320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

SBT vol. 4

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    SBT vol. 4

    1. Võistluses osalemise hind on 12 eurot, millest 10 läheb panka ning 2 läheb korraldajale nö "tipiks". Raha palun kanda minu kontole. Konto andmeid palun küsida minu käest privaatsõnumiga. Need, kes on varasemalt osalenud juba teavad andmeid ning võivad raha kanda sinna. Samas palun kõigil privaatsõnumiga mulle ülekandest teada anda.
    2. Võistluse periood: 15.08.2015 00:00 kuni 30.08.2015 23:59. Ehk siis arvesse lähevad panused nendele sündmustele, mis algavad antud vahemikus.
    3. Igaüks saab 100 ühikut.
    4. Arvesse lähevad ainult pre-match panused (ükskõik mis spordialale). Kombod on lubatud. Enne mängu konkreetne panus (postitus peab olema tehtud enne sündmuse algust), kus on kirjas väärtus (minu poolest kas või 100), panustatav ühikusuurus (pange kas või 100 kohe või 7,89 minu poolest), panustamislehekülg, kust see võetud on (Triobet, Marathonbet jne.). Eriti hea, kui oleks paar sõna ka sellest kirjutatud.
    5. Varem postitatud panusele enam panustada ei või! Arvesse läheb varem postitatud panus. Kui keegi panustab juba korra Arsenali võidule x-tiimi vastu, siis selle x-tiimi vastu enam Arsenali võitu panustada ei tohi.
    Jalgpallile panustamise puhul: Kellegi teise panustatud võistkonnale või mänguarengu suunale tohib panustada, seda 1,5 väravat ületades. Näiteks Arsenali võidu puhul, tohib seda korrata vaid Arsenal -1,5 händikäpiga. Või Arsenal - Hull mängus Under 3.0 tohib korrata Under 1.5. Nurgalöökide, kollaste kaartide ning muu statistika puhul on piiriks 2.5 ühikut.
    Teiste spordialade puhul on panuste "kopeerimine" keelatud ning arvesse läheb esimene panus, mis on tehtud vastava mängija/võistkonna või mängujoonise poolt.
    NB! Antud punkt käib vaid üksikpanuste kohta.
    5a. Eelnevalt postitatud panust tohib kasutada kombos, mille ülejäänud osa on väärtuses vähemalt 1,4.
    5b. Kombopanuste puhul peavad kõik panused olema ühest kontorist.
    5c. Juhul kui mõni sündmus jääb mistahes põhjusel lõpuni mängimata, loetakse panus kehtetuks (VOID). Antud punkt ei käsitle neid panuseid, mis jõuavad enne vahelesegamist toimuda. Näiteks Federer - Nadali kohtumini katkeb 2. seti poole pealt Nadali vigastuse tõttu. Kui panustati 1. seti võitjale, saab antud panust lugeda, üldvõidu panus läheb tagasi. Samuti kui selle ajaga jõuti üldine over ära teha, läheb panus arvesse.
    Antud punkt kehtib kõigi spordisündmuste kohta.
    6. Võistlusperiood on jagatud 4-ks neljapäevaseks perioodiks (15.08-18.08; 19.08-22.08; 23.08-26.08; 27.08-30.08). Iga perioodi jooksul peab iga mängija postitama vähemalt 1 panus (ehk siis minimaalne panuste arv läbi turniiri peaks olema 16). Mängijal, kes ei täida antud nõudmist, võetakse perioodi lõpus 25% tema ühikute hulgast maha.
    7. Miinumumpanus on 2 ühikut.
    8. Raha kandmisel palun kommentaariks kirjutada kasutajanimi, kelle eest makstakse. Saavad osaleda kõik need, kelle raha laekub minu kontole enne 15.08.2015 00:00. Antud postituses uuendatakse jooksvalt osalejate nimekirja.
    9. Võitja saab 50% kogusummast, 2. koht 30% ja 3. kohta 20%. Mängija, kes võidab 3 kvartalit, saab kogu "korraldaja tipi" endale. Mängija (d), kes võidab (võidavad) 2 kvartalit, saab(vad) endale poole "korraldaja tipist". Kõik rahad kantakse vahemikus 31.08-02.09.
    10. Tabelit uuendatakse kord 1-2 päeva jooksul.
    11. Arvesse lähevad ainult need panused, mis on postitatud enne aega, mis on ametliku kick-offina märgitud, siia teemasse.
    12. Juhul kui mängija virtuaalraha saab otsa on ta automaatselt mängust väljas.
    13. Kui mängija peaks koefitsentide manipuleerimisega või muude reeglite rikkumisega vahele jääma, diskvalifitseeritakse mängija sissemakset tagastamata.


