320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Möla (panustamine)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kui keegi on juba võtnud Chelsea+City võitude combo, kas ma siis võin teha Chelsea -1.5 + City -1.5 combo?

    Kommentaar


      Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
      Kui keegi on juba võtnud Chelsea+City võitude combo, kas ma siis võin teha Chelsea -1.5 + City -1.5 combo?
      Jah, tohib.
      Instagram

      Twitter

      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

      telekavaataja.blogabet.com

      Kommentaar


        Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
        Jah, tohib.
        Selge. Ma hakkasin viimasel hetkel kahtlema, ning vahetasin city ühe tennise underi vastu, mis ofc kaotas. Oh well!

        Kommentaar


          Pean hakkama first set rule kampaaniat vedama.

          Kommentaar


            Panustamine on ikka haige psühholoogia. Ja panustamisturniiris mängib psühholoogia eriti suurt rolli, vähemalt minu puhul. Vaatan, kuidas vennad siin eest ära libisevad ja tahaks kangesti järgi jõuda. Praktika näitab, et 14-15 esimest päeva on vaid ettevalmistus Grand Finale'ks. Sisuliselt, kõik, kellel on vähemalt 70-80 punkti enne viimast päeva, on veel võidukonkurentsis.
            Instagram

            Twitter

            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

            telekavaataja.blogabet.com

            Kommentaar


              Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
              Panustamine on ikka haige psühholoogia. Ja panustamisturniiris mängib psühholoogia eriti suurt rolli, vähemalt minu puhul. Vaatan, kuidas vennad siin eest ära libisevad ja tahaks kangesti järgi jõuda. Praktika näitab, et 14-15 esimest päeva on vaid ettevalmistus Grand Finale'ks. Sisuliselt, kõik, kellel on vähemalt 70-80 punkti enne viimast päeva, on veel võidukonkurentsis.
              Eks ta ole. Ma väidan, et mitte *sisesta eelmise võitja nime* ei võitnud turniiri, vaid ma kaotasin. Olin pikalt ees, tahtsin vältida viimase päeva sahinaid vaid mugavalt pika eduga kaugel istuda. Ei läinud päris plaanipäraselt ja mängisin end auti. Meelega, sest 2.-3. koht ei rahuldanud väga ning läksin kõik või mitte midagi.
              Seekordne SBT6 meenutab kergelt juba omaaegset La Liga tabelit, kuid kõike võib veel juhtuda. Mina mängin vaid esikohale. Aega on vääääga palju.

              PS! Kogu mu eelnev jutt on psühholoogiline töötlemine, mis on suunatud SBT konkurentidele
              "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

              Kommentaar


                Tabeliseis võib homme hommikul juba segipööratud olla. Rääkimata turniirilõpust.

                Samas suutsin eelmine turniir isegi ühe asja pange panna, mis mu hävitas. Nimelt 2. kvartali lõpus, olin kvartalivõidule lähedal, kuid suutsin arve kiiruga kokku lüües vea teha ning võib öelda, et ka kinkisin sulle võidu tookord.

                Samas olen nõus, et olles pikalt ees, saanuks ka targemini mängida. Aga kõige tähtsam on ju emotsioon, kas pole?
                Instagram

                Twitter

                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                telekavaataja.blogabet.com

                Kommentaar


                  Tabelis väike viga, näitab et mu oli 11 panust tehtud, tegelt oli 10. Praeguseks on 11

                  Kommentaar


                    Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                    Tabelis väike viga, näitab et mu oli 11 panust tehtud, tegelt oli 10. Praeguseks on 11
                    Pardon.

                    Saad see kvartal veel ühe panuse teha.
                    Instagram

                    Twitter

                    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                    telekavaataja.blogabet.com

                    Kommentaar


                      Kuidas auhinna pot jaguneb SBT6?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                        9. Võitja saab 50% kogusummast, 2. koht 30% ja 3. kohta 20%. Mängija, kes võidab 3 kvartalit, saab kogu "korraldaja tipi" endale. Mängija (d), kes võidab (võidavad) 2 kvartalit, saab(vad) endale poole "korraldaja tipist". Kõik rahad kantakse vahemikus 2.11-4.11.
                        9a. Kui turniirivõitja võidab vähemalt 3 kvartalit, saab 100% kogu auhinnarahast turniiri võitja endale.
                        Kui keegi kolme kvartalivõiduga seda turniiri kinni ei pane, siis tavapäraselt.
                        Instagram

                        Twitter

                        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                        telekavaataja.blogabet.com

                        Kommentaar


                          telekavaataja, kas sa ei tahaks tabelit postitades sortida ennustajad paremusjärjestusse ja lisada järjekorra numbrid? Teeks seisu jälgimise lihtsamaks.
                          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                            telekavaataja, kas sa ei tahaks tabelit postitades sortida ennustajad paremusjärjestusse ja lisada järjekorra numbrid? Teeks seisu jälgimise lihtsamaks.
                            Olen isegi mõelnud selle peale. Järgmise postitusega proovib.
                            Instagram

                            Twitter

                            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                            telekavaataja.blogabet.com

                            Kommentaar


                              Kuulduste järgi on Astana oma põhimehed koju jätnud ja sõitnud hispaaniasse reservidest pubitseva meeskonnaga. Veidi veider, arvestades mis faasis kogu turniir on. Kasahhide liigast pääseb ainult üks meeskond cl-i kvalifikatsiooni, seega järgmine kohtumine on must win indeed.



                              Huvitav mitu väravat Atletico täna lööb.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                                Kasatkina ja Kania mängisid juba 2 päeva tagasi, ning venelanna võitis kindlalt 6:2 6:1. Tänu lucky loser reeglile pääses Kania edasi, ning loos viis ta taas Kasatkinaga kokku. Oleks äärmiselt suur üllatus, kui Kania täna ühe seti võidab.

                                Mängupildi järgi peab tõdema, et ei olegi väga suur üllatus. Nagu öö ja päev võrreldes pühapäevaga.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X