PDA

View Full Version : Küsimused otsivad vastuseid

Svenniid
18.12.14, 00:12
Ma ei osanud alateemat sellele küsimusele valida, siis panen siia.
Kuskilt ammu ammu jäi meelde kui keegi viitas artiklile, milles oli uuritud kui palju mõjutavad kesknädala mängud mängijaid. Oli vist isegi protsentuaalselt välja toodud mingid näitajad. Ehk siis otsin artiklit, miks peaks panustama tiimidele nädalavahetusel, kes nädala keskel ei mänginud.

Anyone?

Tanel
20.12.14, 18:20
Ma ei osanud alateemat sellele küsimusele valida, siis panen siia.
Kuskilt ammu ammu jäi meelde kui keegi viitas artiklile, milles oli uuritud kui palju mõjutavad kesknädala mängud mängijaid. Oli vist isegi protsentuaalselt välja toodud mingid näitajad. Ehk siis otsin artiklit, miks peaks panustama tiimidele nädalavahetusel, kes nädala keskel ei mänginud.

Anyone?
Selliseks asjaks võib kas üldise küsimuste teema teha või küsida näiteks koefitsiendi väärtuse all.

Aga võid vaadata näiteks seda: http://www.pinnaclesports.com/en/betting-articles/soccer/does-a-europa-league-hangover-exist

Aga üldiselt... selliste asjade puhul tasub alati arvestada sellega, et see on tõenäoliselt mingil määral juba kontori koefitsientidesse sisse arvutatud, sest sellest on juba viimasel ajal päris palju räägitud.

Ehk skeem "see meeskond mängis Eurooopa liigat, ma mängin nende vastu" jätaks pikas perspektiivis tõenäoliselt miinusesse.

Selle faktoriga ma soovitaks kaks asja:

1) kui sul on oma koefitsientide arvutamise protsess, siis see sisse arvestada.
2) lihtlabasem panustaja võib lihtsalt võtta variandi, et mitte panustada tiimidele, kes Euroopa liigas mängisid ja samas, kui nende vastase lootusi analüüsida, ei tasuks vastase Euroopa liigas mängimist automaatselt rivaalile boonuseks lugeda.

Tanel
20.12.14, 18:30
Tegin üldiste küsimuste jaoks ka teema. Neid kipub siin päris palju olema ehk kulub ära.

j6u1uv4n4
20.12.14, 19:10
Selliseks asjaks võib kas üldise küsimuste teema teha või küsida näiteks koefitsiendi väärtuse all.

Aga võid vaadata näiteks seda: http://www.pinnaclesports.com/en/betting-articles/soccer/does-a-europa-league-hangover-exist

Aga üldiselt... selliste asjade puhul tasub alati arvestada sellega, et see on tõenäoliselt mingil määral juba kontori koefitsientidesse sisse arvutatud, sest sellest on juba viimasel ajal päris palju räägitud.

Ehk skeem "see meeskond mängis Eurooopa liigat, ma mängin nende vastu" jätaks pikas perspektiivis tõenäoliselt miinusesse.

Minu teada kihlveokontorid sellist fakti mängu koefitsendi arvutamisel ei arvesta, seega esialgne koefitsent jääb sellest infost sõltumatuks, pigem mõjutavad euromängu järgse liigamängu koefitsenti panustajad, kes selle info põhjal panuseid teevad.

Sonderfern
28.01.15, 16:57
Panen siia teemasse üldise küsimuse.

Nimelt küsimus betfair lay beti kohta? Kuidas asi toimib?

Ma toon konkreetse näite: algaval nädalavahetusel mängivad Barclays Hull vs Newcastle. Bet365 pakub viigile koef. 3.25, samal ajal pakub betfair viigile lay 3.35 (ehk siis see, et viik ei toimu)
Tavaloogika ja amatööri jaoks tundub puhas profit? Reaalselt kindlasti mitte, milles on catch? :)

Halb ründaja
28.01.15, 17:11
Panen siia teemasse üldise küsimuse.

Nimelt küsimus betfair lay beti kohta? Kuidas asi toimib?

Ma toon konkreetse näite: algaval nädalavahetusel mängivad Barclays Hull vs Newcastle. Bet365 pakub viigile koef. 3.25, samal ajal pakub betfair viigile lay 3.35 (ehk siis see, et viik ei toimu)
Tavaloogika ja amatööri jaoks tundub puhas profit? Reaalselt kindlasti mitte, milles on catch? :)

Catch on selles, et sa riskid suure summaga, et viiki ei toimu. Kasutan sinu poolt toodud koefitsiente antud näites.

Näiteks kui sa lay'd ehk siis tahad 100 eurot võita, siis sinu kontolt võetakse 235 eurot. Kui ei toimu viiki, saad oma 235 eurot tagasi ja lisaks 100 eurot võitva panuse puhul. Kui viik toimub, siis sa jääd ilma 235-st eurost.

Lay on põhimõtteliselt see, et sa annad mingisuguse summa panti (235), et võita (100) valitud panus.

Amos
31.01.15, 17:17
Tänud vastamast ;)

Tofoa
04.02.15, 21:04
Tänud vastamast ;)

Unustasid kontot vahetada? Varasemalt jäi üks konto ühendamata?

Amos
05.02.15, 00:10
Ei, lihtsalt algselt küsimuse esitanu ei ole vastanud ning mulle pakkus ka vastus huvi.

Aga Tofoa mis sul juhtus? Tampax ja šokolaad sai otsa?

Sonderfern
05.02.15, 18:04
Küsimus sissemaksete boonuse kohta. Kas boonuse läbimängimiseks võib raha juurde ka kanda? (kasutades nii nimetatud "matched bettingut" Betfair exchange abil)

El President
08.02.15, 16:27
küsimus Aasia liinide kohta.

mida tähendab "kokku väravaid" under 0.25 võrdluses under 0.5?

alla nulli ju ei saa lüüa. kas arvestatakse lisaaega vms?

telekavaataja
08.02.15, 16:31
Ma olen ise näinud AH - või + 0,25. Aga Over/under 0,25 on väga imelik. Ja Under 0,25 ei anna ju mingit väärtust võrreldes 0,5-ga. Kus sa sellist asja nägid?

