PDA

View Full Version : RÕVE POHMELL

Leheküljed : [1] 2 3 4 5 6

ROOTSI KUNN
17.07.02, 15:10
Taban ennast üpris tihti selles olukorras, eriti siis kui Eesti jalgpallikoondis kellelegi lutti annab. Minu jaoks on see terve ellujäämis etapp. Üritan kirjeldada: ärkan hommikul hoopis teises toas ,mitte seal kus tavaliselt olen harjunud magama. Põhjuseks ,et naine ei lasknud voodisse ,kuna ma norskavat täis peaga jubedalt. Edasi läheb nii- keel on suulaega kokkukleepunud ja kraanist tuleb ainult sooja vett. Hetkeks lohistan ennast kohalikku õllekioski ja siis kahe vatiteki alla ,kuid ikka on värinad. Tavaline mõte ,kui neid üldse siis pähe tuleb on see ,et enam ei joo. Telefoni lülitan välja ja plikal käsin öelda ,et kodus mind pole. Järgmisel öösel magan silmad lahti ja rohelised mehikesed ,keda näen pole teps mitte FCF-i mängijad Lillekülas vaid pisikesed saatanad.Teisel hommikul hakkan juba kontaktivõimeliseks muutuma ning naine lisab pildile ka hääle. Sellised on minu pohmakad laias laastus . Äkki on veel hullemaid?
Ootaks huviga vastukaja.:D :doh:

dreyd
18.07.02, 12:01
ehehee

laias laastus ka keel laes, jne kuid magamiskoht on WC, uks lahti, jalad väljas, kallis tualettpaber pea all ja nii ta läheb.

gnat
20.07.02, 03:06
Originally posted by ROOTSI KUNN

Taban ennast üpris tihti selles olukorras, eriti siis kui Eesti jalgpallikoondis kellelegi lutti annab. Minu jaoks on see terve ellujäämis etapp. Üritan kirjeldada: ärkan hommikul hoopis teises toas ,mitte seal kus tavaliselt olen harjunud magama. Põhjuseks ,et naine ei lasknud voodisse ,kuna ma norskavat täis peaga jubedalt. Edasi läheb nii- keel on suulaega kokkukleepunud ja kraanist tuleb ainult sooja vett. Hetkeks lohistan ennast kohalikku õllekioski ja siis kahe vatiteki alla ,kuid ikka on värinad. Tavaline mõte ,kui neid üldse siis pähe tuleb on see ,et enam ei joo. Telefoni lülitan välja ja plikal käsin öelda ,et kodus mind pole. Järgmisel öösel magan silmad lahti ja rohelised mehikesed ,keda näen pole teps mitte FCF-i mängijad Lillekülas vaid pisikesed saatanad.Teisel hommikul hakkan juba kontaktivõimeliseks muutuma ning naine lisab pildile ka hääle. Sellised on minu pohmakad laias laastus . Äkki on veel hullemaid?
Ootaks huviga vastukaja.:D :doh: ei tahaks uskuda et sellest veel hullemaid oleks :D

airmike
22.07.02, 00:50
MInu pohmelliskaalal (10 palliskaala)oleks eelpool kirjeldatud pohmellil kuskil 8-9 punkti.On olnud juhuseid,kus tuleb pohmasepeaga tohtrite poole pöörduda ja uskuge mind ....see on jube.Siis pole enam küsimus selles,kas rohelised mehikesed :sega2: :r66m3: :myts6: on flora süsteemist,et kas nad mitte pole sehvid,kes valvavad põrguväravat:sega8: .

rohelineKonn
22.07.02, 18:38
pohmellide spekter on kahtlemata äärmiselt lai ja annab tänuväärset materjali seda uurivatele entusiastidele. mind isiklikult on aga alati pisut rohkem erutanud meetodid millega pohmelli ravitakse. eks igaühel ole oma rituaal - kes sööb kurke, kes võtab peaparandust. see viimane on minul jällegi võimatu, tilkagi ei lähe sisse. niisiis ravist: 1. joon mullidega vett palju-palju (lasen naisel voodisse tuua)
2. söön \"Võiroosis\" seljankat
3. kannatan niikaua kui vähegi suudan ja käin siis sital ära ja ootan 10 minutit. kergema pohmelli puhul on see juba tavaliselt piisav.
raskemal juhul:
4. joon veel vett
5. üritan oksendada (õnnestub harva)
5a. nuusutan kaenlaalust ja üritan veel
5b. pesen kaua-kaua hambaid
6. vaatan teleturgu
7. kodujuust,hapukoor ja kurkide pealt vesi
8. kui kogu ravi juures pole jätkuvalt terveks saanud siis kehtib minu puhul jällegi rusikareegel, et õhtul kella kaheksaks on tervis igal juhul korras

samas olen väga huvitatud, kuidas te nimetatud nähtust ravite.
ps. aspiriin on cheat

Tembu
22.07.02, 18:46
Teoreetikud väidavad,et abistavaks tegevuseks on higistamine. ise ei ole seda proovinud ja ei taha kah. Alka Seltzer(või midagi taolist) pidavat aitama...Ohtralt naatriumi ja magneesiumi ning magusat pidavat olukorda leevendama.
Alati on võimalus end uuesti pildituks juua ja pohmell üle viia tulevastele päevadele.

Kõige huvitavam on iga viie minuti tagant ropsida ja uuesti sooja vett peale juua.Kui sellise tegevusega on möödunud kuus tundi siis peaks ka pohm kadund olema,teoorias siiski..

Jooge ühte marki ja enne oletatavat uinumist tõmmake sisse tsitramooni(rõvedalt kõlab küll) tablett(kui seda ikke müüakse) ja hommikul veel üks. Hommikul väldi teisi inimesi ja haukuvaid koeri. Laulev neeger kõrva ääres ei tule ka kasuks.

jyriöö
23.07.02, 03:32
Originally posted by tembuu

Teoreetikud väidavad,et abistavaks tegevuseks on higistamine. ise ei ole seda proovinud ja ei taha kah.
Pohmas peagi trenni või võistlustele minna......Esimesed 20-30 minutit on põrgupiinad, siis kui higi juba korralikult lahti võtab, läheb järsku tunduvalt kergemaks. Janu võiks samal ajal kustutada mingeid karbohüdraate jms sisaldavaid jooke tarbides.

gianluca
25.07.02, 02:34
Parameedikud soovitavad Goldrexi ja teisi C-vitamiini peal gripi ja peavalu rohtusid. Ja pärast õllesummerit on selle januga üldse kuidagi halvasti, sest nii sinist esmaspäeva pole tükk aega olnud, ikkagi pohmakat viie päeva eest.

Devil
25.07.02, 03:19
Originally posted by gianluca

Parameedikud soovitavad Goldrexi ja teisi C-vitamiini peal gripi ja peavalu rohtusid. Ja pärast õllesummerit on selle januga üldse kuidagi halvasti, sest nii sinist esmaspäeva pole tükk aega olnud, ikkagi pohmakat viie päeva eest. õllekasl jõin 5 päeva järjest ja väga korralikult aga pohmakat ei olnd ykski päev ;) ... aga jah siis sai kah 90% õlle joodud ja nagu õllega ma nii arjund et sllest pohmakat ei saa ... aga kui asi kangemate jookide peale läheb võib igast imesi juhtuda :D ... jäku mulle kah liiga ei tee ... see nii harjumuspärane ... ... aga jah peale liitrit viina soovin ma kyll 20 tundi ennast mitte liigutada :P

Kosk
25.07.02, 04:14
Selle teema tahtsin ise üles tõmmata, aga nagu näha, jõudis Rootsi Kunn minust ette :D

Ma vaatan, et te siin saate jube ruttu pohmakast üle, tänuväärt nähtus muidugi, aga ma arvan, et teie edu peitub selles, et joote vähe või siis mitte kauem, kui ühe õhtu jutti :D

Minu jaoks esimene reegel on see, et ei tasu liiga kaua magada, sest siis on ärgates väga rõve olla, pigem tõusta üles, kui veel veidi vintis oled ja siis hakata mõistlike lahendusi leidma külmkapist või poeriiulitelt.

NB! On asju, mis pohmakaga tunduvad head, aga mida kindlasti ei tohi omale makku teisaldada...kõige ehedam näide on hapukurkide pealt marinaad :D
Palju räägitakse remontõlledest, aga minu praktika on näidanud, et kui hakkad ennast õllega remontima, siis läheb trall edasi ja pohmakas lükkub lihtsalt edasi mingi \"n\" ajaühiku. Mina olen juba pikemat aega praktiseerinud pohmeluse leevendamiseks long drinke ja siidreid või siis pits-paar-kolm (oleneb pohmakast) miskit likööri (magus asi aitab pohmaka vastu hästi, sest organism tahab magusat saada).
Hea asi on saun, sest higiga tulevad kõik mürgid välja, mis keresse kogunenud alkoholiga. Sauna miinus on muidugi see, et teda ei pruugi alati käepärast olla ja siis peab muude vahenditega läbi ajama.
Üldjuhul kulub minulgi palju mineraalvett ja vedelikku üldse. Süüa tasub kergemaid toite, näiteks keedetud asju (riis, kartul) ja muidugi supp. Asendamatud on ropult vitaminne sisaldavad toiduained. Hästi mõjuvad piimatooted. Vahend, mida ma ise kogu aeg kasutan, on jäätis - magus ja külm (tekitab sellise värskema tunde).
Alcaseltzerist nii palju, et algul sõidab katus täiesti ära sellest rohust, aga peale mingit aega läheb olemine tunduvalt paremaks, siiski kui sul on korralik pohmakas, siis ainult miskid ravitabletid ei aita - vaeva tuleb rohkem näha, et ennast elukõlbulikuks muuta.

Nüüd siis paar näidet asjade kohta, mis mul esinevad:
1. Iiveldus - sees keerab ikka jubedalt.
2. Hirm kõikvõimalike asjade ees.
3. Õudusunenäod ja isegi hallutsinatsioonid.
4. nn \"pohmahigi\" - selline rõvedalt kleepuv asi, mida tekib igale kehaosale ja mille tulemusena peab keegi kiskuma voodilinu selja ja kõhu küljest ära.
5. Kõikide inimeste perssesaatmisvajadus.
6. Hingamisraskused (need kestavad tavaliselt umbes kolm päeva peale tsüklit).
7. Absoluutne viitsimatus midagi konstruktiivset teha.
8. Pidev vedelikupuudus.
9. \"Tahaks jäätist\" - mõte.
10. Nonstop kõvastuma kippuv peenis.

Kindlasti ma unustasin midagi olulist, aga see ei oma tähtsust, sest põhiline, mis öelda oli, sai ka kirja pandud.
Ega siis muud midagi, kui et: cheers :õlu:

Oll
26.07.02, 19:37
Loen teie postitusi ja mõtlen, et mul ikka sitaks vedanud ning täna õhtul ma küll välja ei lähe...........:sega2:

Alo
26.07.02, 20:41
Originally posted by Kosk
NB! On asju, mis pohmakaga tunduvad head, aga mida kindlasti ei tohi omale makku teisaldada...kõige ehedam näide on hapukurkide pealt marinaad :D

Miks seda siis mingil juhul ei tohiks?

miskit likööri (magus asi aitab pohmaka vastu hästi, sest organism tahab magusat saada).

Siinkohal vaidleks jälle, pohmell tehniliselt on ju organismi vedelikupuudus. Suhkur aga seob vedelikku (põhjus, miks Coca ja Sprite janu ei leevenda, kuigi reklaam vastupidist püüab väita). Samas see pohmaspäi likööripruukimine tundub nii segase ideena, et seda peaks lausa proovima mõnikord.. Võibolla homme või ülehomme hommikul.. :D

Ise olen viimasel ajal abi otsinud ja saanud põhiliselt Aura ACE porgandiga vitamiinijoogist. Poolas proovisin sinna ka aspiriinitableti lahustada, kuid ilma on ikka parem.
---
Juurde lisaks veel, et tomatimahl ja seljanka on ka suht lollikindlad variandid, kuid elu seni räigeima pohmakaga ei saanud ma enne ühtegi asja sees püsima, kui olin ära söönud taldrikutäie piima-makaronisuppi (sic!) ja joonud liitri värskat..
---

Alo
:õlu:

elukunstnik
01.08.02, 20:50
Eelpool kirjeldatud nähtudele lisaksin kõiksugu koordinatsiooni probleemid. Jalad ja käed liiguvad kuidagi aegluubis ja üldse mitte soovitud suunas.

Tegelen elektriga ja pingealustest töödest üritan neil päevadel küll võimalikult kaugele hoida või töötan hästi ettevaatlikult. Siiamaani on õnneks läinud.

