320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Jelle Goes?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Jelle Goes?

    Mul on juba pikemalt aega olnud tunne, et Jelle Goes, kes ametlikult peaks EJL palgal olema - rabab tegelikult FC Flora heaks tööd teha.

    Tsitaati Õhtulehe artiklist.

    \"Treening käib, kas te ei näe? Andrei helistab teile homme pärast mängu,\" kupatas abitreener Jelle Goes kutsumata külalise väljakult minema.

    (Muidugi äkki on ka olemas selline kahepoolne asi, et teeb tööd nii EJL kui ka FC Flora heaks - igatahes mõni teadjam inimene võiks rääkida)
    Jalgpallihaigla Liige

    #2
    Replying to Topic \'Jelle Goes?\'

    Originally posted by jots

    (Muidugi äkki on ka olemas selline kahepoolne asi, et teeb tööd nii EJL kui ka FC Flora heaks - igatahes mõni teadjam inimene võiks rääkida)
    Kas nende hollandlastega mitte niimoodi ei olnud, et mõlemad sõlmisid lepingu nii Flora kui EJL-ga?
    Jalgpallihaigla patsient #172
    Diagnoos: raskekujuline futboliit

    Kommentaar


      #3
      Replying to Topic \'Jelle Goes?\'

      või on ehk nii, et FC Flora=EJL ?!?:P
      .

      Kommentaar


        #4
        Replying to Topic \'Jelle Goes?\'

        Originally posted by Rainman


        Originally posted by jots

        (Muidugi äkki on ka olemas selline kahepoolne asi, et teeb tööd nii EJL kui ka FC Flora heaks - igatahes mõni teadjam inimene võiks rääkida)
        Kas nende hollandlastega mitte niimoodi ei olnud, et mõlemad sõlmisid lepingu nii Flora kui EJL-ga?
        Samas on FC Flora teine treener mitte Goes vaid Janno Kivisild. Väga segane jahs ee asi, nagu EJL ja Flora suhted üldse.
        Jube Tige Kala

        Kommentaar


          #5
          Replying to Topic \'Jelle Goes?\'

          Tegelikult mulle on jäänud selline mulje,et Jelle töötab eelkõige Arno heaks.Ja tegelikult on tema tööks Eesti jalgpalli arendamine,s.h. FC Flora.Ja Flora ja Liidu vahel ei ole teatavasti just suurt vahet
          LAS MEES TÖÖTAB!!!!!!!!!!!

          Kommentaar


            #6
            Replying to Topic \'Jelle Goes?\'

            Minule on Goes Eestis küll väga müstline nähtus.

            Niipalju kui olen teda näinud mängudel ja muidu tema tegevust jäginud, siis paistab ta olevat noortetöö tegija, kes suurt ennast ei näita. Kes tunneb leere, peale U-21 kus see mees töötab, andke teada.

            U-21 mängul paistab ta kah kuidagi kahtlane vend olevat. Pijpersi proffesionaalsusest jääb tal väga palju minu silmis puudu.

            Ma ai arva et teda seob miski Floraga, seob Arnoga. Ja kui Arno palub \"abi\", ega ta ütle ei ka Flora tarbeks, kuigi ta on EJL palgal.

            Minu jaoks on Goes kärbes soojal pirukal..

            Kommentaar

            Working...
            X