320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AS Roma vs SS Lazio - sõbrad pealinnas

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'AS Roma\'

    Algselt postitas Totti


    Algselt postitas eika
    Mexes sai 45 päevalise mängukeelu seoses segadustega Auxerrest ületulekuga. Karistus algab 12 septembril, see tähendab, et tal jäävad nt vahele Meistrite Liiga mängud Real Madridi, Bayer Leverkuseni and Kiievi Dünamoga.

    Palju õnne
    Chivu, Dellas, Ferrari, Lanzano ja Scurto on keskkaitses ju täiesti olemas.
    aga nüüd ma küsingi sult ühe küsimuse Totti, kas keskkaitses alustavad Ferrari-Mexes, Ferrari-Chivu, Mexes-Chivu? Või on üldse kolme kaitsja süsteem?
    sigpic

    Kommentaar


      Vastus teemale \'AS Roma\'

      Algselt postitas Tanel


      Algselt postitas Totti


      Algselt postitas eika
      Mexes sai 45 päevalise mängukeelu seoses segadustega Auxerrest ületulekuga. Karistus algab 12 septembril, see tähendab, et tal jäävad nt vahele Meistrite Liiga mängud Real Madridi, Bayer Leverkuseni and Kiievi Dünamoga.

      Palju õnne
      Chivu, Dellas, Ferrari, Lanzano ja Scurto on keskkaitses ju täiesti olemas.
      aga nüüd ma küsingi sult ühe küsimuse Totti, kas keskkaitses alustavad Ferrari-Mexes, Ferrari-Chivu, Mexes-Chivu? Või on üldse kolme kaitsja süsteem?
      Mina küll usun, et jätkatakse Capello aegadest armsaks saanud kolme kaitsja süsteemiga. Ega Romal ju korralikke äärekaitsjaid eriti pole...

      Kommentaar


        Vastus teemale \'AS Roma\'

        Algselt postitas Tanel


        Algselt postitas Totti


        Algselt postitas eika
        Mexes sai 45 päevalise mängukeelu seoses segadustega Auxerrest ületulekuga. Karistus algab 12 septembril, see tähendab, et tal jäävad nt vahele Meistrite Liiga mängud Real Madridi, Bayer Leverkuseni and Kiievi Dünamoga.

        Palju õnne
        Chivu, Dellas, Ferrari, Lanzano ja Scurto on keskkaitses ju täiesti olemas.
        aga nüüd ma küsingi sult ühe küsimuse Totti, kas keskkaitses alustavad Ferrari-Mexes, Ferrari-Chivu, Mexes-Chivu? Või on üldse kolme kaitsja süsteem?
        Arvatavasti on selline koosseis siis:
        Chivu - Mexes - Ferrari - Panucci

        Ega Romal ju korralikke äärekaitsjaid eriti pole...
        Kesse Panucci siis on? ja Candela ka. Muidu võib Chivu ka vasakkaitset mängida.
        Õhtul oli lahe juhtum, üks prantslane tuli hostelisse riidekapi suuruse kohvriga ja sai toa 3ndale korrusele no ja otsustas sinna siis liftiga sõita. Ronis oma kodinatega lifti… ja…. ja astus siis kirudes välja – see oli telefoniputka!!! Meil pole ju majas lifti!

        Kommentaar


          Vastus teemale \'AS Roma\'

          Nagu teate on Hossam Hussein Abdelamid Ahmed Mido siis Roma mängija ja mees hakkab särgil kandma kõige tegijamat numbrit, 99.
          Õhtul oli lahe juhtum, üks prantslane tuli hostelisse riidekapi suuruse kohvriga ja sai toa 3ndale korrusele no ja otsustas sinna siis liftiga sõita. Ronis oma kodinatega lifti… ja…. ja astus siis kirudes välja – see oli telefoniputka!!! Meil pole ju majas lifti!

          Kommentaar


            Vastus teemale \'AS Roma\'

            Algselt postitas Totti


            Nagu teate on Hossam Hussein Abdelamid Ahmed Mido siis Roma mängija ja mees hakkab särgil kandma kõige tegijamat numbrit, 99.
            vabanda kui solvan kuid...
            minu arvates peaks jääma jalgpallis klassikaliste numbrite juurde 1-25, ok koos vahetusmeestega 1-50, aga sellised värdjalt suured numbrid minu arvates risustavad jalgpalli...
            ega siis igas asjas ei peaks suurelt eeskujult ameerikalt ja nende liigadest eeskuju võtma.

            Kommentaar


              Vastus teemale \'AS Roma\'

              proovi 69 ära, siis enam ei nuta
              aga samas on sul ehk niivõrd väike, et nutad sellepärast
              klubijalgpallis on see kõik minuarust normaalne
              koondistes loomulikult sellist asja pole ja see on tõesti tore.

              miks just 1-25 ja 1-50 ... põhjendamatu ... muideks vahetusmehed mahuvad ka 1-25 sisse :P ja siis seda kah, et vähem CMi noormees

              46, pole kindlasti ilusam kui 99 (A)

              Kommentaar


                Vastus teemale \'AS Roma\'

                Algselt postitas Devil


                proovi 69 ära, siis enam ei nuta
                aga samas on sul ehk niivõrd väike, et nutad sellepärast
                klubijalgpallis on see kõik minuarust normaalne
                koondistes loomulikult sellist asja pole ja see on tõesti tore.

                miks just 1-25 ja 1-50 ... põhjendamatu ... muideks vahetusmehed mahuvad ka 1-25 sisse :P ja siis seda kah, et vähem CMi noormees

                46, pole kindlasti ilusam kui 99 (A)
                Ma rõhutan oma tekstist: \"minu arvates peaks jääma jalgpallis klassikaliste numbrite juurde 1-25\"
                Mulle lihtsalt ei meeldi sellised suured numbrid (a la 99), see on maitse asi ja üleüldse pole mul praegu vaidlemis tuju...

