PDA

View Full Version : Soccerneti Rahvuste Karikas

Leheküljed : [1] 2 3

telekavaataja
10.01.16, 16:46
Avan teema "Rahvuste karika" jaoks.

Esimeses postituses on alati käimasoleva turniiri reeglid ja võistkonnad.

Reeglid
Iga alafoorum (Inglismaa, Itaalia, Saksamaa, Hispaania, Prantsusmaa, Muud liigad, Eesti, Muu sport) panevad välja oma võistkonna, mis koosneb 2-st võistlejast (kui peaks juhtuma, et soovijate arv on suurem, siis tõstame osalejate arvu). Kuna tegu on esimese sellelaadse üritusega ning praegu ei ole alafoorumites mingit valmissüsteemi, siis avaldage oma osavõtu ning enda lemmikliiga esindamise soov otse siia. See turniir ei eelda igapäevast panustamist ega mingeid ebamääraseid oskusi. Lisaks ei ole midagi muud nõutud, kui korra nädalas postitada siia teemasse enda meelest väärt panus.

Aga reeglitest lähemalt järgnevalt:
1. Toimub 27.02-30.04
2. Iga panuse miinimumväärtus on 1.80. Kombod on keelatud!
3. Arvestust peetakse tabamusprotsendi alusel (pank on lisanäitaja).
3a. Võidupanuseks loetakse panust, mis suurendab panka, kas täies ulatuses või pooles ulatuses. VOID- panused loetakse kaotatud panuseks (pangas jääb summa muutmatuks). Näiteks Draw No beti viigilise mängu puhul võiduprotsendi arvestuses loetakse kaotatud panuseks.
3b. Kui sündmus katkestatakse või ei alustata (vigustus, fännide mäss vms), siis saab osaleja postitada uue panuse, mis ei pea olema samal nädalal.
4. Panust tohib esitada ainult enda liiga (riigi) spordi kohta, mida võistleja esindab. Muud sporti esindavad isikud ei saa jalgpallile panustada.
5. Panuseid võib võtta vabalt valitud kontorist. Palun see panuse juurde märkida.
6. Panused peavad olema postitatud enne sündmuse algust.
6a. Panused peavad kinnitatud olema panustava nädala laupäeva lõpuks (23.59). Loomulikult, kui sündmus algab varem, siis enne sündmuse algust.
6b. Kui üks mängijatest ei ole laupäeva lõpuks oma panuse kinnitanud, võivad võistkonnakaaslased alates sellest hetkest tiimikaaslast välja aidata.
7. Alates kolmandast nädalast langeb viimaseks jäänud võistkond konkurentsist.

Korrektselt esitatud panuse näidis

Võistkond A vs. Võistkond B
Võistkond A võidab mängu esimese poolaja @1,82 (ÜkskõikmisnimegaBet)

Ehk siis on esitatud sündmus; panus, millele mängitakse; panuse väärtus; koht, kus panus on võetud.

27.02 - 19.03 (3 nädalat) toimub väike kvalifikatsioon. 19. märtsil langevad 2 viimast välja.
20.03 - 26.03 paus (international break)
27.03 - 02.04 (1 nädal) langeb järgmine
03.04 - 09.04 (1 nädal) langeb veel üks
10.04 - 16.04 (1 nädal) langeb veel üks ning jääb 4 võistkonda
17.04 - 23.04 (1 nädal) poolfinaalid (1. vs. 4. ning 2. vs. 3)
24.04 - 30.04 (1 nädal) superfinaal

Hetkel oma soovi kinnitanud isikud.
1. Inglismaa- QRKood, Redman
2. Itaalia- eika, (count)
3. Hispaania- lauri432, atleticomadrid
4. Saksamaa- Väravavaht, [Delfino]
5. Prantsusmaa- ..., ... [football2u]
6. Muud liigad- telekavaataja, football2u
7. Eesti liiga- mazz, mjaasa [Romario]
8. tennis- Mõmmik [j6u1uv4n4, Svenniid]
9. korvpall- karl54, Lauriisimo

mazz
10.01.16, 17:43
Kui Itaalias koht vabaks jääb, võin selle täita, aga vaevalt ma Serie A-ga suures plaanis kasumisse jääksin. Kui count pärisraha panustest hoidub, siis tema ehk jääks :)

Ühe väärtuspanuse nädalas leiaks muidu kindlasti ka Eestist.

Fouree
10.01.16, 17:47
Ma võiks isegi osaleda, kas siis Inglismaa või Muud spordialad kategoorias. Vaata ise, kuhu lisa vaja oleks. :)

ericbana
10.01.16, 18:52
Saksamaal pole ju 13.01-22.01 ühtegi mängugi.

Delfino
10.01.16, 20:28
Bl saab uuesti hoosisse 22.01 ja 2.BL alles 6. veb.

telekavaataja
10.01.16, 21:36
Saksamaal pole ju 13.01-22.01 ühtegi mängugi.

Enda peas kusjuures kujutasin ette, et Saksa Bundesliga jätkab see nädal. Minu pang. Sellisel juhul algab järgmine nädal. Seda parem, rohkem aega ja puha.

Mazz jääb siis Itaalia variandina, Fouree jätaksin Premier League esindama. Mis tähendaks, et sisuliselt on puudu vaid Hispaania ja Prantsusmaa (Holland vist stardib ka veebruaris alles).

Temp0
10.01.16, 21:42
Kas ma saan õigesti aru, et see mingi konkreetse liiga mängude ennustamine? Sel juhul võin osa võtta. Hispaania Liiga.

Temp0
10.01.16, 21:44
Kas ma saan õigesti aru, et see mingi konkreetse liiga mängude ennustamine? Sel juhul võin osa võtta. Hispaania Liiga.
EDIT: Kuna muuta ei saanud siis lugesin, et see toimuga rahaga. Netis maksta ei saa niiet siiski ei võtta osa. :D

Sonderfern
10.01.16, 21:46
Osaleksin Hispaaniaga. Samas kui osalejaid hakatakse nö lukustama ja eemale võib jääda keegi kes on Hispaania alamfoorumis tegev või lihtsalt fänn vms siis astun hea meelega eemale!

telekavaataja
10.01.16, 22:11
EDIT: Kuna muuta ei saanud siis lugesin, et see toimuga rahaga. Netis maksta ei saa niiet siiski ei võtta osa. :D

See on igale osavõtjale täiesti tasuta, kuhugi ei pea maksma. Kui esindad Hispaania liigat, siis postitad ainult panuseid Hispaania liigale. Iga nädal 1 panus.

Lauriisimo
10.01.16, 22:47
Hispaania liigas osavõtjad olemas jah?

Lauriisimo
10.01.16, 23:13
Kui hispaania liigas vabukohti, siis liituks

Temp0
10.01.16, 23:30
See on igale osavõtjale täiesti tasuta, kuhugi ei pea maksma. Kui esindad Hispaania liigat, siis postitad ainult panuseid Hispaania liigale. Iga nädal 1 panus.

Aga mis see minimum 1.80 ss? Okei võtan ka hispaania liiga .

telekavaataja
10.01.16, 23:42
Aga mis see minimum 1.80 ss?

Toon näite. Kui vaatad näiteks järgmise nädalavahetuse Hispaania liiga mänge, siis koduvõistkondade võidukoefitsiendid on ette toodud järgmisel pildil:

http://www.upload.ee/image/5470584/bet.JPG

Esimesed 3 on tõenäolisemad ning nende väärtus on alla 1,80. Samas Real Sociedadi võit Deportivo üle on 1,90. See võiks teoreetiliselt see panus olla, kui sa arvad, et see on Hispaania liiga parim valik nädalavahetuseks.

Loomulikult on see vaid näide ja turniir stardib ülejärgmisel nädalal.

telekavaataja
10.01.16, 23:47
Tänud panustamise alafoorumi "gurudele", kes on nõus hetkel vabu kohti täitma. Jätan teid sulgudesse, juhuks, kui keegi vastavatest püsivatest alafoorumi kasutajatest oma soovi avaldab. Mõte on ilmselt pakkuda huvi inimestele, kes igapäevaselt panustamisega seotud küsimusi ei vaata ning samas on tulihingelised teemade postitajad vastavate liigade teemades. Praeguseks jätan NoCheatingu ja Lauriisimo nö Hispaania varuks. Kas RichardVonMadridista on praegu kindel osavõtja?

PS! Kui keegi valib praegu mingi liiga, mida ta esindab, siis hiljem ei ole vahetus lubatud.

Mõnuagent 007
11.01.16, 16:16
Ma võin muudel spordialadel vabalt olla!

telekavaataja
11.01.16, 16:42
Mõnuagent 007 ja j6u1uv4n4 kaitsevad ülejäänud spordi au.

Temp0
11.01.16, 19:08
Tänud panustamise alafoorumi "gurudele", kes on nõus hetkel vabu kohti täitma. Jätan teid sulgudesse, juhuks, kui keegi vastavatest püsivatest alafoorumi kasutajatest oma soovi avaldab. Mõte on ilmselt pakkuda huvi inimestele, kes igapäevaselt panustamisega seotud küsimusi ei vaata ning samas on tulihingelised teemade postitajad vastavate liigade teemades. Praeguseks jätan NoCheatingu ja Lauriisimo nö Hispaania varuks. Kas RichardVonMadridista on praegu kindel osavõtja?

PS! Kui keegi valib praegu mingi liiga, mida ta esindab, siis hiljem ei ole vahetus lubatud.

Jah olen

telekavaataja
11.01.16, 19:41
Jah olen

Update tehtud.

Ja kuigi näiteks Inglise ja muu spordi tiimid on koos, siis kui keegi tahab esindada oma alafoorumit, on targem igal juhul öelda.
Hetkel on küsimuse all muu jalgpalli osavõtt (muidugi väga paljud liigad ei mängi ka praegu).

Ja igaks juhuks kordan, et algab järgmine nädal (20. jaanuar) mitte see nädal nagu esialgu plaanitud oli.

count
11.01.16, 21:07
Kuhu Prantsuse liiga fännid jäävad? Hollandi mehi peaks ka liikuma ringi. Kuidagi nadi osavõtt.

Mõnuagent 007
11.01.16, 23:44
Oot, kas tegu on ainult virtuaalse rahaga? Ehk kui ma tahan panna kvanttriljoni Clevelandi peale Sixersi vastu, siis saaks ma selle 1,01-ga tagasi?

telekavaataja
11.01.16, 23:52
Oot, kas tegu on ainult virtuaalse rahaga? Ehk kui ma tahan panna kvanttriljoni Clevelandi peale Sixersi vastu, siis saaks ma selle 1,01-ga tagasi?

Ära nüüd ütle, et sa lootsid siit raha võita.

j6u1uv4n4
12.01.16, 00:20
Mis maksimumpanus ja koefitsient on?

telekavaataja
12.01.16, 00:26
Mis maksimumpanus ja koefitsient on?

Miinimum koefitsient on 1,80. Maksimumi pole määratud. Samas 1 panus nädalas, et ilmselt liiga full retardi ei saa ka minna.
Ja "panustav summa" on kõigil panustel üks ja seesama, nimetame seda 100 ühikuks.

Väravavaht
12.01.16, 13:31
Pane mind siis Saksamaa osakonda kirja...

telekavaataja
12.01.16, 13:36
Saksa tiim ka koos.

BCfey
12.01.16, 14:08
Võin Hispaania liigat esindada.

football2u
12.01.16, 15:40
Kuigi mõtlesin pigem eemale jääda, võin siiski vast osaleda ning Ligue 1 au kaitsta.

telekavaataja
12.01.16, 17:17
Hispaania Liiga on komplekteeritud. Muud Liigad ootavad osavõtjaid. Ise osaleks ka, aga Venemaa liiga algab märtsis.

lauri432
13.01.16, 09:49
tennises võiksin au kaitsta

telekavaataja
14.01.16, 19:35
Hetkel on 4 võistkonda komplekteeritud, samas on nendele kohtadele veel varuvariante. Itaaliasse (mazz on varuvariant) oleks kedagi vaja ning muud jalgpalliliigad ootavad osalejat. Eriti cool oleks, kui keegi prantslastest ühineks, siis saaks selle ümber nimetada Prantsuse jalgpalliks. Üritame selle nädalavahetusega ära klaarida.

Ma eeldan, et kõik said lühikestest reeglitest aru. Ainuke nüanss on see, et mis kontoreid kasutada. Küsimus on kas lubada kõik (juurde märkida kontor) või valida üksainus ja lisada sealt.

Kui kellelgi pakkumisi selles osas ei tule, siis otsustan midagi turniiri alguseks.

Fouree
15.01.16, 00:05
Tõenäoliselt pole mõtet kontoritega asja piirata. Kuna tegemist on sisuliselt nagunii value beti otsimisega, siis kuulub kontorite seast parima väärtuse otsimine justkui asja juurde.

Lisaks pakuvad osad kontorid palju erinevaid special bette, sageli üsna hea väärtusega, millele ehk osalejad ka panustaksid.

Ühesõnaga ma arvan, et mida mitmekesisem, seda parem.

Väravavaht
15.01.16, 00:57
Tuleb nõustuda.

Lauriisimo
15.01.16, 08:36
Kuna hispaania liiga on komplekteeritud, siis võin liituda prantsuse liigaga.

telekavaataja
15.01.16, 09:13
Itaalial ja Prantsuse liigal on siis back-upid olemas, aga seda tänu panustamise alafoorumi aktivistide abile. Oodatud on ka need, kes siin niiväga regulaarselt ei tšilli.

Delfino
15.01.16, 10:52
Ma leian ka, et kontori võiks vabalt valida.

telekavaataja
19.01.16, 19:48
Niisiis homsest võib siia panuseid enda liigale postitada. Kopeerin igaks juhuks reeglite osa uuesti. Küsida võib alati.

Aga reeglitest lähemalt järgnevalt:
1. Toimub 20.01-06.02 (ehk siis 3 nädalat, mis tähendab 3 panust igal võistlejalt)
3. Arvestust peetakse nii potentsiaalse võidu kui ka tabamusprotsendi osas.
4. Panust tohib esitada ainult enda liiga (riigi) spordi kohta, mida võistleja esindab. Muud sporti esindavad isikud ei saa jalgpallile panustada.
5. Panuseid võib võtta vabalt valitud kontorist. Palun see panuse juurde märkida.
6. Panused peavad olema postitatud enne sündmuse algust.
7. Ise (telekavaataja) osalen kohtunikuna ning osa ei võta.

