320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arnold Oksmaa

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Arnold Oksmaa

    Tahaks teie otsest arvamust selle nn. juba kuulsa inimese kohta.
    0
    Ou jee, olen ta fänn
    0%
    0
    Ta on täiesti normaalne
    0%
    0
    Absoluutselt ei meeldi
    0%
    0
    et temas tmingid man of the matchi küll ei tehta sellepärast,sest kui aus olla ega ta ju midagi väga erilist seal ei teinud,viis aint portugali poolfinaali

    #2
    Replying to Topic \'Arnold Oksmaa\'

    Ta on haige!

    Tema üle naerdakse ja ta ei saa ise ka sest aru.

    Kommentaar


      #3
      Replying to Topic \'Arnold Oksmaa\'

      Nalja on saanud.Kutsusime ta täpselt nädal tagasi ühele poissmeestepeaole.Laulis tantsis oli täitsa normaalne.Ta kül alguses proovis rääkida, et ta on valmis igasugust showd tegema, aga meil oli seal kindel kava, naisstripparid jne ja saatsime ta osavalt naispoolte korraldatud samasugusele peole edasi.Niipalju kui ta seal oli, oli ta...kuidas öelda..proffessionaalne.Normaalne ta nüüd pole, aga siit edasi ma ka ei läheks.Üldiselt olen üks väheseid, kes pole ei lugenud Kroonika lugusi ja näinud videofilmi temast.Ei julge mingit hinnangut anda...tundub, et hullemat mutatsiooni inimese hingega on raske leida...vähemalt nn tuntud inimeste seas

      Kommentaar


        #4
        Replying to Topic \'Arnold Oksmaa\'

        kui vaadata ära film \"Teine Arnold\", siis oleks juba kommentaarid liigsed.
        http://www.uno.ee/staar on ka *.rm intervjuusid temaga

        Kommentaar


          #5
          Replying to Topic \'Arnold Oksmaa\'

          Muuseas ei ole ilus vaimselt alaarenenud inimeste üle nalja heita. Kui inimene sünnib ajukahjustusega, siis ma ei näe põhjust selle õnnetuse üle naerda. Kas te naeraksite inimese üle kas on kätetuna sündinud? Osa inimesi kindlasti. Meie ühiskonna viga on vähene tolerants ja ignorantsus. Kas teie arvates peaks sellised inimesed kinnistesse ruumidese panema ja mitte välja laskma?
          Supplies!

          Kommentaar


            #6
            Replying to Topic \'Arnold Oksmaa\'

            \"Nőrgad ja ebaőnnestunud peavad hukka minema: see on meie inimesearmastuse esimene pőhilause. Ja neile peab selleks veel abiks olema.\"
            (Friedrich Nietzsce \"Antichrist\")

            Kommentaar


              #7
              Replying to Topic \'Arnold Oksmaa\'

              jah tuleb siia ka uksest ja aknast kõike mis tavainimese jaoks kummaline näib, isiklikult küll ei lase loksutada isikust, kes pepu keerutamisega ja olenniipaljudegamaganudetkuikõikikokkulugedalähebe nnepäikelooja kuulsust lõikab. Loomulikult aitab sellele ka kaasa kõik võimalik tibukollane ajakirjandus, mida mõnuga ahmivad inimesed, kes ise ei ole suutelised oma eluperioodi jooksul elama sedavõrd, et selline tohufoobia neid ei huvitaks.



              Kommentaar


                #8
                Replying to Topic \'Arnold Oksmaa\'

                Fänn ei ole; päris normaalne ta ka pole. Aga- peab nõustuma kriitikutega (ka ise filmi näinud olles), et oma suurushulluses oskab ta päris hästi teleajakirjanikku jäljendada. See intervjuu oma kasuemaga ja kaameraga päris-ema juurde sissesajamine.. oli ikka midagi
                GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                (Seinfeld, The Pitch)

                Kommentaar


                  #9
                  Replying to Topic \'Arnold Oksmaa\'

                  Ma püüan olla tolerantne,kuid naerma ajab ta ikkagi...See on sama kui ma sõiman kõiki poolakateks,juutideks ja neegriteks,kuigi tegelikult ma olen KA nende vastu inimlik...Las mees möllab,kuid kas me ikke peame teadma,kellega ta dussi all pepumänge tegi?Las see jäägu tema teada.Pole vaja seda kõigile kuulutada...

                  Kommentaar


                    #10
                    Replying to Topic \'Arnold Oksmaa\'

                    aga ta ju uhke selle üle ta Joeliga olnud

                    Kommentaar


                      #11
                      Replying to Topic \'Arnold Oksmaa\'

                      olgem ausad: tegemist on haige inimesega

                      Kommentaar


                        #12
                        Replying to Topic \'Arnold Oksmaa\'

                        Originally posted by tembuu


                        Ma püüan olla tolerantne,kuid naerma ajab ta ikkagi...See on sama kui ma sõiman kõiki poolakateks,juutideks ja neegriteks,kuigi tegelikult ma olen KA nende vastu inimlik...Las mees möllab,kuid kas me ikke peame teadma,kellega ta dussi all pepumänge tegi?Las see jäägu tema teada.Pole vaja seda kõigile kuulutada...
                        Peale \"Kroonikas\" ilmunut ei oska ausalt öeldes mõistlikku seisukohta enam võtta. Minugi poolest võiks seaduse luua, kus vaimupuudega inimestel on keelatud ajakirjandusega suhelda. Siis ei saa vähemalt kogu ilm teada, mis nende vaesekeste peas toimub.
                        May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                        Kommentaar


                          #13
                          Replying to Topic \'Arnold Oksmaa\'

                          Originally posted by Maarek

                          Minugi poolest võiks seaduse luua, kus vaimupuudega inimestel on keelatud ajakirjandusega suhelda. Siis ei saa vähemalt kogu ilm teada, mis nende vaesekeste peas toimub.
                          Jah-jah, Maarek, ma ju ütlesin ennist- paneme luku ja kõrge aia taha, siis neid nagu ei olekski
                          nendele kes tahavad teada, miks ma \"selliseid\" inimesi kaitsen- olen nendega kokku puutunud oma õpingutes ja töös. Ja seda, mis nende peas toimub, ei saa üks normintellektiga inimene kunagi teadma (nüüd võiks pikalt arutada selle üle, mis on norm... :P )
                          Supplies!

                          Kommentaar


                            #14
                            Replying to Topic \'Arnold Oksmaa\'

                            No mina ei toeta ka seda, et nad luku taha pandaks ja aed roheliseks värvitaks, ma viskaks hoopis väga suure kivi kroonika kapsaaeda - selliste inimestega ei tohiks mingil juhul selliseid intervjuusid teha. Ok ma saan aru, kui küsitakse tema lavaelu ja nn puude-eurovisiooni võidu kohta, aga nö sekslugusid võiks kajastada ikkagi psüühiliselt täitsa korras olevate inimeste suu läbi (isegi kui see Steinfeldti jutt suuremal või vähemal määral õige on, mille osas ma seisukohta ei võta kummagi poole kasuks).
                            ¡No Pasarán!

                            Kommentaar


                              #15
                              Replying to Topic \'Arnold Oksmaa\'

                              Hmm....imelik teid siin natuke lugeda....aga noh....mul näiteks pole küll tema vastu absoluutselt mitte midagi....ta ei ole ei selline nagu meie...aga ikkagi inimene....on, kes on, peaasi et ise rahul oma eluga on

                              Kommentaar

                              Working...
                              X