PDA

View Full Version : MANU särk

Peku
25.07.02, 02:50
Kas kellelgi on, või kas keegi teab, miks ManU-l on nüüd Nike särk
et tooge põhjused välja:D mulle meeldis küll UMBRO isiklikult rohkem
Kõik!

guitz
25.07.02, 03:49
Sest Nike\'i särk on kahekihiline ja pidi keha rohkem jahutama.Samasugune särk oli brassidel MM\'l.

sicmic
25.07.02, 04:08
ManUl on nüüd Nike\'i särk seepärast, et leping Umbroga sai läbi ning uus leping sõlmiti just selle sporditarvete tootjaga, lepingu pikkus on 8+8 aastat(8 aasta möödudes vaadatakse leping üle). Vot nii.

eston maravilha
25.07.02, 15:21
sest nike plekkis mank scumidele rohkem pappi

river
01.08.02, 00:55
ManU-l ei tohiks üldse särke olla

sicmic
01.08.02, 02:22
Originally posted by river

ManU-l ei tohiks üldse särke olla

:kratsti: :kulm: :segadus:

Lincoln
03.08.02, 17:00
Originally posted by Peku

Kas kellelgi on, või kas keegi teab, miks ManU-l on nüüd Nike särk
et tooge põhjused välja:D mulle meeldis küll UMBRO isiklikult rohkem
Kõik!

Võibolla oled sa kuulnud, et paljud meeskonnad vahetavad firmat, kes neile rõivaid toodab... ManU uued särgid pidid Sportlandi kauplustesse ilmuma sügiseks, hiljamalt talveks, väheamalt nii ütles mu sõber, kes seal töötab. Põhjuseid on arvatavasti ainult üks: RAHA. Sulle isiklikult meeldis UMBRO rohkem (kes sellest küll hoolib) ;)

Spin
02.02.03, 21:57
By the way, järgmisest hooajast hakkab FC Elva(2 liiga) mängima samasuguste särkidega nagu ManU. :lahe:

mjkk
02.02.03, 22:36
Originally posted by Spin

By the way, järgmisest hooajast hakkab FC Elva(2 liiga) mängima samasuguste särkidega nagu ManU. :lahe:

?? Vodafone sponsoriks ja puha...??

Peku
03.02.03, 19:58
ja manu logo kah ja äkki on beckham 7 kah taha kirjutatud:õnnelik: :P

Pätu
04.02.03, 01:34
ou you funny man :)

Peku
04.02.03, 23:17
nomraalne tegelt ju kui teises liigas mängitakse manu särkidega:D

kaala
09.03.03, 00:05
nii et eestlased pole midagi nii vaesed ja allakäinud.ikka ülesmäge.võitle eesti võitle!!!!

Wuppi
09.03.03, 10:39
Kas see, kuidagi imelik ei tundu, et Elva hakkab ManU särke kandma.
Mõelge sellele, mis saab siis, kui Elva peaks sattuma suurele areenile ManU enda vastu. Kes sellises olukorras siis särkidest loobub või mida peaks Elva tegema hakkama. See ei tunduks normaalne, kui platsil mängivad ühesugused klubid ja mängijad on kaksikud.
See oli kõigest näide, mina isiklikult arvan, et neil peaksid siiski jääma nende endi särgid. Või siis vastasel korral võttma särkidelt ära ManU logod ja mängijate nimed ning asendama need endi omadega.

Spin
09.03.03, 11:07
heh, ma vist tõlgendasin ennast natuke valesti. Elva ei hakka mängima manU särkidega, vaid ta hakkab mängima sama lõikega särkidega, mis manU. Siinkohal vabandust valede arusaamade tekitamise üle. jne.

teoreetik
16.08.03, 12:28
Igatahes mulle meeldib uus ManU särk rohkem,st. et Nike oma,palju ilusam.

Aga selle II liiga kohta ja nii,siis minuarust oli see viimsi meeskond,mingid väiksed lapsed,kes mängivad kah vanade ManU särkidega,väga vanade,millel veel Sharp peal kirjas on ja mis kadakalt ostetud.Kole on.

K1ly
16.08.03, 12:34
Mulle meeldib ka Man U Nike särk rohkem kui see eelmine Umbro ja kui ta pidi keha jahutama siis on ju norm :) Ei Ei ilus särk !!

xKxAxPxUx
19.08.03, 11:12
mulle kah meeldib rohkem kui Umbro juba material on parem kui Umbrol oli mina tunnen ennast sellega igaljuhul väga mugavalt:õnnelik: