide kui sa nüüd tagasi vaatad olid see sina kes siin pöördeid juurde väänama hakkas:oih: ...ehhe...närvid... ei viitsi tõesti näpuga järge ajada, kes-keda ja millal, seega pakun sõbralikku viiki;)

eston maravilha
01.10.03, 01:47
vahepeal on siginenud juurde mõned särgid nii et siis minu list uuesti

aston villa 1996/97 kodusärk by reebok
aston villa 2001/02 kodusärk by diadora - angel ja 8 seljal
aston villa 2001/02 võõrsilsärk by diadora - juan man army ja 8 seljal + jpa autogramm
aston villa 2001/02 treening särk by diadora
aston villa leisure shirt
inglise koondise 2000/01 kodusärk by umbro
mehhiko koondise 1995/96 kodusärk by umbro
iiri koondise retro stiilis t-särk

järgmiste päevade jooksul saabub
aston villa 2003/04 kodusärk by diadora - angel ja 18 seljal

Jaan
01.10.03, 05:48
Täna siis saabus uus - 2001/02 Newcastle võõrsilsärk, nr. 8 ja Dyer. Naljad selles osas palun edasi suunata NUFC teemasse.

greenday
01.10.03, 10:46
Niisiis leidsin kaltsukast kaks lahedat viiekroonist t-särki. Esimene on Ryan Giggsi pildiga ja number 11-ga, teine on eriti malla - Ees on suur ManU logo kus külgedel olevad pallid on tõssiks lastud ning keskel olev kurat on maas pikali ja hark on kõhus. Logol on kirjad \"Manky Urinals\" ja \"Losers Club\". Ning all on tekst \"You can stick your treble up you P.T.O\" (please turn over), ja siis seljapeal suurelt A R S E.:D

PS. Ma ei ole mingi ManU vihkaja aga särk on lahe.

vandersell
01.10.03, 14:20
Greenday, sa seda viimast särki maha ärida ei taha ;)

PS. nr 8 paistab eriti populaarne olevat- minu Arsenali selle hooaja kodusärgil on 8 ja Ljungberg
PPS. eston- muljetavaldav ja kadedusttekitav kollektsioon

greenday
01.10.03, 21:36

Greenday, sa seda viimast särki maha ärida ei taha ;)
äkää :)

vandersell
01.10.03, 22:06
Kamoon, ma pakun vähemalt kümnekordse hinna, seda isegi särki nägemata ;)

fitti
01.10.03, 23:50
vaat pääle seda, kui dreyd lubas siin teisekäepoest kõik särgid ära omastada, käisin ja viskasin huvitatult ka paarile lähemalasuvale poele pilgu pääle. kohe näkkas - esimeses poes oli mingi meeskonna oranzh vorm - viis komplekti, rämeoranzhid ja miskise rootsikeelse jutuga kõhu pääl. Ei osanud sihukese külluse peale kosta a-d ega o-d ja komplektid (75 eeq tykk) jäid sinna rippuma. Teises poes leidsin end ootamas giggsi pildi ja ilmatu suure manu logoga lastesärgi. surusin erutusvärina maha ja veensin end, et see mitte mulle üll ei lähe. Kolmandas butiigis aga oli eriti odav myyk - kõik t-särgid 10 eeq, nende seas ka valge pikkade varrukatega tundmatu tootja nimede-logode-numbriteta särk, mis kahest kohast mõnevõrra niite välja ajas. Ehk et jäid esialgu väärtuslikud leiud leidmata, aga otsingud jätkuvad.

Edson
02.10.03, 16:51
TOPSID!

Kui keegi omab või leiab mõnest kaltsukast GULLIT nimega Hollandi koondise või AC Milani särgi, siis ma ostaks selle ära.
Nostalgia ruulib.

dreyd
02.10.03, 17:41
pagan, olen vist puht kobamisi mingi kaltsuka hulluse siin tekitanud, egas midagist, mis teistele ei kõlba, tuleb endale krabada:P

keep searching:P

Jaan
03.10.03, 19:35
Uus asi kollektsioonis :)
1997-98 (või oli 99) Newcastle United 1. väravavahisärk. Teate küll, seesama, mis Shayl seljas oli, siis kui tema selja tagant ilmus Dublin, kes palli väravasse lõi.

dimaggio
06.10.03, 19:41
Oman ManU - 2002/2004 nike kodusärk
ManU - umbro fännisärk
ManU - 1998/2000 kodusärk
Inglismaa - umbro treening särk
Inglismaa - valge umbro särk
Inglismaa - kodusärk 2001/2003
Inglismaa - retro shirt
Inglismaa - 1990. aasta võõrsil särk
Inglismaa - umbro treeningsärk
Prantsusmaa - Euro 2000 kodusärk adidas
Birmingham City - 96/97 kodusärk. pony

Ah jaa...On ka Seattle Seahawksi kodusärk. Tegemist siis Ameerika jalgpalli särgiga

Jaan
06.10.03, 20:13
Sõnadele \"home\" ja \"shirt\" on ka eestikeelsed vasted. Ausalt.

fitti
08.10.03, 23:14
kolmandal katsel va teisekäepoodides leidsingi yhtteist! celticu umbro ametlik kodune tykk, proovisin netist otsida ka, mis hooajal selliseid kanti, aga ei leidnud veel. kyllap ta üle-eelmisest vist on. häda ainult selles, et ntl sametine logo guinessiga üle kallatud! kyll ma proovisin igast keemiat, aga ei tuhkagi, päris välja veel ei saand. aga pole midagi, vutti võib selles lyya rahumeeli. muide, samas poes oli ofitsiaalne reali särk umbes 00 hooajast (näed jälle täpselt ei tea:doh: ), millele keegi tark poiss oli aerosooliga seljale nummer 29 kirjutand. tsiteerides vene kultusfilmi brat 2, \'vot uroodõ!!!\'

greenday
08.10.03, 23:25
Kas mõni manu fänn teab, mis hooajal kanti särki, mille kaelusel on paelad ja äkki leiab keegi mõne pildi? Saaks võrrelda enda kaltsarist leitud manu särgiga.

