PDA

View Full Version : Möla (panustamine)

Leheküljed : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

Amos
10.04.15, 16:35
Kuna siin alateemas ei ole sellist teemat kus saaks vabalt ükskõik mis paska arutada bettimisest ilma, et peaks soccerneti-sherifide vihaseid pilke taluma, mõtlesin, et võiks sellise alateema teha kuna enamus suurtes bettimisfoorumites üle maailma on selline teema kohustuslik(!). Arutada võib kõike mis kasvõi kuidagi on panustamisega seotud ning spordiala ei loe.

Alustaks sellise küsimusega, et mida te United vs Cityst arvate? Fucking nice match-up ning niiiiii magusad koefid.

P.S. Kui kohe üldse postituste arvu jälgivatele kogujatele see ei meeldi siis tõstke läbusse, kuigi seal selle teema "traffic langeks" rõvedalt :(

j6u1uv4n4
10.04.15, 16:43
Agüero lööb värava. Viimased 5? mängu pole löönud, kuid igas mängus sitaks häid võimalusi olnud ja mitmel korral posti paugutanud. ManU vastu on ta minu mälu järgi alati ära löönud!

telekavaataja
10.04.15, 17:01
Mul oli muideks plaanis alustada SBT emotsioonide teemat. A la väljaelamised, millega ei tahaks turniiri teemat risustada. Sobib suurepäraselt siia ma arvan.

j6u1uv4n4
10.04.15, 17:16
Mul oli muideks plaanis alustada SBT emotsioonide teemat. A la väljaelamised, millega ei tahaks turniiri teemat risustada. Sobib suurepäraselt siia ma arvan.

Väärt mõte. Siis ei pea picke läbi möla otsima hakkama. Teeb asju lihtsamaks!

Amos
10.04.15, 17:20

Väärt mõte. Siis ei pea picke läbi möla otsima hakkama. Teeb asju lihtsamaks!

Täpselt selliste asjade jaoks see teema ongi! :D
Ja kõik muu seonduv ka.
Üks asi veel NBA-st, Grizzlies @ Jazz on täna ja Memphise koef on 1.77, wtf up with that???

EDIT

Agüero lööb värava. Viimased 5? mängu pole löönud, kuid igas mängus sitaks häid võimalusi olnud ja mitmel korral posti paugutanud. ManU vastu on ta minu mälu järgi alati ära löönud!

Ta on viimases 11. mängus löönud 3 väravat millest kaks on pendlad... :( :D

Amos
12.04.15, 22:02

Nice one!!! Võtsin ise ManU ;)

telekavaataja
13.04.15, 11:42
Nii, kuna SBT vol.2 on tegelikult üle poole juba läbi, jagan ma natuke oma nägemust.

Kõigepealt oleks minul isiklikult soov sellise võistlussarjaga jätkata. Oleksin hea meelega ka "mängujuht" edasi.

Suveperioodil (juuni - augusti 1. pool) ma midagi ei teeks, 1. tahaks puhata, 2. on vähem sporti. Sellega seoses ma küsin, kas on mõtet teha maikuu esimesel poole SBT vol.3 või jätta see pigem järgmisele hooajale? Kui palju oleks maikuus liitujaid?
See toimuks ilmselt 2. -17. mai.

j6u1uv4n4
13.04.15, 11:49
Mais on sporti palju, suurte liigade kulminatsioon and what not. Palju motivatsiooni bette jne. Mai turniiri vastu minul küll midagi ei ole!

Minul poleks ka suve turna vastu mitte midagi, kuna suvel on MLS ja MLB täies hoos, ning ka osad EU jalkaliigad nagu näiteks Norra, Rootsi, Eesti jne. Kahjuks ei ole ühtegi suuremat spordivõistlust sel suvel, kuid kui soccerneti turniir ka tulevikus jätkuma peaks, siis ntx järgmisel suvel mingi France 2016 edition ei oleks halb idee!

Väravavaht
13.04.15, 12:30
Suurturniiridele võiks oma eraldi võistlus olla küll jah, ilmselt siit foorumist kergejõustiku MM-i või 3 suurtuuri(Giro,TDF ja Vuelta) jälgijaid siiski piisavalt ei leia, et suvel midagi orgunnida(need 2 on sellised, millega lihtsalt mina kohe vabalt nõus oleks)...

Svenniid
13.04.15, 13:12
Ma oleks ka ilmselt käsi. Suvel võiks siiski pausi teha ja augusti keskel alustada uuesti. Maiturniir kõlab samuti hästi

EgoTrip
13.04.15, 13:49
Olen huviline maikuu turniiriks. Võibolla ka suvel

Amos
14.04.15, 01:09
USA play-offidest ei ole miskit kuulnud? :D
Mai ja Juuni algus ongi põhiline raha tegemise periood ning aeg kui bettijad oma kahjumeid vähendavad :D :D
France editioni võiks teha, aga siiski suurema sisseostuga. Jah, muidugi see 10€ on raha, aga ei motiveeri üldse kohe tõsisemalt ajusi ragistama (vähemalt minu puhul) :(

Svenniid
14.04.15, 02:06
Just Sveniid...pidasin sust lugu ja austasin su tennisepanuseid aga täna sinu panus gulbisele oli minu jaoks üllatus...mõtlesin sa tennisevend ikka...maurer eluaeg osanud ainult liival mängida, gulbis enne tänast 1-9 võidusuhe ja liiva pole näinudki see aasta ning tema elumõte on pidu ja pillerkaar kes sähvatab ainult mõni üksik kord kui raha otsas...nüüd oli tulemus näha 6/1 6/0 minu maurer koos kovaleki kastanitega raskelt tõi beti täpi

Mulle tundus ka see väga kummaline panus. Eriti veel sellise väärtuse juures. Vaatasin mängu ja Gulbise forehand oli ikka täielik 0 . Üldiselt oli väga kahtlane mäng, millele panustada, sest Maureri väärtus tõusis enne mängu päris korralikult.

Ärge mu tennise panuseid väga tõsiselt võtke hetkel, hakkasin tennist uuesti jälgima sellest turniirist, aastane paus on sees ja katsetan siin :)
Halb panus oli jah, Maurer midagi erilist pole, aga Gulbise vorm...no ei kommenteeri. Zopp ka saaks sealt hetkel võidu kätte

telekavaataja
14.04.15, 09:47
Ka mina isiklikult kaldun arvama, et SBT vol. 3 võiks toimuda ikkagi veel selle hooaja sees. Suvel ma usun, et pigem ei tule midagi välja ja pigem ollakse puhkustel. Ma ise plaanin alates maikuu teisest poolest pigem panustamisele vaadata minimaalselt.

Niisiis sisuliselt jääks kolmas turniir teisega väga sarnaseks. Välja arvatud üks põhimõtteline asi. Nagu juba esimese turniiri lõpus soovitasid mõned mängijad mingi protsendi mul endale võtta. Mul on isiklikult raske oma panust hinnata hetkel. Kuid üks asi on kindel, SBT vol.3 sissemakse võiks olla 10 eurot + korraldaja kompensatsioon.

Tegin väikese küsitluse: http://www.poll-maker.com/poll292687x5D894B29-11

Tegelikult oleks väga kena, kui kõik, kes on osalenud varem turniiridel (eriti need, kes soovivad ka edaspidi osaleda) sellele lihtsale küsimusele vastaksid. Nime asemel kirjutage kasutajanimi. Nende arvamust, kes on turniiris varasemalt osalenud, hindan vb natuke rohkem. Samas vastajate arvust järeldaksin ka edaspidi selle huviringi, kes osaleda tahaks ja kelle peale võib loota.

Igatahes oleksin väga tänulik, kui sellele vastaksite. Aitäh!

Lauriisimo
14.04.15, 10:12
Olen ka kindlasti nõus osalema.

mazz
14.04.15, 17:38
Käpp jah.

Normaalne reik on 10 protsenti, aga minu poolest võib ka sisseostu tõsta.

Amos
16.04.15, 14:50
Monfils laseb hetkel Federeri vastu väga hästi. Panustasin ise tema esimese seti võidule ja nüüd proovin teise seti võitu ka @2.50

tarretis
16.04.15, 15:57
Monfils laseb hetkel Federeri vastu väga hästi. Panustasin ise tema esimese seti võidule ja nüüd proovin teise seti võitu ka @2.50

Võtsin ise ka 2.75ga

E: Proovin ka Isner esimene set @ 5

telekavaataja
17.04.15, 14:36
Tegin väikese küsitluse: http://www.poll-maker.com/poll292687x5D894B29-11

Tegelikult oleks väga kena, kui kõik, kes on osalenud varem turniiridel (eriti need, kes soovivad ka edaspidi osaleda) sellele lihtsale küsimusele vastaksid. Nime asemel kirjutage kasutajanimi. Nende arvamust, kes on turniiris varasemalt osalenud, hindan vb natuke rohkem. Samas vastajate arvust järeldaksin ka edaspidi selle huviringi, kes osaleda tahaks ja kelle peale võib loota.

Igatahes oleksin väga tänulik, kui sellele vastaksite. Aitäh!

Veel kord aitäh kõigile, kes vastasid. Hetkel on vastanuid 14. Pooled jäid 1-3 euro piiresse. See on ka minu meelest mõistlik summa sellise sisseostu ja osalejate arvuga. Pakun, et järgmise turniiri sissemakseks tuleb 12 eurot, millest 10 läheb võidufondi.
Võimalus on endiselt kõigil vastata ning nüüd ootan ka neid, kes ei ole kordagi osalenud, vastama ja oma arvamust avaldama. Mis tooks teid osalema? Mida annaks parandada? Mis võiks veidi teistmoodi olla?

Endal on eesmärk ära teha SBT vol. 3 mais ning suvepuhkusele naasta. Augusti teisest poolest aga jätkata (nii, et lõppeks enne International Breaki). Samuti on minu visioon (nimetame seda visiooniks), et turniiris ei oleks mängus vaid mängijate panustatud raha, vaid ka eriauhinnad, mingid kõrvalised toetused. Seda kõike on vähe keeruline organiseerida muidugi, kuid mingid niidiotsad on olemas. Lisaks kui kellelgi on ideid või pakkumisi, võib alati minu poole pöörduda.

PS! vol2 lõpp tuleb eriti pingeline.

Sonderfern
17.04.15, 16:03
Kas keegi MLS striimiks mingeid lehti oskab soovitada või ongi neid suht raske leida? Ise olen ainult mingeid kräppe saanud reeglina.

Amos
17.04.15, 17:13
Marseille koef võõrsil Nantesi vastu on @1.96? Tasub, ei tasu?

Memento
17.04.15, 17:29
Vaatasin ise ka seda panust hommikul, aga no ei julgenud kuidagi OK vajutada. Marseille vorm päris heitlik (jah, viimased mängud heade vastaste vastu), aga Nantes päris peksupoiss ka ei tundunud. Pole küll mingi Prantsusmaa ekspert, aga ei tundu minule see võit ühestki otsast kindel.

Tofoa
17.04.15, 22:41
Võimalus on endiselt kõigil vastata ning nüüd ootan ka neid, kes ei ole kordagi osalenud, vastama ja oma arvamust avaldama. Mis tooks teid osalema? Mida annaks parandada? Mis võiks veidi teistmoodi olla?

Mulle näiteks tundub, et see kohustuslik panustamise osa on ebavajalik. Ise eelistan ka vähe harvem ning suuremate summadega panustada. Võib-olla võtan järgmine kord samuti osa.

