320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Kihlveod?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kihlveod?

    Kas keegi jalgpalli peale raha ka paneb? Mina teen seda juba teist aastat ja tänagi oleme vaatamise põnevax teinud ,kuna Soome,Rumeenia ja Tyrgi võidud olex vägagi soovitavad.Ja mis veel ime kui Gruusias ja Belgias mängud viigiga lõppexid.Nendele bettidele veel kommentaarix ,et tegemist on suhteliselt kaugete ja raskete bettidega, nii ,et ega ma eriti ei looda.Ex hooaja algused on alati rasked ,aga teine pool hakkab asi minema ,sest jõuvahekorrad on saanud selgex.Ka eelmise, hooaja teine pool oli täica normaalne.

    #2
    Ma pole küll raha mängu pannud INTERNETIS , aga klassikaaslastega patsin küll

    Kommentaar


      #3
      No nii - tänase raport selline ,et kuni 88 mintini mängus Tyrgi-Rootsi olin kinni 1800 kroonis ,aga võta näpust , Rootsi lõi värava ja suusad.Hämmastav ebaedu - ka Gruusia mäng li viigis 84 minutini.Head betid ja kohutav ebaedu.

      Kommentaar


        #4
        Neti vahendusel pole panuseid teinud, aga Senaatoriga vedasime 1l Jägeri peale kihla (Manu-Fulham), mille ma Hollandis nahka panin.
        Piraaja - Lõuna-Ameerika jõgede röövkala karpkalaliste seltsist. Pikkus kuni 35cm. Keha kõrge ja külgedelt lame. Osal piraajadel on rasvauim. Piraajad elavad parves. Nad on väga aplad, harilikult toituvad kaladest. Vere lõhna haistes võivad hulgakesi kallale tungida jõge läbivale haavatud imetajale ja ohustada isegi inimest. Nõelteravate hammastaega rebivad nad ohvri kehast tükke.

        Kommentaar


          #5
          Näituseks jagan teiega oma põnevust seoses eelseisvate Meistrite Liiga mängudega.Nimelt katsun ma teha selliseid asju:
          1.Panus 50 krooni ja ma võidan 840 juhul kui oma mängud võidavad Juve,Roma,Bayern ja Dortmund.
          2.Panus 50 krooni ja ma võidan1157 krooni kui tulevad viigid Lilli,Sparta ja Olympiacose mängudest(kõik kolm lähevad viiki).
          3.Ulmepanus 50 krooni klubideOlympiacos,Anderlecht ja Rosenborg peale.kui nad kõik võidavad ,siis ma saax 2437 krooni.
          4 Ja päeva kindel panus on järgmine.Ma panen 250 krooni Juve ja Bayerni võidu peale ja võidu korral saan 1000 krooni.
          Kõik need võidud on siis ,kui kõik betis olevad mängud õieti lähevad.
          Nagu näete on oodata jälle 400 krooni kaotamist.Eelmine nädal said saatuslikux kax 88 minuti väravat ,kui Rootsi viigistas Tyrgiga ja kui Psg viigistas Lensiga.Polex neid tulnud olexin ma 500 plussis nyyd aga olen oma pooleteise tuhandega miinuses.

          Kommentaar


            #6
            Aga kus sa oma rahasid sedasi tuulde loobid? Tahkas ka nagu proovida. Ega selleks krediitkaarti või midagi muretsema pea, ehh?

            Kommentaar


              #7
              Peale esimest päeva jäävad õhku teine ja neljas bet.Üllatusi on rohkelt -kes olex neid osand eette arvata olex rikas praeguseks.

              Kommentaar


                #8
                Olen sellest suvest alates ladbrokes.com-s panustanud ja ptui, ptui, ptui siiamaani plussis, kuigi viimane nädalavahetus oli väga masendav (itaallaste pärast loomulikult)

                Paraku on aga tõesti nii, et kui Internetis bettida tahad, siis on vaja krediitkaarti (vähemalt pole leidnud kohta, kus seda vaja poleks)

                To Aramis

                Mis portaali sa siis kasutad.
                May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                Kommentaar


                  #9
                  Ise panustan ka vahelduva eduga juba teist aastat. Kokku on mul konto avatud vist ligi kümnes eri kohas, kuid aktiivselt mängin praegu vaid kahes (Expekt.com ja Victor Chandler). Asja vastu hakkasin tõsisemalt huvi tundma eelmisel kevadel, kui ühe vastava panustamisvõistluse eest Betcontest.com'is sain auhinnaks tasuta konto 100$ väärtuses Interwettenis. Hiljem olen samamoodi veel mitmete teiste totalisaatorite juures kas auhinnaks saadud või oma raha eest konto avanud ja suht tagasihoidlike panustega kaasa mänginud.