fitti
08.10.03, 23:41

Kas mõni manu fänn teab, mis hooajal kanti särki, mille kaelusel on paelad ja äkki leiab keegi mõne pildi? Saaks võrrelda enda kaltsarist leitud manu särgiga.

siuke mees nagu dimaggio pani yles siukse lingi kord. tseki: http://www.unitedmanchester.com/sport/mufc-kits6.htm

aga..ma tahan seda särki omale! nämmnämm, must have!!!:arm7:

eston maravilha
09.10.03, 14:52
92 aasta umbro särkide omapära oligi see väga vanamoeline paeltega krae.. samasugune oili ka aston villal

dimaggio
09.10.03, 20:32

92 aasta umbro särkide omapära oligi see väga vanamoeline paeltega krae.. samasugune oili ka aston villal
Ka prantslastel olid kunagi sellised särgid, kuid sponsoriks hoopis Adidas.(I mean paeltega kraed)

fitti
09.10.03, 21:29
tootjaks ikka?

mrt
12.10.03, 18:41
siuke mees nagu dimaggio pani yles siukse lingi kord. tseki: http://www.unitedmanchester.com/sport/mufc-kits6.htm

v2ga tore link. nyyd siis tean, et mu cantona nr 7 veidra mustriga s2rk ilmselt ka p2riselt eksisteeris. ja mehed selles 95/96 peamiselt vasta pyksa said :P

forza inter
20.10.03, 19:01
1. interi 2001-2002 sini-musta triipuline
2. arsenali 2002-2003 punane
:)

U2
20.10.03, 19:46
1.Parma 1998-99
2.Valencia 2001-2002
3.Real madrid 2003/04

eston maravilha
21.10.03, 00:45
at last
the lil fucker arrived
pean aintpostkontorisse homme lippama ja ära tooma
niie t lisadus siis
aston villa 2003/04 kodusärk by diadora - angel ja 18 seljal

eston maravilha
21.10.03, 17:00
käisin särgil järgi ja mis ma näen ühes pakis on ka lisaks veel ka aston villa lipp :r66m9: :veryhappy
ilmselt siis lepituskaubaks selle eest et nad ei suutnud minu u-kaardilt raha algul kätte saada ja asi venis.

skint
21.10.03, 18:29
Eesti koondis - Raio nr 4 (ÄSS)
Man United 1996 (ajast, mil Becks lõi keskväljalt Sullivanile kolli)
West Ham United (ajast, mil Teituri Bergeni Brann kohtus the Hammers`itega Euroopa karikasarjas)

Even
21.10.03, 22:33
Keegi teab mõnda kohta peale KeskTuru ja Merekeskuse kust saaks Vuffleid osta.
Endal on olemas:
1. Ryan Giggs
2.David Beckham Real
3.David Beckham Manu
4. R.v.Nistelrooy Manu
5 ....... Nilis PSV Eindhoven

fitti
21.10.03, 22:42
Originally posted by Evu

tavaliselt myyakse neid yhel letil koos tikkudega...:P

eston maravilha
21.10.03, 22:42
Originally posted by Evu

SÜTTI RAISK!!!

fitti
21.10.03, 22:48
hööhöööö eston, ma võitsin sind napilt, kuid veenvalt..:õnnelik:

eston maravilha
21.10.03, 22:52
ma enne enteri vajutamist püüdisn rahuneda et mitte klaviatuuri sodiks lüüa:) aga jah tunnsitan sinu paremust... sel korral:)

mjkk
26.10.03, 14:17
Niih...sain eile kätte tuliuue (suhteline) eelmise hooaja Newcastle\'i pikkade varrukatega kodusärgi. Super! Vahepeal lisandunud veel üks, seega teeks väikese vahekokkuvõtte, mis olemas on.

+ Eesti koondise praegune sinise p.-varrukatega särk. Pijpersi autogramm peal. Nr. 10.
+ Newcastle Unitedi 98/99 kodusärk, numbrita.
+ Newcastle Unitedi 96/97 võõrsisärk, numbrita.
+ Newcastle Unitedi 00/01 võõrsisärk, numbrita, p.-varrukatega
+ Newcastle United 01/03 kodusärk, numbrita, p.-varrukatega.
+ Iirimaa koondise 01/03 roheline (kodu)särk, numbrita.

mjkk
27.10.03, 16:32
Mina leidsin täna kohalikust kaltsukast (teise-käe poest) Manchester Unitedi mingi Sharpi särgi, selline 3-4 aastastele. Andsin oma vennale. Aga ilus särk iseenesest, tundub, et kasutamata. :) Jaht jätkub...

pesa
10.11.03, 10:53
mina leidsin fc tampere särgi second handist pikkade varrukatega aga see oli väike :(

Juveman
10.11.03, 14:04
No mina oman nüüd siis Alessandro Del Piero särki,mis ostetud Tšehhist vutinadi poest:õnnelik: A see juba vana,mingi 4 aastat
A jõhkralt tahaks nüüd juba uut Juve särki:doh:

cobras
13.11.03, 12:23
milline eesti koondise uus särgikujundus on??
ma ei leia pilte kuskilt... :oih:

fitti
13.11.03, 12:28
Originally posted by cobar10
milline eesti koondise uus särgikujundus on??
ma ei leia pilte kuskilt... :oih:

variant 1: telli kohe eesti päevaleht, et enam nii tähtsat asja maha ei maga
variant 2: vaata teemat \'uus särk jph liikmetele\' vms ..;)

eston maravilha
13.11.03, 12:37
http://www.epl.ee/g/pics/piciHTnnm.jpg

nõmekas if u ask me, isegi ejl logo ei suutnud nad keskele surada ikka kuidagi viltu..