El President
08.02.15, 16:35
PAF, Unibet

https://www.unibet.ee/betting#/group/1000123032/category/7300
https://www.paf.com/betting/#/group/1000123032/category/7300

telekavaataja
08.02.15, 16:38
Noh panustad U0,25, siis pool summast mängib, poole saad niisama tagasi.

Ma ise küll pointi ei taipa hetkel.

j6u1uv4n4
08.02.15, 16:40
Kahtlane. Ehk on nad selle u 0.25 hulka OT ka arvestanud? Hence the big odds?

Sonderfern
15.02.15, 13:32
Tegin ka Olybeti konto ära. Päris õudne näeb välja. On seal draw no bet olemas üldse?

Sonderfern
20.02.15, 12:04
Tegin ka Olybeti konto ära. Päris õudne näeb välja. On seal draw no bet olemas üldse?

roheline mina... AH 0 siiski menüüs.

sanderos
27.02.15, 00:58
Triobetis kui valida väljamakseks Bank Transfer ( väidetavalt teevad asja ära 1-3 tööpäevaga), reaalsuses kuidas on? On lootust saada homme (loe:täna) reedel raha kätte?

Seti
27.02.15, 05:24
Triobetis kui valida väljamakseks Bank Transfer ( väidetavalt teevad asja ära 1-3 tööpäevaga), reaalsuses kuidas on? On lootust saada homme (loe:täna) reedel raha kätte?

See 1-3 päeva vastab täiesti tõele, samas kohe järgmisel päeval olen väga harva raha kätte saanud. Väike lootus siiski on.

Sonderfern
05.03.15, 16:56
Milliseid koefitsientide võrdlemise lehekülgi soovitate? Ise olen kasutanud betexplorerit mis mulle väga meeldib lihtsuse ja konkreetsuse tõttu. Samas näiteks marathonbet on sealt puudu, rääkimata tonydest ja triodest aga need annab andeks.

Seega, kas oskaks keegi midagi alternatiiviks pakkuda?

telekavaataja
05.03.15, 17:00
Ma kasutan seda (http://www.oddsportal.com/).

Tanel
05.03.15, 19:18
Milliseid koefitsientide võrdlemise lehekülgi soovitate? Ise olen kasutanud betexplorerit mis mulle väga meeldib lihtsuse ja konkreetsuse tõttu. Samas näiteks marathonbet on sealt puudu, rääkimata tonydest ja triodest aga need annab andeks.

Seega, kas oskaks keegi midagi alternatiiviks pakkuda?
Oddsportal ja, mille telekavaataja välja tõi. Sisse logides on valik päris mässiv.

Tony on olemas seal, Unibet samuti. Triobet on sisuliselt olemas (Nordicbet).

Sonderfern
05.03.15, 20:47
Hmm väga huvitav. Vaatasin lehe üle, küllaltki lihtsasti kasutatav ja tundus nagu okei.
Tegin kasutaja ka ära, vaatasin uuesti võrdlust. Voilaa kui suur valik!
Tänud väga hea soovituse eest! :)

EgoTrip
19.03.15, 09:04
Kombotasin eile PAOK -1 ja Barca võit. PAOK võitis 1-0 ja Barca samuti.
Kas saan oma panuse tagasi? Hetkel on märgitud "lost"

telekavaataja
19.03.15, 09:12
Kas PAOK oli AH -1? Siis peaksid saama nii suure võidu, kui seda Barca võidukoefitsent oli.

EgoTrip
19.03.15, 09:24
PAOK oli jah AH-1.
Pean kontoriga ühendust võtma. Bet365 muidu

Amos
22.03.15, 18:30
Bayern vs Mönchenglablalah on Bayern AH -2.5 @2.48 ja -2.75 @2.90

Kui nüüd Bayern võidab 3-0 ja ma panen 10€ -2.75 peale siis kas saan 29€ tagasi? Ma ikka ei saa sellest 0.25st aru...
Tänud vastuse eest ette ära!

telekavaataja
22.03.15, 19:12
Sa saad 5 eurot tagasi ja 5 korrutatakse võidukoefitsendiga.

Delfino
22.03.15, 19:41
Hmm siis on ju mõistlik panna -2,5 @ 2,48... Juhul kui see 3:0 vms 3 väravaline võit tuleb võidad rohkem ju ja kui tuleb väiksem kaotad mõlemal juhul 10 või ei?

Sonderfern
07.04.15, 14:14
Pinnacle withdraw

Pole veel pinnaclega eriti kogemusi, seega küsin seda, et kas on normaalne, et pärast withdraw tegemist jääb cash balance samaks? Midagi vist ei tehta, enne kui väljamakse on võetud töötlusesse?

Sonderfern
08.04.15, 01:41
Problem solved.

jabadabadoo
15.08.15, 14:34
bet365, mul on konto peal boonus raha.kui tahan panna riskivaba panuse,ka siis ikka saab raha tagasi või ei tohi boonus raha kontol olla.

Sonderfern
16.08.15, 18:40
Ilmselt pead silmas City vs Chelski 25€ pakkumist, minu teada kehtivad need ka siis kui mingi üldboonus peal on aga uuri chatist, see ei tohiks üldse palju aega võtta ;)

Bushido
23.09.15, 17:16
4334

Kui tekib nende eripanustes sümbioos ehk antud näites 1.28 on kaks korda, kas siis on tegemist kindla võiduga?

zizi
23.09.15, 19:42
Kui seisuks jääb 1:1, siis kellad ju :D?

Bushido
23.09.15, 20:03
Kas kaotuse- või võidualarm kellab? :confused:

Game0ver
09.10.15, 17:03
On mingit legaalset viisi, kuidas välismaistele portaalidele ligi pääseda? WilliamHill, bet365 jne? Ühesõnaga - kas see google dns on legaalne või kui jälile saadakse on jama majas?

Busby
09.10.15, 18:36
Bet365 puhul kasutan mina 365sb.com veebilehte ja kahe aastaga mingit jama küll olnud pole.

Sonderfern
09.10.15, 18:53
On mingit legaalset viisi, kuidas välismaistele portaalidele ligi pääseda? WilliamHill, bet365 jne? Ühesõnaga - kas see google dns on legaalne või kui jälile saadakse on jama majas?

