320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AS Roma vs SS Lazio - sõbrad pealinnas

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'AS Roma\'

    Algselt postitas Epic


    Algselt postitas 13


    taalias ei osata jalgpalli mängida ja sellepärast tõmmatakse muu jamaga omale tähelepanu .
    ja kus see nimetatud riik või linn asub?
    See asub manchesteris ja seal mängib kari lambaid eesotsas Niistelroiga .
    Ülim naiivsus – naiste mõtlemine, et kui nad sakummi ei anna, jääb meestel viin joomata

    Kommentaar


      Vastus teemale \'AS Roma\'

      Algselt postitas 13


      Algselt postitas Epic


      Algselt postitas 13


      taalias ei osata jalgpalli mängida ja sellepärast tõmmatakse muu jamaga omale tähelepanu .
      ja kus see nimetatud riik või linn asub?
      See asub manchesteris ja seal mängib kari lambaid eesotsas Niistelroiga .
      oi, nii armas

      Kommentaar


        Vastus teemale \'AS Roma\'

        Algselt postitas Epic


        Algselt postitas 13


        Algselt postitas Epic


        Algselt postitas 13


        taalias ei osata jalgpalli mängida ja sellepärast tõmmatakse muu jamaga omale tähelepanu .
        ja kus see nimetatud riik või linn asub?
        See asub manchesteris ja seal mängib kari lambaid eesotsas Niistelroiga .
        oi, nii armas
        no näete, mul oli ju õigus

        Kommentaar


          Vastus teemale \'AS Roma\'

          Algselt postitas Aquilotta

          Pada sõimab katelt, ühed mustad mõlemad
          Lazio fänn on viimane, kes peaks hetkel kive pilduma. Väljend sobiv, nagu rusikas silmaauku hetkel. Briti saartel, muuseas, pole viimasel ajal ülemistelt tribüünidelt alla kusetud. Rassismiga ka probleeme pole.
          “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
          The Special One

          Kommentaar


            Vastus teemale \'AS Roma\'

            Algselt postitas Jaan

            Üldiselt oleks tore kogu Itaalia klubide ja ehk ka koondise karistamine.
            To Jaan:
            Kui Itaalia jalgpall ei meeldi, lase olla. Mina siin selliseld lauseid inglaste suhtes ei kasuta... (kuigi inglise jalgpall kohe ei istu kuidagi, jätab lihtsalt ükskõikseks)

            Mis see minu fänlus siia puutub? Mina olen igatähes igasuguse vägivalla vastu, ükskõik kas märatsetakse omavahel, politsei vastu, kas kohtunikke loobitakse või lihtsalt surmaga ähvardatakse.
            Ja oma klubi, mida toetada leidsin juba siis kui neist asjust midagi ei teadnud Ja ausalt öeldes taunin minagi seda, mis negatiivne... \"Kahjuks\" on õnnestunud mul kohtuda Lazio fänniga, kes oli abielus mustanahalisega.. oo õudust, eks?

            Kommentaar


              Vastus teemale \'AS Roma\'

              Algselt postitas Aquilotta

              Mina siin selliseld lauseid inglaste suhtes ei kasuta... (kuigi inglise jalgpall kohe ei istu kuidagi, jätab lihtsalt ükskõikseks)

              Mis see minu fänlus siia puutub? Mina olen igatähes igasuguse vägivalla vastu, ükskõik kas märatsetakse omavahel, politsei vastu, kas kohtunikke loobitakse või lihtsalt surmaga ähvardatakse.
              Aga esimene reaktsioon oli kohe näpuga inglaste peale näidata...
              “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
              The Special One

              Kommentaar


                Vastus teemale \'AS Roma\'

                Algselt postitas Jaan


                Algselt postitas Aquilotta

                Mina siin sellised lauseid inglaste suhtes ei kasuta... (kuigi inglise jalgpall kohe ei istu kuidagi, jätab lihtsalt ükskõikseks)

                Mis see minu fänlus siia puutub? Mina olen igatähes igasuguse vägivalla vastu, ükskõik kas märatsetakse omavahel, politsei vastu, kas kohtunikke loobitakse või lihtsalt surmaga ähvardatakse.
                Aga esimene reaktsioon oli kohe näpuga inglaste peale näidata...
                see oli ainult Su enda sõnade peale muidu poleks ma end liigutanud, ja ega sa ometi väida, et kõik inglased on paipoisid? Eks ole igal pool pätte ja kaabakaid, asi ainult kuidas asja kontrolli alla saada...
                aga tegelikult jatame selle vaidluse, niikuinii meie siin maailma ei paranda...

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'AS Roma\'

                  Jajaa, mu sõnad lihtsalt tulenesid sellest, et need olid episoodid, millest teadsin rohkem kui ainult uudistes räägitu. Aga see selleks. Maailma parandamine on muidu tore tegevus ju tegelikult, või mis?
                  “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                  The Special One

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'AS Roma\'

                    Algselt postitas Jaan


                    Jajaa, mu sõnad lihtsalt tulenesid sellest, et need olid episoodid, millest teadsin rohkem kui ainult uudistes räägitu. Aga see selleks. Maailma parandamine on muidu tore tegevus ju tegelikult, või mis?
                    Tore muidugi oleks ja kui me siin asju arutame, ehk muutubki miskit paremaks...vähemalt meie enda jaoks.
                    Aga kelle jutt see oli, kas inglise klubide fännide oma või erapooletute kõrvaltvaatajate oma? Lihtsalt enda jaoks


                    Muideks neil va roomlastel on juba selline loomus, juba vana-rooma ajast on nad sellised, et kipuvad asju kätega selgitama aga see on juba teema itaalia kultuuriloost ja ei käi siia teema alla...
                    ma juba ühest itaalia ajalehest täna lugesin, et tegelikult on kogu Rooma süüdi.. ja kõva üksteise süüdistamine käib juba ka Milaanoga, et kes ja kus rahulikum ja vägivaldsem - padade ja katelde asi... Võib-olla ongi viga, et ajakirjanikel on huvitavam millestki sellisest kirjutada kui hulgaanide kinninabimisest...olen siin ennegi itaalia ajakirjanduse kohta kriitikat teinud, ja paistab et nad ei üritagi midagi ette võtta et end muuta...(muidugi käib jutt neist kes selliseid artikleid üllitavad)

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'AS Roma\'

                      Inglaste/kõmride, kellele ülevalt sõna otseses mõttes pähe kuseti ja kopikatega visati, jutt.
                      “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                      The Special One

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'AS Roma\'


                        Tegelikult olen üks kasutu inimene nii et mis minu kommentaare ikka südamesse võtta. \"I Laziali sono la gente inutile\" sellised olid ühe Roma fännist ajakirjaniku sõnad vaid mõned nädalad enne Lazio - Roma mängu...

                        Muidu oleks veel rääkinud uudisest, mida just lugesin ja ausalt öeldud olin rabatud...

                        aga ma tõesti ei taha rohkem õli tulle valada

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'AS Roma\'

                          uskumatu debiilik on see Totti ikka

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'AS Roma\'

                            Oli see vist Postimees, kes Romale pakkus 300 miljoni (krooni) suurust trahvi. Peaks mainima, et oli see välgumihkel või münt, turvaväravas inimeste rahakotis sorida ei tohi ning suitsupakke samuti konfiskeerida ei tohi. Millest selline kära turvakontrolli ümber? Lihtsalt üks õnnetu juhus ja kõik. Punane oli ka suht kergelt antud. Kollaseid enam vist ei tunnistata alates EM-finaalturniirist. Kahju muidugi ohvrist.

                            Mingist turniirilt eemaldamisest ei saa siin haisugi olla. Naeruväärne.

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'AS Roma\'

                              Tervitused Sitsiiliasse

                              Aga 300 milli selle eest, et üks fänn ei suutnud ennast talitseda. Ei usu...
                              sigpic

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'AS Roma\'

                                Algselt postitas erts


                                uskumatu debiilik on see Totti ikka
                                \"parim\" lause jäeti tölkimata See oli midagi sellist, et loopijaid oli muidugi palju aga mängu rikkus ära üks idioot (see, kes kohtunikule pihta sai). Niiet Totti arvates loopida võib, peaasi et pihta ei visata...

                                Aga mis puutub turvakontrolli, siis ma ka ei kujuta ette, kuidas inimestel keelataks kaasa vötta münte (olevat 50 sendine euromünt olnud) ja need enne staadionile sisenemist ära korjataks... Ja üldiselt vähemalt selle info järgi, mis olen kuulnud, olevat muu üldine kord enam- vähem olnud (v.a. see, et midagi loobiti...)

                                (ärge siis mu sõnu liiga südamesse võtke...)

                                Kommentaar

                                Working...
                                X