Amos
17.04.15, 23:30
Mulle näiteks tundub, et see kohustuslik panustamise osa on ebavajalik.

+1000

telekavaataja
18.04.15, 14:12
Mulle näiteks tundub, et see kohustuslik panustamise osa on ebavajalik. Ise eelistan ka vähe harvem ning suuremate summadega panustada. Võib-olla võtan järgmine kord samuti osa.

Mis puudutab panuste hulka, siis ma jätaks selle sisse. Arvan, et põhimõtteliselt võib 4 päeva jooksul leida mingit 4 panust, millele 2 ühikut panustada. No võime seda vähendada näiteks kolme panuseni 4 päeva jooksul.

Mis puudutab osalust, siis iga uus kasutaja on loomulikult oodatud.

rallikas
19.04.15, 20:49
NoCheating on väga julge käiguga liidriks rebinud.

18:00 Newcastle - Tottenham
BTTS YES @ 1.73 (William Hill)
130 ühikut

telekavaataja
19.04.15, 21:58
Minu arust hakkab esikolmik välja kujunema.

mazz
20.04.15, 00:54
Niisama siia kombo, mida otsustasin mitte kasutada, sest Interi hiline võiduvärav tundus miskipärast tõenäolisem :)

Jamaica kõrgliiga:

23.30 Boys Town - Barbican
Boys Town 1,66

23.30 Rivoli - Waterhouse
Waterhouse 1,72

Kolumbia esiliiga:

23.30 Llaneros - Leones
Llaneros 2,15

Kombo 6,18 (bet365)

Svenniid
20.04.15, 01:38
Tänud Telekavaatajale hea korralduse eest ja kiitus ka teistele osalejatele.

Viimasesse päeva võiks küll mingi väikese reegli teha, et selliseks paugutamiseks ei läheks ja võitja ei peaks otsustama Jamaika liiga, kust isegi live tulemusi ei näe :p Võitja võiks tulla sellisena, kes suudab terve turniir ühtlast joont näidata ja kokkuvõttes selliste panuste pealt võita, kuhu ta reaalset raha ka paneks.

Amos
20.04.15, 05:26
Kindlasti mitte. Las igaüks betib nagu tahab. Ilma "paugutamiseta" oleksime mina ja jõuluvana sees kindlasti. Pikas perspektiivis aitab see rohkem elimineerida kui kellelgi liidriks ennast kiskuda :D

Hea töö NoCheating! :D

alehis
20.04.15, 05:51
Osaleks, kui saaks panustada oma suva järgi, st et peaks võima panustada millelegi, mida on juba teiste poolt panustatud. Ah et siis läheb teiste ahvimiseks ja lõpus juba ammu võitja teada? Ahvimiseks veits võib minna, aga selle piiramiseks võiksid olla muud sanktsioonid (nt kui tahad sama panust teha, siis koefitsient 0.05-0.15 madalam kui eelmisel, kes selle leidis) või siis ainult viimases kvartalis säärane ahvimise keeld.

Svenniid
20.04.15, 11:15
Kindlasti mitte. Las igaüks betib nagu tahab. Ilma "paugutamiseta" oleksime mina ja jõuluvana sees kindlasti. Pikas perspektiivis aitab see rohkem elimineerida kui kellelgi liidriks ennast kiskuda :D

Hea töö NoCheating! :D

Ma mõtlen, et ainult viimasele päevale võiks teha mingi reegli, natukene piirata seda, et kõik lõpus aind nuppe panevad. Et võib panustada korraga maksimum kaks panust ja kindla % oma bankrollist näiteks. Aga eks enamus otsustab.

j6u1uv4n4
20.04.15, 11:20
Päris kõva twist turniiril. Lauri jäi tänu void panusele liidriks?

lauri432
20.04.15, 11:40
nu see panus isegi kui toimuks läheks 75% tõenäosusega usun pihta tabeli teine seal põhjas oleva tiimi vastu aga never knows

lauri432
20.04.15, 11:43
aga jah eile oli endal nii palju tegemist ja mängin ise ka 4 liigas futti et ei jõudnud hoida silma peal kogu aeg tänu õhtu kiirete otsutega eriti interi mäng ja siis veel 1 koll poolajal tõin kastanid tulest...ise tahtsin panna suure panuse võrgu finaali ja eesti kossule millele ma julgesin panna ainult 16 ühikut kuna vaatasin see oli see ühikute summa et jään ikka liidriks oleks kuskil 3 olnud oleks ka selle panuse pannud mmingi 100 ühikuga all ini ja oleks ka hoobilt essaks tõusnud...kohati nagu jalgratta sõit kes lõppuks viimase asjaga ilusti tuulest välja tuleb ja seekord läks õnneks minul

lauri432
20.04.15, 11:46
ja veel üks asi ...ilus ja tore kül et kirjutate siin oma beti jaoks miks toda panna ja põhjendate ilusti ära aga sellega ongi selline asi et kui mul on ülihead infot ma ei saa seda siin praegu turniiri käigus avaldada muidu mõni ikka seoks ka seda oma kombos ja ikkagi olete konkurendid siin turnal see on põhjus miks ma ei kirjelda oma beti valikuid miks ma usun see täppi läheb

EgoTrip
20.04.15, 12:45
Kirjavahemärgid n shit.
Mis põhjendustesse puutub, need võiks ikka olla. Sellega võid sa abistada neid, kes ei oma siseinfot.
Aita oma ligimest. Äkki Count, või keegi teine, tahab oma kaotusi tasa teha, ning siit nad võiks leida väärt infot.
Eks see kõik käi võidu peale, kuid igasugune lisainformatsioon on alati teretulnud. Ning see sinu "ülihea info" ei garanteeri sulle persetki.

telekavaataja
20.04.15, 13:07
Viimasesse päeva võiks küll mingi väikese reegli teha, et selliseks paugutamiseks ei läheks ja võitja ei peaks otsustama Jamaika liiga, kust isegi live tulemusi ei näe :p Võitja võiks tulla sellisena, kes suudab terve turniir ühtlast joont näidata ja kokkuvõttes selliste panuste pealt võita, kuhu ta reaalset raha ka paneks.

Olen nõus ja samas ei ole ka. Tegu on siiski turniiriga. Ja kas keegi saab öelda, et võitjad ei väärinud lõpuks võitu?
Ülesanne on tegelikult väga lihtne. See, kel on 16 päeva möödudes kõige rohkem ühikuid arvel, see on võitnud. Kuna siin käib mäng üksteise vastu, siis on paratamatu see, et lõpus peab riske võtma, kui tahad kohta parandada. Näiteks mina ise läksin selle vooluga kaasa (oleks rahulikult Vene liiga peale edasi bettinud, oleks võib olla ikka TOP3-s.).

Igatahes minu point on selles, et lõpus saaks riskida, peab lõpuni veel jõudma. Ja sinna jõudes on eelis ikkagi sellel, kes on olnud kogu turniiri vältel edukam. Edasi on aga natuke õnne vaja.

Osaleks, kui saaks panustada oma suva järgi, st et peaks võima panustada millelegi, mida on juba teiste poolt panustatud. Ah et siis läheb teiste ahvimiseks ja lõpus juba ammu võitja teada? Ahvimiseks veits võib minna, aga selle piiramiseks võiksid olla muud sanktsioonid (nt kui tahad sama panust teha, siis koefitsient 0.05-0.15 madalam kui eelmisel, kes selle leidis) või siis ainult viimases kvartalis säärane ahvimise keeld.

Ma ise ei muudaks seda reeglit siiski.

Väravavaht
20.04.15, 13:12
Lootsin ka algselt iga päev suvalistele impulsiivsematele asjadele ühikuid peale lükata, aga lõppkokkuvõttes on nädala sees nii vähe erinevaid asju, et keeruline on leida midagi, millele panustada(tennise- ja kossuvend ma siiski ei ole, kahjuks). Samuti, kuna ma regulaarselt tegelen ka "päris raha eest" panustamisega, siis ma kategooriliselt väldin sama mängu kasutamist nii siin kui ka oma pärispanustes. Ülalnimetatu tõttu jäi minu panuste hulk kesiseks ning kaotasin kolmandas kvartalis lausa 25% oma rollist, kuid paljude asjade kokkulangemise tõttu tõi pealtvaataja roll selles võistluses mulle auhinnalise 3. koha. Ideaalne variant kanda auhind tagasi Unibetti, mille kontoseis sai eelmine nädal raskesti haavata Bayerni ja Wolfsburgi tõttu...

Teiresias
24.04.15, 01:48
kindlasti vale teema, aga selline küsimus siis. mõtlesin, et võiks uuesti väikestviisi panustama hakata, teeb igavad mängud ka põnevamaks. kuskitl aga on kõrva jäänud, et Triobet on ikka ilge huiar ja muidu pask, seega sealt plaanin ülejäägid välja kanda ja mitte enam kasutada. küsimus ongi, et mis kihlveokontorit te ise kõige rohkem kasutate, ning kas on miski, mis on teistest parem ka? ma kujutan ette, et need aspektid, milles kontor saab parem olla, on erinevate kihlvedude rohkus, probleemide puudumine väljakandmise jms puhul, jne..

aitüma!

Busby
24.04.15, 02:03
Ise soovitaksin kindlasti bet365. Pole ühtegi probleemi esinenud, korralik livebet ja streamid. Võidetud panused laekuvad ka kiirelt kontole jne.

Sonderfern
24.04.15, 02:43
Bet365's võiks tõesti kindlasti konto olemas olla, väga korralik koht, vähemalt nii kaua kuni mingeid limiite veel peal pole.
Ma olen aru saanud, et trio põhiline viga on see, et koefitsiendid on halvad, samas eks siit ja sealt võib lugeda ikka ja jälle klientide halbu kogemusi ka.
Rääkides triost siis peab mainima, et sai täna üle pika aja seda kasutatud kuna dnipro - brugge 1st half u 1 goals oli seal üllatuslikult parima hinnaga (1.74)
Kui läheb hästi siis ära unusta Pinnaclesse konto teha! ;)

Amos
24.04.15, 04:54
kindlasti vale teema,

Täpselt see teema see ongi! ;)

Kui oled tõsisem panustaja siis 5Dimes on idekas.
Aga muidu k i n d l a s t i bet365. Kui lehele ligi ei saa siis 365sb.com (tänud foorumlasele kes seda nippi õpetas). AGA tee kindlasti enne dokumendiasjad jne ära, et hot-streakile sattudes saaksid kohe välja kanda. Mul tuli selle aasta Australian Openil elu haigeim heater peale ning peale seda kui olin a la 85% heateriga saadud rahast maha mänginud tuli kiri, et konto on avatud ja kõik korras (3 nädalat olin seda kirja oodanud :D). Livestriimid ja livebetid - kõik on idekad ja limiite pole seal ka veel kogenud (erinevalt kõigist Eestis lubatud saitidest v.a. Tonybet).

Edu!

j6u1uv4n4
27.04.15, 17:48
CS lotto! Mingi sakslase pilet:
http://i.gyazo.com/2bef5b2e9ec11bb0dd816bebd16fc42b.png

Amos
27.04.15, 19:00
Lege värk :D

Brick
02.05.15, 16:41
Mingi kontor peale bet365 pakub ka veel homme peetava Kalju ja Flora duublite mängu ennustamiseks? Või on lootust, et homme võiks AH võimalus ka lisanduda bet365-te?