    Osalejate nimekiri:
    telekavaataja
    EgoTrip
    Svenniid
    j6u1uv4n4
    Lauriisimo
    NoCheating
    ltrubetsky2
    lauri432

    Kogupank hetkel 80 EUR

    Esimesest turniirist võib lugeda siit. Võitja football2u

    Teise turniiri käekäik siin. Võitja lauri432

    Kolmas turniir siin. Võitja j6u16v4n4.
    Last edited by telekavaataja; 23.08.15, 12:16. Põhjus: punkt 5c.
    Instagram

    Twitter

    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

    telekavaataja.blogabet.com

    #2
    "Tavapäraste mängijatega" võtsin PM´i kaudu ühendust.

    Neid, kes eelmine hooaeg seda üritust huviga jälgisid ja soovisid ühineda, julgustan osalema.
    Instagram

    Twitter

    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

    telekavaataja.blogabet.com

    Kommentaar


      #3
      EgoTrip on liitunud turniiriga.

      Palun kõikidel, kes osa võtta soovivad teha seda nii kiiresti kui saab.
      Instagram

      Twitter

      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

      telekavaataja.blogabet.com

      Kommentaar


        #4
        Svenniid on liitunud turniiriga. Ootan lähiajal ka Lauriisimo osalemistasu. 3-4 inimest võiks veel vabalt liituda.
        Instagram

        Twitter

        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

        telekavaataja.blogabet.com

        Kommentaar


          #5
          Homme ilmselt liitub 2-3 inimest veel (kuigi nagu ma aru saan, siis soovijaid on rohkem, aga alati inimesed ei jõua siiani). Igatahes, kui kasutajad on nõus, selliste reeglitega, siis 6 osalejaga saaks võitja 75% pangast ja teine koht 25%. Alla 6 osaleja saaks võitja kõik endale.

          Samas, kui inimesed ei ole nõus nii vähekesi võistlema, võib alati natuke aega edasi nihutada (samas on halb pidada seda näiteks International breaki ajal, kuigi väga suurt vahet pole) või võin alati raha ka tagasi kanda, pole probleemi.
          Instagram

          Twitter

          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

          telekavaataja.blogabet.com

          Kommentaar


            #6
            j6u1uv4n4 ja Lauriisimo liitusid turniiriga.
            Ootan viimase hetke liitujaid.
            Instagram

            Twitter

            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

            telekavaataja.blogabet.com

            Kommentaar


              #7
              NoCheating liitus turniiriga. ltrubetsky2 raha on teel ja peagi saabub nagu ma olen aru saanud.
              Instagram

              Twitter

              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

              telekavaataja.blogabet.com

              Kommentaar


                #8
                ltrubetsky2 on liitunud turniiriga. 7 mängijat on hetkel koos ning reeglid seega tavapärased. Ootan veel viimaseid liitujaid.
                Instagram

                Twitter

                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                telekavaataja.blogabet.com

                Kommentaar


                  #9
                  lauri432 saatis ka rahad teele, need pole minuni jõudnud, aga eks esmaspäevaks ikka jõuab.

                  Alates 00.00 võib postitada panuseid.
                  Instagram

                  Twitter

                  Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                  telekavaataja.blogabet.com

                  Kommentaar


                    #10
                    Crystal palace vs arsenal
                    Arsenali võit@ 1.72(triobet)
                    Panus: 50 ühikut.

                    Zenit st. petersburg vs krasnodar
                    Zenit petersburgi võit@1.55(triobet)
                    Panus:50 ühikut

                    Kommentaar


                      #11
                      03:30 WTA Toronto
                      Belinda Bencic vs Ana Ivanovic

                      Miljoni eurone projekt "Belinda Bencic" on hoogu võtmas. 18-aastane neiu on ennast viimase aastaga naiste tennisemaailma tippu mänginud.
                      Käesoleval turniiril on ta esimestes ringides alistanud kolm Suure Slämmi finalisti.

                      Esimeses ringis oli Bencici vastaseks kanadalanna Eugenie Bouchard. Genie võitmine ei ole enam väga kõva sõna, kuna 2014 Wimbledoni finalistil on käesoleval aastal probleeme esimestest ringidest edasi pääsemisega. Neiule on vist kuulsus pähe hakanud, ning on viimasel ajal millelegi muule kui tennisele pühendunud. Enesekindlus on kadunud.

                      Teises ringis mängis Belinda taanlanna Caroline Wozniacki vastu. Caro osales Toronto turniiril vaid seetõttu, et WTA reeglite järgi on top 10 mängijatele Toronto turna kohustuslik.Muidu oleks ta selle turna vahele jätnud, kuna vaevles säärevigastuse käes.

                      Kolmandas ringis mängis Belinda sakslanna Sabine Lisicki vastu. Lisicki on rohkem tuntud kui muruväljaku spetsialist, kuid suudab ka kõva pinnasega väljakutel kohati häid tulemusi näidata. Kohtumine Bencici vastu oli klassikaline WTA mäng - esimest setti domineeris Bencic ja võitis 6:1, teist setti domineeris Lisicki ja võitis sama tulemusega. Otsustavas setis oli Lisickil 5:4 seisul Bencici servi ajal kasutada match point, kuid Bencic näitas sitkust ja suutis oma servi hoida, viies kohtumise kiiresse lõppmängu mille ta suutis 7:3 võita.

