PDA

View Full Version : Hiiu staadion

Elvis
26.07.02, 03:49
Käisin seda uut Hiiu staadionit proovimas (kuntstmuruga) ja kiituseks tuleb öelda, et päris hea staadion on. Esiteks on sissepääs aint 6 eeku ja sellega saad olla seal terve päev (õhtul on seal mõned trennid) seal on kokku 2 suurt väravat ja külgedel 4 väiksemat. Pole ka seda karta, et seal palju rahvast on sest ma olin täna kella kolme paiku seal täiesti üksi.

sicmic
26.07.02, 04:19
no tavaliselt seal mõned inimesed siiski on...trennid on mõnipäev ka keskpäeval seal...(see graafik peaks selle \"maja\" küljes üleval olema) staadion ise täitsa korralik :)

gratos
26.07.02, 15:02
ka õismäele ehitati kaks uut kunstmuruga staadionit, sissepääs täitsa tasuta(ei tea kui kauaks), seal 2 suurt ja neli väikest väravat. Kuid mängida saab alles u. 23.00 kuna staadion on päeviti ülerahvastatud

Thomas
26.07.02, 16:52
Originally posted by gratos

ka õismäele ehitati kaks uut kunstmuruga staadionit, sissepääs täitsa tasuta(ei tea kui kauaks), seal 2 suurt ja neli väikest väravat. Kuid mängida saab alles u. 23.00 kuna staadion on päeviti ülerahvastatud

Kus see staadion seal Õismeel veel on? Pole mitte näinud

gratos
26.07.02, 18:09
Lausa kaks uut staadionit, üks ühel teine teisel pool tiiki.
Koolide vahel

Väravavaht
26.07.02, 21:56
mUidex seal valges koolis käin mina ja seda staadionit ehitati terve klassi. Nyyd on lõpuks ka normaalne