PDA

View Full Version : Levadia.. tase

miZa
23.07.02, 19:58
LEVADIA ON TASE .... KUNAGI OLI NII ET KOIK OLI FLORA nyyd on moni´mees ka levadia fan.. nagu mina ja minu s6brad :D ma kain igat levadia mängu vaatamas ja nad on tase... floras on mingid vanad peerud nagu reim ja tibu on kah jobu;) noh muidugi on seal ka teisi mängijaid.. kes mulle isegi meeldivad nagu näitkex lindpere on tase ja mõned teised ka rähn on vist ikka kõvasti trenni teind see viimane mäng oli päris hea : D aga noh ma ei loll topic on see ärge lugege : ) [ma olen ikka naljamees kyll : D] ma ei tea levadia on ikka natuke tasem kui flora või mis ????

pastakanovic
23.07.02, 20:01
ahah.:uni:

mcnamara
23.07.02, 20:07
et mis oleks, kui võtaks selle siit maha??? :oih: ma mitte paha pärast, aga asjal puudub sisu...

miZa
23.07.02, 20:25
:( mix me siis kohe nii peame tegema.... tegelt jah see on veits mõttetu aga noh mul ei tulnud midagi muud pahe :D ah.. ma teen kohe uue niguni:D ma tahtsin lihtsalt mingeid punkte siis saab mingisse meeskonda või kuhugi ma ei tea täpselt,..... ytle mulle :oih:

Ono
23.07.02, 20:45
No Levadiatest ja nendes on ju vanad mehed, ei kõlba enam kuhugi ju, praegu lükkavad jah noori mehi ära, aga kaua nad enam mängivad, neil põhinebki asi kogemuste peal.

miZa
23.07.02, 20:51
Originally posted by Ono

No Levadiatest ja nendes on ju vanad mehed, ei kõlba enam kuhugi ju, praegu lükkavad jah noori mehi ära, aga kaua nad enam mängivad, neil põhinebki asi kogemuste peal. mis neil on artur kortenko ja nihukesed mehe kogu aeg platsil ja nad ei võta ära mehi oma duubel meeskonnast nagu flora mulle nad ikka meeldivad:P

miZa
23.07.02, 20:52
Originally posted by Ono

No Levadiatest ja nendes on ju vanad mehed, ei kõlba enam kuhugi ju, praegu lükkavad jah noori mehi ära, aga kaua nad enam mängivad, neil põhinebki asi kogemuste peal. mis neil on artur kortenko ja nihukesed mehe kogu aeg platsil ja nad ei võta ära mehi oma duubel meeskonnast nagu flora mulle nad ikka meeldivad:P

-Antz-
23.07.02, 21:29
Originally posted by miZa

:( mix me siis kohe nii peame tegema.... tegelt jah see on veits mõttetu aga noh mul ei tulnud midagi muud pahe :D ah.. ma teen kohe uue niguni:D ma tahtsin lihtsalt mingeid punkte siis saab mingisse meeskonda või kuhugi ma ei tea täpselt,..... ytle mulle :oih:

see siin ütleb kõik sinu kohta ära... :uni:

Chazlor
23.07.02, 22:37
Allo

MiZa kasva suureks, saa targaks ja toeta ikka Levadiat (või keda iganes), aga ära enam selliseid topicuid alusta. Vasta alguses parem teistele ja loe vanu postitusi. Mida rohekm erinevate klubide toetajaid seda parem kogu jalgpallile.

Tervitades

Miq
24.07.02, 13:57
MiZa meenutab mulle jollut aasta tagasi, kes tegi postitusi selleks, et arvu suurendada, ainus vahe on selles, et MiZa ajab veel mõttetumat juttu. Minu arust võiks selle ja selle tema \"parema teema\" sulgeda.

Wingback
24.07.02, 18:21
Originally posted by miZa

Täielik tainas oled sa miZa:trafck: Sa lihtsalt täidad seda foorumit siin mõttetustega, möla ja muud ei midagi. Krt postituste arvu ei loe ükski normaalne foormumlane siin. Arvamus et mida rohkem postitusi, seda suurem tegija oled - väär. Tegija oled siis kui su postitustes sisu ka on!
Teine nõmedik on siin foorumis eston21 - selline rullnokk raisk:viha: Aga näe, tema vahepeal räägib asjast kah..., muidu küll mingi ennast täis vennike.
Arvan kaa et see teema tuleks kustutada.

gratos
24.07.02, 20:18
aga sellega te ju kõik täidate seda foorumit mõtetustega kui kommenteerite seda mõteeust. Keeruline lause tuli ;)