Korrektselt esitatud panuse näidis

Võistkond A vs. Võistkond B
Võistkond A võidab mängu esimese poolaja @1,82 (ÜkskõikmisnimegaBet)

Ehk siis on esitatud sündmus; panus, millele mängitakse; panuse väärtus; koht, kus panus on võetud.

Ma loodan, et kellelgi takistusi ei teki ja Mõnu saab Bangkokist lauatennise kõrval ka mõne kossu (ma millegipärast eeldan, et valisid kossu) panuse siia visata.

OK, edu kõigile!

BCfey
19.01.16, 20:26

Seega karikamängudele (Copa Del Rey) ja madalama astme liigakohtumistele (Segunda, Segunda B etc.) võib ka panustada?

Fouree
19.01.16, 22:01

Oot, varem jäi nagu kõlama, et panus on igaljuhul kõigil sama e. 100 ühikut, arvestus käib vaid koefitsentide järgi. Küsin igaksjuhuks selguse huvides üle, kumb siis jääb, kas kõigil on iga panus on 100 ühikut või igalühel on 100 ühikut panustamiseks kokku?

mazz
19.01.16, 22:17
Eeldatavasti peeti silmas panust kui sellist (1X2 või handicap jne).

Teen ise otsa lahti (eeldusel, et karikamängud ikka loevad):

Itaalia karikas kell 21.45
Napoli - Inter X2
koef 2,25 (Unibet)

Napoli on Higuani ja co pingile jätnud, Inter läheb põhimeestega peale.

mazz
19.01.16, 22:43
Ah ei, my bad, homme ju alles algab turniir. Võtke seda kui soojendust.

telekavaataja
19.01.16, 22:46
Oot, varem jäi nagu kõlama, et panus on igaljuhul kõigil sama e. 100 ühikut, arvestus käib vaid koefitsentide järgi. Küsin igaksjuhuks selguse huvides üle, kumb siis jääb, kas kõigil on iga panus on 100 ühikut või igalühel on 100 ühikut panustamiseks kokku?

Ma mõtlesin panusetüüpi selle all (a´la Võistkonna A võit). Panusesuurus on igal panusel sama jah.

telekavaataja
19.01.16, 22:47
Seega karikamängudele (Copa Del Rey) ja madalama astme liigakohtumistele (Segunda, Segunda B etc.) võib ka panustada?

Jep. Kogu Hispaania jalgpall. Kui leiad Segunda B-st mingi väärt panuse, laiata siia. Peaasi, et mingi kontor seda pakuks. Kui liiga ulmeline panus on, siis oleks tore ka screenshot.

telekavaataja
19.01.16, 22:48
Eeldatavasti peeti silmas panust kui sellist (1X2 või handicap jne).

Teen ise otsa lahti (eeldusel, et karikamängud ikka loevad):

Napoli - Inter X2
koef 2,25 (Unibet)

Napoli on Higuani ja co pingile jätnud, Inter läheb põhimeestega peale.

Põhimõtteliselt mul oleks olnud suva, aga kuna ma ei olnud siin natuke aega arvuti taga, siis võtame seda soojendusena tõesti. Homsest algab!

Fouree
20.01.16, 02:21
Teeme alguse lahti.

Inglismaa League 2 kohtumine:
http://www.upload.ee/image/5494075/panus.jpg

Unibet.

Kuna tegemist on üsna lühikese võistlusega ja vaid 3 panust per kärss võimalik, siis ilmselt 1.8-1.9 koefitsentidega kaugele ei purjeta. Otsustasin pisut julgemalt alustada ja handicapi käiku võtta. Exeter on üsna nukra koduvormiga hetkel, viimasest viiest mängust 2 viiki ja 3 kaotust. Accrington samas mängib tõusvas joones ja sihib see hooaeg ühe liiga võrra tõusmist. Mängudele minnakse julgelt peale ja üldjuhul skooritakse julgelt. Teine alternatiiv oligi over 3,5. Eelmine omavaheline mäng see hooaeg lõppes meeskondade vahel 4-2 Accringtoni kasuks. Valik langes handicapi kasuks aga seetõttu, et Exeteril seisab täna õhtul ees tähtis FA Cupi mäng Liverpooliga. Rahasid arvestades kindlasti nende jaoks olulisem kui laupäevane liigamäng. Jääb täielikult taastumata. Ma isiklikult hindan seda handicapi õnnestumist tunduvalt tõenäolisemaks kui Unibeti pakutud koef 5 ehk 20%.

telekavaataja
20.01.16, 14:02
Ma lihtsalt igaks juhuks tuletan meelde, et arvestatakse nii võidetud summat kui ka täpsusprotsenti (samas eraldi tabelitena).

Svenniid
20.01.16, 14:11
Norwich - Liverpool
Liverpool to win @1.95 Will Hill

Pool näitas Arsenali kui ManU vastu väga head mängu, kuid eriti viimases mängus jäi natuke kliinilisusest puudu. Norwich viimased 3 mängu endale 3 väravat lasknud lüüa pluss ajalugu näitab, et Norwichiga neile mängida sobib.

Lisaks veel funbet ka
ManU - Southampton
First half score 0:0 @2.50 bet365
Show must go on!!

football2u
20.01.16, 18:13
Chambly-Lyon (karikamäng)
Lyon win & over 2,5 goals @ 2,20 (bet365)

BCfey
20.01.16, 18:56
http://i.imgur.com/drSdXkl.png

Alustan tagasihoidlikult: Bilbao - Barca, Asian Handicap +0,5 Bilbaole, kõige kõrgema vahendajaga (Pinnacle Sports 1.82).

Põhjus lihtne - Barcal Messi (vigastatud) ja Suarez (mängukeeld) väljas ning Neymar tegi sel nädalal individuaalset trenni, mis võib tähendada et ei pruugi temagi 100% mängukõlblik olla. Bilbao mängib kodus, kus nad hooaja algul Lucho poistele 4:0 sauna korraldasid, ja pärast seda nädalavahetuse alandust Camp Noul (kus nad enamus mängu 10-kesi pallisid) olen kindel et baskid tahavad rohkem kui tavaliselt täna positiivset tulemust kätte saada.

mazz
20.01.16, 22:15
Lazio - Juve 2 @ 2,62 (WillHill)

Lihtsalt arusaamatult kõrge koef.

count
20.01.16, 22:21
http://i64.tinypic.com/1zedy14.jpg

Serie A - 23.01 - Empoli vs AC Milan - Milan -1 AH WIN

Kas pikk jutt/seletus/kõne on kohustuslik? Milan võidab kindlasti, aga kuna siin on koefi ka vaja siis lähen puhtalt value peale, 4.25 antud juhul ikka maxxxxx value. Moepealinna poistel on võitu vaja, paberil tugevam meeskond, taovad puuri täis. Kui Empoli võidab või viigistab siis võin siit turniirilt kohe koju ära minna.

telekavaataja
21.01.16, 12:19
Esimesel päeval otsustasid pooled võistlejaist enda panused välja käia. Sellest omakorda pooltel oli see esimese mängu kohta. Siiamaani on itaallased ainukesed, kes on täppi pannud.

Muideks BCfey tegi screenshoti oddsportal.com-st. Seda võib julgelt kasutada koefitsientide võrdlemisel.

Ja countile: pikema selgituse puudumise eest kelleltki midagi maha võtma ei hakka. Kuid kui kunn võiks tunne olla, kui kirjeldad kõike ette ja taha ja nii juhtubki?

Lauriisimo
22.01.16, 17:46
Nantes vs bordeaux.
Bordeaux win @3.17(olybet).

Bourdeaux on heas hoos ja usun et võidavad.

Delfino
22.01.16, 23:40
Hertha Berlin - Augsburg
Hertha võit @ 2.3 William Hill
Hertha on kodus kindla ja kannatliku kaitsega. Eksivad üldiselt harva, Augsburgil ei tohiks tekkida liiga palju võimalusi skoorida. Ees on Herthal lahendamas üks kahest, kas Ibisevic või Kalou. Pakuks midagi stiilis 2:1.

Väravavaht
23.01.16, 17:34
Eintracht Frankfurt - Wolfsburg
No goals between 0:00-30:00 @ 2.07
http://www.eestikasiino.com/global/images/logos/transparent-logos_64x32/unibet_logo_64x32.png

Kui nüüd kõik ausalt ära rääkida, siis kõige parema panuse võttis kaasvõitleja üleval ära. Bundesliga peale bettimine on üks tänamatu töö ning kuigi ma olen viimased aastad enim just sellele kaasa elanud olen ma panustega statistilises mõttes päris nähtavalt miinuses ning kasutan "printimiseks" muid liigasid. See kõik tähendab, et järgnevate nädalate jooksul tuleb tegemist korraliku gamblinguga. Esimene gamble siin võistlusel põhineb sellisel toredal meeskonnal, nagu VFL Wolfsburg. Tore sats, üle mitme aasta taas CL-i alagrupis, sealt pääseti edasi, tore. Liigavorm, see-eest, on üle kivide ja kändude. Wolfsburgi näol on tegemist ilmselt ühe radikaalsema vormierinevusega tiimiga. Kodus 9-st mängust 1 kaotus ja võõrsil 8-st mängust 1 võit. Võõrsil on 8 mänguga löödud vapustavad 4 väravat ning kuigi üks löödi Bayernile, ei suudetud näiteks murda maha ei Augsburgi, Mainzi ega Ingolstadti kaitset. Peale talvepausi(tegelikult peale ükskõik millist vähemalt paarinädalast pausi) on alati keeruline ennustada, kuna iga tiim valmistub eraldiseisvalt ning keskendub, millele vaja. Lähen täieliku gamble peale ning loodan, et Wolfsburgi impotentsus võõrsil kestaks vähemalt esimese pooltunni, võttes veel topeltriski, et Frankfurt ise pükse täis ei lase(see hooaeg näiteks kodus 1-5 Gladbachilt ja 1-3 Leverkusenilt, kuid Bayerniga 0-0). Just minu silmis sarnanebki Wolfsburgi mängustiil mitme aspekti poolest Bayerniga.

Dortmundi ja Gladbachi mängu näppida ei julge...

Lauriisimo
24.01.16, 00:13
Reims vs ST Etienne
Total goals over 3,5@.4.50(triobet)

Delfino
24.01.16, 01:18
Ja countile: pikema selgituse puudumise eest kelleltki midagi maha võtma ei hakka. Kuid kui kunn võiks tunne olla, kui kirjeldad kõike ette ja taha ja nii juhtubki? Mitte, et ma ise oleks midagi väga sisukat oma kaotatud betile juurde kirjutanud, aga paar rida võiks ikka beti selgituseks lisada. Muudaks teema sisukamaks.

telekavaataja
24.01.16, 15:10
Mitte, et ma ise oleks midagi väga sisukat oma kaotatud betile juurde kirjutanud, aga paar rida võiks ikka beti selgituseks lisada. Muudaks teema sisukamaks.

Olen nõus.

Ühtlasi on täna pühapäev. RichardVonMadridista, Mõnuagent007 ja j6u1uv4n4- võtke kokku end.

j6u1uv4n4
24.01.16, 19:57
19:00
Sofia Kenin@2.05 Bet365

pole value bet aga aeg pressib peale. Value bet oli eilsed oddsid Shuai Zhang'i võidule Maddison Keys'i vastu, a kahjuks see mäng toimub esmaspäeva varahommikul

telekavaataja
24.01.16, 20:07
19:00
Sofia Kenin@2.05 Bet365

pole value bet aga aeg pressib peale. Value bet oli eilsed oddsid Shuai Zhang'i võidule Maddison Keys'i vastu, a kahjuks see mäng toimub esmaspäeva varahommikul

Noh kuna tegemist on esimese turniiri, esimese nädalaga ja kui sa tunend, et oled esmaspäeva varahomses panuses rohkem kindel, siis praegusel hetkel võid selle esmaspäevase ka panustada. Aga reageeri antud panuse tühistamisega siis 15 minutiga vms.

j6u1uv4n4
24.01.16, 20:12
Esmaspäevane juba kukkus 4,05 pealt 2,89 peale. Pole hullu, las Sofia mängib

Mõnuagent 007
24.01.16, 20:15
Dallas võidab NBA-s Houstonit
Triobet: 2,23

telekavaataja
25.01.16, 08:07
Pole hullu, las Sofia mängib

Sofia ju kaotas, nii palju kui ma leidsin.

RichardVonMadridista ei esitanudki oma panust. Kuna tegu on siiski algusega ja ei taha kellelegi käru keerata esimese nädala puhul. Täna on Levante - Las Palmas. Kui sellele mängule panust antud härra poolt ei tule, siis

1. Otsime talle asendajat hispaanlaste seast kolmapäeva lõpuks. Hispaanlased, kas on kellelgi soovi. (NoCheating, kas oleks veel reaalselt soovi liituda)

2. Asendaja saab see nädal 2 panust.

Tabeli panen tööpäeva jooksul.

telekavaataja
25.01.16, 09:02
http://www.upload.ee/image/5508961/11111.PNG

Ei ole see algus olnud roosiline kellegi jaoks. Siin ei hakka mingit individuaalset arvestust tegema, tegu on puhtalt tiimitööga.

j6u1uv4n4
25.01.16, 10:56
Sofia Kenin võitis 6:2 6:2 ITF Wesley Chapel
http://itfprocircuit.tennis-live-scores.com/

lauri432
25.01.16, 11:19
võin asendada kui vaja

telekavaataja
25.01.16, 12:02
Sofia Kenin võitis 6:2 6:2 ITF Wesley Chapel
http://itfprocircuit.tennis-live-scores.com/

Tabel muudetud.

Fouree
25.01.16, 17:01
30.01 FA Cup
Colchester United vs Tottenham
Tottenham -1,5AH
Koef 2.23; Pinnacle

Spursil meeletult palju mehi pingi peal, kes ennast tõestada tahavad. Nüüd on võimalus väga kesise League 1 meeskonna vastu. Mitte ainult kesise, vaid lausa kõige kehvemas vormis oleva League 1 meeskonna vastu. Nimelt koduliigas on nad saanud viimasest 15st mängust 11 kaotust, 3 viiki, 1 võidu. Enamasti rämedad koslepid, viimase 10 mänguga lastakse keskmiselt 2.4 väravat omale ära lüüa. Spurs ei saada ka päris noori peale, selge see. Squadi üleüldine kvaliteet on hea ja tuleb eeldatatavalt korralik puuri täisladumine.

Cule
26.01.16, 01:57
Esmaspäevane juba kukkus 4,05 pealt 2,89 peale. Pole hullu, las Sofia mängib

Mille pealt sa seda valuet nägid?

j6u1uv4n4
26.01.16, 03:37
Mille pealt sa seda valuet nägid?