Sonderfern
02.05.15, 19:13
Olen suhteliselt kindel, et AH tuleb bet365te enne mängu. Võibolla mingi paar tundi enne mängu näiteks.

telekavaataja
04.05.15, 18:45
17.00 Dinamo Kiev - Hoverla
Hoverla AH +3,5 @1,51 (1xbet)
10 ühikut

Oh well...

j6u1uv4n4
04.05.15, 18:47
Oh well...

Mäng pole veel läbi!

telekavaataja
04.05.15, 18:49
Seda ma kardangi, et see pole veel kõik :fpalm:

j6u1uv4n4
04.05.15, 20:52
18:00 Horvaatia 1. HNL
Loko Zagreb vs Istra 1961
HT/FT Istra/Zagreb@26 Ladbrokes, 4 ühikut
HT/FT Zagreb/Istra@29 Coral, 4 ühikut

18:30 Rumeenia Liga 1
Otelul - Petrolul
HT/FT Otelul/Petrolul@34 Ladbrokes, 4 ühikut
HT/FT Petrolul/Otelul@67 Ladbrokes, 1.92 ühikut

Istra to win from behind@13 oli õige panus selle mängu jaoks :D tasub silma peal hoida sellel liigal ja eriti veel Loko Zagrebil!

football2u
05.05.15, 13:19
Vãike tip: Urawa hetkel Aasia CL-is B-satsiga platsil Brisbane vastu. Brisbane peab võitma, koef ca 1,9 hetkel.

telekavaataja
05.05.15, 13:26
No kui panustada, siis nüüd, kui Urawa lükkas värava kirja.

j6u1uv4n4
05.05.15, 13:26
Vãike tip: Urawa hetkel Aasia CL-is B-satsiga platsil Brisbane vastu. Brisbane peab võitma, koef ca 1,9 hetkel.

3.35 nüüd

Svenniid
05.05.15, 13:28
3.1 hetkel isegi, urawa nõelas ära. Brisbane surub, tuleb ära 3 koef !

football2u
05.05.15, 14:09
hehe, jinxed. Urawa juhib ja seis võiks vabalt 3:0 olla.

Aga vinge näha, et kohe vastuseid tuleb ja inimesed toimetavad. Ise panin siiski mõlemad skoorima ja peaks ära tulema.

Teises alagrupi mängus veeretatakse hetkel viiki, mis mõlemad edasi viiks.

Amos
05.05.15, 17:28
Keegi oskab öelda miks igalpool Reali koeff nii julmalt tõusnud on??? 2.90 ja 2.95 valdavalt??? Eile oli 2.50?!?!

Svenniid
06.05.15, 23:35
Kõva tiebreak, hea bet Kyrgiose peale !

Busby
06.05.15, 23:38
Jälgisin ise ka tänu SBTle seda, väga kõva.

tarretis
09.05.15, 12:07
11:05 WTA - SINGLES: Rome (Italy) - Qual

Radwanska vs Lucic

Lucic võidab esimese seti 1.6 @Bet365

Lucic on oluliselt paremas vormis kui on seda Radwanska. Omavahelistes mängudes on peale jäänud Radwanska, aga need toimusid 3 aastat tagasi. Ma arvan, et Lucic võidab selle mängu ilma raskusteta.

Lives:

Hradecka -6,5 @ 2.10

Sonderfern
12.05.15, 21:43
Eesti karikas teisipäeval kl 19 Flora II - Paide
Paide võit @ 2,75 (bet365)
10 ühikut

Hea töö ja tänud!

j6u1uv4n4
13.05.15, 01:17
Just in case, see bet on void:

Kell 13:00, Rooma WTA
http://i.gyazo.com/bb728df7c084576805dbdcb6b6d49b1a.png

telekavaataja
14.05.15, 10:07
Real Madrid to qualify @1,80 (10bet)
40 ühikut

Olen valmis need 40 ühikut kaotama ülla eesmärgi nimel.

Töötab alati!

telekavaataja
14.05.15, 20:58
Mina väidan, et Triobeti "Meessoost isik võidab Eesti Otsib Superstaari @1,45" on hetkel tasuta õlleraha.

j6u1uv4n4
15.05.15, 01:13
http://i.gyazo.com/f4b242a8f794a15290591f532ec9f3a6.png

https://www.youtube.com/watch?v=Xu3FTEmN-eg

j6u1uv4n4
15.05.15, 11:21
http://i62.tinypic.com/9hq26r.jpg

kas colorado - los angeles jätkavad täna või ei?

4:5 ft

telekavaataja
15.05.15, 13:39
Mina väidan, et Triobeti "Meessoost isik võidab Eesti Otsib Superstaari @1,45" on hetkel tasuta õlleraha.

Kas Triobet loeb seda teemat? 1,30 nüüd.

telekavaataja
17.05.15, 12:33
Mängin lotot.

Tegin sellise pileti Optibetis:

http://i57.tinypic.com/aaaz28.jpg

Panustan 2 ühikut.
Üldkoefitsent on 335,76

http://i62.tinypic.com/2wddml0.jpg

Mul on ausõna Rocki võidu üle hea meel.

j6u1uv4n4
17.05.15, 14:47
Mul on ausõna Rocki võidu üle hea meel.

Päris napp! Süsteemidega oleks juba rikkaks saanud :D, aga neid sellel turniiril vist kasutada ei või.

telekavaataja
17.05.15, 15:20
Süsteeme me jah ei kasuta. Läheb liiga kirjuks.

j6u1uv4n4
17.05.15, 21:28
Kas kell 0:00 algavale mängule võib panustada? Orlando vs Galaxy MLS

Sonderfern
17.05.15, 21:54
Tahtsin ka eelmisel turnal 00:00 teha aga mina vähemalt lugesin reeglitest, et ikkagi ei saa...

Haahaa millise comebacki Tarvas täna tegi, Flora II vastu 3:0 oli taga kuid üleajal teenitud penaltist viigistati 3:3, endal oli Tarvas +1.5 @ 1.95 ja väike panus oli ka Tarvase võidule. Mazzil ka ilmselt tuju hea selle tulemuse pärast.

telekavaataja
17.05.15, 23:23
Kas kell 0:00 algavale mängule võib panustada? Orlando vs Galaxy MLS

Ei või.

J.R.I.M
18.05.15, 01:36
http://i59.tinypic.com/2yzizv9.jpg

Praegu oleks üpris huvitav mängu vaadata. Kahjuks aga läks nõnda ..

telekavaataja
18.05.15, 20:36
http://i57.tinypic.com/n3uhrl.jpg

100 eurot, et võidab mees.

40 eurot, et võidab Gertu Pabbo. 10 eurot igal juhul win win.

Ja isegi kui Triobet laseb nii palju panustada, vaevalt ta seda ei cancelda.
Aga no milleks tekitada arbitraaži võimalust?

j6u1uv4n4
19.05.15, 18:45
Soome ei pääse poolfinaali@1,75 tundub suht kindel olevat? Sellist pornot ikka läbi ei lasta. Vb ainult lääne riikidest tuleb haletsushääli. Ida-Euroopas ja Balkanimaadel selline asi rahvale peale ei lähe!

telekavaataja
19.05.15, 18:57
Vot Soome on küll üks vastuoluline teema. Pakun, et suuremat väärtust omab koefitsent 2, et ta pääseb. Aga iial ei saa kindel olla.

j6u1uv4n4
19.05.15, 20:06
Ennustan soome loole sarnast põrumist:

https://www.youtube.com/watch?v=LRh9PzNYD-8

j6u1uv4n4
19.05.15, 20:08
Soome lugu on ilma tantsutüdrukuteta though.

cannuman
19.05.15, 23:47
Soome ei pääse poolfinaali@1,75 tundub suht kindel olevat?

ma ei ole küll ekspert aga soome juba on ju poolfinaalis?

j6u1uv4n4
20.05.15, 01:02
ma ei ole küll ekspert aga soome juba on ju poolfinaalis?

Jah, my bad. Finaalist siiski jutt. Anyways, winner winner, chicken dinner!

j6u1uv4n4
22.05.15, 17:38
Mis Cramo - Rocki panus on? Kalevis pidi käärima? Seega Rock@2.2 on mingi free moneyz või?

Busby
22.05.15, 18:42
Ise võtaks Kalevi ~1.7ga. Selg vastu seina ja peavad võitma, et ellu jääda.

zizi
23.05.15, 20:06
Mida EUROVISIOONIst arvata? Mingi "a vs b" bet?

Trio= Eesti vs Läti, Eesti parem. 1.50 - Vägagi hästi saadud!!

cannuman
24.05.15, 02:49
Sain Rootsi 2.50-ga kätte

zizi
24.05.15, 12:07
vttu, ei uskunud et Läti Eestist eespool lõpetab :D

aga läks siis nii

Sonderfern
31.05.15, 15:52
Ausalt öeldes kahju, et betsafe Eesti kasutajaid vastu ei võta. Avastasin, et see on ka üks väheseid bookiesi kus annab isegi Esiliiga B panuseid teha ja kusjuures näiteks bet365 koefidest leiab erinevaid numbreid küll ja küll ehk siis arbimise huvilistele ka see võimalus (kuidas ettevaatlikult ja mitte kontoreid närvi ajades arbida, see on juba teine teema)
Anyway, avastasin need Esiliiga B koefid ja läksin support chati, et küsida kiirelt ära kas eesltased saavad mängida või mitte.

Vestlus umbes selline:
"Kas eestlased saavad teil mängida?"
-Aaaga te ei saa ju ligi lehele?????
"Saame küll!"
-Aga siis proovi regada ja äkki anname sulle boonsut ka kui soovid!
"Okei"

Lähen siis regamislehele ja avastan, et loomulikult Eestit listis ei ole (oleks võind seda kohe teha eksju)

Postituse point: EMTA reegel sakib ikka sajaga.

telekavaataja
01.06.15, 12:31

Olemas.

-RoMaRiO-
01.06.15, 14:51
Keegi siit foorumist on saanud mõne Eesti kontori juures panustamise piirangud peale? Kui jah, siis võiks teha kerge ülevaate asjaoludest.

Amos
02.06.15, 01:30
Keegi siit foorumist on saanud mõne Eesti kontori juures panustamise piirangud peale? Kui jah, siis võiks teha kerge ülevaate asjaoludest.

Australian Open, tegin 300€st paari päevaga üle 700€ ja peale seda pandi juba haiged limiidid peale. A la tahtsin panustada 50, aga lasti 14.80 vms. Lõpuks kandsin raha välja ja bettisin 365s edasi.

Mingit ülevaadet ei ole. Kui sa oled hea või on a hot streak, saad piirangud.

Tanel
02.06.15, 04:15
Ausalt öeldes kahju, et betsafe Eesti kasutajaid vastu ei võta. Avastasin, et see on ka üks väheseid bookiesi kus annab isegi Esiliiga B panuseid teha ja kusjuures näiteks bet365 koefidest leiab erinevaid numbreid küll ja küll ehk siis arbimise huvilistele ka see võimalus (kuidas ettevaatlikult ja mitte kontoreid närvi ajades arbida, see on juba teine teema)
Anyway, avastasin need Esiliiga B koefid ja läksin support chati, et küsida kiirelt ära kas eesltased saavad mängida või mitte.

Vestlus umbes selline:
"Kas eestlased saavad teil mängida?"
-Aaaga te ei saa ju ligi lehele?????
"Saame küll!"
-Aga siis proovi regada ja äkki anname sulle boonsut ka kui soovid!
"Okei"

Lähen siis regamislehele ja avastan, et loomulikult Eestit listis ei ole (oleks võind seda kohe teha eksju)

Postituse point: EMTA reegel sakib ikka sajaga.