Juveman
13.11.03, 18:24
:D Mulle meeldib.Uuendust ongi vaja,kuigi fännile see ju meeldida ei pruugi,kudagi jama nagu vana särgiga ringi käia.A see pole minu arust probleem:lahe:
Jama on aint see,et kuna särk on Nike`i oma,on hind :kurb6:
Oleks tegu Umbro või Lotto särgiga,saaks selle kätte ju pea poole odavamalt!!!

eston maravilha
13.11.03, 20:13
Originally posted by Juveman

:D Mulle meeldib.Uuendust ongi vaja,kuigi fännile see ju meeldida ei pruugi,kudagi jama nagu vana särgiga ringi käia.A see pole minu arust probleem:lahe:

need valged lätakad on väga nõmedad seal varukatel poleks neid vaja sinna, nike koma on kõuidagi totakalt kõrgel ja nojah mingi kõõrdsilm on selle ejl logo sinna õmmelnud(tegu küll ainult näidisiega a no krt teinud siis korralikult). a see et vana särgiga on jama ringi käia on igaühe isiklik tragöödia

Neth
13.11.03, 22:07
Ah no krt tõesti on kole särk, sellega võidaksime vist mingi kõige koledama särgi auhinna. Nike märk on jah kuidagi kõrgel ja mind isiklikult härib rõvedalt ka see värv, see kuidagi imelik hele sinine. Eelmine särk oli ikka kõvasti parem. Aga noh ega särk ei mängi.

zaz
13.11.03, 22:45
Kõige koledam ta nüüd ka ei ole! Näiteks minu meelest on Šotimaal palju rõvedam vorm:kaval: Sellise lollaka teema võiks kuhugi üles toppida, et kõige nõmedam särk:P

btw eelmine koondise särk oli ka ju selline helesinine:oih:

Neth
13.11.03, 23:02
Originally posted by zaz

Kõige koledam ta nüüd ka ei ole! Näiteks minu meelest on Šotimaal palju rõvedam vorm:kaval: Sellise lollaka teema võiks kuhugi üles toppida, et kõige nõmedam särk:P

btw eelmine koondise särk oli ka ju selline helesinine:oih:

No ei tea, kas ikka oli nii hele see eelmine särk, minule tundub see uus ikka heledamana, aga samas võin ka eksida. Ja see kas šotimaa särk on hullem on ka kaheldav, sest see nagu rohkem igaühe enda arvamus.
Aga jah sellise teema võix küll luua, kus kõik saaksid koledamaid särke nimetada või isegi pilte välja tuua.

mjkk
14.11.03, 08:37
Ärge nüüd jääge arutama, kas ja kes seda teemat avama hakkab. Kui tahate avage, aga samas on natuke sinnapoole teemasse avatud selline (http://foorum.soccernet.ee/read.php?TID=2489) teema. Leiate veelgi jubedamaid särke kui Šotimaa koondise oma. :)

Lapeteus
14.11.03, 11:05
Mul on selline pikkadevarukateka vutisärk, kiri peal ütleb, et Blooming Roses
Netist ei leidnud midagi selle kohta.
Veel olen kaltsust leidnud vist 92 aasta barca särgi, kappa oli särgi sponsor. Vähe kantud oli ja ainult 35 EEK eest.

xKxAxPxUx
14.11.03, 15:56

Niih...sain eile kätte tuliuue (suhteline) eelmise hooaja Newcastle\'i pikkade varrukatega kodusärgi. Super! Vahepeal lisandunud veel üks, seega teeks väikese vahekokkuvõtte, mis olemas on.

+ Eesti koondise praegune sinise p.-varrukatega särk. Pijpersi autogramm peal. Nr. 10.
+ Newcastle Unitedi 98/99 kodusärk, numbrita.
+ Newcastle Unitedi 96/97 võõrsisärk, numbrita.
+ Newcastle Unitedi 00/01 võõrsisärk, numbrita, p.-varrukatega
+ Newcastle United 01/03 kodusärk, numbrita, p.-varrukatega.
+ Iirimaa koondise 01/03 roheline (kodu)särk, numbrita.kle kus sa selle iirimaa särgi endale said ?? kust neid osta saab

mjkk
14.11.03, 16:57
Originally posted by xKxAxPxUx
kle kus sa selle iirimaa särgi endale said ?? kust neid osta saab

Hispaaniast. Pead ainult sinna minema ja ostma.

Tegelikult ma neid Eestis müügil polegi näinud...

yheksa
14.11.03, 17:05
Kui ma öigesti mäletan, siis ma olen seda Iiri särki müügil näind. Vist oli see Tartu mnt Sportland (päris kindel ei ole).
Aga muidu Eestisse toob Umbrot Bensport (http://www.bensport.ee/cms/eesti/firmast) (ehk et OÜ Benetec) , pole midagi lihtsamalt kui helistada sinna ja küsida mida neil on ja mida neil pole. Neilt otse ostes saad odavamalt kah kui poest.
Oma Inglise koondise särgi (selle üle-eelmise) sain just Benspordis kohal käies (Tartu mnt 50). Väga hea särk on :myts7:

Even
14.11.03, 18:13
seal poe leheküljel küll ei olnud vähemalt midagi näha

Red Devil
14.11.03, 19:09
Oman Man U treeningsärki, kus pole nime taga, ega numbrit ning siis ka ühte vuffel Man U särki, rohkem pole midagi :( Plaanis on osta eesti koondise särk, kui rahaline seis seda lubab:õnnelik:

dreyd
25.11.03, 11:05
nägin müügil Manu away särk, kus sponsorikirjaks veel Sharp viewcam, kui ei eksi ja hind ...35...krooni, suurus L. Vist on aasta 1997/98 särk.

pesa
25.11.03, 15:08
Originally posted by dreyd

nägin müügil Manu away särk, kus sponsorikirjaks veel Sharp viewcam, kui ei eksi ja hind ...35...krooni, suurus L. Vist on aasta 1997/98 särk.

