PDA

View Full Version : Soccerneti Rahvuste Karikas

Leheküljed : 1 2 [3]

count
31.10.16, 16:53
Ma ei usu, et tennise peale panustamine 1.8 koefitsiendi ringis tulemuslikum on kui jalka peale panustamine. Ainuke argument on hõre valik, samas jalka mängu peale saab panna kõvasti rohkem erinevaid panuseid kui tennise mängu peale. Udinese - Torino kohtumise peale saab bet365-s panna 109 erinevat panust, kuid Benoit Paire vs Paolo Lorenzi peale vaid 13. Jalkas on nurgalöögid, kaardid, väravad, poolaeg, o/u ja asian handicapid. Tennises on vaid handicap, o/u ja 1x2 millega saab 1.8 panuseid teha.

Nagu ma päris pikalt juba kirjutasin, siis on ikka suur vahe, kas panustad 1-2 süsteemis 50-50 peale, või 1x2 süsteemis 33% peale. Kui Benot Paire ja Lorenzi mängus on võimalik tulemus võit (50% eksimisruumi), siis jalgpallis on ka viik(66% eksimisruumi), mis oluliselt muudab kogu süsteemi, mida kirjeldasin ka eelmises postis. Lisaks need over/under poolajad jne on enamustes mängudes ikka väga suurelt loto, harva on millegist loogilisest kinni hakata. Tennis on individuaalne sport ja mängija vormist-tujudest on võimalik järeldusi ja ennustusi teha palju lihtsamini kui kogu meeskonnast - VARIATSIOON on räigelt erinev ja võimatu on kõikide mängijate tujusid hinnata. Tennises on teada et ühel tädil on päevad, siis vastasel on suur eelis. Jalgpallis ei tee sa selle infoga midagi, sest pead arvestama veel 20 tüübiga. Asian handicapid lugesid sel turniiril kui valesti läinud panused, niiet neid polnud võimalik ega mõtet kasutada.

j6u1uv4n4
31.10.16, 17:22
Asian handicapid lugesid sel turniiril kui valesti läinud panused, niiet neid polnud võimalik ega mõtet kasutada.

Äkki nende kasutamine oleks lahendus teie probleemile?

Väravavaht
31.10.16, 18:20
Muu spordi asemele muu jalgpall ja korras...

telekavaataja
01.11.16, 11:57
Niisiis, arvamused loetud. Mingit asjalikku ettepanekut ma siiski ei näinud ja ilmselt on keeruline midagi välja pakkuda seoses tennise ja muu spordi temaatikaga.

Fakt on see, et tennises on ühel päeval rohkem mänge valikus, kui kõikidel liigadel kokku. Ehk siis valik on ebaproportsionaalselt suur.

Fakt on ka see, et hetkel said meil tiimid vaevu kokku. Pakun, et kui ikkagi oma valiku selgituse kohustuslikuks teha, siis on veel raskem kedagi leida (suure löögi all on siis Muud Liigad, Hispaania ja Inglismaa).

Ehk siis küsimus on esialgu, kas jätkata ja edasi on kuidas jätkata. Kui 6 tiimi saaks täis jalgpalliga (Prantsusmaa saaks ka 2 inimest kätte), siis minu poolest võiks muu sport ka välja jääda. Samas Selle turniiri jooksul oli Muu Sport ja Itaalia need tiimid, kes täitsid selle turniiri eesmärki 100%liselt.

telekavaataja
31.01.17, 10:09
Nii, mõte on märtsis proovida ka rahvuste karikat uuesti käima panna. Selleks oleks mul vaja:
1. 2 võistlejat, kes esindaksid:
a) Inglismaa jalgpalli
b) Itaalia jalgpalli
c) Saksamaa jalgpalli
d) Hispaania jalgpalli
e) Prantsuse jalgpalli
f) Muud liigasid
g) Muud sporti
h) Eesti jalgpalli

2. Need 2 võistlejat peavad tegema:
a) 1 panuse nädalas
b) panuse koefitsient oleks vähemalt 1,8
c) panus peaks tulema vastavast liigast/ spordist, mida võistleja esindab
d) panus PEAB olema argumenteeritud

Ehk siis nendest, kes tõepoolest enda ülesandega iganädalaselt hakkama said olid minu mäletamist mööda (vabandan, kui kellelegi haiget teen): eika, count, telekavaataja, M6mmik, j6u1uv4n4, Väravavaht. Kas need isikud on nõus jätkama?

Ning küsimus laiale publikule, kas keegi tahab osa võtta mingit tiimi esindades, et punktis 2 esitatud nõuded oleksid täidetud. Korra nädalas peab osavõtja natuke ragistama ja natuke ka kirjutama. Muidugi eriti äge oleks ka siis, kui võistlejatel oleks mingi side ka antud liigadega. Näiteks mina esindaks hea meelega Muud Liigasid ja Venemaad.

QRkood
31.01.17, 11:42
Mina oleks isiklikult väga huvitatud. Minu eelistus oleks järgmine
1) Inglise jalgpall - vaatan kõige rohkem, nii öelda võibolla kõige kodusem selles. Oleks huvitav väljakutse.
2) Muud liigad - Panused põhinevad puhtalt statistikale. Igapäevaselt panustan vist selles teemas kõige rohkem.
3)Saksamaa, Hispaania, Prantsusmaa, Itaalia - Antud liigade puhul jälgin pigem meistriliigade tegemisi.
4) Muud sporti - minu panustesse eksivad ka vahest ära erinevad Korvpalli mängud, kuigi see aasta mitte kõige õnnestunumalt.
5)Eesti jalgpall - Jälgin, vaatan, käin kohal, kuid siiski panustamis kogemus selles peaaegu, et puudub.

Saan aru, et vanad tegijad jagavad kõige pealt kohad, kuid kui peaks jääma kohti olen hea meelega osaline. Ülal toodud eelistuse panin lihtsalt informatsiooni mõttes kaasa, ühtegi teemat ei välistaks.

lauri432
31.01.17, 11:42
aiai mulle tehti haiget...osaleks taas vahet pole kus liigas

karl54
31.01.17, 17:18
Kas tennis ja korvpall nt eraldi ei võiks olla, nba veel märtsis põnev ja osaleks ka, kõik jalkaliigad sobiks ka mulle, aga nendes palju osalejaid juba, ehk kui kohti kuskil üle siis vabalt olemas.

Veelgi põnevam oleks kui muu korvpall ja nba oleks ka veel eraldi, nt Eesti kossus siin mitu eksperti ja euroopa kossu kohta ka ilmselt on teadmisi inimestel.

Oleks rohkem võistkondi ja rohkem põnevust.

telekavaataja
31.01.17, 17:20
No võiks ka eraldi olla jah. Lihtsalt see turniir võib kesta kuni maini (olenevalt kui hästi tiimil läheb). Ehk siis tuleks arvestada siiski, et märts-aprill korra nädalas peab mingi panuse leidma.

karl54
31.01.17, 17:30
No võiks ka eraldi olla jah. Lihtsalt see turniir võib kesta kuni maini (olenevalt kui hästi tiimil läheb). Ehk siis tuleks arvestada siiski, et märts-aprill korra nädalas peab mingi panuse leidma.

Väga hea.

Ehk siis, kes tahab minuga nba panuseid teha? ja kas oleks kaks inimest kes teeks muud korvpalli, kui mitte võib nba ja kossu ühendada.

telekavaataja
31.01.17, 17:31
Ma panen praegu võistkondade listi:

1. Inglismaa- QRKood,...
2. Itaalia- (eika, count)
3. Hispaania- lauri432,...
4. Saksamaa- (Väravavaht, Delfino)
5. Prantsusmaa- ...,...
6. Muud liigad-telekavaataja,...
7. Eesti liiga- (-RoMaRio, mazz)
8. tennis- (j6u1uv4n4, M6mmik)
9. korvpall- karl54, .....

Ehk siis sulgudes on need, kellelt ma ootan lähinädala jooksul kinnitust, kas nad oleks nõus ka sel turniiril jätkama. 3 punktiga on märgitud vabad kohad. Need, kes eelnevalt on osalenud ja ma ei pannud neid kirja, siis teil ei ole keelatud osaleda, aga oleks vaja panusevalikul rohkem argumenteerida.

-RoMaRiO-
31.01.17, 17:39
Kuna tulemas on ka SBT ja kavatsen jätkata ka oma blogis, siis mu jaoks läheks veidi kirjuks ning tõele au andes ilmselt ka panuste kopeerimiseks. Ehk kui keegi soovib Eesti liiga kohta sõna sekka öelda, siis ma olen nõus oma koha loovutama. Kui ei peaks kedagi leiduma, siis võin varuvariandina kaasa lüüa.

Lauriisimo
31.01.17, 17:44
Liituksin seekord korvpalli võistkonnaga.

Svenniid
31.01.17, 17:47
Kui vaja võin tennises varumees olla.

Delfino
31.01.17, 18:25
Kui on uusi osalejaid Saksamaa panuste osas, siis ma kohta kinni ei hoia, kuid vajadusel osalen.

Väravavaht
31.01.17, 18:47
See on täpselt selline formaat, mis mulle pinget pakub. Osalen meeleldi...

atleticomadrid
31.01.17, 20:01
Võin tulla Hispaaniat taas esindama.

Redman
31.01.17, 20:09
ma soovin inglismaad panustada.

telekavaataja
31.01.17, 20:39
1. Inglismaa- QRKood, Redman
3. Hispaania- lauri432, atleticomadrid
4. Saksamaa- Väravavaht, [Delfino]
5. Prantsusmaa- ..., ...
6. Muud liigad- telekavaataja, ...
7. Eesti liiga- (mazz), [Romario]
8. tennis- (j6u1uv4n4, M6mmik)
9. korvpall- karl54, Lauriisimo

*rasvaselt on märgitud võistkonnad, mis on komplekteeritud
** kandilistes sulgudes on kasutajad, kes on nõus välja päästma, kuid hea meelega loovutaksid oma koha
***tavalistes sulgudes on kasutajad, kellelt ootan vastust jätkamise osas

Nagu sai öeldud algab see alles märtsis, aga mul on hea meel tõdeda, et huvi on suur.
Hetkel mulle tunduvad problemaatilistena Prantsusmaa ja Muude liigade võistkond.

Mõmmik
02.02.17, 16:00
Ma ka nõus osalema.

mazz
02.02.17, 16:26
Ikka jah.

cabron
02.02.17, 18:53
ma võin Prantsusmaa võtta. Kas kõik Prantsuse spordialad või ainult jalkaliigad?

Aga mulle jääb natuke hämaraks selle võistluse eesmärk siiski, kui korraldaja viitsiks selgitada, oleks tore :) Et kes suudab oma valitud riigi matšide panustega olla edukaim?

telekavaataja
02.02.17, 20:23
5. Prantsusmaa- underdoggie, ...
6. Muud liigad- telekavaataja, ...
7. Eesti liiga- mazz, [Romario]
8. tennis- Mõmmik (j6u1uv4n4)

** kandilistes sulgudes on kasutajad, kes on nõus välja päästma, kuid hea meelega loovutaksid oma koha

Muidugi kuu aega on võistluse alustamiseni. Selles mõttes aega on veel. Ma tõstsin selle teema nii varakult, et üldse näha, kas huvilisi oleks.

Võistluse eesmärk oli algselt koondada neid inimesi, kes ei ole mingid jõhkrad panustajad (vähemalt osa nendest inimestst) ning kes oleksid mingi liigaga konkreetselt kursis. Näiteks üks hooaeg osales Mask ning rääkis huvitavalt ja loogilisi asju. Tal ei läinud küll täppi, aga ta andis väga palju juurde.

Lisaks on eesmärk siiski panuse kirjeldus. Ehk siis sõnaotseses mõttes väärtuse lisamine panustamise alafoorumisse. Et kas sa underdoggie suudad näiteks sellist väärtust luua olles Prantsusmaa tiimis?

cabron
02.02.17, 20:59
Olen veendumusel, et loogikaga ei ole spordiennustamises suurt midagi teha. Väärtust saan anda ainult sel juhul, kui konkreetne panus on ilmselge bookie poolne träppimine ja seda saan siis eraldi välja tuua. Loomulikult lähen ma seda tehes vastuollu enamuse veendumusega, et bookied ei "tea" lõppresultaati. Aga muudel juhtudel on mul ainult hunnik arve, mille ettelugemine ei anna kellegile mitte midagi peale mu enda :D
Ning, tiimiuudiseid saab igaüks ise ka kätte netist. Kuigi ma ei eita, et sportlikust seisukohast on näiteks sinu enda panuste kirjeldused vägagi huvitavad.
Kui lihtsalt panused ilma suurema jututa ei sobi, siis taandan end sellest võistlusest, muidu võin osa küll võtta ja seista konnaõgijate au eest :)

telekavaataja
02.02.17, 21:04
Kui lihtsalt panused ilma suurema jututa ei sobi, siis taandan end sellest võistlusest, muidu võin osa küll võtta ja seista konnaõgijate au eest :)
Kahjuks ei sobi. Palju erinevaid panuseid ilma selgituseta hakkame SBT-s nägema.

cabron
02.02.17, 21:05
Kahjuks ei sobi. Palju erinevaid panuseid ilma selgituseta hakkame SBT-s nägema.

ok ei ole probleemi

mjaasa
02.02.17, 21:08
Ma võin proovida Eesti jalkaga aidata. Enne peaks end kurssi viima reeglite ja asjadega.
Esialgu oleksin varuvariant, kui kedagi pädevamat ei leidu.

telekavaataja
02.02.17, 21:16
Korrektsed reeglid (väljaarvatud toimumiskuupäev) on kirjas antud teema esimeses postituses. Ehk siis sisuliselt tuleb korra nädalas (konkreetselt sinul) leida üks panus Eesti liigas, mille väärtus oleks vähemalt 1,80 ning sellele panusele mõelda ka taustalugu. Jah, kõik inimesed ei ole Tammsaared, aga ma usun, et 4-5 lauset on igaüks võimeline välja mõtlema. Loomulikult, mida sügavam põhjus, seda parem antud teemas. Väga palju loeb see, kas panus läheb täppi või mitte. Aga minu meelest ei ole antud teema puhul võit niisupermegaoluline.

football2u
07.02.17, 13:52
Sooviksin esindada Lõuna-Ameerika jalgpalli. Või siis Prantsusmaad.

telekavaataja
07.02.17, 13:58
5. Prantsusmaa- ..., ... [football2u]
6. Muud liigad- telekavaataja, football2u
7. Eesti liiga- mazz, mjaasa [Romario]

Ma panen football2u Muude liigade võistkonda. Kui keegi tahab ka mingit muud liigat esindada, siis lülitub football2u Prantsuse võistkonda. Aga üldiselt on praegu Prantsusmaa võistkonnaga kõige halvem seis. On kellelgi tahtjad oma suuremaid teadmisi Prantsuse jalgpallis (või lihtsalt soovi korra nädalas arutleda) proovile panna?

karl54
07.02.17, 14:29
5. Prantsusmaa- ..., ... [football2u]
6. Muud liigad- telekavaataja, football2u
7. Eesti liiga- mazz, mjaasa [Romario]

Ma panen football2u Muude liigade võistkonda. Kui keegi tahab ka mingit muud liigat esindada, siis lülitub football2u Prantsuse võistkonda. Aga üldiselt on praegu Prantsusmaa võistkonnaga kõige halvem seis. On kellelgi tahtjad oma suuremaid teadmisi Prantsuse jalgpallis (või lihtsalt soovi korra nädalas arutleda) proovile panna?

