320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AS Roma vs SS Lazio - sõbrad pealinnas

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    AS Roma vs SS Lazio - sõbrad pealinnas

    Mis te arvate selle aasta Lazio koosseisust

    Peruzzi

    Stam , Nesta , Mihajlovic , Negro

    Mendieta , Poborsky

    Crespo , Lopez.

    Eriti hää kaitse

    Päris jõhker koosseis või mis teie arvate?

    #2
    muidu on hea koosseis küll aga keskväljalt on paar mängijat puudu või nende uus taktika ongi 9'kesi mängida aga elagu jugoslaavlane ja crespo
    Pärtel Tomberg

    isePankur.ee - Inimeselt inimesele
    http://www.isepankur.ee
    info@isepankur.ee

    Kommentaar


      #3
      ega ma teinudki siin meeskonda , vaid nimetasin tähti

      Kommentaar


        #4
        Poborsky ja Negro

        Mina isiklikult Karel Poborskit ja Paolo Negrot küll Lazio suurimateks tähtedeks ei peaks.

        Kommentaar


          #5
          No mina ytleks, et Lazio on ainult üks neljast/viiest Serie A võistkonnast, kellel võib niimoodi yles lugeda ässasid (Milan, Juve, Inter, Roma konkureerivad samamoodi), lisaks võivad samaväärse koosseisu kindlalt välja panna ka Ligas Real Madrid ja Barcelona, Inglismaal ManU, ja loomulikult ka Müncheni Bayern.
          Ootame ja vaatame, mis tulemusi selle aasta Lazio näitab ja kas nad suudavad survele vastu panna, ja mitte omavahel tylitsema hakata.
          s**t happens

          Kommentaar


            #6
            Mihajlovic on selle kaitse kõige nõrgem lüli ja teadupärast keti tugevust mõõdetakse selle kõige nõrgema lüli järgi.
            May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

            Kommentaar


              #7
              vaidlen vastu väitele, nagu oleks Juve mingi eriline staar-võistkond - itaallasi on algkoosseisus täiesti soliidselt ja pealegi Zidane on läinud ja Davids väljas. Nedved on staar, eks sisse toodi ja ehk vb ka Salas (midagi jäi kindlasti nimetamata), aga seda võistkonda küll Lazio sarnaseks ei saa nimetada, kus näe, ülesloetud staaridest 2 (!) on vaid itaallased...
              See kiri siin on all

              Kommentaar


                #8
                Jah juve on alla käinud kahjuks

                Kommentaar


                  #9
                  Allakäinud??arvan et thurami ja buffoni võib vabalt staarideks nimetada ja kui davidsi ban lõppeb on juvel ka täiesti arvestatav keskväliavids ja Nedved ja Del Piero.Ja väike ründajavahetus Inzaghi Salasi vastu on juvele loodetavasti kasuks ja isiklikult ootaks ja loodaks Juvelt meistritiitlit.

                  Kommentaar


                    #10
                    Loota ju võib !!!!!!

                    Kommentaar


                      #11
                      Ma kohe mitte ei hakkagi enam seletama Juve situatsiooni vaid ütlen lihtsalt et Davids tuleb juba tagasi 17 SEPTEMBRIL ! Nii, et selline jutt nagu Juve oleks ilma Davidsita jätke palun ära.

                      Kommentaar


                        #12
                        kuule manchester, sa ütle pärast seda hooaega ka, et juve on alla käinud, sest ma ei näe takistust, mis takistaks neil võita kõik, mis võita annab. Nii, et mine ja aja oma iba kusagil mujal, mine näiteks inglise liiga alla ja ütle seal, et ManU on alla käinud, seal ehk keegi viitsib sulle seletada, kuda lood tegelikult on. alla käinud. heh.
                        Mamps on tubli, nii päeval laudas kui ka õhtul klubist tulles hilja..

                        Kommentaar


                          #13
                          niisiis Lazio Perugi 0:0. Ja kusjuures räägitakse, et Perugia surus enamik mängust. Kas oli keegi, kes mängu oma silmaga nägi, kui siis paluks kommentaare...
                          Mamps on tubli, nii päeval laudas kui ka õhtul klubist tulles hilja..

                          Kommentaar


                            #14
                            to Aojalgpall

                            Kuule ara vota seda Manchesteri mula tosiselt.
                            Ta ajab kogu aeg igast jama suust valja ja tahes tahtmata tundub ,et mees proovib endale lihtsalt uusi postitusi juurde voita.Kulla Manchester ara palun vihasta nyyd praegu minu peale, ma lihtsalt seletasin ara kuidas asjad tegelikult on.Kui sul on midagi tarka oelda siis ytle,kui mitte siis ara ytle.

                            Kommentaar


                              #15
                              bla-bla

                              bla-bla-bla,bla-bla koosseis võib jõhker olla aga see ei äita!! bla-bla-bla,bla,bla-bla
                              ei,ei,ei taavi ei läinud sinna!!Tuli siis ta vä?Krt ta olex võind ikka ära maksta!Davai,saame siis kokku

                              Kommentaar

                              Working...
                              X