320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Hiiu staadion

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Hiiu staadion

    Käisin seda uut Hiiu staadionit proovimas (kuntstmuruga) ja kiituseks tuleb öelda, et päris hea staadion on. Esiteks on sissepääs aint 6 eeku ja sellega saad olla seal terve päev (õhtul on seal mõned trennid) seal on kokku 2 suurt väravat ja külgedel 4 väiksemat. Pole ka seda karta, et seal palju rahvast on sest ma olin täna kella kolme paiku seal täiesti üksi.

    #2
    Replying to Topic \'Hiiu staadion\'

    no tavaliselt seal mõned inimesed siiski on...trennid on mõnipäev ka keskpäeval seal...(see graafik peaks selle \"maja\" küljes üleval olema) staadion ise täitsa korralik
    Which ship has never docked at Liverpool?
    The Premiership.

    "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

    Kommentaar


      #3
      Replying to Topic \'Hiiu staadion\'

      ka õismäele ehitati kaks uut kunstmuruga staadionit, sissepääs täitsa tasuta(ei tea kui kauaks), seal 2 suurt ja neli väikest väravat. Kuid mängida saab alles u. 23.00 kuna staadion on päeviti ülerahvastatud

      Kommentaar


        #4
        Replying to Topic \'Hiiu staadion\'

        Originally posted by gratos


        ka õismäele ehitati kaks uut kunstmuruga staadionit, sissepääs täitsa tasuta(ei tea kui kauaks), seal 2 suurt ja neli väikest väravat. Kuid mängida saab alles u. 23.00 kuna staadion on päeviti ülerahvastatud
        Kus see staadion seal Õismeel veel on? Pole mitte näinud

        Kommentaar


          #5
          Replying to Topic \'Hiiu staadion\'

          Lausa kaks uut staadionit, üks ühel teine teisel pool tiiki.
          Koolide vahel

          Kommentaar


            #6
            Replying to Topic \'Hiiu staadion\'

            mUidex seal valges koolis käin mina ja seda staadionit ehitati terve klassi. Nyyd on lõpuks ka normaalne
            et temas tmingid man of the matchi küll ei tehta sellepärast,sest kui aus olla ega ta ju midagi väga erilist seal ei teinud,viis aint portugali poolfinaali

            Kommentaar

            Working...
            X