Autoroolis tekitan ridamisi liiklusohtlikke olukordi, kuna jalad ei taha kuidagi õigeid pedaale tabada. Või siis unustan ennast mitmeks sekundiks tee asemel mingit tibi või õlleputkat vaatama.

rohelineKonn
28.10.02, 16:33
proovige näiteks nii:

kõht peaks olema enamvähem tühi. siis ostke absinthi (kangus 60+) nii, et jätkub vähemalt 1/3 l näkku. jooge põlevana või lihtsalt soojalt, ärge lahjendage. kui saab otsa, siis jooge peale mingit orgaaniliste protsesside abil valmistatud jooki nt veini või õlut. kui seda teha reede õhtul, siis peaks parasjagu esmaspäevaks tervise korda saama.

head kudemist

jansa
28.10.02, 19:24

Selle teema tahtsin ise üles tõmmata, aga nagu näha, jõudis Rootsi Kunn minust ette :D

Ma vaatan, et te siin saate jube ruttu pohmakast üle, tänuväärt nähtus muidugi, aga ma arvan, et teie edu peitub selles, et joote vähe või siis mitte kauem, kui ühe õhtu jutti :D

Minu jaoks esimene reegel on see, et ei tasu liiga kaua magada, sest siis on ärgates väga rõve olla, pigem tõusta üles, kui veel veidi vintis oled ja siis hakata mõistlike lahendusi leidma külmkapist või poeriiulitelt.

Palju räägitakse remontõlledest, aga minu praktika on näidanud, et kui hakkad ennast õllega remontima, siis läheb trall edasi ja pohmakas lükkub lihtsalt edasi mingi \"n\" ajaühiku. Mina olen juba pikemat aega praktiseerinud pohmeluse leevendamiseks long drinke ja siidreid või siis pits-paar-kolm (oleneb pohmakast) miskit likööri (magus asi aitab pohmaka vastu hästi, sest organism tahab magusat saada).
Hea asi on saun, sest higiga tulevad kõik mürgid välja, mis keresse kogunenud alkoholiga. Sauna miinus on muidugi see, et teda ei pruugi alati käepärast olla ja siis peab muude vahenditega läbi ajama.
Üldjuhul kulub minulgi palju mineraalvett ja vedelikku üldse. Süüa tasub kergemaid toite, näiteks keedetud asju (riis, kartul) ja muidugi supp. Asendamatud on ropult vitaminne sisaldavad toiduained. Hästi mõjuvad piimatooted. Vahend, mida ma ise kogu aeg kasutan, on jäätis - magus ja külm (tekitab sellise värskema tunde).
Alcaseltzerist nii palju, et algul sõidab katus täiesti ära sellest rohust, aga peale mingit aega läheb olemine tunduvalt paremaks, siiski kui sul on korralik pohmakas, siis ainult miskid ravitabletid ei aita - vaeva tuleb rohkem näha, et ennast elukõlbulikuks muuta.

Nüüd siis paar näidet asjade kohta, mis mul esinevad:
1. Iiveldus - sees keerab ikka jubedalt.
2. Hirm kõikvõimalike asjade ees.
3. Õudusunenäod ja isegi hallutsinatsioonid.
4. nn \"pohmahigi\" - selline rõvedalt kleepuv asi, mida tekib igale kehaosale ja mille tulemusena peab keegi kiskuma voodilinu selja ja kõhu küljest ära.
5. Kõikide inimeste perssesaatmisvajadus.
6. Hingamisraskused (need kestavad tavaliselt umbes kolm päeva peale tsüklit).
7. Absoluutne viitsimatus midagi konstruktiivset teha.
8. Pidev vedelikupuudus.
9. \"Tahaks jäätist\" - mõte.
10. Nonstop kõvastuma kippuv peenis.

Kindlasti ma unustasin midagi olulist, aga see ei oma tähtsust, sest põhiline, mis öelda oli, sai ka kirja pandud.
Ega siis muud midagi, kui et: cheers :õlu:

... punkt 10 ... siit teen ma kiire järelduse et Kosel on koguaeg kõva... fäninjad mõtelge selle üle järele...:)

Artur
28.10.02, 20:04
jajah, hullud ässad koos, räägite oma pohmellidest... njaa, aga kas kergem poleks alkoholi tarvitada mõistlikus koguses, et pohmakat ei tekikski ;)? palju kergem lahendus nagu, või mis?

Devil
28.10.02, 20:45
Originally posted by Artur

jajah, hullud ässad koos, räägite oma pohmellidest... njaa, aga kas kergem poleks alkoholi tarvitada mõistlikus koguses, et pohmakat ei tekikski ;)? palju kergem lahendus nagu, või mis? aga siis jääks ju kogu lõbu ära :D ... pealegi alajoove pole huvitav :D
... see selleks ehk keegi oskab aidata mul viimasel ajal tihedalt mälulyngad tekivad ... nii teatud staadiumisse jõudes .. :D et tahaks ära hoida asjaolusi ... imelik on veel see et natuke edasi juues tuleb mälu tagasi :)

eston maravilha
28.10.02, 21:10
see on vähese viina sündroom:):)

fitti
23.04.03, 09:56
Mul on tavaliselt kõige hullem pohmell siis, kui peab see päev midagi olulist ja elutähtsat korda saatma, nt eksamile minema või (kord aastas) maal peenramaad sonkima. Üldiselt on see tingitud vist sellest, et eelnevatel õhtutel, kui ma kogu hingest püüan mitte juua, maitseb kõik põlev arusaamatult hästi.

Uued nähud, mille tekkimise põhjused on veel senini ebaselged, on täiesti mittetöökorras süda (pup-pup-pup ja trammi peale kaks sammu joostes võib paariks peatusevaheks pildi tasku panna) ja kinnine kõht (suurem punnimine võib ka paariks ajahetkeks pildi tasku panna).

a see, et koskil pohmas peaga kogu aeg erektsioon püsib, on täiesti normaalne - just lugesin targast raamatust, et kriisiolukorras (mida pohm kahtlemata on) suureneb organismi soojätkamistung mitmekordselt. vat:D

shepard
23.04.03, 13:17
<pohmell>

Käisin ükspäev jalgpallimatši vaatamas. Rahvas tribüünidel möllas ja elas kaasa.
\"Võitle, Eesti! Võitle!\"
Karjusin ühel hetkel meeletult: \"Eesti olümpiavõitjaks!!!\"
Pärastpoole rahunesin natuke maha.
Siis hüüdsin lihtsalt: \"Veerpalu ja Mae! Veerpalu ja Mae!\"
\"Kus?!\" karjuti ümberringi.
Hakkasin ise ka närveerima.

</pohmell>

Marduk
23.04.03, 14:10
Siis kui veel noor ja oma esimesi pohmakaid p6desin 6petas mind isa kuidas selliseid olukordi v2ltida. Tema n6uanne oli j2rgmine: Yksk6ik kui t2is sa ka poleks ene magama minekut joo 2ra suur klaasit2is vett see leevendab pohmakat. Ja t6si ta on tavaliselt pigistan endale pint vett sisse ja omkul on parem olla :D
Kuid lahjema pohmaka puhul aitab paar pudelit 6lut, tugeva pohmaka puhul lihtsalt laman voodis ja ootan surma :D

PS. mingi vanem kogenum tyyp kes kunagi Livikos t88tas teadis r22kida et super pohmaka rohi pidi olema piparmyndi lik88r segatud viinaga :doh: Mind paneb ainuyksi sellisele kokteilile m6tlemini mulksuma :kaval:

greenday
23.04.03, 14:13
Nüüd tuleb õppesõna veinisõpradele! Tõeline veinsõber ei pea tervet pudelit üksi ära jooma, et veini nautida.

vandersell
23.04.03, 14:20
greenday, kohe näha, et sa oled karsklane. Õige ütlus käib nõnna:

See, kes üksinda terve pudeli veini ära joob, pole mitte veinisõber, vaid joodik

Kivipallur Jürto

greenday
23.04.03, 14:21
Originally posted by fittibaldi

a see, et koskil pohmas peaga kogu aeg erektsioon püsib, on täiesti normaalne - just lugesin targast raamatust, et kriisiolukorras (mida pohm kahtlemata on) suureneb organismi soojätkamistung mitmekordselt. vat:D Eksid. Peenise paneb kõvastuma hoopis vastupidi lõõgastatus ehk siis parasümpaatilise närvisüsteemi toime, mida alkohol soodustab. Alkohol pidurdab erektsiooni välistavat sümpaatilist närvisüsteemi (võitle/põgene-efekt), tõelises kriisiolukorras ei saaks Kosk bõunerit siis ka kui ta elu sellest sõltuks.

greenday
23.04.03, 14:22
Originally posted by vandersell

greenday, kohe näha, et sa oled karsklane. Õige ütlus käib nõnna:

See, kes üksinda terve pudeli veini ära joob, pole mitte veinisõber, vaid joodik

Kivipallur JürtoSiiralt vabandan. :)

shepard
23.04.03, 14:55
Originally posted by vandersell

Kivipallur Jürto

Ja kes kella neljani öösel pidu paneb, sellel on järgmisel päeval tööl paha
olla.

fitti
23.04.03, 15:03
Originally posted by greenday

Eksid. Peenise paneb kõvastuma hoopis vastupidi lõõgastatus ehk siis parasümpaatilise närvisüsteemi toime, mida alkohol soodustab. Alkohol pidurdab erektsiooni välistavat sümpaatilist närvisüsteemi (võitle/põgene-efekt), tõelises kriisiolukorras ei saaks Kosk bõunerit siis ka kui ta elu sellest sõltuks.

eh, ärand arva et ma koski woodyde pärast muretsen. iseenesest peaks seksuaalse erutatusega kaasnema adrenaliini eritumine verre, mis omakorda kiirendab veres voolava alkoholi kadumist. või mida iganes.

Pealik
23.04.03, 16:25
Kui mul vahest siuke imelik nähtus nagu pohmell peale tuileb siis on minu sõbraks saun ja kindlasti kõige tavalisem kanapuljpong. Jood paar kruusi ja tervis korra. A kui on vaja pead remontima siis minu puhul mõjub siuke asi, et kõigepealt ootan kuni üks kord kaineks saan ja alle siis võtan pudeli õlutit.:õlu:

jansa
23.04.03, 16:41
... üpriski tõhus moodus hommikust pohmakat vältida on peale läbu ja enne magama minekut klaasi külma vee sisse 2-3 spl. täit söögi soodat puistata ja ära segada ning see järel loomulikult alla kugistada... häda on aint selles et tihtilugu õnnestub nii äketse magama jääda et ei saa isegi aru või lihtsalt unustad...aga iseenesest enese kogemustele tuginedes on abivahend tõhus...

greenday
23.04.03, 17:04
Originally posted by jansa

... üpriski tõhus moodus hommikust pohmakat vältida on peale läbu ja enne magama minekut klaasi külma vee sisse 2-3 spl. täit söögi soodat puistata ja ära segada ning see järel loomulikult alla kugistada... häda on aint selles et tihtilugu õnnestub nii äketse magama jääda et ei saa isegi aru või lihtsalt unustad...aga iseenesest enese kogemustele tuginedes on abivahend tõhus...Sama asi aitab siis, kui kõht on sitaks lahti ja pead näiteks kohe trenni minema. Asja põhimõte on veekaotuse vältimine mõlemal puhul.

greenday
23.04.03, 17:06
Originally posted by fittibaldi

Originally posted by greenday

Eksid. Peenise paneb kõvastuma hoopis vastupidi lõõgastatus ehk siis parasümpaatilise närvisüsteemi toime, mida alkohol soodustab. Alkohol pidurdab erektsiooni välistavat sümpaatilist närvisüsteemi (võitle/põgene-efekt), tõelises kriisiolukorras ei saaks Kosk bõunerit siis ka kui ta elu sellest sõltuks.

eh, ärand arva et ma koski woodyde pärast muretsen. iseenesest peaks seksuaalse erutatusega kaasnema adrenaliini eritumine verre, mis omakorda kiirendab veres voolava alkoholi kadumist. või mida iganes.Sa ei jaga teemast mõhkugi. Adrenaliini eritumine verre (sümpaatilise närvisüsteemi peamine väljendus) raskendab/välistab seksuaalse erutuse teket.