Suht kindel, et sellest mingit jama ei tule, seda kasutavad väga paljud ja mingit seadusliku jama kindlasti ei tule.

Kusjuures viimane kord kui tele 2ga uue telefoni lepingu tegin siis märkasin, et polegi EMTA keeldu peal.

Game0ver
10.10.15, 21:46
Ehk siis matched bettingut saab ka Eestist teha.

mjaasa
23.10.15, 12:27
Hakkasin hiljuti oma lõbuks panustama väikeste summadega a'la euro. Keegi viitsiks kiirelt põhitõed selgeks teha? Eelkõige huvitab handicap(kuidas seda arvestada) ja under/over (näiteks väravate puhul 1.0 ja 1.5 erinevused)

telekavaataja
23.10.15, 12:52
Hakkasin hiljuti oma lõbuks panustama väikeste summadega a'la euro. Keegi viitsiks kiirelt põhitõed selgeks teha? Eelkõige huvitab handicap(kuidas seda arvestada) ja under/over (näiteks väravate puhul 1.0 ja 1.5 erinevused)

Händikäpid ja Overid, mis lõppevad .5-ga (näiteks 1.5; 2.5) on kõige lihtsamad. Võtame näiteks standartse over 2.5. Kui mängus lüüakse 2 väravat, lüüakse vähem kui 2.5, siis oled kaotanud (teadupoolest saab mängus vaid täisarv väravaid olla, seega 0,1, või 2 puhul kaotad; 3 ja enama puhul võidad). Sama kehtib igasuguste teiste overite puhul.

.5 lõpuga händikäpide puhul on sama loogika. Kui on händikäp -1.5, siis sa liidad vastavale võistkonnale (või lahutad, kudias võtta) 1.5 väravat. Näiteks Juventus vs. Atalanta. Juve Händikäp -1.5 tähendab, et Atalantale lisatakse (või Juventuselt võetakse ära) 1.5 väravat. Seega, et panus mängiks, peab Juventus võitma kahe väravaga vähemalt.

Igasugused 1.0 ja 2.0 omavad vähem väärtust, samas on nendes ka vähem riski. Kui on over 3.0, siis panuse võitmiseks, peab olema ikkagi mängus vähemalt 4 väravat. Samas, kui mängus tuleb täpselt 3 väravat, saad raha tagasi. Sama kehtib ka händikäppide puhul. AH -1.0 tähendab, et kui võistkond võidab täpselt 1 väravaga, saad raha tagasi.

Händikäpid ja overid 0.25 ja 0.75 on segu .5 ja .0 lõpuga händikäppidest. 1.25 tähendab, et pool panust mängib 1.0, teine pool 1.5.

mjaasa
23.10.15, 13:03
Arvasingi midagi taolist, kuid need koma null lõpuga ajasid segadusse. Ehk siis saab panuse tagasi. Suured tänud :)

mazz
23.10.15, 15:32
Alustuseks tuleks põhitõed (http://www.soccernet.ee/tammeka-hea-voimalus-sillamaed-napistada#kommentaarid) läbi lugeda. Eriti soovitaks sealt lugeda väärtuse kohta, sest mulle tundub, et selle vastu eksitakse panustamisel kõige rohkem.

Pikas perspektiivis ei oma mingit tähtsust, millistele koefidele mängida või kuivõrd kindel bet tundub ... tähtis on ainult see, et panuse eeldatav väärtus oleks positiivne. Ehk siis: panustada tuleks ainult sündmusele, mille toimumise tõenäosus on suurem kui koefitsiendi protsentuaalne väärtus (tabel (http://www.isfa.com/odds-probability-chart.php)).

j6u1uv4n4
23.10.15, 15:45
Alustuseks tuleks põhitõed läbi lugeda. Eriti soovitaks sealt lugeda väärtuse kohta, sest mulle tundub, et selle vastu eksitakse panustamisel kõige rohkem.

Pikas perspektiivis ei oma mingit tähtsust, millistele koefidele mängida või kuivõrd kindel bet tundub ... tähtis on ainult see, et panuse eeldatav väärtus oleks positiivne. Ehk siis: panustada tuleks ainult sündmusele, mille toimumise tõenäosus on suurem kui koefitsiendi protsentuaalne väärtus (tabel (http://www.isfa.com/odds-probability-chart.php)).

Alustuseks tuleks põhitõed läbi lugeda.

mazz
23.10.15, 15:54
Hah. Seda linki tahtsin: http://www.bettingexpert.com/academy/betting-fundamentals/betting-odds-explained

El President
10.12.16, 22:42
rubriigist rumal küsimus: kui teha esimene sissemakse Coolbeti kontole ja saada selle eest boonust, kas siis võib raha endale kohe tagasi kanda ja mängida edasi boonusega?

-RoMaRiO-
10.12.16, 23:47
rubriigist rumal küsimus: kui teha esimene sissemakse Coolbeti kontole ja saada selle eest boonust, kas siis võib raha endale kohe tagasi kanda ja mängida edasi boonusega?

Ei. Alles siis kui boonus on vabastatud.

saxzz
10.02.17, 15:40
Kas sissemaksete ja väljamaksete puhul kannate otse pangast kontorisse raha või kasutatete näiteks Skrilli?
Olen kuulnud, et pangast otse kandes võib tulevikus jamasid tekkida, kui laenu võtta või midagi. On kellegil probleeme olnud?

Kui oled näiteks Unibeti kontole koguaeg pangast kandnud, siis vist enam sellel kontol Skrilli kanda ei saa?

mjaasa
10.02.17, 16:25
Kas sissemaksete ja väljamaksete puhul kannate otse pangast kontorisse raha või kasutatete näiteks Skrilli?
Olen kuulnud, et pangast otse kandes võib tulevikus jamasid tekkida, kui laenu võtta või midagi. On kellegil probleeme olnud?