Pean Prantsusmaa jaoks siis varikonto tegema, hehe.

telekavaataja
13.02.17, 23:18
Selline seis, et kahe nädala pärast alustame.

Hetkel on komplekteerimata:
a) Itaalia- kas count ja eika duo tahab jätkata, palun ASAP vastata. Kui te ei soovi, siis peab hakkama kedagi asemele paluma. Ja kui keegi nende asemel tahab Itaaliat esindada, siis olete teretulnud loomulikult. Siin teisigi Itaalia logodega härrasid foorumis liikumas.
b) Prantsusmaa- Kas keegi Prantsusmaa foorumist tahaks sekkuda? Või keegi tahaks näiteks mingit muud liigat esindada, siis saaks football2u liikuda Prantsuse tiimi. Igal juhul üht prantslast oleks vaja juurde.
c) j6u1uv4n4, kas võtad tennises osa seekord?

Natuke formaadist:
27.02 - 19.03 (3 nädalat) toimub väike kvalifikatsioon. 19. märtsil langevad 2 viimast välja.
20.03 - 26.03 paus (international break)
27.03 - 02.04 (1 nädal) langeb järgmine
03.04 - 09.04 (1 nädal) langeb veel üks
10.04 - 16.04 (1 nädal) langeb veel üks ning jääb 4 võistkonda
17.04 - 23.04 (1 nädal) poolfinaalid (1. vs. 4. ning 2. vs. 3)
24.04 - 30.04 (1 nädal) superfinaal

Ehk siis mõned peavad pühendunult postitama 3 korda, mõned aga lausa 8.

j6u1uv4n4
13.02.17, 23:48
Kui vaja võin tennises varumees olla.

Ma võin varumeheks tulla, kuna märtsi alguses ei saa tennist jälgida.

telekavaataja
16.02.17, 14:03
Härrased, alla 2 nädala jäänud ning Itaalia ja Prantsusmaa on täielikult komplekteerimata. Ootan huvilisi!

eika
16.02.17, 14:06
ma võin itaaliat esindada küll, no prob.

telekavaataja
17.02.17, 13:07
1. Kedagi on vaja veel Itaaliasse
2. Prantsusmaa on täielikult komplekteerimata
Võib ka nii, et 1 prantslane leidub + keegi, kes tahaks mingit muud liigat võtta, siis saaks football2u delegeerida Prantsusmaa liigasse.
3. tennise tiim on siis mõmmik + svenniid ning j6u1uv4n4 on varus.

Meie väike võistlus algab 27. veebruaril.

telekavaataja
21.02.17, 10:01
Kes tahab esindada Soccerneti Rahvuste Karikal Itaaliat?

Prantsusmaa tundub, et jääb seekord mängust välja...

saxzz
21.02.17, 23:34
Võin võtta Itaalia

count
22.02.17, 01:45
Kes tahab esindada Soccerneti Rahvuste Karikal Itaaliat?

Prantsusmaa tundub, et jääb seekord mängust välja...

Sain aru, et mul oli koht juba kinnitatud algses nimekirjas. Ei pidanud vajalikuks seda üle korrata eraldi postiga.

telekavaataja
22.02.17, 09:50
Kinnitan järgnevad koosseisud järgmisel nädalal algavaks Rahvuste Karikaks

2. Itaalia- eika, count [saxzz]
4. Saksamaa- Väravavaht, Delfino
5. Muud liigad- telekavaataja, football2u
6. Eesti liiga- mazz, mjaasa [Romario]
7. tennis- Mõmmik, Svenniid [j6u1uv4n4]
8. korvpall- karl54, Lauriisimo

* kandilistes sulgudes on varumehed.

Täpsemad reeglid vaadake antud teema 1. postis. Konkreetse turniiri formaat:

27.02 - 19.03 (3 nädalat) toimub väike kvalifikatsioon. 19. märtsil langevad 2 viimast välja.
20.03 - 26.03 paus (international break)
27.03 - 02.04 (1 nädal) langeb järgmine
03.04 - 09.04 (1 nädal) langeb veel üks ning jääb 4 võistkond
10.04 - 16.04 (1 nädal) poolfinaalid (1. vs. 4. ning 2. vs. 3)
17.04 - 23.04 (1 nädal) superfinaal

Poolfinaalides ja finaalis arvestatakse sama printsiipi, kus esmatähtis on panuse mängivus. Viigilise seisu korral arvestatakse pangaga. Juhul kui ka pank on võrdne, siis võidab see, kes oli 09.04 seisuga kõrgemal tabelis. Aga selleni jõuame aprillis.

Meenutan, et 1 panus nädalas (isegi, kui on nädala sees veel üks voor).

telekavaataja
27.02.17, 10:05
Soccerneti rahvuste karikas on alanud!

Mõmmik
27.02.17, 13:22
Hästi, teeme siis otsa lahti.

28.02 ATP Acapulco Mexico B.Tomic vs D.Young 2@2.15(Coolbet)

Tomic on tüüpiline suur kolakas, kelle arsenalis on võimas serv ja eeskäsi. See aasta on suhteliselt kehvalt alanud ning juhtusin vaatama mängu vs Darcis, kus ta oli ikka mõtetega täiesti mujal ja kuigi breakis kolmandas setis esimesena, siis suutis lasta Darcisel 2x vastu murda, ülimalt ebastabiilne oli seal ning kui esimene serv ei tööta, siis on tal raske mängida, sest eelistab lühikesi punkte.
Vastu tuleb Donald Young, kes on samuti väga hea serviga, kuid tunduvalt mitmekülgsem kui Tomic, liigub kõvasti paremini ja ta on vasakukäeline, mis tekitab üpris paljudele paremakäelistele mängijatele probleeme. Tal on samuti väga hea serv ning eeskäsi. Võiks siin proovida ka over 21.5, mis tundub väga decent, kui mõlemad on otsustanud tulla mängima, aga lähen siiski Donald Youngi peale välja, sest mulle tõsiselt meeldis, kuidas ta mängis Memphise turniiril Mannarino vastu. Mannarino võitis esimese seti ja oli teises 4-2(1 break oli) peal ja servis ning Young tuli sellest olukorrast välja võites nii teise kui ka kolmanda seti, oli 100% pühendunud ja kordagi alla ei andnud, samal ajal kui Mannarino võttis seda kui mingit treeningmängu.

eika
27.02.17, 15:19
Okei, teeme ka otsa lahti

Juventus vs Napoli, Juventuse võit, 1.8 @ 1xBet
http://image.prntscr.com/image/0d0d13562ad04794af2b9f095b9988f2.png

Juventus on kodus robustne olnud ja 19st mängust on võidetud 17 (koperdamised ehk viigid on tulnud ainult CLis). Kui üks kahest tiimist läheb peale (pooleldi) reservidega, siis pigem Napoli, sest neid ootamas ees olulised mängud laupäeval Roma ja teisipäeval Realiga ehk põhivennad vajavad puhkust. Juventusel seda häda pole, sest Empoli vastu sai osad mehed puhata ja koduliigas järgmine mäng alles pühapäeval ja seegi Udinesega. Lisame siia valemisse veel asjaolu, et Napoli on tänavu tegelikult suurte vastu päris pask olnud ja kõik vihjab sellele, et see 1.8 koefitsent on ikka päris hea.

Redman
27.02.17, 22:18
Okei, teeme ka otsa lahti

Leicester - Liverpool Liverpool -0.75@1,95 Betvictor

Samal ajal kui Liverpool sai siin 16 päeva jalga puhata, kaotas Leicester kolm mängu. Lesteri mängupilt on hetkel väga kohutav, et Ranieri vallandamine siin üksi jääb väheseks.

Svenniid
27.02.17, 22:34
Teen ka otsa lahti.

USA vs USA
Isner - Johnson. (28.02; 02:00) ATP Acapulco
Johnson @ 2.30 Betvictor

Johnson on see aasta ainult suhtelised tugevad mängud kaotanud, seevastu Isneril on probleeme olnud, isegi loomne serv ei aita enam. Viimased omavahelised ka Johnsoni kasuks, nendest viimane oli aasta alguses. Koefitsendil on väärtust.

QRkood
28.02.17, 12:37
Nonii langetasin ka oma valiku selle nädala mängu puhul. Meeldivad täna 2 mängu tegelt ja mõlema puhul sama panus, ehk mõlemad meeskonnad skoorivad. Aston Villa - Bristol City oli ka valikus. Aga valituks osutus siiski

BRIGHTON & HOVE ALBION VS. NEWCASTLE UNITED, BTTS @ 2 bwin.

Vaatame statistikat. Brighton on skoorinud liigas 14 kodumängu järjest. Meeskonnas väravate löömine jagunenud päris ühtlaselt, Murray 16, Knockaert 11, Baldock ja Hemed 10.
Newcastle on skoorinud viimasest 15 võõrsilmängust 14-nes. Küsimärgi all on Gayle, kes on liigas löönud see aasta juba 20 väravat ja eeldatavalt asendab teda Mitrovic. Mitrovic on platsil käinud 19 mängus, 18-nes neist on Newcastle vähemalt värava löönud ning värav on löödud kõigis võõrsilmängudel. Mitrovic on muidugi ise alles 4 liigavärava peal aga ma leian, et Newcastlel peaks olema piisavalt jõudu, et 1 siit kindlasti lüüa.

Omavahel on mängitud vähe ja see statistika panust ei toeta. Kuid üldine statisika peaks olema piisavalt hea, et täna meile võit tuua.

count
28.02.17, 21:34
Cagliari - Inter, Total Goals Over 3.5 @2.85 (Unibet)

Tegelikult oleks eelisvalikus Rooma derby kaardid over ja Roma-Napoli mängu punaste kaartide paraad, aga kuna ei viitsi nende koefide üles tulekut oodata, siis lähen kolmanda valiku peale.

Omavahel kohtuvad liiga kaks tugevat ründemeeskonda ja samas olematu kaitseliiniga meeskonda. Borriello vs Icardi. Omavaheline esimene võideti Cagliari poolt võõrsil 1-2. Inter sai pühapäeval korraliku häbi kaela, kuid tänu Napoli kaotusele ja uuele võimalikule laupäevasele punktide kaotusele, on neil siiski võimalik kõik heastada ja CL jalgpalli tagasi tulla. CL konkurents kolmanda edasipääseja kohale on Lazio-Milani-Atalanta ja Napoliga väga tihedaks ja tõsiseks läinud, hooaja lõppkoha võib vabalt otustada väravatevahe. Hullunud fännide rahustamiseks on samuti vaja vastast korralikult alandada ja puur maksimaalselt täis taguda. Paremat aega ega kohta selleks pole. Interi jaoks on kaalul kogu hooaeg. Mingit 1-0 ebamäärast veeretamist olla ei saa. Kaotamine oleks katastroof ja hooaja kiire lõpp. Lisaks veel motivatsioon näidata, et häbistav avavooru kaotus oli anomaalia. See mäng saab underis lõppeda ainult siis kui Icardi ja co isegi penalteid mööda lööma hakkavad. Suht banker over 2.5 liinil, aga 3.5 liini koef on see mis siia formaati mahub.

http://foorum.soccernet.ee/attachment.php?attachmentid=5198&stc=1

Lauriisimo
28.02.17, 22:05
Korvpalli Eurocup
28.02.17 21:45 Valencia vs Khimki+4,5@ 2.15(optibet).

Kuna tegemist eurocupi esimese veerandfinaal mänguga, siis tuleb väga tasavägine ja korvidevaene mäng.
Valencia on väga tugev kodu võistkond, kes pole 16 kodumängu järjest kaotanud, siis oleks aeg esimene kaotus vastu võtta just khimkilt.
Khimki on väga heas hoos ja pole neil täna puudujaid, siis peaksid venelased täna võidu võtma või kaotavad maksimaalset paari punktiga.

karl54
01.03.17, 11:02
Korvpall NBA

02.03.17

03.00

New Orleans Pelicans - Detroit Pistons

Marathonbet

Pelicansi võit 1.88

Ilmselt paljud arvavad, et see panus on täielik rumalus. Cousins täna ei mängi ja noh teoreetilsielt peaks Pelicans llma temata olema räigelt nõrgem. Aga Davis on üliheas vormis, mängitakse kodus ja viimastes mängudes on saadud valusad kaotused, mis tähendab, et võite on vaja hädasti, sest konkurents 8. kohale on karm ja kodus Detroidi suguseid on vaja võita.

Miks Detroit ei peaks võitma seda kohtumist? Nagu ikka kodus ollakse väga head, võõrsil mitte nii väga, kõige tähtsam on muidugi see, et eile öösel mängiti kodus Portlandi vastu ja võideti lisaajal. Täna öösel juba uus mäng võõrsil, raske ja pikk kohtumine ja sõit otsa. Pistonsil on ette tulnud selliseid asju, et saavad kõva võidu ja kohe otsa suureskoorilise kaotuse.