kus kus , seda tahaks küll ära osta

dreyd
25.11.03, 15:37
Originally posted by pesa

Originally posted by dreyd

kus kus , seda tahaks küll ära osta

Ko-Ko-Kohila, samas poes, mille kuldkaardi omanik on legendaarne euromees:P

xKxAxPxUx
25.11.03, 15:42
Originally posted by yheksa

Kui ma öigesti mäletan, siis ma olen seda Iiri särki müügil näind. Vist oli see Tartu mnt Sportland (päris kindel ei ole).
Aga muidu Eestisse toob Umbrot Bensport (http://www.bensport.ee/cms/eesti/firmast) (ehk et OÜ Benetec) , pole midagi lihtsamalt kui helistada sinna ja küsida mida neil on ja mida neil pole. Neilt otse ostes saad odavamalt kah kui poest.
Oma Inglise koondise särgi (selle üle-eelmise) sain just Benspordis kohal käies (Tartu mnt 50). Väga hea särk on :myts7:seal Benspordis kyll midagi pole,varem veel kui ManU umbro vormidega mängis siis sai sealt veel neid tellida midagi 600.-EEKU aga enam pole seal kyll s****gi
:viha:

yheksa
25.11.03, 16:05

Aga muidu Eestisse toob Umbrot Bensport (http://www.bensport.ee/cms/eesti/firmast) (ehk et OÜ Benetec) , pole midagi lihtsamalt kui helistada sinna ja küsida mida neil on ja mida neil pole.

seal Benspordis kyll midagi pole,varem veel kui ManU umbro vormidega mängis siis sai sealt veel neid tellida midagi 600.-EEKU aga enam pole seal kyll s****gi
:viha:

Käisid kohal, helistasid vöi niisama räuskad?
Ehk on ajad muutunud - ei tea... aga siis kui mina endale sealt särgi ostsin, siis läksin otse maaletooja juurde kontorisse (esindudpoodi neil vist enam polegi) kohale ja väga heasti sai igasugu asju.

Nujah ja pealekauba kui ManU särki pole siis töesti vist ei ole seal midagi :P ...isegi kui manu mängib miski teise firma särgis... töepoolest kehva pood töesti.

Nüüd jätkake särkide omamise teemat.

kaupo
30.11.03, 02:45
5 särki klubidest, kus ise mänginud.
Glasgow Rangers aastast `98
Argentiina koondis aastast `98
Eesti koondis aastast `01
Madrid Real - Raùl - aastast `02

pesa
02.12.03, 16:30
minu ladu
1) Eesti koondise oma aastast 2002 nr 9 (Nike)
2) Leedis oma, räägiti et aastast 95 musta värvi ja särgi sponsor Packard Bell (Puma)
3) Inglise koondis valge Umbro oma
4) Juve sinine Del Piero nr 10 (non-original)
5) Arsenali vana särk kus JVC sponsor veel ja taga gunners kirjutatud :) see lemmik

kõik peale eesti koondise oma olen saanud second handidest :D

Jaan
03.12.03, 01:47
UUs särk alates tänasest:
Newcastle 02/03 teine särk, pikkade käistega ja muidu tore!

xKxAxPxUx
03.12.03, 16:17
Originally posted by Jaan

Newcastle 02/03 teine särk, pikkade käistega ja muidu tore!kas sa tellisid selle kusagilt inglismaalt ve?

vandersell
03.12.03, 22:59

Newcastle 02/03 teine särk, pikkade käistega ja muidu tore!kas sa tellisid selle kusagilt inglismaalt ve?
Inimene, loe foorumit, siis tead. Isegi mina, kes viimasel ajal harva siia satub, tean seda.

Jaan
04.12.03, 01:39

kas sa tellisid selle kusagilt inglismaalt ve?

Mhmh.

Lisaks veel üks uus särk - Newcastle 03-05, kodusärk, selja pääl sinine nr. 9 ja tähekombinatsioon SHEARER. :D

xKxAxPxUx
05.12.03, 15:38

Inimene, loe foorumit, siis tead. Isegi mina, kes viimasel ajal harva siia satub, tean seda.kle mees mul oli nagu õigus!ära tule siia räuskama:D

fitti
05.12.03, 16:26
oh, the sweet irony of it all....:P las kasvab, sell, las kasvab..

vandersell
11.12.03, 21:21
Nii, ka mina olen läinud libedale teele ning andnud oma hinge ´teise käe´ poele :P
Vastutasuks sain aga Inglise koondise vaba aja särgi. Nii võib vist seda nimetada: tumesinine, lühikese lukuga, kolme lõviga, Umbro. Ühe valge Inglise koondise särgi ka, aga see juba uue omaniku käes. Mis siis sinna (Nurmenuku poe juurde) jäi- üks väga väike, nii nelja-aastasele sobiv Newcastle väravavahi särk, natuke suurem ManUre, ning umbes L-suuruses Madridi reali särk, oli teine vist lillakat värvi. Need mis maha jäid, olid suht räsitud välimusega, aga kes soovib, see proovib.

Jaan
12.12.03, 02:38
Kurat, äkki peaks valmis ostma. Nii igaks juhuks.

-Antz-
12.12.03, 12:03

Mis siis sinna (Nurmenuku poe juurde) jäi- üks väga väike, nii nelja-aastasele sobiv Newcastle väravavahi särk.

Sell, sa ei pea \"neid\" särke sinna maha jätma, kui sa just väga halba inimest ei taha etendada... :P Ja seda sa ju ei taha!
Ja siia juurde veel, et hea sõber võttis paari nädala eest oma kodukandis teise-käe-auto-lafkast NUFC-i särgi, mis mõeldud tegelastele vanuses 6-12 kuud.
Selline ülilahe miniatuurne särk, mis mu toaseinal ilusti koha leidis! ;)

xKxAxPxUx
12.12.03, 15:30

Mhmh.

