320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Bänn jaalo?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Bänn jaalo?

    Mingi 10(?)-häälelise ülekaalu korral lahkub jaalo üksikult saarelt. Kes hääletatakse järgmisena välja? Kes jääb viimasena üksikule saarele? Vastused pärast reklaamipausi.
    92
    Jah
    55,43%
    51
    Ei
    44,57%
    41

    #2
    Ma arvan, et sellest hakkab saama selline asi nagu Savisaare umbusaldus Tallinnas,et tuleb lihtsalt ära harjuda.

    Kommentaar


      #3
      Aga visake siis see link barca-reali foorumisse, küll siis neid jah hääli tuleb.
      Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
      Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

      Kommentaar


        #4
        Jätke see Jaalo rahule, samahästi võiks bännida ka mõnuagendi, kes käib kõikjal trollimas, kusjuures samuti enamasti lihtsalt huiab.

        Kommentaar


          #5
          Väike puhkus tuleb alati kasuks, et mõtteid koguda.

          Kommentaar


            #6
            Uskumatu, Lihtsalt uskumatu. mis on küll nende inimeste arus, kes on ei pannud? Life sucks.
            Ela ja tunne, et elad
            see on kõige lihtsam
            filosoofia, mis toimib
            sule silmad ära vaata
            tagasi, hinga sügavalt ja
            hüppa üle iseenda varju
            tule koos minuga.

            Kommentaar


              #7
              Jaalo enda hääl tuleks arvestusest välja jätta kui häälte kokkulugemiseks läheb.

              Kommentaar


                #8
                jaalo on foorumi guilty pleasure

                Kommentaar


                  #9
                  Algselt postitas Iceman Vaata postitust
                  Uskumatu, Lihtsalt uskumatu. mis on küll nende inimeste arus, kes on ei pannud? Life sucks.
                  muide ma panin ei, sest mul tekib siin kohal küsimus, kus piirilt hakkab troll, kus piirilt hakkab huiamine, kus piirilt hakkab mõnitamine, ja nii edasi. nii kaua kui pole konkreetseid piire trolli ja ja huiamise vahel, panen jätkuvalt ei.

                  Kommentaar


                    #10
                    Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                    muide ma panin ei, sest mul tekib siin kohal küsimus, kus piirilt hakkab troll, kus piirilt hakkab huiamine, kus piirilt hakkab mõnitamine, ja nii edasi. nii kaua kui pole konkreetseid piire trolli ja ja huiamise vahel, pannen jätkuvalt ei.
                    Teemade solkimine kasutu saastaga ei ole trollimine.
                    THEO HERNANDEZ

                    Kommentaar


                      #11
                      kui see umbusaldus ei lähe läbi - kas see suurendab või vähendab sarnaseid teemapüstitusi tulevikus?
                      jokers to the right
                      clowns to the left of me

                      Kommentaar


                        #12
                        Ainus, kes siit foorumist peaks b2nni saama, on Rumori oma sp2mmimise ja muu jamaga. Jaalo lisab vyrtsi ja tekitab huvitavaid olukordi, rikastab foorumit. Sama heasti v6iks ju Tofoa siis b2nnida. V6i nt minu, sest ma j22rap2iselt kaitsen Van Gaali.
                        slimm.ee

                        Kommentaar


                          #13
                          Algselt postitas JanK Vaata postitust
                          Ainus, kes siit foorumist peaks b2nni saama, on Rumori oma sp2mmimise ja muu jamaga. Jaalo lisab vyrtsi ja tekitab huvitavaid olukordi, rikastab foorumit. Sama heasti v6iks ju Tofoa siis b2nnida. V6i nt minu, sest ma j22rap2iselt kaitsen Van Gaali.
                          Anna andeks aga mis JALGPALLI foorumi rikastamisest me saame rääkida, kui antud foorumlane tegeleb sisuliselt ainult kaasfoorumlaste solvamisega? Ta ei anna ühelegi teemale absoluutselt mitte midagi juurde oma "ole vait, su naine on kodus kole" kommentaaridega. Üldiselt on mul isiklikult poogen, kas ta saab väikse puhkuse või mitte - mind ta ei häiri, kuna olen õppinud selliseid tegelasi lihtsalt ignoreerima. Mida vähem neile tähelepanu anda seda vähem nad ka viitsivad jaurata. Siin foorumis paraku saavadki jaalo taolised oma tähelepanuvajaduse kätte, kuna nende rumaluste peale reeglina reageeritakse ja antakse veel ka aasta lõpus auhind kätte "hea töö" eest!

                          Kommentaar


                            #14
                            ma ütlen vaid, et mind on siin kõvasti rohkem solvatud kui mina teisi. kui minu pihta "idioot" ja "hälvik" öeldakse, siis on kõik okei. kui ma aga kedagi hoopis leebemate sõnadega tõgan, võetakse kõike nii südamesse ja minnakse adminni juurde kaebama. väga tore

                            Kommentaar


                              #15
                              Neid tegelasi, kes käivad igas teemas midagi sisutut seletamas või segavad üldist arutelu mõttetu huumoriga on ka tuntud foorumitegelaste seas. Nii mõnigi neist peaks sellisel juhul samuti bani saama. See et jaalo on nõrgema eneseväljendusoskusega, kui mõni teine troll ei tähenda seda, et peaks teda baniga karistama. Mis ei tähenda seda, et ma sellise lagastamise ja sisutu trollimise heaks kiidaks. Lihtsalt point on, et võtke siis kõik liistule või mitte kedagi. Kuna seda aga nagunii ei tehta ja tegelased nagu Tofoa jne jätkavad nagunii, siis ei saa hääletada selle küsimuse poolt...

                              Kommentaar

                              Working...
                              X