2 mängu järjest on raske, eriti kui tegu on kodus-võõrsil mängudega. Kui Pelicans selle mängu kaotab siis ma ka kahtlen, et neil enam asja playoffi on, sest Dallas on väga hea hetkel, Denver on ok ja Portland ja Minnesota mängivad ka pea samal tasemel hetkel. Seega Davis näita meile miks sa oled üks nba paremaid mängijaid.

telekavaataja
01.03.17, 11:30
05.03.2017 15.30 Krasnodar - Spartak
Both teams to score @1,91 (bet365)

Äärmiselt keeruline on hinnata võistkondade valmidust, kuna Venemaa hooaja eripära on selles, et talvepaus on oluliselt pikem kui suvepaus.

Mida me teame?
Krasnodar on mänginud Euroopa Liigas 2 kohtumist, kus maadeldi Türgi Fenerbahcega. Nendes mängudes oli tunda rabedust, teatud sorti mängupraktika puudumine andis tunda. Samas jõuga suruti end järgmisesse ringi. Ei saa öelda, et Krasnodar oleks ülemäära veenev olnud. Lisaks mängiti ka karikas eile ning kaotati Uralile penaltitega, kuigi vahepeal juhiti 3-0.

Ründes ollakse võimsad, käike on tohutult, Smolovi realiseerimine (välja arvatud penaltilöögid) on väga hea.

Spartaki kohta pole üldse mingit inffi. Sõpruskohtumised Norra liiga klubidega vaevalt meile midagi annavad, kuid üks on selge. See aasta on Spartaki siht meistritiitel. Kõik eeldused on olemas lõpuks see needus ära murda.

Viik ei rahulda kumbagi poolt, seega väravalöömise peale mängitakse kuni lõpuni. Klassi ründes on piisavalt, et üksteise kaitseliine murda. Seega väärtust on.

mazz
01.03.17, 20:30
04.03. kell 13 Tulevik - Sillamäe
2 @ 2,27 (1xbet)

Uue hooaja esimesed voorud on traditsiooniliselt need kohad, kus kontorite eksimisprotsent on tavalisest suurem, ja minu meelest on siin Sillamäed selgelt alahinnatud. Eeldatavaid algkoosseise kõrvutades usun, et Sillamäe võidu tõenäosus peaks olema kindlasti üle 50%. Jah, Viljandi on kodus ja ühtne ja tahtmist täis, aga kvaliteedi vahe peaks siiski ilmselge olema.

Mõmmik
02.03.17, 01:49
Yokohama Challenger Tepavac vs Klein O21.5@1.8(bet365)

Väga late pick, mäng algab 2st. Peaks olema väga close ja mõlemad hea serviga.

mjaasa
02.03.17, 20:11
Premium Liiga

03.03.2017 19.00 Tammeka - FCI Under 2,5@ 2,47(coolbet)

Proovin siis ka. Pole ennustamises nüüd kõige teravam pliiats, panustan suht vähe ning üldjuhul kellegi võidule-kaotusele. Summad ka mis liiguvad on väikesed, üldjuhul kahe euro piires. Kuid see siin teine asi.

Otsustasin nii, sest omavahelised mängud Tartus pole just väga väravaterohked olnud. FCI on võitnud neljast viimasest mängust kolmes minimaalse skooriga, kaks neist 1-2 ning üks võideti 0-1. Neljas omavaheline mäng jäi viiki 1-1. Nagu näha, pole väravaid väga palju löödud. Tammeka kindlasti tahtmist täis ning võibolla FCI tuleb liialt enesekindlalt peale superkarikat. Mängin siis selle peale. Üks mõte puudutas tegelikult viiki, kuid ei hakka riskima :)

telekavaataja
03.03.17, 14:35
Selle nädala ennustused on sisestamata veel Hispaanial, Saksamaal- täies koosseisus ning Muud Liigad (football2u).

Delfino
03.03.17, 17:01
Union Berlin
-
Wurzburger Kickers
03.03.2017 19:30
Union Berlin @10bbet@1.95.
Heas hoos Union kohtub eelmine hooaeg 3BL. promotioni saanud Wurzburgeriga. Wurz on hooaega üldiselt ilusti mänginud ja tabeli keskel. See kalendriaasta pole siiski veel võidurõõmu liigas maitstud ja täna on väljas nii nende parim kaitsja, kui edukaim ründemängija Dagfous. Vigastusi on ka Unionil, kuid nende hetke vorm, korralik edurivi ja poolkaitse, lisaks koduväljak lubavad arvata, et 1.95 vormi kaotava ja ennast seni ületanud satsi vastu on hea.

lauri432
04.03.17, 01:30
Eibar - Real Madrid

Over 3 pinnacle 2.06

Selge on see et kui real mängib kolle tuleb uksest ja aknast aga Eibar on samasugune sats nemad kaitses ei viitsi rühkida lööge palju tahate paneme ise ka teile, seega lahtine mäng ja 3 kolli on miinimum ehk VOID aga usun tuleb täielik goalfestival

football2u
04.03.17, 21:00
Viimasel ajal olen avastanud uue Lõuna-Ameerika liiga - Kolumbia!

Tänane valik on Santa Fe - Patriotas mängust ning kodumeeskonna võit@1,75 (Optibet). Eelmises Patriotase mängus sain pihta Medellini võõrsilvõidu koefiga 3,0, milles polnud isegi kahtlust. Santa Fe sai võõrsil aga tabeli keskmiku Tigresi vastu 1:1 viigi, mis pole ka paha tulemus. Peab proovima koduvõitu!

Tiitlikaitsja Santa Fe viimased 6 kodumängu on lõppenud võitudega, ainus viigiga lahkuja oli gigant Atletico Nacional. Muuhulgas alistati ka Medellin. Meeskond on tugev ning motivatsioon on enne väikest puhkust suur!

telekavaataja
04.03.17, 21:01
Minimaalne koef on 1.8.

football2u
04.03.17, 21:07
Minimaalne koef on 1.8.

Vaatasin just jah. Sama mäng. Koef 1,8. Allikas: Betfair.

telekavaataja
05.03.17, 11:44
Väravavaht ja atleticomadrid- teil on postitamata see nädal.

lauri432
05.03.17, 12:48
kas võin teha tema eest kui ta ei postita nn varupanuse?

telekavaataja
05.03.17, 12:49
Võid küll. Sama käib Delfino kohta.

lauri432
05.03.17, 15:55
Ath Bilbao - Malaga

Atletico võit 1,82 pinnacle

Atletico kodus on kõva viimasest viiest mängust 4 võitu ja 1 viik atletico madriga ja Malagal võõrsil 3 kaotust ja 2 viiki...seega näen kodusatsil siin väärtust võidu saamiseks

Delfino
05.03.17, 16:42
Veidi jama. Eile olid mängud mida ennustada. Aga ok.
Hamburger SV
-
Hertha Berlin
05.03.2017 18:30
OVER2,5 Unibet@2,43 Koefitsendi mängimine, varuvariandina. Hertha mängib kontratele ja HSV vastu kes kodus vajab kindlasti resultaati võiks neid kontraid tekkida. HSV kaitse on ilmselt liiga üks halvemaid. Ründemäng on ka kesine, kuid ehk ühe ikka suudavad kodus punktijahil olles lüüa. Siin on BL kohta liiga hea over koef.

count
05.03.17, 18:11
Eibar - Real Madrid

Over 3 pinnacle 2.06

Selge on see et kui real mängib kolle tuleb uksest ja aknast aga Eibar on samasugune sats nemad kaitses ei viitsi rühkida lööge palju tahate paneme ise ka teile, seega lahtine mäng ja 3 kolli on miinimum ehk VOID aga usun tuleb täielik goalfestival

Over 3.0 ? Kas reeglid on muutunud ja 3.0 betid enam ei kvalifitseerugi 3 värava puhul kaotavaks panuseks? Kui jah, siis oleksin enda panuse samuti 3.0 vormis esitanud, kuid kuna viimaste reeglite järgi oleks see kaotav panus, siis panustasin 3.5. Paluks selgitust.

telekavaataja
05.03.17, 18:13
Over 3.0 ? Kas reeglid on muutunud ja 3.0 betid enam ei kvalifitseerugi 3 värava puhul kaotavaks panuseks? Kui jah, siis oleksin enda panuse samuti 3.0 vormis esitanud, kuid kuna viimaste reeglite järgi oleks see kaotav panus, siis panustasin 3.5. Paluks selgitust.Reeglid ei ole muutunud. 3 värava puhul oleks bet kaotanud. Küll aga oleks pangas -100 asemel 0.

telekavaataja
06.03.17, 00:59
Tänud Delfinole ja lauri432-le, kes praegu enda tiimikaaslasi välja päästsid. Olgem kohusetundlikumad!

http://i66.tinypic.com/2q16uiw.jpg

Mul on hea meel teatada, et vähemalt 1 said kõik pihta. Itaalia asus kohe võimsalt juhtima.

Väravavaht
06.03.17, 16:36
Vabandan, ajasin siin kuupäevad vähe sassi. Edaspidi peaks kõik OK olema...

Svenniid
07.03.17, 10:34
ATP Indian Wells 08.03 (01:30)
Bemelmans - Gombos
Gombos @1.80 William Hill

Valik langeb siin Gombosele. Midagi lihtsat ei tule, aga Bemelmansi heitlik vorm viimasel Jaapani turniiril annab hetkel kõik trumbid Gombose kätte, kes langes Marseille turniilt Kyrgiose vastu (kes samal turniiril alistas ka Djokovici).

eika
07.03.17, 11:21
Esimene voor oli hea, jep. Sisuliselt oleks pea iga idee, mis peast läbi käis, täppi läinud. Sellel nädalal ei tundu ükski asi väga kindla peale minek. Aga

http://image.prntscr.com/image/0adc607f30484c1190761ea241eceb3c.png

Chievo vs Empoli. Mõlemad tiimid skoorivad. Ei. 1.93 @ Betvictor

Empoli on täiesti kohutav võõrsiltiim ja suutnud tänavu 13st mängust 3s skoorida. Chievo on täisti viisakas kodutiim, kes tabeli tagumisel poolel järjepidevalt selja prügiseks teinud. Sisuliselt on kaks varianti, kas panustada Chievo koduvõidule või sellele, et mõlemad ei löö väravat. Kuna mõlemal tiimil on neid väravateta viike ikka korralikult sisse sattunud, siis panustame seekord väravapanuse peale kuigi olen üsna kindel, et Chievo siit ka võidu võtab.

count
07.03.17, 12:15
Pescara - Udinese, Udinese WIN @2.45 (Unibet)

Panus tuleb puhtalt viimase vooru Udinese vs Juve mängutulemusest ja sellest, et Pescara uus treener on Zeman, kes teadupärast kaitsele rõhku just väga ei mõista panna (mitte, et Pescaral üldse oleks arvestatavat kaitseliini). Kui puhtalt statsi järgi vaadata, siis Pescaral viimases kodumängus korralik 5-0 Genoa hävitamine kirjas, aga see oli pigem shokis meeskonna vastane anomaalia. Omavahelises kohtumises võitis hambutu Udinese 3-1, aga kuna treener vahetunud siis ei saa seda ka väga kullana võtta. Ühesõnaga meeskond, kes suudab Juventust pm 90 minutit nulli peal hoida ja ise neile suht varakult oma mängustiili peale suruda ja ära vajutada peaks 2.45 koefi eest Pescara vastu korralikult tootma.
Valida oli veel Sassuolo võit, aga nad on veel ebastabiilsemad olnud kui Udinese ja kes usub Interi võitu Atalanta vastu, siis seal on ka normaalsed numbrid.

http://foorum.soccernet.ee/attachment.php?attachmentid=5211&stc=1

lauri432
07.03.17, 16:26
Celta Vigo - Villarreal, Villareali võit 2,73 BetOlimp

Miks? Miks mitte kõik näitajad räägivad Villa kasuks : 1. Celtal hakkab eurokoormusega juhe kokku jooksma ja pink pole nii pikk et iga nädal mängida 2 mängu 2. Neljapäev Celtal raske mäng krasnadoriga ja vaid 3 päeva hiljem Villarealil kes puhkas enne mängu 8 päeva 3. Villa pingutab Eurokohtade nimel kui Celtal pole liigas millegi peale mängida 4. Villa viimasest 5 mängust 4 võitu ja vaid 2-3 kaotus Realile, kusjuures viimased 3 mängu võõrsil võidetud 5. Villa on parem sats

QRkood
08.03.17, 11:52
Manchester City - Stoke City, BTTS @ 2 1XBET.

City koha pealt ma arvan, et väga palju kahtlust ei tohiks olla, et nad 1 siit vähemalt ära löövad. Liigas on löödud viimases 15 kodumängus värav ning viimases 5 mängus on löödud 2. Endale aga lastakse lüüa, viimases 4 kodus peetud liigamängus on lastud endale värav lüüa ning see hooaeg liigas üldse 12 mängust 10-nes on lastud endale kodus värav lüüa.

Stoke pole viimases kahes võõrsilmängus suutnud väravalt lüüa, vastavalt siis West Bromi ja Tottenhami vastu. Ennem seda löödi aga liigas viimasest 11 mängust võõrsil värav 10-nes, nende hulgas ka 2 väravat Chelseale, 1 värav Liverpoolile, Arsenalile ja Manchester Unitedile. Ehk siis suurtele lüüakse.

telekavaataja
08.03.17, 12:03
11.03.2017 13.00 CSKA - Tom Tomsk
CSKA AH -3,5 @1,92 (Tipsport)

Hetkel saab veel naiivsetest Kesk-Euroopa kontoritest väga head koefitsienti.

Nagu mõned teist võib-olla teavad, sai Tomsk eelmises voorus Rostovi käest 6-0 tappa. Rostovi käest... kes ei suuda üldjuhul end Venemaal nõrgemate vastu kehtestada. Ja teate, miks see seis loogiline on? Sest Siberi klubil on räiged rahalised probleemid. Põhimõtteliselt kõik enam-vähem kõrgliiga kogemuste ja oskustega mängijad lahkusid ja Tomsk mängib selle hooaja lõpuni noortega.

Mis teie panus oleks, kui Levadia mängiks Flora U19-ga?

