PDA

View Full Version : Algamas on uus Premier League hooaeg

Tembu
17.07.02, 19:59
Millised on Teie ootused-lootused uueks hooajaks? Kes tuleb meistriks?

P.S. Isiklikud vabandused härra Jollu ees, et Aston Villa valikust välja jätsin:);)
Sunderland sai lisatud puht isiklikel põhjustel.

Kaarel
17.07.02, 20:21
Sunderlandi lisasid sa sinna valikusse küll asjata. Nad on hetkeseiseuga üks põhilisi kandidaate väljakukkumisele.

vandersell
17.07.02, 20:38
See Sunderland on sinna lisatud vist sellepärast, et osadele foorumlastest meelepärane olla.:P

Martin
17.07.02, 20:40
Las ma pakun, kes Newcastle poolt hääletas :P

Pätu
18.07.02, 04:58
mis siin ikka hääletada,. muidugi tuleb aston villa. a raisk ma miski muu mansa poolt küll häält panema ei hakka, a jah. sunderlandil pole pikka läbu. kukuvad alla, kui reid jätkab

Oll
18.07.02, 06:27
Liverpool võiks see aasta asja ära teha........

dreyd
18.07.02, 12:05
hääletama ei hakka, aga minu toetus kuulub Leedsile ja ka Maksa-Poolile

go HAKA

mcnamara
18.07.02, 13:41
Mul on au Liverpool hääletusel juhtima viia. :r66m12:
Tegelikult ka, arvan, et sellest hooajast võib meile õnnelik tulla. Kõik märgid on esialgu positiivsed, Steven Gerrard on loodetavasti ka pärast operatsiooni hoopis rohkem platsil.
ManU ja Arsenal on muidugi jälle peavastased - mõne teise meeskonna esimeseks tulek on puhas utoopia.

jyriöö
18.07.02, 15:33
andsin ka oma hääle Poolile. Kõhutunne ütleb, et see aasta on nende. Mängijad on korralikud, treener tasemel, ehk tuleb Premieri tiitel lõpuks ära ka

indrek
18.07.02, 15:43
Sunderland võidab, see on peaaegu kindel. Mingid võimalused jäävad ehk ka ManUle ja Poolile. Välja seevastu lendavad smoggied ja tõenäoliselt ka kaks uustulnukat West Brom ja B City. Väljalangemisvõimalus ka Fulhamil. Newcastle - paraku jälle midtable.

vandersell
18.07.02, 15:46
Indrek, võiks teha mingid panused- näiteks kui Sunderland võidab, plekin mina sulle viis tonni ja kuimitte, siis sina mulle? Sobib?

Kaarel
18.07.02, 15:47
Sunderland võidab, see on peaaegu kindel.

Tõenäoliselt pead silmas seda, et Sunderland on esimeste seas, kui keerata liigatabel ümber.

gnat
18.07.02, 15:52
arsenali ei maksaks ka unustada Premieris ta üli tugev aga Euroopas jälle ebaõnnestuja kahjuks oma võõrsilmängudega......... aga see teine on veidike pessimistlik :D ehk läheb paremini

indrek
18.07.02, 15:58
vandersell sul pole ju raha. mille eest sa mulle plekid.
mul seevastu pole motivatsiooni - william hillil on tõenäoliselt Sunderlandi jaoks parem kurss ja tal on raha, et see mulle välja ka maksta.
Nii et nendel kahel põhjusel vandersellike jääb ära.

vandersell
18.07.02, 16:06
indrek, miks nii üleolevalt? ma pole sul kallim, et mind vandersellikeseks kutsuda. Ja küll ma selle raha kokku kraabiks. Mis puutub willhilli, siis selles osas on sul õigus.

indrek
18.07.02, 16:54
vabanda selle vandersellikese pärast.
enam nii ei ütle - asi selles, et kui ei eksi oled just sina see inimene kes siin foorumis raha pärast hädaldab ja siis järsku pakud viie tonnist kihlvedu! sellepärast ei suutnudki sellist asja tõsiselt võtta.

vandersell
18.07.02, 17:19
Vastu võetud ;)
Ega selle puruga priisata ei ole aga oma sõnast olen siiani kinni pidanud, mis siis, et lubaduse täideviimine teinekord aega võtab.