Betsafe kuulub minu teada samasse kontserni Nordicbetiga (Betssoni gruppi). Ehk põhimõtteliselt peaks sealsed koefitsiendid olema samad, mida sa saad Triobetis. Ma ei ole kursis, kes seal neid koefe paika paneb, vägagi võimalik, et keegi Tallinna Triobeti düüd.

Üldjoontes aga ei näe, et see arbijatele huvi peaks pakkuma. See potentsiaalne arb on nii väike, et nõuab sinult tuhandetesse ulatuvaid panuseid, et sealt midagi reaalset välja tõmmata. Nii ehk naa muidugi siin foorumis pole suurt mõtet arbist rääkida, sest siin vaevalt neid on. Pole üldse väga eestlaste teema see - nõuab meeletuid alginvesteeringuid. Isiklikult arvan, et enne pole mõtet vaadatagi arbi panustamise poole, kui sul 5-kohalist summat pole panna kuhugi seisma, sest sellele minev ajakulu on tegelikult meeletu ning mingite kolmekohaliste summadega panustades teenid sa endale võibolla paar korvitäit juurde poes iga kuu, aga kulutad päevas võib-olla mitu tundi. Esiliiga B-s on sul igal pool nii madalad limiidid, et arbi on seal mõttetu jahtida.

Üldjoontes arb on betfair/pinnacle vs tavabookied teema väga palju.

Sonderfern
03.06.15, 14:21
Betsafe kuulub minu teada samasse kontserni Nordicbetiga (Betssoni gruppi). Ehk põhimõtteliselt peaks sealsed koefitsiendid olema samad, mida sa saad Triobetis. Ma ei ole kursis, kes seal neid koefe paika paneb, vägagi võimalik, et keegi Tallinna Triobeti düüd.

Üldjoontes aga ei näe, et see arbijatele huvi peaks pakkuma. See potentsiaalne arb on nii väike, et nõuab sinult tuhandetesse ulatuvaid panuseid, et sealt midagi reaalset välja tõmmata. Nii ehk naa muidugi siin foorumis pole suurt mõtet arbist rääkida, sest siin vaevalt neid on. Pole üldse väga eestlaste teema see - nõuab meeletuid alginvesteeringuid. Isiklikult arvan, et enne pole mõtet vaadatagi arbi panustamise poole, kui sul 5-kohalist summat pole panna kuhugi seisma, sest sellele minev ajakulu on tegelikult meeletu ning mingite kolmekohaliste summadega panustades teenid sa endale võibolla paar korvitäit juurde poes iga kuu, aga kulutad päevas võib-olla mitu tundi. Esiliiga B-s on sul igal pool nii madalad limiidid, et arbi on seal mõttetu jahtida.

Üldjoontes arb on betfair/pinnacle vs tavabookied teema väga palju.

Nojah seal oligi vist mingi 7 protsendiline arb ehk siis 1k puhul 70 euri. Pärast nägin ise ka, et tundub, et kattub suht triobeti koefidega. Asi on selles, et meistriliiga koefe olen harjunud vaatama bet365 või mõnest muust kohast kus need reeglina paremad on ja Eesti lehtedelt vaatan harva (samas kui hiljuti jälle jälgisin siis leiab häid koefe küll siiski)
Ja loomulikult selles on sul ka õigus, et limiidid on esiliiga puhul liiga väikesed arbmiseks, mõtlesin vist liiga siniste silmadega vms :)

Amos
04.06.15, 13:25
Tsonga vs Wawrinka = Tsonga to WIN 1st set and LOSE match @5.50

CASH -IN INIMESED, CASH-IN!!! :cool: :p :lahe:

j6u1uv4n4
04.06.15, 15:07
Tra, ma magasin veel.
https://www.the-newshub.com/football/honduras-u20-football-team-under-investigation-for-match-fixing
http://i.gyazo.com/815103ce52fcbdf55f7d77682f122089.png

j6u1uv4n4
04.06.15, 16:34
Safarova+Barca@2,7 peaks üsna solid olema, aga kuna tegemist naistega, siis suuri panuseid ei hakka panema

Tanel
04.06.15, 18:12
Tra, ma magasin veel.
https://www.the-newshub.com/football/honduras-u20-football-team-under-investigation-for-match-fixing
http://i.gyazo.com/815103ce52fcbdf55f7d77682f122089.png
Ja kui oleks ärkvel olnud, siis oleks peale lükanud?

j6u1uv4n4
04.06.15, 18:24
Ja kui oleks ärkvel olnud, siis oleks peale lükanud?

0:2 seisul oli koefitsient 5.5

Miks mitte?!?

Tanel
04.06.15, 18:43
0:2 seisul oli koefitsient 5.5

Miks mitte?!?
Ma ei tea, ma oleks kartnud nt, et on vastupidine fix, eriti kuna Fiji väravad tulid mängu alguses. Pre-matchi liikumiste järgi polnud kuskilt aru saada, et Fiji kasuks võiks siin fix olla. Sellistel rahvusvahelistel mängudel ei tahetagi muidugi väga välja näidata, kuhu raha peale läheb, kui kahtlustatakse tõsiselt, et midagi viga on. Samamoodi oli ka ühe kurikuulsa MM 2014 kohtumisega, millest FIFA rääkida ei taha.

j6u1uv4n4
06.06.15, 00:38
Samamoodi oli ka ühe kurikuulsa MM 2014 kohtumisega, millest FIFA rääkida ei taha.

Kameruni mängu mõtled?

cannuman
06.06.15, 11:54
bet365 annab täna kuni 50naela* riskivaba panust CL finaalis inplay, juhul kui oled enne mängu samasuure panuse teinud.

* - Enamasti näitab tingimustes 25eur, aga aegajalt viskab 50£ peale.

zizi
07.06.15, 11:01
Seda et Optibetis on täna F1 headtohead riskivaba 10 euri :).

mosper
10.06.15, 12:09
Täna Estonia U23 - Latvia U23 ?
Oddsid üsna magusad, kellegil mõtteid on?

telekavaataja
10.06.15, 16:22
Tänasele Luksemburg - Eesti käsipalli mängule on Eesti võidukoefitsent pidevas languses. Praegu saab 1,6-ga.

Brick
12.06.15, 15:33
Mis Horvaatia-Itaalia mängust arvate. Horvaatia mängib täna staadionil, kus pole väga palju mängitud ning staadion on fännidest tühi.

BTTS või Itaalia AH 0 tunduvad huvitavad.

cannuman
12.06.15, 19:20
Itaalial mitmed puudujad. Omavahelistes mängudes Itaalia ajalooliselt ka edukas olnud pole.

j6u1uv4n4
28.07.15, 17:46
Jalgpall algab juba järgmisel nädalal. Kas SBT vol. 4 ka käima läheb? Äratame panustamise teema uueks hooajaks ellu!

telekavaataja
28.07.15, 18:40
SBT vol. 4 on plaanis läbi viia 15.08 - 30.08. Hiljemalt 6. augustil alustan teemaga, kui Eestisse naasen.

Pole esialgu plaanis reegleid muuta, seega tuleb suht sama, mis SBT vol 2 ja SBT vol. 3 (välja arvatud kuupäevad loomulikult). Iseenesest võiks ju selle nädalaga mingeid kuldideid välja käia. Eriti oodatud need, kes tahaksid küll osaleda, aga miski häirib.

Lauriisimo
30.07.15, 19:10
Osavõtu tasu võiks väheke suurem olla, siis oleks rohkem motivatsiooni.

telekavaataja
06.08.15, 02:11
SBT vol. 4. (http://foorum.soccernet.ee/showthread.php?13691-SBT-vol-4&p=1703159#post1703159)

Palun rahakandmise puhul mulle edasi öelda. Esialgu jätan kõik vanaviisi (muutsin ainult minimaalse panuste hulga, mis on nüüd 1 kvartalis). Kui saame teise hooaja ka käima, siis võib olla suurenevad ka panused.

Järgmine nädal saadan privaga ka igaks juhuks "püsiklientidele".

lauri432
12.08.15, 11:04
osalen kui tuleb miinimum 8 osalejat 30 euro peale mängimine mind ei motiveeri

telekavaataja
12.08.15, 15:23
Selge pilt. Samas, kui veel 5-6 inimest samamoodi mõtleb, siis me ei saagi kokku. Tegelikult peaks üks kasutaja andis veel nõusoleku, ainult rahaga läheb aega. Mazz lubas järgmisest liituda. 4 inimest oleks põhimõtteliselt veel vaja.

j6u1uv4n4, Lauriisimo, football2u?

Lauriisimo
12.08.15, 20:06
Osalen ikka, panen varsti raha teele.

telekavaataja
27.08.15, 23:51
21.30 Dortmund - Odd
Under 4,5 @1,80 (188bet)
10 ühikut

No see on minu silmis üks nendest mängudest, kus favoriit on enda tulemuse juba kätte saanud ning üliliia kedagi tapma ei lähe. Noh 3,4-0 on maksimum ja autsaider ei tee enam sellist imet ja ei löö väravaid sisse. Overid on tugevalt ülehinnatud selles mängus.

Oh well...

j6u1uv4n4
27.08.15, 23:53
Kahekohaline nr võiks tulla, oleks lahe

telekavaataja
28.08.15, 00:05
Dortmundilt on oodata pühapäeval kerget floppi järelikult.

jobikukal
04.09.15, 03:48
vat poisid, kuidas peab bettima. kutt sai isegi kuskil bookie juures 50 000$ Paide võidule panna :D

4306

j6u1uv4n4
04.09.15, 03:55
vat poisid, kuidas peab bettima. kutt sai isegi kuskil bookie juures 50 000$ Paide võidule panna :D

4306

feik äs fukk

telekavaataja
10.09.15, 12:56
Täna nägin unes, et pärast mu soccerneti privaatsõnumite postkasti tühjendamist saabus mulle hulgaliselt teateid SBT. vol 5 osalemisest. Neid teateid ma varem ei olnud näinud, kuna postkast oli täis.

Mõtted on juba turniiril vaikselt.

football2u
21.09.15, 11:16
Uskumatu CSKA lihtsalt! Mul oli SBT5 + mitu betti saidil tehtud, kus CSKA oli kombos sees. Aga kui CSKA Mordovia Saranski vastu 0:3 kaotusseisu ning said veel punase kaardigi, kaoks ju pea igaühel lootus. Mul ka. Kuid õhtul avastasin, et CSKA bet on endiselt elus ning nad võitsid 6:4!

http://www.upload.ee/image/5211445/CSKA.JPG
*Parandasin seisu

telekavaataja
21.09.15, 11:23
6-4 võitsid.

3-0 jäi taha esimesel poolajal + punane. Teisel poolajal said 3-3 peale ning vastane sai punase. Edasi läks Mordovia 4-3 ette ja kusagil 70. minutil piilusin korra livebetti ning CSKA võidukoef oli 13. Edasi pani CSKA surve peale ja võitis.

Sonderfern
30.09.15, 01:10
CL

Inglismaa, Inglismaa, Inglismaa.
Uskumatu ikka. Lähed mingisse betting foorumisse ja keegi kirjutab, et võibolla Arsenal täna ei saagi võitu siis vastatakse karjaga umbes nii, et idioot oled või? Arsenal PEAB ju võitma...
Isegi kaalusin Arsenali +handicapi aga õnneks need "karjad" muutsid mu meelt :)

edit: - handicap ikka*

plastic'99
30.09.15, 01:59
arsenal vs manu on x2 1,75 koef nt trios. tundub hea bang for buck.

cabron
01.10.15, 20:53
Lokomotiv täna AH -2,5. I'm taking it! Skenderbeu 0:1 kaotus eelmine kord tõmmatakse vhüüüt vähemalt 3 väravaseliseks.
Sain Pinnaclest 2.13 kätte, hetkel langenud juba 2.00 peale.
Let's go Moskoviidid!

