PDA

View Full Version : Kes tuleb meistriks?

mel21
17.07.02, 20:24
Kuivõrd hooaja eelvaate alla ununes hääletus tegemata, siis olgu eraldi topicuna see huvitav, lihtne, sirgjooneline, oluline ja ilma igasuguse konksuta küsimus omaette topicus esitet:

Kes tuleb meistriks?

Lihtsa klõpsa :hacker: ja anna oma hääl.

dieter
17.07.02, 20:59
Kas Sa Mel ise ka hääletasid või? Juhul kui jah, siis 3 hääletaja järel on seis üsna kindel (nagu oleks see muidugi esinduslik valik hinnangu andmiseks, aga siiski) :kaabu:

Oll
17.07.02, 21:08
Ise küll saksa liigast s****** ei tea, aga arvan, et meistriks tuleb sedakorda Dortmund;)

silverman
17.07.02, 21:11
Originally posted by Oll

Ise küll saksa liigast s****** ei tea, aga arvan, et meistriks tuleb sedakorda Dortmund;)

Siis tead ju piisavalt... :õnnelik:

-Antz-
18.07.02, 04:45
arvan ja loodan, et siiski bayern münchen!
ja seda 7 punktilise eduga...mmm... schalke ees!
kuna ma olen jube kehv ennustaja, siis see on ilmselt kõige ebatõenäolisem variant, mida järgmisel kevadel näha võib...
sama rida jätkates, 3. on borussia.
esialgu panin küll 2. ja 3. vastupidisesse järjestusse... eks kunagi hiljem saab ennast selle postituse pärast kiruda :D

mel21
18.07.02, 14:06
Originally posted by Oll

Ise küll saksa liigast s****** ei tea

:idee:
oi-oi :kulm: . aga tillukese eelreklaamina olgu öeldud, et trio dieter-aramis-mel on saanud valmis kuritegeliku plaaniga, alustada augustist jälle mängupäevade eelvaadete ning analüüsidega. sellega püüame tutvustada meile niivõrd armsat liigat :love: ning veidi leevendada totaalset infosulgu Eesti meediates.

dreyd
18.07.02, 14:19
Saksa-trio kiituseks võin öelda, et vähemalt minul Teie kirjatükke lugedes on küll koorunud selgem arusaam Saksamaa jalgpallielust ja-melust.

tänulik HAKA fänn

Rebu
23.07.02, 23:14
siin ei ole ju variantigi kes meistriks tuleb-Kaiserslautern:D

mel21
24.07.02, 02:40
Originally posted by Rebu

siin ei ole ju variantigi kes meistriks tuleb-Kaiserslautern:D

Hmmm...viis aastat tagasi tehti tollal taas 2. Bundesligast ülesse tõusnud lauternlaste võimaluste kohta kah :D. Esimeses voorus võideti võõrsil Bayernit :) ja tuldi 9 kuud hiljem meistriks. ;)

jyriöö
24.07.02, 02:48
Pakun, üllatus-üllatus, Bayern München. Koos Ballacki ja Deisleriga (muideks, teadjamehed, milline on mehe tervislik seisund) ei näe, et keegi suudaks neid tõsiselt ohustada. Neverkusen on nõrgem kui eelmisel aastal. Võib-olla Dortmund siiski ajab asja põnevaks.

van der Sarjas
24.07.02, 04:53
Kurat, see aasta vist saksas pingelist (nagu eelmine) hooaega ei tule, sest Bayernil on ju niiiii kõva koosseis, ainult võibolla Dortmundil on võimalus, aga siis peavad nad väga hästi mängima - kahju muidugi kui üks sats nii tugev on, juba nagu F1

mel21
25.07.02, 05:05
Originally posted by jyrioo

Pakun, üllatus-üllatus, Bayern München. Koos Ballacki ja Deisleriga (muideks, teadjamehed, milline on mehe tervislik seisund) ei näe, et keegi suudaks neid tõsiselt ohustada. Neverkusen on nõrgem kui eelmisel aastal. Võib-olla Dortmund siiski ajab asja põnevaks.

Herr Deisler on parjasti USA-s, kus hamburgimaa parimad arstid tema kallal opereerivad. Viimased teated, mis on saabunud telegraafiga kaugelt maalt, on olnud positiivsed. Hooaja alguseks Sebastian veel väljakule ei naase.
Sama mure on ka Berliinis. Tähtkaitsja Marko Rehmeri vigastus Paraguai mängust on osutunud tõsisemaks. Noorem Hoeness ehk Hertha mänedzher süüdistab DFB-d soolapuhumises...:oih:

Tegelikult on Bayern olnud iga aasta peafavoriit juba 1970-ndate algusest. Mitte alati pole see aga õnnestunud. Seetõttu mina igavasse hooaega ei usu. Pealegi, kas nimetus \"Neverkusen\" on ainult siin foorumis või ingliskeelses meedias laiemalt käibele tulnud?

Aramis
25.07.02, 09:50
Igav hooaeg pole tõenäoliselt võimalik.Usutavasti läheb tiitli otsustamiseks nagu kena traditsioon on alles viimases voorus.Ja Bayern võib megatugev tunduda - endiselt arvan, et reaalseidt tiitlipretendente on vähemalt kuus.