Lisaks veel üks uus särk - Newcastle 03-05, kodusärk, selja pääl sinine nr. 9 ja tähekombinatsioon SHEARER. :Dkle kas äkki saaks sinu kaudu neid nagu tellida ka inglismaalt ve? Muidu oleks väga huvitatud nimegasärgist.Mees oleks Dyer või Jenas. Räägi palju need hinna värgid on jne.

skint
12.12.03, 16:14

Mhmh.
Lisaks veel üks uus särk - Newcastle 03-05, kodusärk, selja pääl sinine nr. 9 ja tähekombinatsioon SHEARER. :D
kle kas äkki saaks sinu kaudu neid nagu tellida ka inglismaalt ve? Muidu oleks väga huvitatud nimegasärgist.Mees oleks Dyer või Jenas. Räägi palju need hinna värgid on jne.
Inimene, loe ometi teema SAFC vs NUFC viimaseid postitusi!!

vandersell
13.12.03, 11:19
Originally posted by -Antz-

Sell, sa ei pea \"neid\" särke sinna maha jätma, kui sa just väga halba inimest ei taha etendada... :P Ja seda sa ju ei taha!
No seekord olin jah paha inimene.. Aga ma usun, et ta on seal veel alles.
Järgmine kord siis tean :)

Jaan
14.12.03, 05:15
Originally posted by efafan

kle kas äkki saaks sinu kaudu neid nagu tellida ka inglismaalt ve? Muidu oleks väga huvitatud nimegasärgist.Mees oleks Dyer või Jenas. Räägi palju need hinna värgid on jne.
Inimene, loe ometi teema SAFC vs NUFC viimaseid postitusi!!

Rahu-rahu. Asi on lahenenud ja suhtlus käib. Pealegi, kui inimene mingis asjas hiljaks jäi, on küsimus õigustatud. Saage aru, foorum on ikkagi suhtlemiseks. Natuke vähem konservatiivsust (mingi teise teema all räägitakse 2002.a. parimast sportlasest, meenus mulle) oleks vaja.

vandersell
14.12.03, 20:58
Muuseas, Adidas on nii edumeelne, et müüb oma kohalikes esinduspoodides kõigi suuremate klubide särke: Real Madrid, Ajax, Milan, Bayern ja ka Newcastle. Ning hind odavam kui Eesti koondise oma...

mjkk
14.12.03, 21:12
Originally posted by -Antz-
Ja siia juurde veel, et hea sõber võttis paari nädala eest oma kodukandis teise-käe-auto-lafkast NUFC-i särgi, mis mõeldud tegelastele vanuses 6-12 kuud.
Selline ülilahe miniatuurne särk, mis mu toaseinal ilusti koha leidis! ;)

Sellega seoses tuli meelde, et minu seinal ripuvad juba aasta-poolteist Newcastle Unitedi sipukad hooajat 98/99 (võõrsil)...vabandust OT pärast. :)

Jaan, kui hakkad pojale mõtlema, siis esimeste aastate varustus on kamba peale olemas, nagu selgub ;)

Jaan
15.12.03, 01:17
Aega on selle kiire asjaga. Siin on teisi tegelasi, kes minust ette võivad jõuda. Aga nagu Toots ütles, et küll ta ükskord ikka tuleb, ega ta tulemata jää ja siis kulub nänn marjaks ära. :D

xKxAxPxUx
15.12.03, 14:12

Aega on selle kiire asjaga. Siin on teisi tegelasi, kes minust ette võivad jõuda. Aga nagu Toots ütles, et küll ta ükskord ikka tuleb, ega ta tulemata jää ja siis kulub nänn marjaks ära. :D poeg saada kohe jalka trenni äkki on tulevane NUFC staar.:)

vähemalt loodame!

Zajats
15.12.03, 22:33
käisin neljapäeval ühes õismäe kaltsukas stiilipeo jaoks varustust otsimas, nägin rippumas reali mingit igivana sinist adi särki rippumas, logo oli vist Teka , nii et kel huvi on, siis see maksis mingi 49.- ja koht oli Nurmenuku keskuses!

gamer
18.12.03, 17:22
nüüd siis ripub ka minu kapis Manvhester Unitedi 2002/2004 kodusärk

sicmic
23.12.03, 22:14
Jõulude eel olen liitunud selle murdosaga kogu maailma rahvastikust, kelle garderoobis ilutseb Manchester Unitedi punane 2002/04 särk. Lisaks sellele leian parema tahtmise juures oma kodust ka Manchester Unitedi Centenary Kit\'i aastast 2001, FC Soccerneti särgid hooaegadest 2002 ja 2003, idee poolest peaks kuskil vedelema ka Maailma Toredaima Klubi valge vabaajasärk...:doh:

muudetud: kuidas võisin unustada! Kapis ripub ka Eesti Vabariigi vutikoondise särk hooajast 2001/02 (oli vist nii :P). :doh:

Häid jõule! :õnnelik:

H.M Murdock
23.12.03, 23:05
Originally posted by m1kk

Jõulude eel olen liitunud selle murdosaga kogu maailma rahvastikust, kelle garderoobis ilutseb Manchester Unitedi punane 2002/04 särk.
Häid jõule! :õnnelik:

minagi leian homme jõulukuuse alt ManU särgi :õnnelik:
Valgeid JÕULE!:p6der: :arm1:

fitti
24.12.03, 00:54
a minu seljas (ja mitte kapis!) leidis koha ManU 97/98 away särk - thanks again, Dreyd! Ho Ho Ho http://www.click-smilies.de/sammlung0903/weihnachten/smilie_klau.gif

realmadridfan
27.12.03, 01:40
mul kõik särgid vuflid aga noh, elab üle
1.inzaghi, mingi vana särk on, juve oma;)
2.ronaldu, brasiilia 98. MM-i koondise särk
3.figo, reali värvides(ainuke särk mis ma ise olen ostnud, ülejäänd kingitud:D
4. ja kõige uuem siis h.larssoni särk, mille rootsist kingituseks sain:)

järgmisena plaanin ka oma suure lemmiku Rauli särki osta:)

fitti
27.12.03, 02:52
Originally posted by realmadridfan

no can do sir

Silver
27.12.03, 12:41

no can do sir Las mees käib sellega, millega mees ise tahab :D Vähemalt tulevad vanad kadaka turu ajad meelde, kui sai samuti mingi manjöö särk soetatud oma 8 aastat tagasi. Fitti, tal ei ole enam kuhugi langeda, seega loodan, et varsti mõistus koitma hakkab. :kaval:

realmadridfan
27.12.03, 18:03
tähendab mul on kõik jalkasärgid vuffflid;)
ja seda ka et kuna need on JALKASÄRGID siis mängin ma nendega ainult vutti, midagi muud ma nendega ei tee jne;)

Cerny Petr
28.12.03, 03:39
Iga kord kui ma oma kappi vaatan, jõllitavad mulle sealt vastu 2 väga kahtlast särki : mingisugune Prantsusmaa koondise särgike ja eelmise hooaja Milani särk. Kes nad sinna on pannud ? Kuna ? Miks ? Mina ei tea...