Kui opening odds oli 4,05 ja closing odds mingi 2,7 piirimail, siis oli opening odds'i väärtus ju päris selgesti märgatav

Cule
26.01.16, 22:11
Kui opening odds oli 4,05 ja closing odds mingi 2,7 piirimail, siis oli opening odds'i väärtus ju päris selgesti märgatav

Ok ma arvasin,et sa nägid valuet juba enne oddsi langust.

j6u1uv4n4
26.01.16, 22:25
Ok ma arvasin,et sa nägid valuet juba enne oddsi langust.

Ainult siis ma seda nägingi

telekavaataja
26.01.16, 23:03
Kas sa kasutaja Cule ei taha Hispaania alafoorumi au kaitsta? Igatahes RichardVonMadridista vedas alt ning kui mitte keegi muu "hispaanlastest" soovi ei avalda homse kella 20.00ni, siis luban lauri432-l mängu tulla.

PS! Seda tahtsin ka mainida, et eelmine nädal tegi Lauriisimo 2 panust. Ma arvestasin esimest. 1 panus per nädal on praegu.

Mõnuagent 007
27.01.16, 12:07
Nevermind.

j6u1uv4n4
27.01.16, 12:08

Mõnuagent 007
27.01.16, 12:10
Oh, puhtalt nime pärast panen:

Naiste koss, euroliiga
Agu Spor vs. Nadežda 1
triobetis 2,35

telekavaataja
27.01.16, 20:52
Ok lisasin lauri432 Hispaania tiimi. Sul on see nädal 2 panust.

mazz
27.01.16, 22:39
Juve - Inter
Juve võit @ 1,85 (NordicBet)

Koosseise võrreldes paistab see napi, aga kindla valuebetina. Inter not to score (2,08 marathonis) oleks ka mõeldav.

E: postitamise hetkeks oli see juba 1,8 peale kukkunud. Sobib ka see.
(jah, adminid saavad ka siin poste muuta)

j6u1uv4n4
28.01.16, 03:57
https://i.gyazo.com/ee15486a6e57c696ea982955f8655e98.png

Legendid on ainult ühe seti kaotanud, ning see oli ka tänu otsustavale punktile USA paari vastu US Openil. Väga small margins ühesõnaga.
Mirza/Dodig on küll vahvad nimed, kuid mängivad oma teist ametlikku matši koos. Kõlaks kuidagi uskumatult, et nad suudaks maailma parima paari vastu kohe esimesel korral võita. Kogemus maksab.
https://i.gyazo.com/00423588af0670f6835886f2bdeacfee.png

football2u
28.01.16, 13:25
Natuke riskin. Nimelt on Prantsusmaal komme teha sellistes mängudes viike (kui PSG välja arvata). Kuna Lille eriti suurklubiks ei kvalifitseeru, siis vormiga vast teevad selle vahe tasa. Kuigi on suur oht, et Marseille siin võidu võtab, siis on viik samuti väga ahvatleva koefiga. Seisuks pakun 1:1 või 2:1.

Marseille - Lille
Viik@3,30 (bet365)

Svenniid
28.01.16, 15:18
ManU - Stoke

Home team to score first half - no @1.83 bet365

Vaatasin Southamptoni mängu, no ma ei tea, kohutav mis neil seal ees toimub. Mõtlesin, kas panna ManU võit või see, valisin jätkuva 0. Stoket on võõrustatud Old Traffordil 7 korda ja kuradid on kõik võitnud. Hetke seisu arvestades, ma ei imesta kui LvG teeb uue rekordi, aga usun seisuks 1:0, värav teisel poolajal, sest show must go on!

count
28.01.16, 17:03
http://i66.tinypic.com/15qzy9y.jpg

Serie A - 30.01 - Carpi vs Palermo - Palermo WIN

22 vooru esimeses kohtumises lähevad vastakuti liiga kotik ja liiga üks ebastabiilseim keskmik. Hooaja esimeses omavahelises kohtumises oli Palermo tugevalt üle ja Carpit suruti igast nurgast. Õnnetu omavärav ja hetkeline kaitsjate kaos andsid aga lõpptulemuseks 2-2 viigi. Mäng peaks tulema väga avatud, kuna see on üks väheseid kohti kus Carpi võib unistada kolmest punnist ja Palermo peab kindlasti võitma, et mitte sattuda relegatsioonitsoonile ohtlikult lähedale. Mõlema meeskonna kaitse lonkab kõvasti, keskmiselt imevad mõlemad sisse 1.5 väravat mängu kohta. Paha pett pole ka over 2.5 - hetkel 2.25 koef. Mängjate kvaliteedi poolest on Palermo ilmselgelt parem, Carpil on kahest viimasest mängust kaks punast kaarti ja arvatvasti tuleb laupäeval lisa. Lõppskooriks pakun 1-3 Palermole.

lauri432
29.01.16, 11:38
FC Barcelona vs Atlético Madrid
Unibet Barcelona -1,5 koeff 2.50

Lihtsalt Barcal on tagasi nende kõik võlurid MSN ja kodus on nad kõik mängud võitnud vähemalt 2 väravaga või rohkem, ning see mäng on tähtis neile kuna nad asuvad tabelis samal pulgal ning vaja edu sisse teha teiseks Atletico sai just valusa kaotuse kodus ja neil on natuke mott maas ka ja nüüd läheb neil veel raskemaks. barca kiire värav viib saunani aga kui atletico kestab siis on neil sans pigem usun esimest varianti rohkem

lauri432
29.01.16, 11:42
Las Palmas - Celta Vigo

Celta võit koeff 3.19 pinnacle

Ei saa aru miks pole Celta favoriit, esiteks nad asuvad tabeli 5 kohal ja neil on iga mäng oluline praegu et püüda eurosarja kohta, teiseks nad panid atletico kotti just ja mott on laes, kolmandaks las palmas on tabeli põhjas ja kaotab kodus valenciale kes pole forever juba liigas mänge võitnud, usun siit kindlat võitu võõrsil satsile

Delfino
29.01.16, 20:16
Vfb Stuttgart vs Hamburger SV
Stuttgart @ 2.03 Tempobet.
Hoolimata sellest, Harnik ja Ginczek pole tagasi näitas Stuttgart eelmine voor üsna veenvat mängu. HSV võitles vapralt Bayerni vastu, kuid Bayern oli ise üsna roostes ja anyway peaks see mäng kujunema mängupildilt teistsuguseks. Stuttgart hetkel võidulainel ja HSV mitte. Tegelikult vx siin olla o2,5 isegi parem panus, aga Stuttgarti võit meeldib hetkel siiski rohkem.

Väravavaht
30.01.16, 13:17
Darmstadt 98 - Schalke 04
Schalke 04 @ 2.30
http://www.eestikasiino.com/global/images/logos/transparent-logos_64x32/unibet_logo_64x32.png

Schalke on hea näide ebastabiilse vormikõveraga meeskonnast, kes pigem harva võtab Bayernilt, Dortmundilt jne. punkte, kuid nii mõnigi kord hooaja jooksul lastakse ennast tühja koha pealt täis ja eelkõige kodus(Kölnil ja Bremenil lasti mõlemal endale 3 lüüa, näiteks). Võõrsil seevastu üldiselt võetakse nõrgemate vastu ikkagi ära(praktiliselt ainus erand on viimane sügisringi kohtumine, kus tol hetkel EL-alagrupi emotsioonidest tulvil Augsburgile napilt kaotati). Lähen täna jällegi statistika peale välja...

Kontrolliva kõrvalpanusena prooviks ehk Bremen +0 @1.80...

Väravavaht
30.01.16, 13:27
Las Palmas - Celta Vigo

Celta võit koeff 3.19 pinnacle

Ei saa aru miks pole Celta favoriit, esiteks nad asuvad tabeli 5 kohal ja neil on iga mäng oluline praegu et püüda eurosarja kohta, teiseks nad panid atletico kotti just ja mott on laes, kolmandaks las palmas on tabeli põhjas ja kaotab kodus valenciale kes pole forever juba liigas mänge võitnud, usun siit kindlat võitu võõrsil satsile

Soovitan kõigil panustajatel tugevalt võtta arvesse seda, et reis Las Palmasele ongi nagu üks tõeline reis, lennukiga ja värki. Minnakse ju mängima sisuliselt teisele mandrile...

Mitte kellegil pole seal see hooaeg liiga lihtne olnud, ometigi olles "liiga kotikud", siis oma ainsad võidud on saadud justnimelt kodus ning kui Atletico, Eibari ja Depori(hooaja alguse vormikõvera pealt) vastu saadud kaotused välja jätta, jääb alles isegi päris soliidne "home record"...

BCfey
30.01.16, 16:53
http://i.imgur.com/0AKi8Cq.png

Villarreal - Granada, väravate arv võõrsilmeeskonnal alla 0,5, triobet

Villarreal on meeskond kes kodus endale palju lüüa ei lase ja eriti viimasel ajal on nad hakanud El Madrigalil korralikult clean sheeta kokku korjama (Viimasest kuuest mängust El Madrigalil on külalistest ainult Bilbao suutnud palli Areolast mööda toimetada). Granadal aga vorm väga kiita ei ole ja nad on ründekvaliteedi pooles liigas üks kehvemaid. Seega ennustan et kollased korjavad täna järjekordse clean sheeti vastase vastu üles.

telekavaataja
30.01.16, 17:33
Selleks nädalaks on siis Lauriisimo panus veel puudu. Svenniid küll panustas, aga sündmusele, mis toimub teisipäeval. Super oleks, kui saaksid veel sellele nädalavahetusele midagi. Samas eriti vahet pole, peaasi, et järgmine nädal veel midagi tuleb.

Lauriisimo
30.01.16, 19:58
Ajocco vs Montpellier

Ajocco võit@ 2,61(olybet).

Ajocco pole viimase kuue mängu jooksul kodus kaotanud ühtegi mängu. Montepellieri hoog pole kõige parem hetkel. Usun ajocco võitu.

Svenniid
30.01.16, 20:05
Selleks nädalaks on siis Lauriisimo panus veel puudu. Svenniid küll panustas, aga sündmusele, mis toimub teisipäeval. Super oleks, kui saaksid veel sellele nädalavahetusele midagi. Samas eriti vahet pole, peaasi, et järgmine nädal veel midagi tuleb.
Sorry jah, ma ei vaadanud postitamise ajal, et premmi m2ngud teisip2evas on. Teen j2rgmise panuse siiski 6ndale veebruarile.

telekavaataja
01.02.16, 01:33
http://www.upload.ee/image/5529551/srk.JPG

count
01.02.16, 19:33
Esimesed kaks vooru on ebaõnn taga ajanud uksest ja aknast. Kolmas voor peab siis minema balls deep ja vähe riskima, et mingine norm lõpptulem saada.

Serie A - 02.02 21:45 - Sassuolo vs AS Roma - AS Roma -1 WIN @ 3.65

Peale AS Roma on Sassuolo kindlasti liiga sümpaatseim meeskond. Neil on tasemel treener ja võimalusi arvestades korralikud mängumehed. Nende kahjuks on AS Roma korralikult käima minemas. Fiore ja Interi komistamine tuleb ära kasutada ja Spalletti sunnib mehi mängu kinni panema juba esimesel poolajal. Väravaid tuleb korralikult. 4-6-0 jaoks ei ole ühelgi Serie A meeskonnal rohtu, eriti kui kõik ründavad poolikud on võimalik samaväärset vastu välja vahetada. Totti on tagasi ja parem kui ei kunagi varem. Uuele positsioonile nihutatud Nainggolan on kolmest mängust löönud kaks väravat ja Sassuolo vastu tuleb kindlasti lisa. Kaitseliini vangerdused tunduvad ka järjest rohkem pidavat ja meeskond on hetkel liikumas täiuslikuse suunas. Sassuolo proovib mängu lõhkuda, aga kiire avavärav ja palju kaarte rikuvad nende plaanid suhteliselt varakult. Lõppskoor 1:4

Fouree
01.02.16, 21:23
02.01.15 Premier League
West Ham vs Aston Villa

West Ham to win @1.95 10Bet

Aston Villa on see hooaeg liiga peksukott olnud. Viimasel ajal nagu tibakene tihkemaks on saadud, kuid PL kvaliteeti selgelt ei ole ja ka jaanuaris ainukesena relegatsioonivõitluses asuvatest meeskondadest pole ennast täiendanud. Selgelt pannakse juba Championshipi satsi kokku. Nüüd minnakse vastu võõrsil West Hamiga, kes on suurepärast stabiilsust näidanud. Payeti vedamisel on meeskond tabelis ennast väga kindlalt ManU ja Liverpooli vahele paigutanud, hambaid on näidatud Bilici juhtimisel kõigile. Viimased 3 kodumängu on võidetud nii Liverpooli, kui ka Southamptonit, Man Cityga tehti 2:2 viik. Kõigis mängudes lõi West Ham 2 väravat, Aston Villa kaitseliin on nende klubide kõrval ikka väga nutune. Aston Villa võib läbi mingi ime küll skoorida, siis West Hami poisid löövad vähemalt 2.

telekavaataja
02.02.16, 01:45
Meie DEMO versioon hakkab justkui läbi saama. Ma olen ise omad järeldused teinud, kuid mul on 2 ettepanekut:

1. Pikendame käimasoleva turniiri 2 nädala võrra. Siis saab vähemalt 10 panust täis tiimi peale.
Antud ettepanek läheb käiku, kui keegi ei tule vastuargumentidega või kui kellegi jaoks 5 nädalat liig.

2. Alustada märtsi alguses (umbes Eesti Meistriliiga 1. vooru paiku) ka päris turniiriga, mis kestaks Aprilli viimase nädalavahetuseni. Selleks võiksid olemasolevad võistkonnad säilida (loomulikult on uued osavõtjad ka oodatud, kamoon olge aktiivsed ja julged) ning plaan on lisada Eesti võistkond ning Muu jalgpalli võistkond (lisaks prantslastele). Muu jalgpalli all tuleksin Venemaa liigaga välja.
Antud ettepaneku elluviimise võib siin veidi arutada. Jällegi, kui keegi üldse ei taha jätkata, siis öelgu.

j6u1uv4n4
02.02.16, 01:47
Muy bien

Mõnuagent 007
02.02.16, 11:58
KHL
Vladivostok vs. Bratislava 1
2.09 @ triobet

Lauriisimo
02.02.16, 20:13
Montepellier vs marsielle
Total goals over 2,5@ 2.15(olybet).