Igatahes CSKA pole ka just kõige kirkam kriit, kuid siin on klassivahe lihtsalt meeletu.

mazz
09.03.17, 18:42
Esiliiga täna kell 19 Santos - Welco
Under 3,5 @ 1,85 (bwin)

Meistriliigast ei jäänud silma midagi, mis sellesse võistlusse sobiks. Esiliigast ja Tartu tiimidest ei tea ma suurt midagi, aga varakevadine derbimäng lõhnab ikka väravatevaesuse järele ning avavoorus olid Santose ja Welco mängud (vähemalt statistiliselt) pigem võimalustevaesed.

karl54
10.03.17, 13:12
Marathonbet NBA täna öösel

Denver Nuggets - Boston Celtics

BOSTON CELTICS -3,5 1.96

Denver on hea kodumeeskond ja motiveeritud, aga mängitakse hetkel ühe parima meeskonna vastu, kes äsja purustas Warriorsi ja enne seda tegi ka Cavaliersile ära. Cavaliers sai just jälle kaotuse Detroidi vastu ja kui Boston võidab on neil samapalju võite kui Cavaliersil. Ehk motivatsioon seda mängu võita võiks olla väga kõrge ja noh kui top 3 meeskond tahab võta siis nad seda ka peaks tegeme. Loodetavasti ei lollitata nagu Sunsi vastu ja võetakse kindel võit.

Redman
10.03.17, 18:46
Everton - West Brom 11.03, 17:00
Everton corners -2.5 @1.95 (bet365)

Pulise West Brom on Goodisonil kahes mängus kokku saanud 2 kornerit. Kuigi liigatabelis paiknetakse hetkel kõrvuti, siis Everton on 2017 kodus ainult võite tunnistanud ja arvata võib, et Pulise siin kaitsma läheb.

Mõmmik
10.03.17, 21:29
11.03 23:55 Futures 2017 Edward Corrie vs Felix Aliassime Auger 1@1.91(bwin)

Mida ma oskan öelda? Täismees mängib 16 aastase vastu tennist ja kuigi tüüp tundub päris solid, siis vastas ikkagi ennast normaalselt tõestanud britt. Corrie on indoor spetsialist ja noor Kanada kutt tundub, et pigem clay mängija. Ma arvan, et see bet on päris hea valuega ja võtan selle ära.

Lauriisimo
11.03.17, 08:59
Karl54 sa see nädal minu eest ei tahaks korvpalli panust panna?

telekavaataja
11.03.17, 10:53
Sellel nädalal pole veel postitanud: atleticomadrid, mjaasa, Delfino, Väravavaht, Lauriisimo (või kesiganes korvpallist), football2u.

karl54
11.03.17, 11:05
Okei ma võin teha, kuigi praegu tundub, et pole minu nädal. Eile tegin kolm kossu soovitust ja suutsin siia valida nendest kolmest selle, mis kaotas, hea töö Boston.

Täna ei tundu midagi ideaalset, aga ma riskin veidi.

Marathonbet NBA täna öösel

Detroit Pistons - New York Knicks

Pistons -7,5 2.15

Tavaliselt ei ole mõistlik sellised miinusi nba. võtta. Kuid Pistons on haige kodumeeskond ja väga motiveeritud, korralik võitlus käib praegu playoffi kohtade peale.

Natuke statistikat ka siis, Pistons on võitnud viimasest 10. kodumängust 8. Nendest võitudest üle poolte on tulnud vähemalt 7 punktise eduga. Knicks on kohutav meeskond hetkel. Ehk ma arvan, et Pistons teeb jõuga juba varakult asjad selgeks ja tuleb pigem isegi üle 10. punktise eduga võit.

mjaasa
11.03.17, 12:19
Premium Liiga

Tulevik - Paide BTTS No @2,56(coolbet)

Viljandi just väga palju väravaid ei löö ning kaitses seistakse kindlalt. Paide ei saa kasutada enam meest, kes lööks igast asendist väravaid. Ennustan et tuleb väga kinnine mäng kas siis väravateta viigi või kellegi 1-0 võidu näol

Väravavaht
11.03.17, 14:04
Hamburger SV - Borussia Mönchengladbach
Borussia Mönchengladbach over 1.5 goals @ 2.50
http://www.eestikasiino.com/global/images/logos/transparent-logos_64x32/unibet_logo_64x32.png

Vaatasin tänaseid mänge ning täiesti oodatult on jälle mängud, kus riske võtta ei julge. Seejärel vaatasin pühapäevaseid mänge ning leidsin beti, kus minu arust väärtust on täiesti korralikult. Sügavam analüüs on Bundesligas üldiselt mõttetu, aga põhilistele küsimustele, nagu näiteks "kas sellel betil on väärtust ka siis, kui vastasmeeskond oma mänguga hoopis hiilgama peaks?" peaks panus ise vastama küll. Gladbach võiks olla vormigraafikus praegu "rohelises", kuna see mäng jääb Schalkega otsustava madina vahele ning kindlasti pole Hamburgi kaitse ka kodus selline, mis keskmiselt headel päevadel Raffaelile ja Stindlile raskusi valmistaks...

Väravavaht
11.03.17, 14:09
Igaks juhuks läheb siis kirja ka varupanus, mida kahjuks unustasin eelmisesse lisada, kuid see oleks Dortmundi over 1.5 goals Hertha vastu, mida pakutakse Unibetis 1.88-ga

atleticomadrid
11.03.17, 15:30
Perse ma unustasin täiesti ära!!!:fpalm::fpalm::fpalm:

Aeg sellenädalane siis nobedalt üles kirjutada.

Malaga - Alaves, Alavesi võit või viik Unibetis 1.82

Külalised on tõestanud end liigas juba tugeva keskmikuna, suurepäraselt kaitsta oskava meeskonnana ja konkurentsitult parima uustulnukana, kes ei pea kevadel närveerima alla pudenemise kartuses. Lisaks ootab eduka hooaja kroonina neid ka magus preemia - Copa Del Rey finaal Barcelona vastu.
Kodumeeskonna hetkeseis pole aga nii pilvitu. Treeneritevahetused, vilets hetkevorm ja küll aeglaselt ent üha tõesemalt liginev ohutsoon kolme viimase sekka kukkuda. Tõsi, neid lahutab 18. kohast ikkagi turvalised 7 punkti mis veel lauspaanikaks põhjust ei anna.
Küll aga on põhjust peljata tänast vastast ja nende võõrsilvormi. See on lausa jaburalt hea Alavesil, 7 võitu, 4 viiki ja 2 kaotust viimasest 13 mängust.
Ma kordan, VÕÕRSIL! 13-st võõrsilmängust 2 kaotada oleks super näitaja isegi liiga tippmeeskondadele!
Seega arvestades Malaga ägisevat situatsiooni ja Alavesi tugevat positsiooni mänguks ma lükkaks oma mõttekäigu järel mõne raha küll baskide peale.

Delfino
11.03.17, 15:50
Igaks juhuks läheb siis kirja ka varupanus, mida kahjuks unustasin eelmisesse lisada, kuid see oleks Dortmundi over 1.5 goals Hertha vastu, mida pakutakse Unibetis 1.88-ga
Iseenesest on ka Dortmundi võit samas suurusjärgus- 1.85 betfairis näiteks. Kuna Dortmundi puhul on üsna raske uskuda BL 1:0 võitu(kui võit peaks tulema) siis obv on väravad üle 1.5 kasumlikum. Miinuseid on sellel betil ka. Herthale kodus naljalt väravaid ei lööda ja Dortmundil võib olla mõningane pingelangus peale kolmapäeva. Teisalt hetkel on Dortmundi väravamasin sellises hoos, et kui kahe värava eest pakutakse sellist hinda siis why not? Väravavahi poolt pakutu jäägu meie teiseks betiks see nv.

telekavaataja
12.03.17, 01:32
football2u ära vea meie tiimi alt.

football2u
12.03.17, 01:54
football2u ära vea meie tiimi alt.

No worries. Ootasin head Lõuna-Ameerika mängu, aga koefid kukkusid. Aga mu valik:

Amkar Perm - Zenit - Zenit @1.80 (Paddypower)

Mul on usku uue hingamise saanud Zeniiti ning et suudetakse võtta võõrsilvõit. CSKA ei vääratanud, ei näe ka Peterburi meeskonda punkte kaotamas.

telekavaataja
12.03.17, 22:23
http://i64.tinypic.com/dy2dcn.jpg

Järgmise nädala järel langevad välja 2 viimast.

eika
14.03.17, 14:11
Okei, see nädal ka väga hea pole. 1x2 asjad ei meeldi ükski ja miskipärast on mõlemal countiga arvamus, et tuleb ilgelt väravaterohkem voor. Aga mulle väga meeldib see

Cagliari vs Lazio
Both teams to score, Yes, 1.86 @ Unibet

http://image.prntscr.com/image/58e3126a56b34d53b830b699093c5c2b.png

Cagliari on kodus skoorinud pea igas mängus (va übersuurte ehk Napoli ja Juve vastu) ja on top6 meeskond koduväravate arvestuses. Lazio on liiga üks parimaid võõrsilskoorijaid (täpsemalt ollakse selles arvestuses teine Napoli järel ehk nullile taaskord jäädud vaid übersuurte vastu). Ühesõnaga antud mängus oleks väga loogiline, et mõlemad meeskonnad saavad antud mängus jala valgeks.

karl54
14.03.17, 14:14
Hmm täna on kolm asja jäänud silma ja teen varakult ära see nädal.

Ma ei suuda leida ühtegi põhjust miks Knicks peaks saama Indianale täna vastu ja Indiana ei võida rohkem kui 5 punktiga ja miks ei peaks Oklahoma purustama Netsi rohkem kui 10 punktiga.

Kuid ma otsustan siiski kolmanda variandi kasuks.

Pelicans - Portland

Marathonbet

PORTLAND +2,5 2.02

Nurkic on väga hästi mänginud Portlandis ja koos temaga on võidetud viimasest 5. mängust 4. Me teame Pelicansi probleeme ja ollakse raskustes, Cousins pole kohanenud roliiga, kus Davis on meeskonna staar ja sellega on probleeme. Ma arvan, et nüüd kui Portlandil on korviall ka tugev mängumees olemas peaks nad olema Pelicansist veidi parem ja kindlasti kordades stabiilsem meeskond.

count
14.03.17, 14:33
Toriino - Inter, Total Over 3.5 goals @2.45 (Unibet)

Toriino jaoks hooaeg läbi ja saavad vabalt võtta. Kuskile pürgida ei ole ja kuhugi nagu otseselt langeda ka enam pole. Jääb ainult eneseuhkus ja kodupublikule heameele valmistamine. Über resultatiivse ründeliiniga ja peata kanadega kaitseliiniga Toriino ja Inter on selle panuse jaoks ideaalsed. Interil on järjekordne mäng elu peale. Iga värav on arvel ja 0-1 eduseisu hoidmise peale loota ei saa, ülesandeks peab olema vastase puur ääreni täis laduda ja selle käigus tekivad kindlasti oma võimalus ka Belottil ja co-l. 2.45 on antud liini kohta viimasel piiril ja täisedu tõttu ei peaks nii suurte numbritega riskima, kuid siin oleks patt seda mitte teha. Lihtne ja loogiline panus - viimased viis Toriino mängu on olnud tugevad over 3.5 ja Interil viimased kolm, selaulgas viimase vooru Serie A mõistes ajuvaba 7-1 võit mõõdukalt tugeva ja Toriino sarnase Atalanta üle.

1.8 koefide maailmas jäi veel sõelale Napoli mängu BTTS NO ja kehva väärtusega 1.95 koefiga Atalanta-Pescara over 3.5.
(kui keegi kasutab Serie A meeskonna panuseid raha teenimiseks, siis soovitan sel nädalal panuste suurustega vähe ettevaatlikum olla)

http://foorum.soccernet.ee/attachment.php?attachmentid=5227&stc=1

lauri432
14.03.17, 14:51
Esiteks üritaks siis 100% mainet edasi hoida ja Itaalia kuttidele kõvasti konkurentsi pakkuda

Selle nädala valik on väga lihtne plaan a oli reali võit võõrsil aga see napilt ei ulatu vajatud konfini, plaan b oli atletico võit aga see napilt ei ulatu ja tuleb mängida plaan c mis toitis ka eelmine nädal celta vastu

Dep. La Coruna - Celta Vigo , Depori võit kodus 2,2 1xbet

Miks? 1. Me võime rääkida siin barca võidupohmakast vms aga kui barca mängib tiitli peale ja iga punkt on tähtis ja väljakul on Suarez, Messi ja Depor võidab siis see on kõva sats ja tulemus. 2. Celtal Krasnadoris neljap mäng kus whatever tulemusest tehakse väiksed joogid ja väsimus ning pikk lend jalgades mõjutab 3. Lapsepõlve romantika ja austus depori vastu kui nad veel olid CL sats

football2u
15.03.17, 14:12
Shanghai SIPG - Urawa Reds - Shanghai@2.15

Kahe Aasia gigandi mäng, eelise annan kodumeeskonnale. Hulk ja Elkeson alustavad.

atleticomadrid
15.03.17, 20:53
Sukeldusin järgnevasse La liga vooru süvitsi ning avastasin, et tõeliselt karjuvalt head panust seekord ei paistagi. Ent kes otsib see siiski lõpuks midagi leiab!
Esmalt mõtlesin esile tuua liiga surmaheitlused, ehk pahas seisus oleva Leganesi ja Malaga kohtumise ning veelgi kehvemas seisus olevate Gijoni ja Granada matši. Ent analüüsides siit ja sealt järeldan, et mõlemad paarid on liialt ettearvamatud ja seega kõlbmatud. Neis mängudes võivad minna võidud emmale-kummale.
Aga asja juurde tagasi tulles, koitis lõpuks üks mäng millele esmapilgul üldse tähelepanu ei pööranud.
SD Eibar to win Espanyol RCD 1.94 @ Olybet
Väiksel aga ülimalt tublil Eibaril on käsil küll väike mõõn, kuid jättes välja punktide kaotus Osasunale(kellele kaotati sügisel kodustaadionil ka) on ülejäänud sangad kaotatud enamasti vaid liiga hiidudele. Kodus on enda kaliibriga võistkondadelt alati kas võit või vähemasti viik võetud ja kuigi Espanyol ei ole ei kehv ega koba ja vaid pisut baskidest tagapool usun, et Eibar võtab 3p endaga.

telekavaataja
16.03.17, 10:33
18.03 15.30 Lokomotiv - Spartak
Spartak AH 0 (draw no bet) @2,06 (Pinnacle)

Mulle jäi silma, et bookiede meelest on selles mängus kerge favoriit Lokomotiv. See ei ole nii ja selleks on mitmeid põhjusi:
1. Lokomotiv on hetkel vähem organiseeritud võistkond
2. Lokomotiv on individuaalse klassi poolest oluliselt nõrgem võistkond
3. Lokomotivil pole mingit kodupubliku eelist, kuna Spartaki fännid mahutavad selle staadioni nagunii täis
4. Lokomotiv on viimased hooajad väga hea vastane Spartaki jaoks
5. Spartak võitleb meistritiitli eest, mis on üliülilähedal ja mida pole juba aastaid võidetud. Lokomotiv ei mängi millegi peale sisuliselt.

