PDA

View Full Version : Amose bettimisnurk

Amos
11.01.15, 03:16
Nonii, nagu lubatud nii ka teen.
Hakkan siin teemas avaldama oma picke (mille peale ka ise iga kord betin) ning vahepeal kirjutan ka pikemalt miks ma just teatud beti teen, kuid seda harva. Eks vaatame kuidas läheb, kui esimesed betid kisuvad untsu, ärge kohe vett peale laske! ;)
Teen selle teema ennekõike sellejaoks, et ise oma bettidel silma peal hoida ning, et teeksin bette natukene "kainema" peaga: kui postitan siia oma betid siis proovin äkki natukene rohkem võitvaid bette pickida ning ei tee igavusest a la Egiptuse Premier League peale panuseid... :)
Olen üsna algaja (jõuluvana ja telekavaatajaga ei anna võrreldagi) ning betin põhimõtteliselt kõike mis on mainstream.
NBA, NHL ja Premier League ning CL ;)

Alustan sellise summaga nagu €243,25 (hetkel triobetis) ning alguses bankroll managementist väga kinni ei hoia (soovitatav on tegelikult 2-5% MAX per bet, kuid teen 40-50€ bette).

11. jaanuar 2015:

1) Philadelphia 76ers - Indiana Pacers H(6.5 - 0) = Pacers @1.91

2) Minnesota Timberwolves - San Antonio Spurs H(10 - 0) = Spurs @1.91

3) Toronto Raptors - Boston Celtics H(0 - 12) = Celtics @1.91

4) Houston Rockets - Utah Jazz H(0 - 11.5) = Jazz @1.91

5) Chicago Bulls - Milwaukee Bucks = Bucks @3.25 (value/riskipanus)

6) San Jose Sharks - New York Rangers = Rangers normaalajal @2.60

Kivi kotti ning konstruktiivne kriitika ja nõuanded on alati oodatud! :)

Svenniid
11.01.15, 03:27
Nii väikese bankrolliga võid kiirelt bustosse joosta mõne halva vooru järel, aga kivi kotti, loodame et saad kiirelt end üles.

Amos
11.01.15, 03:48
Sulatõsi! :D
Aga siis läheb käiku plaan B ehk kannan sisse summa millega saab edukat bankroll managementi teha ja seda nii, et panus oleks vähemalt 25-50€, see unititega bettimine on idiootsus minu meelest :D
Tänud! ;)

j6u1uv4n4
11.01.15, 04:27
Rangersi ja Indiga oleme samas paadis.

Nädalavahetustel on 6 picki päevas üsnagi normaalne võtta kuna offer on suur, aga päevadel mil pakkumine on hõre (ntx esmaspäeval) võid piirduda paari panusega või üldse skippidy skippida.

Edu!

Amos
11.01.15, 05:51
Tänud nõuande eest! Panen kindlasti kõrva taha ;)

Raptors - Celtics läks siis ühe punktiga pekki, James Johnson ning Raptorsi kolmesed! Tabavausprotsent oli veidikene alla 45% kui ma ei eksi + hooaja ilusaim dunk sündis ka kindlalt just selles mängus.

Muid mänge ei oskagi hetkel kuidagi kommenteerida. Pacers on ikka üsna nigel (või õigemini 76ers laseb hästi), Bucksil on veel kõik võimalik, Jazzi panuse võib ka maha kriipsutada (kui neljandal imet ei juhtu) ning Spurs võiks nüüd oma edu hoida (hetkel 16p).
P.S. Ilma Gasolita oleks Bucksi bett kotis, see mees laseb HULLU!

edit: uskumatult si** kossupäev täna, ei saa aru :D Pacers pekkis, Celtics pekkis, Bucks sai ka 8ga (mitte väga suur üllatus), Jazz pekkis, Spurs hoidis põnevust ikka viimaste sekunditeni. Minut enne lõppu juhtisid 9ga.

LET'S GO RANGERS! Päästke mu öö!

plastic'99
11.01.15, 06:27
Kuna soccerneti foorumit lugevate inimeste hulk on küllaltki suur, siis ütlen igaks juhuks siia kohe teema alguses ära, et antud isiku picke ega muud analüütikat ei tasu just kõige tõsisemalt võtta. Hoiate sellega kokku nii oma aega kui raha.

Põhjus - iga inimene, kes ütleb, et spordiennustuse bankroll managemendi järgi peaks ühe ennustuse osakaal olema 2-5% kogu bankrollist on antud valdkonnas täielik idioot.

Amos
11.01.15, 07:05
Hmm. Okei.
2-5% on täiesti standard professionaalide seas ning need kellel on juba sadades tuhandetes või miljonites teevad 0.5-1%. Olen üsna palju uurinud seda valdkonda ning täitsa veendunud selles. Panuse suurus peaks koguaeg olema tegelikult sama protsent (2-5% all mõtlesin, et valid a la 2.5% ja hakkad bettima iga kord 2.5%).
Pole enda bettide järgi veel soovitanud kellelgi bettida ning teen seda esmalt enda ning seejärel teiste jaoks.
Kui sa oled 52%iline bettor siis ei ole 2-5% võib-olla tõesti sinu jaoks. Aga kuna sa oled spetsialist siis ole hea ja valgusta mind ning lugejaid kuidas asi käib ;)

P.S. Kui sa betid 500 eurise bankrolliga viie euriseid bette siis oled sina see idioot ;) Good luck grinding 100€ per year.

plastic'99
11.01.15, 07:36
Ma ei viitsi kell pool seitse hommikul matemaatika loengut andma hakata standard variatsiooni ning yieldi teemaadel. Ütlen ühe korra veel, et Amose jutt on lehmakaka.

Üks Roma poiss (vist cannunman?) on statistikas päris tugev, tema võib selgitada ehk paremini, milline on variatsiooni mõju 5% edge, 10% edge või 50% edge puhul bette tehes. Lähtuvalt edgest on aga sõltuv variatsioon tulemuste puhul. Kui Amose edge on a la 250%, siis tõesti, bettigu kasvõi nii, et 10% rollist on koguaeg mängus.

kahjuks on parimate bettorite edge ehk max 10%.

Ehk siis, lihtsalt panduna, mida suurem on edge statistiliselt, seda vähem mõjutab tulemusi variatsioon.

Amos ütles esimeses lauses, et "2-5% on täiest tavaline proffide seas ning need, kellel on tuhandetes või miljonites bankroll, neil 0,5-1,0%"

newslfash sulle, panustatav protsent bankrollist ei sõltu professionaalsete mängurite puhul bankrolli suurusest vaid edge suurusest. Selle mõistmiseks on aga vaja veidikene teada matemaatikad kõrgemal tasemel kui isa raamatus õpetatu.