PS. mina jalkasärkidega jalkat ei mängi.

Martin
02.01.04, 15:54
Lisandus üks Leedsi sinine, mis selle hooaja algusega käibelt kõrvaldati. Ilma numbrita, kuid suht kõige kenam :)

skint
03.01.04, 21:52
Eesti koondis - Raio nr 4 (ÄSS)
Man United 1996 (ajast, mil Becks lõi keskväljalt Sullivanile kolli)
West Ham United (ajast, mil Teituri Bergeni Brann kohtus the Hammers`itega Euroopa karikasarjas)

Tänud Jõuluvanale:
Seoses jõulude ja hiljutise sünnipäevaga täienes minu vutisärkide tagasihoidlik kollektsioon kahe tegija särgiga:
1)Konkreetselt Walter Baseggio Belgia koondise särk number 7 mängust Belgia - Eesti (mitte et ma suurim Belgia fänn oleks, aga kuna meeskond on korralik, särk ilus, millele lisandub veel selle sentimentaalne ja originaalne väärtus, siis olen selle särgiga ülirahul!!)
2)Koduse lemmiku Fc Flora jalgpallisärk numbriga 17, selja peal Meelis Rooba autogramm, kah igati äss särk.

Siinkohal annan aga lubaduse (eelkõige iseendale), et järgmine täiendus minu kappi saab olema BHA originaalsärk!!

2mSööt3mMööda
04.01.04, 12:12

Siinkohal annan aga lubaduse (eelkõige iseendale), et järgmine täiendus minu kappi saab olema BHA originaalsärk!!
BHA, hmm kas see on Brighton & Hove Albion FC? Uudishimust küsin, et miks see klubi sulle nii sümpaatne on?

xKxAxPxUx
04.01.04, 22:44
Aga minu kollektsioonis on nyydsest peale ka Newcastle Unitedi särk :r66m7:

Howay :)

aiFo
05.01.04, 10:45

Aga minu kollektsioonis on nyydsest peale ka Newcastle Unitedi särk :r66m7:

Howay :)

dsoh? kas lasid käiku variandi, mida yhe teise teema all reklaamisid?;)

tjah... kurbagakurbagakurb, kuid tartu kaltsukad kubisevad kõikvõimalikust skunkide ja mary poppinsi teemalisest kraamist... eriti suurusele M ja väiksemad.

samas miskit üleskorjamistväärivat leiab haruharva. enda viimase aja hangetest mainiks kahte safc\'i ja yhte leedsi särki, mis kõik õnneks õige omaniku leidnud :)

mjkk
19.01.04, 16:54
Mina leidsin siit raplamailt täna ühe kauni kaltsuka, kus Inglismaa kaupa kõriauguni. Endale sain Newcastle\'i 97/98 võõrsisärgi, mis aga suurus XXL - ehk siis mahuks lisaks minusugusele luukerele sinna ka veel siiamikaksikvend.

Vennale sai sebitud väike Manchester Unitedi närts, samuti oleks pakkuda Manchester Unitedi TRIBLE 99 (ilus pikkade varrukatega igapäeva vähekasutatud asjandus). Kui keegi ei taha, siis pistan põlema. Hinnaks oleks näiteks 15kr (suurus L või XXL).

Kui juba selle teema juurde mindi, siis jäid minust sinna veel igasugu asju maha. Homme lähen uuesti ja vaatan, mis siis saab.

Ahjaa, Bradford City ja Leeds Unitedi sallid sebisin ka. Kaks Leeds Unitedi mütsi jäi sinna, samuti üks ManU müts.

Eks homme läheb uuele ringile...;)

kaala
19.01.04, 17:05

Mina leidsin siit raplamailt täna ühe kauni kaltsuka, kus Inglismaa kaupa kõriauguni. Endale sain Newcastle\'i 97/98 võõrsisärgi, mis aga suurus XXL - ehk siis mahuks lisaks minusugusele luukerele sinna ka veel siiamikaksikvend.

Vennale sai sebitud väike Manchester Unitedi närts, samuti oleks pakkuda Manchester Unitedi TRIBLE 99 (ilus pikkade varrukatega igapäeva vähekasutatud asjandus). Kui keegi ei taha, siis pistan põlema. Hinnaks oleks näiteks 15kr (suurus L või XXL).

Kui juba selle teema juurde mindi, siis jäid minust sinna veel igasugu asju maha. Homme lähen uuesti ja vaatan, mis siis saab.

Ahjaa, Bradford City ja Leeds Unitedi sallid sebisin ka. Kaks Leeds Unitedi mütsi jäi sinna, samuti üks ManU müts.

Eks homme läheb uuele ringile...;)
samas oleksid võinud korraga kõik ära osta:) .
kusjuures täna nägin unenägu, et ostsin mingi imeliku giggsi särgi, aga üles ärgates tabas mind pettumus:doh:

dimaggio
19.01.04, 18:47
samuti oleks pakkuda Manchester Unitedi TRIBLE 99 (ilus pikkade varrukatega igapäeva vähekasutatud asjandus)samuti üks ManU müts.
osta ManU müts ära ja saada mulle, samuti võiks sult ka 15 krooniga selle L-suurusega särgi ära osta;) mõtlen seda päriselt

fitti
19.01.04, 19:03
krt kuidas te kogu aeg leiate midagi..?? viimase kuu jooksul on näppu jäänud vaid vanakooli (säbruline kollane) brasiilia särk, romario seljal. kuna aga tootjast märki polnud, jäi see minust puu pääle kõlkuma..

sicmic
19.01.04, 19:10
Originally posted by dimaggio

osta ManU müts ära ja saada mulle, samuti võiks sult ka 15 krooniga selle L-suurusega särgi ära osta;) mõtlen seda päriselt