Tembu
19.07.02, 16:20
Nii,teeks siis väikse vahekokkuvõtte seisuga 19.07.2002 kell 12.09:
1.Liverpool FC Liverpooli linnast kusagilt Inglismaalt
2.Tundub,et ManU´l läeb paremini kui eelmisel aastal,teine koht on tulekul
3.Eelmise aasta meister ja karikavõitja The One and Only ARSENAL
4.Ja-ja-ja,eks see elu ole igav ja üksluine.Newcastle jälle neljas! I´m sorry,Berg ja Lua-Lua! Just kidding!:)
5.Rio minekul ja Leeds poodiumilt väljas.Ei tasu imestada,eks ju Martins?:)

Chazlor
19.07.02, 19:45
Allo

Ma arvan, et esiliiga võidab Derby sellel aastal :) ja olen nõus ka raha selle peale panema. Noored reservmeeskonna vennad saavad ennast viimaks tõestada ja primadonnad lüüakse minema. Usun Greogorysse. ::jump1: :r66m7: Nii et väljalangemist võib vaada kui \"Blessing in disguise\"

Premierships võtab ManU oma seekord. Ausalt öeldes ei avalda ei Arsenali ega ka Liverpooli ostud erilist muljet ja ManU on kõvema koosseisuga. Kui ka Ferdinand sinna läheb, siis see on raudselt parim ost sel hooajal Inglismaal. Kaitse oli eelmisel aastal pisut nõrk ja Ferdinand aitaks seda probleemi ka hästi lahendada. Nii et kuigi mulle ManU neist kolmest meeldib vähem arvan, et võtavad oma ja Arsenal saab olema nende pearivaal. Liverpool jääb Chelsea ja Newcastlega koos järgnevate kohtade pärast jagelema.

Tervitades

van der Sarjas
20.07.02, 00:20
Uuel hooajal lööb Premieri kinni jälle Arsenal. Neil kindlalt parim keskväli, kui Pires ja Ljungberg on tagasi vigastusest. Kaitsesse ootakse Adamsi asemele veel üht ostu, sest Keown hakkab väsima, aga eelmise hooaja algul mängis väga hästi ka Upson, kes peaks kohe-kohe vigastusest toibuma. Seega teistel pole eriti võimalusi. ManU on ainult sellisel juhul võimalus, kui nad suudavad värvata Ferdinandi, aga see pole ka antud hetkel ju kindel. Minu arvates ileks võinud saata selle patsiga vanamehe Seamani pensile, sest oma korda ootab minu arvates suure tulevikuga väga hea väravavaht Stuart Taylor.
Deby võidu peale 1.divisjonis ei paneks ma penni ka mitte, parimal juhul pääsevad nad play-offidesse.

KristjanN
20.07.02, 04:29
Ma ei hakka pikka möla ajama ManU võidab uue hooaja 100%:viha: kui nii ei juhtu siis LIVERPOOL normaalne!!!:D(nüüd on ERTAI õnnelik)

andres
20.07.02, 05:33
Pakun et ka see aasta tuleb põnev hooaeg ,mille võidab Newcastle:õnnelik:

SleepWalking
20.07.02, 13:34
tundub, et eelmise hooaja paremusjärjestus kehtib ka varstialgaval, et ikka
1. arsenal
2. pool
3. Munited

Pätu
20.07.02, 15:49
Originally posted by Chazlor

Allo

Ma arvan, et esiliiga võidab Derby sellel aastal :) ja olen nõus ka raha selle peale panema. Noored reservmeeskonna vennad saavad ennast viimaks tõestada ja primadonnad lüüakse minema. Usun Greogorysse. ::jump1: :r66m7: Nii et väljalangemist võib vaada kui \"Blessing in disguise\"

no ei tea kas just minema lüüakse aga simata nad saavad ja mänguaega ei anta :)

noortest võibolla vaid paar tükki saavad mänguaega

river
20.07.02, 18:35
Kes lööb kõige pikemaid palle ühe värava alt teiseni tuleb meistriks.Rohkem pikka inglased