Amos
11.01.15, 07:46
Vabandan siis inimeste ees ette ära, et jagasin eksitavat informatsiooni.
Ma ei ole professionaalne spordiennustaja (nagu pickidest ja mu jutust näha) ning ei ole tõesti edge'i kohta nii palju uurinud.
Kuid siiski, täielikuks idioodiks ma ennast päris ei pea, oleneb muidugi keda võrdluseks võtta. Plasticuga võrreldes olen ma vist tõesti neandertaal. Kuid olen jätkuvalt kindel, et on olemas professionaalseid spordiennustajaid (ja päris palju) kes ei kasuta ülaltoodud süsteemi.

j6u1uv4n4
11.01.15, 08:11
Põhjus - iga inimene, kes ütleb, et spordiennustuse bankroll managemendi järgi peaks ühe ennustuse osakaal olema 2-5% kogu bankrollist on antud valdkonnas täielik idioot.

Miks nii? Bankroll management on ju täiesti subjektiivne asi. Ei ole olemas ühte ja kindlat süsteemi, mida kõik universaalselt kasutama peaksid. Bankroll management sõltub mängija finantsseisust, panustamise taktikast, panuste arvust, panuse suurusest jne.

Amose praegune bankroll management ei ole ratsionaalne, ning risk of ruin tõenäosus on väga suur, seetõttu teistele ma tema süsteemi ei soovitaks. Nähtavasti üritab ta võimalikult kiiresti oma panka kasvatada, panustades üle 15% oma bankrollist ühe mängu peale. Panustamis maailmas on Amose poolt propageeritava süsteemi nimi glory hunt, ning see ei ole ratsionaalne viis panustamisega pikemas perspektiivis raha teenimiseks.

plastic'99
11.01.15, 09:08
Miks nii? Bankroll management on ju täiesti subjektiivne asi. Ei ole olemas ühte ja kindlat süsteemi, mida kõik universaalselt kasutama peaksid. Bankroll management sõltub mängija finantsseisust, panustamise taktikast, panuste arvust, panuse suurusest jne.

Amose praegune bankroll management ei ole ratsionaalne, ning risk of ruin tõenäosus on väga suur, seetõttu teistele ma tema süsteemi ei soovitaks. Nähtavasti üritab ta võimalikult kiiresti oma panka kasvatada, panustades üle 15% oma bankrollist ühe mängu peale. Panustamis maailmas on Amose poolt propageeritava süsteemi nimi glory hunt, ning see ei ole ratsionaalne viis panustamisega pikemas perspektiivis raha teenimiseks.

raske on vastata, sest ei saa täpselt mulle suunatud küsmusest aru, aga:

"Miks nii? Bankroll management on ju täiesti subjektiivne asi. Ei ole olemas ühte ja kindlat süsteemi, mida kõik universaalselt kasutama peaksid. " - kõige lihtsam vastus on see, et: on küll kindel süsteem!

Eeldus: mul on raha 10 000€

Oletame, et Manu võidab 55% juhtudest Southamtponi ning viik ei ole võimalik (või siis saad raha tagasi). Nüüd Amos paneb kogu raha (10 000) ManU peale. Southamtpon võidab, on perses, eksole? Raha läinud ja gg.

Ja... statistiliselt võib olla nii, et 10 000 mänguseeria peale Southampton võidab nt 50 mängulise perioodi puhul 40 korda. Sellises olukorras on Amos putsis. Mina ei ole, sest mul ainult 1% sees per bet, Amosel aga a la x%.

Ja siin tulebki mängu edge. Ehk see, kui tõenäoline on, et ManU kaotab nii palju mänge järjest, mitte see, kui suur on mu bankroll.

Oletame, et ma tean, et manu võidab 90% ajast, siis statisiliselt ma võin mängida palju julgemalt, sest ma ei eelda ju, et 45% ajast manu kaotab nagu varasemalt.

Näide:

Võtame nt Chelsea. Ma ei julge ju panna kogu oma raha või isegi 25% oma rahast manu peale, sest ma tean, et ManU võidab selle mänguainult 55% ajast. Ma tean, et vastase võidu osakaal on liiga ebapropitsionaalne minu sissepandud summaga. On ju tõenäoline, et Manu vs Chelsea võidab Chelsea 4 korda järjest (isegi kui tema tõenäosus on võidule 45%). Aga kui ma mul on 10 000 eurot ja ma panen 10 euro kaupa, siis on loogiline, et lõpukus Manu võidab rohkem Chelseat (55% vs 45%) long term ja mina jään 500 eurot plussi. Amos samal ajal pani statilisiliselt perses olukorras ManU peale iga kord 25% kogu oma raha ja Chelsea võitiski 4 korda järjest.

mingi 25 edit: raske on järgneva päeva hommikul rüütli tänavalt tulles seda selgitada, kuid loodan, et mõte oli arusaadav.

j6u1uv4n4
11.01.15, 09:33
Tõenäosus, et ManU kaotab 1.90 koefitsendise favoriidina Southamptonile 50 mängu jooksul 40 korda järjest on 0%. Üldpildis olen sinuga nõus küll, panuse suuruse ja bankrolli suhe peaks olema selline et bad streak'i ajal pankrotti ei läheks.

plastic'99
11.01.15, 09:47
Tõenäosus, et ManU kaotab 1.90 koefitsendise favoriidina Southamptonile 50 mängu jooksul 40 korda järjest on 0%. Üldpildis olen sinuga nõus küll, panuse suuruse ja bankrolli suhe peaks olema selline et bad streak'i ajal pankrotti ei läheks.

Antud olukroras ei pea Manu kaotama 40x järjest, et Sinu raha oleks nullis, piisaksa ka muust. ei viitsi ja taha selliseid statistilisi näitajaid välja tuua,kuid nagu sa mõtlesid, et bad streaqk puhul oleks bnkrl kaetud, siis. See ongi sõltuv sinu potensiaalsest eelisest.

Pane raha Rock vs Pärnu. Ei taha ju 1% kaupa panna. bnkrl Võid ka 25% panna, sest Rocki tõenäosus on niivõrd suur.

Aga Rock vs tlna cramo pehmod ei taha ju 25% oma rahast mängu panna.

Miks sa ei taha? Sellepärast, et kaotuse võimalus on subjektiivsellt liiga suur.

Sbjektiivsus antud hetkel võrdub aga beti väärtus.

Kui paned 25% vs Pärnu või paned 1% vs Cramo, siis ega erilist vahet ei ole. Kõik sõltub sinu hinnangulisest edgest ning sellest, kui palju oled valmis riskima sinu edge vs triobet edgega nt.

