320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Austraalia jalgpall

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Austraalia jalgpall

    Australian Football League (Sports Association), Afl and soccer, AFL VS SOCCER, AFL vs Football, Football, Soccer, American football, Football (The Cosmic), Touch Down Fever (Video Game), Video Game (

    #2
    Ära nüüd kataloonia vittude pärast küll jalgpalli hülga.

    Aga muidu hakka MMA-d ja poksi vaatama üldse? Mida sa sellest jooksmisest vahid (Mayweatheri matšides näed ka seda), parem ikka kohe molli ära, see ongi spordi mõte ju!

    Ise vaatan hokit kui tahan midagi füüsilisemat vaadata.

    Kommentaar


      #3
      See 00:22 peal olev Walker'i mark on mul kah veel eredalt meeles Kahjuks lemmikmeeskond Carlton on see hooaeg mudas siplemas.

      Ja peab tunnistama, et viimasel ajal samuti üha rohkme rugby unionit, hokit ja AFL'i vaadanud.

      http://www.last.fm/user/kurat_

      Kommentaar


        #4
        Lühidalt öeldes, sa eelistad napis rõivais higiseid kallistavaid/maadlevaid mehi? Mõned asjad pole muutunud.

        PS! Tere tulemast tagasi!
        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

        Kommentaar


          #5
          Algselt postitas Kurat Vaata postitust
          See 00:22 peal olev Walker'i mark on mul kah veel eredalt meeles Kahjuks lemmikmeeskond Carlton on see hooaeg mudas siplemas.

          Ja peab tunnistama, et viimasel ajal samuti üha rohkme rugby unionit, hokit ja AFL'i vaadanud.
          Carlton sipleb veel usna kaua mudas ilmselt. Kuniks kogu board saab kinga, ei juhtu midagi. Mu enda team Freo peab see aasta asja ara voitma, kuniks veel "vanurid " meeskonda kanda suudavad.

          Kommentaar


            #6
            Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
            Lühidalt öeldes, sa eelistad napis rõivais higiseid kallistavaid/maadlevaid mehi? Mõned asjad pole muutunud.

            PS! Tere tulemast tagasi!
            Ma ei ole Mehhanisaator, kui teda silmas pead.

            Kommentaar


              #7
              Jaa, see aussie jalgpalli on nauditav vaadata küll laupäeva-pühapäeva hommikuti eurospordist.
              Ela ja tunne, et elad
              see on kõige lihtsam
              filosoofia, mis toimib
              sule silmad ära vaata
              tagasi, hinga sügavalt ja
              hüppa üle iseenda varju
              tule koos minuga.

              Kommentaar


                #8
                Algselt postitas Mehhakas Vaata postitust
                Ma ei ole Mehhanisaator, kui teda silmas pead.
                Krt, ärge vahetage nimesid nii tihti.
                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                Kommentaar


                  #9
                  Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                  Krt, ärge vahetage nimesid nii tihti.
                  Mul on see nimi olnud alates 2011 voi 2012 aastast

                  Kommentaar


                    #10
                    Algselt postitas Mehhakas Vaata postitust
                    Mul on see nimi olnud alates 2011 voi 2012 aastast
                    Ma ka mõtlesin sama probleemi peale. Daywalkerist sai mingi 2söötmeeter3mööda või midagi. Mehhakas oli ka enne mingi normaalne kasutaja, aga siis tappis end nimega ära. Ühesõnaga ärge vahetage nimesid, kui see uus nimi tõesti oossom pole - nagu minul.

                    Kommentaar


                      #11
                      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                      Ma ka mõtlesin sama probleemi peale. Daywalkerist sai mingi 2söötmeeter3mööda või midagi. Mehhakas oli ka enne mingi normaalne kasutaja, aga siis tappis end nimega ära. Ühesõnaga ärge vahetage nimesid, kui see uus nimi tõesti oossom pole.
                      + 1
                      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                      Kommentaar


                        #12
                        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                        Ma ka mõtlesin sama probleemi peale. Daywalkerist sai mingi 2söötmeeter3mööda või midagi. Mehhakas oli ka enne mingi normaalne kasutaja, aga siis tappis end nimega ära. Ühesõnaga ärge vahetage nimesid, kui see uus nimi tõesti oossom pole - nagu minul.
                        Oh well, foorumi legende peab ju austama ja Mehhanisaator (kus iganes ta ka poleks) on/oli legend

                        Kommentaar


                          #13
                          Game of the round on kohe reedel ehk tana esimese manguna, Freo (my team) vs Richmond. Eelmise hooaja kohtumise highlights: https://www.youtube.com/watch?v=__Wnd_I29Yg

                          Kommentaar


                            #14
                            Mods, kas oleks voimalik see teema siit "Muu sport" alla viia ja umber nimetada AFL?

                            Kommentaar


                              #15
                              Kaes on September, see koige olulisem kuu Austraalia jalgpalli hooajal. Finaalide aeg. Kuidas finaalid toimivad saab vaadata siit: http://www.afl.com.au/ladder/ladder-predictor

                              Seekord on siis esimest korda ajaloos 2 Laane-Austraalia team'i 1 & 2 tabelis ja see tahendab seda, et 4 finaali mangitake kokku Perthis. Mu enda team, Fremantle, voitis kogu home & away season'i aga ei ole naidanud vaga head mangu hooaja teisel poolel, seega favoriidi staatuses ei ole. Reedel on esimene finaal West Coast Eagles vs Hawthorn (2 viimase aasta meistrid). Laupaeval siis mu enda team Freo vs Sydney Swans (eelmises aasta kaotaja grand final's).

                              Koigile, kes natuke huvitatud mangust, hea kiire ja ulevaatlik video:
                              What is AFL? Australian Football, also known as AFL, Aussie Rules or Footy, is a fast, skilful and tough game played by some of the fittest professional athl...

                              Kommentaar

                              Working...
                              X