Montepellier lõi eelmine mäng võõrsil neli. Usun kodus löövad ikka 1-2 väravat ja marsielle on suht iga mäng skoorinud.
Peaks tulema väravate rohke mäng.

count
03.02.16, 01:56
Esimesed kaks vooru on ebaõnn taga ajanud uksest ja aknast. Kolmas voor peab siis minema balls deep ja vähe riskima, et mingine norm lõpptulem saada.

Serie A - 02.02 21:45 - Sassuolo vs AS Roma - AS Roma -1 WIN @ 3.65

Peale AS Roma on Sassuolo kindlasti liiga sümpaatseim meeskond. Neil on tasemel treener ja võimalusi arvestades korralikud mängumehed. Nende kahjuks on AS Roma korralikult käima minemas. Fiore ja Interi komistamine tuleb ära kasutada ja Spalletti sunnib mehi mängu kinni panema juba esimesel poolajal. Väravaid tuleb korralikult. 4-6-0 jaoks ei ole ühelgi Serie A meeskonnal rohtu, eriti kui kõik ründavad poolikud on võimalik samaväärset vastu välja vahetada. Totti on tagasi ja parem kui ei kunagi varem. Uuele positsioonile nihutatud Nainggolan on kolmest mängust löönud kaks väravat ja Sassuolo vastu tuleb kindlasti lisa. Kaitseliini vangerdused tunduvad ka järjest rohkem pidavat ja meeskond on hetkel liikumas täiuslikuse suunas. Sassuolo proovib mängu lõhkuda, aga kiire avavärav ja palju kaarte rikuvad nende plaanid suhteliselt varakult. Lõppskoor 1:4

Pool tundi enne mängu algust oli koefitsent tõusnud 4.35 peale. Sellega tegin ka ise beti. Kumb koef nüüd arvesse siis läheb?

http://i67.tinypic.com/k0pjq1.jpg

Väravavaht
03.02.16, 02:08
See, mis kirja läks ikka. Schalke koef, näiteks, törts langes enne mängu...

mazz
03.02.16, 22:04
Lazio - Napoli
Napoli võit @ 2,23 (Bet-52)

Lazio tulemused on pisut paranenud, aga mängupilt logiseb jätkuvalt, samal ajal kui Napoli on võimsas sõiduvees. Kodus purustati Lazio 5:0. Võõrsilmängude ebakindlus on samuti kadunud - kõigi sarjade peale on Napoli võitnud viimasest 6st võõrsilmängust 5 ja 11st 9.

Ootasin kinnitust, et Higuan oleks ikka rivis. On. Napoli võit peaks olema vähemalt 50% tõenäoline.

football2u
04.02.16, 14:18
Sama mula mis eelmine kord, suurklubid, võrdsed, viigid blabla.... Mulle tundub, et see on taaskord selline mäng, kus kumbki meeskond üle pole, päeva ainus mäng liigas ning kumbki pigem ei taha kaotada. Fun fact: koguni viimased neli nende kahe meeskonna kohtumist on lõppenud viigiliselt. Tänagi pole erand. Lõppskoor 0:0 või 1:1.

Eelmise ennustusega sain täppi 3,30 koefi ja viigi Prantsusmaalt. Vaatame, kas välk kaks korda samasse kohta lööb ja õnnestub prantslaste tiim plussi tassida.

Rennes - St. Etienne
Viik@3,10 (bet365)

BCfey
04.02.16, 23:09
http://i.imgur.com/gBS7tsZ.png

Tabelit vaadates, siis peaks alates sellest voorust natuke suuremaid riske võtma hakkama. Seega minu panus oleks Granada - RM, Granadale +2,5 handicap kuid Real võidab 3+ väravaga, 1xBet 2.92 koeff.

Granada on üks kõige nõrgemaid meeskondi liigas ja nende koduvorm kiita ei ole (ainult Betis on oma väljakul sel hooajal vähem punkte kokku korjanud). Samuti on nad eelviimasel kohal sisselastud väravate poolest (44) ja viimases kolmes omavahelises mängus on Real suutnud neile 14 väravat sisse taguda. Seega ma ei oota et Granada Betise sarnaselt Zidane-i meeselt punkte röövivad, pigem arvan et saavad korraliku keretäie.

j6u1uv4n4
05.02.16, 00:07
Laupäeval kell 23:59 läheb turniir lukku?

telekavaataja
05.02.16, 00:39
Meie DEMO versioon hakkab justkui läbi saama. Ma olen ise omad järeldused teinud, kuid mul on 2 ettepanekut:

1. Pikendame käimasoleva turniiri 2 nädala võrra. Siis saab vähemalt 10 panust täis tiimi peale.
Antud ettepanek läheb käiku, kui keegi ei tule vastuargumentidega või kui kellegi jaoks 5 nädalat liig.

Mitte keegi polnud ju vastu, pikendame kahe nädala võrra. Praegu käib 3. nädal.

j6u1uv4n4
05.02.16, 00:46
Oh, väga hea, ma mõtlesin, et pean juba 8.5 koefitsiendilist panust jahtima hakkama

lauri432
05.02.16, 15:14
Betis - Valencia

Panen siin raha Betise peale 1xBet koeff 2.69

Betis pole ka ammu võitu saanud tunda ja neil on surve peal ja nüüd kodus usutakse seda kindlasti ja seda Valencia vastu kelle kohta pole sõnu kõik ootavad et Neville lahti lastakse ja usun see toimub peale seda mängu kui saadakse tappa, meestel on mott maas kaitse lekib igast aknast ning Betisel koduseinte toel kõva tuhh et see võit kätte saada kuna muidu nad ka varsti relegatsiooni tsooonis. betis sai nädal otsa puhata ka kui Valencia higistas ja häbistas nädala sees ennast

count
06.02.16, 02:38
Serie A - 6.02 - Bologna vs Fiorentina - Over 3.0 Asian Goals @ 3.2

Keegi tark mees kunagi ütles, et "elu on mäng". On v? Igatahes kas ta on mäng, või ta ei ole mäng, sel korral tuleb selline mäng, et väravaid tuleb palju. Kas see tuli kohvipaksult või küsisime seda inglite kaartidega, see pole oluline. Oluline on see et mõlemad meeskonnad tahavad lüüa, neil on treenerid kes tahavad lüüa, ükskõik mida või keda. Ilicic ja Kalinic oma 20 väravaga löövad lisa. Destro passib pealtv? Muidugi mitte, Destro teeb kahese saldo kombo. See on juba 4 väravat. Kuskilt antakse üks penalt. Mõni kaitsa võib nurgalöögist pulli teha ja ühe veel peale kütta. See on juba 6 väravat. Usun et piisab? Fiorentina peaks võitma, 2.2 koef pole võõrsil 60/40 jõuvahekordades just kõige parem seis, aga mingi Anne Franki ülemine tuba see ka pole. A ja keda jalugu ja statistika porno, mis mitte midagi olevikus ei loe, siis Fiorel oli viimases mängus Bologna vastu tervelt 17 pealelööki, võib ka öelda et kellelgi oli lööki.

Delfino
06.02.16, 08:31
Kiire on. Aga kuna midagi peab ytlema siis võtan kõige lihtsama variandi enda jaoks.

Eintracht Frankfurt - VfB Stuttgart
06.02.2016 16:30
O 3,5 @ 2,38.
Mõlemad tahavad võita. Mõlemad oskavad lyya, aga paraku mõlema kaitse lekib.

Svenniid
06.02.16, 14:57
Bournemouth - Arsenal
Arsenal@2.00

Bournemouth on kyll heas hoos, aga Arsenal on viimased 3 m2ngu kuival olnud. Usun, et minnakse v2ikese lisa motivatsiooniga seda m2ngu m2ngima ning v6etakse v6it.

telekavaataja
06.02.16, 18:19
Serie A - 6.02 - Bologna vs Fiorentina - Over 3.0 Asian Goals @ 3.2

Keegi tark mees kunagi ütles, et "elu on mäng". On v? Igatahes kas ta on mäng, või ta ei ole mäng, sel korral tuleb selline mäng, et väravaid tuleb palju. Kas see tuli kohvipaksult või küsisime seda inglite kaartidega, see pole oluline. Oluline on see et mõlemad meeskonnad tahavad lüüa, neil on treenerid kes tahavad lüüa, ükskõik mida või keda. Ilicic ja Kalinic oma 20 väravaga löövad lisa. Destro passib pealtv? Muidugi mitte, Destro teeb kahese saldo kombo. See on juba 4 väravat. Kuskilt antakse üks penalt. Mõni kaitsa võib nurgalöögist pulli teha ja ühe veel peale kütta. See on juba 6 väravat. Usun et piisab? Fiorentina peaks võitma, 2.2 koef pole võõrsil 60/40 jõuvahekordades just kõige parem seis, aga mingi Anne Franki ülemine tuba see ka pole. A ja keda jalugu ja statistika porno, mis mitte midagi olevikus ei loe, siis Fiorel oli viimases mängus Bologna vastu tervelt 17 pealelööki, võib ka öelda et kellelgi oli lööki.

Sul see nädal oli juba panus ju? Või kannan järgmisse nädalasse?

j6u1uv4n4
07.02.16, 00:03
Riskime veits. Belinda kaotas eelmisel hooajal vaid ühe kolme setilise kohtumise, ning suht tõenäoline, et seekord võib mäng pikaks venida

https://i.gyazo.com/dc4184a04acd7d4ef52416fffd09a57f.png

telekavaataja
08.02.16, 00:34
Nagu ma eelnevalt olen juba kirjutanud, siis antud võistlus pikeneb 2 nädala võrra! Väravavaht lasi panuse postitamata. Tee järgmine nädal palun 2!

http://www.upload.ee/image/5548126/3nadal.JPG

Väravavaht
08.02.16, 01:05
Krt, laupäeval läks valel hetkel väga töiseks ning jäin omadega täiesti ajahätta. Täna munesin maha, ka. Järgmiste võistluste tarbeks tasub ehk mingi konkreetsem reegel teha, siis on ehk motti panus juba kas või paar päeva varem ära teha...

telekavaataja
08.02.16, 14:13
Krt, laupäeval läks valel hetkel väga töiseks ning jäin omadega täiesti ajahätta. Täna munesin maha, ka. Järgmiste võistluste tarbeks tasub ehk mingi konkreetsem reegel teha, siis on ehk motti panus juba kas või paar päeva varem ära teha...

Kindlasti turniiris, mis märtsis algab, täpsustame antud küsimuse. Praeguseks kaheks nädalaks üritame hakkama saada.

count
09.02.16, 00:43
Sul see nädal oli juba panus ju? Või kannan järgmisse nädalasse?

Ma arvasin et iga vooru kohta tuleb üks panus teha. Eks pead ise otsustama mis saab. Muidu on plaanis kindlasti selle nädala voorule uus panus teha.

Fouree
09.02.16, 04:35
13.02 League 2
Leyton Orient vs Northampton
Northampton to win @3.27 Pinnacle

League 2s kindlat esikohta hoidev Northampton läheb seekord külla ääretult ebastabiilsele Leyton Orientile. Northampton on hetkel väga heas hoos, viimasest 10st mängust 9 võitu. Nagu mainitud, siis Leyton Orient on väga ettearvamatu, vähe turvalisem variant oleks minna näiteks draw no bet peale (koef 2.37). Üldiselt aga endast tugevamate vastu kiputakse kodus komistama ja viimasel ajal on rünne päris hambutu, ning seeläbi on 3.27 kindlasti hea väärtus.

telekavaataja
09.02.16, 08:06
Ma arvasin et iga vooru kohta tuleb üks panus teha. Eks pead ise otsustama mis saab. Muidu on plaanis kindlasti selle nädala voorule uus panus teha.

Pretsedent oli juba esimesel nädalal loodud. Jätame selle arvestamata lihtsalt. Võiks 1 panus per voor ka teha, aga liigadel ei ole voorud eriti sünkronnis, lihtsam iga nädal 1 panus.

lauri432
10.02.16, 15:46
Valencia vs Barcelona

Panus Valencia võit 1xBet koeff 3,65

Valenciat on esiteks pask mis pask ja tänu kellele tänu Nevillele, minu lemmikklubi endine kaitsja kes ei tea peale TV-s rääkimise midagi treeneri tööst, aga see on ka kõik hetkel. Isegi selline saast suudab täna võita ja miks : 1. Barca juhib 7-0 neil pole mingit motti 2. Valencial meeletu häbi vaja maha pesta täna peale seda mängu ja liigakaotusi 3. MSN ei mängi lisaks veel kamaluga põhimehi. 4. Valencia Jinx murdub kunagi ja usun täna on see päev ja antakse Nevillele veel hingamisruumi. 5. Usun siit tuleb 2 väravaline võit valencia põhimehed kodus Barca B poiste vastu...I believe I can fly with Valencia tonight

count
10.02.16, 17:56
Serie A - 12.02 - Carpi FC vs AS Roma 1927 - AS Roma WIN -1 asian @ 2.65

See on suht tasuta raha laks. Esimeses omavahelises oli pukis Garcia ja isegi temaga võideti see mäng 5-1. Carpit alandati kõikjalt, skoorisid nii ääreründajad kui ka näiteks keskkaistja Manolas. Nüüd kus treeneriks on maailma kõige seksikamat jalgpalli mängiv Spalletti peaks skoor tulema kordades parem. Viimased kolm võitu oleks pidanud olema kõik palju suurema skooriga, aga Rooma ründeliin on raisanud päris palju 100% võimalusi. Enne CL kohtumist Realiga tahab meeskond kindlasti proovida harjutada totaalset domineerimist. Ründajad proovivad samuti jalad maksimaalselt valgeks saada, et nädala sees oleks kindlam tunne. Selle kõige põhjal näen siin ainult väga suurt AS Roma võitu ja kui hetkel ei oleks tähtis kindlalt pihta ennustada, siis pakuksin -2 asiani handicapi, mille koef on 6.3. Üldjuhul hoian AS Roma võitude ennustamisest eemale, kuid selles mängus ei ole mitte mingit küsimust.

