320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Toetus tribüünidelt koondisele või klubile

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Toetus tribüünidelt koondisele või klubile

    Ma ei kuulu küll veel kahjuks Jalgpallihaigla ega ka mõne muu fänne ühendava organisatsiooni ridadesse, kui nö tavafännina üritan ikka igati koondist ja eesti klubisid toetada. Üks väga tähtis element sellisel tegevusel on kindlasti häälekas organiseeritud kaasaelamine. Kahjuks aga ei suuda meie vuttifännid arvestatavat häält tribüünidel teha. On küll väljamõeldud erinevad laulujupid, millest osad on väga head, kuid suurem osa keerukad ja venivad (ärgu keegi selle jutu peale solvugu). Kas ei oleks aeg leida enda hulgast nt trummimees, pasunavend vms, et vähegi kaasaelamist värvikamaks muuta. Lauludes võiks ju lihtsalt kasutada ka tavalist leelotamist mitte sõnu, et asi oleks kõigile arusaadav (kasutades seejuures tuntud vuttiviise). Eile staadionil olles (Lilleküla) oli tunda selles valdkonnas Küprose fännide tugevat üleolekut. Mina ei ole küll õige inimene siin midagi ajama, aga kas nt Jalgpallihaigla ei võiks sellel suunal midagi ettevõtta?
    Klemm

    #2
    Replying to Topic \'Toetus tribüünidelt koondisele või klubile\'

    Õige tähelepanek.
    Paraku on seda teostada vist tülikas. Tore oleks kui oleks nö ametlik fänniorkester - kellel kasvõi oleks jalkaliidu poolt priipääse.
    Mulle meeldiks isiklikult kui ühena pillidest oleks seal ka akordion. Ma ei ole ka eriti muidugi õige mees selle koha pealt sõna võtma. Aga, mida rohkem hakkab jalgpallimäng laulupeoga sarnanema seda toredam.
    memer of Gaskoff fan club

    Kommentaar


      #3
      Replying to Topic \'Toetus tribüünidelt koondisele või klubile\'

      Jah eilse mängu koha pealt olid vastase fännid kuuldavamad, aga see kipubki nii võõrsil olema.Näiteks Poolas sai poolakad küll kohe kindlasti üle karjutud ja nemadki imestasid, et kuidas nii väiksel hulgal on võimalik nii suurt kisa teha
      Veelkord eilsest siis ei näinud rohesärkidel trummi, mis peaks ju kõva häält tegema. Järgmine kord võiks keegi kaasa võtta(endal kahjuks pole),sest sellega saab end kohe kindlasti väga kuuldavaks teha.
      Algselt postitas tank
      Õige! Eesti meistrikate vähene publikuhuvi on ilmselgelt tingitud sellest, et siin ei mängi piisavalt habemega naisi, siiami kaksikuid ja kahe näoga mehi.

      Kommentaar


        #4
        Replying to Topic \'Toetus tribüünidelt koondisele või klubile\'

        Originally posted by Oll

        Jah eilse mängu koha pealt olid vastase fännid kuuldavamad, aga see kipubki nii võõrsil olema.
        just. sest kui sa lähed võõrsile, siis kindlasti oled sa mängust huvitatud ja oled fänn. oma kodulinnas olevat mängu võib ka lihtsalt vaatama minna, kui pole õhtuga midagi tarka peale hakata. siit ka kaasaelamise vahe... ja head näited koondise mäng poolas ja ka eilne flora mäng tallinnas

        Kommentaar


          #5
          Replying to Topic \'Toetus tribüünidelt koondisele või klubile\'

          aa, yks mõte, või õigemini kysimus tekkis veel... kas meil millalgi võiks tekkida ka midagi sellist (ja kas see on yldse vajalik?), et koondise puhul on yhed laulud- hyyded ja klubide puhul teised? et oleks midagi kas koondisele või konkreetsele klubile ainuomast. praegu vahetatakse vastavalt nime ja läheb jälle (nt võitle eesti, võitle! või võitle flora, võitle! me usume eestisse/florasse jne...) teab keegi kuidas mujal maalimas on? kasutatakse nt mingi maa meistrivõsitlustel mingi klubi spets kaasaelamishyydeid ka sama maa koondise mängudel (inglismaa, saksamaa vmt)

          Kommentaar


            #6
            Replying to Topic \'Toetus tribüünidelt koondisele või klubile\'

            rahvuste vahelise vaenu õhutamiseks tahaks mainida, et nõokatel oli Eesti-Vene mängu ajal suur trumm kaasas aga kui ma ei eksi siis lõid tiblad selle Tartus puruks
            It says so in the scriptures!