ROOTSI KUNN
23.04.03, 17:16
Karta on ,et peale Andorra bussireisi saate lugeda kõigi aegade suurimaid pohmaka
elamusi-suremisi. Käest läheb ära nii,kui nii joo või ära joo!!!:P

Mätas
23.04.03, 17:31
Ei saa. Te niikuinii ei mäleta.

mukiii
23.04.03, 18:25
Niih,ma nüüd teen natsa ajalugu enda kohta,aga parim viis pohmakat vältida,on mitte juua nii palju:P
Kui aga selline õnnetus on juhtunud,siis minu jaoks töötab selline valem:
1.Enne joomatuuri või selle ajal enam-vähem kainena tarbida toitu
2.Hommikul oleks vaja natuke oksendada(suht kasulik,aga nu kui ei tule,siis ei tule)
3.Pitsike või kaks külma viina(vastavalt pohmaka raskusele)P.S.-head/kvaliteetset viina soovitavalt;)
4.Ja nüüd siis põhikomponent-keefir,keefir ja veelkord keefir!!!(sisemiselt kasutamiseks otseloomulikult:D )

Ja siis,kui on eriti sadistlik tuju või lollakas juhus,siis palju igasugust füüsilist koormust.

Stinger
23.04.03, 18:36
Mul on selline kahtlane asi, et pohmakas saabub alles järgmise päeva õhtuks, nii umbes 1900-2100.:oih:
Aga asi võib ka olla selles, et on lihtsalt nii palju joodud.
Asi mida soovitan on oksendada;) Kindlasti hakkab parem:õnnelik: Ning ei tohi hommikul peaparandust teha
:õnnelik:

shepard
23.04.03, 20:11
tähendab:

Seljanka va pohmasupp.

rohkem ei tahagi nagu midagi öelda praegast.

;)

Repserto LuaLua
24.04.03, 02:36
Originally posted by mukiii

Niih,ma nüüd teen natsa ajalugu enda kohta,aga parim viis pohmakat vältida,on mitte juua nii palju:P

ära õgi nii palju

yheksa
24.04.03, 09:08

Miks räägivad lapsed teemal, millest nad ei peaks mittemidagi teadma :kulm:

Kosk
24.04.03, 09:56
Tähendab näppe kurku toppida ja ise okserefleks esile kutsuda on kõige rõvedam asi, mis üldse saab olla ja pealegi läheb sellest ju süda pahaks;) Kohutav hais jääb ka muidugi.
Üldiselt nõustun yheksaga, et kindlasti pole normaalne, kui näpunäiteid pohmaka raviks jagavad lapsepoolsed tegelased, kes tegelikult pohmakast ei tea haisugi. No offence.
Omal üks elu helgemaid pohamakaid oli peale Viljandi Folki, kus sai nagu kolm päeva joodud Hard Rocki, viina ja veini. Ürituse lõppedes tulime pealinna tagasi Doktor Affiga ja järgmine päev oli ikka kirjeldamatu. esiteks öösel ei saanud magada ainuüksi juba sellepärast, et toas oli liiga palav ja õues liiga külm, st. igast õudusunenägusid ei saanudki tekkida. Kuna kumbki magada ei saanud, siis juba mingi kell 9 hommikul läksime sauna, kus ma hakkasime ropult higistama ja pilti tasku viskama juba mingi 50 kraadi juures. Käes ei suutnud midagi hoida ja võimatu oli leida mingit olemipoosi, sest igatpidi oli ülisitt olla. Pärastlõunaks siiski suutsime end koguda ja läksime kuhugi õlle lakkuma.
Ja kui siin mõni kõvamees hakkab rääkima, et tal on 10 või 100 korda kõvem pohmakas olnud, kui minul kunagi, siis on see küll ilmselge bullshit. Mingi paar kuud tagasi üks alluv tuli pohmas tööle ja küsisin: paha olla? Vastas, et korruta oma kõige hullem pohmell tuhendega, siis küsi uuesti. Ma ei viitsinud isegi naerma hakata selle iba peale. Igahates mõni hetk hiljem, kui auto koos kaubaga minema sõiiis, avas tüüp sõidpealt ukse kuskil Nõmmel ja oksendas pool autoteele ja pool oma viigipükste peale.

Kosk
24.04.03, 09:58
Originally posted by Repserto LuaLua

ära õgi nii palju

Õige jutt Lua - mida vähem sööd, seda paremini hakkab pähe ja odavamalt saab läbi. Mina teadlikult juba pikemat aega reedeti ei söö midagi.

Marduk
24.04.03, 10:44

Õige jutt Lua - mida vähem sööd, seda paremini hakkab pähe ja odavamalt saab läbi. Mina teadlikult juba pikemat aega reedeti ei söö midagi.

Nojahh mine anna siis verd kah enne jooma hakkamist, alko hakkab veel paremini p2he :kaval:

mukiii
24.04.03, 13:30
Originally posted by Repserto LuaLua

ära õgi nii palju

Jutt ei käi mitte õgimisest,vaid sellest,et ma tahaks,et mul 35sena oleks ka veel magu,mis nagu ei oleks väga läbi vms.:sega5:

yheksa
24.04.03, 13:42
Jutt ei käi mitte õgimisest,vaid sellest,et ma tahaks,et mul 35sena oleks ka veel magu,mis nagu ei oleks väga läbi vms.:sega5:
Ära alusta joomist lapseeas, ning Sa omad suurepärast magu 35\'selt!
Lihtne :myts7:

Aga kisub ju rövedalt offtopikuks ja tegelt on haige teema.

euro_boss
07.05.03, 16:17
Ma leitsin(lugesin) sellise huvitava sõnaraamatu: Vähekasutatud sõnade sõnaraamat
Seal on selliseid lauseid nagu näiteks:
*täna ei hakka jooma
*seda viina ei joo lõpuni
*ma ei joo tasuta viina
*rohkem ei joo(ei võta)
*seda viina ei võta külmkapist välja
*nüüd ma ei joo enam elulõpuni
*kaks päeva järjest ei ole võimalik juua
*täis olla on vastik
*ma jõin eile ainult ühe õlle
*ma olen kaine, ausõna
jne. mul ei tulegi seal just kõik meelde aga no jah, selline sõnaraamat võiks ju igal mehel olla või kuidas?

:reiv:

mjkk
07.05.03, 16:27
Midagi on sinus, euro_boss, imelikku - ankeedi järgi oled 20 täis, ja isegi üliõpilane, aga kirjutad leitsin...veider-veider-veider. Ja üldse tõmba natuke tagasi, pole mõtet üles surkida 2 kuu vanuseid nö. uudiseid ja siis selle üle arutleda.

eston maravilha
07.05.03, 16:33
muide nüüd pingutad ise üle harakapoiss sest pohmell on alati päevakorral

mjkk
07.05.03, 16:42
Ei-ei, ma ei mõtelnud seda teemat...

....pigem kõiki teisi siin foorumis ;)

greenday
08.05.03, 01:35
Originally posted by Magpie

Midagi on sinus, euro_boss, imelikku - ankeedi järgi oled 20 täis, ja isegi üliõpilane, aga kirjutad leitsin...veider-veider-veider. Ja üldse tõmba natuke tagasi, pole mõtet üles surkida 2 kuu vanuseid nö. uudiseid ja siis selle üle arutleda.Kõva äss tuleb siin teistele õpetama, mida teha. Tegele oma asjadega. Sinu postitus oli siin ülearune, mitte euro_bossi oma.:eiei:

fitti
08.05.03, 01:46
btw, kus on siis lubatud pohmellide top10 andorra reisilt? :D

T6ll
08.05.03, 09:34
Top10 esimene on raudselt Kosk, kirjelduse jätan tema enda hooleks -midagi sellist pole minu silm veel näinud:)

rohelineKonn
08.05.03, 12:22
ei saa kohe Teile kirjutamata jätta, et põen subjektit just nüüdsama. rehabilitatsioonitempoks on hetkel liiter vett tunnis, kuid see hakkab tasahilju langema

Kosk
08.05.03, 12:26
Zängx Tõll, sai tõesti üle keskmise joodud ja selle reisiga ma ilmselt tarbisin ära umbes kolmekordse tavainimese aastakoguse, aga see selleks, teen lühidalt:

*käed värisesid nii, et tavaolukorras, kus hoiad kahe käega pudelit ja jood, ei piisanud - vajalik oli sõbra abistav käsi, kes minu käsi paigal hoidis.
*tagurpidikäik ei läinud kuidagi sisse
*ninast jooksis paar korda päevas ca pool tundi verd
*ehmatasin isegi tuuleiili peale
*silmad oli kinnipaistetanud ja ülejäänud reis oli võimalik ainult prillidega sõita, kaasaarvatud öösel
*kõnevõime kadus
*sigarette pidid teised süütama
*rämedad südame,- mao- ja maksavalud, mille ravimiseks tõttasime toredasse Barcelona kaubanduskeskusesse mingeid tablette soetama ja mille tulemusena meil auto tühjaks tehti.

Asjale loomulikult lisas vürtsi see, et päikese käes lõõmas üle mitmekümne pügala kuumust ja õhk eriti ei liikunud ning kõik asjad tuuri pandi, siis olid närvid ikka täiesti läbi. Poleks ma suutnud peale juua, siis oleks ilmselt väga halvasti lõppenud.

Ilmselt oli midagi veel, aga praegu lihtsalt ei meenu.

greenday
08.05.03, 16:37

Zängx Tõll, sai tõesti üle keskmise joodud ja selle reisiga ma ilmselt tarbisin ära umbes kolmekordse tavainimese aastakoguse, aga see selleks, teen lühidalt:

*käed värisesid nii, et tavaolukorras, kus hoiad kahe käega pudelit ja jood, ei piisanud - vajalik oli sõbra abistav käsi, kes minu käsi paigal hoidis.
*tagurpidikäik ei läinud kuidagi sisse
*ninast jooksis paar korda päevas ca pool tundi verd
*ehmatasin isegi tuuleiili peale
*silmad oli kinnipaistetanud ja ülejäänud reis oli võimalik ainult prillidega sõita, kaasaarvatud öösel
*kõnevõime kadus
*sigarette pidid teised süütama
*rämedad südame,- mao- ja maksavalud, mille ravimiseks tõttasime toredasse Barcelona kaubanduskeskusesse mingeid tablette soetama ja mille tulemusena meil auto tühjaks tehti.

Asjale loomulikult lisas vürtsi see, et päikese käes lõõmas üle mitmekümne pügala kuumust ja õhk eriti ei liikunud ning kõik asjad tuuri pandi, siis olid närvid ikka täiesti läbi. Poleks ma suutnud peale juua, siis oleks ilmselt väga halvasti lõppenud.

Ilmselt oli midagi veel, aga praegu lihtsalt ei meenu. Jesver! Sa jood ennast juurviljaks ju niiviisi!

Kosk
08.05.03, 17:10
Kui see on koondise võiduretsept välismängudeks, siis soovitan ka teistel proovida.

Sass (45)
09.05.03, 09:22
Mul oli paar nädalat tagasi elu karmim pohmell järgmiste sümptomitega lisaks tavapärastele peavalule ja iiveldusele:
ei suutnud pikalt paigal olla sest pea hakkas kuklast lõhkuma; :(
ei suutnud liigutada kuna pea hakkas eest täiega valutama;:oih:

nende kahe sümptomi põhjal oli tegemist ajavahemikul 10.00-15.00 TÕELISE piinaga, kuna mõlemad eelmainitud tegevused peaksid üksteist välistama, seega oli valik halvema ja halvema variantide vahel. :D

indrek
09.05.03, 09:53
Mina soovitan vähem juua.
Muidu on tunne, et eestlane ongi viinapudel kaelas sündinud. Kuidagi oleks jalkafännid uhked selle üle millised joodikud nad on. Tjah, saan aru et ikka juhtub, et võtakse vahel harva seinast juhe välja, aga selle asemel et uhkustada oma pohmellidega võikite mõtelda kuidas juua vähem või siis parajalt nii et see teie muud elu segama ei hakkaks.
Vabandan, et kedagi õpetama hakkasin, aga tundub et joodiklus pole asi millega uhkustada. Või eksin?
Mis teha kui inimesel on sotsiaalset närvi ja võtab sõna kohtades mis teda isiklikult ei puuduta.