Kui oled näiteks Unibeti kontole koguaeg pangast kandnud, siis vist enam sellel kontol Skrilli kanda ei saa?
Ega nad rohkem kui aasta tagasi ikka ei vaata, vist. Kunagi googeldasin, siis keegi väitis nii

ltrubetsky2
11.02.17, 10:49
Kunagi võtsin auto liisingusse , öeldi, et ei saa , sest tegelete hasartmängudega.Aga samas öeldi ,et neli kuud ärge tegelege siis proovige uuesti, kolme kuu pärast otsustasin proovida ja probleeme ei tekkinud.Sama lugu krediitkaardiga öeldi kohe , et neli kuud ärge mängige ja sai jällegi kolme kuu pärast.

ltrubetsky2
11.02.17, 10:50
Swedbank*

telekavaataja
13.02.17, 10:07

Kui oled näiteks Unibeti kontole koguaeg pangast kandnud, siis vist enam sellel kontol Skrilli kanda ei saa?Kunagi 3-4 aastat tagasi korteriostuks laenu taotledes nõuti viimase 12 kuu pangaväljavõtet. Oleks seal märk pangaülekannetest, seisaksin silmitsi probleemidega- see on fakt.

Halb ründaja
13.02.17, 11:06
Hea küsimus oleks, kas pangad suudavad ka Skrilli sisse/välja makseid klassifitseerida kuidagi hasartmängurluse alla?

Aga üldiselt, kes tegeleb tõsisemalt, sellel tasub ehk teha endale 1 pangakonto kuhu tuleb palk jne ning teine, kus saad oma kandeid teha.

telekavaataja
13.02.17, 11:14
Kui sul on ikka iganädalaselt või igakuiselt väljamaksed Skrilli, siis ega pangad ka lollid pole. Skrilli peamised kliendid on ikkagi bookied.

Halb ründaja
13.02.17, 11:19
Kui sul on ikka iganädalaselt või igakuiselt väljamaksed Skrilli, siis ega pangad ka lollid pole. Skrilli peamised kliendid on ikkagi bookied.

Seda küll, aga Skrilli kasutatakse ka muul eesmärgil. Osades netipoodides saab sellega maksta ja üleüldiselt riikidevahelisi ülekandeid on üsna lihtne sellega teha. Noh nagu paypal, kuigi kordades vähem populaarne.

Seega, kas nad suudavad kuidagi referentsnumbrite vms järgi sügavamalt uurida?

telekavaataja
13.02.17, 11:21
Seda küll, aga Skrilli kasutatakse ka muul eesmärgil. Osades netipoodides saab sellega maksta ja üleüldiselt riikidevahelisi ülekandeid on üsna lihtne sellega teha. Noh nagu paypal, kuigi kordades vähem populaarne.

Seega, kas nad suudavad kuidagi referentsnumbrite vms järgi sügavamalt uurida? Ma ise ei usu, et nad nii detaili lähevad. Siiski olenevalt väljakannete sagedusest ja suurusest peab olema valmis sedasorti päringuteks.

tudeng
13.02.17, 12:03

Seega, kas nad suudavad kuidagi referentsnumbrite vms järgi sügavamalt uurida?

Skrilli pangast kannet tehes küsitakse, kas gambling related või mitte. Ilmselt see identifikaator jääb külge.

QRkood
13.02.17, 12:17
Oletame, et tahan siis aasta pärast eluaseme laenu võtta. Saan aru, et oma põhikontolt nagu ei tasuks väga kandeid ennustussaitidele teha. Ning läbi skrilli ka mitte. Mis oleks aga siis lahendus? Halva ründaja poolt pakutud teine konto kuskil teises pangas?

telekavaataja
13.02.17, 12:22
Oletame, et tahan siis aasta pärast eluaseme laenu võtta. Saan aru, et oma põhikontolt nagu ei tasuks väga kandeid ennustussaitidele teha. Ning läbi skrilli ka mitte. Mis oleks aga siis lahendus? Halva ründaja poolt pakutud teine konto kuskil teises pangas? Minu käest küsiti kõikide pangakontode väljavõtteid, mis mul olemas.

J.R.I.M
13.02.17, 12:26
Kes küsib? Pole kunagi siukest asja tähele pannud. Ning kas selliste andmete omavahelise (pankade) jagamise juures juba 3 nda persooni seadus ei tule mängu?

Ühesõnaga kui kasutada pank - skrill - konto - skrill - pank meetodit siis minu loogika ütleb küll, et keegi ei saa mingeid järeldusi sellest pangas teha, sest nagu ka Halb ründaja juba ütles, kasutatakse Skrilli ka muudel eesmärkidel.

E: Küsimus siis oli tudengile

telekavaataja
13.02.17, 12:29
Kes küsib? Pole kunagi siukest asja tähele pannud. Ning kas selliste andmete omavahelise (pankade) jagamise juures juba 3 nda persooni seadus ei tule mängu?

Ühesõnaga kui kasutada pank - skrill - konto - skrill - pank meetodit siis minu loogika ütleb küll, et keegi ei saa mingeid järeldusi sellest pangas teha, sest nagu ka Halb ründaja juba ütles, kasutatakse Skrilli ka muudel eesmärkidel.

E: Küsimus siis oli tudengile Kuna ma ei ole seadustes liiga tugev, siis ma ei hakka edasi kommenteerima, jagan vaid enda kogemust. Kuna mul tol hetkel ei olnud absoluutselt midagi varjata, siis jagasin enda andmeid. Tolleks hetkeks, kui mina laenu taotlesin, polnud 15 kuud ühtegi kannet ei Skrilli ega bookiele tehtud. Küll on aga minuteada mingisugune direktiiv, mis sunnib pankadelt sedasorti infot (gambling alert vms) nuhkima. See, kui kaugele on neil õigus ja vajadus minna, ei oska ma täpsemalt kommenteerida.

tudeng
13.02.17, 12:32

E: Küsimus siis oli tudengile

Skrill küsib.

http://foorum.soccernet.ee/attachment.php?attachmentid=5172&stc=1

J.R.I.M
13.02.17, 12:37
Skrill küsib.

http://foorum.soccernet.ee/attachment.php?attachmentid=5172&stc=1

Mul siukest asja ette ei tule.

Ja minu arusaam kogu skrilli äriideest ongi täpselt see, et nad pakuvad sulle viisi kuidas sa saaksid oma raha ülekandeid panga eest "peita".

QRkood
13.02.17, 22:23
Mul siukest asja ette ei tule.