Näide:
oletame, et cramo vs rock on seis triobetis 10/90 rocki kasuks. Sinu hinnangul aga peaks olema seis 80/20 rocki kasuks long term antud olukorras (ehk hetkel kus doronin ütles, et parimas seisus). Sest 80/20 olukorda sa kaotad 100 korda järjest tunduvalt ebaõenäolisemalt kui 10/90 olukorda.

j6u1uv4n4
11.01.15, 11:36
Minu point oli selles, et bankrolli süsteeme on mitmeid ja ei ole seda üht ja ainsat undisputed truth süsteemi, aga see selleks. Sinu näited Amose põhjal bankroll managementist ja väärtusest on head ja informatiivsed, ning demonstreerivad ilusti mida Amos oma algses postis valesti tegi. Lisan veel omalt poolt ühe kirjaniku poolt kirjutatud lõigu, mis seletab sinu tekstist juba läbi käinud termineid "väärtus" ja "eelis".

Joseph Buchdahl:

"The odds you see at a bookmaker are a reflection of the opinions of the people who have risked money predicting one or other outcome. If every person who bet was fully rational then those odds would reflect the true chances of outcomes perfectly over the long run, and one couldn't make any money over the long run. The fact that a few people do consistently make money over the long run which probably isn't just down to luck suggests that the odds cannot be fully efficient (rational). This means that those making the money over the long run are taking it off those making the systematic errors that create the inefficient odds. It takes a lot of hard work and diligence to try to remain rational because human beings can easily become irrational, since that is hard-wired in the genes. That's why so few sports bettors are winners, in addition to the fact that the house takes their cut. Even without the cut, the ratio of winners to losers would probably be about 20:80 at best (Pareto Principle). The relationship between skill and profitability will not be linear, but be described by a power law. A little bit of extra skill has a very big outcome. Some of this is probably because of leverage. Winners are recycling money already won, so can bet larger and effectively play against many losers at once. Unfortunately it takes a lot of extra hard work (and talent) to find that extra little bit of skill (again Pareto).

Hence, sports betting is like poker in that some players are better at reading competitor psychology than others. Both sports bettors and poker players are not really betting on outcomes, they are betting on (or against) opinions, and opinions are routed in psychology.

Essentially all this is another way of looking at value betting. The value is created by less rational (inferior) sports bettors and exploited by more rational (superior) sports bettors.

It's exactly the same in the financial markets too. Only a few beat the market because they know how to exploit the inefficiencies of market sentiment rather than fall victim to it."

zizi
11.01.15, 11:55
Alustan sellise summaga nagu €243,25 (hetkel triobetis) ning alguses bankroll managementist väga kinni ei hoia (soovitatav on tegelikult 2-5% MAX per bet, kuid teen 40-50€ bette).

Kui selline bankroll, ja max ber bet 40-50, siis kas boonustega ei taha võimelda? ala 100% first deposit max 200..?

telekavaataja
11.01.15, 15:10
Blogi kestab vähem kui pool päeva, 14 postitust ja 267 vaatamist. Reklaam on igal juhul olemas.

See, kuidas keegi individuaalselt oma rahaga panustab, peaks igaühe enda asi olema. Samas hindan seda mõneti harivat kirjavahetust, mis siin öösel toimus.

Ainuke asi, mida ma tahaks, oleks ikkagi iga panuse põhjendus. Kas või stiilis "enesetunne ütleb".

Ja ma ei panustaks ise Triobetis. Isegi Eesti maastikul paremaid variante.

Amos
11.01.15, 19:03
Kui selline bankroll, ja max ber bet 40-50, siis kas boonustega ei taha võimelda? ala 100% first deposit max 200..?

Ei, nagu jõuluvana ka enne kirjutas, hetkel teen veits "glory hunti", kui see toimib siis toimib ja saab hakata enam-vähem normaalse BRM-i järgi bettima (kui ei siis deposiit), ütlen kohe ära, et mingi edge-master ma ei ole. Jah, kui ma vahepeal näen, et mingi meeskonna koef on 3.80, kuigi peaks olema minu meelest 2.3 vms, siis ma betin nende peale, kuid mingi MASTER EDGE-MAN ma tõesti ei ole ning ei ole mitte mingit plaani ka selleks saada. Kuigi see diskussioon mis siin käis oli vägagi huvitav ning olen kindel, et paljud lugejadki said targemaks.

Kuna ma läksin alles hommikul (peale Rangersi pela) magama siis ei viitsinud kirjutada, kuid tegin kiirelt 2 betti ära.
Panin Roma - Lazio viigi peale @3.20
ning
ManU - Southamptoni viigi peale @3.45

Kirjutan a la kella 10-11 paiku tänased NBA betid ka ära ning teeme uuesti kiire ülevaate bankrollist!

http://www.upload.ee/image/4457946/roma.JPG

atleticomadrid
11.01.15, 19:34
http://www.upload.ee/image/4457946/roma.JPG
Esimene seeme on maas.

krissucool
11.01.15, 20:51
Tore, et keegi viitsib NBA-le panustamisest ka rääkida. Ise panustan ka see hooaeg ainult NBA-le ja järjepidevalt enamus päevi. Olen ammu mõelnud ka ise siia teema teha, aga seni pole viitsinud. Olen aktiivsem välismaistes foorumites. Enda NBA seis see aasta on 57-31-3. Yleeile lõppes just hullumeelne 13 mänguline võitude seeria, aga jaanuari kuus olen tänu sellele siiski suurepärases plussis. Jaanuari seis on hetkel 22-5-3. Panustan ainult point spreade ja eriti keskendun Ida konverentsi meeskondadele kuna nende mängud algavad varem ja neid mänge seetõttu kergem vaadata. Panused on 3-5 % bankrollist.Bankroll kasvab seni vähemalt jõudsalt. Edu sulle Amos.

Amos
11.01.15, 21:26
Tore, et keegi viitsib NBA-le panustamisest ka rääkida. Ise panustan ka see hooaeg ainult NBA-le ja järjepidevalt enamus päevi. Olen ammu mõelnud ka ise siia teema teha, aga seni pole viitsinud. Olen aktiivsem välismaistes foorumites. Enda NBA seis see aasta on 57-31-3. Yleeile lõppes just hullumeelne 13 mänguline võitude seeria, aga jaanuari kuus olen tänu sellele siiski suurepärases plussis. Jaanuari seis on hetkel 22-5-3. Panustan ainult point spreade ja eriti keskendun Ida konverentsi meeskondadele kuna nende mängud algavad varem ja neid mänge seetõttu kergem vaadata. Panused on 3-5 % bankrollist.Bankroll kasvab seni vähemalt jõudsalt. Edu sulle Amos.