Vabanda, aga kõnealune särk ja mingi pusa, mis seal poes ka pidi leiduma, on juba mõni tund broneeritud :ingel1:

Jaan
20.01.04, 02:26
Olen nõus maksma sada krooni, et põletada avalikus kohas Manyoo särk. M1kk, ära taha seda särki... palun ;)

Lapeteus
20.01.04, 10:58

Olen nõus maksma sada krooni, et põletada avalikus kohas Manyoo särk. M1kk, ära taha seda särki... palun ;)

Jaan, väga edev oled ja rikas :P

eston maravilha
20.01.04, 11:50

ill chip in with another 100

mjkk
20.01.04, 15:05
niinii. nüüd siis tegin mõnusa ringkäigu uuesti ja kohtasin üht mõnusat kaltsukat veel, mille muhedalt tühjaks ostsin.

kõigepealt endale soetasin eelmise hooaja glasgow celticu võõrsisärgi, mis täpselt selga läheb. suurepärane. siis veel oma kollektsiooni inglismaa koondise valge treeningsärgi.

aga müügiks. middlesbrough sall? äärmisel juhul vandersellile praeguse seisuga sobiks ;). siis pisivennale järjekordne ManU särgi. muideks, sinna jäi neid tittesärgikesi rohkesti alles, raha nappuse tõttu ei saanud praegu ära osta. aga hiljem seotan ja siis põletame need kõik koos ilusti ära.

nii. lisaks martini poolt broneeritud kahele Leedsi mütsile on endiselt jõus pakkumised Manchester Unitedi talvemütsile. kes rohkem pakub, see endale saab. kuulus nimekaim maimik broneeris manchesteri ülilaheda pusa, mis minu poeskäigu au ja uhkus. samas ka hind on päris mõnus teise käe poodid hinnaskaala järgi.

ahjaa. müüa oleks ka natuke vanem bayern müncheni särk, mis mulle jubedasti meeldib. tegemist punasega ja täitsa tibens-tobens korras. suurus on L.

alles jäid veel Blackburn Roversi L-suuruses särk (kuigi see oli justkui lihvipaberiga üle käidud), Liverpooli S-suurus särk (punane, väga korras), Liverpooli Youth väravavahi särk (ka tibens-tobens korras, pehmendustega ja puha), Inglismaa koondise ülirõve sall (no tõesti, sellega saaks ainult perset pühkida - pisike ja totaalselt kulunud), Manchester City igapäeva särk S-suuruses, mingi tundmatu XXXX Roversi klubi särk L-suuruses ja muidugi hulganisti Manure 3-4 aastaste pükse-särke. ahjaa..mingid kulunud inglismaa koondise dressipüksid kah.

ühes teisest poest läbi astudes jäid silma 3 kohtunikusärki rootsi jalgpalliliidu märgiga ja tšiili koondise särk. rohkem minu ajumaht ei võimalda.

särgid, mis soetasin, olid korralikud - prahi jätsin poodi. :)

nüüd on teada ka kuupäevad, mil uus kaup inglismaalt tuleb ja sellega kaasneb muidugi sitaks uut kama-jama. jääge ootele!

vandersell
20.01.04, 15:12

aga müügiks. middlesbrough sall? äärmisel juhul vandersellile praeguse seisuga sobiks ;).
Kui kõik läheb nii nagu vaja, ostan ära ;) Igal juhul hoia alles. Ja kui Arsenali stuffi leiad, siis saada priva, pole mõtet ennast vaevata ja postitust teha :P

Robinho
20.01.04, 18:51
Ma esitan ka oma tagasihoidliku soovi. Kui keegi mingit Reali nänni leiab, siis võiks teada anda. Eelistatud oleksid muidugi särgid.
Aitäh!

mjkk
20.01.04, 19:12
Nii. Ma olen nüüd umbes 10-15 inimesekäest kuulnud, et kui leiad selle ja selle klubi oma, osta ära ja anna teada. Kõik, mis ostan, panen kirja.

Ja muideks, teemast hakatakse kõrvale kalduma. Niisiis järgmise poeringiga avatakse teema MAGPIE pood vms. Soovitused poe nime kohta oodatud postkasti, mitte siia teemasse.

Muideks olen nüüdseks kõikidest särkidest-sallidest lahti saanud ja paremad palad enda kõhtu jätnud. Ärimaailm on...huhu..mõnus! :)

eston maravilha
20.01.04, 19:20

...aga hiljem seotan ja siis põletame need kõik koos ilusti ära...

jaanipäeval teeme suure kuhja ja anname hagu:)

realmadridfan
21.01.04, 00:18

Ma esitan ka oma tagasihoidliku soovi. Kui keegi mingit Reali nänni leiab, siis võiks teada anda. Eelistatud oleksid muidugi särgid.
Aitäh!

Sama siin;).

xKxAxPxUx
21.01.04, 17:02

Aitäh!

Sama siin;).Njah..endal on pakkuda küll Reali särk hooajast 2001-02 vist minuteada. Särk taoline valget värvi koos siltidega jne. Särgi peal on aint Adidase ja Reali logod ja toetajat yhtki ees ei ole. Aga ma ei hakka ka seda oma poodi lisama, sest ma ei saa seda alla 1200.- müüa. :( Ja teistele ka ärge nüüd hakake lärmi tõstma ja sõimama siin, et miks nii kallilt vms. Lihtsalt ytlesin oma suult kõik ära mida mul on.

Kui ei meeldi mängi malet :D
ja veeel seda, et isegi võibolla nati ikka tingimisruumi ka jätan.

Tembu
21.01.04, 18:00

Ütle üks mehe sõna ja ütle lõplik hind....Keerutad nagu naine

Red Devil
21.01.04, 18:44
Eilsest päevast alates oman nüüd Eesti koondise särki ja nr on 9, oleks valinud midagi muud aga minu pikkusele polnud kahjuks. Särk sai siis ostetud Kristiine Cityspordist ja ainult 715.- eest :õnnelik:

Peku
21.01.04, 21:38
ma kohtasin kaltsukas sellise toreda klubi nagu Amsterdami Ajax mingeid eriti imelikke pükse. alguses ehmatasin ja südame alt tõmbus tühjaks: mis ma leidsin! ja siis tirisin välja ja need olid mingid närused püksid, umbes nagu pikk aluspesu või siis eriti õhuke dressipüks. vihaga loopisin need sinnasamma

cobras
23.01.04, 18:47

Aitäh!