Oodata on hästi kinnist mängu, kus kõike võib otsustada 1 värav. Ja ühe värava lööb tõenäolisemalt võistkond, kes seda enam tahab.

Lisaks on football2u oma panuse võitnud, ning survet kindlasti panus võita pole, samas viigi korral pank ei vähene vähemalt.

Lauriisimo
16.03.17, 15:07
19.00 Tartu ülikool vs TTÜ
TTÜ +20,5@1.9(olybet).

Minu arust see liin on liiga kõrge ja TTÜ ei kaota kindlasti suuremalt kui 20punniga.
Tartul on seljataga raske balti liiga mäng ja täna peaks kullamäe andma rohkem noorematele mängumeestele mänguaega.

Svenniid
17.03.17, 02:24
17.03 Indian Wells
Wawrinka - Thiem
Thiem@2.10 bet365

Pikalt seekord kirjutada ei saa, sest olen puhkusel hetkel. Thiem on hetkel väga heas hoos ning võttis just ka Monfilsi skalbi. Wawrinka vorm ei tundu hetkel parim olevat

mazz
17.03.17, 15:56
18.03. kell 13 Eesti meistriliiga Kalju - Sillamäe
Under 3,5 @ 1,8 (Betclic)

Sillamäed ei ole ma sel aastal veel näinud, aga kvaliteeti peaks neil jaguma, et vähemasti mitte pakke saada. Murdumine Levadia vastu oli küll ohumärk, aga seda enam on mängijad vahepeal läbi sõimatud ja annavad endast Kalju vastu kõik. Kaljul omakorda ei ole kombeks vastasest üle sõita, eduseisus võetakse rahulikult ja kontrollitakse mängu. Pärnu mäng oli erand, sest Vaprus on palliga lihtsalt niivõrd õnnetu.

mjaasa
17.03.17, 20:07
Valin siis taas Viljandi mängu. Äkki seekord läheb õnneks.

Premium Liiga

Infonet - Tulevik BTTS No@1.81 (coolbet)

No ei ole mul usku Tuleviku väravatesse. Eksisin eelmine nädal, kuid seal aitas Paide kõvasti kaasa. Infonet on hoopis teisest puust ning ei lase naljalt endale lüüa. Loodetavasti ei ole Appiah puudumine liiga suureks probleemiks neile.

Mõtlesin esialgu Tammeka võidule, kuid ei hakka oma soovidega siin karikas riskima :)

Redman
18.03.17, 00:17
18 Mar 2017, 17:00
QPR - Rotherham
QPR-1 @2.44 Pinnacle

Ütleme kohe alguses ära, et konkreetne panus on QPR-l kodus mänginud see hooaeg ainult korra ja seegi augustis. Samas tänu sellele see koef ongi selline nagu ta on. Kuna vastaseks on Rotherdam, kes pole oma tasemelt liiga väärilised ja kes kaitses on kohutavad, siis see ei hirmuta mind. Külaliste vorm on hetkel isegi nende kohta jube: 8st mängust 1 punkt. Samas QPR on viimased paar kuud olnud väga hea. Rotherhamil on võõrsilt 19 mänguga vaid 1 viik ette näidata ja kahe väravaga on nad võõrsil peksa saanud 63% mängudest ning viimasest seitsmes mängus viies.

Redman
18.03.17, 00:17
Qpr-1,5

Väravavaht
18.03.17, 12:24
Werder Bremen - RB Leipzig
RB Leipzig over 1.5 goals @ 2
http://www.eestikasiino.com/global/images/logos/transparent-logos_64x32/unibet_logo_64x32.png

Kahju, et võistluse algus nii nukker on olnud, see panus on võetud eelmise nädala tiltist ning kopeerib sama mustrit - asetan selgelt igatpidi tugevamale võõrsilvõistkonnale nõudmiseks lüüa (sel aastal?) küllaltki hädistele moosekantidele vähemalt kaks väravat. Läheb ilmselt p*tsi nagu ikka, kuid teoorias peaks panus all-day-long mängima...

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Nagu vist võiks tavaks saada, võiks esimsena postitav esindaja igaks juhuks ka teist "bäkkida" ning varupanus on Wolfsburgi esimese poolaja võit Darmstadti vastu, millele pakutakse koefitsienti 2.07. Aus vastus on, et relegeerige see kõnts ära, kui nad sellega ka hakkama ei saa...

Mõmmik
18.03.17, 17:20
21.30 Irving Challenger SF Andrey Rublev - Aljaz Bedene Rublev@2.38(William Hill)

Mäng, mis võib mõlemale poole vabalt minna ja kindlasti 2.38 eest väärt proovimist. Rublev on väga decent ja viimasel ajal heas vormis olnud, endal korralik serv ja suudab ka tugevaid servijaid murda(Struff, Becker). Bedene eelistab pigem clay courte, aga näidanud, et ka kõval pinnasel väga ohtlik.

telekavaataja
19.03.17, 01:21
QRKood ja Delfino. Teie postituse ootame.

Redman
19.03.17, 01:24
QRKood ja Delfino. Teie postituse ootame.

Kaua oodata lased?

telekavaataja
19.03.17, 01:35
Pühapäeval kell 23.59 (vms) tuleb kokkuvõte. Esmaspäeva panused enam ei loe.

QRkood
19.03.17, 10:57
Jäin natuke hilja peale kuna tervis natuke alt vedanud. Plaanis oli mäng valida eile aga arvutit lahti teha ei jõudnudki.

Aga panus on siis City - Liverpool, Liverpool O 4.5 Corners @ 1.81 1XBET
Kuna tänane mängude valik on üpris kehv aga valik tuli teha, siis mõtlesin, et valiks kohe päeva enim huvi pakkuvama. Eeldan, et ründama lähevad mõlemad. Viimati oli alla 5 nurgalöögi möng Liverpoolil 31. jaanuaril Chelsea vastu. Peale seda Hulli vastu 15, Tottenhami vastu 10, Leicesteri vastu 12, Arsenali vastu 9, Burnley vastu 11. Kuigi natukene oleks tahtnud proovida ka Over 2.5 ja BTTS @ 1.9, siis nurgalöögd tundusid kuidagi loogilisemad.

Delfino
19.03.17, 15:39
Ma olen arusaanud, et pühapäeval võib veel panuseid panne, selletõttu jääb arusaamatuks küsimused stiilis"kaua oodata lased". See selleks. Ideeliselt väravavaht panustas ka varupanuse. Minu poolt oleks vale olenemata varu panuse võidust või kaotusest hakata hiljem korrektuure tegema. Muidu oli panusena mõeldud:
B. Monchengladbach
-
Bayern Munich
19.03.2017 18:30
gLADBACH +1,5 BET365 Gladbach on üks ebameeldivamaid vastaseid Bayernile. Ilmselt lasevad kaitses sisse, kuid on võimelised ka vastulööma. Mingit Bayerni hävitustööd siit ei ole oodata.
Kuna üldiselt vahetult enne mängu algust favoriidi koefitsient langeb polnud mul põhjust favoriidi vastu panust planeerides seda liiga vara teha.

Delfino
19.03.17, 15:40
1.86 on koefitsient.

telekavaataja
19.03.17, 22:21
http://i63.tinypic.com/1690zm1.jpg

Korvpalli ja Saksa jalgpalli võistkonnad pidid seekord esimestena välja langema. Oleks Väravavaht valinud põhipanuseks oma varupanuse, oleks nad alles (teise panusena arvestasin Delfino panust). Aga järgmine kord uuesti.

Jalgpallimaailm läheb nüüd international break'le ja meiegi võistlus teeb nädalase pausi. Alates järgmisest esmaspäevast aga ootan taas panuseid. Tuletan meelde, et edaspidi langeb viimane, kuni jääb 4 võistkonda, kes hakkavad parimat selgitama play-off süsteemis.

telekavaataja
27.03.17, 10:25
Kuigi mõned koondiste omavahelised sõpruskohtumised on veel pidamata, tuleb klubivutt nädalavahetusel tagasi, mis tähendab, et ka Rahvuste Karika väike paus on läbi. Lihtsalt meeldetuletusena...

Mõmmik
28.03.17, 23:08
Ma teen siis uuesti otsa lahti, kavala mehena jätan kõik Svenniiid otsustada, mis meie tiimist edasi saab minu põrumise korral :)

Enivei.

WTA Miami QF Women A.Kerber vs V.Williams 2@2.23(Pinnacle)

Pick on lihtne. Kerberi aasta on väga sitalt alanud, vahepeal oli vigastusega probleeme ja ma ei ole kindel, kuidas ta sellest taastunud on. Wellsil oli tal juba probleeme ning ta ei ole praegu päris tippvormis. Pm kõikide vastaste vastu on raskelt tulnud. Ozakit küll lüpsis, aga jaapanlanna vähe nõrgemate turniiridega harjunud ka. Rogersi ja Duani vastu suhteliselt raskelt ikkagi. Kerberil oli ja on serviga probleeme, kui ta esimest servi sisse ei saa, siis on ta mäng perses, sest ta teine serv on lihtsalt nii kohutavalt sitt ja Venus peaks ta ära sööma. Venusel on muidugi mingi hiiter ka käsil, 2017 3 kaotust ainult ja need ka Mladenovici(kes võib heal päeval ükskõik keda võita ja võitis ka tolle siseturniiri), õe ja Vesnina vastu ning selle tõttu ei ole raske teda backida.

lauri432
29.03.17, 12:32
Villarreal - Eibar

Total over 2,5 koeff 2.12 18bet

Panen instinkti pealt ja vahest see on kõige parem tunne. Lihtsalt mulle tunduvad need satsid kes ei suuda mängida kinnist mängu ja usun siit tuleb kolle uksest ja aknast ehk 3 mis on täitsa tavaline nende 2 satsi puhul

eika
29.03.17, 16:19
http://image.prntscr.com/image/ed834569c577428babe599a8bb9e508e.png
Chievo vs Crotone, koduvõit, koef 1.88

Crotone on võõrsil olnud pehmelt öeldes kohutav, kui on võetud 14st mängust 2 punkti (sealjuures üks neist Viola vastu, kus löögid olid lilladele 26:4). Chievo kaks viimast kodumängu olid teiste Seria kotikute vastu ja sealt võeti väga kindlad võidud (2:0 vs Pescara ja 4:0 vs Empoli) ehk üldkokkuvõttes tundub, et see 1.88 on üsna no-brainer.

count
29.03.17, 16:36
Sassuolo - Lazio, Lazio WIN @1.8 (VictorBet)

Sassuolol pool meeskonda vigane, sealhulgas Roomale tõsist peavalu valmistanud ründejõud Defrel. Sel hooajal on üldse Sassuolo igast otsast katki olnud ja midagi stabiilselt siiani pakkunud ei ole. Meeskonnal on küll üks liiga parimaid treenereid, kuid mängijatel tundub midagi tõsiselt viga olevat, mitte ainult füüsiliselt. Laziol on võitu vaja, et CL lootused elus hoida. Meeskonnas puudujaid hetkel pole ja isegi kui teevad coppa mängu eel väikse rotatsiooni, ei tohiks nende bussiparkiv-kontrarünnak stiil Sassuolo vastu alt vedada. Lazio kaotas võõrsil viimati viis vooru tagasi Juventusele, ja enne seda Milanile ja Interile, muidu üks parimaid võõrsil mängude CV-sid. Sassuolol seevastu kodus järjest viis kaotust, sealhulgas B liiga Cesena mäng Coppas.

Ülejäänud soovitused oleks veel Toriino mängu väravate over ja Atalanta ning Cagliari viik-võidud.

count
29.03.17, 16:37
http://foorum.soccernet.ee/attachment.php?attachmentid=5243&stc=1
Sassuolo - Lazio, Lazio WIN @1.8 (VictorBet)

Sassuolol pool meeskonda vigane, sealhulgas Roomale tõsist peavalu valmistanud ründejõud Defrel. Sel hooajal on üldse Sassuolo igast otsast katki olnud ja midagi stabiilselt siiani pakkunud ei ole. Meeskonnal on küll üks liiga parimaid treenereid, kuid mängijatel tundub midagi tõsiselt viga olevat, mitte ainult füüsiliselt. Laziol on võitu vaja, et CL lootused elus hoida. Meeskonnas puudujaid hetkel pole ja isegi kui teevad coppa mängu eel väikse rotatsiooni, ei tohiks nende bussiparkiv-kontrarünnak stiil Sassuolo vastu alt vedada. Lazio kaotas võõrsil viimati viis vooru tagasi Juventusele, ja enne seda Milanile ja Interile, muidu üks parimaid võõrsil mängude CV-sid. Sassuolol seevastu kodus järjest viis kaotust, sealhulgas B liiga Cesena mäng Coppas.

Ülejäänud soovitused oleks veel Toriino mängu väravate over ja Atalanta ning Cagliari viik-võidud.

mazz
29.03.17, 21:30
Meistriliiga laupäeval kell 13 Trans - Tulevik
EH -1 Trans @ 2,05 (Coolbet)

Olen see hooaeg näinud kõiki kolme Transi mängu ja olen positiivselt üllatunud. Eelmise aastaga võrreldes pole sugugi järele antud, tegutsetakse isegi meeskondlikumalt ja distsiplineeritumalt. Kindlasti üks kandidaat best of the rest tiitlile ehk viiendale tabelikohale.

