320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti koondise 10 aastat

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Eesti koondise 10 aastat

    Ostsin endale selle laupäeva hommikul Viljandi Folgi pohmaka peale ära ning nii palju kui uurinud olen, tundub päris hea raamat olema. Vähemalt on kõik mängud ühte teosesse kokku võetud. Kuna lugenud pole, siis ei tea öelda, kas on ka neutraalne lugu, kuid kuna silma jäid nii tsitaadid kui ma muud väljavõtted, siis on Olev Reim kirjutamisel vist ikka ajalehtede sisule toetunud - iseenesest hea.

    Kui lähemalt lugeda saan, siis kirjutab arvatavasti pikemalt kah.

    Samas ei saa jätta mainimata, et jubedalt pakuks huvi ka eelmise Eesti perioodi kajastav kirjandus ning NSVL aegade oma samuti.uid neid raamatuid vist ei ilmugi iial.
    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

    #2
    Replying to Topic \'Eesti koondise 10 aastat\'

    Martin, aga on ju olemas selline raamat nagu \"Jalgpall. Minevikust tänapäevani\", koostanud Lembit Koik. See tänapäev on küll 1966. aasta, sest raamat ise on välja antud 1970.a. Aga Eesti jalgpallist 1900-1966 on seal peaaegu 200 lk. juttu. Lisaks veel muu maailma jalgpall ja palju pilte.
    Uhke esimene Borussia Dortmundi avatari omanik

    Kommentaar


      #3
      Replying to Topic \'Eesti koondise 10 aastat\'

      Originally posted by Martin


      Ostsin endale selle laupäeva hommikul Viljandi Folgi pohmaka peale ära ning nii palju kui uurinud olen, tundub päris hea raamat olema. Vähemalt on kõik mängud ühte teosesse kokku võetud. Kuna lugenud pole, siis ei tea öelda, kas on ka neutraalne lugu, kuid kuna silma jäid nii tsitaadid kui ma muud väljavõtted, siis on Olev Reim kirjutamisel vist ikka ajalehtede sisule toetunud - iseenesest hea.

      Kui lähemalt lugeda saan, siis kirjutab arvatavasti pikemalt kah.

      Samas ei saa jätta mainimata, et jubedalt pakuks huvi ka eelmise Eesti perioodi kajastav kirjandus ning NSVL aegade oma samuti.uid neid raamatuid vist ei ilmugi iial.
      Nägin ka Arterist suureks üllatuseks ja rõõmupahvakaks selle raamatu ülevaadet. Loodetavasti siin Saaremaa kolkas seda ka juba olemas on.
      \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

      Kommentaar


        #4
        Replying to Topic \'Eesti koondise 10 aastat\'

        Loen parasjagu mainitud raamatut, olen 1996. aasta juures ning tuleb öelda, et Olev Reim on meie elu kirja pannud. Kuigi otseselt fännidest on väga vähe.

        Tore raamat, ainult piinlikkust tekitavad vahetevahel Olev Reimi laused a la: \"Martin Reim oli jälle meeskonna parim\" jms. Reim on olnud väga hea mängija (ja on hea ka praegu), aga kas niipalju koondisekaaslastest parem? Pildid lappasin enne lugemist läbi: raamatu lõpuosas on foto Hollandi jalgpallifännidest ning all tekst: \"Venemaa toetajad\" (või midagi sarnast)! Tase!

        Muudest Eesti jalgpalli käsitlevatest jalgpalliraamatutest rääkides: Lõvide lugu, 20 aastat Eesti jalgpalli (eestiaegne broshüür). Tiit Lääne plaanis kunagi ennesõjaaegse jalgpalli raamatut välja anda, aga see jäi raha taha.
        poborsky@jalgpallihaigla.ee

        Kommentaar


          #5
          Replying to Topic \'Eesti koondise 10 aastat\'

          Huvitav miks Martinil selline huvitav allkiri on, kus ta mind kallistada ja õlle juua tahab??
          Ise ma küll ei tea et oleks selle millegagi ära teenind ja ega ma MArtinit ka ei tunne...
          Antz (FCF)

          Kommentaar


            #6
            Replying to Topic \'Eesti koondise 10 aastat\'

            Originally posted by Antz


            Huvitav miks Martinil selline huvitav allkiri on, kus ta mind kallistada ja õlle juua tahab??
            Ise ma küll ei tea et oleks selle millegagi ära teenind ja ega ma MArtinit ka ei tunne...
            sa vaata off-topicu all teemat- heikireb ja tema tegemised. saad targemaks.
            Supplies!

