PDA

View Full Version : AS Roma vs SS Lazio - sõbrad pealinnas

Leheküljed : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38

Manchester
02.09.01, 21:22
Mis te arvate selle aasta Lazio koosseisust

Peruzzi

Stam , Nesta , Mihajlovic , Negro

Mendieta , Poborsky

Crespo , Lopez.

Eriti hää kaitse

Päris jõhker koosseis või mis teie arvate?

Pätu
02.09.01, 21:57
muidu on hea koosseis küll aga keskväljalt on paar mängijat puudu või nende uus taktika ongi 9'kesi mängida :) aga elagu jugoslaavlane ja crespo

Manchester
02.09.01, 22:08
ega ma teinudki siin meeskonda , vaid nimetasin tähti

Artur
02.09.01, 23:14
Mina isiklikult Karel Poborskit ja Paolo Negrot küll Lazio suurimateks tähtedeks ei peaks.

Lauri
02.09.01, 23:58
No mina ytleks, et Lazio on ainult üks neljast/viiest Serie A võistkonnast, kellel võib niimoodi yles lugeda ässasid (Milan, Juve, Inter, Roma konkureerivad samamoodi), lisaks võivad samaväärse koosseisu kindlalt välja panna ka Ligas Real Madrid ja Barcelona, Inglismaal ManU, ja loomulikult ka Müncheni Bayern.
Ootame ja vaatame, mis tulemusi selle aasta Lazio näitab ja kas nad suudavad survele vastu panna, ja mitte omavahel tylitsema hakata.

Maarek
03.09.01, 11:04
Mihajlovic on selle kaitse kõige nõrgem lüli ja teadupärast keti tugevust mõõdetakse selle kõige nõrgema lüli järgi.

Jeeg
03.09.01, 17:36
vaidlen vastu väitele, nagu oleks Juve mingi eriline staar-võistkond - itaallasi on algkoosseisus täiesti soliidselt ja pealegi Zidane on läinud ja Davids väljas. Nedved on staar, eks sisse toodi ja ehk vb ka Salas (midagi jäi kindlasti nimetamata), aga seda võistkonda küll Lazio sarnaseks ei saa nimetada, kus näe, ülesloetud staaridest 2 (!) on vaid itaallased...

Manchester
04.09.01, 19:19
Jah juve on alla käinud kahjuks

coco
04.09.01, 23:58
Allakäinud??arvan et thurami ja buffoni võib vabalt staarideks nimetada ja kui davidsi ban lõppeb on juvel ka täiesti arvestatav keskväli:Davids ja Nedved ja Del Piero.Ja väike ründajavahetus Inzaghi Salasi vastu on juvele loodetavasti kasuks ja isiklikult ootaks ja loodaks Juvelt meistritiitlit.

Manchester
06.09.01, 21:19
Loota ju võib !!!!!!

Ale
07.09.01, 17:09
Ma kohe mitte ei hakkagi enam seletama Juve situatsiooni vaid ütlen lihtsalt et Davids tuleb juba tagasi 17 SEPTEMBRIL ! Nii, et selline jutt nagu Juve oleks ilma Davidsita jätke palun ära.

apunkto
07.09.01, 23:19
kuule manchester, sa ütle pärast seda hooaega ka, et juve on alla käinud, sest ma ei näe takistust, mis takistaks neil võita kõik, mis võita annab. Nii, et mine ja aja oma iba kusagil mujal, mine näiteks inglise liiga alla ja ütle seal, et ManU on alla käinud, seal ehk keegi viitsib sulle seletada, kuda lood tegelikult on. alla käinud. heh.

apunkto
08.09.01, 20:07
niisiis Lazio Perugi 0:0. Ja kusjuures räägitakse, et Perugia surus enamik mängust. Kas oli keegi, kes mängu oma silmaga nägi, kui siis paluks kommentaare...

Artur
08.09.01, 23:08
Kuule ara vota seda Manchesteri mula tosiselt.
Ta ajab kogu aeg igast jama suust valja ja tahes tahtmata tundub ,et mees proovib endale lihtsalt uusi postitusi juurde voita.Kulla Manchester ara palun vihasta nyyd praegu minu peale, ma lihtsalt seletasin ara kuidas asjad tegelikult on.Kui sul on midagi tarka oelda siis ytle,kui mitte siis ara ytle.

oskarluts
09.09.01, 08:17
bla-bla-bla,bla-bla koosseis võib jõhker olla aga see ei äita!! bla-bla-bla,bla,bla-bla

Yazid
10.09.01, 17:43
Koosseis on tõesti suurepärane.
Stam ja Nesta-minu arvates ühed maailma parimad keskkaitsjad
Mendieta-väga hea keskvälja mees ja kindel penaltitel, Crespo -suurepärane ründaja.
Mihaijlovic-minu arvates kahtlemata maailma parim karistuslöökide sooritaja (teeb isegi sellistele ässadele nagu Beckham,Zidane ja Carlos ära).
Seega võib lazio olla igatpidi üliohtlik,kahtlemata meistrite liiga üks favoriit.
Eks näis kuidas neid mehi ka platsil nüüd koos rakendatakse.Tasub kõigil väga tõsiselt võtta.

Maarek
20.09.01, 15:37
Pärast eilset "supermängu" Nantesi vastu astus täna tagasi Dino Zoff, keda hakkab asendama eelmisel aastal AC Milani treeneripingilt tagandatud Alberto Zaccheroni.
Mis te arvate, kas see toob edu?

Artur
20.09.01, 16:39
Ei usu, ma arvan et Lazio ei suuda lähiaastate jooksul enda tiitlivoitu korrata. Eelmise hooajaga võrreldes tundub meeskond isegi nõrgem olevat.Ootaks just AC Milanile ja Torino Juventusele suurt tagasitulekut.Mõlemad meeskonnad on eelmise hooajaga vorreldes oluliselt tugevdatud, just mängijate poolest. Ja Serie A-s on ka võidud kätte saadud(v.a Milani viik Bresciaga). Laziol on sama tugev koosseis kui Real Madridil või F.C Barcelonal kuid tulemusi nagu pole. Hea varavaht(Peruzzi), maailma parim kaitsja(Nesta), lisaks veel uus ost ManU-st Jaap Stam, Gaizka Mendieta, Stefano Fiore, Hernan Crespo.....Eks näeme, mida Lazio sel aastal teeb.Meistrite Liiga alagrupist väljakukumine võrduks ju automaatselt hooaja ebaõnnestumisega, iseasi loomulikult kui tõsiselt nad Meistrite Liigat võtavad.

sicmic
20.09.01, 22:51
Orginally posted by Maarek

Pärast eilset "supermängu" Nantesi vastu astus täna tagasi Dino Zoff, keda hakkab asendama eelmisel aastal AC Milani treeneripingilt tagandatud Alberto Zaccheroni.

arvan küll, et natukese aja pärast läheb asi paremaks, halvemaks ei saa ju enam minna eriti. asi on vaid selles, kas see liiga hilja ei toimu, UCL hooaeg võib juba hukka minna...

on aeg, et selline koosseis hakkab ka tulemust andma.

Jeeg
21.09.01, 10:01
Orginally posted by m1ck

Orginally posted by Maarek

arvan küll, et natukese aja pärast läheb asi paremaks, halvemaks ei saa ju enam minna eriti. asi on vaid selles, kas see liiga hilja ei toimu, UCL hooaeg võib juba hukka minna...

on aeg, et selline koosseis hakkab ka tulemust andma.Sellisel koosseisul on väga raske tulemust anda, liigapalju on erinevatest rahvustest staare ja egod kah nii suured et vaevalt sealt mdiagi tulema hakkab, aga kui treener on hea, võib kõike juhtuda

Maarek
21.09.01, 10:48
Point selles ongi, et kui Zaccheroni ei suutnud eelmisel aastal mängima panna AC Milani staare, siis miks peaks ta seda suutma Lazios.

Artur
21.09.01, 16:01
Samas suutis Zoff vaga hasti Itaalia koondise EM-il mängima panna, Lazio aga mitte.Kuigi olgem ausad, Itaalia koondis peaks tasemelt tunduvalt tugevam olema kui Lazio.

yeg, vaata tänapaeva jalgpall on juba selline.
Ega Itaallasi seal nagu eriti polegi: Nesta,Favalli,Negro,S.Inzaghi,Pancaro,Fiore,Berret toni.Aga Lazio pole selles suhtes erand, paljudel maailma tippklubidel koosneb meeskond põhiliselt välismangijatest(koos mõningate eranditega loomulikult). Raha on lihtsalt kulutatud valede mangijate peale...

Maarek
21.09.01, 16:09
Orginally posted by Ale

Ma kohe mitte ei hakkagi enam seletama Juve situatsiooni vaid ütlen lihtsalt et Davids tuleb juba tagasi 17 SEPTEMBRIL ! Nii, et selline jutt nagu Juve oleks ilma Davidsita jätke palun ära.

Näed ja tuligi tagasi ja kohe ka eemaldamine. Tegelt ma Davidsit üldse platsil ei näinud, oli ainult üks lehviva juuksepahmakaga punn, kes kõigile igal võimalikul juhul puukasse kihutas. Muu "kasulikuga" ta hakkama ei saanud.
Aga pole ka ime. Pole ju nandrolooni enam abiks.

apunkto
28.09.01, 11:40
ei no mina ei ütle selle kohta küll enam ühtegi sõna, sest, mis kuradi kala see on, et nad kogu aeg kotti saavad. Kui ikka sai nädala keskel kuulda, et juve tegi viigi rosenborgiga ja siis oli veel moment, kus nii lazio kui roma olid eeldatavalt nõrgemate klubide vastu kaotusseisus siis ma mõtlesin, et nüüd on ikka midagi väga p*sse keeratud. See ei saa tõsi olla. Ja aina ullemaks läheb.

Maarek
28.09.01, 12:17
Tõsi ta on, et hullemaks läheb. Vigastusega väljas Nesta, Crespo, Stam, Mihajlovic, Simeone, Negro jne. tegijad. Kusjuures Nestal või Crespol (ei mäleta kummal) on veel sihuke kala, et ainult füsioteraapiast ei pruugi piisata ja seega peab vend lauale minema.
Simeone on audis 3 kuni 6 kuud.
See tähendab seda, et Laziol kaitset praktiliselt pole, sest juba PSV mängu eel oli Zaccheronil 2 meest. Nüüd vist siis juba ainult üks järel (Couto).

Rääkimata sellest, et superründajad Lopez ja Kovacevic on eluvormis:D :D :D ja pole sel aastal vist veel jalga valgeks saanud.

Kusjuures unustasin lisamast veel Poborsky.

Ja mis kõige huvitavam, teema esimeses postis Mancheteri pool pakutud line-up -st on mängukõlbulikud ainult 3(!!!) meest.

Isegi Fiorentina probleemid ei tundu selle kõrval midagi erilist olema.

Ramm
03.10.01, 13:06
Mõttetu oli osta endale uusi mängijaid,neil oli niigi hea meeskond ning nüüd ainult kaotused tulevad:viha:

sicmic
03.10.01, 23:03
Orginally posted by Ramm

Mõttetu oli osta endale uusi mängijaid,neil oli niigi hea meeskond ning nüüd ainult kaotused tulevad:viha:

njah, tuletan meelde, et nad siiski ka müüsid mängijaid, nt pavel nedved, marcelo salas ja juan sebastian veron olid ühed põhilistest, need augud vaja täita juu( kuigi ilma täitmiseta oleks ka päris võitlusvalmis meeskond olnud...)

apunkto
25.10.01, 16:20
Hee, aga mina ütlesin siis kui laziol oli 0 ja teistel samas alagrupis - PSV, Nantes ja Gala, 6 punni, et Lazio lüpsab viimaks veel ennast esimeseks. Nüüd vaja ainult Nantesele ära lükata ja ongi olemas. Siidan-Saadan

Artur
28.10.01, 12:03
Njaa, paistab ,et Laziol pole veel koik voimalused kadunud.Ühest küljest oleks ju tore ,kui rohkem Itaalia klubisid edasi saaks, Itaalia vihkajatel oleks vingumist vähem, teisest küljest on minu arust Lazio üks nii mõttetu meeskond ,et see võiks üldse olemata olla.Ja kaotus Romale võis eriti rõõmustav olla:D

Artur

apunkto
28.10.01, 12:25
jah ega Lazio nüüd just mu lemmikmeeskond ei ole, kuigi seal on paar sümpaatset mängijat. Serie A tulemused Lazio osas mind eriti ei koti aga meistrite liigas olen nende poolt just sel ühel põhjusel - itaalia klubi.

sicmic
28.10.01, 13:08
Orginally posted by Ramm

sama võiks ju öelda Reali kohta:õnnelik: :P :D , vähemalt liigas on küll nii (tõsi, viimane(villareali vastu) võideti 2:3)

MARX
28.10.01, 19:57
Oi-oi Lazio kannatused jätkuvad , kuna liigakeskses kohtumises kaotati 2:0 Romale. Väga kurb , aga ehk läheb Champions League viimases voorus paremini. ja pääesvad vahest ehk edasigi.

apunkto
31.10.01, 00:24
kuigi selle mängu lõpuni on veel 10 minti siis mina annan alla. kuda saab üks meeskond ikka nii s*tt olla ma aru ei saa. pange kõik põlema ennast.:viha:

Ramm
14.11.01, 13:24
Lazio peab palju tööd tegema et püsiks koduliigas.
Meeskond on paanikas ja seda näitavad tulemused.
:deemon:

c.lopez
18.04.02, 21:39
lazio ei saa enam serie a-d võita kuid nad võivad saada meistrite liigasse kui viimased mängud võidavad :kaval: nüüd tuleb neil mäng Veronaga ning C.Lopez on väga heas vormis:kaval: Simeone on juba ka teinud paar head mängu:viha: keegi mainis et Lazio ülekanded polnud vajalikud...pole nõus:deemon: kust Lazio raha saab et neid mängijaid osta...kas nad müüvad noormängijaid või toetab neid Sitsiilia maffia:viha: igatahes minu lemmik klubi ning loodan et nad jõuavad meistrite liigasse või UEFA cupile...