Väravavaht
05.10.15, 23:29
No minul juhtus eile üks bettimiskarjääri tipphetki. Päeva viimaseks otsutamata betiks oli süütu kombo "Anderlechti normaalaja võit Mecheleni(tagaotsa sats) üle ja Roma goals over 0.5", oleks see ära tulnud, oleks kogu nädalavahetuse arvestuses isegi pisut plussi jäänud. Mis aga juhtus? Anderlecht suutis alles teise poolaja esimeses pooles 1-0 lüüa, kõik justkui tundus ikkagi OK. Kuidagipidi suutsid nad aga 90+4(esimene WTF) endale ikkagi veel ühe sisse imeda, mäng jäi 1-1. Selliseid asju on meil kõigil ilmselt korduvalt juhtunud, nüüd tuleb aga teine ja korralik WTF, Anderlecht eksis mängu jooksul tervelt KOLME PENALTIGA(!!!!!), eile ei olnud lihtsalt minu päev!

j6u1uv4n4
05.10.15, 23:31
https://www.youtube.com/watch?v=SKphb_y6630

tarretis
08.10.15, 16:42
Kust ma võiksin leida skrilli numbri, millele saab Eestist helistada?

Ette tänades

j6u1uv4n4
08.10.15, 17:37
Albaania kohalik bookie ei lase Serbia peale raha panna. Viimati kui ma midagi sellist nägin, olid koefitsiendid Tottenham - Man City mängus Spursi võidu peale blokeeritud. Spurs võitis 4:1.
https://scontent-mxp1-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xta1/v/t1.0-9/12112102_915789421841132_6689925809040394322_n.jpg ?oh=d02a0813d0f8b6872871d90de56eb3b7&oe=56CEB68A

j6u1uv4n4
08.10.15, 21:18
Väravate peale fixed. Viimane värav on päris humoorikas, kui pall põrkab korraks väravavahile sülle :D

https://www.youtube.com/watch?v=Z1b2xqVFWnQ

j6u1uv4n4
09.10.15, 00:40
Albaania kohalik bookie ei lase Serbia peale raha panna. Viimati kui ma midagi sellist nägin, olid koefitsiendid Tottenham - Man City mängus Spursi võidu peale blokeeritud. Spurs võitis 4:1.
https://scontent-mxp1-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xta1/v/t1.0-9/12112102_915789421841132_6689925809040394322_n.jpg ?oh=d02a0813d0f8b6872871d90de56eb3b7&oe=56CEB68A

Parem karta kui kahetseda. Kihlveokontoril oli õigus, Serbia võitis 2:0

Svenniid
09.10.15, 10:54
easy money

Sonderfern
09.10.15, 18:58
Pole kunagi eriline kombode harrastaja olnud aga täna mängin bet365-es ühe kahese. 2 madalat koefi, just nagu SBTs tihti populaarne teema.

Spain - Lux 1st half AH +2.5 Lux (1.35)
+
Sloveenia - Leedu, Sloveenia AH -1 (1.625)
kokku: 2.19

j6u1uv4n4
12.10.15, 12:07
Ukraina võit täna on free moneyz?

tarretis
12.10.15, 12:29

Pigem nurgad alla 10.

football2u
12.10.15, 22:27

Proovida võib, aga elusääste peale ei paneks. Hispaanial on näljane koosseis platsil. Vastupidiselt kõigile ootustele ootaks väravaid mõlemalt poolt.

mazz
17.10.15, 15:05
no mis, kui panen terve matši nimetuse kirja, siis läheb moderaatorile approvemiseks, mis värk on

Foorumi spämmitõrje suunab vahel uute kasutajate postitusi ülevaatamisele, eriti kui need sisaldavad linke või on võõrkeelsed.

Mingi aja möödudes spämmitõrje loobub, aga seniks pean manuaalselt postitused heaks kiitma. Nii approve'isin praegu kaks sinu panust.

j6u1uv4n4
17.10.15, 18:48
Kui keegi on juba võtnud Chelsea+City võitude combo, kas ma siis võin teha Chelsea -1.5 + City -1.5 combo?

telekavaataja
17.10.15, 18:53
Kui keegi on juba võtnud Chelsea+City võitude combo, kas ma siis võin teha Chelsea -1.5 + City -1.5 combo?

Jah, tohib.

j6u1uv4n4
17.10.15, 20:12
Jah, tohib.

Selge. Ma hakkasin viimasel hetkel kahtlema, ning vahetasin city ühe tennise underi vastu, mis ofc kaotas. Oh well!

j6u1uv4n4
17.10.15, 22:23
Pean hakkama first set rule kampaaniat vedama.
https://i.gyazo.com/3fe801f1679475fffffa6fdf3966f35c.png

telekavaataja
18.10.15, 16:42
Panustamine on ikka haige psühholoogia. Ja panustamisturniiris mängib psühholoogia eriti suurt rolli, vähemalt minu puhul. Vaatan, kuidas vennad siin eest ära libisevad ja tahaks kangesti järgi jõuda. Praktika näitab, et 14-15 esimest päeva on vaid ettevalmistus Grand Finale'ks. Sisuliselt, kõik, kellel on vähemalt 70-80 punkti enne viimast päeva, on veel võidukonkurentsis.

football2u
19.10.15, 12:31
Panustamine on ikka haige psühholoogia. Ja panustamisturniiris mängib psühholoogia eriti suurt rolli, vähemalt minu puhul. Vaatan, kuidas vennad siin eest ära libisevad ja tahaks kangesti järgi jõuda. Praktika näitab, et 14-15 esimest päeva on vaid ettevalmistus Grand Finale'ks. Sisuliselt, kõik, kellel on vähemalt 70-80 punkti enne viimast päeva, on veel võidukonkurentsis.

Eks ta ole. Ma väidan, et mitte *sisesta eelmise võitja nime* ei võitnud turniiri, vaid ma kaotasin. Olin pikalt ees, tahtsin vältida viimase päeva sahinaid vaid mugavalt pika eduga kaugel istuda. Ei läinud päris plaanipäraselt ja mängisin end auti. Meelega, sest 2.-3. koht ei rahuldanud väga ning läksin kõik või mitte midagi.
Seekordne SBT6 meenutab kergelt juba omaaegset La Liga tabelit, kuid kõike võib veel juhtuda. Mina mängin vaid esikohale. Aega on vääääga palju.

PS! Kogu mu eelnev jutt on psühholoogiline töötlemine, mis on suunatud SBT konkurentidele :cool:

telekavaataja
19.10.15, 13:14
Tabeliseis võib homme hommikul juba segipööratud olla. Rääkimata turniirilõpust.

Samas suutsin eelmine turniir isegi ühe asja pange panna, mis mu hävitas. Nimelt 2. kvartali lõpus, olin kvartalivõidule lähedal, kuid suutsin arve kiiruga kokku lüües vea teha ning võib öelda, et ka kinkisin sulle võidu tookord.

Samas olen nõus, et olles pikalt ees, saanuks ka targemini mängida. Aga kõige tähtsam on ju emotsioon, kas pole?

j6u1uv4n4
19.10.15, 13:39
Tabelis väike viga, näitab et mu oli 11 panust tehtud, tegelt oli 10. Praeguseks on 11

telekavaataja
19.10.15, 13:50
Tabelis väike viga, näitab et mu oli 11 panust tehtud, tegelt oli 10. Praeguseks on 11

Pardon.

Saad see kvartal veel ühe panuse teha.

lauri432
19.10.15, 15:42
Kuidas auhinna pot jaguneb SBT6?

telekavaataja
19.10.15, 15:49
9. Võitja saab 50% kogusummast, 2. koht 30% ja 3. kohta 20%. Mängija, kes võidab 3 kvartalit, saab kogu "korraldaja tipi" endale. Mängija (d), kes võidab (võidavad) 2 kvartalit, saab(vad) endale poole "korraldaja tipist". Kõik rahad kantakse vahemikus 2.11-4.11.
9a. Kui turniirivõitja võidab vähemalt 3 kvartalit, saab 100% kogu auhinnarahast turniiri võitja endale.

Kui keegi kolme kvartalivõiduga seda turniiri kinni ei pane, siis tavapäraselt.

Tofoa
20.10.15, 11:15
telekavaataja, kas sa ei tahaks tabelit postitades sortida ennustajad paremusjärjestusse ja lisada järjekorra numbrid? Teeks seisu jälgimise lihtsamaks.

telekavaataja
20.10.15, 11:36
telekavaataja, kas sa ei tahaks tabelit postitades sortida ennustajad paremusjärjestusse ja lisada järjekorra numbrid? Teeks seisu jälgimise lihtsamaks.

Olen isegi mõelnud selle peale. Järgmise postitusega proovib.

j6u1uv4n4
20.10.15, 17:50
Kuulduste järgi on Astana oma põhimehed koju jätnud ja sõitnud hispaaniasse reservidest pubitseva meeskonnaga. Veidi veider, arvestades mis faasis kogu turniir on. Kasahhide liigast pääseb ainult üks meeskond cl-i kvalifikatsiooni, seega järgmine kohtumine on must win indeed.
https://i.gyazo.com/233361fde4d6d890cf02be0318546421.png

Huvitav mitu väravat Atletico täna lööb.

j6u1uv4n4
20.10.15, 20:02
Kasatkina ja Kania mängisid juba 2 päeva tagasi, ning venelanna võitis kindlalt 6:2 6:1. Tänu lucky loser reeglile pääses Kania edasi, ning loos viis ta taas Kasatkinaga kokku. Oleks äärmiselt suur üllatus, kui Kania täna ühe seti võidab.
https://i.gyazo.com/c8a1cc6cc663422abf94fe2b7ed295b7.png

Mängupildi järgi peab tõdema, et ei olegi väga suur üllatus. Nagu öö ja päev võrreldes pühapäevaga.

Svenniid
20.10.15, 20:35
Kuulduste järgi on Astana oma põhimehed koju jätnud ja sõitnud hispaaniasse reservidest pubitseva meeskonnaga

Kust see info pärineb? Niipalju kui ma lugesin preview'sid andis Astana paarile põhimehele nädalavahetusel puhkust ja on Madridis täies koosseisus.

telekavaataja
20.10.15, 20:39
Astana jättis 5 põhimeest koju. Ametlik.

Aga kas keegi oleks uskunud, et neil on Madridis šanssi?

j6u1uv4n4
20.10.15, 20:50
Astana jättis 5 põhimeest koju. Ametlik.

Aga kas keegi oleks uskunud, et neil on Madridis šanssi?

Nagu Benfica mängu pealt oli näha, on Astanal ka 0:0 peale mängimisel raskusi. Seega oli vist kasulikum see pikk tripp vahele jätta.