Ja minu arusaam kogu skrilli äriideest ongi täpselt see, et nad pakuvad sulle viisi kuidas sa saaksid oma raha ülekandeid panga eest "peita".

Ühesõnaga sa kasutad kas Manual bank transferi või Instant bank transferi? Credit/Debit varjandi puhul on tuleb tõesti selline asi ette.

J.R.I.M
14.02.17, 12:39
Ühesõnaga sa kasutad kas Manual bank transferi või Instant bank transferi? Credit/Debit varjandi puhul on tuleb tõesti selline asi ette.

Tuleb nii välja

cabron
14.02.17, 23:45
Oletame, et tahan siis aasta pärast eluaseme laenu võtta. Saan aru, et oma põhikontolt nagu ei tasuks väga kandeid ennustussaitidele teha. Ning läbi skrilli ka mitte. Mis oleks aga siis lahendus? Halva ründaja poolt pakutud teine konto kuskil teises pangas?

Mitte laenutahtev sõber leida ja tema kaudu teha arveldusi. Võtad kontolt välja, annad sularahas temale, tema enda Skrillist teeb sinu Skrilli ja vastupidi.

cabron
14.02.17, 23:46

muideks, miski aasta või nii tagasi, ei saanud näiteks Danskest teha kannet Skrilli, kui gambling panna. Ja siis kui panid non-gambling, siis ei saanud omakorda bookiele kanda :D

rahvaspordipäev
14.02.17, 23:59
Skrillist saab tellida mastercardi, mis töötab kenasti deebetkaardina poes makstes või sula välja võttes ning ka netis ettemakstud krediitkaardina.

cabron
15.02.17, 00:00
Skrillist saab tellida mastercardi, mis töötab kenasti deebetkaardina poes makstes või sula välja võttes ning ka netis ettemakstud krediitkaardina.

jaa, aga kuidagi peab seda laadima ka vahetevahel ju :) enamus panustajaid vähemalt küll.

cabron
22.02.17, 13:16
novot, nüüd ongi käes. mul oleks tarvis saada väike summa 20 või 25 EUR enda Skrilli kontole. Kas keegi lahke hing on nõus seda tegema ja eelnevalt oma pangakonto mulle saatma, et ma saaks lasta pangaülekande teha. Ise olen kandevõimalustest eemal kahjuks, aga ilmnes vajadus omada pisut raha Skrilli kontol...

Tänan!

2mSööt3mMööda
22.02.17, 15:42
novot, nüüd ongi käes. mul oleks tarvis saada väike summa 20 või 25 EUR enda Skrilli kontole. Kas keegi lahke hing on nõus seda tegema ja eelnevalt oma pangakonto mulle saatma, et ma saaks lasta pangaülekande teha. Ise olen kandevõimalustest eemal kahjuks, aga ilmnes vajadus omada pisut raha Skrilli kontol...

Tänan!

Pane siis garantiiks siia ülesse enda nimi ja mingi piinlik pilt endast naiste aluspesus. Kui üle lased, siis saab seda kättemaksuks su tuttavatele saata :rolleyes:

QRkood
22.02.17, 16:13
Pane siis garantiiks siia ülesse enda nimi ja mingi piinlik pilt endast naiste aluspesus. Kui üle lased, siis saab seda kättemaksuks su tuttavatele saata :rolleyes:

Kuidas tema saab üle lasta?

2mSööt3mMööda
22.02.17, 16:41
okok. Jäi sõna "eelnevalt" kahe silma vahele.
Võib jätta ulakad pildid avaldamata :)

cabron
22.02.17, 19:43
lol :D

football2u
26.02.17, 13:58
Soovitage appi/site'i, kust saaks valitud mängudel push notificationeid kasutada. Varem oli Bet365 perf selleks, aga nüüd ei saa isegi telefonis sinna ligi.

EgoTrip
26.02.17, 21:42
Soovitage appi/site'i, kust saaks valitud mängudel push notificationeid kasutada. Varem oli Bet365 perf selleks, aga nüüd ei saa isegi telefonis sinna ligi.

FotMob

QRkood
26.02.17, 22:12

Miks ei saa? Ma ise salvestasin 365sb.com lehe shortcutina home screenile ja notificationid toimivad ilusti.

cabron
26.02.17, 22:31
mida täpsemalt notifikeeritakse?

QRkood
26.02.17, 22:34
mida täpsemalt notifikeeritakse?

Mängudele mida ei vaata panen väravatele.

football2u
02.03.17, 10:57
Miks ei saa? Ma ise salvestasin 365sb.com lehe shortcutina home screenile ja notificationid toimivad ilusti.

Väga hea! Tavalingilt enam ei avanenud. Ja mu tuttavatel sama jama.

Shparkz
12.04.17, 00:40
Üritan Unibetist raha välja kanda. Tahtsid id kaardist pilte. Saatsin ja asi korras. Nüüd tahavad konto väljavõtet näha. Möh? Miks? Lihtsalt saadan enda väljavõtte neile? Naljakas..

Shparkz
12.04.17, 01:45
Krt arvutist vaadates seda teadet enam pole. Mobiilis on..mitte kottigi ei saa aru. Eks peab nende klienditeenindust piinama ikka.

Sonderfern
12.04.17, 22:22
Paras wtf jah, pole nende asi sinu konto väljavõtet vaadata. Või tahavad siis ehk lihtsalt kviitungit või maksekorraldust selle kohta kui tegid Unibeti sissemakse? See on nagu okei, ma arvan.

telekavaataja
12.04.17, 22:27
Jah, ka mul tahtsid. Panin filtri ühele päevale ja saatsin. Neid vist huvitab rohkem see konto number, sinu nimi jne. Aga Unibeti klienditeenindusega soovin edu.

Shparkz
13.04.17, 00:26
Klienditeenindusse saatsin 3 emaili. Mitte ühtegi vastust :D

telekavaataja
13.04.17, 00:27
Klienditeenindusse saatsin 3 emaili. Mitte ühtegi vastust :D Mina sain nendega ühendust läbi inglisekeelse tšati. Siis hakkasid asjad liikuma.