JÕHKER jaanuar on sul ikka :O
Postita kasvõi korvpalli teemasse vahepeal mõned pickid, tailiks kindlasti! ;) Suured tänud ka, sullegi edu ning loodame, et tuleb veel pikem seeria selle hooaja jooksul!

ManU sai siis Traffordil esimest korda kotid peale opening day kaotust. Southamptoni kaitse on ikka tase!

Bankroll on hetkel täpselt €355, kuid arvestades kuidas ma betin võib see vabalt olla 0 homseks hommikuks.

Nüüd aga tänaste pickide juurde (hetkel W3L5):

Napoli - Juventus = Poolaja tulemus viik @2.00, Juventus teab, et neil on hea võimalus Roma ees edu kasvatada ning on ka värskelt halb mälestus Napoli vastu, kuid ega Napoli pole ka papist. Ei julge 1st half goals under 0.5 peale panna nii, et lähen riskile ja panen viigi peale. Arvan, et mäng lõppeb 0:1 Juventusele, aga see värav sünnib teisel poolajal ;)

Barcelona - Atletico Madrid = X2 @2.35, mõtlesin kas teha sama panust mis Juve mängus või võtan X2, valik jäi teise kasuks.

Anaheim Ducks - Winnipeg Jets = Winnipeg @3.80, Anaheimil on värskelt meeles saun Rangersilt ning Jets on leilis, et Kingsile ära tegid. See on tänane value-riskipanus.

Los Angeles Clippers - Miami Heat H(0 - 10) = Clippers @1.91, panustan L.A. peale puhtalt nende suurepärase hetke-vormi pärast (sai ka nende peale pandud Dallase vastu) ning Heat on nagu ta on...

Sacramento Kings - Cleveland Cavaliers 1-2 = Cavaliers @2.23, Cleveland on viimasel ajal aina paremat mängu näidanud ning Kings jääb minu meelest ikkagi kohutavaks valikuks. Kui ma ei eksi siis nende treener mainis ära ka, et ta proovib hästi palju "mix it up" ja see ei ole minu meelest kunagi hea kui liiga palju erinevaid asju katsetatakse. Cavs on janune ning neil on vaja lõpuks üks võit kätte ka saada, muidu kisub asi naljakaks. Mõtlesin ka alguses Cavsi handicapi peale panna, aga neeh. Usun, et 7-8 punktiga vähemalt võidetakse see mäng.

Los Angeles Lakers - Portland Trail Blazers H(6 - 0) = Portland @1.91, Lakers on Lakers ning Tail Blazers tundub praegu heas vormis olevat. Mõtlesin pikalt kas total Over või siis Portland, otsustasin Portlandi kasuks.

GOOD LUCK!

Amos
11.01.15, 23:18
Kui Barcelona 3-4 väravaga ei võida olen ma TÕSISELT üllatunud.
Barca domineerib ikka täielikult.

karl54
12.01.15, 02:04
Bettimine.ee, võite sinna ka soovitusi teha, see kuu olen ainult nba sinna pannud ja vahelduseks plussis ka tase on vaikselt tõusma hakanud ja konkurents viib edasi, sellepärast ka siia foorumisse ei viitsi kirjutada oma panuseid.

giga204
14.01.15, 04:03
NBA puhul soovitan kasutada reduced juice kontoreid nagu Pinnacle või 5dimes, kes pakuvad 1,91 - 1,91 asemel 1,952 - 1,952 koefe. Pikas perspektiivis on vahe suur.

Ise grindin 8000€ bankrolliga USA sporti ja natukene ka Euroopa vutti. 40 euro per panus ehk 0,5% kogu rahast. Ma läheks vist hulluks kui peaksin 2% pangast iga panuse peale panema. Vahel on öö jooksul üle 10 panuse ja see ei mõjuks vaimsele tervisele hästi kui ligi 2000€ korraga mängus on.

Amos
14.01.15, 09:31
Tänud soovitamast! Vaatan siis järele kui bankroll "natukene" suurem on :D

Võtsin paar päeva täiesti eemale, nii paska seeriat pole pikalt olnud. Soccerneti curse? Haha.
Igastahes - Lakersi ja Heati mängus visati täna (kokku) mööda 108 (!!!) viset...
Ning mainiks ka ära, et nii koledat New York Rangersit polegi veel see hooaeg näinud, Islanders oleks nagu Panter ja Purikatega mänginud. Tulemus ei peegeldanud mängu, seis oleks pidanud olema 6-7:0.

P.S. Nick Young on Buddha reinkarnatsioon? Chill to the bone.

Iceman
14.01.15, 10:35
Krt see Miami mäng. alles mängu algul avastasin, et polnud miami peale pannud (varem oli välja vaadatud, et päris kõrge odds oli Miamil aga no ns oli juba hilja panna miami peale..läks siis -3.5 handicap. tra oli vaja lakersil lõpus see kolmene sisse panna. :D Aga muidu jaa, huvitav oli vaadata, pmst nagu euroopa korvpall.

Amos
14.01.15, 11:30
Kusjuures oli küll Euroopa kossu moodi :D
Vana hea Kobe - mängis sitasti, aga panuse suutis sul ikka ära nu**ida -.-

Amos
14.01.15, 11:38
Aisa nugis. Panin livebetis kui seis oli 1:3 Saudidele, et Araablased löövad ühe veel koefiga 2.30.
Handicap 3:0 = 2 oli 12 vms ning praegu on seis 1:4, demokraatidel punane ja 15 minutit mängida...
Terve aeg glory huntid ja siis kui oled hoos ei tee seda - tüüpiline :D

edit: idekas

Amos
15.01.15, 02:24
Nonii!
Täna on NBA-s päris palju actionit (10 mängu) ning mänge mille peale bettida on kamaluga. Bankroll on hetkel tänu kahele O2.5 Asian Cupil täpselt 300€ ning mu siia kirjutatud tipid on hetkel 4W10L ning tänasega võiks musta natukene juurde tulla ja punasest välja vaikselt rebida ennast.

15. jaanuar 2015:

1) Chicago Bulls - Washington Wizards (1-2) = Wizards @3.00
Eelmise omavahelise mängu Washingtonis võitsid pealinnlased 16 punktiga ning peale seda ainukene hea esitus Bullsilt tuli siis kui Gasolil oli üks tema karjääri parimaid päevi. Wizards on samal ajal, aga väga...consistent? Mängivad koguaeg põhimõtteliselt samasugust kossu. Samas Butler on ikkagi tegemas elu hooaega... Raske, kuid näeme, et handicap on võluritele 0-6, aga minu meelest on targem võtta lihtsalt nende võit @3.00 kui handicap 1.91-1.95ga ;) Süda ütleb Bulls, mõistus ütleb Wizards.

