320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Soccernet Betting Tournament vol.2

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Soccernet Betting Tournament vol.2

    1. Võistluses osalemise hind 10 eurot. Raha palun kanda minu kontole. Konto andmeid palun küsida minu käest privaatsõnumiga. Need, kes on varasemalt osalenud juba teavad andmeid ning võivad raha kanda sinna.
    2. Võistluse periood: 04.04.2015 00:00 kuni 19.04.2015 23:59. Ehk siis arvesse lähevad panused nendele sündmustele, mis algavad antud vahemikus.
    3. Igaüks saab 100 ühikut.
    4. Arvesse lähevad ainult pre-match panused (ükskõik mis spordialale). Kombod on lubatud. Enne mängu konkreetne panus (postitus peab olema tehtud enne sündmuse algust), kus on kirjas väärtus (minu poolest kas või 100), panustatav ühikusuurus (pange kas või 100 kohe või 7,89 minu poolest), panustamislehekülg, kust see võetud on (Triobet, Marathonbet jne.). Eriti hea, kui oleks paar sõna ka sellest kirjutatud.
    5. Varem postitatud panusele enam panustada ei või! Arvesse läheb varem postitatud panus. Kui keegi panustab juba korra Arsenali võidule x-tiimi vastu, siis selle x-tiimi vastu enam Arsenali võitu panustada ei tohi.
    Jalgpallile panustamise puhul: Kellegi teise panustatud võistkonnale või mänguarengu suunale tohib panustada, seda 1,5 väravat ületades. Näiteks Arsenali võidu puhul, tohib seda korrata vaid Arsenal -1,5 händikäpiga. Või Arsenal - Hull mängus Under 3.0 tohib korrata Under 1.5. Nurgalöökide, kollaste kaartide ning muu statistika puhul on piiriks 2.5 ühikut.
    Teiste spordialade puhul on panuste "kopeerimine" keelatud ning arvesse läheb esimene panus, mis on tehtud vastava mängija/võistkonna või mängujoonise poolt.
    NB! Antud punkt käib vaid üksikpanuste kohta.
    5a. Eelnevalt postitatud panust tohib kasutada kombos, mille ülejäänud osa on väärtuses vähemalt 1,4.
    5b. Kombopanuste puhul peavad kõik panused olema ühest kontorist.
    6. Võistlusperiood on jagatud 4-ks neljapäevaseks perioodiks (04.04-07.04; 08.04-11.04; 12.04-15.04; 16.04-19.04). Iga perioodi jooksul peab iga mängija postitama vähemalt 4 panust (ehk siis minimaalne panuste arv läbi turniiri peaks olema 16). Mängijal, kes ei täida antud nõudmist, võetakse perioodi lõpus 25% tema ühikute hulgast maha.
    7. Miinumumpanus on 2 ühikut.
    8. Raha kandmisel palun kommentaariks kirjutada kasutajanimi, kelle eest makstakse. Saavad osaleda kõik need, kelle raha laekub minu kontole enne 04.04.2015 00:00. Antud postituses uuendatakse jooksvalt osalejate nimekirja.
    9. Võitja saab 50% kogusummast, 2. koht 30% ja 3. kohta 20%. Kõik rahad kantakse vahemikus 17-19.04.
    9.1 Iga võistlusperioodi võitja saab endale Optibeti saunalina. Kui keegi võidab üht võistlusperioodi mitu korda, siis saab saunalina temast järgmisel kohal olev saunalina saamata jäänud kasutaja.
    Saunalinade kohaletoimetamiseks võtab võitja ühendust korraldajaga.
    10. Tabelit uuendatakse kord 1-2 päeva jooksul.
    11. Arvesse lähevad ainult need panused, mis on postitatud enne aega, mis on ametliku kick-offina märgitud, siia teemasse.
    12. Juhul kui mängija virtuaalraha saab otsa on ta automaatselt mängust väljas.
    13. Kui mängija peaks koefitsentide manipuleerimisega või muude reeglite rikkumisega vahele jääma, diskvalifitseeritakse mängija sissemakset tagastamata.


    Osalejate nimekiri:
    telekavaataja
    mazz
    j6u1uv4n4
    football2u
    okis
    Svenniid
    Lauriisimo
    tarretis
    lauri432
    NoCheating
    ltrubetsky2
    EgoTrip
    Amos
    Väravavaht

    (Kogupank hetkel 140EUR)

    1. turniirist saab lugeda siit.

    1. turniiri võitja on football2u.
    Last edited by telekavaataja; 07.04.15, 10:04. Põhjus: +Väravavaht
    Instagram

    Twitter

    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

    telekavaataja.blogabet.com

    #2
    Eelmise nädala laekus raha sisuliselt vaid okiselt. Ülejäänud osalejate rahad olid mul juba olemas.
    Nüüd kui mu tõbisus (loodetavast) hakkab vaibuma, hakkan ma rohkem inimesi julgustama selle turniiriga osa võtma. Eriti see käib nende kohta, kes on oma JAH-sõna andnud ja nende kohta, kes on minu käest kontoandmeid küsinud. Minu andmetel peaks veel vähemalt 5 ülekannet olema.