Tulevikku olen näinud vähe, aga statistika järgi paistavad nad olevat umbes samal pulgal Pärnuga ehk selgelt kaks liiga nõrgimat meeskonda, kelle ainus lootus tugevamate vastu on bussi parkimine.

Pealegi toimub mäng laupäeva hommikul Narvas, mis pole amatööridele kunagi mugav.
___
Kaalusin ka (äkki mjaasa tahab) Tammeka +1,5 handicappi Flora vastu (1,97 Vulkanbetis). Tartlased on näidanud väga sitket kaitset ning Flora otsustas Pärnu vastu juba 1:0 juhtvärava järel rahulikumalt võtta.

mjaasa
29.03.17, 22:41
Kle mazz, võid see nädal ka minu eest ära ennustada. Mul nii kiire et ei jõua midagi otsida.

telekavaataja
30.03.17, 09:26
Kle mazz, võid see nädal ka minu eest ära ennustada. Mul nii kiire et ei jõua midagi otsida.Iseenesest on teie võistkonnal ka varumees -RoMaRiO- näol.

telekavaataja
30.03.17, 09:33
01.04.2017 17.30 Arsenal Tula - Tomsk
Tomsk AH +1,5 @2,25 (Marathonbet)

Eelmine voor selgelt näitas, et igal võistkonnal on ikkagi vaja rakendada lisamotivatsioonist lähtuvat jõudu, et Tomski suurelt murda. Esimesed voorud pärast talvepausi olid Tomski poistele muidugi keerulised, aga nüüd pandi nagu põhiselgroog paika ning lähtutakse ainult kaitsest.

Ja selline vastane nagu Arsenal Tula sobib Tomskile praegu väga hästi. Ehk siis favoriidi koorem (ja seejuures tugev koorem) on justkui Arsenali poole peal, aga tasemevahe ei ole tegelikult üldse nii suur. Lisaks on Arsenali ellujäämislootused põhinemas põhiliselt vasturünnakutest saadud väravatele. Ise rünnata, palli vallata, vastast lahti muukida on praeguse Arsenali jaoks keeruline (isegi kui vastas on enamjaolt noored poisid).

mazz
30.03.17, 15:27
Iseenesest on teie võistkonnal ka varumees -RoMaRiO- näol.

Palun väga. Kui kellelgi paremaid mõtteid ei tule, siis jäägu kehtima mu eelmises postis kirjeldatud panused, aga see väärtus on üsna napp.

-RoMaRiO-
30.03.17, 15:50
Mulle endale meeldib 02.04 kl 16:00 Flora U21 @ 2,5 vs Infonet (Coolbet), et kui tahate, siis võite seda kasutada. Usun, et on rohkem väärtust.

mazz
30.03.17, 16:20
Väga hea, läheb see.

Redman
31.03.17, 01:08
01.04
Southampton - Bournmouth
Over 2.5 @1.81 (Marathonbet)

Kaalusin pikalt selle mängu ning Hulli ja West Hami mängu O2.5 vahel, aga usun, et siin on vähe suurem potentsiaal.

Lõunaranniku väike derby. Ei usu et siin mingi igav veeretamine tuleb, pole nagu nende meeskondade moodi + 2017 aasta sees vaid mõned üksikud korrad pole see panus nende meeskondade puhul mänginud.

Svenniid
31.03.17, 10:32
Challenger Men - Saint brieuc 15:00
Sakharov - Lacko
Sakharov to win@ 2.20 Bet365

Sakharov jääb küll rankiguga kõvasti alla, aga näitab hetkel väga veenvat mängu ja head vormi.

atleticomadrid
31.03.17, 15:24
Koondisepaus on läbi ja klubimängude vurr hakkab taas pihta. Celta Vigot näiteks ootab 10 päeva sees 4 mängu, millest viimane on kõige olulisem - Euroopa liiga kohtumine vs. KRC Genk.
Nende vastaseks seekord on Las Palmas, kes naljalt juba rünnakul tagasi ei tõmba, mida näitab ka statistika.
Arvestades, et peale väikest koondisepausi on meeskonnad tuhinat täis ja Celta ei pea roteerima vaid vastupidi hoopis oma kahureid lihvima kodupubliku ees, on oodata jalgpallimängu kogu oma ilus.
Märkimisväärseid puudujääke vigastatute osas ei ole, tabelis asuvad meeskonnad täpselt kõrvuti, Celta ees ja Las Palmas järgi.
Liigas pole kummagil midagi kaalul.
Kuna both team to score jääb lahjaks paigutan panuse mõlemad meeskonnad skoorivad 2. poolajal magusa 2.87 tõttu.
Sellele kiidab kaasa Las Palmase lummus teisel poolajal palju väravaid lüüa ja eeldus, et Celta Vigo suudab nendega sammu pidada.

atleticomadrid
31.03.17, 15:26
Olybetis!

telekavaataja
02.04.17, 11:23
Lihtsalt igaks juhuks tuletan meelde kasutajatele QRKood ja football2u, et teil on panused sisestamata.

QRkood
02.04.17, 11:37
Lihtsalt igaks juhuks tuletan meelde kasutajatele QRKood ja football2u, et teil on panused sisestamata.

Tuleb tuleb.

QRkood
02.04.17, 12:49
Mänguks saab Arsenal - City.

Esimene mõte oli Arsenali nurgalöögid üle 4,5 aga 1,7 kanti, seega see bet ei mänginud välja. Siiski valik tuleb langetada ja kuigi väga tahaks proovida City võitu siis minu panuseks oleks City väravad üle 1,5.
Koefitsendiks tuleb bet365-st 1.83.

count
02.04.17, 12:52

atleticomadridi pakutud mäng toimub homme, ehk järgmisel nädalal. kas reeglites on mingid muudatused toimunud ja panustamine on voorude järgi või siiski jätkuvalt nädala põhine, sel juhul mis nädala alla see panus läheb?

telekavaataja
02.04.17, 16:19
atleticomadridi pakutud mäng toimub homme, ehk järgmisel nädalal. kas reeglites on mingid muudatused toimunud ja panustamine on voorude järgi või siiski jätkuvalt nädala põhine, sel juhul mis nädala alla see panus läheb? Aus tähelepanek. Siiski jääb see siia nädalasse, lihtsalt kokkuvõtva tabeli postitan pärast seda mängu.

Siiski tahaksin manitseda, et mängijad võimaluse korral jääksid ikka üh.e nädala piiresse oma panustega.

QRkood
03.04.17, 09:28
Miks ei aidanud telekavaataja oma tiimikaaslast välja?
Sellega olen ka nõus jah, et panused ikka peaks jääma nädala sisse. Uus nädal juba hakkas aga samas on veel lahtine kes kukkus välja jne või hakkab see nädal nüüd siis teisipäevast?

telekavaataja
03.04.17, 09:49
Miks ei aidanud telekavaataja oma tiimikaaslast välja?
Sellega olen ka nõus jah, et panused ikka peaks jääma nädala sisse. Uus nädal juba hakkas aga samas on veel lahtine kes kukkus välja jne või hakkab see nädal nüüd siis teisipäevast? Mul ei olnud ideid ja Venemaa liiga viimane mäng algas suhteliselt varakult ja üldse kamoon kutid...

Isegi kui hispaanlaste panus kaotab, ei muuda see väljalangeja osas midagi. Muud liigad on mängust väljas.

http://i67.tinypic.com/23tmjq0.png

telekavaataja
04.04.17, 09:43
http://i66.tinypic.com/4sif69.png

Niisiis, tuletan meelde, et selle nädala lõpuks langeb 5. koht ära ning järgmine nädal on poolfinaalid.

lauri432
04.04.17, 16:27
Rõõm näha et õige sats on liiderpositsioonil

Ath Bilbao - Espanyol BTTS koef 2.23 Unibet

1. Atletico viimases 6 kodumängus ainult ühes ei skoorinud mõlemad tiimid 2. Espanyoli viimases 5 mängust ainult ühes ei skoorinud mõlemad tiimid 3. Mõlemal tiimil on kaitses probleeme ja lasevad sisse ühe ikka 4. Mõlemad tiimid tahavad võita Eurokohtade nimel ja tagasi pole mõtet hoida enam

count
04.04.17, 18:48
Viimane nädal lasti praegustel liidritel läbi sohi, pettuse ja tüssamise esikohale tõusta, kuid mida sa ikka ootad korraldajast, kes hoiab pöialt merdaRubelele...

Sel nädalal pean valima hunnikust pasast kaks panust, kuna eika on kuskil rätipeade maal tuuritamas.

Cagliari - Toriino, total over 3.5 goals @2.6(betVictor)

Esimesena jäi silma see bett. Midagi kindlat lubada ei saa, kuid mõlemal meeskonnal on viimased voorud pingevaba mäng ja saavad oma üüber potentsiaalset ründeliini rakendada ja publikule showd teha. Boriello vs Belotti, peaks nagu tootma. Cagliari ei hakkaks elusees kodupubliku ees niisama pullipärast veeretama ja kaitsest lähtuvalt mängima. Samuti ei näe Toriinol mingit põhjust "kindla" 0-2 skoori peale hoidma minna vms. Koef võiks parem olla, aga käib kah.

http://foorum.soccernet.ee/attachment.php?attachmentid=5253&stc=1

Lazio - Napoli, Napoli võit @2.55 (BetVictor)

Teises mängus nii kindel pole nagu esimeses, kuid kujutan ette, et nädalavahetuse Coppa mäng mõjub laastavamalt Laziole. Pink on neil olematu ja Rooma vastu saavad täna kõik põhimehed korralikult piirajasse joosta. Napoli on selleks mänguks saanud mängida kaks mängu jutti ultra bussi parkiva anti jalgpalli Juve vastu ja usun et peatreener Sarri oskab pühapäevaks õige taktika leida ja muugib Lazio bussi korralikult juppideks. Samuti on Napolil võrreldes laziega päris korralik pink, seda just keskpoolikute hulgas, kus saab kindlasti coppas roteerida ja vajalikele meestele puhkust anda. Samuti peaks ka ründes Milikud ja asjad coppas mängima, mis annab Mertens-Insigne duost kellelegi puhkeaega jne. Üleüldiselt on samuti Napoli ikkagi A kategooria tiim ja Lazio ennast räigelt ületanud kehva treeneriga tabeli keskmik.

http://foorum.soccernet.ee/attachment.php?attachmentid=5254&stc=1

Redman
04.04.17, 21:42
04.04 22:00
Reading - Blackburn
Reading @2.40 (BetVictor)

Blackburn on pärast treenerivahetust selliseks ebamugavaks vastaseks kujunenud ja ilmselgelt on plaan ikka püsima jääda, aga Reading võõrsil peaks neile ikka vähe üle jõu käima. Jah, Readingul paar meest siin välja langenud, samas on Blackburnil puudu suurim väravakütt Graham ja võõrsil on neil endiselt kombeks mõned pallid sisse lasta.

mazz
05.04.17, 17:34
7.4. kell 19
Tulevik - Tammeka
AH 0 (ehk DNB) Tammeka @ 1,99 (Marathonbet)

Mingil arusaamatul põhjusel hinnatakse Tulevikku selle mängu soosikuks. Muidugi nad on kaitses kõvad ja võitlevad lõpuni, eriti kodus, aga Tammeka peaks siiski klassilt selgelt üle olema.

Svenniid
06.04.17, 17:31
Väga nigelad valikud on hetkel, aga midagi peab võtma siis lähen sellega:
CHALLENGER MEN - SINGLES: Sophia Antipolis (France), clay
Krajinovic - Bedene
Over 21.5@1.9 Bet365
Mõtlesin korraks Krajinovici võitu, aga lähen overit mängima. Krajinovic annab Bedenele siin lahingu.

atleticomadrid
07.04.17, 23:17
counti kartus Romaliku teise koha ees on silmaga nähtav :)
Ma isiklikult toetan küll pigem voorupõhist süsteemi, kui ranget nädalasisest sest tundub nagu kuidagi loogilisem aga mis ikka ju unustasin selle reeglite osa ära.
Selle vooru sisse toon maiuspala - võimas Madridi derby on juba homme kell 17:15 taas üht peatükki etendamas. Tippjalgpalli koduks saanud linnas pannakse pall mängu huvitaval ajal. Real on üle aastate tõsiselt kiikamas koduse meistritiitli poole, Atletico on aga kerkinud kevadringis tõeliselt vingesse vormi. Kui veel talvekuudel tundus, et punavalged võivad lisaks meistritiitliheitlusele välja kukkuda ka meistrite liiga kohalt, siis nüüd on asjad hoopis teised.
Atletico Madrid on suurepärases vormis, on jätnud kõik konkurendid selja taha ning võtmas jõuga Sevillalt otsepääset CLi. Sisuliselt on Atletico kaotanud see aasta vaid 2 mängu - mõlemad Barcelonale ja olgem ausad, needki olid väga pingelised mängud viimse minutini.
Real on Real, neil puuduvad erinevalt oma linnanaabritest suured vigastustest tingitud puudujäägid mängijatevalikus ning nad on liiga liidrid mugava punktivahega Barca ees.
AGA!
Võõrsilmeeskonnal on supervorm, motivatsioon Realile tiitliheitluses kaigas kodara panna ja kogemus mitte heituda võõrsilmängust.
Kuigi kogu maailma statistika võib rääkida Reali kasuks panen panuse Atletico topeltvõimalusele:
Real Madrid - Atletico Madrid x2 võit või viik 1.96 Olybetis.

mjaasa
08.04.17, 15:23
Kuna ma Premium liigast midagi head ei leidnud, siis proovin esiliigat. Pole küll kummagi mängu näinud, kuid tunduvad võrdsed meeskonnad olevat. Riskin ja panen kure võidu. Kodu peaks andma lisa motti.

Kure - Kalev Kure@2.40 (coolbet)

QRkood
09.04.17, 10:29
Sunderland - Manchester United, MU Over 6,5 corners @ 2.13 1XBET

United läheb seda mängu kindklasti võitma ja ma arvan, et peale esimest väravat ei võeta ka pressi maha. Elu on näitand, et ühe värava pealt United väga lüüa ei suuda. Vastaste kaitses istumise pealt on Unitedi rünnakud enamjaolt toimunud äärtest ning tsenderduste pealt, eeldan midagi sellist ka täna ning see peaks nurgalööke tooma küll.

