320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Sinu esimene kord..

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Sinu esimene kord..

    Kui mina vaatasin esimest korda Les Bleus'i mängu, seisis neil väravas mees nimega Bernard Lama!

    #2
    Kui mina vaatasin esimest korda Liverpooli mängu, oli neil väravas Brad Friedel. Olid ajad, olid majad.
    Слава Україні! Героям слава!

    Kommentaar


      #3
      Kui mina vaatasin esimst korda Juventuse mängu, seisis neil väravas mees nimega Gianluigi Buffon!
      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

      Kommentaar


        #4
        Kui mina vaatasin Real Madridi mängu esimest korda, siis oli väravas vapsee Bodo Illgner.

        Kommentaar


          #5
          Kui mina vaatasin esimst korda Juventuse mängu, seisis neil väravas mees nimega Angelo Peruzzi

          Kommentaar


            #6
            Esimeses jalkamängus, mida ma üldse teadlikult enda elus vaatasin, olid väravas Thomas Ravelli ja Bruno Martini.

            Kommentaar


              #7
              Kui mina vaatasin esimest korda Itaalia mängu, seisis neil väravas mees nimega Gianluca Pagliuca.
              FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
              sigpic

              Kommentaar


                #8
                Hui mäletan. Küll on esimese selge mäletusena meeles see, kuidas Oleg Salenko tagus Kamerunile kotte ja lõpuks, minu rõõmuks, onu Milla ka ühe. Olin siis 12 ja asukohaga Pärnus.
                When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                Kommentaar


                  #9
                  Martin Kaalma.

                  Kommentaar


                    #10
                    Algselt postitas Martin Vaata postitust
                    Hui mäletan. Küll on esimese selge mäletusena meeles see, kuidas Oleg Salenko tagus Kamerunile kotte ja lõpuks, minu rõõmuks, onu Milla ka ühe. Olin siis 12 ja asukohaga Pärnus.
                    Siis sa oled ju kunagi isegi normaalne olnud. Äkki vaatasime samas pubis?
                    FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                    sigpic

                    Kommentaar


                      #11
                      Algselt postitas count Vaata postitust
                      Siis sa oled ju kunagi isegi normaalne olnud. Äkki vaatasime samas pubis?
                      Sa käid pubides 12-aastastega vutti vaatamas?
                      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                      Kommentaar


                        #12
                        Esimene jalkamälestus on Norra-Brasiilia MM-mäng 1998, täpsemalt Flo suht pehmelt teenitud penalti, mille Rekdal realiseeris.
                        Elu on lühike, pidu on pikk.

                        Kommentaar


                          #13
                          Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                          Sa käid pubides 12-aastastega vutti vaatamas?
                          Mina küll käisin 90ndatel (7-12 aastasena) pubides vormelit vaatamas. Ühel korral oli isegi arpaonnea (pidime etapi lõppjärjestust ennustama) ja võitsin turniiri, mille võitja preemiaks oli pudel shampust. Kuid kuna ma olin alaealine, siis pidin selle shampa pudeli teise koha auhinna vastu ümber vahetama. Lõppude lõpuks kõndisin koju 4 liitrise õlikanistriga!

                          Kommentaar


                            #14
                            Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust
                            Kui mina vaatasin esimest korda Liverpooli mängu, oli neil ... . Olid ajad, olid majad.
                            väljakul Steven Gerrard number 17-ne all
                            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                            Kommentaar


                              #15
                              Minu teadlik jalkavaatamine algas 1982 MM-ist. Selle jaoks laenutas isa lausa kaasaskantava "värviteleri". Jutumärkides seetõttu, et värvitoone oli umbes kolm: räige sinine, räige roheline, räige punane. Mälestused esimesest mängust on väga hägused, aga see pidi olema turniiri avamäng Argentiina vs Belgia. Väravas olid järelikult Ubaldo Fillol ja Jean Marie Pfaff.
                              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                              Kommentaar

                              Working...
                              X