Kosk
09.05.03, 10:54
Indrek, olen sinuga täiesti nõus, et mõtttekam oleks vähem juua. Paraku on aga nii, et vutifännide seltskonnas juuakse ikka vähemalt õlut, kui istutakse koos ja arutatakse maailmaprobleeme. Samas pole see mingi ettekääne, et end ära juua. Saab muidugi öelda, et piirduda võib ka normaalse kogusega, aga ei saa kuidagi pidama, sest alati on midagi tähistada ja mille terviseks juua. Vutifänlus on juba kord nii välja kukkunud a la \"näeme-siis-joome\". Kohati muidugi kahju, aga samas - parem pisut jokkis ja lärmakas vutifänn kui kaine ja vaikne vutifänn. Ise väga paljudele koondisemängudele pole täiesti kaine peaga pole jõudnud ja tuleb tunnistada, et ei sula nagu vindiste fännide seltskonda ja kõrist ei tule päris see hääl. Kui aga poolajal tõmmada paarsada sisse, siis läheb palju ladusamalt ja fännide röökimine tundub juba vaikselt meeldiva lauluna.
Samas sellist pohmakat pole mul kunagi varem olnud ja paljuski oli see seoses sellega, et mul on puhkus ja otsustasin lihtsalt aastaga kogunenud auru ja tohutu närvipinge välja lasta. Sellist pohmakat niipea ei saa juba sellepärast korduda, et puhkus saab läbi. Üldiselt ma olen 276% kindel, et ma ei olnud ainus sinisärk (antud juhul olude sunnil küll puna-valge), kes end reisil täiesti ära jõi, aga samas pean tunnistama, et mälukat kui sellist ei olnud.
Üks nüanss veel - purjus fännidega juhtub alalõpmata väga naljakaid juhtumeid, mida kainete fännidega kindlasti ei juhtuks. Ise pigem põen pohmakat ja irvitan iga natukese aja tagant kui ärkan värskena, haigutan ja panen teleka \"Santa Barbara\" peale.

piis!

Sass (45)
09.05.03, 13:30
Inderkule vastaks, et pohmell nähtusena on täiesti normaalne asi. Pigem hakkaks häirekella lööma siis kui paneks tina täie rauaga ja pärast poleks mitte mõhkugi, sellise effekti saavutavad tavaliselt tänavatel nähtud lillakas-sinise näovärvundiga seltsimehed.

Pean tõdema, et sagedaste joomingute east väljakasvanult kogen üsna tihti mingil moel pohmakat isegi suhteliselt väikesest kogusest alkoholist. Miks siis mitte jagada halbu ja häid kogemusi võitluskaaslastega?

Ian
10.05.03, 08:06
Nagu võibolla mõningad teist olen mina üks nendest kes jagab herr. KOSK´i hingepiinu ja tunneb seda sama. Minul küll lisandub sellele veel paaniline hirm avalike kohtade ees ja lisaks sellele veel tunne, et iga mööduv inimene haub sinu vastu vandenõud. Juhul kui sõbrad ütlevad sulle, et mis sa stressad, on tavaline vastus et: teie elu on loomulikult lilleline, ja täiuslik kuid \"step in my shoes for a moment\" lause paneb nad tavaliselt vaikima. NII, ET HERR KOSK PÄRAST MITMEPÄEVAST TSÜKLIT ON POHMELL LOOGILINE TULEMUS . NII, ET JOOGEM MÕISTUUSE PIIRES.:D

M.O.T.T.

p.s. KUI SULLE ÜRITKAKSE SELGEKS TEHA PEALE 3-4 PÄEVAST TSÜKLIT, ET ELU =ÕLU SIIS ÄRA USU SEDA JA TOETU KOGEMUSTELE.

Kosk
11.05.03, 15:25
Et nagu siis mõistuse piires tsükkel:D

Silver
21.11.04, 14:00
Väga hull pohmakas oli täna, no lihtsalt mine lolliks. Selline tunne nagu 3 maailmasõda toimuks peas. :mupet:

eston maravilha
21.11.04, 14:06
kuia si nii hull oleks, ägaksid sa veel praegugi voodis ja ei postitaks foorumisse

Pealik
21.11.04, 14:17
ma nüüd ei oska öelda kas õnneks või kahjuks aga sellist terminit nagu pohmakas mul ei esine:doh: . asi selles, et tavaliselt olen hommikuti veel sama täis kui eelmine õhtu...

norsk
21.11.04, 14:19
Minu tuju tegi täna hommikul paremaks selline asi nagu letcho. Paprika tomatimahlas, vist ungarlaste väljamõeldis. Rokib täiega! :lahe: Külmalt.

Pealik
21.11.04, 14:29
Algselt postitas norsk

Minu tuju tegi täna hommikul paremaks selline asi nagu letcho. Paprika tomatimahlas, vist ungarlaste väljamõeldis. Rokib täiega! :lahe: Külmalt.

Mind eriti see lletcho värk ei rokki, hetkel kui ma nagu nö pohmelli eest eest põgenen, rokib mind ainult 1 asi ja see on Guns N\' \"fucking\" Roses...ojaaa

norsk
21.11.04, 14:37
Algselt postitas Pealik

Algselt postitas norsk

Mind eriti see lletcho värk ei rokki, hetkel kui ma nagu nö pohmelli eest eest põgenen, rokib mind ainult 1 asi ja see on Guns N\' \"fucking\" Roses...ojaaa

Tsiisõsfakinkraist! Ka mina ajasin endale letchot näost sisse gunnerite saatel!
Kuid nüüdseks olen ma leidnud kapist pooliku viina ja tutvustan parajasti naabritele punkrocki klassikuid. :D

Jonathan
22.11.04, 09:02
T6mmake rohelist siis ei ole ommikul sitt olla:DLMAO

13
23.11.04, 20:55
Algselt postitas cant kill me

Oled sa selles 100% kindel?!:oih:

Mina igatahes küll pole.

Jonathan
24.11.04, 14:32
Algselt postitas 13

Algselt postitas cant kill me

Oled sa selles 100% kindel?!:oih:

Mina igatahes küll pole.

Hmm ma naq v2ga kindel:)
kui sul paha on siis in nrk organism:)vast.......
Aga noh roheline on palju ohutum kui ALKOHOOL

jansa
24.11.04, 14:53
Algselt postitas Pealik

.. kui ma peaksin pohmakaga lisaks sellega kaasnevale halvale enesetundele ning kassiahastusele veel Guns `N`Rosest ka lisaks kuulama siis sooritaksin ilmselt enesetapu:lahe:

Jonathan
24.11.04, 14:59
Kui ma peax pohmakale lisax träänssi kuulama siis ma k2rvax kyl maha:oih: :deemon:

Pealik
24.11.04, 15:35
Algselt postitas jansa

Algselt postitas Pealik

.. kui ma peaksin pohmakaga lisaks sellega kaasnevale halvale enesetundele ning kassiahastusele veel Guns `N`Rosest ka lisaks kuulama siis sooritaksin ilmselt enesetapu:lahe:

Järelikult ei hakka me koos pohmakat põdema:P

Jonathan
02.12.04, 09:41
Pohmell on \"TORE\" viis kuidas vaba p2eva m66da saata:D :doh: :lahe:

runno
11.12.04, 09:46
.

rohelineKonn
11.12.04, 14:33
Algselt postitas runno

.

..

Hughes
11.12.04, 14:49
Algselt postitas rohelineKonn

Algselt postitas runno

.

..

..;

kaala
11.12.04, 16:55
kurat te tsiteerite, runno pani lõpetuseks ilusa punkti, seega enam postitada ei tohi!

SleepWalking
14.12.04, 15:37
..

loodetavasti ei läinud nii rajuks ...

http://www.geocities.com/sleepwalking99/rajulabu.jpg

rohelineKonn
14.12.04, 15:43
see oleks täiesti uus kvalitatiivne tase. olen kuulnud, et purjus peaga on elundidoonoriks hakatud. samuti tean inimest, kes napsutanuna astus Keskerakonda ning kuulub sinna tänaseni. aga osaleda Nerd of a Century konkursil... priceless

Stinger
14.12.04, 22:40
Pohmaka ravi:

1. proovi oskendada
2. kui vaja nt hommikul 0800 enamvähem kaine tööl olla, siis ärka kindlasti 0600 (isegi siis kui 0530 magama mindud) ja tee väheke trenni. Füüsiline tegevus teeb kiiremini kaineks.
3. palju mineraalvett
4. ära istu kaua ühe koha peal, leia endale tegevust

ma saan tavaliselt järgmise päeva õhtuks kaineks

kuidas pohmakat vältida.
1. joo ühte sorit alkot
2. joo vett
3. kui on väga sitt olla, siis enne puhkama heitmist oksenda, hommikul on parem
4. ÄRA JOO

:õnnelik:

Jaan
14.12.04, 22:55
Algselt postitas SleepWalking

..

Paremalt teine kutt on Sven Mikseri nägu.

vello99
14.12.04, 23:01
Algselt postitas Stinger

kuidas pohmakat vältida.
1. joo ühte sorit alkot
2. joo vett
3. kui on väga sitt olla, siis enne puhkama heitmist oksenda, hommikul on parem
4. ÄRA JOO

No offense, aga see \"ära sega erinevaid jooke\"-jutt on bullshit. Inimesed proovivad seda endale sugesteerida, kuna kuskilt on nad varem seda kuulnud vms. Sa võid õhtu läbi puhast viina juua ja hommikul tahaks pead trammi alla toppida, samas kui teine kord jood õlut, veini, siidrit, konjakit, B-52, White Russian\'eid jms. ja hommikul on elu ilusaim kui kunagi varem.

Mis puutub p.2. ning p.3 siis no offense aga see on ka bullshit. Joo vett, võta aspiriini, hinga värket õhku, tee sporti jne... Kõike seda on proovitud, kuid kui pohmakas peab tulema, siis tuleb. Samamoodi nagu mõnikord oled pudeli veini järel mälus ja teine kord läheb liiter viin nagu lupsti, lihtsalt nii on, you can do nothing about it, its stars or smth..

Vett tuleb juua siis kui sa õhtul tunned, et tütarlapsele keda sa oled viimase tunni ajal üritanud ära rääkida, on järsku kaksikõde kõrvale tekkinud... Ja siis hakkad üritama kaksikõde ära rääkida... Naised on selle koha pealt väga imelikud/konservatiivsed, peab kahjuks oma praktikast tunnistama.

P.S. Järelmõjude osas olen ise viimasel ajal proovinud võimalikult kuiva siidrit, not bad...

Jaan
14.12.04, 23:19
Vee joomise koha peal sa, vello, küll eksid. Alkohol \"kuivatab\" keha, ehk siis selle seedimiseks kulub rohkelt vedelikku. Mingi ilus valismaasõna oli kohe selle kohta. Hügroskoopne aine? Just vedelikupuudus on aga üks pohmaka põhjuseid. Seega - rohke vedeliku tarbimine tuleb ainult kasuks. Siiski, mõned joogid, nagu kohv, näiteks, on samamoodi kehast vedelikku väljaimevad ning seega pohmaka raviks või ennetuseks absoluutselt sobimatud.

Jookide segamini joomisel oli ka mingi konks juures. Nimelt seedivad gaseeritud joogid kiiremini kui mittegaseeritud, sellest aga sõltub pigem kui kiiresti purju jääda, mitte pohmaka tugevus.

fitti
14.12.04, 23:32
üldiselt on pohmell kerge tulema kodus magades, aga kuskil reisu peal või külas olles keskmisel juhul ei tule mitte - tavaliselt ei lase uus kohustuslik alkoring sellel tekkida.

mulle meenub aint yks legendaarne pohmell \'võõrsilt\', kunagiselt koolilõpureisilt Itaaliasse. ööbimine kuskil rooma lähedal kämpas ja väga palju veini. loogish. aga kuigi oli juba vähemalt reisi neljas päev, läks kuskil midagi väga pahasti. omukul, kui kõik olid juba bussis, selgus loendusel, et ma ei olnud veel kämpast väljunud. õpetaja paun tuli ja ajas mind üles. alguses ma ei saanud läbi une aru, mis toimub ja saatsin segava teguri sinna-tänna. Lõpuks roomasin bussi. Õpetaja paun tõi mulle alustassil saiakese, sest hommikusöögile ma ei jõudnud ju. õnneks leiti mulle ruttu kilekott. kusjuures, keegi kombetu ja mitte just kõige kenam naisterahvas oli ära kasutanud mu eelmise õhtu teadvusetut olekut ja imenud mu kaela lillaks. mispeale õpetaja paun leidis, et levib mingi imelik lööve, sest ühel tydrukul olla samasugune kaela peal. Ja kõik naersid, põrsad. kui jõudsime linna, tuli peatuda iga oksendamisväärse prügikasti juures. roomlased vaatasid imestunult. me olla käinud ka Vatikanis, aga ma mäletan sellest päevast ainult, et ma otsisin kohta kust vett saaks. kultuurireis my ass.

Fanattt
15.12.04, 16:44
Algselt postitas fittibaldi

Õpetaja paun .

legendaarne 21 keskkool :)

fitti
15.12.04, 16:46
mis seal salata

Undi
15.12.04, 16:54
Algselt postitas Fanattt

Õpetaja paun .