Jaan
19.04.02, 03:18
Originally posted by c.lopez

lazio ei saa enam serie a-d võita kuid nad võivad saada meistrite liigasse kui viimased mängud võidavad :kaval: nüüd tuleb neil mäng Veronaga ning C.Lopez on väga heas vormis:kaval: Simeone on juba ka teinud paar head mängu:viha: keegi mainis et Lazio ülekanded polnud vajalikud...pole nõus:deemon: kust Lazio raha saab et neid mängijaid osta...kas nad müüvad noormängijaid või toetab neid Sitsiilia maffia:viha: igatahes minu lemmik klubi ning loodan et nad jõuavad meistrite liigasse või UEFA cupile...

Kust nad saavad raha? Elavad tuleviku arvelt, nagu mitmed teised klubidki. Fiorentina, näiteks.

Swifty2002
22.05.02, 06:28
Lazio tuleb rärgmisel hooajal veel esimeseks

Juhul kui tahetaks veel Operit võiks ju ka eestlane suure liiga meister olla

Loodane et nad ikka teda tahavad vasvõi vahetusse

Maarek
22.05.02, 13:32
Originally posted by Swifty2002

Lazio tuleb rärgmisel hooajal veel esimeseks

Juhul kui tahetaks veel Operit võiks ju ka eestlane suure liiga meister olla

Loodane et nad ikka teda tahavad vasvõi vahetusse

Ja kindlasti pole sa midagi kuulnud Lazio maksmata palkadest ja mängijate lepingute uuendamisest, mis puhul nende palgast päris oluline tükk ära hammustataks.
Kardan, et see hooaeg ei tule ei Veroni ega Operit ja ennustan, et lähevad lisaks Poborsky'le ka Nesta (kes ootamisest juba tüdinud) ja Crespo.

gratos
25.07.02, 16:51
Sai siis Lilleküla staadioni ees õlut trimbatud enna FLORA-APOEL\'i mängu. Astus juurde välismaise olekuga tegelane, tutvustas ennast kui AC Roma mingi tegelane ja uuris millal järgmised mängud eesti liigas. Jutulõpuks mainis ära et teda saadeti eestisse uurima FC Flora mängiaid ja et AC Romal on lähiajas plaanis uusi mängumehi hankida.
:õnnelik:

mcnamara
25.07.02, 17:59
gratos, AS Roma mitte AC. Huvitav mis mängijaid nad ikka ostavad, ise Serie A-st väljaheitmise äärel? :P

Artur
25.07.02, 18:17
Mcnamara, mingit väljaheitmist ei tule. Kõike, mis meedia kokku nikerdab, ei tasu nii tõsiselt võtta.

Ciao :)

Epic
27.07.02, 05:33
issand jumal asi on selge eile sai selgaks et AS Roma ,Rooma Lazio ja Firenze Fiorentina peavad järgmist hooaega alustama itaalia viimasest liigast. :viha:

INCE
12.08.02, 14:02
Originally posted by gratos

Sai siis Lilleküla staadioni ees õlut trimbatud enna FLORA-APOEL\'i mängu. Astus juurde välismaise olekuga tegelane, tutvustas ennast kui AC Roma mingi tegelane ja uuris millal järgmised mängud eesti liigas. Jutulõpuks mainis ära et teda saadeti eestisse uurima FC Flora mängiaid ja et AC Romal on lähiajas plaanis uusi mängumehi hankida.

Tundub et tegemist oli tõesti AC Roma mingi tegelasega. AS Roma mingid tegelased ei käi staadionitel õlut trimpavate fännide kampadele ette kandmas milliseid mängumehi nad juurde vajavad ja keda skaudivad.:)

intel
23.08.02, 04:04
Tundub et tegemist oli tõesti AC Roma mingi tegelasega. AS Roma mingid tegelased ei käi staadionitel õlut trimpavate fännide kampadele ette kandmas milliseid mängumehi nad juurde vajavad ja keda skaudivad.

arvata on:D

issand jumal asi on selge eile sai selgaks et AS Roma ,Rooma Lazio ja Firenze Fiorentina peavad järgmist hooaega alustama itaalia viimasest liigast.

on see tõsi ??:sega4:

mcnamara
07.11.02, 20:07
Roma peatreener Fabio Capello on ühest toredast englishmannist huvitet: http://news.bbc.co.uk/sport2/hi/football/europe/2415547.stm
;)

Artur
16.11.02, 15:06
Kuna Interi-teemalist thread\'i siin pole, läheb see AS Roma alla.

See laupäev saab Itaalia jalgpallisõprade jaoks olema taaskord üks nendest põnevatest, kus vastamisi kaks riigi absoluutsesse tippu kuuluvat klubi. Sedakorda käib jutt Milano Interist ja AS Romast, kes küll homse kohtumise eel alustavad tõele au andes absoluutselt erinevatelt stardipositsioonidelt.

Kohtumise tähtsust, eelkõige huntide jaoks, on raske ülehinnata. Vahe, mis juba praegugi väga suur, kasvaks Inter võidu korral koguni kümnepunktiliseks, mida oleks hiljem tagasi mängida juba väga raske. Ja kogu selle suhteliselt ebaõnnestunud hooaja alguse (ja kas ainult alguse?) saatel on levimas esialgsed spekulatsioonid sellest, nagu valitseks Itaalia pealinna suurklubis kriis. Raske öelda, kas see tõepoolest nii, igatahes peatreener Capello töökoht ohus pole - selles võite kindlad olla.

Samas on mäng ülioluline ka Nerazzurri jaoks. Kaotus tähendaks kohest esikohakaotust ja meeste moraalilangust. Tuletame meelde, et punktita jäädi ka eelmine nädalavahetus, kui oldi sunnitud tunnistama Udinese paremust. Kaks ebaõnnestunud mängu järjest tekitaks juba pahameelt.

Francesco Totti väljas

Ei tasu vist pikalt rääkida, kui suure kaotusega meeskonna kapteni ja mängujuhi puudumise näol tegu on. Capitanot vaevab põlvevigastus, mille tõttu ei saanud ta mängida ka kesknädalas Meistrite Liiga kohtumises, kus vastaseks oli Kreeka tippu kuuluv Ateena AEK. Tema rolli peaks selleks kohtumiseks hõivama brasiillane Emerson, kellel muidu tavaliselt pisut rohkem kaitsele orienteeritud ülesanded. Aga nagu me teame, on Emerson tuntud selles mõttes mitmekülgse jalgpallurina, et võib ühthästi mängida nii kaitsva kui ka ründava poolkaitsjana. Teine tähtis mängija, kelle väljakulejooksmine 100 protsenti kindel pole, on prantslasest äärepoolkaitsja-wingback Vincent Candela. Ka temal on probleeme vigastusega. Ja kui mees tõesti laupäeval Olimpicol põhikoosseisus ei paikne, võtab tema kohe üle arvatavasti Marco Delvecchio, kes võib samuti vajaduse korral poolkaitses tegutseda. Suhteliselt edutult, kui küsida minu arvamust. Ei ole tal ei Candelale omast tehnikat ega ka head möödamängimisoskust, mida vaja läheks.

Cannavaro?

Ei ole kindel, kas mees on oma pahkluu vigastuseks homseks täiesti paranenud ja Cuper julgeb ta platsile lasta. Ootame-elame-näeme. Samuti oleks huvitav näha, keda kasutab Cuper ründeliinis. Saab see olema kahe- või kolmemeheline. Milline saab olema Alvaro Recoba roll? Christian Vieri ja Hernan Crespo moodustavad kindlasti ülivõimsa ründetandemi. Väidetavalt võib nendega edurivis ühinega ka Chino. Uskuge mind, seejuhul teil mänguilust puudust ei tule.

Prognoositavad algkoosseisud:

AS Roma: Antonioli; Zebina, Samuel, Aldair; Cafu, Tommasi, Emerson, Panucci; Candela; Cassano, Montella

Inter: Toldo; J Zanetti, Cordoba, Materazzi, Coco; Conceicao, Di Biagio, Morfeo; Recoba, Crespo, Vieri

Silver
16.11.02, 15:25
Jah mäng tuleb väga pônev, eriti hoian pöialt AS Romale, kuid ilma Tottita on ikka asi väga, väga raske... Aga jah Roma vajab hädasti vôitu ning hea vôimalus ennast konkurentsi tôsta on vôita Inter. Kuid ega ma eriti ei usu, et Inter seda mängu viiki mängima läheb. Tottit pole on hea vôimalus nôelata. Veel oleneb, kuidas Delvecchiol ja Montellal läheb ründes, kui need mehed hoo sisse saavad, mis ei ole eriti usutav, siis vôib ka tulemus teine tulla, Roma eelised on see, et mängitakse kodus ning suure hulga oma fännide ees.

Tuleb jälle üks suur jalka ôhtu ;)

Aquilotta
25.11.02, 14:33
Tänan Laziot toreda sünnipäevakingi eest :õnnelik: :õnnelik: :õnnelik:

Artur
25.11.02, 22:08
Originally posted by Aquilotta

Tänan Laziot toreda sünnipäevakingi eest :õnnelik: :õnnelik: :õnnelik:

palju õnne, aquilotta :) sünnipäevaks palju õnne, ma mõtlen.. olgu su elu ilus :-)

eeter
26.11.02, 13:17
:deemon: mina küll Mihajlovici nõrgaks lüliks ei nimetaks...ta on lihtsalt suurepärase talendiga...Poborsky on vaieldamatult üks Lazio parimatest mängijatest...Stankovic on ka hea...:deemon:

Aquilotta
26.11.02, 17:22
Originally posted by eeter

:deemon: mina küll Mihajlovici nõrgaks lüliks ei nimetaks...ta on lihtsalt suurepärase talendiga...Poborsky on vaieldamatult üks Lazio parimatest mängijatest...Stankovic on ka hea...:deemon:

See on vist natuke aegunud jutt;). Poborsky enam Lazios ei mängi ( soovitan ikka kuupäeva vaadata, millal on midagi kirjutatud :D

Mis Mihajlovici puutub, siis penaltite löömine võiks kellegi teise hooleks jääda ;). Juba 4 punkti on selle tõttu kaotsi läinud :(.

mjkk
05.12.02, 16:48
Teemaks : AS Roma (uued mängijad) - suurepärane...Bayern München müüb teile Kuffouri....kaitseliiniga pole klubi juhtkond ega treener rahul olnud...seepärast on otsitud endale uut kaitsjat...leitigi siis aafriklane Kuffour, keda ma ausalt öeldes küll ei kujuta ette Itaalias mängivat - kuid klubid on omavahel juba kokkuleppele jõudnud, ning nüüd käivad läbirääkimised juba Kuffouri agendiga lepingu osas...nutke või naerge, aga Kuffour läheb Romasse...

...muideks, üks asi, mis tuleb silme ette Kuffouri Romasse minekuga - teatavasti ei ole mees just kleenukestema killast ja see pärast ei sobi minu arust Roma ümber keha hoiduvad särgid sugugi Kuffouri \"õllekõhule\"...:D :D

Udupasun
05.12.02, 17:56
Originally posted by Newcastle

...muideks, üks asi, mis tuleb silme ette Kuffouri Romasse minekuga - teatavasti ei ole mees just kleenukestema killast ja see pärast ei sobi minu arust Roma ümber keha hoiduvad särgid sugugi Kuffouri \"õllekõhule\"...:D :D

Kui juba subjektiivseteks arvamusteks läks, siis siinkirjutaja tagasihoidliku arvamuse kohaselt sobivad mainitet mänguvahendid rohkem \"alternatiivsete\" elustiilide esindajatele, kui tõsistele jalgpallivõistkondadele. Muidugi tuleb siinkohal märkida, et ega pealiskaudsel vaatlusel keskmist makaronimaalast neistsinastest \"alternatiivinimesest\" just hõlpsaste ei erista. :ham12: :naer4:

Jaan
05.12.02, 18:58
Protesteerin. V2ga kihvtid s2rgid on. Ma tellisin endale just sarnase Wales\'i koonduse s2rgi. Ja suurtest meestest niipalju, et John Hartson n2eb liibuvas s2rgis v2ga kobe v2lja. :P

mjkk
05.12.02, 20:08
Hei,hei...ma pole särkide kohta midagi halba ütlenud...ausalt öeldes loen neid ümber keha liibuvaid särke üsna geniaalseks laheduseks pideavale särgist tirimisele...aga jah, paksud mehed nendes: :r66m8: :r66m8:

Kaarel
16.12.02, 03:15
Lazio jätkab Serie A\'s tugevalt. Vaatamata 0-1 kaotusseisule võideti võõrsil Juventus 2-1, tänu Stefano Fiore kahele kollile. Lazio on hetkel teine ning jääb liidrile Milanile punktiga alla.

