PDA

View Full Version : RTL-i mäng team-schumacher-ski-allstars

Swifty2002
26.07.02, 17:20
Schumacher ja Alonso ju täitsa head jalgpallurid.Väga hästi mängisid kokku
ski-allstars oli mõttetu nimi Hannavald ja Schmitt nüüd küll mängida ei osanud nii peenikesed nüüd ka mängima ei peaks.ski allstarsidel olid ju kõik vanad saksa koondise mängijad treenergi oli ju Mattheus
Tulemus 3-3 nüüd küll mängupilti ei väärinud Team-Schumacher oleks pidanud võitma

dieter
26.07.02, 17:30
Swifty, sa natuke asjadega puntras.
Ski-teamis Schmitt ja Hannawald üldse ei mänginud, nad olid vigastatuna platsi kõrval (kuigi pidanuks mängima). Ja 3:3 lõppes I poolaeg, kogu mäng 8:8 ja pärast löödi penalte ka veel 5:5.
Ja Matthäus mängis veel teise poolaja F1-meeste teamis, kus muideks ka Dirk Nowitzky platsil oli.

Ja sellistes mängudes tihtipeale võidule ei mängitagi. Ei usu, et Andreas Köpke nüüd Winter-mängijate väravas nii kehv oli, et endale 8 väravat lüüa lasi, st normaalses vormis (või minu arvates ka ilma vormita) Köpke seda ju ei teeks.

Swifty2002
27.07.02, 01:58
Kahjuks ma ei oska jah nii hästi saksa keelt ja ei saanud aru et see oli I poolaeg mida nägin ja palun näita kohta kus ma väitsin et schmitt ja hannawald mängisid

airmike
27.07.02, 15:04
Schumi üllatas tõesti positiivselt,aga tundus,et ta proovis ikka liiga palju...

resorte
07.08.02, 18:25
See mäng pidigi viiki jääma, sest muidu poleks see heategevusmäng;) :) :õnnelik:

dieter
07.08.02, 18:54
Swifty - tahtsid näha kohta, kus sa väitsid et Schmitt ja Hannawald mängisid. Aga palun

Originally posted by Swifty2002

Hannavald ja Schmitt nüüd küll mängida ei osanud nii peenikesed nüüd ka mängima ei peaks. ski allstarsidel olid ju kõik vanad saksa koondise mängijad treenergi oli ju Mattheus
Tulemus 3-3 nüüd küll mängupilti ei väärinud Team-Schumacher oleks pidanud võitma

Oll
10.08.02, 16:00
Originally posted by Totti

See mäng pidigi viiki jääma, sest muidu poleks see hea tegevus mäng;) :) :õnnelik:

Ei tea ,kas ikka pidi ,kuid heategevusmängul arvatavasti kõige õilsam ja kõiki rahuldav tulemus.Tuldi ju staare vaatama ja raha \"annetama\" mitte nägema mingit tõsist vutilahingut.