Svenniid
13.04.17, 08:11
Täiesti kohutav on see klienditeenindus suhteliselt igalpool. Ma lihtsalt ei saa aru kuidas nad ise on nõus nii opereerima ja kas tõesti pole siis asjalikke klienditeenindajaid kuskilt võtta? Olybeti support näiteks eile ei teadnudki, et Dortmundi ja Monaco mäng edasi on lükatud. Kurat, see uudis oli igalpool esikülgedel + kõige suurem bettide arv peaks selle mängu peale jooksma, isegi kui väga spordihuviline pole, peaks nagu end kursis ikka maailmas toimuvaga hoidma. Aastast aastasse see jama nendega ja midagi ei muutu. Kui nüüd mõni teenusepakkuja suudaks end kokku võtta ja teha tõesti suurepärase klienditeeninduse (näiteks bet365 support oli lihtsalt super) suudaks nad palju-palju kliente endale meelitada. Pole ju suur investeering teha, võrreldes sellega mis nad võidaksid.

Halb ründaja
13.04.17, 14:17
Täiesti kohutav on see klienditeenindus suhteliselt igalpool. Ma lihtsalt ei saa aru kuidas nad ise on nõus nii opereerima ja kas tõesti pole siis asjalikke klienditeenindajaid kuskilt võtta? Olybeti support näiteks eile ei teadnudki, et Dortmundi ja Monaco mäng edasi on lükatud. Kurat, see uudis oli igalpool esikülgedel + kõige suurem bettide arv peaks selle mängu peale jooksma, isegi kui väga spordihuviline pole, peaks nagu end kursis ikka maailmas toimuvaga hoidma. Aastast aastasse see jama nendega ja midagi ei muutu. Kui nüüd mõni teenusepakkuja suudaks end kokku võtta ja teha tõesti suurepärase klienditeeninduse (näiteks bet365 support oli lihtsalt super) suudaks nad palju-palju kliente endale meelitada. Pole ju suur investeering teha, võrreldes sellega mis nad võidaksid.

Ega need turgude laadijad ja jälgijad customer servicet sulle ei tee. Tihti on tegu ka ju naisterahvastega, kes nagunii ilmselt tööväliselt väga sporti ei jälgi.

Ja noh, teenuse saad ilmselt sama kvaliteetse kui on nende CS töötajate palgad.

Svenniid
13.04.17, 16:08
Ega need turgude laadijad ja jälgijad customer servicet sulle ei tee. Tihti on tegu ka ju naisterahvastega, kes nagunii ilmselt tööväliselt väga sporti ei jälgi.

Ja noh, teenuse saad ilmselt sama kvaliteetse kui on nende CS töötajate palgad.

Sa ei saanud mu poindist aru. Minu mõte oligi selles, et kuna tegu on sellise mänguga kuhu läheb nii või naa suur kogus bette, peaks support sellega kursis olema.
Ütlesin ju, et supporti peab rohkem investeerima. See tähendabki, et tuleb teha koolitusi, tõsta palka, et saaks tööle selliseid inimesi kes jagavad asjast natukenegi.

Shparkz
13.04.17, 16:33
Saatsin siis Unibetile maksekinnituse sellest korrast, kui sinna raha kandsin...vastust pole. Kaua võib mingit PDF faili vaadata ja menetleda nagu?!

Halb ründaja
13.04.17, 16:45
Saatsin siis Unibetile maksekinnituse sellest korrast, kui sinna raha kandsin...vastust pole. Kaua võib mingit PDF faili vaadata ja menetleda nagu?!

Kui ma enda erinevaid "tõendeid" nende saidil üles laadisin, siis seal oli antud orienteeruv aeg ka. Äkki mingi 3-5 päeva ehk siis nädal pmst.

urmar
27.04.17, 15:58
. Stats iseloomustab ilmselt kõige paremini seda mängu (pealelöögid Maardule 29-5, ohtlikud rünnakud 113-44, nurgalöögid 16-1).

Olen järjekordselt valmis tunnistama oma amatöörlust, aga ma ei saa aru, mida tähendab ohtlikud rünnakud 113-44.

Kui oled juba ignoreerima asunud, siis ära vaevu vannet rikkuma. :)

Lambimees
28.04.17, 00:12
Seda tähendabki, et üks tiim on teinud 113 ohtlikku rünnakut ja teine 44. Ehk siis enamvähem skaudi hinnang ja pmst kui ründav tiim jõuab vastase kolmandikule.

urmar
28.04.17, 15:55
Seda tähendabki, et üks tiim on teinud 113 ohtlikku rünnakut ja teine 44. Ehk siis enamvähem skaudi hinnang ja pmst kui ründav tiim jõuab vastase kolmandikule.

See skaut võiks kohe kukele minna, kui ligi 30-se keskmise vanusega Maardu teeb 113 ohtlikku rünnakut (rõhutan just, et ohtlikku) ja sooritab seejuures vaid 29 pealelööki.

Andres.
28.04.17, 15:59
Ilmselt n-ö "ohtlik rünnak" on otsetõlge mõnest ingliskeelsest terminist, mis kihlveofirmade jaoks tähistab igat palliga vastase kolmandikule jõudmist.

Lambimees
28.04.17, 18:04
Ilmselt n-ö "ohtlik rünnak" on otsetõlge mõnest ingliskeelsest terminist, mis kihlveofirmade jaoks tähistab igat palliga vastase kolmandikule jõudmist.

Dangerous Attack on ingliskeelne termin.

Huvi pärast uuriks, kas keegi Eesti saalihokist ka jagab midagi. Finaali kolmas mäng täna õhtul.

Cule
29.04.17, 01:52
See skaut võiks kohe kukele minna, kui ligi 30-se keskmise vanusega Maardu teeb 113 ohtlikku rünnakut (rõhutan just, et ohtlikku) ja sooritab seejuures vaid 29 pealelööki.