Nende selle aasta hea mäng on üsna üllatav olnud, võttesse arvesse asjaolusid, et satsi kaks alustala Nesta ja Crespo finantsraskuste tõttu ära müüdi, samuti pole meeskond väidetavalt mitu kuud palka kätte saanud. Kuid mängijad käituvad sellegipoolest tõeliste proffessionaalidena ning ei lase klubi kehva majandusseisu enda mängule mõju avaldada.

Hoolimata kahe tippmängija müügist on neil siiski küllaga materjali, et kõrgete kohtade eest võidelda. Igas liinis on maailmatasemeil mängijaid - Peruzzi, Stam, Fiore, Lopez. Võimalik pääs järgmiseks hooajaks Meistrite Liigasse parandaks klubi rahalist seisu ouliselt ning hetkel ollakse selles suhtes õigel kursil.

Silver
16.12.02, 14:12
Jah.... :( Võit on võit ning seega on Juventusel seis väga mage... Cl on super hästi mängitud, aga serie A vorm annab soovida. Peab au andma Laziole hea mängu eest....

Maarek
16.12.02, 14:21
Originally posted by Maarek

Ja kindlasti pole sa midagi kuulnud Lazio maksmata palkadest ja mängijate lepingute uuendamisest, mis puhul nende palgast päris oluline tükk ära hammustataks.
Kardan, et see hooaeg ei tule ei Veroni ega Operit ja ennustan, et lähevad lisaks Poborsky\'le ka Nesta (kes ootamisest juba tüdinud) ja Crespo.

Ossa raisk, avastasin oma üllatuseks, et panin oma ennustusega 100% täppi:kaval: , kuigi tegelikult on nende praegune edu ainult rõõmustav, sest võibolla suudetakse vastupidiselt Fiorentinale sellest rahajamast ka välja rabeleda.

Kaarel
19.12.02, 03:27
Lazio üks kogenumaid mängijaid, Diego Simeone (http://football.guardian.co.uk/continental/story/0,8018,862253,00.html) on juba üsna rahulolematu, et klubi mängijatele pole suvest saadik palka makstud.

Mõned mängijad loodavad ilmselt klubi ühele peasponsorile Ciriole, tähistades väravaid samasuguse tantsuga, nagu esitab tibibänd Las Ketchup oma hitiloos. Cirio on Itaalia suurimaid ketshupitootjaid.:lahe:

Maarek
19.12.02, 16:37
Selle rahajamaga seoses peab vist kõige rohkem Mancinile kaasa tundma. Pole vist eriti lihtne ülesanne palka mitte saavaid mängijaid palliplatsil endast kõik andma sundida.

Epic
01.01.03, 04:44
hmm...Batistuta siis Türki ja Morientes esialgu laenuna Romasse
ja ka Guardiola on klubist lahkumas .:deemon:

Silver
01.01.03, 17:03
Batistuta lahkumist ei nimetaks mingiks üllatuseks. See oli juba ammu teada, et mees sai vähe mänguaega ning on valmis klubist lahkuma. Fenerbache tegi hea pakkumise ning lubas batile maksta head pappi. Miks mitte siirduda mujale, kui ka pappi juurde saab. Teine asi on see, kas Türgi klubidel seda pappi ikka jätkub. Galal olid raha maksmisega suured raskused... Aga kuidas on lood Fenerbaches vot seda ei oska küll öelda.

INCE
10.01.03, 04:11
Olivier Dacourt Romasse, esialgu küll laenuks aga tõenäoliselt ostavad \"hundid\" ta kevadel siiski pikemaks ...
Leeds laguneb igast otsast:)

Martin
11.01.03, 02:59
Originally posted by INCE

Olivier Dacourt Romasse, esialgu küll laenuks aga tõenäoliselt ostavad \"hundid\" ta kevadel siiski pikemaks ...

Ise sa laguned igast otsast ja kui me saa aasta pallimurul kohtume, siis aitan selle kah veel kaasa :kaval: :oih:

INCE
11.01.03, 13:51
Originally posted by Martin

Ise sa laguned igast otsast ja kui me saa aasta pallimurul kohtume, siis aitan selle kah veel kaasa :kaval: :oih:

jään kannatamatult ootama.:D mis aga ei muuda absoluutselt minu suhtumist liidsjunaitidisse:kaval:

Artista
22.01.03, 04:17
Ok, vaatan et teema hakkab ära vajuma. Panen siis siia mõned värskemad jutukesed kirja.

Kõigepeal siis sellest, et siin varemkirjutatu, et Batistuta läheb Fenerbachesse, oli mingi soga. Batigol laenati Interisse ja läinud ta nüüd ongi. Onu tahab ilmselt enne pinssi veelkorra meistriks saada.

Veel kirjutab Corriere dello Sport, et Roma plaanib osta Real Betis\'ist sealse värske tegudemehe Joaquin Sanchez Rodriguezi. Eelkõige nägevat Capello teda suvel lahkuva Cafu asendajana. Noori on Capellol kavas osta veelgi - räägitakse näiteks Zlatanist ja Adi Mutust.

Capello ise eitab jutte nagu oleks ka temal suvel minek. Väidab, et leping on 2005. aastani ja suhted klubijuhtidega on OK.

Forza Lupi!

Jaan
22.01.03, 07:39
Joaquini peale on hammast juba tykk aega ihunud FC Raha Madriid, mis tundub ka t6en2olisem hetkel.

überalles
22.01.03, 11:39
No nii! Karikas tuleb, liiga tuleb ja pankrott tuleb! Teeb treble ära või ei?

Lazio Grande Lazio:)

überalles
22.01.03, 23:35
Milline mäng! AS Roma 6:3 Vicenza
Delvecchio tegi hat-tricki, kaks korda tabas Emerson, ühe korra Cafu.
Roomalt 6 väravat! Ühes mängus!

Artista
23.01.03, 02:44
Grazie lupi!

Aga põnevaks läheb - Copa poolfinaal seega Rooma derby! :kaval:

mjkk
23.01.03, 19:32
Hahaaa...Cafu läheb mängima Jaapanisse (http://www.sportnet.ee/uudis.php3?id=40096). Täitsa lõpp - mees ütles ära kõksuguste suurklubide pakkumistest ja alates suvest mängijab ta Jaapanis. Tähelepanu vajadus või on mees lihtsalt lolliks läinud???:D

Ja ta veel meeldis mulle...(siin olgu öeldud, et mulle pole midagi Jaapani ja jaapanlaste vastu - kuid miks kuradi päralt pidi Cafu nö. suurest jalgpallist kõrvale hüppama?)

mcnamara
23.01.03, 19:52
Originally posted by Magpie
Hahaaa...Cafu läheb mängima Jaapanisse (http://www.sportnet.ee/uudis.php3?id=40096). Täitsa lõpp - mees ütles ära kõksuguste suurklubide pakkumistest ja alates suvest mängijab ta Jaapanis. Tähelepanu vajadus või on mees lihtsalt lolliks läinud???:D

Ja ta veel meeldis mulle...(siin olgu öeldud, et mulle pole midagi Jaapani ja jaapanlaste vastu - kuid miks kuradi päralt pidi Cafu nö. suurest jalgpallist kõrvale hüppama?)

Mine sina ka sinna kus rohi ei kasva! :D Mille põrgu pärast sul on vaja kahekordset maailmameistrit mõnitada? Kui mees tahab oma karjääri Jaapanis lõpetada, siis las ta teeb seda.

mjkk
23.01.03, 22:57
Originally posted by mcnamara
Mine sina ka sinna kus rohi ei kasva! :D Mille põrgu pärast sul on vaja kahekordset maailmameistrit mõnitada? Kui mees tahab oma karjääri Jaapanis lõpetada, siis las ta teeb seda.

Ma ei mõnita, asi selles ongi, et mees mulle meeldib ja väga - kuid ta pole veel sellele \"levelile\" jõudnud, kus ta peaks hakkama oma karjääri lõpetama ja eriti seda siis, kui mees ise tahtsi Inglismaal oma karjääri lõpetada ning tal oli selleks ka igati võimalust...aga lõpetada karjäär kuskil japside keskel, ei oska keelt ega kombeid :D ...njaa...

eston maravilha
24.01.03, 12:12

Originally posted by mcnamara

Ma ei mõnita, asi selles ongi, et mees mulle meeldib ja väga - kuid ta pole veel sellele \"levelile\" jõudnud, kus ta peaks hakkama oma karjääri lõpetama ja eriti seda siis, kui mees ise tahtsi Inglismaal oma karjääri lõpetada ning tal oli selleks ka igati võimalust...aga lõpetada karjäär kuskil japside keskel, ei oska keelt ega kombeid :D ...njaa...

kle sa koera eesliiges. mida vittu on seotud keel ja kombed jalgpalli mängimisega?? ja erinevalt sinust oskavad jaopsid ka muid keeli peale oma emakeele. nüüd käi oma kiivi taha seal metropolis nimega rapla

mjkk
24.01.03, 18:14
Originally posted by eston#21
kle sa koera eesliiges. mida vittu on seotud keel ja kombed jalgpalli mängimisega?? ja erinevalt sinust oskavad jaopsid ka muid keeli peale oma emakeele. nüüd käi oma kiivi taha seal metropolis nimega rapla

Vana sa oled?

überalles
24.01.03, 22:08
Kuulge võtke hoog maha! Kontrollige hoolega mida te sõrmekesed kribanud on. See on foorum, mitte transi fännisektor.

Artista
26.01.03, 04:42
Täna jõudsime siis päris põhja! Ehk saime 2:0 lakki Comolt - meeskonnalt, kellele see oli väidetavalt esimene võit sel hooajal. Mängu näinute sõnul oli meil 18 shoti väravale, kuid ükski neist ei jõudnud sihile. Ja et üldiselt oli kogu ründekolmik - Montella, Delvecchio ja Totti päris aktiivne ja puha, aga ka ebaõnne oli terve sületäis. :kurb9:

Revolucion
27.01.03, 01:28

Originally posted by eston#21

Vana sa oled?

Seda ma olen juba ammu teada tahtnud.:)

überalles
27.01.03, 01:43
Vicenza vastu lõi Roma vist oma selle kuu väravate limiidi täis ning seega pole ime kui Como käest tappa saavad.:(

Artista
02.02.03, 05:43
Nii, tore, täna oli siis õhtueineks Pasta-Bolognese!

Lisaks aga veel siia kirja üks viimastest uudistest: enne üleminekute deadline\'i kukkumist õnnestus peale pikki ja raskeid läbirääkimisi siiski lõpuks Chievost laenuks saada selline ründaja-ametit pidav härra nagu Massimo Marazzina. Vat nii.

Forza Giallorossi!:lahe:

Sull
06.02.03, 00:17
See on väga sooda küll et Romal õnnestus Dacourt endale saada.
Mu meelest oli see killas poisüks väheseid kes Leedsis veel ästi mängis.
Romale tohutu võit.
Guardiola oli üldse mingi eksitus ning Marazzina on hea ründaja.
Aint et tundub et Roma akkab suvel kaitsjat soetama.Neil lõpevad seal muidu superstaarid otsa.
Uvitav et Capellot ei vallandata(mis on muidugi positiivne , vist)
VAn Gaal sai kohoe kinga olgugi et meistrite liiga võit oli juba käeulatuses

rohelineKonn
06.02.03, 02:42
tere itaalia jalgpalli jälgivad onud-tädid. seoses itaaliaga huvitab mind ainult rooma laenatud dacourt. et siis kuidas ta mänginud on? ning kui oletada, et roma järgmisel aastal tõenäoliselt CL ei mängi, kuidas mõjutab see klubi rahalist seisu. kas dacourt ostetakse ainult euroopasse jõudes või niikuinii. et siis mida itaalias asjast arvatakse?

Artista
09.02.03, 00:24
Kolme päeva eest toimunud Coppa Italia Rooma derby esimese raundi võitis muide Rooma! Ehk Lazio sai tappa 2:1 - meie väravad lõid Emerson ja Cassano.

Selles mängus muide Dacourt ei mänginud. Küll aga mängis ta liigamängudes Chievo ja Bologna vastu. Üldiselt olid fännid rahul - võrreldakse teda põhiliselt Limaga, kuid peetakse siiski igas mänguelemendis siiski veidi paremaks. Üldiselt arvatakse, et ta jäetakse alles. Ega meil järgmisel hooajal CLi asja pole küll (kuigi ma tegelt ei tea, et mida Coppa võit kaasa tooks, kuid see on Rooma jaoks kujunenud praegu suuresti uueks hooaja põhieesmärgiks). Vat nii.

Salut!

Artista
09.02.03, 22:49
Kuigi ilmaTotti ja Candelata, marssisid hundid täna Modenas siiski platsile kindla plaaniga võita. Esimesel poolel oli mäng aga tasa ning kuigi teisel suruti hirmsalt, lõppes mäng siiski viigiga 1:1. Just siuke lugu juhtus täna kaugel Itaaliamaal.

Artista
16.02.03, 02:48
Roma-Brescia täna 0:0. Hundid surusid terve teise poolaja, kuid ära realiseerida ei suutnud miskit. Selline tulemus ja Chievo võit täna tähendab seda, et giallorossile kadusid ka teoreerilised võimalused järgmisel hooajal CLis mängida. Siuke lugu.

INCE
05.03.03, 11:00
Vägisi hakkab jääma mulje et Roma ilma Tottita polegi see päris õige Roma ja teiselt poolt on see väga ohtlik kuna piisab kui Tottit pole ja Roma polegi enam see päris õige Roma... :doh:
Kogu selle pika ja keerulise jutu mõte on , et ehk on Capello oma ideedega ka ennast ammendanud ja \"huntidel\" tuleks tõsiselt kaaluda uue lootsi palkamist...

Artista
06.03.03, 02:56
Mis mõttes ilma Tottita?!

A Montella on praegu lahedas hoos.

Aga Capelloga on nii, et tema vastu on üldiselt ikka usaldus. Ebaõnne on kah olnud liiga palju. Aga kui järgmine hooaeg jama korduks, siis oleks ilmselt ka Capellol minek.

H.M Murdock
09.03.03, 00:47
jah,on lõppenud selle õhtu üks ootatumaid serie A kohtumisi: AS Roma-Roma Lazio.
mäng lõpes 1-1 ja suhteliselt kaartide rohke: kokku 5 kollast ja 2 punast (!!!!) punased said 90\' min ründekunn delveccio ja laziolt stankovic....läksid vist kaklema või miskit.olgu öeldud et stankovic lõi ka mängu esimese värava 8\' min.....viigipunkti päästis as romale 88\' min cassano...

INCE
10.03.03, 00:11
no see roomlaste mõõduvõtt jääb küll paljudele kauaks meelde, k.a. tottile, kellele ikka nii jõhkralt sisse sõideti et ma täiesti imestan , et mees veel ellu jäi. kaarte anti isegi vähe ... topelt niipalju oleks paras olnud:kaval:

INCE
11.03.03, 23:45
Väike LIVE tänaõhtusest mängust Higburyl`lt

Londoni Arsenal - AS Roma 1 : 1 (1 : 1)

1:0 - Patrick Vieira 12.
1:1 - Antonio Cassano 45+1.

Eemaldamine: Francesco Totti 22.
Londoni Arsenal - AS Roma

Undi
11.03.03, 23:46
tähendab..milleks?

INCE
12.03.03, 00:13
Originally posted by Undi

tähendab..milleks?

ehk on mõnel telekas või arvuti katki ja tahaks kangesti tiada kui lemmikutel läks;)

SleepWalking
12.03.03, 11:30

Originally posted by Undi

tähendab..milleks?

ehk on mõnel telekas või arvuti katki ja tahaks kangesti tiada kui lemmikutel läks;)

et siis kui mõni arsenalisõber juhtub roma foorumis ringi luusima ;)

fitti
01.04.03, 12:56
oskab keegi kommenteerida kõlakaid Casiraghi treenerina Laziosse naasmisest ?

Marduk
02.04.03, 10:40
Ei usu seda eriti. Yritasin midagi inetist leida, kuid eriti targemaks ei saand.

Artista
13.04.03, 19:12
Salve!

Rooma võitis täna Parmat 2-1. Totti põrutas ühe. Siuke lugu. Elage edasi.

mcnamara
17.04.03, 12:46
Itaalia karikavõistluste finaalis mängivad muuseas AS Roma ja AC Milan. Sel nädalal sai peetud poolfinaalide kordusmängud - kahjuks on selle võistluse vastu huvi nii leige, et mängude toimumisaeg tõsteti ümber ja paljud seda vist siinkandis teada ei saanudki.

Eilse mäng Lazio vastu otsustas vv Marchegiani ränk viga, kerge kauglöögi pillas ta enda ette maha ja Montella saatis palli väravasse.

Artista
19.04.03, 02:34
Tolle viimase Rooma derby kohta veel seda, et sellega väidetavalt tagati ka järgmiseks aastaks UEFA-sarja koht. By the way, mängu vilistas Collina ja vilistas nii, et üks Lazio värav hoopis äralugemata jäi. Jne.

Artista
20.04.03, 00:40
Äsja sai Rooma Juve käest pähe - 2:1. Tobe aga see, et Juve esimese värava lõi Del Piero ülimalt kaheldavast penaltist ja siis kogu ülejäänud mängu laiasid palliplatsil ennekõike pealinnapoisid. Laiasid, mis laiasid, aga ära ei löönud suurt midagi. Kahju.:kurb10:

Devil
06.05.03, 13:29
Lazio mängis juventuse vastu väga hea mängu kahju vaid, et võit tulemata jäi... samas ei suutnud nad penaltit sisse lyya, mis on ka kyllatki häbiväärne.
Kohtuniku härra Collina jätis lugemata ka 2 kätt, mis olid penaltit väärt. Kuigi tervet mängu ei näinud ning vaadates lisaks ohtlikumaid hetki .... tundus et Juventusel oli, vaid yks pisike väravavõimalus ei midagi rohkemat. Loogilise seletusena võiks arvata et Juve puhkas tänaseks mänguks ... eks näeb ... aga Lazio on siiski terve hooaja vältel sümpaatset mängu näidanud mõningate eranditega ... Aga 3 kohast ylespoole nad see aasta SerieAs ei tõuse ;).

SpeedyGonzale
08.05.03, 03:27
See, et Lazio Porto käest UEFA Cupi poolfinaali aggregatega 1-4 pähe sai on kyll kurb. . . Tulemus tuli minu jaoks üllatusena:doh:

Alex
16.05.03, 13:40
Ei suutnud kuidagi kiusatusele vastu panna:

FORZA LAZIO e roma merda!!!

indie
16.05.03, 13:49
FORZA LAZIO e roma MERDA!!!

jajah. kõik me oleme sulle kogu hingest kaasa elamas.

fun
21.05.03, 13:21
roma on ikka hale pask kuida saab kodus kotti saada karika finaalis 1-4 milaanilt

Red Devil
21.05.03, 13:42
Roma see hooaeg on küll ebaõnnestunud:( ja Milan :) on ikka ära teeninud see hooaeg vähemalt ühe karika, kuid teine võib ka veel juurde tulla :õnnelik:

Silver
21.05.03, 20:45
Keda sa petad...

Silver
24.06.03, 17:48
Uut verd on tulemas ka pealinnaklubisse :) Lucio ost on küll veidikene imelik, et too just AS Romaga liitus. Lähemalt siit: http://www.soccernet.ee/news.php?id=4101 Samas Capello tulevik on ka ebaselge.

resorte
10.07.03, 00:44
Nonii Roma sai siis Chivu enda rivisse! :õnnelik:
täpsem info on siin: http://www.uefa.com/competitions/UEFACup/news/Kind=1/newsId=80356.html

Morientes Rooma laenule? see oleks küll hea
http://www.soccerage.com/en/13/o6266.html

resorte
10.07.03, 17:39
fakk fakk....... mingi kuradi jama küll rsk :viha:
http://www.uefa.com/competitions/UEFACup/news/Kind=1/newsId=80542.html :viha:
or
http://www.soccerage.com/en/13/o6407.html :viha:

resorte
14.07.03, 18:59
Contra võib ühineda AS Roma\'ga. :õnnelik:
http://www.soccerage.com/en/13/o6917.html

sicmic
14.07.03, 23:36
Totti, selle teema all viimasest viiest postitusest on 4 sinu postitatud, lisaks on nad samasuguse sisuga. Palun tee lähemat tutvust nupuga \"Muuda\". Aitäh :)

Silver
15.07.03, 00:27
Samas oleks tore, kui sa ise ka räägiksid natukene linkide juurde. Oleks ehk sisukam! ;)

Igaljuhul imestama paneb see, miks Roma on vahetanud oma Kappa vormi Diadora vastu. Sensi majandab jälle, siin ei ole midagi imestada.

resorte
17.07.03, 13:41
AS Roma uued Diadora vormid näevad sellised välja:

Home vorm (http://www.hot.ee/carini/1st 0304.jpg)

Away vorm (http://www.hot.ee/carini/2nd 0304.jpg)

Third kit (http://www.hot.ee/carini/3th 0304.jpg)

Väravahi oma (http://www.hot.ee/carini/GK 0304.jpg)

Special kit (http://www.hot.ee/carini/special 0304.jpg)

Seoses nende vormidega näevad nad päris normid välja. Igaljuhul mulle meeldivad need veitsa rohkem kui Kappa omad. ;)

Martin
17.07.03, 14:05
Originally posted by Totti
Special kit (http://www.hot.ee/carini/special 0304.jpg)

Mis kuradi asi on special kit?

resorte
17.07.03, 14:12
See on vist see UEFA Cup\'i Home vormiks nagu eelmisel 2el aastal oli CL\'s punase-oranzi kirju vorm. Pilti näed siit (http://www.hot.ee/carini/Totti 9.jpg) ;)

edit: sry minu viga, pole lihtsalt harjunud sellega et Roma ei pääsend CL\'i

Melwood
17.07.03, 14:16

See on vist see CL\'is Home vormiks nagu eelmisel 2el aastal oli punase-oranzi kirju vorm. Pilti näed siit (http://www.hot.ee/carini/Totti 9.jpg) ;)

Roma CL-s?

resorte
18.07.03, 13:27
Caasano sai mängukeelu!

AS Roma 20-aastasele ründajale Antonio Cassanole määrati mängukeeld seoses tema ebaväärika käitumisega Itaalia karikavõistluste finaali teises kohtumises. Mängukeelu pikkuseks on neli kohtumist.

Cassano sai tolles kohtumises kohtunikuga vaidlemise eest punase kaardi, kuid selle asemel, et platsilt rahulikult lahkuda, zhestikuleeris ta ebaviisakalt kohtuniku suunas ja lõi jalaga reklaamitahvlit.

Nii räägib igaljuhul SportNet.

Silver
18.07.03, 13:35
Noor täkk on staarielu nautides ülbeks läinud. :D Tulevane Itaalia koondise \'\'staar\'\'. Ego on suhteliselt kõrgel. ;)

resorte
19.07.03, 17:41
Roma transfer ban sai läbi!:õnnelik:
Roma saab nüüd osta uusi mängijaid pärast Sporting Cristal\'ile makstud 450, 000 eurost võlga Vassallo eest. Täpsemalt on siin: http://www.soccerage.com/en/13/o8137.html

heinzz
20.07.03, 01:31
Lazio ostis Ipswich Town´ist itaallasest väravavahi Matteo Sereni. Üleminekusumma on veel \"undisclosed\" + Inglise klubi saab poole rahast endale, kui Itaalia giant myyb keeperi edasi.

resorte
22.07.03, 15:53
Jällegi üks tore uudis minu-sugusele AS Roma poolehoidjale, sest Emerson on öelnud Chelsea\'le EI :õnnelik: http://www.soccerage.com/en/13/o8892.html

Paistab ka et Capello tahab Morientest ikka Rooma tuua
http://www.soccerage.com/en/13/o8913.html ;)

resorte
23.07.03, 14:12
Järgmine tore uudis on see et kaitsja Walter Samuel on häppi AS Roma\'s http://www.soccerage.com/en/13/o9132.html

Peale Emerson\'i, Totti ja Walter Samuel\'i on veel keegi kes on AS Roma\'le truu ja ei taha lahkuda sealt, selleks on Marco Delvecchio, kuigi tahetakse teda maha müüa.
http://www.soccerage.com/en/13/o9209.html :)

Robinho
23.07.03, 14:24
Järgmine tore uudis on see et kaitsja Walter Samuel on häppi AS Roma\'s http://www.soccerage.com/en/13/o9132.html

Õnnelik võib ta ju olla, kuid ma usun, et kui võimalus tekib, tuleks ta hea meelega Santiago Bernabeule.

kaala
23.07.03, 16:33
totti, kas sa ikka pole veel tutvunud muuda nupuga?:eiei:

Epic
23.07.03, 17:53
ta on küll muuda nupuga tutvunud :kaval:

näiteks viimase postituse all on : Last edited by: Totti on 23-07-03 13:13:29 :D

PS!totti tead, et enamus mis soccerage kirjutab on CRAP!!!

K1ly
23.07.03, 17:55
ise sa oled crap:D

resorte
23.07.03, 18:39
Originally posted by kaala

totti, kas sa ikka pole veel tutvunud muuda nupuga?:eiei:

Kahjuks ei ole.:oih:
Pealegi mis see sinu perset torgib, et kas ma muudan oma poste või ei :P :D

resorte
28.07.03, 19:21
Niisiis AS Roma 2003/2004 hooaja numbrid on siin:

Forwards:
9 Vincenzo MONTELLA
10 Francesco TOTTI
18 Antonio CASSANO
24 Marco DELVECCHIO

Midfielders:
8 Francisco Govinho LIMA
11 Ferreira EMERSON
15 Oliivier DACOURT
17 Damiano TOMMASI
20 Davide BOMBARDINI
21 Gaetono D\'AGOSTINO
25 Gianni GUIGOU
27 Daniele DE ROSSI

Defenders:
2 Christian PANUCCI
4 Christian CHIVU
5 Jonathan ZEBINA
7 Luigi SARTOR
13 Leandro Damian CUFRÉ
19 Walter SAMUEL
30 Alessandro Faiolhe Amantin MANCINI
31 Traianos DELLAS
32 Vincent CANDELA

Goalkeepers:
3 Cristiano LUPATELLI
12 Carlo ZOTTI
22 Ivan PELIZZOLI

Manager:
Fabio CAPELLO

Epic
28.07.03, 19:33

Goalkeepers:
3 Cristiano LUPATELLI

Kuulus Cristiano Lupatelli - mees kes ei võta mitte kunagi endale korraliku väravavahi numbrit :D

xKxAxPxUx
29.07.03, 13:41
sry,et pole AS Romaga kursis aga huviatb mind see,et kus on jäänud väravavaht Antonioli:doh:

xKxAxPxUx
29.07.03, 13:42
sry,et pole AS Romaga kursis aga huviatb mind see,et kus on jäänud väravavaht Antonioli:doh:

resorte
29.07.03, 14:36
Originally posted by xKxAxPxUx

Sampdoria\'sse maha müüdud! :)

17
29.07.03, 17:42

Kui Antonioli maha äriti, kes siis AS Roma puurilukuks saab?

Epic
29.07.03, 17:53
Originally posted by Roberto Carlos

Juba eelmine hooaeg oli Roma esiväravavaht Ivan Pelizzoli, arvatavast saab mõnes mängus ka Chievo endine esiväravavaht Lupatelli mänguaega :lahe:

17
29.07.03, 19:33
Originally posted by Epic

Juba eelmine hooaeg oli Roma esiväravavaht Ivan Pelizzoli, arvatavast saab mõnes mängus ka Chievo endine esiväravavaht Lupatelli mänguaega :lahe:

Ok sänks väikse infi eest.

xKxAxPxUx
01.08.03, 13:46
kle Totti kas sul juba uus Diadora Roma särk olemas

resorte
01.08.03, 13:47
Ei ole veel jõudnud soetada ja Eesti poodides pole ka näinud. :oih:

xKxAxPxUx
01.08.03, 13:49
aga kust seda saada võix olen ise kah huvitatud kas ikkagi peab kusagilt itaaliast tellima või on võimalus kuhugile Eestisse poodi sede tellida?

resorte
01.08.03, 13:52
Selle kohapealt ei oska küll öelda aga vaata www.asromastore.it seal peaks olema muidu. ;) :)

xKxAxPxUx
01.08.03, 14:00
ma ei oska ise sealt tellida ega ole ka visa kaarti :( oleks saax kellelegi tellimuse esitada kes asja ära teex ma arvan et peale minu ja Totti olex veel soovijaid

resorte
01.08.03, 14:23
Kui sul ligi 3000 EEK olemas on siis võid sealt tellida, mina küll ei hakka sest eelmine aasta ma proovisin üht nokatsit sealt tellida mis maksis umbes 15 eurot, aga koos postikuluga oleks see mul läinud ligi 1500 EEK maksma. :viha: :(

xKxAxPxUx
01.08.03, 14:31
no siis jah kas Tartus pole mingit Diadora poodi?

resorte
01.08.03, 18:59
Ei tea, ise pole küll kohanud :( ja ma eriti ei usu ka et neid särke hakatakse siia/Eestisse üldse tooma, sest AS Roma pole selline tuntud suurklubi nagu ManU või muu selline. :(

17
01.08.03, 21:33
Päris tore dialoog teil siin.Kas seda juttu ei oleks saanud ka mitte läbi PT ajada?Nagu minu kallal on soiutud mõtetuid postitusi ei ole vaja teha ja need on mõtetud.

resorte
01.08.03, 21:45
Mida sa türa siin paugud üldse mine soiu soccerium foorumis. :viha: :viha: :viha:
Ahh.... ära sega meid sest me hakkame varsti väävli ja bensiini koostööd kaaluma, siis sina ära parem siia tule. :P :deemon:

edit: Robinho sinu heaks saadan ta mujale ;)

Robinho
01.08.03, 21:56

Mida sa türa siin paugud üldse mine soiu oma real madridi foorumites. :viha: :viha: :viha:
Ahh.... ära sega meid sest me hakkame varsti väävli ja bensiini koostööd kaaluma, siis sina ei tohi siia tulla. :P :deemon:
OT: ära saada seda oinast Real Madridi foorumisse. Tänu Becksile on Real Madridi foorum sama sõim nagu Manu foorum.

17
02.08.03, 00:34

Mida sa türa siin paugud üldse mine soiu soccerium foorumis. :viha: :viha: :viha:
Ahh.... ära sega meid sest me hakkame varsti väävli ja bensiini koostööd kaaluma, siis sina ära parem siia tule. :P :deemon:

edit: Robinho sinu heaks saadan ta mujale ;)

Hmm kes ütles, et ma tahakski teiege ühineda?????????:viha: :viha: :viha: :viha:

resorte
02.08.03, 00:52
Mida sa siit siis otsid? :kaval: :viha:

H.M Murdock
02.08.03, 01:06
sõbrad,rahunege....:eiei: r.carlosel oli selles osas õigus,et oleks saand seda teavet ka privaatsõnumitega edasi anda, aga miks sa carlos üldse siia oma nina pistad(?),ise kogu aeg nutad,et eston möliseb......well look at yourself now!

ühesõnaga:peace :õnnelik:

17
02.08.03, 01:36
Originally posted by H.M Murdock

sõbrad,rahunege....:eiei: r.carlosel oli selles osas õigus,et oleks saand seda teavet ka privaatsõnumitega edasi anda, aga miks sa carlos üldse siia oma nina pistad(?),ise kogu aeg nutad,et eston möliseb......well look at yourself now!

ühesõnaga:peace :õnnelik:

Nojah, aga eks ma estoni pealt õppisin:P

mxm
02.08.03, 03:11
Ma proovin teemast kinni pidada

Loodame siis et Chivust on AS Romale abi ja rooma suudab SeriaA 4 parema hulka tõusta ja naasta Meistrite liigase:õnnelik:

mxm
02.08.03, 03:14
Ei tea kas Laziost järgmine hooaeg asja saab põhi ründaja ikka läind.

resorte
12.08.03, 00:45
Niisiis, sel ajal kui ManU ja Real Madrid olid oma tuuridel, oli ka AS Roma oma Mehhiko tuuril ning see tuur ebaõnnestus Meil täielikult :( , terve tuuri peale kokku ei saanud me ühtki võitu, kaotusi aga ühe ning viike kolm. :(
Panen siis siia ka kohtumiste seisud:

Santos Laguna(MEX) 2:1 Roma
Roma ainsa värava autor oli Davide Bombardini.

Necaxa(MEX) 1:1 Roma
Selles mängus lõi aga Roma ainsa värava noor(minust vanem :kaval: ) Antonio Cassano.

Atletico Madrid(ESP) 1:1 Roma
Ning tuuri eelviimases kohtumises sai roomlastel jala valgeks ka kapten Francesco Totti :õnnelik:

Monterrey(MEX) 1:1 Roma
Ka selles mängus lõi roomlaste värava Francesco Totti :õnnelik:

Tegin sellest tuurist siis ainult kokkuvõtte kuna ei viitsinud kõikide kohtumiste seise eraldi postitada. :doh:

resorte
19.08.03, 14:51
Veidikene häid uudiseid siis kah, Roma on saamas oma mängu käima sest eile võideti Viterbese\'t 6:1!!! :õnnelik: , Roma värava autorid olid Montella (2), Emerson, Cassano, Bombardini ja De Rossi. :õnnelik:

K1ly
19.08.03, 15:53
Mis divisionis viterbese mängib?minu teada ei mängi ta serie b-ski nõrk vastane siis Roma jaoks :doh: 6-1 võit ei näita niukse klubi vastu taset ;) Ootame serie a alguse ära ja siis näeme mida Roma suudab :doh:

U2
28.08.03, 02:19
Lazio pääses Meistrite liiga põhiturniirile.Benficast saadi jagu 4-1

INCE
04.09.03, 19:41
Kes ütleks, kaua totti veel mängupausi peab. Loodetavasti pole vigastus väga tõsine ?:( Ehki tundub et vähemalt udinese vastu sai meeskond ka ilma temata suht hästi hakkama, küll vist kollaste kaartide hinnaga (5tk) aga võit on võit :õnnelik:

Huvilistele veelkord selle aasta koosseis :

Treener : FABIO CAPELLO

Ründajad :
9 VINCENZO MONTELLA
10 FRANCESCO TOTTI
18 ANTONIO CASSANO
24 MARCO DELVECCHIO

Poolkaitsjad :
8 FRANCISCO GOUVINHO LIMA
11 FERREIRA EMERSON
15 OLIVIER DACOURT
17 DAMIANO TOMMASI
20 DAVIDE BOMBARDINI
21 GAETANO D\'AGOSTINO
25 GIANNI GUIGOU
27 DANIELE DE ROSSI

Kaitsjad
2 CHRISTIAN PANUCCI
4 CHRISTIAN CHIVU
5 JONATHAN ZEBINA
7 LUIGI SARTOR
13 LEANDRO DAMIAN CUFRE\'
19 WALTER SAMUEL
30 MANCINI Alessandro Faiolhe Amantin
31 TRAIANOS DELLAS
32 VINCENT CANDELA

Väravavahid
3 CRISTIANO LUPATELLI
12 CARLO ZOTTI
22 IVAN PELIZZOLI

Kaarel
04.09.03, 22:47
Huvitav, et millest tuleb Lupatellil see imelik komme väravavahina regulaarsete väljakumängijate numbreid kanda. Chievos oli ta mäletatavasti nr 10.

Artista
15.09.03, 23:11
Morjens! Arvan, et igati hea mõte on protokollida see vahva hetk, mil me liigat juhime. Loodame, et nii jääbki. Forza, etc!

resorte
19.09.03, 17:20
Jonathan Zebina, Meie üks kaitsjatest võib minna Arsenali. :(
http://www.soccerage.com/en/13/q2500.html

17
19.09.03, 19:04

Super! Väga hea uudis:)Loodame ainult et Gunnerid saavad Zebina ikka kätte ka:)Sest nende kaitseliinist ei tasu rääkidagi.:doh:

Epic
19.09.03, 19:09

Super! Väga hea uudis:)Loodame ainult et Gunnerid saavad Zebina ikka kätte ka:)Sest nende kaitseliinist ei tasu rääkidagi.:doh:

poisid, ei maksa uskuda kõike mida soccerage kirjutab ;)

Robinho
19.09.03, 20:03
Originally posted by Epic
poisid, ei maksa uskuda kõike mida soccerage kirjutab ;)
Kantonaa, sina oled küll väga vale inimene sel teemal rääkima!

17
21.09.03, 23:03
Nonii veitsa üle poole tunni mängitud Juve-Roma mängust ja seis 1-1Väravad siis:
21\' [1 - 0] Marco Di Vaio

25\' [1 - 1] Cristian Chivu

Kas keegi veidi teadjam inimene oskab õelda, kas see oli Chivu esimene värav Roma eest või mitte?

Silver
21.09.03, 23:17
Ei olnud esimene.. seis on hetkel 2:1 On ainult üks Marco Di Vaio! ;)

resorte
22.09.03, 00:31
That\'s it!
Õhtu oodatuim mäng Juventuse ja AS Roma vahel lõppes viigiliselt 2:2. Kohtumist 21. minutil Marco Di Vaio väravast juhtima asunud Juventuse eduseis sulas kiirelt - vaid neli minutit hiljem seadis Cristian Chivu jalule viigi. Poolajapausile siirdusid väljakuperemehd siiski eduseisus, 35. minutil oli taaskord täpne Di Vaio. Romale päästis viigipunkti Jonathan Zebina tabamus vaid kolm minutit enne mänguaja lõppu.

resorte
23.09.03, 19:03
Nii.... Sensi on Edgar Davidsi Meile toomise kinnisideeks võtnud. :õnnelik:
Väike lõigeke kah sellest

AS Roma president Franco Sensi lubas täna teha kõik, et praegu Torino Juventuses palliv Edgar Davids juba järgmisel suvel Igavese Linna klubi särgi selga tõmbaks.

\"Tuleva aasta juunis on Davids meie mängija,\" lubas Sensi usutluses raadiojaamale Rete Sport. \"Peame ootama juunini, sest siis saame ta ilma rahata ning võime talle pakkuda head lepingut,\" lisas president.

Davidsil kehtib leping Juvega selle hooaja lõpuni kah. :õnnelik:

Üks väike lingike (http://soccernet.espn.go.com/headlinenews?id=278184&cc=5739) kah veel

Silver
23.09.03, 19:44
Keep on dreaming. :õnnelik:

Epic
23.09.03, 20:24
Edgari kohta veel nii palju, et mõned (http://news.bbc.co.uk/sport2/hi/football/teams/d/dundee/3132472.stm) elavad tõesti unistustemaal :D

resorte
24.09.03, 19:18
Üks uudisekene Meie superkaitsja Cristian Chivu kohta seda et AS Roma teeb homme arvatavasti sellele Chivu saagale lõpu. Link (http://www.soccerage.com/en/13/q3417.html) :õnnelik:

Artista
26.09.03, 00:02
Sanotaan näin, että se on aika mielenkiintoinen uutinen ;)

resorte
28.09.03, 19:03
Täna sai siis jälle üks hea mäng peetud, kus võitsime kodus Ancona\'t 3:0. :õnnelik:
Mängu esimesel poolajal Me väravaid ei löönud, küll aga teise poolaja teisel minutil lõi Vicenzo Montella Meid 1:0 ette. 2:0 vormistas eilne sünnipäevalaps Francesco Totti ja kolmanda värava autor oli Marco Delvecchio

AS Roma - Ancona 3:0

47\' [1 - 0] Vincenzo Montella
77\' [2 - 0] Francesco Totti
84\' [3 - 0] Marco Delvecchio

resorte
05.10.03, 19:18
Njah ... täna ei suutnud Roma siis Serie A uustulnuka Siena vastu enamat kui väravateta viik. :( Kahju on muidugi et viik tuli, sest Juve võitis kodusel Delle Alpil Bolognat 2:1 ja tõusis liiga hetkeliseks ainuliidriks. :viha:

Artista
05.10.03, 19:50
Tobe jah. Ennekõike siis see, et oma rohkeid võimalusi ära ei suudetud lüüa.