                  Teadmiseks neile, kes ka tahavad mingi bookmaker'i juures kontot avada, siis sugugi mitte igal pool ei nõuta krediitkaarti, vaid seda saab teha ka pangaülekande teel. Ise nt avasin konto niimoodi victorchandler.com'is ja yabet.com'is. Tasuks jälgida ka mitmesuguseid sooduspakkumisi, mida erinevad kihlveokontorid esmakordselt konto avajatele lubavad. Ent eelkõige peaks ikkagi arvestama, kellel on soodsaimad koefitsendid ning ulatuslikemad panustamisvõimalused. Selles osas on abiks saidid nagu bethelp.com, betbrain.com jt. Kõigest sellest lähtudes tundub soodsaim olevat expekt.com, kes on keskendunud eelkõige Skandinaavia vutiliigadele, kuid hõlmab tegelt enamusi Euroopa liigasid, lisaks Lõuna-Ameerika omad ning muud alad peale jalgpalli. Samas pakuvad nad minu arvates kõige konkurentsivõimelisemaid koefitsente ning erinevaid kombinatsioon- ja süsteempanustamisvõimalusi (Trixie, Patent, Yankee jne).

                  Endale meeldib ka katsetada just erinevate kombinatsioonidega, aga näiteks viigi peale küll enam panuseid ei söanda teha. Kuigi nt mu eilses yankee's, kus pakkusin võitjateks Freiburgi, Coventrit, Man Cityt ja West Hami, lõppesid kõik mängud just viigiga . Üldiselt olen ka viimaste nädalatega kõvasti alt läinud, kui augusti lõpus oli expekt.com'is kontole kogunenud üle 400 euro, siis praegu on seal alla saja . Nt üle saja euro kaotasin nii 'tänu' Novikovi viigiväravale Küprose vastu kui Tshehhi kaotusele Islandi vastu. Ka eelmine nädalavahetus oli üsna nutune (paljud favoriidid komistasid nii Itaalias, Hispaanias kui Inglismaal).

                  Kommentaar


                    #10
                    Olen osalenud betandwin.com -is. Sain seal konto avamisel mingi väikese summa niisama. Polnud krediitkaarti vaja. Nüüd pole seal ammu osalenud. Sain seal suuremad võidud hoopis Super Bowliga seoses. Jalgpalliga läksin alt. Kaotasin oma arust kindlate mängudega (Madridi Reali ja Barcaga).
                    Konto on ka William Hillis, kus aga läheb vaja pangakaarti.
                    Head ennustamist kõigile.

                    Kommentaar


                      #11
                      Keegi Megapanuses ennustab?
                      C’mon Man United!!!

                      Kommentaar


                        #12
                        jah mina oma raha kellelegi ei anna. Tegelet pean tunnistama, et põle mul koondise särkigi. Vot seal on mu poolteist tuhat. Vene mänguks saab ehk kokku. Muidugi väikest trikki ikka võib teha, näiteks kukub mulle gaskoffilt pudel õltsi, kui juve jõuab CL-is kaugemale kui Pool
                        Mamps on tubli, nii päeval laudas kui ka õhtul klubist tulles hilja..

                        Kommentaar


                          #13
                          kihlveod

                          Soosikute peale ei maksa tavaliselt raha panna, sest siis on kurss niivõrd närune!
                          Suurima võidu sain Manu ja Derby mängust, kus panin kinni viigi ja Derby võidu ning sain raha 8 kordselt tagasi.

                          Täna siis järgmine mäng fookuses!
                          Leeds United v Derby County
                          1.36 3.60 9.00
                          x x

                          Loodan, et Derby saab vähemalt viigi (olen ikka lootusetu optimist)

                          Kommentaar


                            #14
                            Minu kontoris on selle mängu koeffid järgmised:
                            Leeds - Derby 1,20 4,00 7,60 - nii, et viigi peale on siin parem panna.Mul tuleb meelde see legendaarne Elland Roadi mäng ,kui Derby 35 minutiks 3-0 ette läks ja Leeds lõpuks 4-3 võitis .Good damn - usun ,et Derbykatel on see ka meeles ja viik tuleb.
                            Ise olen täna lootused rajanud Serie A , kus võidud peaks tooma Atalanta,Chievo ja Parma.

                            Kommentaar


                              #15
                              Oeh

                              No alustasin siis ise ka, jälle.

                              Ikka väikselt ning proovivalt, kuid eks vaata kuidas läheb. Panus siis kümme dollarit ning mängud Inglise liigast. Panin Newcastle ja Chelsea võidud, koos, konf on väike, kuid ega suurelt ei taha jälle panna kui võit, siis 36,3 tagasi.

                              Aramise panus on tegelikult täitsa kobe, kui combo, siis 6 ringi peaks minema vist, kuid samas ise arvan, et Verona võitleb viigi välja.
                              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                              Kommentaar

                              Working...
                              X