PDA

View Full Version : Arnold Oksmaa

Väravavaht
25.07.02, 02:06
Tahaks teie otsest arvamust selle nn. juba kuulsa inimese kohta.

Siim
25.07.02, 02:12
Ta on haige!

Tema üle naerdakse ja ta ei saa ise ka sest aru.:doh:

Aramis
25.07.02, 02:17
Nalja on saanud.Kutsusime ta täpselt nädal tagasi ühele poissmeestepeaole.Laulis tantsis oli täitsa normaalne.Ta kül alguses proovis rääkida, et ta on valmis igasugust showd tegema, aga meil oli seal kindel kava, naisstripparid jne ja saatsime ta osavalt naispoolte korraldatud samasugusele peole edasi.Niipalju kui ta seal oli, oli ta...kuidas öelda..proffessionaalne.Normaalne ta nüüd pole, aga siit edasi ma ka ei läheks.Üldiselt olen üks väheseid, kes pole ei lugenud Kroonika lugusi ja näinud videofilmi temast.Ei julge mingit hinnangut anda...tundub, et hullemat mutatsiooni inimese hingega on raske leida...vähemalt nn tuntud inimeste seas

gratos
25.07.02, 11:10
kui vaadata ära film \"Teine Arnold\", siis oleks juba kommentaarid liigsed.:D
http://www.uno.ee/staar on ka *.rm intervjuusid temaga

vandersell
25.07.02, 12:12
Muuseas ei ole ilus vaimselt alaarenenud inimeste üle nalja heita. Kui inimene sünnib ajukahjustusega, siis ma ei näe põhjust selle õnnetuse üle naerda. Kas te naeraksite inimese üle kas on kätetuna sündinud? Osa inimesi kindlasti. Meie ühiskonna viga on vähene tolerants ja ignorantsus. Kas teie arvates peaks sellised inimesed kinnistesse ruumidese panema ja mitte välja laskma?

gratos
25.07.02, 12:47
\"Nőrgad ja ebaőnnestunud peavad hukka minema: see on meie inimesearmastuse esimene pőhilause. Ja neile peab selleks veel abiks olema.\"
(Friedrich Nietzsce \"Antichrist\")

dreyd
25.07.02, 13:05
jah tuleb siia ka uksest ja aknast kõike mis tavainimese jaoks kummaline näib, isiklikult küll ei lase loksutada isikust, kes pepu keerutamisega ja olenniipaljudegamaganudetkuikõikikokkulugedalähebe nnepäikelooja kuulsust lõikab. Loomulikult aitab sellele ka kaasa kõik võimalik tibukollane ajakirjandus, mida mõnuga ahmivad inimesed, kes ise ei ole suutelised oma eluperioodi jooksul elama sedavõrd, et selline tohufoobia neid ei huvitaks.

vaikiv mees
25.07.02, 14:14
Fänn ei ole; päris normaalne ta ka pole. Aga- peab nõustuma kriitikutega (ka ise filmi näinud olles), et oma suurushulluses oskab ta päris hästi teleajakirjanikku jäljendada. See intervjuu oma kasuemaga ja kaameraga päris-ema juurde sissesajamine.. oli ikka midagi

Tembu
25.07.02, 14:51
Ma püüan olla tolerantne,kuid naerma ajab ta ikkagi...See on sama kui ma sõiman kõiki poolakateks,juutideks ja neegriteks,kuigi tegelikult ma olen KA nende vastu inimlik:)...Las mees möllab,kuid kas me ikke peame teadma,kellega ta dussi all pepumänge tegi?:)Las see jäägu tema teada.Pole vaja seda kõigile kuulutada...

gratos
25.07.02, 14:53
aga ta ju uhke selle üle ta Joeliga olnud:D

wiiner
25.07.02, 15:02
olgem ausad: tegemist on haige inimesega :doh:

Maarek
25.07.02, 17:14
Originally posted by tembuu

Ma püüan olla tolerantne,kuid naerma ajab ta ikkagi...See on sama kui ma sõiman kõiki poolakateks,juutideks ja neegriteks,kuigi tegelikult ma olen KA nende vastu inimlik:)...Las mees möllab,kuid kas me ikke peame teadma,kellega ta dussi all pepumänge tegi?:)Las see jäägu tema teada.Pole vaja seda kõigile kuulutada...

