320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Miks toetad just enda lemmikklubi?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Miks toetad just enda lemmikklubi?

    Miks valisid lemmikklubiks just selle klubi, keda sa praegu toetad?
    Lemmikklubi väljakujunemisest, arutleme, põhjendame, jne.

    Enda praeguse lemmikklubi ehk Lyoni valisin ma isiklikult üpris lihtsal põhjusel: Lyon on noorte mängijatega klubi, neil on suurepärane noortesüsteem ja meeskonna tuumiku moodustavad paljud Lyonis üles kasvatatud mängijad. See kõik muudab selle klubi minu jaoks sümpaatseks.

    #2
    Algselt postitas Koopia Vaata postitust
    Miks valisid lemmikklubiks just selle klubi, keda sa praegu toetad?
    Lemmikklubi väljakujunemisest, arutleme, põhjendame, jne.

    Enda praeguse lemmikklubi ehk Lyoni valisin ma isiklikult üpris lihtsal põhjusel: Lyon on noorte mängijatega klubi, neil on suurepärane noortesüsteem ja meeskonna tuumiku moodustavad paljud Lyonis üles kasvatatud mängijad. See kõik muudab selle klubi minu jaoks sümpaatseks.
    Kui nüüd teravat panna siis selliseid klubisid on ju veel....Flora näiteks
    Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

    Kommentaar


      #3
      Algselt postitas Jeti88 Vaata postitust
      Kui nüüd teravat panna siis selliseid klubisid on ju veel....Flora näiteks
      No mingi klubi peab ju suurimaks lemmikuks välja valima. Põhjuseks võib veel tuua mu seotuse Prantsusmaaga.

      Kommentaar


        #4
        Mulle meeldivad kõik meeskonnad kes minu poolt panustatud spreadi täis teevad.

        Viimasel ajal on sümpaatia kasvanud MLS-i meeskondade vastu, ning Boliiva ja Tšiili. Seal lüüakse sitaks väravaid! Ei ole mingit tiki-taka pullikakat või siis umbkaitses istumist. Sirgjooneline ründemäng from the first till the last minute. Jag gillar! Mucho! Si!

        Kommentaar


          #5
          Unustasin lisada, et Inglismaalt on sel hooajal Manchester City kahtlemata suur lemmik. Hispaaniast Barca ja Saksamaalt Bayern.

          Kommentaar


            #6
            8 aastasena küsisin vanematelt, mis kõige vingem klubi on. Olevat Manchester United. Järgmised 15 aastat oli mõnus laineharjal olla ningn üüdseks liiga palju panustanud, et quittida. Täpselt sama f1 ja schumacher ning tennis ja Agassiga. Siis tuli Federer ning ta oli ka awesome. Ja siis Nadal, aga ta oli full pede, sest võitis Federeri.

            8 aastane naise vend rääkis kunagi, et messi on parim. Paar korda mainisin, et CR7 4 life ning barca fännid on sellised, kellele meeldivad tüdrukute asemel poisid. Viimased 3 aasta jooksul barcast enam räägitud ei ole.

            Nii see eluke veereb siin perifeerias.

            Kommentaar


              #7
              Jäi silma nende hea voolav mängu stiil ja kuidas suudeti isegi kehval ajal oma tulemus ära teha. Eelkõige sealt sai kõik alguse nii 97-98 aastal.

              Kommentaar


                #8
                Sarnasele küsimusele olen siin foorumis kunagi juba vastanud, mingi sarnane teema oli. Aga aasta oli siis 1992 kui nägin läbi Soome TV oma elu esimest Meistrite Liiga (siis oli vist teise nimega veel) finaali, kus FC Barcelona võitis Sampdoriat.
                ALates sellest olen fänn olnud, alates 93ndast aastast on ka suur antipaatia Itaalia jalgpalli ja eriti AC Milani vastu, suht ilmselgetel põhjustel.
                Umbes samal ajal hakkasin jälgima ka Premier League'i, mida minu arust ka vist Soome mingi kanal üle kandis? Kuna koolis sellel ajal oli umbes 90% kõik ManU fännid, siis mulle kuidagi hakkas see vastu ja pigem oli anti-ManU, see suhtumine on suht tänapäevani kestnud. Ühel hetkel hakkasid Londoni klubid Arsenal ja Tottenham nati rohkem meeldima ja kuigi Eesti Arsenali fännid on minu toetust sellele klubile kõvasti kahandanud, siis Spursi tegemisi jälgin senimaani.
                Rohkem väga palju eelistusi pole olnud, eks need klubid, kus eestlased on mänginud ja ka rohkem tähelepanu saanud, Augsburg hetkel näiteks, ja Derby varasemalt jne.

                Kommentaar


                  #9
                  Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
                  alates 93ndast aastast on ka suur antipaatia Itaalia jalgpalli ja eriti AC Milani vastu, suht ilmselgetel põhjustel.
                  üheksakümne neljandast?
                  jokers to the right
                  clowns to the left of me

                  Kommentaar


                    #10
                    Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                    üheksakümne neljandast?
                    jah

                    Kommentaar


                      #11
                      Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
                      Sarnasele küsimusele olen siin foorumis kunagi juba vastanud, mingi sarnane teema oli. Aga aasta oli siis 1992 kui nägin läbi Soome TV oma elu esimest Meistrite Liiga (siis oli vist teise nimega veel) finaali, kus FC Barcelona võitis Sampdoriat.
                      ALates sellest olen fänn olnud, alates 93ndast aastast on ka suur antipaatia Itaalia jalgpalli ja eriti AC Milani vastu, suht ilmselgetel põhjustel.
                      Umbes samal ajal hakkasin jälgima ka Premier League'i, mida minu arust ka vist Soome mingi kanal üle kandis? Kuna koolis sellel ajal oli umbes 90% kõik ManU fännid, siis mulle kuidagi hakkas see vastu ja pigem oli anti-ManU, see suhtumine on suht tänapäevani kestnud. Ühel hetkel hakkasid Londoni klubid Arsenal ja Tottenham nati rohkem meeldima ja kuigi Eesti Arsenali fännid on minu toetust sellele klubile kõvasti kahandanud, siis Spursi tegemisi jälgin senimaani.
                      Rohkem väga palju eelistusi pole olnud, eks need klubid, kus eestlased on mänginud ja ka rohkem tähelepanu saanud, Augsburg hetkel näiteks, ja Derby varasemalt jne.
                      See Koemani litakas....Teame. Siis oli ju võimalus "oma klubi" tulemusi vaid spordilehe viimaselt küljelt jälgida.
                      "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                      Kommentaar


                        #12
                        Mina pole ühegi meeskonna fänn ja ausalt öeldes pole kunagi aru saanud, kuidas ma saaksingi olla mingi välismaise satsi fänn, kui mul just selle linna või klubiga mingit erilist seost ei ole - näiteks, et olen seal linnas aastaid elanud vms. Sest mängijad võivad ju meeldida aga kui nad mõne aasta pärast läinud on ja nende asemel on mingid ebameeldivamad tüübid, siis miks ma peaksin sama klubi edasi fännama? Lihtsalt inertsist ei näe nagu mõtet.

                        Ise olin lapsena AC Milani (van Basten, Gullit) ja hiljem ManU (Cantona, Schmeichel, noored Beckham, Giggs, Scholes jt)) tuline poolehoidja aga kui lemmikmängijad sealt pudenema hakkasid, ei näinud enam põhjust kaasa elada.

                        Kommentaar


                          #13
                          Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
                          Umbes samal ajal hakkasin jälgima ka Premier League'i, mida minu arust ka vist Soome mingi kanal üle kandis? Kuna koolis sellel ajal oli umbes 90% kõik ManU fännid, siis mulle kuidagi hakkas see vastu ja pigem oli anti-ManU, see suhtumine on suht tänapäevani kestnud. Ühel hetkel hakkasid Londoni klubid Arsenal ja Tottenham nati rohkem meeldima ja kuigi Eesti Arsenali fännid on minu toetust sellele klubile kõvasti kahandanud, siis Spursi tegemisi jälgin senimaani.
                          .
                          See "kõik koolikaaslased olid ManU poolt" on ilmselt üleüldine 90-ndate lõpuosa trauma. Siis tundus isegi Real Madrid väike ja nummi nendega võrreldes. Huvitav, kas praegused koolinoored on kõik valdavalt Barcelona poolt?

                          Kommentaar


                            #14
                            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                            See "kõik koolikaaslased olid ManU poolt" on ilmselt üleüldine 90-ndate lõpuosa trauma. Siis tundus isegi Real Madrid väike ja nummi nendega võrreldes. Huvitav, kas praegused koolinoored on kõik valdavalt Barcelona poolt?
                            Äkki on tänapäeval Bayern moes? Aga ilmselt ei, sakslastel pole sellist glamuuri.
                            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                            Kommentaar


                              #15
                              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                              See "kõik koolikaaslased olid ManU poolt" on ilmselt üleüldine 90-ndate lõpuosa trauma. Siis tundus isegi Real Madrid väike ja nummi nendega võrreldes. Huvitav, kas praegused koolinoored on kõik valdavalt Barcelona poolt?
                              Usun jah, et eks nad Messi või Ronaldo fännid enamjaolt ole.

                              Kommentaar

                              Working...
                              X