Omamoodi naljakas muidugi. Astana annab CL-i mängus alla, et järgmisel hooajal uuesti CL-i saada. Mingit ambitsiooni neil CL-i võita ei ole. Kuradima igav turniir.

lauri432
21.10.15, 00:43
kui postitan 1 kvartalis panuse (pole veel 12 panust töis) aga tulemus selgub 2 kvartalis kas siis ikka 2 kvartali panuste 12 panust kvartalis alla see ei lähe?

telekavaataja
21.10.15, 00:52
See läheb 2. kvartali alla.

lauri432
21.10.15, 10:28
Miks? Kui panus on tehtud 1 kvartal ja mul on varu ja ma tahan 12 panust ära kasutada teisel kvartalil

telekavaataja
21.10.15, 10:54
Sest su panuse tulemus selgub 2. kvartalis.

lauri432
21.10.15, 13:29
tekkis pull küsimus kui mingi ime läbi mis tundub ebareaalne saan 3 kvartalivõitu 3 esimese kvartaliga siis milleks mängitakse 4 kvartalit kas ainult 3 koha punktide nimel mis annab auhinna või võetakse 3 kvartalilõpus oleva 3 mängija punktid kokku ja turniir läbi?

telekavaataja
21.10.15, 13:47
tekkis pull küsimus kui mingi ime läbi mis tundub ebareaalne saan 3 kvartalivõitu 3 esimese kvartaliga siis milleks mängitakse 4 kvartalit kas ainult 3 koha punktide nimel mis annab auhinna või võetakse 3 kvartalilõpus oleva 3 mängija punktid kokku ja turniir läbi?

Minu silmis 3 esimese kvartali võit ei võrdu üldvõiduga.

Sul võib edumaa olla, aga tihtipeale juhtub lõpus imesid.

Busby
21.10.15, 14:39
Kaalusin NBA Preseasoni peale panustades nelja erinevat panust, neist üks kaotas ja mina suutsin ikka selle välja valida.

telekavaataja
21.10.15, 14:44
Kaalusin NBA Preseasoni peale panustades nelja erinevat panust, neist üks kaotas ja mina suutsin ikka selle välja valida.

Eile CL-i poolajal oli neljas mängus seis 0-0. Panustasin, et DYN-CHE mängus lüüakse värav. Ainuke, mis lõpuks 0-0 jäi. Ikka juhtub.

Väravavaht
21.10.15, 15:14
Selle mängu over 0.5 oli VIST kõige kõrgem ka...

Busby
21.10.15, 15:19
Mina turniirist väljas ka, nüüd paugutavad austraalias 4st löögist 3 sisse esimene poolajaga.

telekavaataja
21.10.15, 15:37
Selle mängu over 0.5 oli VIST kõige kõrgem ka...

Samakõrge kui DIN-OLY. Aga ei tahtnud oma SBT panust ära jinxida.

telekavaataja
21.10.15, 15:38
Mina turniirist väljas ka, nüüd paugutavad austraalias 4st löögist 3 sisse esimene poolajaga.

13.4 ühikut veel. Kuigi olen nõus, raskeks läheb.

Busby
21.10.15, 15:45
13.4 ühikut veel. Kuigi olen nõus, raskeks läheb.

See 13,4 ühikut läks ka eile öösel käiku, ei suutnud jälle favoriit õigel ajal asju ära teha, nullis olen.

telekavaataja
21.10.15, 15:47
Kuramus, kiiruga vaadates jäi see tähelepanuta. Oled küll nullis jah.

cabron
21.10.15, 16:28
ma pakun, et Lauri võidab ja teised kõik tõmbavad teda tagaajades end nulli, niiet 3. kohal on 0 :D

telekavaataja
21.10.15, 16:32
ma pakun, et Lauri võidab ja teised kõik tõmbavad teda tagaajades end nulli, niiet 3. kohal on 0 :D

See võib täitsa juhtuda. Et aga osaleda "SBT7 for free" kampaanias, pidi ennustama enne 00.00 eile.

cabron
21.10.15, 16:39
See võib täitsa juhtuda. Et aga osaleda "SBT7 for free" kampaanias, pidi ennustama enne 00.00 eile.

no problem, selle 12 EUR ikka leiab, aga tahtsin südamelt ära öelda...

telekavaataja
21.10.15, 16:42
no problem, selle 12 EUR ikka leiab, aga tahtsin südamelt ära öelda...

Oletame, et oleks livebet SBT6 võitja peale.

lauri432 oleks hetkel mingi 1,10? Sellisel juhul Any other oleks minu silmis väärt bet.

lauri432
21.10.15, 17:07
ma paneks ikka enda peale:) 1000€ bet ja maast leitud 100€...aga jah mul on nii kui ma ise pärisraha ei pane ja panen siin virtual bette siis lähevad täppi hakkaks oma raha ka mängu panema siis oleks lost lost lost...pärisrahaga mängides olen ikka kõvas miinuses olen siin ikka võitnud ja nii aga kuukokkuvõttes tekib ikka miinus...3 korda vist olen nii bettimist maha jätnud kui minu pandud panus tennises matspalli pealt kaotab või siis geimidega 5-3 eduseisul või siis 93 minutil lüüakse jalkas minu kahjuks...seni polnud näinud seda valemit kuidas igakuu teenida palgalisa pigem on see et maksad lõivu ja sööd makarone kuna läks vastu taevast taas

telekavaataja
21.10.15, 17:17
ma paneks ikka enda peale:) 1000€ bet ja maast leitud 100€...aga jah mul on nii kui ma ise pärisraha ei pane ja panen siin virtual bette siis lähevad täppi hakkaks oma raha ka mängu panema siis oleks lost lost lost...pärisrahaga mängides olen ikka kõvas miinuses olen siin ikka võitnud ja nii aga kuukokkuvõttes tekib ikka miinus...3 korda vist olen nii bettimist maha jätnud kui minu pandud panus tennises matspalli pealt kaotab või siis geimidega 5-3 eduseisul või siis 93 minutil lüüakse jalkas minu kahjuks...seni polnud näinud seda valemit kuidas igakuu teenida palgalisa pigem on see et maksad lõivu ja sööd makarone kuna läks vastu taevast taas

Siiski eelnevast 4-st osaletud turniirist, vaid ühes ei jäänud sa nulli peale, kuigi tuleb tõdeda, et võitsid selle.

cabron
21.10.15, 17:24
get rich or die tryin' :lahe:

Busby
21.10.15, 18:01
Siin turniiril ongi kas kõik või mitte midagi, sellise tavapanustamisega kinni seda turniiri ei pane. Suuri koefe/kombosid peab suurte ühikutega hitima.

telekavaataja
21.10.15, 18:23
Minu meelest see turniir kajastab suurepäraselt panustajate psühholoogiat ja panustamises tehtud vigu üleüldiselt. Inimesed tahavad kõike ja kohe (mina kaasa arvatud). Võimalik, et see on antud turniiri jurues paratamatu ja 12 euro eest üritataksegi saada lihtsat rahalisa. Minu jaoks oleks näiteks pettumus, kui ma langeks kohe alguses välja. Ma tahaks kuni viimse päevani šansse omada.

Selles suhtes on sul õigus, et siin ei ole tavapärase panustamisega midagi teha. Kui muidu panustamises võib 10%-line juurdekasv hea olla, siis siin ei anna see midagi, või kas ikka ei anna?

Analüüsime hetkeks, kui palju punkte on saanud erinevate turniiride võitjad:

SBT1 - 224
SBT2 - 248
SBT3 - 300
SBT4 - 332
SBT5 - 110

Ehk siis, oletame nüüd, et mingi mängiaj suudab 10% iga kvartal oma punktide arvule lisada. See teeks mingi 135-140 ühikut.
Ja kas ta ei oleks siis viimane päev enam mängus? Minu meelest küll oleks. Igal juhul vajab viimane päev kiireid, riskantseid otsuseid ning tavapärasemast suuremat riski, eriti kui on rohkelt vastaseid.

Minu jaoks seisnebki tegelikult selle turniiri võlu mõnes mõttes viimases päevas, kus sa mängid mitte ainult numbrite, vaid reaalsete inimeste vastu. Teadatuntud saates Kuldvillak on ka lõpp-mäng, kus tervet mängu juhtinud mängija võib kaotada lõpus kõik.

Küll aga on selles ka mingi point, et kuidas premeerida neid, kes on stabiilsed, aga esikohta väga ei saa. Pärast eelmist turniiri alustasin hooaja edetabelit. Hetkeseisuga juhib seda NoCheating. Kindlasti saab hooaja üldvõitja eraldi väljatoomist ja suure tõenäosusega ka mingi lisaauhinna või mingi meene. See osa on selgitamisel.

cabron
21.10.15, 18:38
no kaua sa bookiet ikka koorid, vahepeal võiks pärisinimeste vastu ka võistelda ju :) igatahes hea töö, telekavaataja! välismaistes foorumites jääb kuidagi anonüümseks see trall, Eesti-siseselt ikka põnevam. Kas uus turniir algab kohe pärast praeguse turniiri lõppu?

telekavaataja
21.10.15, 19:03
Esialgsete plaanide järgi 21. november kuni 6. detsember. Pärast seda tuleb kindlasti väike talvepaus.

j6u1uv4n4
21.10.15, 23:36
Mis mänge vaatate? Mida teiseks poolajaks soovitate?

City - Sevilla on open match, over 3.5 on reaalne

telekavaataja
21.10.15, 23:39
Reali AH 0 mängiks ise.

Sonderfern
22.10.15, 00:34
Ise vaatasin City - Sevilla esimest poolaega, päris põnev andmine oli ikka aga tundub, et väravad pandi lukku ära.

lauri432
22.10.15, 00:37
famos city toi kovasti punkte nüüd ja juve aitas viigiga...kova vark nuud edu ikka vaga suuuuuuuuuuuuuur

cabron
22.10.15, 01:00
ülejäänud peaks sündikaadi moodustama su vastu, lauri :D

lauri432
22.10.15, 10:27
üritaks ka teistmoodi ajalugu teha proovida mitu päeva on võimalik igapäev järjest plussi teenida praegu on järjest 5 päeva õnnestunud...millal katkeb seeria 11 päeva jäänud

telekavaataja
22.10.15, 16:09
Njaa.. Navarro ikka feilis täna.Oli minul ka ühes kombos real money peale ja selline feil. :/

Ehk siis me leidsime viisi, kuidas lauri432 peatada. Tuleb tema poolt valitud sündmustele reaalraha panustada.

lauri432
22.10.15, 19:20
Nii ongi pean ennast tennises ja jalkas suht heaks spetsialistiks aga see mis tana toimus navarro lives vaatasin toesti nagu päevad olid mis on ka kunagi analuusitud kui naistel on tsukli aeg siis mangutasr koigib kovasti ja nii tujutult nagu navarro tana pidi midagi viga olema ootasin ja ootasin et annab loobuka aga seda ka kahjuks ei andnud ja teine pauk muidugi flipkensi minu lemmiku kaotus kindlalt teises setis on mingi jinx ju see et keegi toesti raha pani nende peale:)

lauri432
22.10.15, 19:22
Kripeldab miinus tanases sonusin ehk ara aga kyi arvuti taha jouan napilt enne jalkat teeb ehk paeva päästebeti et plussi jaada

ltrubetsky2
23.10.15, 12:14
:) huvitav teooria päevade kohta, polegi kuulnud, aga mingi iva on selles.