2) Boston Celtics - Atlanta Hawks (Alla/Üle Boston Celtics: 99.0) = under @1.91
Bostonil puudub scoring leader ning hea PG. Nad said küll Nate Robinsoni, kuid njah. Samal ajal seisavad nad vastamisi liiga ühe parima tiimiga. Handicap oleks +7 Bostonile, kuid jään see kord lootma Atlanta overall heale sooritusele.

3) Detroit Pistons - New Orleans Pelicans H(0 - 4.5) = Pistons
Pistons lihtsalt on hetkel heas hoos, ei ole mitte midagi halba öelda (mitte, et nad muidu väga halvad oleks) ning tundub, et Pelicansil on viimase 4-5 mängu hoog raugenud ja Davis ei jõua ka üksi seda tiimi carryida.

4)Toronto Raptors - Philadelphia 76ers H(0 - 17) = 76ers @1.91
Lihtsalt coinflip minu meelest. Arvan, et Rapotors võidab 12-14ga.

5)Los Angeles Kings - New Jersey Devils (Mängu võitja)
Anaheim Ducks - Toronto Maple Leafs (Mängu võitja)
= Kings ja Ducks kombo @2.14 (k.a. lisaaeg ja kv)

GL and let's gogogo.

P.S. Kas panna GSW handicap või mitte?

Memento
15.01.15, 02:57
Heat on täitsa korralik vastane, väga ei riskiks. Ja muide, kui Raps vs. 76ers on coinflip ja arvad, et kanadalased võidavad 12-14ga, siis miks kurat selline handicap anda? Täiesti mõistusevastane bettida asjale, millesse ise ei usu.

Amos
15.01.15, 03:37
Heat on täitsa korralik vastane, väga ei riskiks. Ja muide, kui Raps vs. 76ers on coinflip ja arvad, et kanadalased võidavad 12-14ga, siis miks kurat selline handicap anda? Täiesti mõistusevastane bettida asjale, millesse ise ei usu.

What? Handicap on +17 Philadelphiale, ehk kui Raptors võidab 12-14ga siis on mul bet kotis.

Memento
15.01.15, 10:03
On-on, minu täielik paha. Süüdistame hilist kellaaega :D

lauri432
15.01.15, 10:03
Head analüüsid ja betid 5st 3 pihtas plus hea wizardi 3ne koeff...palju 300st kasvatasid?

bubbles
15.01.15, 10:27
Tundub ikka, et NBA on suht hea viis bettimiseks. Kui muidugi liigaga väheke kursis oled.

Iceman
15.01.15, 10:52
Kurat no, 2 ööd nüüd 2 betti pannud ja mõlemal ööl üks pihta, teine mööda...mingit kasu pole. :D Aga seekord isegi üllatavalt jah läks päris mitu täppi Amosel. Endal siis läks denveri -3.5. kella 23 ajal sain selle 2.1´ga kätte, aga mängu alguseks oli juba 1.7 peale langenud see. Õnneks tuli ära ka...aga see krdi Portland...-2.5 oli nende peal ja nii uskusin, et Lillard teeb ära aga ei, Clippers ei ole Lakers.

Amos
15.01.15, 11:11
Teen "analüüsid" bankrollist jne täna õhtul kui uued pickid ka lisan ;)

Tundub ikka, et NBA on suht hea viis bettimiseks. Kui muidugi liigaga väheke kursis oled.

Kusjuures on. Isa raamat isa raamatuks, aga ilma naljata - mu isa soovitas mul NBA peale rohkem bettida, ütles ka, et see on suurtest spordiliigadest üks lihtsamaid. Muidu keskendusime mõlemad rohkem NHL-ile ja tema MLB-le ka.

lauri432
15.01.15, 11:21
Sooviks neid analüüsi võimalikult varakult ei suuda alati ise kella 1ni üleval olla kuni sa soovitad:)

bubbles
15.01.15, 11:23
Üllatav, et su isa sellist projekti toetab :)

krissucool
15.01.15, 11:52
Teen "analüüsid" bankrollist jne täna õhtul kui uued pickid ka lisan ;)

Kusjuures on. Isa raamat isa raamatuks, aga ilma naljata - mu isa soovitas mul NBA peale rohkem bettida, ütles ka, et see on suurtest spordiliigadest üks lihtsamaid. Muidu keskendusime mõlemad rohkem NHL-ile ja tema MLB-le ka.
Ei ole küll ise teistele ameerika spordialadele panustanud aga üldiselt räägitakse, et NBA pidavat ikkagi kõige raskem olema millele panustada. Samas ise olen see hooaeg suutnud hoida võiduprotsenti 60-65 vahel nii et ei oskagi öelda. Kindlasti on võimalik sellele panustades päris edukas olla, aga selleks on vaja tunda NBA-d, osata leida ja analüüsida õiget statistikat ja tunda üleüldiseid liiga trende päris hästi.

Amos
15.01.15, 14:51
Kusjuures ma olen ise lugenud, et NBA pidi kõige kergem olema ja NHL kõige raskem Ameerika liigadest (head koefid ka ;)).
Aga ega ma ei pea ennast ka eksperdiks, vaatame lihtsalt kas on üldse kuhugi võimalik jõuda bankrolliga, inimesel kellel on semi-decent teadmised asjadest :D

P.S. 60%-65% on SITAKS hea! Keep up the good work! ;)

bubbles
15.01.15, 15:46
Mingi aasta oli Chicago Blackhawksi võidule suht mõnus panustada, enam see asi vist nii lihtne pole.

krissucool
15.01.15, 15:59
Mingi aasta oli Chicago Blackhawksi võidule suht mõnus panustada, enam see asi vist nii lihtne pole.

No NBA-s on see aasta seni sama teema olnud Atlanta Hawksiga. Kui ma ei eksi siis nad on 21-2 ATS viimases 23-s mängus.

krissucool
15.01.15, 16:05
Kusjuures ma olen ise lugenud, et NBA pidi kõige kergem olema ja NHL kõige raskem Ameerika liigadest (head koefid ka ;)).
Aga ega ma ei pea ennast ka eksperdiks, vaatame lihtsalt kas on üldse kuhugi võimalik jõuda bankrolliga, inimesel kellel on semi-decent teadmised asjadest :D

P.S. 60%-65% on SITAKS hea! Keep up the good work! ;)