21. Kool, krt võtaks :oih:

vandersell
15.12.04, 17:05
Ega ta kogu aeg Kool polnud, mõnda aega ikka keskkool ka. Või sai legendaarseks peale keskkooli? ;)

Undi
15.12.04, 17:29
Algselt postitas vandersell

Ega ta kogu aeg Kool polnud, mõnda aega ikka keskkool ka. Või sai legendaarseks peale keskkooli? ;)
jaah, võib-olla on nii, et legendaarne oli ainult keskkool ja kooli-aegsed lennud enam sellisele tasemele lihtsalt ei küündi :)

shepard
15.12.04, 17:36
Algselt postitas Undi
jaah, võib-olla on nii, et legendaarne oli ainult keskkool ja kooli-aegsed lennud enam sellisele tasemele lihtsalt ei küündi :)

Tubli!
Said asjale pihta ikka lõpuks ;)

Stinger
15.12.04, 17:56
Algselt postitas Undi

Algselt postitas Fanattt

Õpetaja paun .

21. Kool, krt võtaks :oih:

10. klassi minnes oli veel keskkool ja kui lõpetasin, siis juba kool:kaval:

Aga keskkool ja õp. Paun on ikkagi legendaarsed

fitti
15.12.04, 18:10
sa kurat kus on 21.kooli asjatundjaid.
viimane legendaarne lend oli 50. igatahes..:P

marcello
16.12.04, 03:25
Algselt postitas Jaan

Algselt postitas SleepWalking

..

Paremalt teine kutt on Sven Mikseri nägu.
minu meelest nad kõik Mikseri nägu.
SW,tahad sa meile rääkida mis pidu see sul oli:D

marcello
16.12.04, 03:29
Õp Paun-vau
Mina tean teda kui õppelajuhatajat.Kui see tädi oma biograafiat kirjutaks,oleks seal kindlasti mitu lehekülge juttu kuidas ta koolipidudel \"lasnamäe kaakidega\" võitles:P
Polnud me mingid kaagid,me käisime pruute tantsutamas lihtsalt:D

dreyd
16.12.04, 10:09
nali naljaks, kuid nende tüüpide IQ laua taga kokku võiks vabalt olla numbriliselt kaks staadioniringi :). samas ega kringilt süües ja mahla plastiktopsist juues ajule väga palju liiga ei saagi teha, nii et mõistus saab mühiseda.
Sekka ka mõned hilisemad tähelepanekud pohmaka suhtes.
Punaste silmadega jänese gin teeb hullu pohmakat, viin ja shampus ei saa kunagi käsikäes olla(tegelt selles olen ma selgusele jõudnud juba kümmekond aastat tagasi). Kuna mul on tavaliselt pohmakas otsesidemes keerava maoga, siis soovitan järgmine päev, kasvõi punnitades üks paks seljanka või mõni muu toekas kõhutäis pintslisse keerata. Ja suitsu tuleks ka vähem teha.

rohelineKonn
16.12.04, 13:00
Algselt postitas Jaan

Vee joomise koha peal sa, vello, küll eksid. Alkohol \"kuivatab\" keha, ehk siis selle seedimiseks kulub rohkelt vedelikku. Mingi ilus valismaasõna oli kohe selle kohta. Hügroskoopne aine? Just vedelikupuudus on aga üks pohmaka põhjuseid. Seega - rohke vedeliku tarbimine tuleb ainult kasuks. Siiski, mõned joogid, nagu kohv, näiteks, on samamoodi kehast vedelikku väljaimevad ning seega pohmaka raviks või ennetuseks absoluutselt sobimatud.

Jookide segamini joomisel oli ka mingi konks juures. Nimelt seedivad gaseeritud joogid kiiremini kui mittegaseeritud, sellest aga sõltub pigem kui kiiresti purju jääda, mitte pohmaka tugevus.

lugesin üht vana postitust, kuid selles sisalduvad minoorsed ebatäpsused hakkasid ikkagi silma.

vee joomise kohalt on sul muidugi tuline õigus. tegelikult tuleb vett juu juba enne magamaminekut. hea, kui õnnestub juua umbes liiter or so. mina isiklikult üle poole tavaliselt ei vaevu.

kohv viib tõepoolest kehast vedeliku välja, kuid samas on kofeiinil ka veresooni laiendav toime. laienenud veresooned tähendavad aga jällegi väiksemat peavalu. niisiis tuleb kohvi siiski juua, kuid mitte väga palju. samuti tuleb sellest tingituna juua tiba rohkem vett.
minu teada sisaldavad ka pohmaravimid kofeiini. kel huvi, võib paki pealt lugeda.

minu kogemus ei kinnita ka jookide segamise halba mõju. pohmelus on ennekõike seotud joodud koguse ja manustatu puhtusega. kõige ohutum jook on muidugi viin. pudel viina on kindlasti väiksema krabula allikas, kui näiteks sama kogus rummi või selle alkoholisisalduse ekvivalendiks olev hunnik õlut (u 8 õlut [5kraadi] = poolik [40 kraadi]). et siis pohmelli aluseks on segu seast need joogid, mille valmistamismenetlus on tinginud kõrge halbade kemikaalide sisalduse. rumm näiteks sisaldab mingi hulga eeterlikke õlisid. absint kah.
minu halvimad kogemused ongi rummi, õlle ja absindiga. no ja siis veel üks kümmekond aastat vana lugu plekkpurgis \"avrora vodkaga\"..

Raivo19
17.12.04, 04:28
tee mis sa tahad,aga kes ikka raju pohmelli(pean silmas tõeliselt sitta olo) tundnud,see teab,et õllega saab ja tuleb teda ravida-pole mõtet kannatada.sisaldab närvisüsteemile vajalikke b-vitamiine ja ei tee ülemäära tongi enam.kuidagi vaikselt hakkab parem ja tekitab söögiisu lõpuks...kui aga keegi on sappi roopind(siuke kollakas-rohekas vedelik,kui muud enam ei tule)siis see on vist küüll alkoholimürgituses olnud,kunagi vana tallinn ja sampus suutsid seda esile kutsuda,väga räige kleepekas.ja lõpetuseks veel üks lugu,kui kihnu saarel viina alla ja mingit külamehe koduõlle peale jõime,oli mitmel järgneval päeval tunne,et taganttulev happevihm ei jäägi järele.üldjoontes on talvised pohmakad masendavamad kui suvised värskes õhus välja elada!

Zajats
17.12.04, 12:57
Hullläbu vol 2 (http://www.dusky.sk/pics/2004-12/impreza3.jpg)

Zajats
17.12.04, 13:18
Karm graafik:

21. jaanuar - Insenerivägede päev
8. veebruar - Vene teaduse päev
10. veebruar - Diplomaatilise töötaja päev
15. veebruar - Sõjalase - internatsionalisti päev
23 veebruar - Isamaa kaitsja päev
8. märts - Rahvusvaheline Naistepäev
13. märts - Geodeesia ja kartograafiatöötajate päev
20. märts - Kaubandustöötajate päev, Elamu - ja kommunaalmajanduse töötajate päev
23. märts - Ülemaailmne meteoroloogiapäev
27. märts - Sisevägede päev
3. aprill - Geoloogide päev
7. aprill - Rahvusvaheline fashismivangide vabastamise päev
10. aprill - Õhukaitse vägede päev
12. aprill - Kosmonautika päev
18. aprill - Rahvusvaheline ausammaste kaitse päev
26. aprill - Radiatsiooni ohvrite mälestuspäev
30. aprill - Tuletõrjujate päev
1. mai - Kevade ja Töö pidu
7. mai - Raadio ja sidetöötajate päev
9. mai - Võidupäev
28. mai - Piirivalvurite päev
29. mai - Keemikute päev
6. juuni - Pushkini päev
8. juuni - Sotsiaaltöötajate päev
12. juuni - Kergetööstustöötajate päev
19. juuni - Meditsiinitöötajate päev
25. juuni - Leiutaja- ja ratsionalisaatorite päev
3. juuli - Mere - ja jõelaevastikutöötajate päev
10. juuli - Kalurite päev
17. juuli - Metallurgide päev
31. juuli - Sõjamerelaevastiku päev
1. august - Tagalavägede päev
2. juuli - Õhudessantväelaste päev
6. august - Raudteevägede päev
7. juuli - Raudteelase päev
9. august - Kehakultuurlase päev
12. august - Sõjaõhujõudude päev
14. august - Ehitajate päev
28. august - Kaevurite päev
2. september - Kaardiväelase päev
4. september - Nafta - ja gaasitööstuse töötajate päev
11. september - Tankistide päev
25. september - Masinaehitaja päev
4. oktoober - Kosmosevägede päev
16. oktoober - Teedetööliste päev
25. oktoober - Tollitöötajate päev
30. oktoober - Autotransporditöötajate päev
10. november - Miilitsapäev
20. november - Raketi- ja suurtükiväelaste päev
17. detsember - Strateegiliste Raketivägede päev
20. detsember - Julgeolekutöötajate päev
22. detsember - Energeetikute päev

Nii, et TÄNA siis jälle võtame - ikkagi Strateegiliste Raketivägede päev.

Raivo19
17.12.04, 14:59
päris kõva võtmistsükkel,aga volüüm 2 on nii ehe,et jääks lausa kolmandat osa ootama

13
18.12.04, 11:23
Võtsin jahh eile ja täna elupohmell :(

marcello
18.12.04, 11:36
Õnneks on täna mäng wismaris,saan otse palatist minna:P

U2
18.12.04, 11:42
Tasuta joogid on saatanast :viha:

marcello
18.12.04, 11:57
Algselt postitas promootor

Teeks hoopis mingi peaparanduse võistluse täna mitte mängu:D

sem sot:P

U2
18.12.04, 12:04
Algselt postitas marcello

Algselt postitas promootor

Teeks hoopis mingi peaparanduse võistluse täna mitte mängu:D

sem sot:P

Kle mina oleks poolt :D
Eilne firma jõulupidu läks ikka liiga julmaks ära
lõppes hommikul lasnamäel :D
vahepeale jäi ka Panoraam :D

runno
18.12.04, 12:08
Eilne firmapidu..
Soovitus.
Tequila ja mäng \"nõrgim lüli\" ei sobi kokku

U2
18.12.04, 12:10
Algselt postitas runno

Eilne firmapidu..
Soovitus.
Tequila ja mäng \"nõrgim lüli\" ei sobi kokku

Meil vein ja šampa
ja põhiliselt löödi tantsu :P

Litmanen37
18.12.04, 17:20
oh...hetkel tööl olles on ikka väga raske....pilt virvendab,käed värisevad ja kylm on....ja kõike seda krdi õllest

marcello
18.12.04, 20:06
Juba hea ja ma värske newcastle fänn nüüd.ei ei mitte NU vaid Newcastle Browne Ale.Kallis on rsk ainult

Litmanen37
18.12.04, 20:07

Juba hea ja ma värske newcastle fänn nüüd.ei ei mitte NU vaid Newcastle Browne Ale.Kallis on rsk ainult

isiklik eelistus oleks smirnoff ice

U2
21.12.04, 02:18
Eks ma homme hommikul postitan siia uuesti :D

U2
21.12.04, 08:17
ei ole hullu midagi
gin ja pärast viinakoksid ei tekitanud pohmelust :D

rohelineKonn
27.02.05, 12:57
.

norsk
23.08.05, 16:05
Longero on nii tore leiutis :)

runno
27.08.05, 11:46
see postitus on tehtud rohelise Konna tungival palvel ja tema eest

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

zaz
27.08.05, 12:07
Huvitav....

eelmine RÕVE POHMELL, oli roheliselKonnal täpselt pool aastat tagasi...
andekas...

Markko
27.08.05, 13:03
Mu elu ei ole roosiline

eika
27.08.05, 18:40
Mul hommikul oli ikka räige pohmell, aga üks väike siider ja siis kaks õlu ja siis üks suur siider viisid pohmeluse minema:D

dimaggio
28.08.05, 03:45
ahh crappp..homme on oodata jubedat pohmakat...:P

edit: vaata aga vaata, polegi mingit pohmakat..nii tore

taku*
23.09.05, 07:45
TERE TERE:õnnelik:

Scooter
23.09.05, 08:27
Algselt postitas taku*
TERE TERE:õnnelik:
No ja mis sina siin särad, jõid eile ühe õlle ära või? :õnnelik:

zaz
23.09.05, 08:48
kuradimakurat!

monõstirskaja izba :sega11:

taku*
23.09.05, 11:16
ei joond 1... pool jõin ja siis oksendasin kohe.

Hellik
05.10.05, 22:27
eee...oli mõnus õhtu, sai \"kultuurselt\" või veidi rohkem :) Larsenit tarbitud, homme räägime edasi ;)
PS. Palts for president, Savikas ahju! :kaval:

edit. Larsenist veel. ütleme nii, et päris Courvoisier ei ole :P aga siiski soovitan :lahe:

over and out

Nathan
06.10.05, 00:48
türrrrrrrbel kuidas pää lõhub nahhui

fitti
15.10.05, 18:34
öök

Markko
16.10.05, 01:28
Tegelikult on pätrik niivõrd tore kuni sa seal \"odavat2 orikat jooma ei hakka. Homnikul on bvala- baila

norsk
16.10.05, 09:52
Õlut, brändit ja sampat ei tasu segada...