lauri432
23.10.15, 12:22
Nii on tegelt ka, ega nad seda kõik välja ei ütle aga naiste tennises võib just juhtuda mõni oluline mäng satub sinna perioodi mida meie keegi ei tea...http://www.ohtuleht.ee/661225/tabu-miks-ei-julge-naised-oelda-et-paevad-rikkusid-voistluse

lauri432
23.10.15, 12:28
Üldjuhul on jah naiste tennis kohati loto...sellepärast mulle enamasti meeldib panustada 2-3 ringis kui olen näinud 1 või 2 mängu sellel turniiril et olla kindel et mängija on heas vormis...see turniir mona barthel on jätnud väga hea mulje ja servigeimid kindlad ja kuna Baronil ka head servid siis bettisingi 1 sett üle 9,5 geimi. Nad lasevad mängus teha 2-3 breiki ja 1 breik sõltub kes alustab võib vabalt tähendada ka 6-4 võitu selleks et 6-3 jääks vaja tihti setis teha 2 breiki ja kuna vastane ka tavaliselt breigib korra siis jääb 6-4 või pikem aga barthel-baroni usun pikk mäng...ja nu Gulbis -Karlovic see tuleb ässademaraton esimesed 2 mängu mõlemad paugutanud kõvasti ja pole ime kui jääb 7-6 6-7 7-6 ja üle 9 geimi peaks suht kindel olema sest nii kõvade servijate tõrjerütm hakkab tekkima 1 seti keskel selleks ajaks loodan on seis 4-4 juba

cabron
23.10.15, 12:29
sesmõttes vahel on tõesti kindlam panustada 11le mehele, kes palli taga ajavad, kui ühele teadmata-seisukorras naistennisistile

lauri432
23.10.15, 12:32
Vastupidi mul meeldib tennis rohkem kuna seal on 2 võimalust võidab üks või teine, aga jalkas 3 võimalust kui ennustada võitjat...ja tennises liigub seda siseinfot ka rohkem et kes mis vormis ja kuidas mängib ning tihti läheb see oma mõttemaailmaga kokku aga katsu nüüd saada jalkas siseinfot kui mäng sõltub 22 mehest...pigem otsin väärtust mingis inglise liigas kus ma iganädal jälgin fantasy pärast ja lemmiktiim jne ja näen mängupilte

lauri432
23.10.15, 12:42
ise tunnen enda miinuseks on kiusatus panustada panustamise pärast...lihtsalt igav niisama ja siis loen mingi betifoorumit ja siis kuskil näen oi see tõesti hea vihje ja panen ja tala...lähen näppima asja mida ma ei tea ja pole kursis...või siis hakkab midagi lives tulema ja panen et muidu igav vaadata...usun kui panustaks ainult oma tugevustele tennis ja teatud jalkaliigad ning safe bette oleksin ehk plussi... tihti otsin suurt koeffi kuna 50€ võitmine mind ei motiveeri et siis ikka vaja ajada koeff suureks ning paradoks on see et kui liidad mingi 1,2 asja et koeff suuremaks saada see mäng just läheb aia taha...ning lisaks kindlasti kombotamine, eks ta vast õige oleks mitte kombotada aga ma ei tea mulle kuidagi meeldib 2-3 enda arust kindlat asja panna kuna pole seda algkapitali ka piisavalt palju et panna suurem bet ja võtta vähem välja kuigi näiteks kossu EM panin 800€ Leedu alagrupi võidu peale 1,6 koeff ja sain ilusti aga samas teiste mängudega suutsin selle teenitu maha mängida

telekavaataja
23.10.15, 12:54
Raha (kiire) mahamängimise üks põhjusteks ongi kannatamatus. Liialt hasartsetele inimestele ei soovitaks.

football2u
23.10.15, 13:20
Raha (kiire) mahamängimise üks põhjusteks ongi kannatamatus. Liialt hasartsetele inimestele ei soovitaks.

Kusjuures see SBT turniir on just hasartsetele inimestele. Reaalselt on oma raha mängus 15 euri, aga nende +/- 100 ühikuga saad teha igast ajuvabadusi.

telekavaataja
23.10.15, 13:24
Minu mõtlen ka nii. Elad end sisuliselt välja. Ja noh, kui veel natuke kaalud oma tegevust, siis saad mingi tasu ka.

cabron
23.10.15, 13:54
ma lihtsalt arutlen, ei pea tegema seda üldse - aga mis oddsidega (fair odds) te Lauri üldvõitu layiks (s.t siis et Lauri ei võida seda turniiri)? Mis arvate?

lauri432
23.10.15, 14:27
eks ta mingi 4-5 kanti peaks see odds olema...meeldib ka pigem see turna et mängid inimene inimese vastu 16 venda ja nu katsu top3 jõuda ja ole kõva vend...aga see turniir ei näita samas jah seda kes tegelikult ka päriselus hea bettija on...mina näiteks võin turna võita aga muidu päriselus miinus tootnud

lauri432
23.10.15, 14:42
kõik oli ilus ja Baroni kuradi nahk rsk...hakkab bad streak peale aeg stopp panna

j6u1uv4n4
23.10.15, 14:46
Mängija kes suudab terve hooaja vältel igas SBT-s plussi jääda on väga hea panustaja.

lauri432
23.10.15, 14:52
on meil mõni selline v...kes ei riskiks viimasel päeval hea koha nimel ei läheks All in?

j6u1uv4n4
23.10.15, 14:55
Telekavaataja ja mazz on üsna konservatiivsed olnud. Vähemalt esimestel turniiridel

telekavaataja
23.10.15, 14:57
mazz on läinud, samas ikkagi mitte nii, et esikolmikust välja pudeneks.

Mulle pole üldvõit nii oluline.

lauri432
23.10.15, 15:15
Oleks pidanud ikka oma Mona Barthel võidu peale minema arvasin kohe et Mona on hea aga ei usaldanud sisetunnet

cabron
23.10.15, 15:17
päevi ka ei olnud vist :)

lauri432
23.10.15, 15:23
palju siin näevad pavly võitu kasatkina üle...ma nii lihtsat mängu ei ootaks nii kaua kui ma nägin siis kasatkina ei teinud ühtki viga navarro vastu ja kestis hästi samas pavlyl oli mingi randmega probleemid 2 vooru tagasi ning ta on selline lahmija kui välja tuleb on hästi aga sellised kannatajad ja tagasiajajad võivad ta tuju ära võtta ja võib üllatus tulla pigem usun kasatkina saab sealt seti kätte kui mitte terve mängu aga ei tea kui stabiilne see on vbl oli ainult 1 päev ja too hetk aint väga hea navarro vastu aga ise ei julge seda näppida

j6u1uv4n4
23.10.15, 15:29
Selle jaoks ongi hea panna safe bet 4 koefitsiendiga pavlyu 2:1 võidule

samas ma ei usu, et Kasatkina siit seti saab, ning Navarro vastu mäng oli pigem CSN kaotus kui Dasha võit

lauri432
23.10.15, 15:34
selles mõttes on õigus pigem CSN oli alla võimete seisu poolest aga Pavlyl on pressure peal ta eelmine aasta võitis selle turna ja et punkte kaitsta vaja uuesti võita samas võta nüüd kinni eelis või takistus aga pingevabalt tuleb kasatkina tal iga mäng kui preemia ma kui oleks pannud siis geimid 5,5 + kasatkina 1,5 value

j6u1uv4n4
23.10.15, 15:40
Kasatkina pole nii hea mängija vastu nagu Pavlyu kunagi mänginudki. Hooaja alguses mängis ta ju pigem ITF ja väiksema auhinnarahaga WTA turniire.

Viimati mängis ta Pavlyu taolise vastasega US Openi 1/16 finaalis, kui ta kaotas 6:2 6:3 Kiki Mladenovicile.

Kasatkina on hea mulje jätnud küll, ning ta on üks mu lemmik mängijaid kelle peale panustada, kuid Pavlyu alistamine tundub liiga suur skalp, for now.

lauri432
23.10.15, 15:46
Tammeka-Sillamäe - Sillamäe@1,9
Lyon-Toulouse - Lyon@1,72
Kombo koef: 3,3 (bet365)
Panus: 79,25

Üks sellest on kindel. Teise puhul panen kogu raskuse ühe oma lemmiku õlgadele. Eks näis.

Mulle meeldib inimene kirjutab kindel. Aga selgitus miks kindel ja mis mäng kui asi kindel paneks ka raha aga ma lugesin siin eesti mängus tammekal punkte vaja ja sillamäel oli karikamäng ja väsinud...ning miski pole nagu kindel...prantsuse liigas lyon on hea aga toulouse on viigisats võib üllatada et nüüd mis küsimus mis see kindel on ja miks?

football2u
23.10.15, 15:47
Mängija kes suudab terve hooaja vältel igas SBT-s plussi jääda on väga hea panustaja.

Ütleks, et selline mängija mängib raha ja koha peale. Mängib, et olla heal kohal, aga mitte ilmtingimata parim. See on inimestel erinev. Ka siin on koos palju väga erineva stiiliga inimesi, mis teeb selle turniiri formaadi eriti põnevaks. Ma olen korduvalt öelnud, et mängin siin lihtsalt - go big or go home.

Üks sellest on kindel. Teise puhul panen kogu raskuse ühe oma lemmiku õlgadele. Eks näis.

Mulle meeldib inimene kirjutab kindel. Aga selgitus miks kindel ja mis mäng kui asi kindel paneks ka raha aga ma lugesin siin eesti mängus tammekal punkte vaja ja sillamäel oli karikamäng ja väsinud...ning miski pole nagu kindel...prantsuse liigas lyon on hea aga toulouse on viigisats võib üllatada et nüüd mis küsimus mis see kindel on ja miks?

Eestis on ikka Sillamäe Tammekast mitu korda tugevam ning kui tunned liigat, pole vaja süvaanalüüsi. Tegelikult 1.9 on ikka väga palju ja must-try-for-sure. Usun, et see veel kukub. Kolinaga.

Lyoni võidule panustamine on igasugusele loogikale vastu, sest meeskond on kehvas vormis ning samuti ollakse "europohmakas". Jah, see on päriselt ka olemas! Aga usun, et kodus ei lubata punktide kaotust. EM-ile saaks praeguse pildi põhjal vast max 3 mängijat (Lopes, Jallet, Valbuena).

Samas kui inimesed sooviksid, võiks muidugi iga betti selgitada. Eriti kui kribaja teemat vähegi jagab.

Kuni ma siin, ära end liiga mugavalt ka tunne. Vähemalt luban viimase hetkeni konkurentsi pakkuda :rolleyes:

telekavaataja
23.10.15, 15:50

Ega sina ka oma panuseid just üleliia ei selgita ju.

j6u1uv4n4
23.10.15, 15:51
Sillamäe topscorer ka mängukeelu all? Ehk siis tasuks ehk proovida tammeka dnb?

Ma ei jälgi eesti liigat väga tihti

mazz
23.10.15, 15:59
Ootasin ka just selle mängu koefe, sest argumente Tammeka kasuks on tõesti mitmeid. Paraku on Tammeka koefe sedavõrd kärbitud, et ma ei näe seal väärtust. Isegi kipuks pigem juba Sillamäe koefi poole vaatama, sest üldiselt on nad Tammekale vaat et üldse kõige ebamugavam vastane olnud.

cabron
23.10.15, 16:04
et 3.80 pealt 2.70 peale kukkunud (bet365), tähendab et väärtust ei ole?
saad selgitada? (päriselt tahan teada, mitte ei iroonitse)

telekavaataja
23.10.15, 16:05
et 3.80 pealt 2.70 peale kukkunud, tähendab et väärtust ei ole?
saad selgitada? (päriselt tahan teada, mitte ei iroonitse)

No SIllamäe on siiski kõvem klubi, tugevamate mängijatega. Mängib Tammeka jaoks ebameeldivad jalgpalli. Minu arust hetkel on SIllamäe AH 0 juba suurepärane väärtus.

mazz
23.10.15, 16:09
EI teadnudki, et on kukkunud, pidasin silmas algseid koefe, mis olid ka liiga madalad mu arust. 3,8 eeldaks, et Tammeka peaks võitma ligi 30% mängudest. Suht selge ülehindamine.

