320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

2015 suurvõistlused

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    2015 suurvõistlused

    Homme hommikul algab tänavuse aasta esimene suurturniir ehk Aasia meistrikad. Naljakas aasta on, kuna sel aastal mängivad enda tiitli välja kõik olulisemad maailmajaod peale Euroopa. Ehk kui nüüd hakkab Aasia, siis järgmine nädal Aafrika, juunis L-Ameerika ja juulis Põhja-Ameerika.

    Ühesõnaga, miks ma seda kõike kirjutan, siis Aasia alagruppe vaadates on näha ikka väga vingeid alagruppe. Näiteks B-grupis on usbekid, Põhja-Korea, Hiina ja Saudi Araabia. Mina kutsun seda tinglikult inimõiguste ja sõnavabaduse alagrupiks.

    Grupis C mängivad Iraan, UAE, Katar ja Bahrein. Seda nimetaks labasem inimene plahvatusohtlikuks grupiks, aga see oleks ignorantne. Seetõttu nimetame seda rahajõmmide alagrupiks.

    Grupis D on Jaapan, Jordaania, Iraak ja Palestiina. Siin võib tõesti öelda, et tegu on plahvatusohtliku alagrupiga, mis tähendab siis eelkõige, et neid pigem pommitatakse pidevalt. Ootan palju väravaid.

    A-Grupp on kõige mõttetum. Seal mängivad Austraalia, Lõuna-Korea, Omaan ja Kuveit. Kui need kuradi Omaanid nii vaesed poleks, siis saaks nimetada seda majandusliku õitsengu alagrupiks, aga nüüd pean tunnistama, et tegu on alagrupiga, kus ma mõnda mängijat isegi tean ja äkki isegi vaatan mänge.

    Mängude ajad on seejuures üsna sõbralikud ehk 7, 9 ja 11 hommikul. Ehk enne tööd vaatad rõõmsat rätikute siblimist ja siis pärast tööd vaatad, kuidas Aafrika väravavahid jälle pea peal breikida üritavad.



    Igatahes tõotab põnev olla.

    Juhhei.

    P.S. üldise arutelu Aasia, Aafrika, Lõuna-Ameerika ja Põhja-Ameerika tiitlika kohta võib kõik siia suunata.

    #2
    Hahaa, hea kokkuvõte! C grupp on küll mõnus kõrbemadistamine.

    Kommentaar


      #3
      http://en.wikipedia.org/wiki/Omar_Abdulrahman Ma leidsin endale lemmikmängija ka. Djüüd on tulnud kusagilt 80-ndate Vene rokkbändist välja.

      Kommentaar


        #4
        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
        http://en.wikipedia.org/wiki/Omar_Abdulrahman Ma leidsin endale lemmikmängija ka. Djüüd on tulnud kusagilt 80-ndate Vene rokkbändist välja.
        see wiki leht on ka puhast kulda täis, näiteks:

        On 4 August, Al Ain received an official trial letter offer from Arsenal for Abdulrahman. However, it was rejected by Chairman of Al Ain Board Sheikh Abdullah, said that the club will only listen to serious offers, Omar is a national treasure.
        ... Ryan Giggs went to him to the changing room and personally gave him his game shirt.
        tundub suht selge keiss, et kui vähegi mängib, siis pärast turniiri Chelsea müüb omal selle Messi maha ja ostab Omari ära ka raudselt.
        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

        Kommentaar


          #5
          Noh, Junpiter Futbol, mis on väga usaldusväärne lehekülg, kirjutab ka, et tegu on kõige kõvema mehega, kes eales liivast sündinud:

          Kommentaar


            #6
            Mingi telekanal neid asju üle ka kannab?

            Kommentaar


              #7
              Eurosport 2 näitab vist mingi 70% Aasia mängudest ning 100% Aafrika mängudest. Aga hetkel veel pead ei anna.
              Instagram

              Twitter

              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

              telekavaataja.blogabet.com

              Kommentaar


                #8
                Eurosport 2 peaks näitama Austraalia-Kuveit mängu esimese hooga. Täna kell 11 siis.

                Kommentaar


                  #9
                  Igatahes esimest 16-st algrupimängust näitab Eurosport 2 laivis 13.
                  Instagram

                  Twitter

                  Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                  telekavaataja.blogabet.com

                  Kommentaar


                    #10
                    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                    http://en.wikipedia.org/wiki/Omar_Abdulrahman Ma leidsin endale lemmikmängija ka. Djüüd on tulnud kusagilt 80-ndate Vene rokkbändist välja.
                    Algselt postitas vincent Vaata postitust
                    see wiki leht on ka puhast kulda täis, näiteks:




                    tundub suht selge keiss, et kui vähegi mängib, siis pärast turniiri Chelsea müüb omal selle Messi maha ja ostab Omari ära ka raudselt.
                    Kui ma nüüd puusse ei pane (näo järgi nagu oleks ja koondisekarjääri algusaasta järgi sanuti), siis too rahvuslik aare mängis juba eelmisel Aasia karikal, ja tollal juba räägiti, et on vaid aja küsimus, mil ta Euroopas maandub. Seniajani maandub.

                    Kommentaar


                      #11
                      Tim Cahill näikse ikka Austraalia koondises edukalt jätkavat.
                      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                      Kommentaar


                        #12
                        Ei see mainitud mees on väga terav. Olen olude sunnil mitu korda talle peale sattunud ja ega pole nalja - saaks ilmselt Euroopas hakkama küll, mitte päris Briti stiili mängus.

                        Tehnika on tasemel ja nina on ka, kuigi arvestama peab muidugi sellega, et ta paistab vähe rohkem silma ka.
                        sigpic

                        Kommentaar


                          #13
                          jordaania kõrberiik my ass

                          pilt tehtud eelmine nädal reedel

                          üleeile korterist
                          Mia san mia

                          Kommentaar


                            #14
                            Algselt postitas nikitheone Vaata postitust
                            Jordaaniat pole keegi kõrberiigiks nimetanud.

                            Kommentaar


                              #15
                              Pakun, et Austraalia ja Lõuna Korea saavad mängida kaks korda. :P
                              Aafrika cupis muidugi Ghana, Nigeeria ja Elevandiluuranniku tegemisi tasub jälgida.

                              Kommentaar

                              Working...
                              X