Hanzalu
16.10.05, 11:46
pea lõhub nagu rauatöökojas ning käed värisevad... magada ka ei saa peavalu tõttu... tüüpiline

Refieus
16.10.05, 18:04
Kuidas ma koju saan?

Aramis
16.10.05, 18:19
Ma ei tea kuidas sul amority, aga ma põhimõtteliselt ärkasin pool tundi tagasi ja kardan, et sööma hakkan kuskil 9-10 paiku...Ma võiks praegu ka proovida, aga tõenäosus on suur, et see oleks toidu raiskamine.

Devil
16.10.05, 19:27

öökMiks siuke häälitsus? :)

fitti
16.10.05, 19:39
korea pelmeenid ei seedunud lõpuni..

Refieus
16.10.05, 20:28
Algselt postitas Aramis

Ma ei tea kuidas sul amority, aga ma põhimõtteliselt ärkasin pool tundi tagasi ja kardan, et sööma hakkan kuskil 9-10 paiku...Ma võiks praegu ka proovida, aga tõenäosus on suur, et see oleks toidu raiskamine.

No ma mäletan, et kusagil enne nelja viidi mind lamba juurest minema, sina olid selleks hetkeks vist juba lahkunud oma kahe naisega? correct?

Devil
16.10.05, 20:41

korea pelmeenid ei seedunud lõpuni.. Tra noh, aga ma mäletan ikka ylivähe, aga eile läks trall mõnuga edasi :). Nii et pohmell mul ei tekkinudki aga praegu on kassiahastus.

rohelineKonn
27.10.05, 09:55
tõstan teema ülespoole, et Rünno \"mun lompakoo vietiin\" Sapiens selle kerge vaevaga üles leiaks

norsk
10.12.05, 03:59
Tramaeivõi, kui tore on ikka kell 4 hommikl pead parandada ja foorumis ennustusi teha!:D Tervis tuleb kohe mühinal ja varsti võib jälle magama kobida...

EgoTrip
10.12.05, 13:28
kummardan uut jumalat, nimeks tal - halbollah
vana tarkust vaja korrata, ärge jooge viinale õlut peale :sega2:

Daniel
10.12.05, 14:40
6 magama ja 8 tööle , kurat ma pole kaineks saanudki!

eestimees
10.12.05, 15:51
Algselt postitas Daniel

6 magama ja 8 tööle , kurat ma pole kaineks saanudki!

õpi jooma!!

K6IV
11.12.05, 12:47
Minul pole kunagi pohmelli olnud:lahe:

Jasper
18.12.05, 14:26
REMONT-tsitruseviljade ginid on häd:)

Daniel
18.12.05, 14:51
Ma ei tea kas mul on midagi viga aga mdia suurem pohmell seda rohkem ma söön:)
ja seda kiiremini pohmell kaob!
Meeeeeeeletu söögi isu!

_manutd_
18.12.05, 15:10
Hull kass on :keel4:

EgoTrip
18.12.05, 22:02
söögiisu on tõesti jube
mmmm, PELMEENEE

tkkt
06.01.06, 06:36
Juba karanteeritud! fakk noh.... nii mega jube purjus

MihkelPallak
06.01.06, 09:00
kerge ts[kkel slovakkias 4 p\'ev j\'rjest n[[d m\'ele

Refieus
06.01.06, 09:50
Nudaa...

6 päev juba kaine.. :lahe:

Edusammud missugused :P

Raivo19
07.01.06, 07:59
Algselt postitas mihkelpallak

kerge ts[kkel slovakkias 4 p\'ev j\'rjest n[[d m\'elesul ju kohalik keel ka päris suus juba:D

MihkelPallak
08.01.06, 17:08
seal polnud täpiga tähti:P

päkapikk
08.01.06, 17:14
Eile oli mul elu kõige rõvedam pohmell,arusaadav kah kui üritad selgusele jõuda,milline viru valgetest on kõige parem.
Järjekord:õlled-arbuusi-õlled-õuna-vanilje-õlled-tavaline-mäluauk-elu rõvedaim pohmakas.

Jyrka
08.01.06, 17:17
Mul ei ole vist kunagi pohmelli olnud, aga ma kujutan ette, et see on veel rõvedam kui purjus olemine nii, et tunnen kaasa!

päkapikk
08.01.06, 19:10
Algselt postitas Jyrka

aga ma kujutan ette, et see on veel rõvedam kui purjus olemine nii, et tunnen kaasa!Vott selles on sul nüüd küll tuline õigus.

Raivo19
09.01.06, 05:17
kes on oskuslik ja kirglik napsumees,sel rõvedat pohmelli ei tulegi,sest võime õigel ajal peale võtta,on ka kunst.põdeda jumala eest ei tohi.(vahel on muidugi ülisitt olnud,sest polnud head pidu raisku lasknud).kuulsin head pohmellirohtu ka:fernet branca ja minttu segamini jääkuubikutega...lapsepõlvesõber ning smilers\'i helitehnik soovitas.proosit!;)

fitti
23.01.06, 10:39
Mitte ükski füüsiline kannatus ei ole nii hull, kui peale kolmepäevast Insenerivägede päeva tähistamist saabunud kassiahastus. Mustad mõtted olid/on sealjuures nii massiivsed, et lämmatasid ka une, muutes agoonia praeguseks hetkeks ca 24-tunniseks. Ei minutitki und, ainult puhas naturaalne depressioon nagu briketti täis suletekk.

Ma tõesti hakkan nüüdsest inimeseks.

Devil
23.01.06, 10:51
Mul on sinust parem olla nänänä (A).

MihkelPallak
05.03.06, 19:42
Paha olla...

Jyrka
05.03.06, 19:53
Algselt postitas MihkelPallak

Paha olla...

Vattehell! Mida sa tegid, et sul õhtul kell 8 paha on?

MihkelPallak
05.03.06, 19:53
EI mäleta:(

Jyrka
05.03.06, 19:54
:D

ballack
05.03.06, 23:32
tuleb magada rõdul lume sees magamiskotis järelikult ja max temperatuur peab olema -8 C (mitte soem) siis ei tule pohmelli - eile testisin ära ja mul oli väga hea olla samas kui sõpradel oli \"pisike\" pohmell ja kui pohmellomeetriga oleks mõõtnud siis oleks see riistapuu katki ka läinud vist.:D

Daniel
06.03.06, 22:29
Täna oli väga pilvine!

Raivo19
02.04.06, 02:20
Devil ja kamp,ma arvan,et õige on teile anda siin teemas vaba voli,kirjeldamaks,mis enesetunne teid valdab.Nii süsi olles peab mingi laks hommikuks veel sees olema...;)

runno
02.04.06, 09:32
jajah

MihkelPallak
02.04.06, 10:41
ma ei tea, mul on küll väga hea olla

Even
02.04.06, 11:01
kaine peaga mureli kompotti pühapäeva hommikul. priceless.

terroriBanaan
02.04.06, 12:07
mul on ka täna juba suhteliselt hea olla. nii tore.

taku*
02.04.06, 12:10
täna on pohh juba... eile turniiril oli kuidagi väga kahtlane

MihkelPallak
02.04.06, 16:04
sellepärast lasidki minu löögi sisse?:P

taku*
02.04.06, 16:18
see ei olnud löök.

MihkelPallak
02.04.06, 16:20
no ma ei tea võrgust pidid palli välja võtnma igastahes:P

sicmic
02.04.06, 16:50
Mehad, mehad, ärgem mingem teemast kõrvale...

Üliõpilase elu on raske, kui see endale raskeks teha. Mina tegin.:(

Devil
03.04.06, 13:17
Algselt postitas Raivo19

Devil ja kamp,ma arvan,et õige on teile anda siin teemas vaba voli,kirjeldamaks,mis enesetunne teid valdab.Nii süsi olles peab mingi laks hommikuks veel sees olema...;) Noh, on ka hullem olnud :P. Kuna ma eile miskit ei teinud siis, nagu eriti ei häirinud.

fitti
03.04.06, 13:20
Teie postitustest võib järeldada, et kaotasin Devilile 5 Kismetit. Teda reede öösel takso peale komplekteerides ei olnud küll ühestki otsast näha, et ta laupäeval turniirile jõuaks.

lorenzo
03.04.06, 16:06
eriti ohtlik on kui pohmakas tuleb keset und

No_Name
03.04.06, 16:10
Eriti rõve pohmell tekib siis kui juua - õlut , viina , vist - konni , siidrit , gini kindlasti baileyst , võibolla veel midagi mida ei mäleta :-D

-Loom-
05.04.06, 00:44
Valli Baar oma headuses...hirmus vara koju j6utud..a samas hirmus vara mindud kah..homset ei julge oodata

oku
08.04.06, 12:31
Argh. No ainult 6 õlut , pokaal veini ja kaks millimallikat ... Ja selle suhteliselt tagasihoidliku koguse pealt selline kuninglik pohmell ... No ei saa aru, vanaks hakkan jääma vist.

taku*
08.04.06, 12:34
kuskilt kuulsin riimi

millimallikas - valli baari rõõmuallikas

see on nuss asi. ma hakkasin ükskord ropsima kui jõin seda ja veini:viha:

oku
08.04.06, 12:34
Millimallikas kodus tegemiseks:

Vacari Sambuca (aniisiliköör)
2cl Tequila (kollane tekiila)
Tabasco

Paslik oleks lisada ka hoiatus: Don\'t try this at home!

-Loom-
08.04.06, 16:41
:D ...taku, riim sul täitsa Vallis seina peal....aga jah..mallika joomisex peab olema ikka m6nusasti konditsioonis..ja just t2pselt Vallis;)

Jansu
08.04.06, 16:53
Algselt postitas Chobram

:D ...taku, riim sul täitsa Vallis seina peal....aga jah..mallika joomisex peab olema ikka m6nusasti konditsioonis..ja just t2pselt Vallis;)

saab ka ilma selle konditsioonita;)

marcello
08.04.06, 22:08
Algselt postitas fitti

Teie postitustest võib järeldada, et kaotasin Devilile 5 Kismetit. Teda reede öösel takso peale komplekteerides ei olnud küll ühestki otsast näha, et ta laupäeval turniirile jõuaks.
Turniirile ta jõudis aga mitte kui mängija;) Ja ei läinud kaua aega kui Soccernetile kaasa elades \"Rein ruulib\" sujuvalt \"vein ruuniks\" muutus(Rünno kilekoti sisu on süüdi vast).Hiljem tagus Devil naisterahvale penalte jne.

Aga ise annaks praegu tomatimahla eest ma ei tea mida ära.Külm higi on otsa ees,pilt hägune ja jube värin on sees ja tööl veel 9 tundi istuda...

No_Name
10.04.06, 16:45
Mida vanemaks saada seda vähem on võimalik korraga juti pidutseda ja sellest tulenevalt on pohmelli perioodid pikemad :D

eestimees
10.04.06, 20:02
armastusest on pohmell:doh:

vincent
12.04.06, 16:18
mõningaid temaatilisi mõtteid tundmatust allikast...