Sama siin;).Njah..endal on pakkuda küll Reali särk hooajast 2001-02 vist minuteada. Särk taoline valget värvi koos siltidega jne. Särgi peal on aint Adidase ja Reali logod ja toetajat yhtki ees ei ole. Aga ma ei hakka ka seda oma poodi lisama, sest ma ei saa seda alla 1200.- müüa. :( Ja teistele ka ärge nüüd hakake lärmi tõstma ja sõimama siin, et miks nii kallilt vms. Lihtsalt ytlesin oma suult kõik ära mida mul on.

Kui ei meeldi mängi malet :D

parem olex öelda et ei müü mingi hinna eest vaat kus siis oleks respekti!
:õnnelik:

mjkk
07.02.04, 15:28
Noniih. Minu kogu täienes täna saabunud Bellamy nr. 10 särgiga, mis pärit eelmisest hooajast ja täpsustuseks: tegemist on võõrsisärgiga. Kusjuures minu andmetel ei mänginud Craig-poiss taolises särgis mitte kordagi (Juve vastu ja hooaja lõpus ta ei mänginud, Hollandi turnee ajal oli vigastatud). :)

fitti
11.02.04, 13:23
noil, kes jaanipäeval yhtedest särkidest suure kuhja plaanivad teha ja hagu anda, peaks silm särama minema..;)

hea meel ette kanda, et sain kyyned taha ManU 99 võõrsilsärgile. See Sharp Digitali logo kandev hilp tekitas omal ajal suurt furoori tavapärasest erineva materjaliga - nimelt särk on puuvillane..

Worn with black shorts and socks, it was also the kit selected for the game at Southampton when United clinched another Championship.:õnnelik:

dimaggio
11.02.04, 17:47

noil, kes jaanipäeval yhtedest särkidest suure kuhja plaanivad teha ja hagu anda, peaks silm särama minema..;)

hea meel ette kanda, et sain kyyned taha ManU 99 võõrsilsärgile. See Sharp Digitali logo kandev hilp tekitas omal ajal suurt furoori tavapärasest erineva materjaliga - nimelt särk on puuvillane..

Worn with black shorts and socks, it was also the kit selected for the game at Southampton when United clinched another Championship.:õnnelik:
kust sa selle veel välja võlusid, las ma arvad eBay?
ei usu, et kaltsukates 99. aasta stuffi müüakse, kuigi üks mu sõber oma-aruga väitis, et nägi reali 2001. aasta särki kaltsukas rippumas.

ah jaa...ise leidsin teisekäe poest ManU mingisuguse imeliku särgi. särk on kolla-rohe triibuline. Seega peaks see pärit olema hooajast 1992/93, kui tähistati 100 aasta möödumist, mil tollane Newton Heath sellistega esmakordselt väljakule tuli.
PS. särk ei ole authentic mängusärk vaid mingi Umbro retro.

fitti
11.02.04, 18:49
ikka kohalikud teisekäepoed. maha jätsin igasugu kraami, vufloon manu, inglise, interi, itaalia jne särkidest alates kuni mitmete (suht tundmatute) skandinaavia klubide ja ka nt vanakooli itaalia koondise diadora-särgini.

Hunt
11.02.04, 22:32
Ma olen eriti kõvamiis oman FC Futu särki ja eestikoondise särki!:P
Ahaa ja nüüd oman ka Fc Kakumäe särki:kaval:

yheksa
13.02.04, 11:42
Aga mul on see :õnnelik:
2003-2005 Women\'s Short Sleeve Home Shirt

http://www.england-direct.com/images/products/030429____WHI_1.jpg

greenday
13.02.04, 15:24

Aga mul on see :õnnelik:
2003-2005 Women\'s Short Sleeve Home Shirt

http://www.england-direct.com/images/products/030429____WHI_1.jpgSha-weet!

17
23.02.04, 00:12
Sai täna siis Järve Selveri Sportlandist endale Eesti koondise originaalsärk soetatud:)nr 8:)

Bobik
28.02.04, 14:18
Tundub, et ma üks väheseid, kel kapis kevadet ootamas jaapani koondise särk. Miski, kui ma nüüd ei eksi, siis 02\' MMi särk peaks olema ja ostetud sai Saksast ADI tehase poest. Vist ei ole fake :D
Asja juures on tore see, et kui käin särgiga ringi Tartus ntx, siis kui mõni japs vastu tuleb, võtab neil alati suunurgast muigama :)

Tembu
01.03.04, 14:04
Kõik tähemärgid näitavad seda, et just tänaon see päev, mil minu omandusse tuleb Arsenali kodusärk mis kannab numbrit 10 ja nime BERGKAMP. Kiitused vandersellile!! Pivo-Pivo-Alus-zerveza!

H.M Murdock
15.03.04, 18:40
attensione attensione! !Humanas on uus kaup

sai siis täna läbi käidud 2st Humana poest: ühest Stockmannist diagonaali üle tee ja teine oli Pärnu mnt\'lt.kummaski ManU särki ei olnud:( kahtlustan salamisi fittibaldit :kaval: :D aga pärnu maantee poes olid Parma (nimetu),Galatasaray (hagi 10), totti mingi kollane-oranz särk,särgil Totti pilt ja siis mingi Itaalia oma.
stockmanni juurest sain endale \'pooli särgi,ees on \'pooli logo ja logo kohale kirjutatud \"you never walk alone\"taga tühjust,originaal reebok paistab olema,aga kui keegi tahab seda u 80-90 kr eest endale,siis annan lahkelt ära ;) suuruseks on M st väikse kondida inimestele.pärnu mnt\'le aga ei jäänud minust enam suurt midagi maha.aga kui keegi plaanib Humanasse minna,siis teha seda soovitatavalt võimalikult käbe.parimatega! :õnnelik: