320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

fänn TELETÖÖL

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    fänn TELETÖÖL

    KÕIGEPEALT: Andke mulle andeks, kui sellekohane topic on juba avatud. Kui seda on juba tehtud, võite mu posti ära kustutada. Kas jalgpallifännid on märganud, et TV3 spordiuudistes kõlab tihti ühe reporteri poolt liigtuttav hääl. Igastahes mina seda kuulsin (tegelikult juba ammu) ja oma suureks üllatuseks osutus see soccerneti \"töömesilaseks\" Martin Smutoviks, kes Tartus sedasinatsit õpib. Igastahes vaadake, kes ei tea ja Sulle Martin igastahes minu poolt palju õnne, et sellise tööotsa oled endale leidnud. Kas jätkad seal ka sügisel, kui uudised taastavad oma tavalise programmi ja vanad tegijad tulevad puhkuselt tagasi...?
    Ja veel... MartinS millal me sinuga siis klaasi (pitsi) tõstame? Polegi sind ammu enam näinud.OK tegelt on mul ka Eesti koondise fännidele üks hea uudis, kuid sellest kirjutan lähemalt siis, kui selleks õige aeg on...
    Kõike head soovides: Lincoln
    Jalgpallihaigla liige NR. 69

    #2
    Replying to Topic \'fänn TELETÖÖL\'

    Oi oi Lincoln:P Sa vaatad õige harva uudiseid, kui alles nyyd hiljuti selle avastasid, et Smutt meil TV3-e töömesilane on:P

    Kommentaar


      #3
      Replying to Topic \'fänn TELETÖÖL\'

      Minu meelest on Smutovil ülinõme hääl, mida eriti uudistes küll kuulata ei taha. Ja ärge arvake, et mu hääles on kadedusetoon, ma olen oma tööga väga rahul.
      Piraaja - Lõuna-Ameerika jõgede röövkala karpkalaliste seltsist. Pikkus kuni 35cm. Keha kõrge ja külgedelt lame. Osal piraajadel on rasvauim. Piraajad elavad parves. Nad on väga aplad, harilikult toituvad kaladest. Vere lõhna haistes võivad hulgakesi kallale tungida jõge läbivale haavatud imetajale ja ohustada isegi inimest. Nõelteravate hammastaega rebivad nad ohvri kehast tükke.

      Kommentaar


        #4
        Replying to Topic \'fänn TELETÖÖL\'

        Olen täiesti nõus Kosk

        Kommentaar


          #5
          Replying to Topic \'fänn TELETÖÖL\'

          Nujah, hääl või õigemini diktsioon ei ole jah kõige parem. Uudistelugejaks hädapärast kõlbab, aga kommentaatoriks mitte. Samas on smutov muidu tubli - uudiste sisu on üsna ok. Arvan siiski, et ta leib peaks olema pigem kirjutav (spordi)ajakirjandus. Igaljuhul tervitatav kui rohkem jalgpallisõpru sporditoimetustesse imbuvad. Jõudu.
          memer of Gaskoff fan club

          Kommentaar


            #6
            Replying to Topic \'fänn TELETÖÖL\'

            jansu: ma teadsin seda varem, aga kuna mul ei olnud lihtsalt arvutit käepärast, siis pidin ma selle teema alles nüüd üles tõstatama.
            Vaatasin see nädalavahetus uudiseid koos oma täditütrega, kellele Martini hääl väga nalja tegi . Aga kuulake mõnikord ka Vikerraadio spordiuudiseid ja nede meeste hääldus annab ju ka vägagi soovida.rrrrrrrr...
            Jalgpallihaigla liige NR. 69

            Kommentaar

            Working...
            X