POHMELL on liigse alkoholi tarbimise tagajärjel tekkinud tugeva
dehüdratsiooni ja peavaluga tervislik seisund. Mille vastu aitab
loomulikult palju vett juua ja paar kangemat valuvaigistit neelata, kuid
see oleks sama mis õhtul, enne magamajäämist ennast käsitsi rahuldada,
see töötab, on lihtne, ning paljudes situatsioonides ainuõige lahendus
aga mitte kunagi ei ole see nii mõnus kui üks korralik, kirglik vahekord
partneriga. Samuti püüan käesolevas artiklis kajastada pohmaka ravi, nii
nagu see on kõige mõnusam ja toimivam.
1. Ärkamine ? see on nüüd see koht kus oleks hea kasutada venekeelseid
väljendeid, kui paha võib üks olemine olla. Tegemist on nimelt
seisundiga mis on pahatihti saabunud 4-6 tundi peale
horisontaalasendisse kukkumist ning on kõige raskem etapp. Antud
seisundis on täiesti normaalsed mõtted
tüüpi: miks ma olen sündinud, ma ei vääri edasi elamist. Olege
rahulikud, hetkel ei suudaks te oma nimegi korralikult hääldada, isegi
kui see oleks Aii, rääkimata, et te suudaksite oma elu kallale kippuda.
Juhul kui te suudate ilma oksendamata klaasi vett juua ja vähemalt
üritate edasi pikutada siis on see kõige mõistlikum. On olemas olukordi
kus te peata aga kohe midagi tegema hakkama või kuhugi minema, see on
väga halb variant. Sellest muide tunneb ära tõsiseltvõetava
napsikaaslase, kuidas ta organiseerib pohmeluses viibimise aega, ehk kui
ta vastab kutsele napsitama resoluutselt, et mul on homme koosolek ja ma
pean vara tõusma tuleb mütsi kergitada ja keegi teine otsida, sest on
tegemist asjaliku sõbraga kes teab, et pohmelusest ta ei pääse ja ei
hakka parem lolli mängima. Tulles tagasi aga oma tervise juurde, mis on
seisus, et jääbki seisma siis proovige võimalusel edasi lebada,
soovitavalt samas asendis, asendimuutus võib jällegi esile kutsuda
vedelike ümberpaiknemise kehas ning see omakorda olukorra halvenemise.
Ning kuna väga vähestel on adekvaatseid mälupilte esimesest ärkamisest
ning sellest olukorrast üldse, ei tunne me tegelikult oma vaenlast ja
sellest tulenevalt ei saa ka määrata ravi. Me lihtsalt peame ootama kuni
tuleb teine, juba reaalsem ärkamine, situatsioon kus me oleme suutelised
esimesed meetrid vertikaalselt liikuma ilma, et süda seisma jääks.
2. Esimesed liigutused ? kui te arvate, et elasite üle esimese,
libaärkamise ja edasi läheb ainult paremaks, siis te eksite, enne kui te
tõsiseltvõetava maailmakodanikuna ellu lülituda tohite on veel palju
vaeva vaja näha. Nii, esimese asjana, tutvuge enda ümbrusega, tuvastage
oma aukoht ruumis ja ajas, see aja osa ei ole nii tähtis, te ei suuda
midagi reaalset niikuinii esimesed tunnid korda saata. Kui te olete
olukorra ja kohaga tutvunud võiksite kiire pilgu ka oma kehale peale
haita, kas kõik on sama nagu tavaliselt või on mõni väljaulatuv osa
asendunud sidemega, samuti kontrollige kas mõlemad silmad töötavad,
muidugi kui teil oli enne peole minekut kaks silma. Häält ärge veel
tehke, üldse, kui esimese kohani kus te saate segamatult sülitada (mis
võib väga kiiresti üle minna
lausoksendamiseks) proovige suud mitte avada, lisaks maitsele võib sealt
välja tulla selline odoor, et silmadele see head ei tee. Esimene
ülesanne võiks olla istumine, kas te suudate istuda, kui jah siis olge
istuvas asendis vähemalt 15 minutit, ärge heitke meelt kui paar esimest
korda kui te proovite istuma tõusta ja kukute pikali tagasi, proovige
mõne aja pärast uuesti. Kui te olete 15 minutit suutnud istuda, siis
proovige püsti tõusta ja liikuda, nii saate ka üsna ruttu teada kas kõik
kondid on terved, kui jalgades mingit valu ei ole võite ka käsi proovida
liigutada ja kui püstitõusmisest tekkinud rõhuvahe kutsub esile väikese
köhatuse saate te ka kiiresti teada kas ribid on terved. Esimene koht
kuhu liikuda on soovitavat vee suunas. Ärge aga laske ennast pette
mingist poolikust veepudelist teises toa otsas, vee all mõtleme me
mingit tualettruumi, soovitavalt sellist kus on dush / peldik kombo.
Esimeste minutite jooksul mil te ärkvel olete võib tervislik seisund
tohutu kiirusega muutuda ning lihtne äravoolu trapp ei pruugi t läbi
lasta. Ps. kui teil on vaja mingi lunaraha või muud tüüpi
väljapressimiskiri kirjutada, siis selleks on pragu kõige õigem hetk,
teie käsi nimelt väriseb sellises rütmis, et hiljem on 100% välistatud,
et keegi suudab kirjutaja isiku tuvastada.
3. Vesi ? alustame esimese raviotstarbelise protseduuriga, pesemisega.
Esimene pesu võib olla täitsa vabalt sümboolse tähendusega, lasete
lihtsalt veel voolata samal ajal kui teie kõrval seisate. Või lähete ise
ka voolava vee alla ja seisate liikumatult, ja kuna te ilmselt panete
samad riided selga ning eriti küürida pole niikuinii mõtet. Sellised
asjad nagu aluspesu ja sokid võivad kujuneda tõsiseks probleemiks. Kõige
parem on muidugi see kui teil on vahetusriided kaasas, seda aga juhtub
nii harva, et see ei ole optsioon. Aluspesu visake minema, võtke seda
kui investeeringut ning leppige olukorraga, sokkidega on sama lugu, vahe
on ainult selles, et ilma aluspesuta ringi liikuda on lihtsam kui ilma
sokkideta, samas, kui te olete kellegi juures, siis mingi sokid saate te
ilmselt majaperemehe/perenaise käest laenata/osta. Esimese pesu käigus
proovige suud niisutada, ärge kohe sõõmudega neelama hakake, see ei lõpe
hästi. Kõik joomisega/söömisega seotud protseduurid tuleb läbi viia
ülima ettevaatlikkusega. Samal ajal kui vesi voolab, kujutage ette,
kuidas vesi uhub ära teie mure ja kõik mürkkemikaalid millega teie keha
kaetud on, see ongi esimene reaalne raviva toimega element. Järgmiseks
läheme sisemuse kallale ..
4. Seks ? .. nägin kunagi ühte vene filmi kus oli minu meelest kõige
paremini lahti seletatud mehe ja seksi suhe pohmeluse käigus: naine tuli
mehele, kellel oli ilmselgelt tugev jääknäht, limusiiniga järgi ning
auto liikuma hakates üritas mehele sõbrana läheneda kui mees seletas
resoluutselt, et lähemale pole vaja tulla, lõpeb halvasti, nimelt, kuna
pohmelus sarnaneb üllatavalt tundele \"surm_saabub_nüüd\" siis
meesterahva
keha peab oma viimaseks pühaks kohustuseks enne surma viimast korda sugu
jätkata .. tean omastkäest, et sellel tundel ei ole armastusega mitte
midagi pistmist ning sugutamise objektiks sobib peaaegu kõik mis käib
kahel jalal ning omab positiivset kehatemperatuuri, kusjuures, nüüd
jõuame olulise tõiga juurde, peale ejakulatsiooni paraneb enesetunne
märgatavalt, ehk, siit ka soovitus, kui teil on õnne seista peale
ärkamist ning liikumist sooja dusi all, kasutage olukord ära ja lööge
käsitsi suurem kohupiim kännu tagant minema, see aitab .. ja need jutud
mida te kuulnud olete, et ärkasin peale kõva pidu selle peale et üks
kana suhu võttis, selle loo edastaja võit kohe valetajaks tembeldada,
sellist asja ei juhtu käesolevas reaalses maailmas mitte kunagi.
5. Oraalprotseduurid ? selleks et sisemuses asi laabuma hakkaks peab
nüüd eriti tähelepanelik ning osav olema, peale seda kui te oma
füüsilise keha väljastpoolt enamvähem jonksu olete ajanud peab vabanema
sisemuse pööristest. Vesi, võtmesõna on vesi, vett peab jooma ja palju,
aga, palju ei tohi korraga juua. Samas jälle, on olemas üks vee ravi
erivorme, juua ära pool liitrit vett ja see kohe välja oksendada ja seda
protseduuri korrata kuniks hakkab tekkima tunne, et peale sama puhta vee
kui enne oksendamist seal maost enam midagi muud välja ei tule aga selle
protseduuri võib vabalt vahele jätta kuna sellega kaasneb tavaliselt
kurgus mingite elementide nikastamine mille tulemusena on kurgus pidev
valu umbes pool päeva järjest. Vett aga peab joome, kõige parem on võtta
mingi 0,3 liitrine pudel kuhu lasta tavalist toasooja vett, suuremat
pudelit ärge kasutage, ta väsite füüsiliselt ära ja vesi jääb joomata
kuna te ei jaksa pudelit suu juurde tõsta. Vett peab jooma pisikeste
lonksukestega 10-17 sekundiliste vahedega. Ja see jutt, et te liiga
palju vett joote ja selle peale ära surete on müüt, surma saab ilmselt
siis kui korraga 5 liitrit vett endale sisse pumbata, selleks peab aga
mingeid tehnilisi abivahendeid kasutama. Mida pohmakaga süüa on väga
suuresti individuaalne, mina olen üritanud suppi kuskilt hankida, mõnel
seisab kohe ka suur rasvane praad sees, üldjuhul on aga lemmikteemaks
vedelik. See mida ja kunas süüa on niivõrd personaalne, et seda peab iga
inimene ise teadma ning paljus on see proovimise asi, mis jääb alla ja
mis mitte..
6. Muud detailid ? kui te olete juba suutnud mingi söögi endale sisse
võluda siis võiks paar peavalu tabletti koos mitme klaasi veega võtta,
ja doseerida nii, et kui te muidu olete ühe 400 ibuprofeeni neelanud ja
abi saanud, siis antud hetkel võib vabalt kaks võtta, ja loomulikult
palju vett peale juua. Kuna teie keha on niikuinii nii kehvas seisus, et
te ei tee vahet kas värinad tulevad külmast või valust siis kaks rasvast
valuvaigistit tekitavad vähemalt olukorra kus värina ja tasakaaluhäirete
poolt tekitatud kerged löögid keha ja pea piirkonda ei tekita vähemalt
lisa valu. Soovitavalt saavutate te olukorra kus valu on niipalju
taandunud, et te võite kõva ja selge häälega rääkida, mida te räägite on
muidugi iseasi aga te vähemalt saate seda teha. Peale sööki ja
valuvaigistit peaks korra ka päriselt tualettruumis käima, viisakas
oleks lihtsalt kaaspõdejatega arvestada ja valida selle üllatavalt
ebameeldiva lõhnaga toimingu jaoks näiteks mingi 4 ? 5 tärni hotelli
tualeti, kus mängib muusika ja suhiseb ventilaator. Ja olemegi
lõpusirgel, te olete oma kehaga peaaegu sõbraks saanud ning .. järele on
jäänud veel see kojuminemise asi. Mõnede jaoks on see lihtne, kodus
ootab neid ainut pahaks läinud pitsalõik ja igavusest ennast katki
närinud kass, enamus meist peavad aga abikaasa nime kandva tegelase
jaoks ennast õigeks valetama. See on nüüd jällegi see osa kus
ebaõnnestunud soovituste järgimisel on tulemus purunenud perekond ja
seda vastutust ei taha ma endale võtta. Koju mitteminemine ei ole
lahendus ning ilmselt peate te selle asja lihtsalt ära tegema nagu ka
leppima faktiga, et teil läks JÄLLE kolm korda planeeritust rohkem raha
kulunud ning üldse on kõik piixus. Kõigest sellest pole aga midagi
hullu, sest kui ilm laseb ja aega annab, kordate te kõike seda juba
nädala pärast, seniks aga palju jõudu ja vastupidamist sõbrad tuttavad
kannatajad.

Mikusiku
15.04.06, 11:21
Jõhker:sega5:
Lauakas sakib.

Mikusiku
15.04.06, 12:22
Algselt postitas Mikusiku

Jõhker:sega5:
Lauakas sakib.
Väike soovitus: ärge sööge pohmakaga mingeid ilgelt magusaid vahukomme, need tulevad välja ja mitte tagant poolt:oih:

EgoTrip
15.04.06, 21:09
vittu

vincent
15.04.06, 22:51
Algselt postitas EgoTrip

vittu

kasutajanime ja postituses sisalduvat järjest lugedes võib jõuda üpris veidrate kooslusteni. tahad sa sellest rääkida? :D

Premium
16.04.06, 00:00
Raisk, eile oli odav päev - Pilkut, Lauakat ja üks Kosmos ka vahele:oih: Enne selle allaneelamist soojendasin end 2 Kullaga.
Pool päeva pea valutas ja siemus oli korrast ära, vanaema pelmeenid oleks peaaegu oma uueks elukohaks saand ühe maaliini bussi tagumiste pinkide vahelise piirkonna.
Täispeaga andsin lubaduse, et järgmisena joon Krantsi ära:oih:

Siit soovitus, et ärge minge mookohtadesse jooma, lollid mõtted ja sitt jook käivad seal käsikäes. Ning hommikul liitub nendega turbositt enesetunne

EgoTrip
16.04.06, 19:40
Algselt postitas vincent

Algselt postitas EgoTrip

vittu

kasutajanime ja postituses sisalduvat järjest lugedes võib jõuda üpris veidrate kooslusteni. tahad sa sellest rääkida? :D

ja sellest pidi tulema vaikne ja rahulik õhtu :doh:
ära usalda sõpra, kes hakkab kell 2 päeval pidu pidama, ja siis kui sa helistad talle kell 7 öeldakse, et rahulik on. lähen siis sinna, ja vaatan. muidugi rahulik, inimesed juba magasid
aga siis neil uni järsku kadus, ja hakati viina jooma. lauaviina. no siis jõime seda, ja edasine on minevik.
seda tean, et ärkasin kell 3 kuskil rüütli tänava kandis.

ballack
16.04.06, 19:49
ei ole kerge olla...........päris katkine tunne on...........ma ei ole ainuke siit foorumist kellel nii \"hea\" on olla:D

ballack
18.04.06, 18:26
kurat jälle liiga hull olla..............järelikult hakkasid tudengite kevadpäevad eile :�nnelik:

Devil
18.04.06, 23:51

Hiljem tagus Devil naisterahvale penalte jne.