Dangerous attack on näiteks see ka kui kaitsja paneb ründajale pikka ette vastase kaitsetsooni,aga too jääb kaotajaks vastaste kaitsjate vastu. Ühesõnaga sellega on mõeldud palli asukohta, mitte et tegu oleks üli ohtliku olukorraga värava ees. Aga ikkagi saab Dangerous attackide järgi üsna täpselt öelda, kumb tiim domineerib.

salajane33
29.04.17, 18:46

Olenevalt kontorist ja skaudist võib dangerous attacki määramine ka erinev olla. Teiste andmete järgi oli sellel mängul ohtlikud rünnakud 90-40. See selleks. Võiksid isegi mõista, et posession või dangerous attacks on lihtsalt statistilised näitajad. Kui meeskond saab 20 nurgalööki siis see ei võrdu ju kohe 5 väravaga. Näiteks eilse Levadia-Pärnu mängus olid statistilised andmed üsna sarnased Maardu mängule (dangerous attacks 91-24, löögid 28-2, nurgad 17-0), aga Levadia suutis lihtsalt rohkem raami lüüa ning oma võimalused realiseerida. Kõike ei saa alati mustvalgelt võtta.

cabron
29.04.17, 19:14
ei tea kui tõepärased need on, vahel on 130 dangerous attacki ja teisel matšil jällegi 15 terve mängu peale - aga konkreetse matši jõujooni näitab kindlasti.

urmar
29.04.17, 20:03
Olenevalt kontorist ja skaudist võib dangerous attacki määramine ka erinev olla. Teiste andmete järgi oli sellel mängul ohtlikud rünnakud 90-40. See selleks. Võiksid isegi mõista, et posession või dangerous attacks on lihtsalt statistilised näitajad. Kui meeskond saab 20 nurgalööki siis see ei võrdu ju kohe 5 väravaga. Näiteks eilse Levadia-Pärnu mängus olid statistilised andmed üsna sarnased Maardu mängule (dangerous attacks 91-24, löögid 28-2, nurgad 17-0), aga Levadia suutis lihtsalt rohkem raami lüüa ning oma võimalused realiseerida. Kõike ei saa alati mustvalgelt võtta.

Juhtisin lihtsalt tähelepanu, et Romariol oli kirjas ohtlikud rünnakud 113-44, mis on lihtsalt ebareaalne. Olukord muutub, kui need numbrid tegelikult pallipõrkeid tähendavad. Mina lihtsalt ei kirjutaks oma tekstis, et üks meeskond teeb 113 ohtlikku rünnakut mängus. Pole lihtsalt võimalik. :p

urmar
29.04.17, 20:08
Selgitan veelkord võimalikele taipamatutele, et ma lähtusin eestikeelsest kirjast, et tehtud on 113-44 ohtlikku rünnakut mängu kohta, mis on lihtsalt nonsess. Võimalikud tõlgendused ei tule siin arvesse, sest levitati ikkagi eestikeelset infot. :D

Svenniid
29.04.17, 20:14
Eestikeelsest kirjast?
Mida ma lugema pean siin. Sulle ju selgitati ära mida need tähendavad panustamise maailmas, tegelt ka.

Delfino
29.04.17, 20:19
Bettimisega kokku puutunud inimene teab seda terminit. Kes ei teadnud sai oma vastuse. Ära nüüd ise kogemata taipamatu ole.

urmar
29.04.17, 20:28
Bettimisega kokku puutunud inimene teab seda terminit. Kes ei teadnud sai oma vastuse. Ära nüüd ise kogemata taipamatu ole.

Bettimisega tegeleja võib teada ja aru saada paljustki, kui ta seda inglise keeles loeb. See ei tähenda eesti keeles 113 ohtlikku rünnakut mängu kohta korrektne oleks.

telekavaataja
29.04.17, 21:03
Väga hea meelega loeks ohtliku rünnaku täpset definitsiooni.

Delfino
29.04.17, 21:40
Mina kasutan 365. Ehk nagu keegi siin juba kirjutas, see pole vahetu oht väravale vaid kirjeldab üldist olukorda. Chatist: A dangerous attack simply refers to an attack that penetrates the opposition's side close to the goal

EgoTrip
30.04.17, 23:49
Selgitan veelkord võimalikele taipamatutele, et ma lähtusin eestikeelsest kirjast, et tehtud on 113-44 ohtlikku rünnakut mängu kohta, mis on lihtsalt nonsess. Võimalikud tõlgendused ei tule siin arvesse, sest levitati ikkagi eestikeelset infot. :D

What?
Tõlgendused ei tule arvesse, sest sa ei taha neid kuulda? Ära ole ruut.
Defineeri palun ohtlik rünnak, sinu enda vaatenurgast.

urmar
01.05.17, 00:59
What?
Tõlgendused ei tule arvesse, sest sa ei taha neid kuulda? Ära ole ruut.
Defineeri palun ohtlik rünnak, sinu enda vaatenurgast.

Ah, mis siin ikka vaielda, termin on lihtsalt valesti tõlgitud. Ohtlik rünnak on siis, kui tekib oht värava löömiseks ja neid juhtumeid naljalt üle 20-30 mängus pole. Kui kihlvedude süsteemis on vaja neid üle saja mängu kohta, las siis olla. Huvitav oleks vaadata selle skaudi tööd, kes peab koguaeg midagi klikkima, ikkagi 113+44=157 klikki ainult dangerousidest. Lisaks veel löögid, kornerid ja vahel ka väravad. Ilmselt peab koguaeg akupank abiks olema, muidu lülitub telefon välja ja väärt info võib kaduma minna. :)

Ma ei protesteeri ju kornerite või pealelöökide arvu üle, mis on mõistlikud numbrid.

-RoMaRiO-
01.05.17, 03:04
Hämmastav võime jaurata teema üle, millega ise absoluutselt kursis ei ole ning kui oluliselt pädevamad inimesed üritavad olukorda selgitada, siis laskuda täiesti debiilsesse vaidlusesse. Urmar, ma tõsimeeli loodan, et sa trollid siin foorumis, et inimesi ärritada, sest see vähemalt oleks vabandatav.

Kui sa ei suutnud ligi kümne erineva inimese selgitusest aru saada, siis ma väga ei loodagi, et sa seda postitust analüüsida suudad, aga miskipärast ma seda siiski hetkel kirjutan.