Svenniid
09.04.17, 12:31
Usun, et Mõmmik ootas taktikaliselt inglaste panust, aga igaksjuhuks ütlen, et kui ta 15pm postitanud pole, mõtlen ise midagi välja

Svenniid
09.04.17, 12:33
Võib olla ka hiljem tegelikult, ManU mäng on 15:30

telekavaataja
09.04.17, 13:02
Võin vaid seda öelda, et hetkel on +5 Inglismaa kasuks (võiduprotsent on hetkel tennisel ja Inglismaal sama).

Koha TOP4-s on garanteerinud endale Itaalia, Hispaania ja Eesti. Hispaania on kindlasti Eestist eespool, samas Itaalia koht veel selgub. Sealt saame rääkida ka poolfinaali paaridest.

QRkood
09.04.17, 18:31
Minu panus siis kaotas, kuigi julgeks väita, et 2 nurgalööki jäeti andmata ka Unitedile. Siis rikkus minu silmis panuse punane kaart ning väga varajane värav teisel poolajal. Halb panus ja vabandusi pole. Elame näeme mis teevad tennise mehed ja kas jääme veel ellu aga igaljuhul tore ettevõtmine ning teinekord kindlasti veel huvitatud.

Mõmmik
09.04.17, 18:58
19.00 WTA Charleston Final J.Ostapenko vs D.Kasatkina over 21 games@1.81(Pinnacle)

Nii, tennise pickiks siis tänane naiste Charlestoni finaal, kus mängivad 2 19 aastast neidu. Lätlanna ja venelanna, kummalgi pole ühtegi WTA tiitlit veel ja Kasatkina esimene WTA finaal üldse. Ostapenkol kolmas, aga clayl esimene. 2 erinevat mängijat ja väljakukate peaks olema Kasatkinale sobivam.
Ostapenko on tüüpiline hardcourter, tal on väga hea serv ning mängib pigem jõu peale ning kui kõik välja tuleb, siis on korras. Veerandfinaalis peksis Wozniackit ka 6-2, 6-4 ning eile oli väga keeruline mäng Lucic-Baroni vastu, kus teises setis servis mängu võidule, kuid lasi murda ning sealt edasi läkski teine sett ära. Kolmandas suutis siiski end koguda ja võttis jõuga ära, Lucic-Baroni mängis väga väga hästi, kuid seekord ei piisanud.
Kasatkina samas jälle armastab neid saviliivaväljakuid ning tema mäng on kaitsev ja baseerub pikkadele punktidele. Siegemundi vastu eilne esimene set läks minema, sest Laura mängis lihtsalt liiga hästi, kuid teises setis sai poole seti pealt murde ning edasi ei andnud Siegemundile mingit võimalust. Ülimalt ebamugav vastane kõigile ning seda näitavad võidud Puigi, Gavrilova ja Kerberi üle.

Kuna mõlemad on 19 aastased ning mängivad oma esimese tiitli peale, siis ma arvan, et mäng tuleb väga närviline, rabe ja läheb pikale. Tõesti ei julge siit kummagile väga suurt eelist anda, sest mõlemad on sellel turniiril siiani väga hästi mänginud ja peaksid olema võrdväärsed vastased. Vähemalt 21 geimi peaks olema suhteliselt ootuspärane.

football2u
09.04.17, 20:14
Eelmine nädal magasin maha. Sel nädalal uued betid juba?

telekavaataja
09.04.17, 23:23
Eelmine nädal magasin maha. Sel nädalal uued betid juba?Langesime välja kahjuks.

telekavaataja
10.04.17, 01:16
http://i66.tinypic.com/mr8phg.png

telekavaataja
10.04.17, 01:20
5 punktiga jäi tennis playoffidest välja.

Mida poolfinaalid endast kujutavad? Samamoodi on igal tiimil 2 panust (kummalgi tiimiliikmel 1), samamoodi on oluline voiduprotsent. Pank on lisanäitaja, mida arvestatakse, kui seis jääb viiki.

Näide: Itaalia paneb täppi 2 panust, Inglismaa 1, siis on seis 2-1 ja Itaalia on finaalis. Kui seis on 1-1 või 2-2, siis loeb juba võidetud panuste suurus. 0-0 on trikikas, sest VOID panus on küll kaotatud panus, kuid pank selle võrra ei vähene. Aga üldiselt, kui pank on ka võrdne, siis edasi saab see, kes põhitabelis kõrgemal.

Edu kõigile!

QRkood
10.04.17, 09:20
5 punktiga jäi tennis playoffidest välja.

Mida poolfinaalid endast kujutavad? Samamoodi on igal tiimil 2 panust (kummalgi tiimiliikmel 1), samamoodi on oluline voiduprotsent. Pank on lisanäitaja, mida arvestatakse, kui seis jääb viiki.

Näide: Itaalia paneb täppi 2 panust, Inglismaa 1, siis on seis 2-1 ja Itaalia on finaalis. Kui seis on 1-1 või 2-2, siis loeb juba võidetud panuste suurus. 0-0 on trikikas, sest VOID panus on küll kaotatud panus, kuid pank selle võrra ei vähene. Aga üldiselt, kui pank on ka võrdne, siis edasi saab see, kes põhitabelis kõrgemal.

Edu kõigile!

Poolfinaali viigi puhul arvestatakse põhitabeli panga + poolfinaali kogusummat või poolfinaali panka ning kui see viigis siis põhitabeli panka?

telekavaataja
10.04.17, 09:25
Arvestatakse ainult poolfinaali panka. Ehk siis kõigil on pank taas nullis.

count
10.04.17, 14:30
Arvestatakse ainult poolfinaali panka. Ehk siis kõigil on pank taas nullis.

Väga ajuvaba süsteem! Eriti arvestades asjaolu, et kümne mängu peale pole mitte ühtegi mõistliku panust sel nädalal Serie A-s. Mis point sellele ennenägematult massiivsel Itaalia pangal siis üldse oli, kui mitte sellistes olukordades kindlustust anda. Õnnitlen Inglismaad edasipääsu puhul!

QRkood
10.04.17, 14:43
Väga ajuvaba süsteem! Eriti arvestades asjaolu, et kümne mängu peale pole mitte ühtegi mõistliku panust sel nädalal Serie A-s. Mis point sellele ennenägematult massiivsel Itaalia pangal siis üldse oli, kui mitte sellistes olukordades kindlustust anda. Õnnitlen Inglismaad edasipääsu puhul!

Mis kindlustust sul veel vaja on?

telekavaataja
10.04.17, 14:47
Väga ajuvaba süsteem! Ma ka ei mõista, kuidas see USA-s nii populaarne saab olla.

count
10.04.17, 15:05
Mis kindlustust sul veel vaja on?

Viigi olukorra puhul loeks eelnev pank, ehk siis 1-1 olukorras läheks arvesse kogu turniiril saadud pank. Parima panustaja selgitamine on võimalik ainult maratoni vormis, mitte ühe panuse sprindis.

Ma ka ei mõista, kuidas see USA-s nii populaarne saab olla.

Seal on imelik president ka populaarne. 20 korda väiksema pangaga meeskond saab poolfinaalis samale pulgale top dog-idega?

QRkood
10.04.17, 16:43
Viigi olukorra puhul loeks eelnev pank, ehk siis 1-1 olukorras läheks arvesse kogu turniiril saadud pank. Parima panustaja selgitamine on võimalik ainult maratoni vormis, mitte ühe panuse sprindis.
Sellisel juhul peaks see lõpuni olemagi sellises liiga vormis, et viimane langeb välja ja pank jätkub koguaeg. Kui see nii oleks, poleks ka selle vastu mul midagi.

Playoffidesse ei tule ju kuskil mingeid eelmisi tulemusi kaasa, kõik algabki ju 0-0 seisult. Paned põhiturniiri täiega, saad selle nõrga vastase kellest sa 20 korda üle oled ju. Aga nüüd tuleb ka selle nõrga vastu natuke pingutada, ei saa vana rasva pealt läbi ajada.

mazz
13.04.17, 12:44
Meistriliiga laupäeval kell 19
Trans - Kalju
Under 3,5 @ 1,85 (Coolbet)

Kalju mängustiil on niigi väga pragmaatiline, aga seda enam peaks see paika pidama pärast nädalasisest 120minutilist karikamängu. Samal ajal ei ole Transi rünnak piisavalt hea, et Kalju mängukontrollimist häirida. 0:1 või 1:2 peaks olema tõenäoliseimad skoorid. Eelmisel hooajal (samad treenerid, sarnasel tasemel meeskonnad) jäi 5st mängust 4 under 3,5.

lauri432
13.04.17, 16:29
Barcelona - Real Sociedad

Goals under 3,5 @ 1,97 (Pinnacle)

Peale Juve mängu nv üritab kindlasti barca läbi ajada säästureziimil ja see tähendab kolle ei tule kindlasti niipalju ja usun sociedad võitleb ka kõvasti ning mängus tuleb alla 4 kolli kokku kuna vaja järgmine nv Juvele kõvasti vastu panna

atleticomadrid
14.04.17, 12:50
Vilets nädal.
Fantaseerisin võimalusega, et Atletico võib ehtendalikult teha Osasuna vastu avapoolaja aeglase ja mitte skoorida.
Valikus oli ka võimalus, et Malaga võtab Barcelona mängust kõva boosti ja võidab võõrsil Deporit.
Ent vasturääkivusi oli minu jaoks liiga palju mistõttu on selle vooru suur küsimus - kas Valencia lööb Sevillale vähemalt 2? Valencia on hakanud mängima nagu nad veel kordagi see hooaeg mänginud pole ja viimases 3 mängus on alati löödud 3. Kuna Sevilla jaks on praegu üsna otsas, ent päris maha ei tahaks neid kanda panustan poolfinaaliks panuse Valencia - Sevilla, meeskond 1 lööb üle 1.5 värava @ Olybet. Koefitsendiks 2.

mjaasa
14.04.17, 15:03
Vaprus - FCI over 3 @ 1.85 (olybet)

Usun, et siin mängus pole võitjas kahtlust. Usun ka seda, et I mehed on Vaprusest peajagu üle. Samamoodi usun, et I lööb vähemalt kolm väravat. Karikamäng võib olla ainukeseks takistuseks, võibolla proovitakse minimaalse jõupingutusega oma võtta. Kuid liigatabelis ollakse suhteliselt kuses omadega, peavad võitma kindlasti iga mängu. Mida kindlamalt, seda parem neile.

count
15.04.17, 14:25
Inglased said oma suurepäraste tulemuste eest premeeritud isegi sellega, et saavad Itaalia panused ära oodata ja siis vastavalt neile panustada, kuna nende mängud algavad kõik hiljem ja jätkub ka mõni mäng homsesse päeva. Sellist luuserite soosimist pole varem nähtud, aga mis seal ikka, kui siit ka võitjana välja rebime, siis pole inglaste liikmetel küll panustamisesse enam kunagi asja. Lisaks veel tõsiasi, et ühtegi mängu mille peale ise vabatahtlikult raha paneks kümne mänguvooru peale Serie A-s sellel nädalal ei ole.

Fiorentina - Empoli, BTTS NO @ 2.3 (BetVictor)

Fiorele meeldivad 1-0 võidud ja Empoli ei skoori väravaid, eriti võõrsil. Empoli on üldse väga kehvas vormis olnud. Ainuke asi mis neid äratada saab on kuklasse hingav Crotone, kuid usun, et Fiorentina vastu minnakse võõrsil bussi parkima ja lootma 0-0 viigist saadava ühe puntki peale. Crotone mängib Toriinoga ja sealt punktilisa oodata ei ole, seega üks punkt on kulla hinnaga. Novembri võitis Fiorentina võõrsil Empolit 0-4, koduväljakul ei tohiks kehvemalt esineda.

http://foorum.soccernet.ee/attachment.php?attachmentid=5272&stc=1

eika
15.04.17, 15:09
Sitt voor, jep. Torino vs Crotone ei julge panustada, sest Crotone võib olla see tiim, kes hooaja lõpus emotsiooni pealt lammutab end püsima jääma. Ennegi selliseid nähtud. Sisulieslt muidugi ideaalis ei panustaks see nädal üldse, sest 1x2 puhul antud formaati on null hea optsiooni ja muud asjad ka lotod. Kuid jään oma esimese mõtte juurde, kus ei kasuta sisetunnet vaid puhast statistikat.

Caglari vs Chievo. Under 2.5 Goals. Koef 2.14 @ 1xBet
http://image.prntscr.com/image/87ad2b6cbc3e4caa8b5bdfc07696dbce.png

Loogika puhtalt selles, et tiimidel on viimases kuuest mängust väravaterohkeim olnud üks 2:0 mäng, ülejäänud viis on lõppenud kas ühe väravaga või väravateta viigiga. Et sellel 2+ koefitsendil tundub väärtust olevat küll.

count
15.04.17, 16:19
Korraldaja oleks pidanud vähemalt mingi ajalise piiri panema millal poolfinaali panused peavad üleval olema. Praegu saavad inglased rahulikult meie tulemused ära oodata ja siis vastavalt oma panuseid valmis vorpida. Tugevamad saavad ikka korraliku handicapi sisse, samal ajal kui 20 korda sitem võistkond saab KÕIK eelised, mida üldse võimalik kasutada on. Kui mõlemad Itaalia betid mööda lähevad, siis saavad südamerahuga kõige ohutumaid ja madalama koefiga asju valida, kui meil peaks mõlemad pihta minema, siis saavad valida just sellised koefid välja, mis pihta minnes meid edestaksid jne jne. Täiesti totaalselt ajuvaba inglaste eelistamine ja neile võidu kätte mängimine. Korralda pool väga lohakas ja/või räme pang.