Olgem ausad, tegelt treenisin ma eesti koondise üht väravavahti :D.

marcello
19.04.06, 01:03
Algselt postitas Devil

treenitakse tavaliselt,nii et raamidesse ka lüüakse;)

Devil
19.04.06, 14:26

Algselt postitas Devil

treenitakse tavaliselt,nii et raamidesse ka lüüakse;) see oli nyyd küll laim! :)

Daniel
20.04.06, 00:35
tsükkel on lõppenud võite turvavöö avada!

-Loom-
20.04.06, 02:41
Algselt postitas Daniel

a uue hooga kohe ikka uude tsyklisse?;)

fitti
16.05.06, 14:19
Vana Tallinna cooler - :sega5:
Kirjeldamatu, kuidas ma eile igasuguste nähtavate füsioloogiliste funktsioonideta mööda võõra pealinna tänavaid voolasin.

Daniel
16.05.06, 14:42
Algselt postitas Chobram

Algselt postitas Daniel

a uue hooga kohe ikka uude tsyklisse?;)
vahelduseks võiks kainelt oma probleeme lahendada;)

mazz
16.05.06, 17:09
Uueks isiklikuks tippmargiks on nüüd 3 päeva kohutavaid kannatusi. :doh:

Hoiatuseks teistele: õlu + viin + tekiila + 3 tundi und + Palivere Miili läbimine ei ole kuigi hea kombinatsioon.

Mikusiku
16.05.06, 17:14
Algselt postitas mazz

Hoiatuseks teistele: õlu + viin + tekiila + 3 tundi und + Palivere Miili läbimine ei ole kuigi hea kombinatsioon.
Miili läbisid Sa suht kiires tempos:D
Vist oli 18 millegagi?:D
Ja asi oli seda väärt vähemalt, said kohvi.

mazz
16.05.06, 21:09

Algselt postitas mazz

Miili läbisid Sa suht kiires tempos:D
Vist oli 18 millegagi?:D
Ja asi oli seda väärt vähemalt, said kohvi.
18 kopikatega jah. Üks kolmeaastane tüdruk tegi ka pea minutiga ära, aga nüüd ma hakkan trenni tegema ja võtan järgmisel aastal revanši.

taku*
16.05.06, 21:15
jalutasid või?

LauraM
16.05.06, 21:17
No kuule. Ma panustaks pigem roomamise peale. :P

taku*
16.05.06, 21:22
seksikas.

mazz
16.05.06, 21:26
Jooksime vähemalt 200 meetrit. Aga loosiauhinnad olid ka ja eks seepärast me seal olimegi. Tegelt oli plaan keset rada lagendikul peatuda, taldrikut visata ja kaasavõetud jooke manustada, aga seal olid mingid lohhid ees ja tuli edasi kõndida. Sellest ka nii hea aeg.

taku*
16.05.06, 21:29
mis värvi su okse oli(kui oksendasid) ja kui ei... siis mis värvi oleks võinud olla?

mazz
16.05.06, 21:37
Kuna söök alla ei läinud, siis ei oleks sealt midagi muud peale jookide välja saanud tulla. Pruunikas, kuid läbipaistev siis tõenäoliselt. :) Tegelt midagi välja ei tulnud, kuigi terve päev sai refleksidega võideldud.

Mõnuagent 007
16.05.06, 21:42
Algselt postitas mazz

Kuna söök alla ei läinud, siis ei oleks sealt midagi muud peale jookide välja saanud tulla. Pruunikas, kuid läbipaistev siis tõenäoliselt. :) Tegelt midagi välja ei tulnud, kuigi terve päev sai refleksidega võideldud.
ma olen sinus tõeliselt pettunud. Omal ajal kui ma lubasin sind enda pool jalgpalli vaadata, siis ma arvasin, et sa ei joo, ei suitseta ning naisi ka enne abiellusmist ei vaata. aga nüüd ma hakkan selles kõiges kahtlema..

LauraM
16.05.06, 21:44
Võiks ju arvata, et sina oma kogemustega :) tead, et kui on vaja oksendada siis oksenda ära ja hakkab parem. Mõni ime, et sul kolm päeva on paha olla. :doh:

Pettunud olen sinus!

Ja Dannar - alatud süüdistused jätta! Siim ja joob? suitsetab? vaatab naisi? :sega9: Ei iial!

mazz
16.05.06, 21:45
Andke andeks, ma enam ei postita siia teemasse. :(

Mikusiku
16.05.06, 22:15
Aga noh, tegu oli krossijooksuga ikkagi, nii et au Siimule, et ta mägedest üle sai.

Mõnuagent 007
17.05.06, 10:15

Aga noh, tegu oli krossijooksuga ikkagi, nii et au Siimule, et ta mägedest üle sai.
ära kiida teda, las häbeneb.

Mikusiku
17.05.06, 16:40
Algselt postitas dannar

ära kiida teda, las häbeneb.
Pole midagi häbeneda, mis siis, et ma kõigest 3 korda kiiremini jooksin:D

runno
20.05.06, 08:49
heippa!

mõtlesin tükk aega kumba teema alla postitada, kas brnopuuviljaderünnaku alla või siia...

oku
20.05.06, 16:41
Panin eile pidu küll, aga mul näiteks kevadel ja suvel ei ole pohmelli :) HA HA!

Premium
27.05.06, 13:21
Kurat, mul pea valutab, suus on räige pakikas. Geo konsultatsiooni ei jõudnud, jalkat ei viitsi ka enam vaatama minna ning kuradima baarikapp on tühjenend tublilt.

EgoTrip
27.05.06, 15:37
üllatavalt terve inimese tunne
zavoodis oli eile ülichill muidugi
aga tra ainuke asi mis on sitt, on see, et kõht valutab

noname
27.05.06, 16:00
pohmakat mul ei ole, kuid see eest on suur sinikas silma all kuna suutsin täis peaga vastu asfaldit näoga kukkuda.

EgoTrip
27.05.06, 16:15
mmmm
äkki vastu kapi ust?
;)

noname
27.05.06, 16:45
Algselt postitas EgoTrip

mmmm
äkki vastu kapi ust?
;)
ei. öösel ma vaatasin, et mul lihtsalt nahk maas. hommikuks oli see paistetama läinud ja ema ütles, et jope oli verine.

Even
28.05.06, 09:09
Oli, oli. Maasika Fizz on hommikul hea.

ballack
29.05.06, 13:58
reedel sünnipäev.....laupäeval lõunal saun ja õlled......laupäeva õhtul-öösel saun ja õlled.......pühapäeval lõunast õhtuni raudtee ääres/peal õlled + 5 tundi hard rock halleluja laulmist iga 10 minuti tagant...........praegu ei ole üldse kerge olla...........

ttBoll
29.05.06, 14:06
Algselt postitas ballack

reedel sünnipäev.....laupäeval lõunal saun ja õlled......laupäeva õhtul-öösel saun ja õlled.......pühapäeval lõunast õhtuni raudtee ääres/peal õlled + 5 tundi hard rock halleluja laulmist iga 10 minuti tagant...........praegu ei ole üldse kerge olla...........
oi kui kõva mees sa oled

Devil
29.05.06, 14:11
kõvem kui sina.

Hanzalu
03.06.06, 15:04
Hommikud kujunevad sellised - ärkan.. rõve pohmell.. vaatan kella.. kell on 9 hommikul, proovin veel edasi magada, kuid ei õnnestu.. 2 tunni pärast proovin hakata püsti tõusma.. ei õnnestu.. 2 tunni pärast uuesti suudan sis kobida alla vee järele.. Vesi on tõesti elupäästja. söögist ei taha midagi kuulda.. veedan päeva vee seltsis. Tglt on see normaalne :)

EgoTrip
03.06.06, 18:20
mul on nagu pohmakaga meeletu söögiisu
ja magada tahaks ka

Warren
03.06.06, 20:53
Ei ole nagu kolm aastat täis olnud-joonud küll aga mitte ärakukkumiseni.Eile õhtul siis katkes see seeria ja peab ütlema ,et see pohmell on ikka siga rõve asi.Krt kus mul silmad valutasid ja oi oi kui s..ttt tunne. Ja siis ma läksin veel tööle - oi krt...:sega10:

eestimees
11.06.06, 22:56
päevast päeva panin pidu, kõik kiitsid taevani, ammu kaine pole olnud, mul ihu väriseb

budu
12.06.06, 00:07
pole juba ammu tund mis asi see pohmakas on aga laup2eval oli hr.pohmaaks minuga igalpool kaasas ja ei taht isegi veel pyhap2eval mind maga j2tta,need on need synnip2evad mis kontrolli alt v2l;juvad

ballack
12.06.06, 00:18
Algselt postitas budulojus

pole juba ammu tund mis asi see pohmakas on aga laup2eval oli hr.pohmaaks minuga igalpool kaasas ja ei taht isegi veel pyhap2eval mind maga j2tta,need on need synnip2evad mis kontrolli alt v2l;juvad

hea et üks aasta 365 päeva on mitte 14 päeva või veelgi vähem siis :D

Daniel
13.06.06, 15:14
Algselt postitas EgoTrip

mul on nagu pohmakaga meeletu söögiisu
ja magada tahaks ka

sama siin, söögi isu on nagu tappev peaaegu sama hull kui peale maffitamist!:P

Nalja Raamat
13.06.06, 15:40
Viimati tarbisin alkoholi eurovisiooni ajal. Tehke järgi.

oku
16.06.06, 08:56
Alates tänasest proovin järele teha. Kuigi vahepeal on jaanipäev ja mul on auto pagasnikus kast õlut.

runno
17.06.06, 15:46
:r66m16:

Saarlane
17.06.06, 16:42
Algselt postitas noname

pohmakat mul ei ole, kuid see eest on suur sinikas silma all kuna suutsin täis peaga vastu asfaldit näoga kukkuda.

October 16th, 1992:oih:

Ma ju räägin, et tänapäeva noorus on hukas...

Arks
24.07.06, 00:01
Tulin millalgi ammu koju ja kapp kõndis toas ringi.

ballack
24.07.06, 09:43
kapp pole mul kunagi ringi jooksnud ja päkapikke ega viinakuradeid pole ka näinud aga ei ole üldse kerge olla.............magada tahaks praegu...........aga ei saa..........peab tööl olema:(

vincent
07.10.06, 12:35
nojah, siin me siis jälle oleme.

taku*
07.10.06, 13:00
kusjuures jumalast müstika... aga mul ei ole täna pohmakat. ma ei tea miks. jube hea enesetunne on hoopis. ebanormaalne.

Yorro
07.10.06, 13:19
Tere pohmakas.

Jasper
07.10.06, 15:54
Homme......

fitti
08.10.06, 22:38
Ma võtsin reedel üle kahe kuu korralikult viina. Ohsakurat. Järgmised kaks kuud jätan jälle vahele...

Raivo19
09.10.06, 19:08
Ma võtsin reedel üle kahe kuu korralikult viina. Ohsakurat. Järgmised kaks kuud jätan jälle vahele...nii pidigi tervisele kõige kahjulikum olema,et pikka aega mandud ja siis paned litaka...

lennat
10.10.06, 21:50
nii pidigi tervisele kõige kahjulikum olema,et pikka aega mandud ja siis paned litaka...

See jutt on jumala tõsi.

ballack
11.10.06, 12:24
nii pidigi tervisele kõige kahjulikum olema,et pikka aega mandud ja siis paned litaka...

noh järelikult peab kogu aeg jooma

Pealik
11.10.06, 13:31
Oht on, et homme võib pisike pohmell olla...

ballack
11.10.06, 14:54
Oht on, et homme võib pisike pohmell olla...

olles optimist siis pole homme mingit pohmelli......olles realist siis homme on pohmell......olles pessimist siis olen homme surnud.