Robinho
05.10.03, 20:08
Originally posted by Artista
Tobe jah. Ennekõike siis see, et oma rohkeid võimalusi ära ei suudetud lüüa.
Kumb täna võimalusi raiskas? Carew või Montella?

Silver
05.10.03, 20:09
:r66m7: Viik on niigi hea tulemus vaadates AS Roma eelmist hooaega. Siena on ju üks Serie A tippmeeskondadest. Mida te siin nurisete.

duff_K
05.10.03, 21:49
ei saand kudagi aru treze mõtekäigust aga igatahes jah viik on hea tulemus......

... JUVE FÄNNIDELE :P

resorte
19.10.03, 20:46
Roma 2:0 Parma :õnnelik:
Kõigepealt sahistas Walter Samuel 27. minutil ja siis Antonio Cassano 60. minutil. :õnnelik:

resorte
27.10.03, 00:47
San Siro\'l ei saanud Me siis ei midagi enamat kui 0:0 viik. :kurb9: Enne mängu spekuleeriti ju palju et kas Meie keskaitsja Christian Chivu saab osaleda mängus või mitte, aga väljakule ta täna siiski jooksis ning teenis 22. minutil ka ühe kollase kaardi. ;)
Tegelikult on veits kahju et ei suudetud alavormis Interit võita. :kurb8:

Artista
03.11.03, 01:26
Ok, täna oli igati tore päev. Panime Reggina 2-0 kotti ja et eile tegid Milan ja Juve omavahel viigi, siis jääme liidritest maha vaid kahe punktiga. Hooaja lõpuni on veel maa ja ilm ning kõik on veel võimalik!

resorte
10.11.03, 17:55
Arvan et juba kõik teavad et Roma derbys võitis AS Roma 2:0. Laziot :õnnelik: :õnnelik: :õnnelik:
Mancini värav oli ikka väga ilus, sellist väravat ei näe just iga päev. ;) Mõnes mõttes oli see ka pool-koba. :doh:
Emersoni värav oli nagu ta oli sellistest kohtadest lüüakse ikka tavaliselt ära kaa. :)

resorte
23.11.03, 19:09
Bologna 0 - 4 AS Roma :õnnelik: :õnnelik: :õnnelik:

15\' Francesco Totti
32\' Vincenzo Montella
37\' Christian Panucci
46\' Antonio Cassano

Milline mäng !!! :õnnelik:

resorte
30.11.03, 20:42
Roma võitis Leccet Stadio Olimpico\'l 3:1. :õnnelik: Roma väravalööjad olid Mancini, J. Carew ja F. Totti. Lecce ainsa värava lõi J. Chevanton. Oleme jälle tabeli tipus tagasi! :õnnelik: kuigi Milaniga on ühepalju punkte ja Juve kaotab ühe punktiga.

Veidike kurvemaid uudiseid ka: Real Madridi see \"staarost\" võib olla Totti :viha: :viha: ja kuna Roma on küllaltki sitas finantsseisus siis võivad nad ta võibolla maha müüa, nagu Lazio tegi Nestaga eelmine aasta. Muidugi on Reali target ka Owenil ja Henryil, aga jah, Totti on number üks. :viha: :viha: :viha:

Robinho
30.11.03, 20:57
Veidike kurvemaid uudiseid ka: Real Madridi see \"staarost\" võib olla Totti :viha: :viha: ja kuna Roma on küllaltki sitas finantsseisus siis võivad nad ta võibolla maha müüa, nagu Lazio tegi Nestaga eelmine aasta. Muidugi on Reali target ka Owenil ja Henryil, aga jah, Totti on number üks. :viha: :viha: :viha:
Totti pole mitte üks Maailma parimaid mängijaid...

Devil
30.11.03, 22:24
Originally posted by Robinho

Totti pole mitte üks Maailma parimaid mängijaid... Ei saa sust hästi aru.

Robinho
30.11.03, 22:39
Vaata, Perez olevat öelnud, et RM jahib Maailma parimat mängijat. Itaalia meedia hakkas kohe spekuleerima Totti teemal. Paraku pole Totti ei Maailma parim, ega ka mängija keda Floro himustaks!

Devil
01.12.03, 01:11

Vaata, Perez olevat öelnud, et RM jahib Maailma parimat mängijat. Itaalia meedia hakkas kohe spekuleerima Totti teemal. Paraku pole Totti ei Maailma parim, ega ka mängija keda Floro himustaks! Sinu arvamus teda tõesti ei koti :). Totti on väga hea mängija ja ära hakka mustama teda, miks mitte ka maailma parim. Aga ei saa kindel olla.

Flora ei himusta jah, kuna see oleks võimatu. Absurd paluks koju jätta.

Robinho
01.12.03, 17:25
Originally posted by Devil
Sinu arvamus teda tõesti ei koti :). Totti on väga hea mängija ja ära hakka mustama teda, miks mitte ka maailma parim. Aga ei saa kindel olla.

Ma pole ju öelnudki, et Totti kehv oleks, samuti pole ma teda mustanud. Totti on tõesti väga hea mängumees ning tema tähtust Romale on raske alahinnata, kuid Maailma parima kategooriasse ta kahjuks ei kuulu.
Kus sa nägid, et ma Florast juttu tegin?

kaala
01.12.03, 18:05

Sinu arvamus teda tõesti ei koti :). Totti on väga hea mängija ja ära hakka mustama teda, miks mitte ka maailma parim. Aga ei saa kindel olla.

Ma pole ju öelnudki, et Totti kehv oleks, samuti pole ma teda mustanud. Totti on tõesti väga hea mängumees ning tema tähtust Romale on raske alahinnata, kuid Maailma parima kategooriasse ta kahjuks ei kuulu.
Kus sa nägid, et ma Florast juttu tegin?
ära seleta:P

Robinho
01.12.03, 22:29
Originally posted by kaala
ära seleta:P
Ot, mis?

resorte
02.12.03, 12:13
Õigus, Real Madrid koosneb ju kõntsast ja ongi tore kui mingi fucking Real Madrid teda ei taha. :D

indie
02.12.03, 13:40
Perez tahab Ronaldot ää osta, ning mitte Tottit. krt, kas lõppeb ka see jahumine või mitte...

Robinho
02.12.03, 20:35
Suurepärane huumor, härrased! Right on!

Ahjaa, mainiks ära, et Tottit poleks ka sellepärast vaja, et noormees mängimise asemel platsil pikali püherdab. On teil statistikat selle kohta, kas ta on rohkem püsti või pikali mängu jooksul? Ei, Totti on ülikäre Romanista!

Devil
02.12.03, 20:46

Suurepärane huumor, härrased! Right on!

Ahjaa, mainiks ära, et Tottit poleks ka sellepärast vaja, et noormees mängimise asemel platsil pikali püherdab. On teil statistikat selle kohta, kas ta on rohkem püsti või pikali mängu jooksul? Ei, Totti on ülikäre Romanista! Miks siis Figo yldse osteti, kui kukkujaid pole vaja.

Robinho
02.12.03, 20:53
Miks siis Figo yldse osteti, kui kukkujaid pole vaja.
Ma nägin seda lauset tulemas. Arvake Figost mida tahate, ta tõestab ennast palli platsil ja kes ei taha muutust temas märgata, see ärgu vaadaku üldse. FAKT on see, et Totti on ikka samasugune!

skint
02.12.03, 21:23
Ahjaa, mainiks ära, et Tottit poleks ka sellepärast vaja, et noormees mängimise asemel platsil pikali püherdab. On teil statistikat selle kohta, kas ta on rohkem püsti või pikali mängu jooksul? Ei, Totti on ülikäre Romanista!
Siin kirjeldad sa Tottit.....

Figol oli kerge tendents kukkuda, kuid nüüd on see kadunud. Figo rabab kahe mehe eest tööd! CQ on tema suhtumist muutnud, paremuse poole.

Siin räägid, et Figo enam ei kuku.......

Arvake Figost mida tahate, ta tõestab ennast palli platsil ja kes ei taha muutust temas märgata, see ärgu vaadaku üldse. FAKT on see, et Totti on ikka samasugune!
Siin ütled, et Totti on samasugune nagu Figo....

Ma nüüd ei saa aru, kas viga on minus või on siin kuskil mõni loogikaviga??

Aga igatahes hakkab ära tüütama juba see, kuidas sul iga teema all on vajadus teha seal figureerivaid mängijaid maha ja tõsta esile, kui suurepärased on kõik Real Madridi mängumehed!! Põhimõtteliselt nagu saavad kõik ju aru, et Raul, Zidane, Beckham ja Ronaldo ON head mängijad, niisiis ürita siis sinagi seda aduda, et ka näiteks Totti, Nedved jne on tasemel pallurid!!!

Robinho
02.12.03, 22:06
Mina ütlesin, et Totti on ikka samasugune cheat!
Jah muidugi on Totti ja Nedved ja Henry jne väga kõvad mängumehed. Kuid ärge arvake, et mul on mingi haiglane kalduvus neid maha teha ja RM-i mängijaid selle võrra ülespoole upitada. Figo oli küll kergelt kukkuja, kuid tõesti on ta ennast parandanud Queiroze käe all.
Aga me oleme mõnusalt teemast mööda pannud, seega FORZA ROMA!:D

resorte
15.12.03, 00:29
Täna võitis AS Roma kodus Modenat 1-0 :õnnelik: ja roomlaste ainsa värava lõi F. Totti 8\' min. penaltist. Mängu algus paistis lootust andvat aga ikkagi ei suudetud rohkem skoorida. Hea uudis on muidu ka see et Meie kapten on löönud 4\'jas järjestikuses mängus värava.
http://www.hot.ee/carini/Totti pen..jpg
Totti penaltit sisse löömas. :)

Kui veel ei tea mis eelmine voor Chievo vastu võõrsil jäi siis tolle mängu võitsime 3-0 F. Totti, Mancini ja A. Cassano väravatest. :)

resorte
15.12.03, 21:59
Hahaaaa kuradi vant tahtis Meie capitanot mingi näruse £25 milli eest (venelasel raha otsas vist :D) :naer5: Selle peale ütles Roma spordi direktor Franco Baldini et Abramovici pakutud summa tõeliselt naeruväärne ning vastus tuli kiirelt \"EI\"
tekst muidu ise siin: http://www.soccerage.com/en/13/s0894.html

resorte
21.12.03, 12:30
Eile hilisõhtul siis oli vastaseks Empoli ning tuli pista 2-0 võit kotti kahe F. Totti väravaga. :õnnelik: Üks värav tuli siis jälle penaltist mille teenis J. Carew ja mille ka F. Totti realiseeris, teine Totti värav oli tõeliselt hästi löödud ehk siis karistusala joone juurest tõstetud pall lendas väga ilusa kaarega väravasse. :õnnelik:

INCE
21.12.03, 21:28
Et päev täielikult hea tujuga lõpetada siis bianconeridelt viik ja rossoneridele suisa kaotus. See annab huntidele võitluseks scudetto eest väikese hingetõmbe ja lisab ülejärgmise vooru kohtumiseks ACM-ga loodetavasti pisikese annuse eneseusku ;)

Silver
21.12.03, 21:39

Et päev täielikult hea tujuga lõpetada siis bianconeridelt viik ja rossoneridele suisa kaotus. See annab huntidele võitluseks scudetto eest väikese hingetõmbe ja lisab ülejärgmise vooru kohtumiseks ACM-ga loodetavasti pisikese annuse eneseusku ;)
Tibusid loetakse kevadel ;)

Silver
28.12.03, 17:10
Teatavasti on taas Totti Nedvedi teema Gazzetta Delle Spordile antud intervjuus ülesse tõstnud. Nüüd süüdistab mees juba Dino Zoffi, Giovanni Trapatonit ning ka AS Roma peatreenerit Capellot, et need andsid omapoolse hääle just Nedvedile, kuid mitte talle.

Väga haiglane kuju tundub. Artikliga, kus kisakõri vabandas Nedvedi ees lisas ta sõimusõnu hääletajate arvele. Pole midagi muud öelda. Vabandab, siis loobib sõnu, vabandab, siis loobib sõnu.

Kes veel ei teadnud, siis võitis Pavel Nedved Balon d\'ori aasta mängija auhinna peale mida itaalia suur pallivõlur Totti kohe mängijat maha tegema hakkas. Ühesõnaga kõik tiitlid Tottile.