Väravavaht
11.02.16, 15:32
VFL Wolfsburg - FC Ingolstadt
No goals between 0:00-30:00 @ 1.88

Wolfsburg on veidi kummuli. Bundesligas ollakse võiduta juba 22. novembrist, teisisõnu 7 vooru(3 viiki ja 4 kaotust). Tulemas on CL1/16 finaal Gentiga, kus neil on ikkagi paratamatu favoriidikoorem peal. Ingolstadtile ei minda uisapäisa kallale, kuna tegemist on ühe kompaktsema ja korralikumalt omavahel mõistva kaitseliiniga Bundesligas. Siit lähtub ka teine aspekt, et kuna kaitseliin on tegelikult Ingolstadtil korralik BL-tase, siis kiputakse tihtilugu hätta jääma väravate löömisega(Ingolstadt statistiliselt ikkagi underitiim). Usun vägagi, et esimene pooltund seisab Ingolstadt ära. Eelmine omavaheline mäng sel hooajal oli küll Ingolstadti kodus(kus nende kaitse esmajoones eeskujulik on), kuid vastu oli ka tol hetkel korralikus vormis (tol perioodil pea 10 mängu kaotuseta) täisjõududega Wolfsburg, see mäng jäi 0-0.

Väravavaht
11.02.16, 15:34
Ma ei saa kahjuks posti muuta, aga minu, kui elupõlise autofanaatiku jaoks on see mäng ikkagi VAG-grupi derbi(Volkswagen kodus, Audi võõrsil)...

telekavaataja
11.02.16, 15:39
Ma ei saa kahjuks posti muuta, aga minu, kui elupõlise autofanaatiku jaoks on see mäng ikkagi VAG-grupi derbi(Volkswagen kodus, Audi võõrsil)...

OK, üks panus veel see nädal.

mazz
11.02.16, 17:36
21.45 Serie A
Lazio - Hellas
X2 @ 2,9 (BetVictor)

Ei ole ise Hellast nägema juhtunud, aga õrnade ellujäämislootuste nimel võideldakse päris visalt - 5 mängu kaotuseta, sealhulgas Roma ja Interi vastu. Lazio on samal ajal võitnud 5st liigamängust vaid 1 ning mängupilt on kõike muud kui veenev. Lazio võidu tõenäosus on ilmselt küll pisut üle 50%, aga kaugeltki mitte neile pakutavate koefide tasemel.

Mõnuagent 007
12.02.16, 17:47
NBA tõusvate tähtede mäng - händikäpp +6,5
Team USA - Team World 1
Koef: 1,91 @ triobet.

Lauriisimo
12.02.16, 19:42
Rennes vs Angers
Viik @ 3.3(olybet).

Võrdsed meeskonnad, pakun viiki.

j6u1uv4n4
13.02.16, 01:36
Diyas küll kellegi vastu favoriit ei tohiks olla. Neiu on viimase kuue kuu jooksul võitnud 16nest mängust ainult 3. Eile kaotas ta Taipei turniiril Kulichkovale, ning juba täna hommikul mängib ta Dubais kvalifikatsioni mänge. 8h lennureis ja sitt vorm. Minu raha läheb Shvedova peale.
https://i.gyazo.com/4d65bca131ec5c26659934e44dc77bda.png

Svenniid
13.02.16, 10:40
Man City - Tottenham
Goal line over 2.5,3@1.975 bet365

Usun, et näeme selles mängus väravaid.

Delfino
13.02.16, 17:06
Wolfsburg - Ingolstadt
13.02.2016 16:30
AH-0,75 Wolfsburg @1.98@ 365

Nuh hundid on tegelikult koosseisult Saksamaa 3-4-5 sats ja see madalseis on juba kujunenud ebareaalselt pikaks. Ingo-nuh ea kaitse-mitte midagi ütlev rynne. Koht kus Hundid vx uuesti reele saada.
Ps! Kiida kaasvõistlejat! Counti eilset mängisin kaasa siin turnal esimest korda ka päris panusega!

Delfino
13.02.16, 17:07
Miinus -0.75 on see panus. Eks telekavaataja muudab ja koefiust vast saavad kõik aru mida mõeldud.

telekavaataja
14.02.16, 13:30
football2u ja BCfey. Tuletan lihtsalt meelde, et see nädal pole te minuteada postitanud siia panuseid.

Väravavaht - üks veel!

BCfey
14.02.16, 17:55
http://i.imgur.com/fCMtjdh.png

Barca - Celta, Barcale -2,5 handicap, Celta võidab, 2,5 koeff, Bet365.

Kuna ma natuke hiljaks oma asjaajamistega jäin, siis loodan seekord Celta eelnevate tulemuste peale Barca vastu. Kuigi külalistel oli nädala sees raske mäng Sevillaga, on nad Lucho poistele koos Malagaga viimase kahe hooaja jooksul liiga meeskondadest kõige rohkem peavalu valmistanud, seega ma kaldun arvama et nad päris sauna osaliseks täna ei saa.

football2u
14.02.16, 20:50
Nice-Marseille
Viik @ 3,25 (bet365)

Mõnuagent 007
14.02.16, 21:57
JÄRGMISE NÄDALA ENNUSTUS (kuna aja järgi peetakse uuel nädalal)
NBA All-Star mängu MVP - Kobe Bryant - 2,2 @ triobet.

Fouree
15.02.16, 06:31
League 2 16.02 Marathonbet
http://www.upload.ee/image/5568051/northampton.jpg

Pean tunnistama, et Northampton on see hooaeg mulle kõige kasumlikum meeskond olnud panustamise poolest. Järjepidevalt panevad kihlveokontorid neile liiga kõrged koefitsendid. Muidugi on riskantne panus, aga pikemas perspektiivis sellise väärtusega tuleb iga 3. bet ära ja toob päris kenakese % plussi. Oxfordi koduvorm on ikka väga keskpärane, minu jaoks Northampton on selgelt parem meeskond.

telekavaataja
15.02.16, 07:58
Algamas on turniiri viimane nädal ja see toob huvitavaid vastasseise. Võiduprotsent on kõige kõrgem Inglismaa tiimil, samas itaallased on kogunud kõige rohkem raha oma panka.

Lisaks see ka, et kuna on viimane nädal, siis kõik panustamata jätmised loetakse kui ebaõnnestunud panust.

http://www.upload.ee/image/5568141/srk.JPG

j6u1uv4n4
15.02.16, 08:33
Danka Kovinic võidab WTA Rio@15 koefitsient 10bet.com

Kovinic on teinud viimastel aastatel suure arenguhüppe, ning jätkab ränkingu vallutamist. Ennustan, et suudab ennast top30-sse mängida käesoleval hooajal.
Rio turniiril väga kõva lineup ei ole, ning Danka h2h mõne suurima favoriidi vastu on soodne.

telekavaataja
16.02.16, 13:54
Niisiis käimas on viimane nädal ning mõned on juba oma viimased panused siia üles pannud. Igal juhul tänud kõigile, kes Pilootprojektist osa võtsid, lõpp on lähedal. Samas, nagu lubasin, on eesmärk käivitada suurem turniir ning selleks on mul vaja:

1. Et praegused võistkonnad säiliksid. Ma palun neil seda siinsamas selgelt välja öelda, kes ei taha rahvuste karikat jätkata. Vaikimine tähendab valmidust jätkamiseks samas formaadis.

2. Luua 2 uut võistkonda (võimalik, et 3). a) Eesti jalgpalli esindav võistkond. Palun siiasamasse oma valmisolekust teada anda. b) muude riikide jalgpalli võistkond. Siin olen mina olemas. Kui keegi veel nii hardcore vend leidub ja esindab koos minuga Venemaa jalgpalli, siis võib teha muu jalgpall + Venemaa jalgpalli võistkonnad.

Turniir läheb käima 1. märtsist ning kestab kuni nädalavahetuseni, mille pühapäev on esimene mai. Vahepeal on 1 nädal siiski pausi (koondiste mängud).

Lisaks on teretulnud igasugused muudatuste ettepanekud, mida palun jätta samuti siia teemasse. Kui käimasolev turniir lõppeb, hakkan esimest posti uuendama ning sealt saab kogu jooksva info kätte.

Lauriisimo
20.02.16, 05:52
Angers vs Montpellier
Viik @ 3.03[olybet]

2 võrdset meeskonda, pakun viiki.

telekavaataja
20.02.16, 10:19
Päris paljudel on see nädal veel siia postitamata. Ärme unusta. Väravavaht, sa võlgned 2 panust.

Väravavaht
20.02.16, 13:19
FC Ingolstadt - SV Werder Bremen
No goals between 0:00-30:00 @ 1.88

Jätkan sama liini, eelmine panus kaotas ÜHE(1) MINUTIGA, FFS! Leian, et sama panust võiks veel proovida Gladbachi mängule või ehk Bayerni(!) omale. Ingolstadt, nagu juba varem siin teemas mainitud, peaks suutma Werderit vabalt esimese pooltunni kodus kuival hoida, eeldades, et nad ise samuti lüüa ei tohiks.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Bayern Munich - Darmstadt 98
Bayern Munich cards over 1.5 @ 2.38

Bundesligas lihtsalt ei tohi 1X2 peale panustada ja seetõttu on vaja pidevalt leida midagi kahtlast(vahel ka idiootset), mille peale panustada. Mängin selle peale, et Bayern ehk annab kellegile "ülifullpõhimehele" vähemalt esimese tunni jagu puhkust, mille tulemusena saaks oma võimaluse keegi, kes tavaliselt pigem sekkuks pingilt. Nad kipuvad tahtma ennast kangesti tõestada, mille tagajärjel enamasti ollakse tormakad ning kas hinnatakse olukordi enne sekkumist valesti või jäädakse kuhugi hiljaks. Mõlemad juhud on väga tõenäolised kaartidega lõppema...

Oli tore võistlus, teinekordki!

count
20.02.16, 15:11
Serie A - 20.02 - Internazionale vs Sampdoria - Sampdoria X2 @ 2.60

Sellel nädalal pole kahjuks mitte ühtegi väärtusliku betti Serie A-s. Valisin kehvadest variantidest kõige parema koefi ja tõenäosusega mängu. Kuna eile jäi Bologna X2 siia kirja panemata, siis ka see kindlasti mõjutab seda konkreetset valikut.
Inter on täispask. Ütlesin seda hooaja esimeses pooles , kui nad igalpool ära luckisid ja ütlen seda nüüd, kus kõik seda ka ise nägema peaksid. Inter on täispask nii oma materjalilt, treeneri tasemelt kui ka vaimselt. Suure õnne peal mängiti ennast tabeli tippu ja samamoodi mängitakse ennast tabeli keskmikuks, mida nad tegelikult on. Interis käärib väga tõsiselt, vaimselt on meeskond täielikult laostunud. Poleks meest sini-mustas särgis kelle jalg ei väriseks. Puudujaid on ka omajagu. Samas tuleb neile vastu päris asjaliku treeneri ja meeskonnaga motiveeritud Sampdoria. Sampdoria pole küll imehea meeskond, kuid Interi taseme mängivad nad välja. Meeste mott peaks ka olema kõrgemal. Sampdoria tahab neid punkte rohkem ja usun et 0-1 skooriga saadakse see ka kätte. Kindlasti ei lõppe ka tänane mäng ilma kaardisajuta, aga ei ole päris kindel kas punane ka välja imetakse, seega jätan red card yes-i välja. Interi ainuke pluss on kodus mängimine, aga ei tea kas fännid teevad hetkel rohkem kasu või kahju. Ma lihtsalt ei kujuta ette millises võimalikus stsenaariumis Inter siit võidu välja võtab.

On olnud tore turniir kindlasti osaleks ka edaspidi. Mazz on teinud ka väga tublit tööd, ainult üks suurem viga viimase panusega Lazio vastu, ülejäänud on olnud väga head betid.

Svenniid
20.02.16, 15:44
Pole ka v2ga h2id m2nge see n2dal, aga valisin Evertoni, usun, et v6tavad 2ra.
Bournemouth - Everton
Everton@2.15 bet365

Delfino
20.02.16, 16:40
Bayern-Darmstadt 16:30. Teisipäeval tulemas senise hooaja oluliseim mäng. Täna vastas niigi nõrk sats, kellel hulgaliselt vigastusi. Usun, et tehakse kiirelt paar väravat ära ja edasi on rahulik loksutamine. Bayerni enda kaitse haavatavus võib ka ootamatuks abiks olla.
1st half over 1.5 @1,9@365

mazz
20.02.16, 19:34
19.00 Serie A
Hellas - Chievo
Over 2,5 @ 2,4 (188bet)
20 ühikut

Verona derbi tõotab täna kõva andmist - Hellasele must win mäng, samas kui Chievo on objektiivselt tugevam meeskond. Viiki see mäng igatahes ei jää.

count
20.02.16, 19:53
19.00 Serie A
Hellas - Chievo
Over 2,5 @ 2,4 (188bet)
20 ühikut

Verona derbi tõotab täna kõva andmist - Hellasele must win mäng, samas kui Chievo on objektiivselt tugevam meeskond. Viiki see mäng igatahes ei jää.

See oli tõesti veel ainus asi mille peale sel nädalal mõtet bettida on. Hea valik! Õnnitlen juba ette "Tiim Itaaliat" ajaloo esimese karikavõidu puhul! FORZA!

BCfey
21.02.16, 15:54
http://i.imgur.com/lUZNlTy.png

Atleti - Villarreal, väravaid kokku alla 1,5, koeff 3,00 - Unibet.

- Vastamisi lähevad liiga hetke 2 parimat kaitset
- Kumbki meeskond väravate löömisega see hooaeg pole säranud
- Traditsiooniliselt on nende kahe vahelised kohtumised võitluslikud, kuid väheste väravatega

ehk siis no-brainer panus minu arvates.

telekavaataja
21.02.16, 18:28
lauri432 ja football2u, teie selle nädala panused ootavad.

telekavaataja
22.02.16, 02:05
Niikaua, kuni Argentiina mäng veel kestab, võtan kokku meie esimese Rahvuste karika.

Lõpptabel:
http://www.upload.ee/image/5586345/SRK.JPG

Nagu näha, siis mõlemas kategoorias võidutses Inglismaa alafoorum. Pank oli lõpuks kõige kõrgem ning ennustatud panuste hulk samuti (võiduprotsent). Turniiri lõpuks juhtus lõpuks see, mida ma ootasin. Ehk siis VOID panus. Mina isiklikult arvan,et siinkohal päris kaotatud panuse hulka ma seda ei loeks ning liidaks võidetud panustele 0,25 ühikut juurde. Kuna siiski on sedasorti panused tavaliselt näitamas õiget suunda ning kuidagimoodi peaks ju panuse andjad toetama. Samuti lugesin postitamata panused kaotatud panustena. Mingi paindlikum reegel peaks "unustatud" panuste kohta kehtima.

Aga antud punktid lähevad reeglitesse järgmisel turniiril, mis stardib 1. märtsil. Ma ei hakka uut teemat tegema, vaid kõik koosseisude ja reeglite muudatused kajastuvad 1. postituses.