Delfino
15.04.17, 16:39
Korraldaja oleks pidanud vähemalt mingi ajalise piiri panema millal poolfinaali panused peavad üleval olema. Praegu saavad inglased rahulikult meie tulemused ära oodata ja siis vastavalt oma panuseid valmis vorpida. Tugevamad saavad ikka korraliku handicapi sisse, samal ajal kui 20 korda sitem võistkond saab KÕIK eelised, mida üldse võimalik kasutada on. Kui mõlemad Itaalia betid mööda lähevad, siis saavad südamerahuga kõige ohutumaid ja madalama koefiga asju valida, kui meil peaks mõlemad pihta minema, siis saavad valida just sellised koefid välja, mis pihta minnes meid edestaksid jne jne. Täiesti totaalselt ajuvaba inglaste eelistamine ja neile võidu kätte mängimine. Korralda pool väga lohakas ja/või räme pang.
Üldiselt mulle meeldib su troll ja veel rohkem su panused, aga Telekavaataja veab seda põnevat võistlust ja üldiselt relax.

telekavaataja
15.04.17, 17:33
Korraldaja oleks pidanud vähemalt mingi ajalise piiri panema millal poolfinaali panused peavad üleval olema. Praegu saavad inglased rahulikult meie tulemused ära oodata ja siis vastavalt oma panuseid valmis vorpida. Tugevamad saavad ikka korraliku handicapi sisse, samal ajal kui 20 korda sitem võistkond saab KÕIK eelised, mida üldse võimalik kasutada on. Kui mõlemad Itaalia betid mööda lähevad, siis saavad südamerahuga kõige ohutumaid ja madalama koefiga asju valida, kui meil peaks mõlemad pihta minema, siis saavad valida just sellised koefid välja, mis pihta minnes meid edestaksid jne jne. Täiesti totaalselt ajuvaba inglaste eelistamine ja neile võidu kätte mängimine. Korralda pool väga lohakas ja/või räme pang.See postitus oli vastus nr. 666 antud teemale.

#Devil

eika
15.04.17, 19:03
ei muuda pointi! #fixed!

mjaasa
15.04.17, 23:46
Kas Eesti on finaalis?

telekavaataja
16.04.17, 01:13
Kas Eesti on finaalis? Nii on.

Redman
16.04.17, 12:17
15:30
West Bromwich - Liverpool
BTTS yes @1.84 (Unibet)

Tundub hea kooslus sellise panuse jaoks. West Bromwich on kodus viimasest 10st mängust vaid 2 korda oma linad puhtana hoid ja ise on kuivale jäädud kolmel korral. Ja nende leib on standardolukorrad, mille kaitsmine Liverpoolil teatavasti on nagu ta on.

Viimasest 7 omavahel toimunud kohtumises 6 korral on panus olnud võidukas.

QRkood
16.04.17, 15:50
15:30
West Bromwich - Liverpool, Liverpool corners over 6,5 @ 1.83. bet365

Valikus olid veel, Manu - Chelsea mängust, Manu kaardid üle 2.5 ning Chelsea nurgalöögid üle 4.5. Saab siis Liverpooli mänguga asi selgeks, pole vaja kauem oodata. Kuigi omavahelistes mängudes pole see panus varem tootnud, leian siiski, et Liverpooli mängustiil on see mis täna selle võidu toob. Liverpooli nurgalöögid on olnud üle 6.5 viimasest kümnest mängust kaheksas.

telekavaataja
16.04.17, 18:25
Eepilised poolfinaalid!

mjaasa
16.04.17, 18:39
Ja kes teisest paarist edasi sai? Inglismaa, kuna nö miinust oli vähem?

mjaasa
16.04.17, 18:44
Ja kes teisest paarist edasi sai? Inglismaa, kuna nö miinust oli vähem?

Nyyd lugesin läbi reeglid ning tundub et ikkagi Itaalia sai edasi

count
16.04.17, 18:54
kui siit ka võitjana välja rebime, siis pole inglaste liikmetel küll panustamisesse enam kunagi asja.

Mitte paha pärast, aga see on nüüd tõsiasi, et QRkood ja Redman peavad ametit vahetama ja bettimise ära unustama. Selline eduseis maha mängida väärib aasta lõpus tiitlite jagamisel mainimist. Tõesti eepiline. Aga lõppudelõpuks kõik õige. Finaalis kohtuvad kaks parimat ja soovin juba siin kohal Eesti meeskonnale õnne tugeva teise koha puhul!

FORZA ITALIA!

telekavaataja
16.04.17, 20:49
Poolfinaalide tulemused:

Itaalia 0-0 Inglismaa, pen 1-0

Hispaania 0-2 Eesti

Ja tuligi nii välja, et Eesti tiim oli ainuke, kes paugutas ja sai kindlalt finaali. Itaalia jäi aga kahemehelisse vähemusse ning suutis venitada penaltiteni, milles on inglased alati lootusetud olnud.

Niisiis: finaal on Itaalia vs. Eesti. Samad reeglid. Ja skoori/panga viigi korral loeb jällegi asetus liigas.

http://i68.tinypic.com/2wezy8x.png

QRkood
17.04.17, 10:37
Mitte paha pärast, aga see on nüüd tõsiasi, et QRkood ja Redman peavad ametit vahetama ja bettimise ära unustama. Selline eduseis maha mängida väärib aasta lõpus tiitlite jagamisel mainimist. Tõesti eepiline. Aga lõppudelõpuks kõik õige. Finaalis kohtuvad kaks parimat ja soovin juba siin kohal Eesti meeskonnale õnne tugeva teise koha puhul!

FORZA ITALIA!

Mis kuradi eduseisust sa jahud? See, et te omad panused mööda panite ja terve nädala vingusite nagu väiksed plikad ning siis lõpuks selle sama eelneva panga/koha eest liigas edasi saite, ei näita küll kuidagi moodi, et te poolfinaalis paremad oleks olnud. Minu viga selles, et me välja kukkusime oli ikkagi selles, et oma panust varem ära ei teinud ning jäin lõpuks pühapäevaste mängude peale ja tegin vale valiku. Seega vabandused Redmani ees. Järgmistel kordadel, loobun siiski SRK-s osalemast, mul ei ole viitsimist/aega counti suguse foorumi jorsiga siin maid jagada ning osalen jätkuvalt SBT-s. Edu teistele ja jõudu telekavaatajale.

Redman
17.04.17, 17:48
Minu ees pole küll vaja vabandada, ma ju eksisin samuti panusega.

mjaasa
21.04.17, 22:29
Kuna siin vaikus, siis igaks juhuks küsin üle. Kas see nädal on finaal?

telekavaataja
21.04.17, 22:30
Jah on.

mazz
21.04.17, 22:44
Meistriliiga laupäeval kell 16 Vaprus - Trans
2nd half AH+0,5 Trans (ehk Trans võidab teise poolaja) @ 1,82 (Vulkanbet)

Isegi kui Pärnul õnnestub mäng pingelisena hoida, siis tõenäoliselt pigistaks Trans lõpuks võidu ikkagi välja. Ning kui Trans poolajaks juhtima peaks, oleks see veelgi parem, sest Pärnu läheb kodus julgelt vastu lööma ja jätab kaitse haavatavaks. Transi väravatevahe selle hooaja avapoolaegadel on 3:5 ja teistel poolaegadel 8:3, Pärnul vastavalt 3:9 ja 3:12.

mjaasa
22.04.17, 00:10
Tammeka - Levadia BTTS @ 1.80 (coolbet)

Ei meeldi mulle küll Tammeka mängudele panustada, kuid midagi paremat ei leia. Esiliigat ei taha torkida.
Selles vist ei kahtle keegi, et Levadia kasvõi ühe värava lööb. On nad väga heas hoos ikkagi. Tammeka on aga kodusel sepal ka väga head mängupilti näidanud ning usun, et suudavad Levadiale ära lüüa ühe-kaks.

count
23.04.17, 01:08
Sampdoria - Crotone, Sampdoria WIN @ 1.91 (BetVictor)

Kodus top10 meeskond vs liiga kõige sitem meeskond võõrsil 1.91 koefiga peab olema mingi bookie error. Muriel ja Quaglarella on küll Sampdorial vigastusega väljas, aga usun et neid ei olegi vaja sellise meeskonna vastu, siin peaks pingipoisid ka ilusasti skoorima. Samp on sel hooajal kodus kaotanud ainult Milanile, Juvele ja Laziole. Pilti rikuvad mõned viigid tabeli tagumise otsa vastu, kuid hetkel on meeskond üpris tugevat mängu näidanud. Crotononel on motivaatoriks relegatsioonitsoonist pääsemise soov. Kui Empoli kaotab Milanile, siis on Crotonel võimalik vahe tõmmata kahe punni peale. Siiski ei paneks selles olukorras elusees raha Crotone peale, usun et tuleb soliidne 2-0 Sampdoria võit.

http://foorum.soccernet.ee/attachment.php?attachmentid=5287&stc=1

eika
23.04.17, 01:23
Udinese vs Cagliari
Udinese võit, 1.87 @ tempobet

Udinese on senisel hooajal endast tagapool olevate tiimide vastu pea alati võidud võtnud, Cagliari on seni võõrsil vaid relegatsioonitiimidel punktid kätte saanud. Peaks väärtust olema küll sellel betil.

telekavaataja
23.04.17, 12:06
Kui Sampdoria või Udinese võidavad, on rahvuste karika võitja Itaalia, kui keegi neist ei võida, on rahvuste karika võitja Eesti. Kusagil kuue paiku on kõik teada.

telekavaataja
23.04.17, 19:08
Eesti 1 (-18)-1 (-13) Itaalia

https://www.youtube.com/watch?v=zWuejWyk4Ts

Ja nagu alati, kaitsva taktikaga, intensiivse pressiga, penaltitega, ühesõnaga Itaalia on võitnud.

Tänud kõigile osalemast, see ütlemata pikk turniir on nüüdseks läbi. Oli, mis oli, kuid paljud ilmselt nõustuvad, et võitis parim võistkond. Ühtlasi nomineerin turniiri MVP-ks counti (olgugi, et otsustava värava lõi lõpuks eika).

Kuna katsetasime esmakordselt play-off süsteemi, siis olid ka sellel omad vead. Ma aktsepteerin konstruktiivset kriitikat- oleks pidanud nii tegema, et play-offi panuste sisestamise deadline panna reede õhtu peale.

Ei oska öelda, kas rahvuste karika järk on tulemas. Ikkagi osutus paljudele keeruliseks iganädalaselt millegi postitamine ning veel ka korralik põhjendamine. Paljudel polnud tegelikult nii sügavat sidet võistkonnaga, mille nad esindasid (muide finalistide seas seda probleemi pole). Tänan teistkordselt kõiki, kes lõpuni vastu pidasid ja loodan, et vähemalt keegi leidis, et üritus oli põnev.

Eks augustis vaatame, kas tasub jätkata.

count
23.04.17, 19:14
Tänud meeskonnakaalsasele eikale suurepärase töö eest! Tegime võidujoovastuses ka kiire selfi

http://www.kicktv.com/wp-content/uploads/2016/03/de-rossi-totti.jpg

keenjus250
23.04.17, 19:33
Hea töö poisid. Midagigi positiivset tänasesse päeva.

atleticomadrid
24.04.17, 00:14
Mulle Rahvuste Cup meeldib, hea töö ja kiitus, et viitsid asja vedada telekavaataja!

Vaatasin siis üle enda isikliku saldo sügis ja kevadringi peale ja 11 panusest 7 täppi, enda jaoks ikka suur üllatus! Ise ei panusta juba ammu, sest raha kaotamine sai juba reegliks aga vaid soorituspinge(enda rahaga ei riski) pealt ennustades on protsent üsna OK.

Väravavaht
24.04.17, 15:09
Paljudel polnud tegelikult nii sügavat sidet võistkonnaga, mille nad esindasid (muide finalistide seas seda probleemi pole).

Mis selle all mõtled? Kindlasti peab järgmine võistlus ka tulema, modereerida on seda ikka kökimöki võrreldes SBT-dega ju (Y)

mazz
24.04.17, 15:12
Kui mitte Eesti, siis minugipoolest forza Azzurri. Palju õnne võitjatele, see oli täielikult teenitud.

Delfino
24.04.17, 15:45
Esimesel korral oli põnevust muidugi rohkem, kuna sai võistelda lõpuni, kuid üldiselt maitse asi, minu jaoks see oluliselt huvitavam formaat, kui SBT. Võiks ikka korrata!

telekavaataja
24.04.17, 15:51
Kõik oleneb osalejate arvust. Rahvuste Karikas on selline turniir, kus saab igasugu formaate eksperimenteerida. Näiteks järgmine uljas idee on liigaformaat. Aga üldiselt manageerimise osas vaidlen vastu. Ükskõik, mis üritust südamega tehes, võtab see omajagu aega. Ja enne seda turniiri lubasin, et ei tuleta postitamist meelde, aga ikka tegin seda (pigem mu enda viga).

count
24.04.17, 16:59
Nüüd, kus vaikselt võidujoovastuse pealt maha saab tuldud, siis tänaks kõiki osavõtjaid ja korraldajat põneva lahingu eest. Selles formaadi jätkus tõesti pinget ja põnevust lõpuni ja oli ka endal huvitavam. Esile tooks Eesti meeskonna kes viitsis oma panuseid analüüsida ja tänu sellele sai nii mõnigi hea panus nende järgi tehtud ja koduliigaga rohkem kursis oldud. Samuti olid tublid hispaanlased, kes suurema õnne korral oleks võinud ise finaalis olla. Panused olid mahlaste koefidega ja peale mindi suurte pallidega. Individuaalne üllatus oli atleticomadrid, kes minu andmetel muidu panustamisega ei tegele, kuid jagas päris korralike maasikaid ja analüüsis neid samuti üpris põhjalikult. Lisas turniirile värskust ja üllatusmomenti.
Ühtlasi teataks ka, et see jäi minu viimaseks võistluseks. Rahvuse karikast algusest peale osa võtnuna on võidetud sai kõik mis võita annab ja teeks nüüd ruumi uutele tulijatele, kes tahaksid võimalust Itaalia lippu kõrgel lehvimas hoida. Veelkord suured tänud meeskonnakaaslasele, kõigile osavõtjatele ja korraldajale.

FORZA AZZURRI!

http://static.goal.com/341600/341671.jpg

mjaasa
24.04.17, 22:27
Tänud ka minu poolt. Oli hea turniir, olgugi et ei leidnud alati aega panuste tegemiseks. Õnnitlused ka Itaalia meeskonnale. Teenitud võit :)