    Ja tuletan meelde, et reedene päev on "punane" päev ja rahad pankade vahel ei liigu.
    Instagram

    Twitter

    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

    telekavaataja.blogabet.com

    Kommentaar


      #3
      Rõõm teatada, et turniiriga on ühinenud Svenniid.
      Instagram

      Twitter

      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

      telekavaataja.blogabet.com

      Kommentaar


        #4
        Turniiriga on liitunud veel üks kasutaja- Lauriisimo.
        Instagram

        Twitter

        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

        telekavaataja.blogabet.com

        Kommentaar


          #5
          Ootan turniiriga liitujaid. Põhimõtteliselt on aega 2 päeva raha ülekandmiseks (reedel on riigipüha ja rahad ei liigu). Eelkõige suunan oma meeldetuletuse neile, kes on mulle raudselt lubanud teisest turniirist osa võtta.

          Viimase hetke registreerumine häirib näiteks ka seda, et mul on raske eriauhindu läbi lüüa, kui hetkel osavõtjate arv on väiksem kui esimesel turniiril. Ja noh eriauhindadega on hetkel liiga lahtine, e-maili vahetused võtavad vahel liiga palju aega ära. Praegu just kirjutasin ühele ettevõttele mingi ülipika kirja ning automaatvastus, et olen tagasi kontoris 13.04 ajas hetkel närvi.
          Instagram

          Twitter

          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

          telekavaataja.blogabet.com

          Kommentaar


            #6
            Kindlasti liitub inimesi veel nädala lõpuni vähemalt, aga rahade liikumisest... inimene saab screenshotiga tõestada, et tegi ülekande ja saab osaleda. Aga ma ei innusta sellega viimasel minutil liituma, vaid osalege ikka!
            PS! Kui panna osalemisele ülemine piir, a'la 12 osalejat, oleks turniir juba täis
            "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

            Kommentaar


              #7
              Kindlasti liitub inimesi veel nädala lõpuni vähemalt, aga rahade liikumisest... inimene saab screenshotiga tõestada, et tegi ülekande ja saab osaleda. Aga ma ei innusta sellega viimasel minutil liituma, vaid osalege ikka!
              Nojah, see on võimalus, mida ma ei propageeriks eriti. Ma ei luba, et 3. aprillil väga arvuti taga olen. A no ilmselt ikka olen.

              PS! Kui panna osalemisele ülemine piir, a'la 12 osalejat, oleks turniir juba täis
              Vot see on juba reaalne mõte, mida ilmselt järgmine kord ka kasutusele võtan.
              Instagram

              Twitter

              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

              telekavaataja.blogabet.com

              Kommentaar


                #8
                Miks mitte näiteks juba kohe...? Seda teemat loeb vähemalt 15 lisa potentsiaalset osalejat. Saaks asja purki ning sinu läbirääkimised ettevõtetega saaks samuti jätkuda.
                "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

                Kommentaar


                  #9
                  Mul on rõõm teatada, et vol2 turniiris osaleb juba vähemalt 1 osaleja rohkem kui esimeses turniiris. Tere tulemast tarretis ja tere tulemast lauri432.

                  Algselt postitas football2u Vaata postitust
                  Miks mitte näiteks juba kohe...? Seda teemat loeb vähemalt 15 lisa potentsiaalset osalejat. Saaks asja purki ning sinu läbirääkimised ettevõtetega saaks samuti jätkuda.
                  Ja nüüd ma sean selle piiri. Panen osalejatearvu maksimumiks 12. Veel on 3 vaba kohta. Kes ees see mees.
                  Instagram

                  Twitter

                  Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                  telekavaataja.blogabet.com

                  Kommentaar


                    #10
                    No Cheating liitus turniiriga. Alles on jäänud 2 kohta.
                    Instagram

                    Twitter

                    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                    telekavaataja.blogabet.com

                    Kommentaar


                      #11
                      Told ya - paugust kolm osalejat juures. Õhtuks on list lukus ka
                      "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

                      Kommentaar


                        #12
                        Tõeline panustamishing ootab viimase hetkeni

                        Tegelikkuses on see pre-tournamendi telgitagune huvitavam kui Transfer deadline Inglise Premmis.
                        Instagram

                        Twitter

                        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                        telekavaataja.blogabet.com

                        Kommentaar


                          #13
                          Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                          Tõeline panustamishing ootab viimase hetkeni

                          Tegelikkuses on see pre-tournamendi telgitagune huvitavam kui Transfer deadline Inglise Premmis.
                          Õige panustamishing kandis oma osalemisraha juba eelmise turniiri pealt. Neid oli mitu
                          "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

                          Kommentaar


                            #14
                            Woowowowowowow. Raha sai kanda kuni 4. aprillini. Ma olen sellega arvestanud nii, et ärme palun mingit osavõtjate piirangut küll tegema hakka. Järgmine kord okei, aga teeks selle turniiri ikka nende reeglitega mis alguses sai paika pandud!

                            Kommentaar


                              #15
                              Algselt postitas Amos Vaata postitust
                              Woowowowowowow. Raha sai kanda kuni 4. aprillini. Ma olen sellega arvestanud nii, et ärme palun mingit osavõtjate piirangut küll tegema hakka. Järgmine kord okei, aga teeks selle turniiri ikka nende reeglitega mis alguses sai paika pandud!
                              See polnud eesmärk, et piiranguid laduda. Vaid, et inimesed liigutaksid end ning ka sina näitad nüüd üles aktiivsust. Sind tahaks küll nüüd osalemas näha ja nagu näha tahaksid ka ise osaleda
                              "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

                              Kommentaar

                              Working...
                              X