Samas on nüüd Sillamäe koefid nii magusaks muutunud, et võtan sealt midagi vastu. Usun, et Sillamäe võiduvõimalus on kõigest hoolimata kindlasti üle 50%.

-RoMaRiO-
23.10.15, 16:56
Sillamäe koef olenemata sellest, et suurt midagi kaalul ei ole ning mõned põhimehed taas puudu, on täiesti müstika. Samuti Paide koef Viljandi vastu.

telekavaataja
23.10.15, 17:24

Mängija, kes 15/16 edetabeli pärast viimast turniiri juhib, on ka hea panustaja. Lisaks ka järjepidev ja minu jaoks usaldusväärne inimene.

ltrubetsky2
23.10.15, 18:01
Lauriga 100% nõus et tennise peale panustades sa väldid viiki ehk võiduvõimalus on suurem kuna valikuid on kaks aga koef hea ( sõltub muidugi kes mängib)Jakgpallis saab ka dnb aga koef loomulikult langeb.

telekavaataja
23.10.15, 18:05
Mulle endale seepärast over/underid meeldivadki rohkem.

lauri432
23.10.15, 18:11
Ega sina ka oma panuseid just üleliia ei selgita ju.

Ega keegi pole mult kunagi küsinud selgita ja ükskord ma juba kirjutasin sellest et pigem ka konkurentsi huvides ma ei saa siin kirjutada miks võidab uks või teine...aga ma ei kirjuta ka juurde üks on kindel...kindel on see et homme on uus päev ja päevas 24h aga kui keegi kirjutab uks mäng on kindel loomulikult minus tekkis huvi et palun selgitust, äkki omab usaldusväärset infot mida me ei tea...aga täna meeste tennise osas oli õigus gulbise mäng läkski 7/6 7/6 ja selles ka et sock simon tasavägine ja kisitkina setivõidu arvasin ka õigesti...loodame et õhtu belgia liiga alt ei vea

telekavaataja
23.10.15, 18:13
No tema meelest ongi üks variantidest kindel. Tõlgendamise küsimus.

Ma sellepärast ei kritiseeriks. Samas keelata ka ei saa.

football2u
24.10.15, 01:07
No tema meelest ongi üks variantidest kindel. Tõlgendamise küsimus.

Ma sellepärast ei kritiseeriks. Samas keelata ka ei saa.

Täpselt. Minu arvates oli kindel ning nüüd saan rusikaga vastu rinda taguda, et õigust rääkisin. Ka teine mäng tuli vãga mugavalt koju ära. Aga huvitav, millise arutelu lahvatas üks väike üsna süütu kombo, kus kasutasin sõna kindel ja ei lisanud põhjendusi juurde. Wow. Lets keep it going!

Busby
24.10.15, 01:22
Endal polnud võimalik panustada, kirusin korralikult kui tähele panin 15 minutit enne mängu, et Sillamäe koef 2.5.

Sonderfern
24.10.15, 14:35
Oli tõesti hea see eilne Sillamäe koef. Tahtsin ise HT/FT Marathonist võtta ja samal ajal kui valisin selle kadus see sealt ära :)
Kui ma ei eksi siis 3.88 oli HT/FT Marathonis

cabron
24.10.15, 19:28
kas ei saaks tulevaste perioodide panustamiskordi ära kasutada? hetkeline kordade arv tugevalt kärbib osade ennustajate tiibu, s.h. mind.
eelist see samas ka ei anna teiste ees, lihtsalt inimestel on erinev volüüm.

12 betti on ikka liiga vähe ühes perioodis :( liiatigi veel nädalavahetusel

football2u
26.10.15, 01:09
Mingi hetk oli mul vaid 30 ühikut, ca 24 tunniga panin sellele nulli lõppu.
Täna õppisimise kõrval sai siin niite tõmmatud ja game on!

j6u1uv4n4
26.10.15, 01:24

Mul läheb ka hästi. Drogba on kunn!

telekavaataja
26.10.15, 01:46

Nagu ajalugu näitab, siis teekond sinna 30 ühikuni, võib väga kiire olla.

Samas mulle isiklikult meeldib, et nüüd on üldvõitja jälle lahtine ja isiklikult loodan pinget kuni viimse hetkeni.

telekavaataja
26.10.15, 17:42
lauri432 100 ühikut ripuvad õrna niidikese otsas.

telekavaataja
26.10.15, 17:53
Siiski tuli ära. Oleksid valusad 100 punkti kaotust.

j6u1uv4n4
26.10.15, 17:55
lauri432 100 ühikut ripuvad õrna niidikese otsas.

Viimases setis, pärast seda kui Witthöft servi hoidis ja seisuks 5:5 tegi, oli Louisa kehakeelest juba näha, et siit enam võitu ei tule

telekavaataja
26.10.15, 18:01
Ma pilti ei vaadanud, lihtsalt tuim skoori ülevaade.

telekavaataja
26.10.15, 19:05
Huvitav tegelt, et kõik nii julgelt Lokomotivi peale panustavad täna. See on see esmaspäeva värk ja midagi muud pole. Tegelikkuses mängib Loko praegu 2-3 turniiri sisuliselt ühe koosseisuga, millel hakkavad patakad vaikselt tühjaks jooksma.

j6u1uv4n4
26.10.15, 19:08
Huvitav tegelt, et kõik nii julgelt Lokomotivi peale panustavad täna. See on see esmaspäeva värk ja midagi muud pole. Tegelikkuses mängib Loko praegu 2-3 turniiri sisuliselt ühe koosseisuga, millel hakkavad patakad vaikselt tühjaks jooksma.

Ma ka kardan seda panust võtta. Cardiffi koduvõit tundub täna päris loogiline though. Ainuke vastuargument on "esmaspäev" :D

telekavaataja
26.10.15, 19:20
No ma ise ei karda esmaspäevi, suht savi, mis päeval mängivad. Küsimus on lihtsalt selles, kes mis vormis on ja Lokomotivi jaoks on 2 äärmiselt rasket mängu selja taga. Ega Vene klubid ei ole harjunud nii, et sul 2 mängu nädalas. Üldiselt see on suur stress Venemaal ning käriseb kas Euroopas või koduliigas.

Samas...
Rostovil on endiselt palgamaksmise probleemid ja mis kujul nad trenni teevad ja valmistuvad on ka kahtlane. Lisaks olen alati lemmikvõistkondade osas skeptiline seega üritan lemmikvõistkondi vältida panustamisel.

-RoMaRiO-
26.10.15, 19:32
Ma senimaani olen üpris madalat profiili hoidnud. Protsentuaalselt on päris hästi pihta saadud senimaani, kuid kuna mõned seltsimehed hitivad väga hästi kombosid, siis tuleb hakata vaikselt ka suuremaid riske võtma.

telekavaataja
26.10.15, 20:16
Tahtsin ise ka Romariot välja tuua. Siiamaani on 1 panus möödas vist. Et oleks jubekahju, kui selline debüüt tühjade kätega jääks. Samas siin on paljudel teatud huvi, et lauri ei võidaks 3 kvartalivõiduga.

j6u1uv4n4
26.10.15, 20:59
Kas single panusena võib Cardiffi võitu mängida? Seda panust kasutatud eelnevalt combos

telekavaataja
26.10.15, 21:11
Kas single panusena võib Cardiffi võitu mängida? Seda panust kasutatud eelnevalt combos

Ma pole tegelt varem lugenud, kui olen tuvastanud.

cabron
26.10.15, 22:18
Terve maailm panustab Cardiffi peale, tohutu kiusatus oli surada combosse seega Bristol...ja surasingi (Bristol +0,25).
Mõelge, miks peaks sihukese Cardiffi üleoleku peale andma oddiks 2,40? Ilmselgelt träpitakse praegu leegioneid Cardiffi võidu peale pelama.

Samas, mis ma köhin, ise panin AIK -0,25 ja on ka päris public bet (ja hetkel kaotav)

j6u1uv4n4
26.10.15, 22:37
Terve maailm panustab Cardiffi peale, tohutu kiusatus oli surada combosse seega Bristol...ja surasingi.
Mõelge, miks peaks sihukese Cardiffi üleoleku peale andma oddiks 2,40? Ilmselgelt träpitakse praegu leegioneid Cardiffi võidu peale pelama.

Kuna see mäng on kohalik derby, siis ma usun, et see mõjutab Cardiffi koefitsienti. Samamoodi oli ka Sunderland Newcastle vastu favoriit kuigi meeskondade tasemevahe on hetkel märgatav (3:0 tulemus oli täielik bs).
Meeskonna budgeti, ambitsioonide ja mängijatevaliku poolest on Cardiff Bristolist ees, ning ka selle hooaja mängude põhjal on Cardiff paremas vormis, eriti veel kodu mängudes.

Hetkel pakub bet365 Cardiffi võidule 2,55 koefitsienti, ehk siis selle bookie järgi on Cardiffi võiduvõimalus 39%. Ma arvan, et Cardiffi võit on veidikene tõenäolisem

j6u1uv4n4
26.10.15, 23:44
Esimese poolaja põhja on Bristol teravate rünnakutega parem meeskond olnud, veider ainult, et ühtegi kaarti pole veel jagatud. Huvitav kui palju on kohalikke poisse mõlema meeskonna peale kokku

cabron
26.10.15, 23:52
mängupilt jah, sestap võtsin ka Bristol +0,25 (pluss betting against public), aga see olukord võib naksti ühe kontrarünnakuga muutuda. peaks oma combomatšid jonksu saama, siis võiks hakata profiiditama, praegu on väga tihti et üks võidab veenvalt, teine sahistab kotte mitte väga hullult....

cabron
27.10.15, 00:36
need värava alt kosmosesse löömised on ikka liiga igapäevased juba :)
ja Cardiff niisama longib.

mul küsimus ka, et üks combomäng postponeti, et kas see bett lahendatakse ära kahe matši põhjal? bookied teevad nii ja naa, kui requestid voidimist, siis tühistavad ja ei oota see kombobett selle ühe ärajäänud matši pärast...

j6u1uv4n4
27.10.15, 00:39
Häid võimalusi oli lõpus mõlemal, võtsin veel mängu lõpus overid aga polnud õnne

cabron
27.10.15, 11:37

nii oligi, ja bookiedel oli jälle eile hea õhtu

cabron
27.10.15, 16:27
tjah, planeerisin kõik 138 unitit panna Kalju -1,75 peale (1.85 @ BetVictor), oddsportalis fikseeris selle ära, aga soccerneti reeglite kohaselt oleks bett olnud tühine, sest matš just algas... kas eestlaste hulgas ei ole tegu väga populaarse marketiga?

peab varem ärkama!

telekavaataja
27.10.15, 16:29
tjah, planeerisin kõik 138 unitit panna Kalju -1,75 peale (1.85 @ BetVictor), oddsportalis fikseeris selle ära, aga soccerneti reeglite kohaselt oleks bett olnud tühine, sest matš just algas... kas eestlaste hulgas ei ole tegu väga populaarse marketiga?

peab varem ärkama!

Mäng on kohe läbi ju. Lisaks mazz lükkas Kalju võidu juba eile sisse.