            Kommentaar


              #7
              Replying to Topic \'Eesti koondise 10 aastat\'

              Et palju siis antud üllitis ka maksab?

              Kommentaar


                #8
                Replying to Topic \'Eesti koondise 10 aastat\'

                Originally posted by SundanceKid


                Et palju siis antud üllitis ka maksab?
                Kaua Sa ise otsimisele aega kulutasid?

                Natuke viitsimist ja apollo.ee lehel on see raamat esilehel

                Viitsimist :-)

                Kommentaar


                  #9
                  Replying to Topic \'Eesti koondise 10 aastat\'

                  Vabandust, et küsisin.

                  Kommentaar


                    #10
                    Replying to Topic \'Eesti koondise 10 aastat\'

                    Lugenud selle topicu riplaisid tõttasin kohe raamatupoodi vaatama kas teos on juba müügil. Oli,sirvisin natuke aega.Suurem osa piltidest on varem avaldamata,palju on koondise pilte.Sisuga pole jõudnud tutvuda.Futbolofiili riiul saab peagi tublit täiendust.P.S. I like my football with sugar and cream.
                    name of the game- FOOTBALL

                    Kommentaar


                      #11
                      Replying to Topic \'Eesti koondise 10 aastat\'

                      Ostsin ka eila ära, väga huvitav raamat. Kõigile, kellele see raamat meeldib, soovitan lugeda ka selle \"esimest osa\" ehk Lõvide Lugu.
                      \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

                      Kommentaar


                        #12
                        Replying to Topic \'Eesti koondise 10 aastat\'

                        Seda et...
                        Raamatu idee on väga hea ja selliseid raamatuid on kindlasti vaja, aga...

                        Minu arust pole see raaamat ei liha ega kala nagu öeldakse. Ühest küljest võiks seal olla rohkem statistikat, kõik mängud kronoloogilises järjekorras. Praegu on põhirõhk valiksarjamängudel ja sõprusmänge on kirjeldatud ainult põgusalt, mõnede kohta pole midagi öeldud.
                        Teisest küljest kui O.R. tahtiski näidata koondise arengut 10 aasta jooksul, siis ka siin jääb minu arust natuke väheseks. Võiks olla rohkem kommentaare, intervjuusid...

                        Aga muidu pole viga midagi, täitsa pandav...

                        gaskoff (kirjanduse hinne lõputunnistusel 3)

                        Kommentaar


                          #13
                          Replying to Topic \'Eesti koondise 10 aastat\'

                          Tutvusin raamatu sisuga.Kuni 1999 aastani on mängijatele punktid pandud 3-10 palli süsteemis(punktibörs),mis annab hea ülevaate,siis pandakse punkte nagu koolis 1-5( Õhtuleht),paar korda annavad punkte ka Postimees ja jälle punktibörs.Nagu eesti jalgpalliklubid,kes kaovad,misjärel uued tekivad.Eesti arengut vaadates on see loomulik,küll traditsioonid ka välja arenevad.
                          name of the game- FOOTBALL

                          Kommentaar


                            #14
                            Replying to Topic \'Eesti koondise 10 aastat\'

                            Lugesin läbi ja olen rahul. Ainult Kohtla-Järve Eesti-Moldova mäng on Olev Reimil täitsa kahe silma vahele jäänud. Kas keegi on veel puussepanekuid märganud?
                            poborsky@jalgpallihaigla.ee

                            Kommentaar


                              #15
                              Replying to Topic \'Eesti koondise 10 aastat\'

                              Originally posted by Poborsky


                              Lugesin läbi ja olen rahul. Ainult Kohtla-Järve Eesti-Moldova mäng on Olev Reimil täitsa kahe silma vahele jäänud. Kas keegi on veel puussepanekuid märganud?
                              lk 48 Slo-Est mäng oli 3:0 Sloveenia kasuks mitte Eesti kasuks!!
                              lk 89 MM valikturniiride mängud ei olnud Leedu-Eesti ja Läti-Eesti.Need olid Balti turniiri mängud!!
                              lk180-181 Moldova-Eesti ja Eesti-Soome ei olnud MM valikturniiri mängud vaid sõpruskohtumised.
                              Samas-peatreeneritena tegutsesid 2002.a. MM-valikturniiri ajal Tarmo Rüütli ja Arno Pjipers.
                              lk206ja 207-2004.a. EM-sarja valikturniiri mängude hulka ei kuulunud Eesti-Saudi Araabia ja Eesti-Venemaa.Tegu oli sõprus kohtumistega.


                              NB. Tegemist on möödapanekutega SISUKORRAS!!
                              Fc Uuemõisa

                              Kommentaar

                              Working...
                              X