Mõned inglise keelsed väljavõtted artikklist:

Nesta: \'No Comment. Totti is a friend. But until now I don\'t know how many personalties are there inside Totti. Sometimes he\'s with things and sometimes against.\'

Gattuso\" \'I don\'t know what happened. I was just talking to him and he attacked me. Strange thing!\'.

Maldini: \'A player should always be aware of what he is saying to the press. Totti is a great player and might deserve the award. But technically Nedved created alot for Juve and his national team. I can\'t understand Totti\'s madness. He needs to work from now for next year\'s award.\'

Trap: \'If I was asked to make a choice for a 100 times, I\'ll pick Nedved a 100 times. There is nothing personal between me and Totti, but I\'ll pick Nedved over him and he has to live with it.\'

Capello: \'Totti? Nedved? Ofcourse Nedved. Totti was furious with me because I made the right choice.\'

Zoff: \'That\'s why I didn\'t chose him (Totti). And I\'m sure no one from Italy chose him and no one will ever do that as long as this is his attitude and relationship with the other players. He\'s threatening to leave the Azzurri. Well, I\'ll personaly ask Trap to drop him permenantly because having doubts when representing your country is a betrayal and sin that should be punished. But, like a small child, he thinks that no one will oppose him.\'

realmadridfan
28.12.03, 17:30
Mees on ikka täiesti segaseks läinud...:viha:

zaz
06.01.04, 17:34
Mis toimub? Kas selline (http://www.sloleht.ee/index.aspx?d=06.01.04&r=3&id=151172) asi on üldse lubatud?:oih:
Minule tundub asi küll kuidagi nõme:kurb3:

resorte
07.01.04, 00:40
Tänasel palju räägitud matši Milani vastu Me siis kaotasime 1:2 ja tuli vastu võtta hooaja esimene kaotus :viha: Skoori avas Sheva 24. minutil, Meie poolelt suutis Cassano siiski viigstada 3. üleminutil enne poolaega, aga Sheva oli täna tõesti hoos ning 62. minutil tegi ta seisuks 1:2 :viha:

Pelizzoli, Chivu, Mancini, Panucci, Samuel, Dacourt, Emerson, Lima (46\' Candela), Carew (46\' Delvecchio), Cassano, Totti

resorte
11.01.04, 19:09
Tänane mäng Perugia vastu oli siis minimaalne võit tänu Mancini 1. minutil löödud väravale. :õnnelik: Üle pika aja sai mängurõõmu tunda ka Damiano Tommasi. :)
Tänane kooseis oli siis selline:
Pelizzoli, Chivu (46\' Dellas), Mancini, Samuel, Zebina (81\' Candela), Dacourt, Emerson, Lima, Tommasi, Cassano, Totti

Järgmine mäng siis kodus Sampdoria vastu. :kop: :kop:

Robinho
11.01.04, 19:16

Tänane mäng Perugia vastu oli siis minimaalne võit tänu Mancini 1. minutil löödud väravale. :õnnelik: Ega rohkem ei oskagi midagi mängu kohta öelda. :oih:

Pelizzoli, Chivu (46\' Dellas), Mancini, Zebina (81\' Candela), Dacourt, Emerson, Tommasi, Cassano, Totti

Kuule arvata ongi, et sa suudad ainult teisi sõimata läbi PS-ide. Tegusid ootaks ka nagu.

resorte
11.01.04, 20:36

Tänane mäng Perugia vastu oli siis minimaalne võit tänu Mancini 1. minutil löödud väravale. :õnnelik: Ega rohkem ei oskagi midagi mängu kohta öelda. :oih:

Pelizzoli, Chivu (46\' Dellas), Mancini, Zebina (81\' Candela), Dacourt, Emerson, Tommasi, Cassano, Totti

Kuule arvata ongi, et sa suudad ainult teisi sõimata läbi PS-ide. Tegusid ootaks ka nagu.

Kuule tead käi p****! :r66m11: ja muide see signatuur mis mul prääga on (enam mitte), käib just sinu kohta, siis kui sa igaühe kallal paugud.

Devil
11.01.04, 20:41

Kuule arvata ongi, et sa suudad ainult teisi sõimata läbi PS-ide. Tegusid ootaks ka nagu. Tore kah kui PSis sõimab, ei tekita vähemalt siin siis mõttetuid postitusi nagu sina ;).

Robinho
11.01.04, 22:07
Tore kah kui PSis sõimab, ei tekita vähemalt siin siis mõttetuid postitusi nagu sina ;).
Chill, dude! :prill6:

resorte
15.01.04, 17:11
Eile hilisõhtul oli Meil siis Coppa Italia veerandfinaal San Sirol Milani vastu mille lõpptulemuseks oli jälle 2:1 kaotus. :( Väravad siis Milani poolt 39. min. J. D. Tomasson ja 90. min M. Ambrosini. Meie eest skooris 78. min John Carew.
Ehk siis:
AC Milan 2 - 1 AS Roma
39\' 1 - 0 Jon Dahl Tomasson
78\' 1 - 1 John Carew
90\' 2 - 1 Massimo Ambrosini

Silver
15.01.04, 20:15
Down you go...:P

resorte
15.01.04, 20:27
whateva... :D

edit: OK see oli päris mõtetu postitus. :doh:

Pealik
15.01.04, 22:39

sry OT pärast aga Totti, kas sa tead kah mis need sõanda su signatuuris tähendavad?;)

Devil
15.01.04, 22:53
Originally posted by Pealik

sry OT pärast aga Totti, kas sa tead kah mis need sõanda su signatuuris tähendavad?;) Tänapäeval on piisavalt neid tõlkeaparaate netis, et kõik teavad kõike ... peaaegu :D. Aga jah kas ta ka ilma teab itaalia keelt, vat see on kysimus :)

resorte
15.01.04, 23:05

sry OT pärast aga Totti, kas sa tead kah mis need sõanda su signatuuris tähendavad?;)

kurat, ei tea jah :oih: need on Toto Cotugno laulu \"L\'italiano\" sõnad muidu. ;) Aga miks sa küsid? Tahad teada saada või tead ise mida see ütleb seal? A kui ei meeldi võtan kohe maha. :lahe:

Silver
16.01.04, 21:49
Ei meeldi jah natukene:P

Pealik
16.01.04, 21:55

kurat, ei tea jah :oih: need on Toto Cotugno laulu \"L\'italiano\" sõnad muidu. ;) Aga miks sa küsid? Tahad teada saada või tead ise mida see ütleb seal? A kui ei meeldi võtan kohe maha. :lahe:

asi lihtsalt selles, et sa üleval pool sõimasid kedagi ja ütlesid, et need sõnad käivad tema kohta. seega küsisinga kas tead mis need tähednavad(a võibolla oli sul siis ka mingi teine signatuur). ;) aga laul iseenest väga hää:D

INCE
16.01.04, 22:38
Aga üldse ... kes siit siis ka itaalia keelt tonkab ?:kaval: Mõttes rohkem kui uno , due , tres tasemel ...
ütlen kohe , et ise ei räägi sõnagi ;)

Devil
16.01.04, 23:00
Tottil oli siis oopis teine signatuur jah ;).

INCE, mul yks ilus sõbranna õpib Itaalia keelt :P

resorte
18.01.04, 19:31
Sampdoria ahjus! :õnnelik:

Sedapuhku jäis siis lõppskooriks 3:1. :õnnelik:
Tänase mängu pidime ajama läbi siis ilma Chivu ja Samuel\'ita. Seda oli tunda kui mängu 5. minutil jäime kaotusseisu Fabio Bazzani väravast, aga 5 minutit hiljem seadis viigi jalule John Carew ning 1:1 viik seisis poolaja lõpuni. Teisel poolajal 60. minutil viis Meid juhtima siis kapten Francesco Totti ja 7 minutit hiljem lisas ta ka oma kontole teise värava. Kohtumise 72. minutil rikkus määrusi Meie noor väravavaht Carlo Zotti ning kohtunik Nicola Ayroldi andis 11 m karistuslöögi Sampdoriale, aga Meie õnneks ei suutnud Francesco Flachi penaltit realiseerida. Kohtumise viimasel minutil saadeti väljakult minema Sampdoria mängija Morris Carrozzieri (kaks kollast kaarti).

C. Zotti, T. Dellas, A. Mancini, C. Panucci, J. Zebina, O. Dacourt, Emerson, F. Lima (58\' V. Candela), J. Carew (86\' G. D\'Agostino), A. Cassano (46\' D. Tommasi), F. Totti

Roma 3 - 1 Sampdoria :õnnelik:

0:1 Fabio Bazzani (5)
1:1 John Carew (10)
2:1 Francesco Totti (60)
3:1 Francesco Totti (67)

Devil
18.01.04, 19:58

Teise poolaja 60. minutil viis Meid juhtima siis kapten Francesco Totti

105 minut ??? ,,, höhööö AHVIIIID, nac tänitan ära pahanda :)

resorte
25.01.04, 19:18
AS Roma 1 - 1 Udinese

15\' 1 - 0 Christian Panucci
88\' 1 - 1 Marek Jankulovski

Kuradi Udinese oskab ka eriti heal ajal väravat lüüa! :viha: :viha:

C. Zotti, A. Mancini, C. Panucci, W. Samuel, J. Zebina, O. Dacourt, Emerson, F. Lima, J.Carew (36\' V. Candela), A. Cassano, F. Totti

Järgmine mäng võõrsil Brescia vastu. :)

Silver
25.01.04, 19:32
AS Romal paistis kõik nagu unenäos minevat hetkeni, mil kohtuti AC Milangi. Kolm järjestikust 1:2 allajäämist muutsid meeskonnavaimu. Nüüd on liigatabelit vaadates tekkimas tunne, et esikoht antakse käest peagi. Esimene pool hooajast oli vapustav. Kas Sensi kaardivägi peab vastu ka teisepoole hooajast, seda me näeme. Ilus algus on vaikselt võtmas pöördeid. Olgu öeldud, et AC Milan loputas Anconat 5:0 täna. Juve kohtumine toimub hilisõhtul.

resorte
01.02.04, 00:55
Brescia 1 - 0 Roma :(

43\' 1-0 Jonathan Bachini (pen)

Masendav allajäämine võõrsil Bresciale. :( Kas tõesti algab siit me allakäik? :oih:

I. Pelizzoli, C. Chivu, A. Mancini, C. Panucci, W. Samuel, Emerson, F. Lima (76\' D. De Rossi), D. Tommasi (86\' D. Corvia), J. Carew (62\' G. D\'Agostino), A. Cassano, F. Totti

Silver
01.02.04, 01:05
Mida ma ütlesin, Roma ei suuda lõpuni tiitlikonkurentsis püsida!. :D

resorte
09.02.04, 00:36
Back on Track! :õnnelik:

Täna Olimpicol Kõikvõimsa Juve vastu peksime sõna otseses mõttes puuri täis!!! :õnnelik: :õnnelik: :õnnelik:
Juhtima läksime me üsna imelikul minutil - 13. Olivier Dacourt\'i löögist. Teise värava lõime teisel poolajal 53. minutil Francesco Totti penaltist. 55. minutil näitas Pierluigi Collina Juve kaitsja Paolo Montero\'le teist kollast kaarti ja mees pidi varem dushi alla minema. Siis aga hakkas särama Antonio Cassano lüües kaks väravat 70. ja 84. minutil. Lõppskoor siis 4:0 :õnnelik: :õnnelik:

I. Pelizzoli, C. Chivu, A. Mancini, C. Panucci, W. Samuel, J. Zebina, O. Dacourt (90\' D. De Rossi), Emerson, F. Lima, A. Cassano (86\' J. Carew), F. Totti (88\' G. D\'Agostino) :)

Devil
09.02.04, 00:50
Originally posted by treze

Mida ma ütlesin, Roma ei suuda lõpuni tiitlikonkurentsis püsida!. :D Mulle meeldib kah oma sõnu syya :kop: ;)

Hea mäng siis Roma poolt, respect!

Silver
12.02.04, 19:03
Uus kuum uudis Itaalias on võimalik Roma äraostmine. Venelasest petrooleumi ärikas Valery Simenov on nõus välja käima 270 miljonit naelsterlingut pealinnaklubi eest.

Sensi on ise samuti tunnistanud, et igavesti ta Romat juhtida ei saa. Loomulikult on probleemiks kõrge vanus. Uus ajastu roomalastele oleks midagi uut. Hetkel on finantsolukord väga mannetu. Võimaliku ostutehingu kõrvalt napsaks Sensi ligikaudu 65 miljonit naela. Ülejäänud nutsu eest makstakse võlad ning tugevdatakse meeskonnaridu.

Capellole jääks sellel juhul 40 miljonit uute mängijate soetamiseks. Enne ostmist tuleks jõuda ühele meelele Emersoni ning teiste suuremate staaridega, kes palka nõuavad ning uut lepingut küsivad. Hetkel on venelased Romas kohaliku eluolu uurimas. Kas Roma on järgmine klubi, kes muutub inglaslikuks Chelseaks. Naljakas mõelda. Viimasel ajal on Vene ärikad erilisteks vutigurudeks hakanud. Ostavad, müüvad ja vahetavad.. Uus kuum trend.:kaval:

Jaan
13.02.04, 02:51
Poliitikasse ju enam raha suunata ei saa. Vaata, et võetaks niisamagi kõik ära, siis loomulikult parem ju praegu ära kulutada.

resorte
15.02.04, 19:11
Ancona 0-0 AS Roma :(

Kuradima kurat! Ei suudeta mingit tabeli punast laternat kah võita. :viha:

Õnneks mängis Milan Leccega viiki. ;)

I. Pelizzoli, T. Dellas, C. Panucci (71\' D. De Rossi), W. Samuel, J. Zebina, O. Dacourt, Emerson, F. Lima, D. Tommasi (46\' J. Carew), A. Cassano (86\' M. Delvecchio), F. Totti

Silver
15.02.04, 20:13
Ehh, kõik konkurendid vääratasid täna. Kuid mind paneb tõsiselt imestama, kuidas suutis selline meeskond nagu Ancona Romale vastu hakata:P Vahel juhtub ka imesid..

resorte
22.02.04, 19:02
Kuradi kahju et Milan eile Interit võitis, sest
Roma 6 - 0 Siena :õnnelik: :õnnelik: :õnnelik:

Antonio Cassano (20)
Antonio Cassano (25)
Alessandro Faiolhe Amantino Mancini (30)
Antonio Cassano (71)
Marco Delvecchio (82)
Francesco Totti (87)

Väljakult saadeti minema kaks meest - Roma Jonathan Zebina (48) ja Siena De Souza Texeira Juarez (76). Seda kah et Totti ei realiseerinud penaltit 56. minutil :(

I. Pelizzoli, C. Chivu (79\' M. Delvecchio), A. Mancini, C. Panucci, W. Samuel, J. Zebina, D. De Rossi (75\' D. Tommasi), Emerson, F. Lima, A. Cassano (71\' T. Dellas), F. Totti

skint
22.02.04, 19:57

Tänane mäng Perugia vastu oli siis minimaalne võit tänu Mancini 1. minutil löödud väravale. :õnnelik: Üle pika aja sai mängurõõmu tunda ka Damiano Tommasi. :)

I. Pelizzoli, T. Dellas, C. Panucci (71\' D. De Rossi), W. Samuel, J. Zebina, Emerson, F. Lima, D. Tommasi (46\' J. Carew), A. Cassano (86\' M. Delvecchio), F. Totti

Eksisin täna millegipärast siia teemasse ära, kuid iseenda suureks üllatuseks avastasin, et AS Roma näol on tegemist väga tugeva meeskonnaga. Omalaadne, aga ikkagi suurepäraselt mängiv tiim. Minu nägemuse kohaselt oleks Roma ikka Itaalia liigas teistest pikalt eest ära ja võib-olla ka viimastel aasta(kümne)tel väga palju kordi meistriks tulnud, kui nende treener oleks targem ja suvatseks ikka iga kord kõik kohad platsil ära täita, st kokku ikka 11 meest platsile panna....
Esimeses tsitaadis mainitud kohtumises näitas AS Roma üles fantastilist mängu suutes Perugia vastu 9 mehega väärt võidu saavutada. Ancona osutus juba tugevamaks vastaseks, millest sai eelnevalt aru ka Roma treener, kes saatis platsile koguni(!) 10 meest. Võiduks sellest siiski ei piisanud ning tuli leppida kahetsusväärse viigiga...
Kuna ma ei ole täpselt kursis Roma mängumeeste ja nende positsioonidega väljakul, siis võiks keegi olla nii tore ja vahendada ka muid liigasid tähelepanelikumalt jälgivatele foorumlastele, milline näeb välja AS Roma mänguskeem.... 3-3-3?? 3-4-1??
Ette tänades...

No offents, mään! Tegijail juhtub...
;)FORZA ROMA!;)

realmadridfan
23.02.04, 20:54
Originally posted by efafan

I. Pelizzoli, T. Dellas, C. Panucci (71\' D. De Rossi), W. Samuel, J. Zebina, Emerson, F. Lima, D. Tommasi (46\' J. Carew), A. Cassano (86\' M. Delvecchio), F. Totti

Eksisin täna millegipärast siia teemasse ära, kuid iseenda suureks üllatuseks avastasin, et AS Roma näol on tegemist väga tugeva meeskonnaga. Omalaadne, aga ikkagi suurepäraselt mängiv tiim. Minu nägemuse kohaselt oleks Roma ikka Itaalia liigas teistest pikalt eest ära ja võib-olla ka viimastel aasta(kümne)tel väga palju kordi meistriks tulnud, kui nende treener oleks targem ja suvatseks ikka iga kord kõik kohad platsil ära täita, st kokku ikka 11 meest platsile panna....
Esimeses tsitaadis mainitud kohtumises näitas AS Roma üles fantastilist mängu suutes Perugia vastu 9 mehega väärt võidu saavutada. Ancona osutus juba tugevamaks vastaseks, millest sai eelnevalt aru ka Roma treener, kes saatis platsile koguni(!) 10 meest. Võiduks sellest siiski ei piisanud ning tuli leppida kahetsusväärse viigiga...
Kuna ma ei ole täpselt kursis Roma mängumeeste ja nende positsioonidega väljakul, siis võiks keegi olla nii tore ja vahendada ka muid liigasid tähelepanelikumalt jälgivatele foorumlastele, milline näeb välja AS Roma mänguskeem.... 3-3-3?? 3-4-1??
Ette tänades...

No offents, mään! Tegijail juhtub...
;)FORZA ROMA!;)

Päris lahe oli seda lugeda. :)

Silver
23.02.04, 23:15
Tuli tuju midagi omapärast siia teemasse postitada.. See väike lõik meenutab eelnevaid aastaid, kui ikka tõsine sõda kahe vanameistri vahel toimus. Nüüd on vaikne periood alanud.. Imestan ise kah, et kuidas on võimalik selline asi.. Sensi ja Moggi ei sõimagi enam üksteist..:P

Dear Francesco Sensi,

I know you\'re busy thinking about all that italian football stuff, like blowing up Moggi\'s car. and everything, but I\'d just like to stop you for a second and talk to you about a little something that\'s been on my mind: peanut butter. Have you ever eaten peanut butter, Mister Sensi? Ever spread that creamy peanut buttery goodness on a slice of fresh bread and experienced the joy? Ahh. I\'ll bet you\'d like to have some right now. You\'re probably thinking about having Totti make you a peanut butter sandwich. I\'ll even go so far as to bet that little peanuts are dancing in front of your eyes and then being unmercifully smashed by big hammers. How would you like to be smashed by a big hammer, Mister Sensi? How about some Sensi- butter? Would you like creamy or crunchy, huh? Ever thought about peanut butter from a peanut\'s point of view? I didn\'t think so.

:lahe:

resorte
27.02.04, 17:21
UEFA Cup

Gaziantepspor (Tur) 1 - 0 AS Roma (Ita) :(

19\' 1 - 0 Yusuf Simsek

Sorry et nii hilja kirjutan aga ma alles avastasin selle. :oih:

Silver
27.02.04, 19:41
Mäng toimus Türgis. 1:0 on minimaalne võit. Kodupubliku ees kohtumine alles tuleb. Miks paanitsed? Favoriit on Roma. Küll loputavad kodus türklasi pika puuga.:kaval:

resorte
28.02.04, 01:03
Aga kust sa võtad et ma paanitsen :sega4: ja ega Türgist polekski tahtnud võidu või viigiga tagasi tulla sest muidu oleks peksa ka saand veel. Igaljuhul koosseis oli muidu selline:
ROMA (3-4-3):
Zotti, Dellas, Chivu, Zebina, Lima, Dacourt, De Rossi, Mancini, D\'Agostino, Delvecchio, Carew

edit: Muuseas SportNet paneb ikka hästi:
Ilma oma vigastatud kapteni Francesco Totti ja kõrgvormis oleva ründaja Antonio Cassanota mänginud roomlased peavad õnne tänama, et nii väikse kaotusega pääsesid. Teisel poolajal päästis AS Roma vaid ime, sest Samuel Johnson mängis külaliste väravahi Ivan Pelizzoli murule ning puur oli tühi. Türklaste õnnetuseks oskas Johnson lähilöögist palliga põiklatti tabada. - MUHAHAHAHA...... :D kodus kütame vastaste võrgu palle täis. ;)

resorte
29.02.04, 18:56
Parma 1 - 4 Roma (1 - 1) :õnnelik: :õnnelik:

1 - 0 Alberto Gilardino (29)
1 - 1 Antonio Cassano (44)
1 - 2 Fereira da Rosa Emerson (51)
1 - 3 Francesco Totti (69)
1 - 4 Alessandro Faiolhe Amantino Mancini (74)

I. Pelizzoli, V. Candela, T. Dellas, A. Mancini (88\' D. Tommasi), C. Panucci, W. Samuel, O. Dacourt (82\' D. De Rossi), Emerson, F. Lima, A. Cassano, F. Totti (82\' M. Delvecchio)

resorte
03.03.04, 21:32
Roma will be without injured duo Christian Chivu and Olivier Dacourt for Today\'s crucial UEFA Cup encounter against Gaziantepspor.

... ja olemegi UEFA Cup\'i 3. raundist edasi. :)

AS Roma (Ita) 2-0 Gaziantepspor (Tur) ---------------- Agg: 2-1 :)

1-0 Fereira da Rosa Emerson (22)
2-0 Antonio Cassano (42)

I. Pelizzoli, V. Candela, A. Mancini, C. Panucci, W. Samuel, J. Zebina, D. De Rossi (72\' D. Tommasi), Emerson, F. Lima, J. Carew (46\' M. Delvecchio), A. Cassano

resorte
08.03.04, 00:31
Tervelt 66 000 jalgpalli fänni nägid kuidas löödi auti Zaccheroni ja Milano Inter. :D

Roma 4-1 Inter Milan :õnnelik:

1-0 Antonio Cassano (45)
2-0 Alessandro Faiolhe Amantino Mancini (63)
2-1 Christian Vieri (73)
3-1 Francesco Totti (pen. 88)
4-1 Alessandro Faiolhe Amantino Mancini (90)

Yellow Cards: Roma 1 (Emerson) - Inter 5 (Helveg, Adani, Farinos, C. Zanetti, Vieri) :)
Red Cards: Roma 0 - Inter 1 (Cordoba) :)

I. Pelizzoli, V. Candela, A. Mancini, C. Panucci, W. Samuel, J. Zebina, O. Dacourt (76\' D. Tommasi), Emerson, F. Lima, A. Cassano, F. Totti

SoccerWorld
08.03.04, 16:04
vägev või mis? :P Cuper tagasi interisse...

resorte
10.03.04, 21:44
Viimased uudised räägivad sellest, et neljapäeval Villareali vastu läheb päris raskeks, sest pika vigastuste riviga liitus ka 20-aastane Daniele De Rossi, kus vigastatud on praegu Francesco Totti, Marco Delvecchio, Christian Chivu ja Olivier Dacourt. :( De Rossit läheb ilmselt asendama Damiano Tommasi. :doh: Muuseas Vincenzo Montella tuli äsja vigastusest välja. :)
Loodan, et seis Hispaanias jääb viiki. :prill3:

resorte
12.03.04, 16:28
Normaalne..... tegelt TÄIEGA PASK!!! :viha: :viha: :viha:

Eilsel El Madrigal nimelisel staadionil läks sitasti. See tähendab et kodus me 3:0 ära vist ikka ei tee, aga mine sa tea. Tulevik võib olla Punane või siis Kollane.
Villarreal 2 - 0 Roma

1-0 Sonny Anderson (30)
2-0 Romero Jose Mari (35)

Zotti, Dellas (86\' D\'Agostino), Mancini, Panucci, Samuel, Zebina, Emerson, Lima, Tommasi, Carew (78\' Corvia), Montella (46\' Cassano)

resorte
14.03.04, 19:09
Voilaaaa .... Võõrsil mängime me nagu sitarattad. :P
Reggina 0 - 0 AS Roma :(

Pelizzoli, Candela (66\' Montella), Chivu, Mancini, Samuel, Zebina, Dacourt, Emerson (86\' Tommasi), Lima, Cassano, Totti

malagar
18.03.04, 01:12
Lazio võitis Coppa Italia esimeses kohtumises Juvet 2-0

2 hiilgavat väravalt Stefano Fiorelt , kes jälle säras meeletult.
See mees on praegu küll üks parimaid poolkaitsjaid Itaalias .

resorte
22.03.04, 00:15
Nonii-nonii-nonii
Lazio - Roma mäng on peatatud kuna fännide seas tekkisid rahutused ja hetkeseis oli tol hetkel 0:0.
edit: EuroSportNews\'i pealt nägin et enne mängu olevat üks noor fänn surma saanud. :kurb9: Mäng peatati siis sellepärast et fännid hakkasid väljakule viskama neid tossavaid rakkette ja mingi fänn isegi jõudis väljakule pääseda, kel oli mingi silt käes, kus oli kirjas et Itaalia politsei ajas ühe noore AS Roma fänni alla, muidugi Itaalia politsei eitas seda täielikult.

fitti
24.03.04, 00:45
saladuslikud lood selle ärajäetud mängu ümber, räägib guardian (http://football.guardian.co.uk/continental/story/0,8018,1176010,00.html). fitti on piisavalt loll, et mitte aru saada, kellele see väidetavalt plaanitud lööming (lazio ja roma fännid koos sealjuures, kujutad sa ette) kasulik oli.