Olen kõigile osavõtjatele tänulik ning loodan, et vaatamata sellele, et 2. turniiriga kaasneb sisuliselt kahekuine seotus sellega, on kõik valmis jätkama. Endiselt palun kõiki, kes ei soovi jätkata, siia teemasse seda kirjutada, siis oskama asendusi otsida.

VÄGA OLULINE! Ootan osavõtjaid Eesti jalgpallist ( 2 inimest) ning üht inimest Muudest liigadest. Samuti ka põlised foorumlased konkrettsetest alateemadest- kui on soovi liituda, siis tehke julgelt häält, leiame lahenduse.

Senimaani aga 1. märtsini.

Svenniid
22.02.16, 13:43
Väga huvitav pilootprojekt ja sai palju häid tippe (eriti itaallastelt ja Foureelt). Ma ei võtakski seda lihtsalt võistlusena vaid pigem kvaliteetsemate tippide võistlusena, kus pigem arvestada hit %, sest üks valik nädalas annab selleks hea võimaluse. Lisaks veel, et sündmuste jagajad jälgivad antud liigasi ja spordialasid regulaarselt.
Minu soovitus järgmiseks karikaks oleks:
Kutsuks kõiki üles pigem jälgima ühtset joont, ning pigem panustada hit%-le ja mitte taga ajada ulme koefe, et lõpus nö võidu nimel võidelda, selle jaoks on olemas SBT :)

Pundi peale saime 306 ühikut plussi, pole paha, aga usun, et suudame selle järgmine karikas üle teha.

Muidugi jõudu ja tervist ka Telekavaatajale, kes seda asja siin veab.

Svenniid
22.02.16, 13:46
Muidugi ei tasu peale mu juttu koefi kartma ka hakata. Kui tunne on, et Roma -1 koefiga 3.4 võidab, või muud sellised panused, siis vägagi tervitatav.

telekavaataja
22.02.16, 16:54
Väga huvitav pilootprojekt ja sai palju häid tippe (eriti itaallastelt ja Foureelt). Ma ei võtakski seda lihtsalt võistlusena vaid pigem kvaliteetsemate tippide võistlusena, kus pigem arvestada hit %, sest üks valik nädalas annab selleks hea võimaluse. Lisaks veel, et sündmuste jagajad jälgivad antud liigasi ja spordialasid regulaarselt.
Minu soovitus järgmiseks karikaks oleks:
Kutsuks kõiki üles pigem jälgima ühtset joont, ning pigem panustada hit%-le ja mitte taga ajada ulme koefe, et lõpus nö võidu nimel võidelda, selle jaoks on olemas SBT :)

Pundi peale saime 306 ühikut plussi, pole paha, aga usun, et suudame selle järgmine karikas üle teha.

Muidugi jõudu ja tervist ka Telekavaatajale, kes seda asja siin veab.

Olen su mõtteviisiga päri ning ise ka mõelnud sellele. Selline pangaga mängimine on kindlasti rohkem SBT teema ja siin on selline poolnaljaga oma liiga esindamine. Kas sellest turniir kannataks, kui me asetaks rõhku võiduprotsendile. Sest mulle tundub, et praegu arvestati rohkem selle pangaga. Näiteks prantslased lammutasid viike (kuigi teinekord on viigiga seal lihtsam täppi panna, kui tavapanusega).

Ehk siis, kas see, kui võiduprotsent oleks määrava tähtsusega ning pank määraks midagi vaid võrdse võiduprotsendi korral, muudaks selle pigem huvitavamaks või pigem igavamaks? Või jätkata arvestust mõlemas kategoorias ning hiljem lihtsalt kahe arvestuse tulemused kuidagi ühildada? Siin tuleb arvestada ka sellega, et järgmine turniir on veidi pikem, ka see võib midagi otsustada. Kuigi pikemas perspektiivis vist mitte, peaasi, et keegi väga ära ei vajuks.

NB! Endiselt ootan kedagi Eesti liigat esindama ning kedagi, kes esindaks muud jalgpalli. Ma tahan ka väga osa võtta.

Väravavaht
22.02.16, 17:08
Ülaloleva mõtte suhtes on mul täiesti poogen, tehke mis tahate, aga kui juba läks mõtete edastamiseks, siis omaltpoolt soovitan tõsta miinimumkoefitsiendi 2.00 peale. See on nö. "matemaatilisloogiline" piir, kus alates peaksid sündmused ikka juba kindlasti alla 50%-se tõenäosusega esinema(mis on teiste sõnadega selle turniiri üks peamiseid iseloomustajaid olnud, ju?)

EgoTrip
22.02.16, 17:30
Võiduprotsendi tagajamine kõlab väga huvitavalt. Lisaks pinget asjale.
Esindaks hea meelega muud jalgpalli.
Ja see miinimumkoefitsendi mõte ei sobi hästi. 1.95 on väga tavaline, samuti 1.90, 1.85. Need kõik peaaegu duubeldavad sinu panuse ja toidavad hästi.

telekavaataja
22.02.16, 19:10
Võiduprotsendi tagajamine kõlab väga huvitavalt. Lisaks pinget asjale.
Esindaks hea meelega muud jalgpalli.
Ja see miinimumkoefitsendi mõte ei sobi hästi. 1.95 on väga tavaline, samuti 1.90, 1.85. Need kõik peaaegu duubeldavad sinu panuse ja toidavad hästi.

OK, Muu jalgpalli tiim on olemas. Ootan huviga aktiviste Eesti liiga prestiiži toetama!

Min koefitsient ja sedasorti teemad (ka muud ettepanekud) arutame veel nädala jooksul.

Mõmmik
22.02.16, 19:12
Esindaksin saksa vutti hea meelega, kui keegi peaks ära kukkuma ehk võid mind varuna kirja panna.

Delfino
22.02.16, 19:31
Ma seda miinimum 1.8 ei puutuks. Alla selle on jah mõttetu, aga enamik selliseid nö panustatavaid panuseid vähemalt minu puhul ongi vahemikus 1.8-2.

mazz
22.02.16, 19:40
Võtaks meeleldi Eesti jalgpalli, kui keegi Itaaliat asendaks.

telekavaataja
22.02.16, 19:51
Võtaks meeleldi Eesti jalgpalli, kui keegi Itaaliat asendaks.

Põhimõtteliselt, kas keegi Itaalia alafoorumist tuleks Itaalia liiga au kaitsma counti kõrvale?

Samas oleks kedagi veel vaja Eesti liigale.

BCfey
22.02.16, 22:45
Omalt poolt pakuks ka ühe mõtte just nende "unustatud" panuste kohta välja. Kas järgmisest turniirist alates oleks võimalik teha vabatahtlikke nii-nimetatud varupanuseid? Et mul siin kahel korral tekkinud olukord, kus partner nädala jooksul mingil põhjusel panustada ei saanud, aga ise olen mõlemal korral 2-3 hea variandi vahel otsustama jäänud. Kui aga järgmisel turnal oleks ühel osalejal võimalik teha üks ametlik ja üks varupanus, mis vajadusel partneri "unustatud" panuse asendaks, siis ei tekiks enam neid panuste edasilükkamisi ja turniir muutuks vähe "sirgjoonelisemaks". Samuti võiks see innustada osalejaid õigel ajal postitama ning aitaks ka neid, kes siinsest turnast osa ei võta kuid häid bette otsivad.

telekavaataja
23.02.16, 16:20
Omalt poolt pakuks ka ühe mõtte just nende "unustatud" panuste kohta välja. Kas järgmisest turniirist alates oleks võimalik teha vabatahtlikke nii-nimetatud varupanuseid? Et mul siin kahel korral tekkinud olukord, kus partner nädala jooksul mingil põhjusel panustada ei saanud, aga ise olen mõlemal korral 2-3 hea variandi vahel otsustama jäänud. Kui aga järgmisel turnal oleks ühel osalejal võimalik teha üks ametlik ja üks varupanus, mis vajadusel partneri "unustatud" panuse asendaks, siis ei tekiks enam neid panuste edasilükkamisi ja turniir muutuks vähe "sirgjoonelisemaks". Samuti võiks see innustada osalejaid õigel ajal postitama ning aitaks ka neid, kes siinsest turnast osa ei võta kuid häid bette otsivad.

Väga hea point!

Minu ettepanek on kinnitada kõik nädala panused laupäeva õhtuks. Ja kui keegi pole seda teinud, siis tiimikaaslane saab välja päästa (või varumees, nagu sakslastel hetkel Mõmmik on hetkel).

NB! Eesti ja Itaalia jalgpall ootavad osalejaid!

telekavaataja
26.02.16, 11:24
Kui nädala lõpuks ei leia me kedagi Eesti ja Itaalia jalgpalli countile ja mazzile lisaks, siis kahjuks jääb ainult Itaalia tiim.

Hetkel oleks üüratult kahju jääda ilma Eesti võistkonnast.

Üldiselt on arutelu vaibunud ning mõned järeldused, mis ma tegin:

1. Võiduprotsent on järgmises turniiris olulisem. Pank jääb justkui lisaparameetrina.

2. Miinimumkoefitsient jääb siiski 1,80-ks.

3. 1 voor hõlmab endas esmaspäev-pühapäev ajavahemikku. Enne laupäeva 23.59-t peavad kõik panused kinnitatud olema. Kui miski on puudu, saavad tiimikaaslased välja aidata (ja siinkohal on lubatud muidu foorumikasutajatel aidata). Kuid siinkohal esitan, võimalik, et retoorilise, küsimuse: kuidas teha nii, et inimesed, kes siin osalevad ka reaalselt postitaksid panuse ning ei jätaks kogu vastutuse tiimikaaslase kaela? Et siis kui tiimis on kasutaja A ja B ning B laseb kogu aeg üle ja A ainult postitabki. Kuidas sellist olukorda vältida? Mina naiivsena loodan, et alates järgmisest nädalast kõik korra nädalas ikka viitsivad vaeva näha.

Svenniid
26.02.16, 11:27
Kui on lubatud osaleda, siis peaks elementaarne olema, et võetaks vaevuks korra nädalas üks postitus teha. 1 korra tegemata jätmine, võiks piirduda hoiatusega, sest ok, kõike võib juhtuda ja tõesti ei saanud postitada. Teistkordse panuse postitamise puhul võiks kasutaja elimineerida karikast ja otsida uus huviline.

telekavaataja
26.02.16, 12:32
Kui on lubatud osaleda, siis peaks elementaarne olema, et võetaks vaevuks korra nädalas üks postitus teha. 1 korra tegemata jätmine, võiks piirduda hoiatusega, sest ok, kõike võib juhtuda ja tõesti ei saanud postitada. Teistkordse panuse postitamise puhul võiks kasutaja elimineerida karikast ja otsida uus huviline.

Oleks siis osalejate kätemeri...

Hispaania ja Prantsusmaa tiimide peale mõtlen hetkel ennekõike.

Delfino
26.02.16, 15:36
Ega paremat plaani Sveniidi poolt väljapakutust pole. Loodame, et see kätemeri ajapikku ikka tekib, mis lubaks vajadusel selliseid meetmeid rakendada.

telekavaataja
29.02.16, 09:18
Niisiis ühtegi soovijat Itaalia ja Eesti tiimiga liituda ei olnud. Mul on kahju, aga Eesti võistkond jääb panemata ning mazz jääb itaallastele. Võib-olla järgmine kord on rohkem osavõtjaid (võib olla veelgi vähem, kes teab).

Niisiis uus Rahvuste Karikas stardib homme (1. märtsil). Antud teema esimeses postituses on kõik vanad ja uued reeglid kirjas. Samuti võib sealt leida käesolevad koosseisud. Kestab see üritus 1. maini, vahepeal märtsi lõpus teeme pausi (kui koondised mängivad).

Olulised muudatused võrreldes eelmise turniiriga:
1. Esmatähtsaks muutub võiduprotsent. Kui eelnevalt lugesime "pangas olevat raha" vaikimisi esmatähtsaks, siis nüüd on selleks võiduprotsent.
2. Iga nädala laupäeva lõpuks peavad kõikide võistkondade panused olema kinnitatud (isegi, kui mäng toimub pühapäeval). Kui kellelgi unenb või jääb mingil muul põhjusel panus postitamata, saab tiimikaaslane (tiimikaaslased) välja aidata. Loomulikult, kui keegi tahab pühapäevase mängu peale panustada, kuid näiteks tahab koosseisudes kindel olla vms, võib alati kirjutada, siis me teame, et inimene pole unustanud, vaid ootab soodsat hetke vms.

Soovin kõigile edu!

telekavaataja
02.03.16, 09:26
Enne, kui esimest panust on postitatud lisan veel ühe vahemärkuse.

(3a reegel). Need panused, kus taha tagastatakse täies mahus (näiteks viigi korral Draw No bet) loetakse võiduprotsendi arvestuses kaotatud panuseks. Pangast muidugi midagi maha ei võeta.

j6u1uv4n4
02.03.16, 09:36
Mis juhtub tennise panustega kui,

a) Mängija saab enne mängu vigastada
b) Mängija saab mängu ajal vigastada
b) Spread või over/under on void

telekavaataja
02.03.16, 09:51
Mis juhtub tennise panustega kui,

a) Mängija saab enne mängu vigastada
b) Mängija saab mängu ajal vigastada
b) Spread või over/under on void

c puhul on lihtne. Siis jääb panka sama summa. Võiduprotsendi arvestuses läheb kaotuseks.

No kui mängijaga midagi juhtub (mäng ei alga või mängu ajal katkestatakse), siis uus panus (ja ei pea samal nädalal toimuma). Peaks selle info ka lisama tegelt.

lauri432
02.03.16, 17:18
Teen siis otsa lahti...SEVILLA VS EIBAR

Sevilla on kõik viimased 5 kodumängu võitnud vähemalt 2 kolliga ükskord see murdub aga mitte täna nähes kuidas mängiti tuhhiga barca vastu ja euroopas mulle meeldib sevilla stiil eriti kodus ja täna usun tuleb ka kindel võit satsi üle kes hooaja alguses üllatas aga nüüd vaikselt hakkab oma kohale maanduma sevillal on võitu vaja ja oma karukoopas tuleb see kindlasti vähemalt 2 kolli jagu

Panus Sevilla -1,5 koef 2.12 marathonbet

Tofoa
03.03.16, 00:03
Võin Eestit ka üksi esindada. Muidu panustamisega ei tegele, aga Eesti jalgpalli jälgin regulaarselt.

