320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Ragnar Klavan - autogrammikaart

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ragnar Klavan - autogrammikaart

    Sain kingiks kaks Ragnar Klavani mängijakaarti koos Raku enda autogrammiga. Üks läheb bisnesiks, pakkuge hinda.





    Vabandan kohutava pildikvaliteedi eest, kaart see-eest on ideaalses seisundis.

    #2
    Mis mõõdus kaart on? Kas nagu umbes tavalised mängukaardid või tiba suurem? Üldiselt olen huvitatud küll.

    Kommentaar


      #3
      Algselt postitas SainAru Vaata postitust
      Mis mõõdus kaart on? Kas nagu umbes tavalised mängukaardid või tiba suurem? Üldiselt olen huvitatud küll.
      Jep, tavaline suurus. Kui soovite, siis tehke pakkumised kas siia või privaatsõnumiga. Soovitan kiirustada, sest esimese poole tunniga tuli juba kaks kirja postkasti...

      Kommentaar


        #4
        Ca 8 aastat tagasi sai suuremalt osalt Bundesliga klubidelt lihtsa e-maili peale ehtsaid autogrammikaarte. Võib-olla on nüüd tendents muutunud, aga lihtsalt hoiatan hinnakruvimise eest.

        Kommentaar


          #5
          Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
          Ca 8 aastat tagasi sai suuremalt osalt Bundesliga klubidelt lihtsa e-maili peale ehtsaid autogrammikaarte. Võib-olla on nüüd tendents muutunud, aga lihtsalt hoiatan hinnakruvimise eest.
          Ma tean, mul üks tuttav ka kunagi kogus. Aga enam nii lihtsalt ei saa, seega ma arvan et näiteks 10 pole palju küsitud.

          Kommentaar


            #6
            1900 vaatamist teemal ja tõesti keegi ei soovi endale seda?

            Kommentaar


              #7
              Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
              Ca 8 aastat tagasi sai suuremalt osalt Bundesliga klubidelt lihtsa e-maili peale ehtsaid autogrammikaarte. Võib-olla on nüüd tendents muutunud, aga lihtsalt hoiatan hinnakruvimise eest.
              Mina saatsin tigupostiga ehk aastatel 2002-04 välja kirjasid. Sporditähtede tagant sai aadresse. Liverpoolist tulid alati tagasi mingisugused ajakirjad ja muud nänni ka veel. Kõige kiiremini sai alati tagasi Müncheni Bayernist, sealt tulid Roy Makaay ja Oliver Kahni omad. Manchester United oli ka päris lahke, Nedvedi Juventuse oma peaks veel olema ja palju palju muud.

              Kommentaar


                #8
                Algselt postitas bremm Vaata postitust
                1900 vaatamist teemal ja tõesti keegi ei soovi endale seda?
                Jep, tavaline suurus. Kui soovite, siis tehke pakkumised kas siia või privaatsõnumiga. Soovitan kiirustada, sest esimese poole tunniga tuli juba kaks kirja postkasti...



                mis juhtus?
                Je suis Nasfal

                Kommentaar


                  #9
                  Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                  Jep, tavaline suurus. Kui soovite, siis tehke pakkumised kas siia või privaatsõnumiga. Soovitan kiirustada, sest esimese poole tunniga tuli juba kaks kirja postkasti...



                  mis juhtus?
                  Inimesed on kirjutanud ja siis järsku kadunud. Mis muud

                  Kommentaar


                    #10
                    on veel alles? 63x89mm on kaardi suurus?

                    Kommentaar

                    Working...
                    X