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'AS Roma\'

                  Rudi Völler ja Mido pidasid täna siis oma esimese kohtumise Roma eest. Vastaseks oli Serie C klubi Lodigiani, matsh võideti 3-0. Skoorisid Vincent Candela, Alessandro Mancini ja Vincenzo Montella. Midol oli üks hea võimalus, aga ei realiseerinud seda ära.
                  Õhtul oli lahe juhtum, üks prantslane tuli hostelisse riidekapi suuruse kohvriga ja sai toa 3ndale korrusele no ja otsustas sinna siis liftiga sõita. Ronis oma kodinatega lifti… ja…. ja astus siis kirudes välja – see oli telefoniputka!!! Meil pole ju majas lifti!

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'AS Roma\'

                    Philippe Mexes valmistub siis homsele Serie A debüüdile Fiorentina vastu, kuna ta 45 päevaline bänn on tühistatud.

                    Samas on ka Cristian Chivu vigastusest tervenenud ja on valmis tegema comeback\'i. Samuti peab Mido kaks mängu vahele jätma Fiorentina ja Dünamo Kiieviga.
                    Õhtul oli lahe juhtum, üks prantslane tuli hostelisse riidekapi suuruse kohvriga ja sai toa 3ndale korrusele no ja otsustas sinna siis liftiga sõita. Ronis oma kodinatega lifti… ja…. ja astus siis kirudes välja – see oli telefoniputka!!! Meil pole ju majas lifti!

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'AS Roma\'

                      Roma - Fiorentina 1:0 (0:0)

                      Värav: 1:0 Montella (53)

                      AS Roma: Pelizzoli, Candela (46\' Montella), Cufré, Mancini, Mexes, Panucci, Dacourt, De Rossi (70\' Aquilani), Cassano, Perrotta, Totti (80\' Delvecchio)

                      AC Fiorentina: Lupatelli, Chiellini, Dainelli, Ujfalusi, Viali, Ariatti, Jörgensen (46\' Portillo), Maresca (60\' Fontana), Obodo, Miccoli, Rigano (32\' Piangerelli)

                      Hoiatused: 31. Candela, 62. Totti, 67. De Rossi - 33. Obodo

                      Eemaldamised: 45. Cassano - 13. Viali

                      Väljakukohtunik: Paolo Dondarini

                      Pealtvaatajaid: 58 000
                      Õhtul oli lahe juhtum, üks prantslane tuli hostelisse riidekapi suuruse kohvriga ja sai toa 3ndale korrusele no ja otsustas sinna siis liftiga sõita. Ronis oma kodinatega lifti… ja…. ja astus siis kirudes välja – see oli telefoniputka!!! Meil pole ju majas lifti!

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'AS Roma\'

                        Algselt postitas eika

                        Ma rõhutan oma tekstist: \"minu arvates peaks jääma jalgpallis klassikaliste numbrite juurde 1-25\"
                        Mulle lihtsalt ei meeldi sellised suured numbrid (a la 99), see on maitse asi ja üleüldse pole mul praegu vaidlemis tuju...
                        jalgpallis on klassikalised numbrid 1-11(16). veel suht hiljuti alustasid meeskonnad mänge numberite 1-11 all. pingil siis kuni 5 vahetusmeest numbritega 12-16.

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'AS Roma\'

                          Nii, Roma mäng on peatatud kuna kohtunik Anders Frisk on vigastatud. Lisaks ei suutnud oma närve talitseda Mexes, kes lõi Verpakovskist ja sai selle eest punase kaardi. Mäletatavasti oli Mexes eelmises liigamängus väga kindel.
                          sigpic

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'AS Roma\'

                            Algselt postitas Tanel


                            Nii, Roma mäng on peatatud kuna kohtunik Anders Frisk on vigastatud. Lisaks ei suutnud oma närve talitseda Mexes, kes lõi Verpakovskist ja sai selle eest
                            punase kaardi. Mäletatavasti oli Mexes eelmises liigamängus väga kindel.

                            soccernet.comi sõnul tabas svenssonit rakett

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'AS Roma\'

                              mis siis säärastel \'game suspended due to referee injury\'-puhkudel tehakse, mängitakse II pa mõni teine päev tühjade tribüünide ees?
                              We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'AS Roma\'

                                Algselt postitas fittibaldi


                                mis siis säärastel \'game suspended due to referee injury\'-puhkudel tehakse, mängitakse II pa mõni teine päev tühjade tribüünide ees?
                                Kuna see raketitäpsuslaskur oli väga tõenäoliselt Roma toetajate hulgast, siis ma ei imestaks kui Dinamole ka loobumisvõit antaks.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X