320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Korvpalli treening

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Korvpalli treening

    Huvitab, et kui palju siit foorumist ise korvpalliga tegelevad ja millised suhted selle alaga on üldse.
    Ise tegelen kõiksuguse spordiga, kuid kossu on saadud pikemat aega ja korralikumalt tehtud.
    Trennis käidud ja klubis mängitud väiksel viisil ent vanuse ja ülikooliga jäi selle aasta algusest katki kuidagi.
    Oleks huvitatud mingi pundi kokku ajamisest, kellega vabal ajal koos treenida ja palli põrgatada, endal siin palluritest puudujääk.
    Vahepeal lõi pirni põlema, et äkki saaks 3.liigat alustada, kui asi korralikult jooksma saada.
    Kui keegi on huvitatud, et võiks nagu ja ise kuskil klubis ei põrgata muidugi, siis võiks nagu kokku saada.

    Ise asun Tartus
    Mingil kuninglikul tasemel oskusi ei oota, rohkem nagu oma lõbuks võiks asja korraldada

    #2
    Ma olen ka ikka mõelnud, et päris tore oleks nädalas kord või kaks käia kuskil palli põrgatamas. Tavaliselt see ainult mõttega ka päädib. Ehk siis oleks potentsiaalne huviline.

    Kommentaar


      #3
      Tartusse detsembris saali aega adekvaatse hinnaga saada on ikka ülikeeruline, kui mitte võimatu. Saali aegade bronniga võiks/peaks alustama kuskil juulis, augustis. Kuigi isegi siis võid pika ninaga jääda, sest osad kohad võivad oodata nö ´´püsiklientide´´ otsuseid.

      Otsustasi ise ka paar kuud tagasi uuesti palli põrgatama hakata. Nüüd kolmandat nädalat hüppeliiges kipsis. Korvpall on saatanast
      varupallivarupumpaja

      Kommentaar


        #4
        Olen kursis jah nende saali saamistega.
        Samas koolisaalid, kus ise põrgatanud võib saada soodsalt.
        Tartus kuidagi korvpalli ei promota ka enda arust, noorteliigas ainuke Salva Rock ja Erkmaa rassib.
        Ülejäänud moodustavad hobipallurid ja 3.liiga.

        Kommentaar


          #5
          Trenni tegemiseks/niisama patsutamiseks on saale piisavalt ja hind okei, aga täismõõtmetega saale (võistluste korraldamiseks) saab ühekäe sõrmedel kokku lugeda ja vot seal peab küll mitu kuud ette bronnima. (Nähtud, proovitud, tehtud).

          Kommentaar


            #6
            Selline asi nagu III liiga on olemas? See mingi Tartumaa enda värk või mis?
            Küsimus siis sellest, et Eesti Korvpalliliidu kaudu on minu teada siiski võimalik mängida Meistriliigat, Esiliigat ja Teist liigat. Väidet tõendas ka kiire vaade siia - http://www.basket.ee/et/meeste-amatoorliigad.
            Kolmandat liigat pole ~5 aastat enam eksisteerinud kuna paljud madalamate liigade satsid hakkasid mingeid kohalike võistlusi pigem mängima (a la Kossuliiga) ning enam ei jätkunud võistkondi et korralik võistlus seal püsti panna.

            Kommentaar


              #7
              Tartu kohalik MV jah.

              Eesti vahelist liigat mingil algajatel*amatööridel minu silmis mõttetu mängida. Kallis + ajakulukas.

              Kommentaar

              Working...
              X