Selle nädala panused:

1. JK Tallinna Kalev vs Viljandi JK Tulevik - viik - 3.69 - OlyBet

telekavaataja
03.03.16, 08:28
Võin Eestit ka üksi esindada. Muidu panustamisega ei tegele, aga Eesti jalgpalli jälgin regulaarselt.

Selle nädala panused:

1. JK Tallinna Kalev vs Viljandi JK Tulevik - viik - 3.69 - OlyBet

Hetkel on mazz sellien vend, kes võib mõlemas tiimis olla. Palun keegi Itaalia foorumist- liituge counti kõrvale, siis saame Eesti võistkonna ka registreerida! Ootan päeva lõpuks kedagi. Või kedagi Tofoa kõrvale Eesti võistkonda (-RoMaRiO-; rallikas?)

eika
03.03.16, 09:57
ma võin tulla küll. panustamisest ei tea ma suurt midagi, aga countiga tandemi moodustamine tundub oosom idee!

telekavaataja
03.03.16, 10:11
ma võin tulla küll. panustamisest ei tea ma suurt midagi, aga countiga tandemi moodustamine tundub oosom idee!

Peaasi, et kord nädalas midagi postitad, mille väärtus on üle 1,80. Ja noh selline tandem on tõepoolest juba võistluse nael.

Mazz, sa oled siis Eesti jalgpalli võistkonnas koos Tofoaga. Võistkonnad on paigas ja lõplik koosseis on selle teema esimeses postituses. Edu kõigile!

eika
03.03.16, 10:31
okei, proovime ja jätame Roma võidu countile panustada.

Bologna - Capri - 1 - 1.98 @ Tempobet

Bologna on viimasest neljast kodumängust on võitnud vaid ühe, aga samas on südikalt viigistatud Lazio-Viola-Juvega. Muidugi Bologna meeskond on ehitatud sellisena, et hirmus väravateta mängu hõng on õhus, aga Bolognal on klassi.

http://i.imgur.com/gYwwFgs.png

count
03.03.16, 20:22
AS Roma - Fiorentina , Cards total Over 5.5 @1.83 (bet365).

Arvasin et tiimikaaslane on Mazz ja sai ka temaga selle nädala bettidest opmavahel arutatud, aga noh kui eika siis eika. Esiteks ma sinu betti just väga hekas ei kiida. Peale oma beti pakkusin veel variantidena välaj Sampdoria DNB ja Sassuolo- Milani mängus over 2.5 goals - viimasega mazz ei nõustunud. Aga ühesõna arutame asju edaspidi koos, siis äkk ituleb parem tulemus lõpuks kokku ;)

Tagasitulles beti juurde, siis Roma - Fiore paar on omavahel alati kirgi kütnud ja kuna Roomale lillad ei meeldi ja Lilladele ei meeldi heterod siis pole need omavahelised kohtumised kunagi ilma kaardisajuta pääsenud. Nüüd on veel lisaks kaalul pääs CL-i. Selle mängu kaotaja astub suure sammu sellest võistlusest välja. Usun et kaarte tuleb korralikult. Nii kollaseid kui punaseid, mõlemale poolele. Rooma võidukoef 2.1 on hea, kuid kui Spalletti otsustab roteerida, siis pigem ei näpiks.

Fouree
04.03.16, 02:29
Inglismaa National League 05.03
Braintree Town vs Eastleigh
Braintree Town DNB 1.81 @Marathonbet

Premieris vähe segased ajad, vaatan jällegi altpoolt midagi põnevat. Sisuliselt mõlemad klubid võistlevad ülestõusmise nimel, küll aga Eastleigh hoog on üsna raugenud ja võõrsilvorm on liigas üks kehvemaid. Samas Braintree paneb täiega, põhimõtteliselt on tegu National League West Hamiga. Kodus pannakse kõik kotti. Eastleigh siin mängus võidu peale ei mängi kindlasti. Eelmise omavahelise mängu kaotas Eastleigh samuti üsna veenvalt.

mazz
04.03.16, 11:12
Laupäeval kell 16
Levadia - Flora
1X @ 1,91 (bet365)

Oleks ka palju suurema väärtusega panuseid see nädal, aga kuna arvestus käib nüüd täpsusprotsendi järgi, siis on vaja valida võimalikult 1,8 lähedane koef. Olen kriitikaga muidugi hiljaks jäänud, varem lihtsalt ei süvenenud sellesse, aga minu arust on see üsna mõttetu reegel. Panustamise point on ikkagi väärtust taga ajada, olgu koef milline tahes.

telekavaataja
04.03.16, 11:14
Laupäeval kell 16
Levadia - Flora
1X @ 1,91 (bet365)

Oleks ka palju suurema väärtusega panuseid see nädal, aga kuna arvestus käib nüüd täpsusprotsendi järgi, siis on vaja valida võimalikult 1,8 lähedane koef. Olen kriitikaga muidugi hiljaks jäänud, varem lihtsalt ei süvenenud sellesse, aga minu arust on see üsna mõttetu reegel. Panustamise point on ikkagi väärtust taga ajada, olgu koef milline tahes.

Tegelikult on minu arvestuse kohaselt kokku 14 panust. Suhteliselt suur on tõenäosus, et võiduprotsent jääb nii mõnelgi viigi peale. Siis hakkab panga suurus rolli mängima. Hetkel olen ma sinisilme võiduprotsendi toetaja. See võib selle turniiri möödudes muutuda.

telekavaataja
04.03.16, 11:29
Laupäevased Vene liiga mängud
Koduvõistkondade väravad alla 3,5 @2 (1xbet)

http://www.upload.ee/image/5617100/0503.PNG

Laupäevased mängud:
Krylia Sovetov - Rostov
Rubin - Kuban
Krasnodar - Zenit

Venemaa jalgpalliga on tavaliselt nii, et märtsi algus on täielik kräpp. Ilm on külm, väljakud on kas külmunud või sitad. Rahvast on vähe. Mängijad alles tulevad pikemalt pausilt tagasi. Selline asjaarmastajate jalgpall.

1. Krylia ei mängi enda kodulinnas. Vaid sitasel Saranski kunstmurul. See mäng oleks nii ehk naa kõva underi pretendent, kuid siin on vastaseks veel Berdõjevi Rostov, kes on nagu erakordselt tiheda kaitsega võistkond.

2. Rubin ei ole eriline rünnakule mineja ja ennustan, et seda mängu võib isegi Kuban dikteerida.

Minu ennustus, et Krylia ja Rubin löövad kahe peale 0-1 väravat.

3. Krasnodariga on keerulisem. Ilm on Lõuna-Venemaal parem, võistkond ise tugevam, vastane kaitses istuma ei hakka. Kuid siin on üks aga. Krasnodar oli Euroopa Liigas ülipask ja Euroopa Liigas ei ole leegionääride piirangut. Smolov üksi Zenidi kaitset läbi ei hammusta ja auru hetkel Krasnodaris ei ole. Ma ei usu, et Krasnodar üle 1 värava selles mängus lööb.

Svenniid
04.03.16, 12:06
Man City - Aston Villa
City -2AH@2.00 bet365
Aston Villa saab siit 3:0, 4:0 või isegi rohkem.

j6u1uv4n4
04.03.16, 17:24
Anett Kontaveit@2,00 Bet365

H2H on 2:1, aga ainukeses kaotuses pidi Anett teise seti järel vigastuse tõttu katktestama, kusjuures tal oli veel 5:4 pealt match ball kasutada. Konteveit on Monterrey turnal juba kaks suurt võitu saanud Errani ja Cibulkova vastu. Nende kahe neiuga võrreldes on Gibbs paberil kõige lihtsam vastane, ning kui Anett suudab eelmise kahe kohtumise taset hoida peaks siit kindel võit tulema.

Delfino
04.03.16, 17:50
Werder Bremen - Hannover
05.03.2016 16:30
William Hillis veel 1.8 Panus Werder 1.8
Koef langeb ja ilmselt jõuab 1,65 juurde. Hannoveri võit Stutti üle oli vga paljude õnnelike asjaolude kokkulangemine. Üldiselt peegeldab nende seisu tabelisseis ja tulemused. Werder on samas peale Leverkuseni võitmist ilmselt äksi täis ja võitleb relegatsiooni vastu.

Lauriisimo
04.03.16, 19:15
AJ Auxerre vs Chamois Niortais FC
Win 1 @2,18(olybet)

Niortais on viimased 8 mängu võiduta. Auxerre võidab kodus kindlalt

Mõnuagent 007
05.03.16, 12:11
Cartoon feat. Kristel Aaslaid vs. Laura, H2H panus @ triobet.
Cartoon saab parema koha, koef 2,19.

Väravavaht
05.03.16, 15:34
Mainz 05 - Darmstadt 98
Mainz 05 @ 1.80

Minu meelest ei ole siia vaja mitte midagi kirjutada...

EgoTrip
05.03.16, 17:17
Chingching Lifan - Guangzho Evergrande
Evergrande AH -1.5 @ 2.1 (bet365)

Hiina Liiga esimene voor. Evergrande on viimase 5 aasta meister ja ka see hooaeg ollakse peasoosikud tiitlile.
Tiitlijaht tuleb tuline ja armu ei anta.
Evergrande kaotas viimati Sydney FC-le, ning nüüd tahetakse kindlasti paremat esitust näidata.
Meeskonna pukis on Scolari, ning meeskonnas on palju Hiina jalgpallikoondislasi, üks Aasia parimaid kaitsjaid Kim Young-gwon, brassid Paulinho, Alan Carvalho, Ricardo Goulart ja Jackson Martinez.
Usun, et Martinez tahab ennast näidata ja lööb nii mõnegi värava.

BCfey
05.03.16, 17:35
Real Madrid - Celta, Realile -1,5 koeff kuid võidavad mängu, koeff 1,97 Pinnacle Sports.

Real suudab pidevalt Celta vastu võidu kätte saada ja väravaid lüüa, isegi kui külalised neist ilmselgelt kohtumise jooksul paremini on mänginud. Ei usu et tänane mäng kuidagi teistmoodi läheb, valgesärkidel on vaja ennast kodupubliku ees tõestada ja ega Celtal see vorm ka kõige parem pole.

telekavaataja
06.03.16, 15:09
Prantsusmaa võistkonnas ei kinnitanud panust football2u. Lauriisimo või football2u või Mask või kesiganes tahab Prantsusmaa võistkonda aidata, palun postitage panust.

Lauriisimo
06.03.16, 18:52
Rennes vs nantes.
Total goals over 2,5@ 2.99(olybet)

telekavaataja
07.03.16, 01:17
http://www.upload.ee/image/5625027/1.JPG

Tiitlikaitsja Inglismaa ei hakanud midagi juhuse hooleks jätma ning paugutas 100%-lise täpsusega.
Tuleb ära märkida, et iga võistkond sai jala valgeks. Ma loodan, et football2u naaseb järgmisest nädalast. "Asenduspanus" Lauriisimolt osutus tõelise kullana.

j6u1uv4n4
07.03.16, 18:55
Taylor Townsend vs Evgeniya Rodina
Townsend võit@2,50 Unibet

Rodina on 2008 a alates iga kord Indian Wells'i esimeses voorus kaotanud, ning viimasel ajal on ta üsna kehvas üksikmängu vormis olnud. Townsend mängis eelkvalifikatsiooni turniiri, ning alistas päris häid mängijaid. Kui tal kumm tühi ei ole, siis peaks Rodinast jagu saama küll. Talendi poolest on Tayloril potentsiaali rohkem, kuid probleemseks võib osutada fitness, kuna Tayloril on kaaluga probleeme ja ta mängis 6 eelkvalifikatsiooni mängu.

Marathonis oli hommikul koefitsient 2,7, nüüd on 2,2. Unibetis peaks veel 2,5 olema oddschecker.com järgi.

count
11.03.16, 13:17
Empoli - Sampdoria , Sampdoria WIN 0 AH @ 2.59 (BetVictor).

Valikud Serie A-s ei ole sel voorul üldse head. Väga suuri summasid panustada ei soovita. Ise aga olen jätkuvalt valuebetter, isegi kui turniirikorraldaja tahab minust teha keskmist 1.8 koefi jahtivat panustamislammast, siis minu tung kontorite eksimusi ära kasutada on liiga suur. Sellest ka seekordne valik.

Empoli võitis viimasti 10 mängu tagasi, peale seda hunnik kaotusid segatud mõne viigiga ja hetke jooksev saldo on 4 kaotust jutti. Isegi ilma selle imeltusväärse CV-ta ei ole Empolisse usku. Sampdoria on viimased kaks kohustuslikku võitu võtnud 2:0 kodus ja 0:3 võõrsil skooridega ja vastasseis Empoliga langeb just nende samade vastaste kategooriasse. Otseseselt millegi suure peale eim ängita, kuid kuna Frosinone on hakanud punkte koguma, siis võib mängu kaotajal hooaja lõpuks prse relegatsioonipiiri puudutada. Sampdoria tänane võit viiks nad sammu sinna rahulikuma poole peale. Empolis mängib palju kokkulaenatud noori, Sampdorias aga pigem kogemustega tõestanud korralikud tabelikeskmikud. Eder saadeti küll Interisse, kuid tundub et tänu Ranocchia vastu saamisele on kaitselekked peatatud ja meeskond on ühtlasemaks saanud. Ja no kurat kui isegi vanamees Cassano on oma südamestimulaatoriga skoorimas siis näen siit ainult Sampdoria korraliku võidumängu! Kui kellelgi on korralikult palle antud, sisi siin soovitaks isegi Sampdoria -1 näppida, kus on MONSTER VALUE 7.0

eika
11.03.16, 13:21
suht keeruline voor, sest midagi head võtta pole. meeldib 2 asja, inter vs bologna under 2.5 väravat ja roma võõrsil udinese vastu. Roma võtmise vastu räägib see, et neil kaitseliin vigane, siis samas on see Romale "must win" mäng nii tiitlirallis püsimise kui ka CL koha võtmes (edasi tulemas juba 3 keerulist mängu) ja Udinese on läbi hooaja olnud liiga üks kohutavamaid kodutiime- eriti tabeli esimese poole vastu.