Postitus, millest teema alguse sai, näitas kujundlikult vaid tolle mängu statistilisi näitajaid, mida kihlveokontorid kuvavad klientidele ehk et saada üldpilti mängus toimunust. Mõiste dangerous attack (eestikeelsed bookied kasutavad samas kontekstis mõistet "ohtlik rünnak") näitab kujundlikult meeskonna aktiivsust vastase väljaku kolmandikul ning ei ole otseses seoses ohuga vastase väravale. See, kas selle elemendi nimetus peaks olema "ohtlik rünnak" või midagi muud, on juba täiesti teisejärguline teema, sest kõigi jaoks, kes seda tarbivad on see üheselt mõistetav. Palju subjektiivsem on mõiste "oht väravale", sest seda on adekvaatselt palju raskem hinnata. Ühe jaoks on hea tsenderdus karistusalasse, mida ründaja ei suuda ennetada, oht väravale. Teise jaoks jälle ei pruugi olla kuna pall ei jõudnud oma mängijale jne. Seetõttu ongi võetud kasutusele väga lihtsustatud statistiline element ehk palli jõudmine vastase kolmandikule, mis on üldjoontes kõigi jaoks üheselt mõistetav.

cabron
01.05.17, 04:11
sõimatakse või mitte, aga mõnus kui Panustamise alafoorumites debatt käib. Andke kuuma!

marcello
01.05.17, 04:51
Ah, mis siin ikka vaielda, termin on lihtsalt valesti tõlgitud. Ohtlik rünnak on siis, kui tekib oht värava löömiseks ja neid juhtumeid naljalt üle 20-30 mängus pole. Kui kihlvedude süsteemis on vaja neid üle saja mängu kohta, las siis olla. Huvitav oleks vaadata selle skaudi tööd, kes peab koguaeg midagi klikkima, ikkagi 113+44=157 klikki ainult dangerousidest. Lisaks veel löögid, kornerid ja vahel ka väravad. Ilmselt peab koguaeg akupank abiks olema, muidu lülitub telefon välja ja väärt info võib kaduma minna. :)

Ma ei protesteeri ju kornerite või pealelöökide arvu üle, mis on mõistlikud numbrid.

Poisssõber jättis maha või? Või mis krdi vajadus on ennast mitmes teemas täis lasta ja kaagutada nagu eit?
Teatud vanuses tekib mingi vajadus viimast sõna öelda, mis siis, et juba esimese sõnavõtuga vastu tuult kused ja ämbreid kolistad?

2mSööt3mMööda
01.11.17, 11:35
Võimalik, et on juba kusagilt läbi käinud aga huvitaks, et mis bettimisega seotud äppe kasutate?
Põhioddsid saan vaadatud flashscore äpist aga mille abil saaksin androidi moblast vaadata ka muid liine jne?

Pints
12.11.17, 21:55
Ehk rumal küsimus aga kas kuskil saab juba panustada ka sellele, et Holstein Kiel tõustes Bundesligasse lõpetab 2018/19 hooaja UEFA Europa League viival kohal?

telekavaataja
12.11.17, 22:56
Ehk rumal küsimus aga kas kuskil saab juba panustada ka sellele, et Holstein Kiel tõustes Bundesligasse lõpetab 2018/19 hooaja UEFA Europa League viival kohal? Otseselt vaevalt kusagil see panus on (vb hardcore Saksa kohalikel bookiedel ainult). Küll aga sa võid ükskõik kuhu pöörduda sellise palvega ja sulle arvutatakse välja koefitsient sellele.

Pints
13.11.17, 00:27
Otseselt vaevalt kusagil see panus on (vb hardcore Saksa kohalikel bookiedel ainult). Küll aga sa võid ükskõik kuhu pöörduda sellise palvega ja sulle arvutatakse välja koefitsient sellele.

Ma olen nii toores, et ei oska ka kuskile pöörduda sellise palvega :D
Huvitav, mis see koefitsent ka tuleks :tearsofjoy:

-RoMaRiO-
13.11.17, 00:35
Küsi mõne bookie juures chatis. Lihtsalt huvi pärast, miks sa sellist asja panustada tahad? :)

Pints
13.11.17, 02:54
Küsi mõne bookie juures chatis. Lihtsalt huvi pärast, miks sa sellist asja panustada tahad? :)

Eks ma siis uurin, tänud suunamast.
Miks?
Sellepärast, et nii läheb (võite seda salvestada) ja varakult panustades peaks ehk hea koefitsiendi saama :D

Epic
12.09.19, 23:56
Sain hiljuti halva üllatuse osaliseks, kui selgus, et scoresway.com on asjad kokku pakkinud. Kust nüüd USA spordi vorminäitajaid ja asju uurida?

j6u1uv4n4
13.09.19, 00:03
http://dailybaseballdata.com/cgi-bin/dailyhit.pl

http://www.statfox.com/mlb/gamematchup.asp

EgoTrip
02.04.20, 01:50
Kui tahaks kuskil 8 oma inimesega teha pokkeriõhtu onlines, siis milline lehekülg pakuks sellist võimalust?

-RoMaRiO-
02.04.20, 02:22
Kui tahaks kuskil 8 oma inimesega teha pokkeriõhtu onlines, siis milline lehekülg pakuks sellist võimalust?

Pokerstarsi home game sektsioon on ilmselt parim selleks, aga ka näiteks Olybet ja Coolbet pakuvad võimalust priivatturniir tellida.

$$$
02.04.20, 23:33
Pokerstarsi home game sektsioon on ilmselt parim selleks, aga ka näiteks Olybet ja Coolbet pakuvad võimalust priivatturniir tellida.

Ma soovitaks isegi Pokerstars.net mängige mängurahaga ja pärast tehke üksteisele ülekandeid. Ei ole vaja rake maksta ;) .

ericbana
15.08.20, 13:29
Mida loevad kontorid nö VAR sekkumiseks? Kas nt eilne Barca - Bayern mängu ühe värava kontroll ei ole seda? Kohtunik peab VAR pärast otsust muutma?

telekavaataja
15.08.20, 13:50
Mida loevad kontorid nö VAR sekkumiseks? Kas nt eilne Barca - Bayern mängu ühe värava kontroll ei ole seda? Kohtunik peab VAR pärast otsust muutma?

Kui kohtunik läheb ekraanilt ise kordust vaatama.

ericbana
15.08.20, 13:58
Kui kohtunik läheb ekraanilt ise kordust vaatama.

Tänud