Peale \"Kroonikas\" ilmunut ei oska ausalt öeldes mõistlikku seisukohta enam võtta. Minugi poolest võiks seaduse luua, kus vaimupuudega inimestel on keelatud ajakirjandusega suhelda. Siis ei saa vähemalt kogu ilm teada, mis nende vaesekeste peas toimub.

vandersell
25.07.02, 17:34
Originally posted by Maarek

Minugi poolest võiks seaduse luua, kus vaimupuudega inimestel on keelatud ajakirjandusega suhelda. Siis ei saa vähemalt kogu ilm teada, mis nende vaesekeste peas toimub.
Jah-jah, Maarek, ma ju ütlesin ennist- paneme luku ja kõrge aia taha, siis neid nagu ei olekski :deemon:
nendele kes tahavad teada, miks ma \"selliseid\" inimesi kaitsen- olen nendega kokku puutunud oma õpingutes ja töös. Ja seda, mis nende peas toimub, ei saa üks normintellektiga inimene kunagi teadma (nüüd võiks pikalt arutada selle üle, mis on norm... :P )

dieter
25.07.02, 18:08
No mina ei toeta ka seda, et nad luku taha pandaks ja aed roheliseks värvitaks, ma viskaks hoopis väga suure kivi kroonika kapsaaeda - selliste inimestega ei tohiks mingil juhul selliseid intervjuusid teha. Ok ma saan aru, kui küsitakse tema lavaelu ja nn puude-eurovisiooni võidu kohta, aga nö sekslugusid võiks kajastada ikkagi psüühiliselt täitsa korras olevate inimeste suu läbi (isegi kui see Steinfeldti jutt suuremal või vähemal määral õige on, mille osas ma seisukohta ei võta kummagi poole kasuks).

Jansu
25.07.02, 18:12
Hmm....imelik teid siin natuke lugeda....aga noh....mul näiteks pole küll tema vastu absoluutselt mitte midagi....ta ei ole ei selline nagu meie...aga ikkagi inimene....on, kes on, peaasi et ise rahul oma eluga on:)

Rainman
25.07.02, 18:12

Peale \"Kroonikas\" ilmunut ei oska ausalt öeldes mõistlikku seisukohta enam võtta.
Ei loe \"Kroonikat\" ja ausalt öeldes ei tea mehest midagi ega tahagi teada. Elus on muudki huvitavat. :lahe:

Martin
25.07.02, 18:28
Mina olen raudselt veendunud, et Arnold on lihtsalt jube kaval. Mõelge, mis saaks olla veelgi parem müügiartikkel, kui see, mis ta enda kohta räägib :P

Jansu
25.07.02, 18:41
Njah...las räägib ja teeb, mis tahab:) Meil kõigil on oma elu, elagem seda ja laskem teistel elada sellistena ja selliselt nagu nad tahavad:)

Elvis
26.07.02, 02:42
Öeldi talle, et tal on kõik korras aga midagi nagu oleks tal puudu.....kuid tal on kõvasti midagi üle ka mida teistel pole. Kaval on ka raibe. Muide kes tahab, mul on ta telefoni number (mitte et ma tahtsin aga pulli pärast sõbralt võtsin)

greenday
26.07.02, 14:52
Originally posted by Martin

Mina olen raudselt veendunud, et Arnold on lihtsalt jube kaval. Mõelge, mis saaks olla veelgi parem müügiartikkel, kui see, mis ta enda kohta räägib :PYep, tüüp on mittemillestki välja puhunud staardomi.

Maarek
26.07.02, 15:22
Originally posted by vandersell

Minugi poolest võiks seaduse luua, kus vaimupuudega inimestel on keelatud ajakirjandusega suhelda. Siis ei saa vähemalt kogu ilm teada, mis nende vaesekeste peas toimub.
Jah-jah, Maarek, ma ju ütlesin ennist- paneme luku ja kõrge aia taha, siis neid nagu ei olekski :deemon:

Nüüd said küll midagi väga valesti aru. Pidasin oma postitusega silmas pigem seda sama mis Dieter (kuigi sõnastus kukkus vist veidi valesti välja:oih:), et sellist asja ei tohiks ajakirjanduses avaldada, eriti veel vaimupuudega inimeste puhul, kes asjast mitte mõhkugi ei pruugi aru saada.

vandersell
26.07.02, 15:28
Nüüd said küll midagi väga valesti aru. Pidasin oma postitusega silmas pigem seda sama mis Dieter (kuigi sõnastus kukkus vist veidi valesti välja:oih:), et sellist asja ei tohiks ajakirjanduses avaldada, eriti veel vaimupuudega inimeste puhul, kes asjast mitte mõhkugi ei pruugi aru saada.
Ok, sain aru. Mis aga puutub konkreetselt sellisesse seadusesse, siis seda kindlasti ei tule. Kuid ajakirjanikel endil peaks olema mingi kutseeetika mille järgi käituda aga seda oleks vist liiast loota (kollaste) uudistejanus suleseppadelt :(

Udupasun
26.07.02, 17:01
Originally posted by Rainman

Peale \"Kroonikas\" ilmunut ei oska ausalt öeldes mõistlikku seisukohta enam võtta.
Ei loe \"Kroonikat\" ja ausalt öeldes ei tea mehest midagi ega tahagi teada. Elus on muudki huvitavat. :lahe:

Paljust oled ilma jäänud. Sellel vennal on suuri eeldusi kerkida kultustegelaseks, kui ta seda juba mitte ei ole.
Nad võiks Hillar Kohviga mingi tiimi teha, see oleks eriti kõva sõna. Ja võtaks Raidali kah kampa.:D

Oll
26.07.02, 19:24
Debiilne, aga õnneks kahjutu tüüp.
Õudustäratav on see, et Arnold täiesti terveks tunnistati.
Selle valemi järgi on tänavatel ka sarnaseid \"normaalseid tegelasi\", kes ühel hetkel võivad heast peast sulle noa selga lüüa......:oih:

Rebu
26.07.02, 21:13
AJUVÄHK ON SELLEL VENNAL!!!!:sega2: :sega9: :ham8:

airmike
27.07.02, 15:07
Originally posted by Rebu

AJUVÄHK ON SELLEL VENNAL!!!!:sega2: :sega9: :ham8: Vaata,aga vaata med.töötajad ka siin...:kop:

pelaja
05.08.02, 18:03
http://www.hot.ee/file99//arnold_oksmaa_raadioeetris_1osa.mp3
http://www.hot.ee/file99//arnold_oksmaa_raadioeetris_2osa.mp3
:õnnelik:

gratos
05.08.02, 19:56
silikaadi ahi on paras koht arnile

Väravavaht
05.08.02, 20:09
mul oleks ka pakkuda igasugust soga Arnoldi kohta, näiteks kõne kus ta läheb Love Paradile jne.

priity
06.08.02, 00:17
Originally posted by Udupasun
Paljust oled ilma jäänud. Sellel vennal on suuri eeldusi kerkida kultustegelaseks, kui ta seda juba mitte ei ole.
Nad võiks Hillar Kohviga mingi tiimi teha, see oleks eriti kõva sõna. Ja võtaks Raidali kah kampa.:D

:D geenius oled udupasun. Jaanus, Arnold ja Hillar järgmisele Eurovisioonile. Võit on enam kui kindel.

van der Sarjas
09.08.02, 16:02
Kurat, sellisele pole eesti keeles isegi sõna, et sellisele olendile nimetus anda. Kui tahab olla selline, et siis tehku seda kellegiga seal hotellis või bordellis, mitte ärgu uhkustagu sellega lehekaantel. Antud olendi kuulsuse süüdlane on ju meie meedia, kas pole siis enam millestki muust kirjutada? See vend, kes tema materjale, kirju ja intervjuusi pakkus, palun arutage selle olendiga omi asju kuskil mujal.

gnat
10.08.02, 06:28
Ta on ennast oma \"natuke\" ebanormaalsete juttudega ja \"tegudega\" just müüa suutnud. Kui kedagi tema tegemised ei huvitaks ei müüdaks isegi tema plaati kuskil. Kui ta lihtsalt mõneks ajaks unustatakse on ka \"mees\" igavesti staari staatusest ilma. Nii et ..... forgot about Arnold. Tõesti selliseid inimesi isoleerida ei tohiks see oleks nagu sama hea kui vangistus, kuid ka nende idiootsust ei tohiks müüa, sest ma arvan et me saaksime ka ilma selliste staarideta elada.

Jorgan
12.08.02, 00:39
noor inimene, tahtmist on, miks mitte :D

sosku
12.08.02, 16:09
Nõustun Alari Kivisaare poolt väljaöelduga ühes Sky Plusi hommikuprogrammis:

\"Ah minge p***e oma perverdiga, ... vabandage väga!\" :kaval:

Andy
12.08.02, 19:41
Mida siis mina kuulsin tema kohta? Sõbra sõber väitis, et oli olnud temaga koos ühel peol (kuhu ta jällegi kutsutud oli, 200 eegu eest muuseas) ning A oli seal mingi hetk rahva ees onaneerima hakanud... 1500 eest pidi ka vahekorras saama temaga olla...

Oll
12.08.02, 20:22
Originally posted by Väravavaht

mul oleks ka pakkuda igasugust soga Arnoldi kohta, näiteks kõne kus ta läheb Love Paradile jne.

Inimeseloomus on ikka imelik-tahetakse näha ja kuulda asju mis tegelikult on täiesti persses olemusega.Ja ausalt öeldes tahaks selle eluka kohta peale filmi veel midagi kuulda/näha, et siis jälle kiruda kui jobu võib üks inimeseloom olla.....
Niisiis v.a. Väravavaht kuidas sinu käest seda jubedat soga saada?

Udupasun
13.08.02, 00:38
Väravavaht kuhugi kadund...
Ma juba ammu tellisin talt seda nänni, pole kippu ega kõppu. UUU!!!

Väravavaht
13.08.02, 16:03
Olin maal ja lähen praegu maale niiet kas umbes neljapäevaks saax üles