NBA puhul tuuakse enamasti välja seda, et kuna mängitakse 82 mängu ja mängijatel on mängudes suurem koormus kui näiteks NHL-is kus on sama palju mänge, siis on ülioluline osata hinnata meeskonna motivatsiooni. Mitte ükski meeskond ei suuda terve hooaeg 3-5 mängu nädalas anda endast 100% ja seetõttu juhtub tihti kus mõni mäng võetakse lõdvemalt. Selleks, et osata võimalikult hästi seda ette näha peab olema koguaeg 24/7 liigaga kursis. Heaks näiteks oli tänaöine Rockets-Magic mäng. Rocketsil oli järgmisel päeval tulemas mäng OKC-ga, võis eeldada, et minnakse veidi kergemalt peale ja karistus tuli kohe ära ka.
Aga seda kõike ütlen ma lihtsalt selle pealt mida ma ise lugenud olen, nagu ma ütlesin pole teisi ameerika spordialasid capinud.

bubbles
15.01.15, 18:34
http://blog.triobet.com/?p=885 Julge panus.

giga204
15.01.15, 21:08
Mulle alati nii "meeldib" kui Triobetid ja värgid selliseid joppamisi suurelt promovad. Et kus nüüd alles kasutaja tühjendas meid. Aga näiteks Tonybet on limiteerinud enamus mu panuseid 20 euro peale. Ilmselt kui ma nagu idioot viieseid kombosid panustaks, siis saaksin ka 1500€ panustada.

krissucool
15.01.15, 22:39
Mulle alati nii "meeldib" kui Triobetid ja värgid selliseid joppamisi suurelt promovad. Et kus nüüd alles kasutaja tühjendas meid. Aga näiteks Tonybet on limiteerinud enamus mu panuseid 20 euro peale. Ilmselt kui ma nagu idioot viieseid kombosid panustaks, siis saaksin ka 1500€ panustada.

20 eurot? Päriselt? See ei ole ju reaalne.

Amos
15.01.15, 23:00
Nonii!
Bankroll on €419,18 ning täna ma selgitusi ei lisa, või siis lisan, aga peale Knicksi mängu.

15-16. jaanuar 2015

1) Milwaukee Bucks - New York Knicks (1-2) = Knicks @3.60 (kuradima alla on see koef ikka läinud...:()

2) Milwaukee Bucks - New York Knicks H(0 - 7.5) = Knicks @1.91

3) Houston Rockets - Oklahoma City Thunder (Kevin Durant Points 27.5) = Over @1.85

4) Los Angeles Lakers - Cleveland Cavaliers H(6 - 0) = Cleveland @1.91

5) Los Angeles Lakers - Cleveland Cavaliers (Lakers Points 99.0) = Under @1.91

Amos
16.01.15, 00:19
Seis on pissune. Seis ON pissune.

giga204
16.01.15, 01:09
20 eurot? Päriselt? See ei ole ju reaalne.

Seal need limiidid mul muutuvad pidevalt. Eri spordil on erinevad numbrid. NCAA ehk ülikoolikoss on mul hetkel üks asju, mida ma tihedalt ennustan ja seal on mul max. panus 20€. Live-jalkale saaksin rohkem raha lükata. Ja kusjuures ma olen Tonybetis kokku võitnud ehk mingi 300-400€. Seega mingeid ulmesummasid ei ole sealt saanud, aga ju mu betting pattern siis ei meeldi neile.

Miks ma üldse vahel Tonybeti ja Olybeti ja kohti kasutan? Sest nad on sageli kuradima aeglased oma liinidega.

Näiteks paar päeva tagasi tahtsin panustada kossule Pennsylvania ülikool +3. Igal pool olid koefitsendid kolinal kukkumas. Pinnacle oli 1,77, aga meie armas Tonybet oli turuliider 1,85ga. Loomulikult ei lähe ma sel juhul ju Pinnacle’i kallale vaid kasutan kohalikku kioskit. 98% juhtumitest saan ma mujalt parema koefitsendi ja siis ma Tonybeti ei näpi.

Selline nõrkade liinide ärakasutamine aga ei meeldi Euroopa kontoritele ja nad hakkavad limiteerima, sest nad taipavad, et pikas perspektiivis võidan ma neid.

Tuli veits pikk heietus, aga äkki mõni algaja sai targemaks, kuidas see bisness käib.

N4pster
16.01.15, 02:14
Nonii!
Bankroll on €419,18 ning täna ma selgitusi ei lisa, või siis lisan, aga peale Knicksi mängu.

15-16. jaanuar 2015

1) Milwaukee Bucks - New York Knicks (1-2) = Knicks @3.60 (kuradima alla on see koef ikka läinud...:()

2) Milwaukee Bucks - New York Knicks H(0 - 7.5) = Knicks @1.91

Vabandust väga, aga kas sa oled natukene lihtne peast või? Niimoodi ahju panna raha. Ja veel 2 panust. Knicks on NBA kõige jubedam tiim hetkel ja on sisuliselt pillid kotti pakkinud selleks hooajaks, saades viimasel ajal ainult 20-30'seid pakke. Bucks on korralik ja kindel playoffi tiim. Isegi kui Knicks mängiks Sixersiga ei kutsuks Knicksi 3.6 panustama. Kohutavad valikud.

Amos
16.01.15, 06:40
Ma ei viitsi isegi hakata mingit vaidlust aretama.
Teeme nii, et las ma otsustan mis ma teen oma rahaga. Arvasin, et Anthony ja Londoni pärast suudavad äkki üllatada. Tagantjärele mölisevad transseksuaalid ja pederastid.

N4pster
16.01.15, 11:30
Muidugi sa otsustad ise mida sa oma rahaga teed. Isegi kui need 2 panust oleks võitnud oleksin ma siia "mölisema" tulnud. Palju sa selle lolluse tõttu kaotasid? 80-100 eurot?

Amos
16.01.15, 12:02
Muidugi sa otsustad ise mida sa oma rahaga teed. Isegi kui need 2 panust oleks võitnud oleksin ma siia "mölisema" tulnud. Palju sa selle lolluse tõttu kaotasid? 80-100 eurot?

Kindlasti kohe ei oleks sa siia mölisema tulnud.
50€ kaotasin. Kui tahad sama mängu peale teha mitu panust siis jaga ühe mängu peale tehtav panus panuste arvuga mis tahad ühe mängu peale teha (segaselt kirjutasin veits).

Amos
16.01.15, 12:04
Iraak - Jaapan (Goals 2.5) = Over @2.00

Iraak - Jaapan (Time of 1st goal) = 00:00-27:59 @1.97

jazzjansa
16.01.15, 12:10
Hommik Härrased!

Tore teemauuendus...
Leidsin ka sahtlist 5 eurise Triobeti kraapekaardi ja deposin raha kontole..

1-2 PÄEV(13.01.2015 -14.01.2015)

ALL IN OR NOTHING :) . Hea küll, tegelt tegin kaks piletit, esimesega muidugi põrusin, teisele toppisin kolm Soome hokimängu(+korvipunnid), mille liigasid siis ise jälgin igapäevaselt, ja jäin küüsi närima. Nagu ühele tublile grinderile kohaselt, jäime alustuseks rongi alla ja olime silmitsi laevahukuga. Õnneks arvas jumalaema teisiti ja mängude viimastel minutitel võisime juba rõõmutantsu lüüa...