Hierro
25.07.02, 20:07
Arvan ja loodan, et Borussia Dortmund tuleb see hooaeg meitriks:õnnelik:

Aramis
26.07.02, 03:17
Originally posted by Hierro

Arvan ja loodan, et Borussia Dortmund tuleb see hooaeg meitriks:õnnelik:
Mul on selline jonnituju momendil - Hierro ,sa ei pea iga suvalise lause lõppu mingit nägu jätma.Ja teiseks see lauseehituse loogilisus on niijanaa.Sellest võiks järeldada, et sa ei ole kursis eelmise aasta meistriga, kelleks toosama Dortmund on.Normaalne oleks lauses olnud näha sõna \"jälle\" või \"jällegi\"

Hierro
27.07.02, 04:00
Mul on selline jonnituju momendil - Hierro ,sa ei pea iga suvalise lause lõppu mingit nägu jätma.Ja teiseks see lauseehituse loogilisus on niijanaa.Sellest võiks järeldada, et sa ei ole kursis eelmise aasta meistriga, kelleks toosama Dortmund on.Normaalne oleks lauses olnud näha sõna \"jälle\" või \"jällegi\"

No ma olen meelitatud, et see lause sulle silma jäi.
Ega neid emotsioone ei pea igalepoole toppima aga vaba MAA ja teen mis tahan. Muideks need eesti keele tunnid keskkoolis olid mul tõesti puudulikud. Pole siin imeks panna midagi....

Saksa liigaga olen ma paremini kursis kui Eesti omaga ja tean, et Dortmuni Borussia tuli eelime hooaeg 6\'ndat korda Saksa meistriks. Paremini minna ei saandki, peaasi, et mingi FC Bayern see hooaeg midagi looma ei hakkaks.

Aramis
27.07.02, 05:33
Igatpidi parem sõnavõtt kui eelmine.See ,et eelmine mulle silma jäi pole kompliment vaid otsevastupidi.Aga selle viimase kohta võiks küll komplimendi teha.Aga kui sa viimase lausega püüdsid vihjata minu eelistusele Bundesliigas, siis ennekõike olen ma liigas Kaiserslauterni fänn.Mis Eesti liigasse puutub, siis enamus liigadega on lihtsam kursis olla kui meie omaga.Nii, et Fernando, keep up the good work!

jyriöö
29.07.02, 16:54
Originally posted by mel21

Pealegi, kas nimetus \"Neverkusen\" on ainult siin foorumis või ingliskeelses meedias laiemalt käibele tulnud?
Ingliskeelsest meediast käis see termin väga laialt läbi, enne veel kui siin foorumis. Oma aktuaalsuse on ta nüüd loomulikult juba kaotanud. Isegi tunnen end veidi halvasti, et vanu haavu lahti torkima hakkasin.

Silver
30.07.02, 04:55
borussia meistriks!! jutul lôpp ise vihkan bundesligat aga borussiale vôib küll pöialt hoida.... bayerni ja bayeri meeskonnadadele ma küll kaasa ei ela down ja kôik...

Artur
30.07.02, 06:23

Aramis, mina j2lle arvan, et see lause oli igati selge ja loogiline ning sinu vingumine on p6hjendamatu.

Aramis
30.07.02, 14:52
Originally posted by Artur

Aramis, mina j2lle arvan, et see lause oli igati selge ja loogiline ning sinu vingumine on p6hjendamatu.

Täna arvan ka mina nii.Aga konkreetselt ei saa mina neist inimestest aru, kes kirjutavad ühe lause(igati loogilise,ok) ja viskavad selle lõppu suvalise emotsiooni, mida lause absoluutselt ei vaja.Ma loen kõiki lauseid koos nende emotioonidega ja ma ei saa aru inimesest ,kes ytleb ,et loodab Borussiat meistriks ja siis totralt särab.Ja kui aus olla ,siis ei saa ka aru ,miks üldse on vaja see üks lause öelda , kui muud öelda pole, sest pollis on võimalus see asi juba ära teha.
Kaotame ära põhjendusteta ühelauselised posititused!!!

mel21
01.08.02, 02:10
Nuuuh, olgem sõbralikud edasi.
Eks igaüks kirjutab, kuidas oskab. Kuigi eks minulgi ole huvitavam lugeda asjalike kommentaare või selgitusi, aga, noh, kui Hierro suudab oma tunded tulevase hooaja suhtes ühte lausesse paisata, siis minu poolest lasku käia (muide, on päris huvitav jälgida, kuidas Dortmund on taas popiks saanud; esimene kord oli nii kuue aasta eest, kui palju koledaid vuhvelneoon “möllereid” tänavale ilmus :D). Arvan, et päris mõttetut spämmimist või roppendamist oleme küll suutnud vältida.
Spämmimisega tuleb meelde, et esimesest voorust oleme kolmekesi taas liinil ja püüame foorumlasi pilduda kuuma infoga Bundesligast ;).

mel21
01.08.02, 02:11
Huvitav on jälgida ka kihlveokontorite prognoose. Brainbet annab erinevate kontorite keskmiseks ratioks järgnevad kvoodid (kes saab meistriks?). Tabeli ülemine ots on ootuspärane, kusjuures kahe esimese vahe ülejäänutega on märgatav. Minu arust on liiga kõrgelt hinnatud Müncheni lõvisid, keda mina ootan sel hooajal 10. kohast allpool. Kolmest väljalangejatest on kaks uustulnukat, kel aga tõepoolest saab väga raske olema. Kolmas uus Hannover 96 võib aga paar kohta isegi üleval pool olla.

1 Bayern München 2.00
2 Borussia Dortmund 3.64
3 Bayer 04 Leverkusen 6.46
4 Schalke 04 11.01
5 Hertha BSC Berlin 13.35
6 1. FC Kaiserslautern 25.38
7 Werder Bremen 40.00
8 Hamburger SV 57.00
9 VfB Stuttgart 70.53
10 TSV 1860 München 73.33
11 VfL Wolfsburg 88.33
12 Borussia Mönchengladbach 144.20