                      Ivanovic on head vormi näidanud. Kahes setis suutis ta võita nii sloveenlannat Polona Hercogi kui ka valgevenelannat Olga Govortsovat.

                      Bencic ja Ivanovic on korra varem üksteise vastu mänginud. Eelmise aasta septembris Pekingi turniiril võitis Ivanovic kindlalt kahes setis 6:1 ,6:2. Kuid kuna viimase aastaga on Belinda Bencic niivõrd palju arenenud, siis sellele tulemusele ma tänasele mängule panustades väga palju tähelepanu ei pööra.

                      Siiski ma arvan, et Bencicil on palju õnne olnud. Ma ei usu, et ta suudaks võita tippvormis Wozniackit või Bouchardi.
                      Täna peab ta mängima tippvormis Ivanovici vastu, kes on kõigele lisaks omale uue treeneri palganud, seega Ivanovicil peaks jätkuma piisavalt motivatsiooni, et seda mängu täie tõsidusega võtta.

                      Bencic on suurepärane mängija, ning tõenäoliselt tulevane GS võitja, kuid usun, et tippvormis top10 mängija peale tema hammas veel ei hakka.

                      Arvan, et Ivanovic võidab selle kohtumise, kuid panin igaks juhuks 5 ühikut 2:1 tulemuse peale - juhuks kui Bencic peaks ühe seti võitma.

                      Kommentaar


                        #12
                        On aeg tutvustada minu SBT vol. 4 strateegiat. Tegelikult pole midagi keerulist ega üleliigselt mõtlemapanevat, pealegi kasutasin seda ohtralt SBT3 lõpufaasis.

                        Tegelikult ma ei teagi, kas seda saab strateegiaks nimetada, turniiri kulgemise osas on see tõesti strateegia. Niisiis point on selles, et ma üritan otsida 2-3 "kindla peale" väikese väärtusega panust, neid siduda kombosse ning tasapisi turniiriredelil edeneda.

                        Küsimus on vaid selles, kus leida neid "kindla peale" panuseid ja kas neid on üldse olemas? Mina ise olen esimene, kes ütleb, et väiksema koefitsendiga panused on väiksema sisulise väärtusega, kuid teinekord võib olla ka vastupidi. Minu lemmiksituatsioon on siis kui kusagil mängib paadunud favoriit mingisuguse autsaideri vastu. Koefitsendid on rõvedalt madalad, eeldatakse lihtsat võitu. Ja ilmselt see favoriit võidabki, kuid need edasised händikäpid on tihtipeale ülehinnatud. Ei ole jalgpallis liiga lihtne võita 3-4 väravaga.

                        Ühesõnaga turniiri vältel üritan leida paare, kus üks võistkondadest on kas liiga ülehinnatud või liiga alahinnatud ja seeläbi näidata mingisugust stabiilsust turniiri vältel.

                        Niisiis tänane panus:

                        19.30 Dynamo Kyiv - Karpaty Lvov
                        Karpaty AH +3 @1,32 (1xbet)

                        22.45 Porto - Guimaraes
                        Guimaraes AH +3@1,24 (1xbet)

                        Panus kombona @1,64
                        20 ühikut
                        Instagram

                        Twitter

                        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                        telekavaataja.blogabet.com

                        Kommentaar


                          #13
                          17:00
                          Spurs vs stoke
                          DnB stoke @4 (paf)
                          19:30
                          Dortmund vs monchengladbach
                          DnB 2 @ 3.75 (paf)
                          Kombona @15
                          10 ühk

                          Kommentaar


                            #14
                            Teen kiirelt paar panust tana pikemalt ei joua kirjutada kahjuks.

                            Swansea - newcastle swansea@1.89
                            +
                            Tottenham - stoke viik@3.8

                            Koef kokku 7.182
                            Panus 15 ühikut

                            Koefid triobetist

                            Kommentaar


                              #15
                              Türgi esiliiga
                              Endine Türgi suurklubi Göztepe SK jätkab teekonda tagasi meistriliigasse. Göztepe kukkus aastal 2007 finantsraskuste tõttu amatöör liigasse, kuid on nüüdseks oma rahaasjad korda saanud, ning jätkab kindlal sihil meistriliiga suunas. Suve jooksul on meeskonda tugevdatud mitmete meistriliiga kogemustega mängijatega.
                              Elazigspor on traditsiooniliselt nõrk võõrsilmeeskond, seega 2.0 koefitsiendil kodumeeskonnale on väärtust.

                              Kommentaar

                              Working...
                              X