14.01.2015 18:30 LeKi - K-Vantaa (1X2) 1 6 - 4 1.90VÕIT
14.01.2015 02:05 Indiana Pacers - Minnesota Timberwolves (Andrew Wiggins (Minnesota Timberwolves) Points) Over 18.5 Over 18.5 1.85 VÕIT
13.01.2015 18:30 Blues - Pelicans (1X2) 1 2 - 1 1.86 VÕIT
13.01.2015 18:30 TPS - KalPa (1X2) 2 0 - 5 2.85 VÕIT

Päeva lõpuks konto: + 30

SEIS kassas: 35.-

3.PÄEV (15.01.2015)

GRIND ALAKU. Hommikul sai püstitatud eesmärk, et panuselimiidiks max 2 euri ja no busto.

Võta näpust, õhtul andmeid läbi töödeldes, avastasin kaks 5 eurist betti, mis mõlemad otseloomulikult kortsnasse olid lennanud. Aga eks seetõttu hakkab nüüd siin ka seda päevikut pidada, et end motiveerida ja pisut tagasi hoida nende 5 euroste panustega esialgu.

Samas teine eesmärk sai edukalt täidetud- NO BUSTO.

Grind: +29,94

KONTO: 64,94

PS_ Kui keegi küsib , kas teen seda teise töö kõrvalt, siis jah, kontor võimaldab. :)

4-6 PÄEV (16.01.2015-18.01.2015)

Öeldakse et kõrgmäestikust tulles, peaks sellel ajal olema sooritusvõime kõige kõrgem. Saame näha :)

http://www.sportingmed.ee

Dima77
17.01.15, 06:33
Ehk siis kuidas teha 20tunniga 50eurost 950eurot üksikult bettides. Edu!3805

jazzjansa
17.01.15, 11:37
Kui viimane post mulle oli suunatud, siis tipe jagatakse ka siin....
http://buduaar.ee/Article/category/suhted-ja-seks

4. PÄEV (16.01.2015)

Eilse päeva iseloomustuseks muidugi sobiks see video ..

https://www.youtube.com/watch?v=XWsnxJGgy1c

http://www.oddsshark.com/

10 senti oli ka väärt Minnesota võõrsilvõit, mida paraku ei tulnud. Aga jätkame trendile vastuliikumist..

Päev: + 20,3
Konto: 85,24

Reaalseid eesmärke ja sihte ei sea. Edaspidi keskendume vigade analüüsile ja teeme homme(loe: ülehomme ja millalgi järgmisel päeval ehk ühesõnaga "longrunis" ) paremini.

Hüva nädalavahetust! Sõida maale kalale!

Linnupoja
17.01.15, 11:39
Kindlasti kohe ei oleks sa siia mölisema tulnud..

ah? mida see võit muudab

Amos
17.01.15, 14:42
ah? mida see võit muudab

Mida su post muudab? Teeb kuidagi tuju paremaks vms, et said need 5 sõna kirjutada? Kui jah siis tore - sai mingil isikul tuju paremaks teha! ;)

Amos
17.01.15, 20:09
lololololololol

Newcastle United - Southampton @2.40(!!!)

Milanista
17.01.15, 21:07
Kui viimane post mulle oli suunatud, siis tipe jagatakse ka siin....
http://buduaar.ee/Article/category/suhted-ja-seks

Hüva nädalavahetust! Sõida maale kalale!

Sa enda teemat ei taha teha ?Kui sul muidugi plaanis teha huumorit nagu Amosel, siis lase käia!

Amos
18.01.15, 00:47
Mingit ülitõsist higistamist ei olnud küll plaanis ja.

P.S. Go Deontay Wilder!

lauri432
19.01.15, 16:31
Kuidas poistel läheb veel mingeid analüüse või juba rahad 0s?

JanK
19.01.15, 21:03
Amos, kuhu su avatar kadus?

cannuman
19.01.15, 21:34
siin saab uut pakkuda:

http://foorum.soccernet.ee/showthread.php?13426-Amos-otsib-uut-klubi!

bubbles
20.01.15, 21:03
Tundub, et kogu raha läinud poisil. Mitmendat päeva juba vaikus siin :eiei:

Amos
20.01.15, 21:35
Ei ole.
Jõhker win-streak on ja olen ka raha vahepeal välja võtnud (hoian bankrolli swedis, ise kasutan sebi), eile öösel oli 8-1, aga mul pole pointi kirjutada hommikul, et "oi kui hästi mul öösel läks" ning niisama lolli ning mitte läbimõeldud paska olen ma juba parajalt tootnud.
Siis kirjutan uuesti kui tuleb mingi tuhin peale ja viitsin asja analüüsida. Tänan muretsemast.

Tofoa
21.01.15, 01:31
Ei ole.
Jõhker win-streak on ja olen ka raha vahepeal välja võtnud (hoian bankrolli swedis, ise kasutan sebi), eile öösel oli 8-1, aga mul pole pointi kirjutada hommikul, et "oi kui hästi mul öösel läks" ning niisama lolli ning mitte läbimõeldud paska olen ma juba parajalt tootnud.
Siis kirjutan uuesti kui tuleb mingi tuhin peale ja viitsin asja analüüsida. Tänan muretsemast.

Aasta suurim vale 2015.

Amos
21.01.15, 01:41
Aasta suurim vale 2015.

http://www.upload.ee/image/4475318/3.png

Amos
22.01.15, 23:29
€15 laivis Diyarbakiri ja viigi peale panna oli loto mis tasus ära :D

Amos
30.01.15, 01:04
Luban, et teen paari päeva jooksul (pühapäeva õhtuks hiljemalt, kirjutan hetkel tabis) põhjalikuma postituse kus kirjutan kuidas vahepeal läinud ning mis seis on. Panustan hetkel bet365es, kuid liigutan osa bankrolli varsti kuskile paremasse kohta (kuradima sitad koefid on handicapidel). Niipalju ütlen, et bankroll on neljakohaline ning olen langetanud panust (hetkel 20€ per bet).
Kuid katsetame seda soccerneti bad lucki illusiooni mis mul on (ärge tõsiselt võtke seda lauset) ja lisan siia tänaöised pickid.