            Kommentaar


              #7
              Replying to Topic \'Toetus tribüünidelt koondisele või klubile\'

              Kessu, sarnased laulud on sel lihtsal põhjusel, et koondisele ja Florale tekkisid fännid ühel ja samal ajal ning nad olid ka ühed ja samad fännid. Mistõttu tekkisid ühed ja samad laulud. Sest kui on 10liikmeline grupp inimesi, on väga raske palju erinevaid laule välja mõelda ning neid lahus hoida. Muidugi on ka jalgpallihuvilisi, kes ei tee Floral ja koondisel vahet. Vahetevahel ongi seda raske teha...

              Mis trummimängu puutub, siis Tshehhi-Eesti mängul Teplices ja ka noorte mängul oli kaks trummi ning alguseks päris hea lärm. Aga üks *ürapea meie endi seast, kes, me ei tea, varastas meie suure rohelise basstrummi ära. Olen seda näinud korduvalt telekast Pärnus võrkpalli ajal (möönan, et pole 100% kindel, et sama trumm on, aga 95% küll).

              Aeg oleks taas trumm osta, tõden ma selle pika sõnavõtu lõpetuseks.
              poborsky@jalgpallihaigla.ee

              Kommentaar


                #8
                Replying to Topic \'Toetus tribüünidelt koondisele või klubile\'

                Mulle näiteks trumm, eriti kui see on ainuke pill ja seda mängida ei osata ei meeldi. Tundub mulle kohe millegipärast et ma olen miskite wannabe nigeeriafännide punti sattunud. Ei tea küll miks? Kui võimalik, siis hoian neist võimalikult kaugele eemale.
                Kui trumm oleks osa orkestrist, siis on ta täiesti omal kohal.
                memer of Gaskoff fan club

                Kommentaar


                  #9
                  Replying to Topic \'Toetus tribüünidelt koondisele või klubile\'



                  no kurat, pasun ei ole parem. Tegelikult on pasunal ja pasunal ka suur vahe. Need plastmassist sinised tuutud ajavad ikka tohutult närvi. Õnneks kolmapäeval neid eriti ei kuulnudki. Loodame et tegemist on lastehaigusega aga kui mingid staarid Lillekülla tulevad eks siis ole jälle kossumehed kohal.

                  Kommentaar


                    #10
                    Replying to Topic \'Toetus tribüünidelt koondisele või klubile\'

                    Originally posted by kessu


                    aa, yks mõte, või õigemini kysimus tekkis veel... kas meil millalgi võiks tekkida ka midagi sellist (ja kas see on yldse vajalik?), et koondise puhul on yhed laulud- hyyded ja klubide puhul teised? et oleks midagi kas koondisele või konkreetsele klubile ainuomast. praegu vahetatakse vastavalt nime ja läheb jälle (nt võitle eesti, võitle! või võitle flora, võitle! me usume eestisse/florasse jne...) teab keegi kuidas mujal maalimas on? kasutatakse nt mingi maa meistrivõsitlustel mingi klubi spets kaasaelamishyydeid ka sama maa koondise mängudel (inglismaa, saksamaa vmt)

                    seal on klubidel ikka suht erinevad laulud aga osad chandid lihtsalt on muudetavad ni et lähevad igale poole.. aga laulud on küll täiesti erinevad enamikul juhtudel
                    Pärtel Tomberg

                    isePankur.ee - Inimeselt inimesele
                    http://www.isepankur.ee
                    info@isepankur.ee

                    Kommentaar


                      #11
                      Replying to Topic \'Toetus tribüünidelt koondisele või klubile\'

                      Ei noo igati lahe ja pop oleks, kui meil leidauks kah selliseid pillimehi nagu hollandlastel mängude ajal kaasas on. Mängiksid miskit rahvalikku viit ja ülejäänud saaksid kaasa laulda/mõmiseda (kui muidugi mäng seda lubab). Ja vaheaegadel võiks ju ka mussi lasta (nagu seda poolakad tegid,jube hea oli tribüünil discot(või siis tiskot?) teha...

                      Kommentaar

                      Working...
                      X