Mõm17
21.07.02, 16:52
Liverpool tuleb üle pika aja jälle meistriks.
:õnnelik:
Loodan, et nad hakkavad ka ilusamat jalgpalli mängima

eston maravilha
25.07.02, 04:03
kes muu kui super aston villa:):)

kui aga meistriks tuleb west scum, scumberland või leeds siis söön ma oma mustad sokid koos muu aasta jooksul kogunenud musta pesuga ära

Kosk
25.07.02, 04:17
Vaatan, et kõik on siin kõvad mehed Sunderlandi maha tegema, aga te saate veel kindlasti nähe, kuidas paljude mahateigijate lemmikmeeskonnad just Sunderlandi poolt kotti pannakse ja kuidas Sunderland omale pääsu eurosarja vähemalt tagab. ja kindlasti ei hakka välja minema miski miki-hiire karika peale, et seal miski konnasööjate külameeskonna käest haledalt lakki saada..:D

Kaarel
25.07.02, 04:47
Kosk - ma teen sulle õlle välja, kui Scumberlandil õnnestub liigasse püsima jääda.

Kosk
25.07.02, 05:19
Originally posted by Kaarel

Kosk - ma teen sulle õlle välja, kui Scumberlandil õnnestub liigasse püsima jääda.

Hakka raha parem koguma. Kui viimati väljategisdiil oli, siis pidid ka ostma.
Mitte, et see antud teemasse puutuks, aga ära mainin ikkagi:
Nimelt lubasid suure suuga peale MM-i finaali, et KUI Pelgulinna JK peaks võitma Reaali, siis teed viis õlut. Reaal võttiski 4:0 lutti ja siis sa hakkasid korrutama, et puhas juhus ja täielik kobin. 4:0 on tõesti täpselt selline seis, mida võiks puhtaks kobinaks nimetada.

Kaarel
25.07.02, 13:37
Nimelt lubasid suure suuga peale MM-i finaali, et KUI Pelgulinna JK peaks võitma Reaali, siis teed viis õlut

Tegingi, nii et ära põe.

Kui juba juba kihlvedude peal asi läheb, siis pakun järgmist: kast õlle selle peale, kumb on hooaja lõppedes tabelis eespool, kas Newcastle või Sunderland. Mis sa sellest arvad?

mcnamara
25.07.02, 13:53
Härrased teil on ju oma teema selleks nägelemiseks? Miks peab seda siit lugema???

Maarek
30.07.02, 14:08
Originally posted by Dennis

Kaitsesse ootakse Adamsi asemele veel üht ostu, sest Keown hakkab väsima, aga eelmise hooaja algul mängis väga hästi ka Upson, kes peaks kohe-kohe vigastusest toibuma.

Hmm...
Et Keown on nagu nii kõva tegija, et mängib praegu Adamsi kohta ka või?

malagar
30.07.02, 15:06
Arsenal võidab !!!
Ja Adamsi kohta hakkab mängima Pascal Cygan , vanakene Keown ei pruugi tema ja Campelli kõrval üldse eriti mänguaega saada. Samas läheb elu raskemaks ka noorel talendil Ashley Cole`il kelle kohta võib peagi hakkatas ohustam üliandekas Juan .
Igastahes peaks Cygan olema superost ja mis peamine - kümme korda odavam kui Ferdinand .

Rebu
30.07.02, 15:43
Olen Liverpooli poolt :r66m7: Aga üpris kindel et ManU paneb kinni !!!:r66m2:

daK
30.07.02, 17:22
ju gunnersitel ikka on hooaja lõpus põhjust uue meistritiitli yle rõõmu tunda.:õnnelik:
usun samuti, et nufc on see aasta heas hoos. transfermarketil on nad igatahes yhed aktiivsemad-kas sellest kasu ka on,paistab peagi. :)