1) Bruins @ Islanders = Islanders @1.76

2) Bruins @ Islanders = Under 5.5 @1.90

3) Montreal @ Rangers = Rangers @1.74

4) Detroit @ Tampa Bay = Under 5.5 @1.86

5) Anaheim @ San Jose = Ducks @1.95

6 ja 7) Bucks @ Magic = Bucks -4 @1.90 ja Under 205 @1.90

8 ja 9) Knicks @ Pacers = Over 184 @1.90 ja Race to 20 Points = Knicks @2.50

10) Nuggets @ Grizzlies = Under 198.5 @1.90

11) Bulls @ Lakers = Over 194 @1.90

Amos
30.01.15, 08:51
Ja ma veel mõtlesin, et kas ma ütlen, et NHLis natukene roostes hetkel... :D
Hokis 0%
Kossus 100%

bubbles
30.01.15, 12:46
Jalgpalli peale enam ei panusta?

Amos
30.01.15, 13:31
Panustan ikka.
Aga eile tegin selle kirjutise kella 12 paiku ning just (eelneva) öö mängudest ;)
Unustasin veel mainida, et praegune Australian Open on mulle kõige enam raha sisse toonud tenniseturniir üldse. Eile tegin Murray-Berdychi mängus ikka väga puhta töö. Ennustasin õieti, et
1) Esimeses setis tuleb tie break (panin sama asja peale ka praegu djoko pelas).
2) Murray võidab (livebet)
3) Murray võidab 3-1
ja maasikas
4) Berdych võidab esimese seti, aga kaotab mängu @5.50 :D

Pühapäeval teeb ülevaate ;)

Amos
03.02.15, 06:47
Bet365 kasutaja blokeeriti seal oleva rahaga ära kuna olin selle teinud kui alaealine olin ning samalt IPlt on mitu kasutajat tehtud.
Kui kontol vähe raha oli ei uuritud midagi, kohe kui summa suureks läks küsiti dokumente ning kuigi neil läheb tavaliselt 72h kinnitamiseks läks mul üle nädala, et üldse mingi vastus saada (ei olnud ootamist väärt...).

On üldse mingi reaalne võimalus see raha kätte saada või pean lihtsalt edasi liikuma?
Tänud ausa vastuse eest.

bubbles
03.02.15, 08:12
Kuidas üldse kasutaja saab teha alaealisena? See on teada, et kui väheke suurema summa võidad kuskil kontoris ja seda nt välja soovid võtta, sios tahavad kohe su id kaardi pildist koopiat jne..

Amos
03.02.15, 08:26
Mul oli see kasutaja üsna ammu olemas ja sissekannet tehes ei tulnud mõttessegi vaadata mis andmed ma sinna kunagi panin.
Alakana sai pokkeriga sahistatud neid rahasi.

bubbles
03.02.15, 08:49
Pead ootama kuni täisealiseks saad, siis saad konto äkki lahti. Äkki..

krissucool
03.02.15, 16:21
Ma sain Amose jutust aru, et ta tegi konto alaealisena, aga nüüdseks on täisealine.

Amos
03.02.15, 19:02
Ma sain Amose jutust aru, et ta tegi konto alaealisena, aga nüüdseks on täisealine.

Justament. Ah persse, seekord läks iseenda lollus maksma. Paneme selle teema lukku natukeseks ajaks. Peab uue gameplani välja mõtlema :D

Amos
24.02.15, 22:12
Aeg on Rotschildidelt nii palju laentsi pigistada kui saate ja nende pickide peale oma nuts visata. Kaotasite nädalavahetusel?
Pole probleemi - Amos on siin, et aidata.

Juve - Dortmund = X2 @1.78
Mulle tundub Dortmund selles paaris üsna kindel edasipääseja. Juve on hea, aga Euroopas VÄGA ülehinnatud ning vana hea "bet against the public"-u koht peaks see mäng olema. Ainuke viis kuidas näen Juve võitmas on 1:0 ja ei usu sellesse.

City vs Barca = 1X
Tegin alguses panuse Barcelona peale (umbes nädal tagasi), kuid muutsin täna selle ikkagi ümber 1Xks. Sain selle kätte 1,81ga ning Barca koeff oli 2.05. Vahe on muidugi suur, kuid coinflipid mõlemad ja ma võtan parem selle coinflipi kus minu panus sobib kahel tulemusel kolmest.

Guud lakk frjens ;)

ltrubetsky2
24.02.15, 23:48
Vale täheseis vist täna :)

dirty sanchez
25.02.15, 00:07
Loodan,et enne mängu müüsid City 1X maha. Selline taktika Barca vastu ilma Toureta ei toimi elusees. 4 pooliku ja 2 ründajaga :D lükata Milner keskpoolikusse, kui pingil sellised mehed nagu Fernandinho ja Lampard.

Amos
25.02.15, 00:34
Ainuke lohutus on see, et pool sain risk-freena tagasi. Aaaahhh.... -.-

luisfigo7
25.02.15, 03:34
Aeg on Rotschildidelt nii palju laentsi pigistada kui saate ja nende pickide peale oma nuts visata.

Aitähhh

Amos
25.02.15, 13:39
Evelyn nägi, et mul on grandioosne plaan nende impeeriumile strateegiline põnts anda ja sellepärast läksidki eilsed mängud nii.

Tofoa
25.02.15, 16:26
Aeg on Rotschildidelt nii palju laentsi pigistada kui saate ja nende pickide peale oma nuts visata. Kaotasite nädalavahetusel?
Pole probleemi - Amos on siin, et aidata.

Juve - Dortmund = X2 @1.78
Mulle tundub Dortmund selles paaris üsna kindel edasipääseja. Juve on hea, aga Euroopas VÄGA ülehinnatud ning vana hea "bet against the public"-u koht peaks see mäng olema. Ainuke viis kuidas näen Juve võitmas on 1:0 ja ei usu sellesse.

City vs Barca = 1X
Tegin alguses panuse Barcelona peale (umbes nädal tagasi), kuid muutsin täna selle ikkagi ümber 1Xks. Sain selle kätte 1,81ga ning Barca koeff oli 2.05. Vahe on muidugi suur, kuid coinflipid mõlemad ja ma võtan parem selle coinflipi kus minu panus sobib kahel tulemusel kolmest.

Guud lakk frjens ;)

Skisofreenia on jätnud pöördumatud kahjustused ka sinu bettimisoskustesse.

Amos
25.02.15, 21:00
Sulle ma ei pea enam midagi tõestama konn ;)

Tofoa
25.02.15, 23:23
Sulle ma ei pea enam midagi tõestama konn ;)

Natukene naljakas kui traktor suvalised piimamees sõnad sul lausetes esinevad diivan kus pole ühtegi kirja autist vahe märki skisofreenik pelmeen ;)

Amos
26.02.15, 10:56
Poleks sa nii vana kala siis sa ei ajaks nii lolli juttu. Skiso ja debiili vaidlus?