PDA

View Full Version : Inglise jalgpalli võlu-mis see on?

river
20.07.02, 17:26
Inglise koondise austajad palun seletage miks teile see mängu stiil meeldib ja mida seal vaadata on?

aiFo
20.07.02, 17:45
Originally posted by river

Inglise koondise austajad palun seletage miks teile see mängu stiil meeldib ja mida seal vaadata on?

anonyym-provokatiivsetele kysimustele ei vasta:õnnelik:

andi
02.08.02, 13:29
ma ei saa aru misks sa aiF pead neid inglasi piinama eriti nende mängustiiliga.Kas sa siis aru ei saa,et nendel ei ole nii palju mõistust kui eestlastel.

Tembu
02.08.02, 13:42
Hmm,väega rumal küsimus tegelikult...Asi on lihtne ju: mängud ON huvitavad, erinevalt Itaalia liigast..:)

andi
02.08.02, 14:02
POLE MÕTET NENDE KÄEST SELLISt ASJA KÜsida sest nad on lolli kas te ise siis aru ei saa. ma tahaks ise ka teada aga nagunii ütlevad mis ilu on meie jalgpallil.:kaval: :kaval: :kaval: :kaval:

mcnamara
02.08.02, 14:15
Kui keegi saab aru selle teema kolmandast ja viiendast postitusest, siis kummardan ma sügavalt selle inimese tarkuse ees. :D
Jalgpall on ilus mäng. See on minu vastus selle teemale.

Aramis
02.08.02, 14:24
Nii palju kui ma tahaksin tark välja näha ei saa ma Macnamara kummarduse osaliseks.Kahju!Esimesena küsija küsib ka suhteliselt imelikult ja provokatiivselt ja Macnamara vastus peaks teda rahuldama - jalgpall on ilus mäng iga koondise esituses.Kui küsimus formuleerida natuke teisiti, et miks inglise koondise poolehoidjad on inglise koondise poolehoidjad, siis peaksime huvitavamaid vastuseid saama.Isiklik arvamus on, et mingi koondise poolehoid on jalgpallisiseste põhjustega umbes 50% ja jalgpalli ilu on üldse mõttetu põhjus, sest nagu ütlesin, kõik mängivad ilusti , lihtsalt seda tuleb näha.

MLS
15.08.02, 16:14
Originally posted by river

Vat seda tahaks ka mina teada saada aga kahjuks pole siin ühtegi korralikku vastust.

eston maravilha
15.08.02, 16:22
seleta mis võlu on ameerkia ehk usa ehk siis maailma parimal meeskonnal??

also sense the irony u wanker

Maarek
15.08.02, 16:49
Originally posted by tembuu

Hmm,väega rumal küsimus tegelikult...Asi on lihtne ju: mängud ON huvitavad, erinevalt Itaalia liigast..:)

...aga igavamad kui Hispaania liigas ;) ;)

MLS
16.08.02, 01:19
Originally posted by eston#21

seleta mis võlu on ameerkia ehk susa ehk siis maailma parimal meeskonnal??

also sense the irony u wanker

Ma pole öelnud, et \"susa\"(???) maailma parim on?

Jyrka
17.08.02, 01:18
Kussin Eesti need inglise koondise fännid on?

Oll
17.08.02, 07:01

Võrdlemisi raske on aru saada sellest kuidas saab mõne arust Itaalia liiga igav olla, kui tegu ühe suurema, võimsama ja tasavägisema liigaga sellel planeedil.

resorte
21.08.02, 02:22
Originally posted by Oll

Võrdlemisi raske on aru saada sellest kuidas saab mõne arust Itaalia liiga igav olla, kui
tegu ühe suurema, võimsama ja tasavägisema liigaga sellel planeedil.

... ja ilusaima ning parima liigaga. ;)

Epic
21.08.02, 02:34
kui koondis mängib ja kõik on heas vormis siis saate aru mis see inglisevuti võlu on :r66m7: :r66m9:

Rebu
23.08.02, 01:41
Originally posted by EricCantona

kui koondis mängib ja kõik on heas vormis siis saate aru mis see inglisevuti võlu on :r66m7: :r66m9:

Nojah aga siin paar inimest ei saa aru ju!!

Või ei tahagi aru saada!

Pätu
23.08.02, 14:27
Originally posted by Oll

Võrdlemisi raske on aru saada sellest kuidas saab mõne arust Itaalia liiga igav olla, kui tegu ühe suurema, võimsama ja tasavägisema liigaga sellel planeedil.\'

Mängu jooksul tulevad miskid 2-3 pealelööki, käib mõttetu siblamine koguaeg, kõik kukuvad ja mängud lõppevad pidevalt viikides

resorte
23.08.02, 16:02
Originally posted by mcnamara

Kui keegi saab aru selle teema kolmandast ja viiendast postitusest, siis kummardan ma sügavalt selle inimese tarkuse ees. :D
Jalgpall on ilus mäng. See on minu vastus selle teemale.

Ma sain sellest aru küll, aga inglise jalgpall ikkagi igav.:P :kaval:

Rainman
09.09.02, 15:39
Kui jalgpallivõludest väheks jääb, siis vaadake siit (http://www.thesun.co.uk/article/0,,3-2001351213,00.html) lisa ;)