320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Levadia.. tase

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Levadia.. tase

    LEVADIA ON TASE .... KUNAGI OLI NII ET KOIK OLI FLORA nyyd on moni´mees ka levadia fan.. nagu mina ja minu s6brad ma kain igat levadia mängu vaatamas ja nad on tase... floras on mingid vanad peerud nagu reim ja tibu on kah jobu noh muidugi on seal ka teisi mängijaid.. kes mulle isegi meeldivad nagu näitkex lindpere on tase ja mõned teised ka rähn on vist ikka kõvasti trenni teind see viimane mäng oli päris hea : D aga noh ma ei loll topic on see ärge lugege : ) [ma olen ikka naljamees kyll : D] ma ei tea levadia on ikka natuke tasem kui flora või mis ????

    #2
    Replying to Topic \'Levadia.. tase\'

    ahah.

    Kommentaar


      #3
      Replying to Topic \'Levadia.. tase\'

      et mis oleks, kui võtaks selle siit maha??? ma mitte paha pärast, aga asjal puudub sisu...
      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

      Kommentaar


        #4
        Replying to Topic \'Levadia.. tase\'

        mix me siis kohe nii peame tegema.... tegelt jah see on veits mõttetu aga noh mul ei tulnud midagi muud pahe ah.. ma teen kohe uue niguni ma tahtsin lihtsalt mingeid punkte siis saab mingisse meeskonda või kuhugi ma ei tea täpselt,..... ytle mulle

        Kommentaar


          #5
          Replying to Topic \'Levadia.. tase\'

          No Levadiatest ja nendes on ju vanad mehed, ei kõlba enam kuhugi ju, praegu lükkavad jah noori mehi ära, aga kaua nad enam mängivad, neil põhinebki asi kogemuste peal.

          Kommentaar


            #6
            Replying to Topic \'Levadia.. tase\'

            Originally posted by Ono


            No Levadiatest ja nendes on ju vanad mehed, ei kõlba enam kuhugi ju, praegu lükkavad jah noori mehi ära, aga kaua nad enam mängivad, neil põhinebki asi kogemuste peal.
            mis neil on artur kortenko ja nihukesed mehe kogu aeg platsil ja nad ei võta ära mehi oma duubel meeskonnast nagu flora mulle nad ikka meeldivad:P

            Kommentaar


              #7
              Replying to Topic \'Levadia.. tase\'

              Originally posted by Ono


              No Levadiatest ja nendes on ju vanad mehed, ei kõlba enam kuhugi ju, praegu lükkavad jah noori mehi ära, aga kaua nad enam mängivad, neil põhinebki asi kogemuste peal.
              mis neil on artur kortenko ja nihukesed mehe kogu aeg platsil ja nad ei võta ära mehi oma duubel meeskonnast nagu flora mulle nad ikka meeldivad:P

              Kommentaar


                #8
                Replying to Topic \'Levadia.. tase\'

                Originally posted by miZa


                mix me siis kohe nii peame tegema.... tegelt jah see on veits mõttetu aga noh mul ei tulnud midagi muud pahe ah.. ma teen kohe uue niguni ma tahtsin lihtsalt mingeid punkte siis saab mingisse meeskonda või kuhugi ma ei tea täpselt,..... ytle mulle
                see siin ütleb kõik sinu kohta ära...

                Kommentaar


                  #9
                  Replying to Topic \'Levadia.. tase\'

                  Allo

                  MiZa kasva suureks, saa targaks ja toeta ikka Levadiat (või keda iganes), aga ära enam selliseid topicuid alusta. Vasta alguses parem teistele ja loe vanu postitusi. Mida rohekm erinevate klubide toetajaid seda parem kogu jalgpallile.

                  Tervitades
                  Eestlane Finsbury Parkis

                  Kommentaar


                    #10
                    Replying to Topic \'Levadia.. tase\'

                    MiZa meenutab mulle jollut aasta tagasi, kes tegi postitusi selleks, et arvu suurendada, ainus vahe on selles, et MiZa ajab veel mõttetumat juttu. Minu arust võiks selle ja selle tema \"parema teema\" sulgeda.
                    Jube Tige Kala

                    Kommentaar


                      #11
                      Replying to Topic \'Levadia.. tase\'

                      Originally posted by miZa


                      mix me siis kohe nii peame tegema.... tegelt jah see on veits mõttetu aga noh mul ei tulnud midagi muud pahe ah.. ma teen kohe uue niguni ma tahtsin lihtsalt mingeid punkte siis saab mingisse meeskonda või kuhugi ma ei tea täpselt,..... ytle mulle
                      Täielik tainas oled sa miZa Sa lihtsalt täidad seda foorumit siin mõttetustega, möla ja muud ei midagi. Krt postituste arvu ei loe ükski normaalne foormumlane siin. Arvamus et mida rohkem postitusi, seda suurem tegija oled - väär. Tegija oled siis kui su postitustes sisu ka on!
                      Teine nõmedik on siin foorumis eston21 - selline rullnokk raisk Aga näe, tema vahepeal räägib asjast kah..., muidu küll mingi ennast täis vennike.
                      Arvan kaa et see teema tuleks kustutada.

                      Kommentaar


                        #12
                        Replying to Topic \'Levadia.. tase\'

                        aga sellega te ju kõik täidate seda foorumit mõtetustega kui kommenteerite seda mõteeust. Keeruline lause tuli

                        Kommentaar

                        Working...
                        X