Udi vs Roma, Roma võit 1.94 @ Tempobet
http://i.imgur.com/emVTRkE.png

Lauriisimo
11.03.16, 13:25
Niort vs FC Paris
Win 2 @ 3.81(olybet)

lauri432
11.03.16, 14:58
MÁLAGA VS SPORTING GIJÓN goals over 2,5 koeff 1xbet 2.13

See nv ei leidnud midagi sellist väga head panust seekord proovin kolle panna ja usun see on mäng kus võib tulla kolle ja vähemalt 3 kolle üks võitleb relegatsioonist välja saamise nimel ning teine tahab kodus puuri täis lüüa tuleb lahtine mäng

Fouree
11.03.16, 15:11
Premier League
13.03
Aston Villa vs Tottenham
Tottenham -1AH @1.86 Marathonbet

Koef on muidugi meeletult langenud pärast seda, kui bookied nägid, et Spurs võtab ELi väga tagasihoidlikult ja hoiabki ennast PL mänguks. Ma sain enda nupud sisse koefiga 2.3. Samas hea bet igaljuhul, sest Aston Villa on tõesti masendav ja Spurs olnud terve hooaja võõrsil väga hästi paugutanud. Seda kätevehkimist ja üksteisele otsavaatamist on Aston Villa kaitseliinis niivõrd palju, et tõenäoliselt lüüakse vähemalt 3. Hiljutistes mängudes City, Everton, Pool lõid vastavalt 4, 3, 6 neile, Spursi ründetugevus on samasse auku. See on ikka täielik must-win mäng.

Väravavaht
11.03.16, 15:31
FSV Frankfurt - SC Freiburg
SC Freiburg @ 1.87
http://betfaq.net/d/263606/d/1xbet-logo_0.png

- Freiburg võitis äsja Red Bulli, ronisid neile lähemale ja mott võimalikult kiiresti tagasi tõusta peaks nagu olemas olema küll.
- Ainult Red Bullil on Freiburgist parem võõrsilvorm.
- Frankfurt on kodus kõige enam kaotanud (8), teine jutt on hoopis nende võõrsilvorm.
- Petersen on äge.
- Paberil igatahes "must-win" Freiburgile.

telekavaataja
12.03.16, 00:13
13.03.2015 16.00 Lokomotiv - Ufa
Lokomotiv goals under 1,5 @2,06

Eelmine kord SBT-s Lokomotivi mängule panustades ma põrusin ja seda tänu Loko kiirele ja enamvähem juhuslikule väravale. See kõik ei muuda fakti, et Lokomotiv on lihtsalt megapask. Igatahes ei vääri see kolmandat kohta. Rünnakus on mäng tuksis. Momente luuakse, kuid nad on pigem kaootilised. Siiamaani parim mäng oli Fenerbahce vastu, kuid siis oli megamotivatsioon ja türklaste tahtlik mängu äraandmind. Kuid isegi selles mängus ei olnud Lokol palju võimalusi.

Ufa on täpselt selline võistkond, kes läheb Moskvasse bussi parkima ning suht võimatu on sellest aeglase rünnakuga üle olla. Lokol on üldse väga palju probleeme sedasorti võistkondade vastu.

mazz
12.03.16, 14:58
16.00 Flora - Trans
Under 3,5 @ 1,85 (Tipico)

Delfino
12.03.16, 17:27
Hannover vs Köln O 2,5[/B]
@2.25 Betfair.
Hannoveril viimaseid variante allakukkumis vastast võitlust jätkata. Köln kaitsev team, kuid saab suure hooga peale tuleva Hannoveri vastu kindlasti võimalusi skoorida. eeldan mingit 2:1 emmale kummale.

BCfey
13.03.16, 02:35
Sevilla - Villarreal, Under 2.5 goals scored overall, 1,83 koeff, 1xBet

http://i.imgur.com/JrcvWbM.png

EgoTrip
13.03.16, 04:19
Kas keeg soovisk mu koha yle votta? Pole lihtsalt aega sellega tegeleda. Liigaks on "muu jalgpall"
miskuzi

Svenniid
13.03.16, 11:28
Arsenal - Watford
Arsenal -1AH@1.925 bet365

telekavaataja
13.03.16, 12:05
Kas keeg soovisk mu koha yle votta? Pole lihtsalt aega sellega tegeleda. Liigaks on "muu jalgpall"
miskuzi

OK. Kes sooviks esindada muud jalgpalli koos minuga. See nädal postitan veel ühe panuse ise. Eriti äge oleks, kui keegi hollandi liigat pidevalt kommenteeriv isik üle võtaks.

NB! Mõnuagent007, Tofoa, football2u- teil on panus postitamata. Põhimõtteliselt võivad teie tiimikaaslased ka välja aidata.

Ja kuna football2u ei ilmu teist nädalat järjest: kas keegi soovib liituda Prantsuse võistkonnaga?

telekavaataja
13.03.16, 13:04
18.30 Zenit - Rubin Kazan
Hulk not to score @1,82 (1xbet)

Kuigi Hulk on kõige tõenäolisem skoorija selles mängus (lööb muideks ka Zenidi penalteid), siiski on koefitsient liiga madal ta värava peale. Zenit üleüldiselt ei ole midagi erilist ja neil saab olema megaraske siit väravat saada. Hulk on aga ilmselgelt alamotiveeritud Venemaa liigas ning pärast väljalangemist CL-st usun, et tema frustratsioon suureneb veelgi.

Igal juhul ei oota ma sellest mängust palju väravaid ning see, et selle lööb just Hulk on eriti väike tõenäosus. Proovime!

Mask
13.03.16, 13:41
Ei saa oma koduliigat hätta jätta ja üritan siis varumees olla. Aga veel kord - olen panustamises üsna võhik, ja kui midagi valesti teen siis andke lahkelt teada.

Nantes - Angers
Nantes`i võit 1.90 @ Tonybet

Nantes pole alates eelmise aasta novembri keskpaigast kodus kaotanud, kui Marseille`ile minimaalse skooriga alla jäädi. Ehk kaotuseta seeria kodus on veninud kaheksamänguliseks, ning selle seeria sees on võidud St. Etienne`i ja Lorient`i üle ning viigid Lyoni ja Monacoga. Angers on aga uuel aastal täiesti kohutavat hoogu näidanud, olles näiteks viimases kuues mängus sootuks võiduta. Viimane võõrsilvõit pärineb aga 16. detsembrist, kui Lyon üle mängiti. Guingamp' vastu kaks vooru tagasi saadi võõrsilt läbi häda viigipunkt kätte aga EAG on võitlemas püsima jäämise nimel, kui Nantes samal ajal Euroopasse pääsemise eest.

telekavaataja
13.03.16, 13:56
Ei saa oma koduliigat hätta jätta ja üritan siis varumees olla. Aga veel kord - olen panustamises üsna võhik, ja kui midagi valesti teen siis andke lahkelt teada.

Ma tänan!

Mis puutub oskustesse... Siis koefitsient 1,80+ on igal juhul mõnes mõttes mündivise. Korra nädalas võib ka panustamiskauge inimene mingi tõenäolise võitja leida sellise koefitsiendiga. Tegelikkuses on lubatud isegi nii teha, et lähed oddsportalile ja valid sealt enda valitud sündmusele kõige suurema väärtusega kontori. Antud mängu näide (http://www.oddsportal.com/soccer/france/ligue-1/nantes-angers-byOTe8Oo/). (lihtsalt väike tip, kuidas väärtust natuke tõsta).

Mask
13.03.16, 14:00
Ma tänan!

Mis puutub oskustesse... Siis koefitsient 1,80+ on igal juhul mõnes mõttes mündivise. Korra nädalas võib ka panustamiskauge inimene mingi tõenäolise võitja leida sellise koefitsiendiga. Tegelikkuses on lubatud isegi nii teha, et lähed oddsportalile ja valid sealt enda valitud sündmusele kõige suurema väärtusega kontori. Antud mängu näide (http://www.oddsportal.com/soccer/france/ligue-1/nantes-angers-byOTe8Oo/). (lihtsalt väike tip, kuidas väärtust natuke tõsta).

Tänud! Ma taipisin esimese panustamislehe, mis pähe kargas, otsingusse ja valisin mängu. :p
Seekord siis las jääb nii. Edaspidi olen pisut targem. :)

mazz
13.03.16, 16:50
NB! Mõnuagent007, Tofoa, football2u- teil on panus postitamata. Põhimõtteliselt võivad teie tiimikaaslased ka välja aidata.

16.00 Esiliiga
Tulevik - Infonet II
X2 @ 1,8 (Bet-52)

mazz
13.03.16, 16:59
[15:55:16] Silver Lulla: Kalju - Levadia
[15:55:18] Silver Lulla: O4.5
[15:55:22] Silver Lulla: 2.57 @ Olybet
[15:55:24] Silver Lulla: mis arvad?
[15:55:35] Silver Lulla: kui on hea idee, siis viitsid, vaata, äkki kuskil on parem
[15:55:40] Silver Lulla: ja postita minu eest pls
[15:55:45] Silver Lulla: ma pean praegu lendama

mazz
13.03.16, 17:01
Kiirpostituse tõlge: minu asenduspanust palun mitte arvestada, Tofoa reageeris ja valis viimasel hetkel oma panuse:

16.00 Esiliiga
Kalju II - Levadia II
Over 4,5 @ 2,57 (OlyBet)

Mõnuagent 007
13.03.16, 19:06
Clippers vs. Cavs 1
Triobetis 2.00

telekavaataja
14.03.16, 01:25
http://www.upload.ee/image/5643439/srk.JPG

NB! Otsin kedagi, kes liituks "Muud liigad" võistkonnaga. Kui kedagi järgneva nädala jooksul ei leidu, siis kahjuks peab võistkonna maha võtma. Tegelt tahaks täiega edasi osaleda, oodatud kõik!

raux.
14.03.16, 07:16
Tere, olen aastaid juba seda foorumit lugenud ja lõpuks ka oma kasutajaga sisselogitud. Kui sobib võin võtta üle koha "muud liigad" võistkonnas

telekavaataja
14.03.16, 07:58
Tere, olen aastaid juba seda foorumit lugenud ja lõpuks ka oma kasutajaga sisselogitud. Kui sobib võin võtta üle koha "muud liigad" võistkonnas

Oled tiimis.

Lauriisimo
14.03.16, 14:01
Red Star vs Auxerre
Mõlemad meeskonnad skoorivad.@2.02(olybet)

j6u1uv4n4
14.03.16, 14:08
Ana Ivanovic vs KaroPliskova

Hoolimata võidust oli Ana eelmises ringis väga ebastabiilne itaallanna Camila Giorgi vastu. Ebastabiilsus paistis kõige rohkem välja servides, kuna Ana kaotas 7 korda oma servi.
KaroPliskova suurim relv on serv. Eelmises ringis ei kaotanud ta kordagi oma servi, ning õhtuses paarismängus servis ta samuti väga hästi.
Neiud on omavahel kohtunud kolm korda, ning iga kord on võidukas olnud KaroPliskova.

https://i.gyazo.com/cc090c3dd67f62f08aea3fd506d2df65.png

KaroPliskova võit@2,00 Bet365

count
14.03.16, 15:33
http://www.upload.ee/image/5643439/srk.JPG

NB! Otsin kedagi, kes liituks "Muud liigad" võistkonnaga. Kui kedagi järgneva nädala jooksul ei leidu, siis kahjuks peab võistkonna maha võtma. Tegelt tahaks täiega edasi osaleda, oodatud kõik!

Kuidas Itaalia liigal miinust juurde tuli ja minu panus kaotavaks loeti? Ei saa väga hästi aru. Eelmine voor oli -17 pank. Sel korral ennustas Eika pihta 1.94 koefiga ja mina ennustasin pihta 0AH, mäng lõppes viigis, ehk raha tagasi, ehk bett oli "võitev". Pank oleks pidanud paranema 94 ühiku võrra(eika võit juurde ja minu poolt muutumatu 0), mitte -7 juurde tulema, või mis mul siin tehtes arusaamatuks jääb?

telekavaataja
14.03.16, 15:38
Kuidas Itaalia liigal miinust juurde tuli ja minu panus kaotavaks loeti? Ei saa väga hästi aru. Eelmine voor oli -17 pank. Sel korral ennustas Eika pihta 1.94 koefiga ja mina ennustasin pihta 0AH, mäng lõppes viigis, ehk raha tagasi, ehk bett oli "võitev". Pank oleks pidanud paranema 94 ühiku võrra(eika võit juurde ja minu poolt muutumatu 0), mitte -7 juurde tulema, või mis mul siin tehtes arusaamatuks jääb?

Ilmselge minu pang. Parandatud tabel!

http://www.upload.ee/image/5644472/srk.PNG

eika
14.03.16, 16:02
Teeme siis selle nädala ära enne kui ära ununeb. Personaalselt meeldib kolm asja.
Roma ja Interi mängus ei näe, et kummagi kaitseliin suudaks vastaseid nullil hoida ja usun, et tuleb pigem väravasadu. Miinuseks on see, et hooti kipuvad suurmängud, kus väga palju on mängus, siiski luuramiseks jääma ja see oht on olemas.
Teiseks meeldib Sassuolo koduvõit Udinese vastu, mis muidu oleks üsna kindel panus, aga kuna on jutud, et Udinese võib mängule tulla uue peatreeneriga, siis enamasti jooksevad uue treeneri silma all mängijad sokid jalas ja nina verest välja ning sestap hoiaks eemale.
Nii lähen sellel nädalal taaskord Juventuse peale. Tegu on küll derbiga, mis alati tekitab ootamatusi, aga Juventus on hetkel ikka väga robustses hoos. Lisaks muidugi on ka CL mäng vahel ja kui sealt peaks tulema väljakukkumine, siis tahetakse Torino lihtsalt mutta suruda ning kui Juventus peaks Bayerni vastu edasi minema, siis sõidetakse "me suudame võita kõiki" duhhiga üle.

Torino vs Juventus, 2
1.88 @ Pinnace Sports

http://i.imgur.com/RywHyvB.png

count
14.03.16, 17:04
AS Roma - Internazionale , Total Goals Over 3.0 @ 2.51 (Olybet)

Plaanid eikaga on peetud ja ega siin väga palju enam vahepeal ei muutu, niiet annan siis oma võidunumbrid ka edasi.
Nõutsusin Sassuolo võiduga ja sellega et kui Juve kukub Clist välja siis Toriino purustatakse. Lisaks näen väärtust ka AC Milani võidul Lazio üle 2.05 koefiga. Aga sarnaselt eikale jään oma liistude juurde ja jään truuks meeskonnale kelle mängudega olen kõige paremini kursis.

Roma kohtub laupäeval minu subjektiivsel arvamusel Serie A ühe kõige kehvemini organiseeritud ja ebastabiilsema meeskonnaga. Spalletti Roma on selliseid meeskondi koduväljakul hommiksöögiks söönud. Naljalt ei leia ka mängu kus väravate koguarv oleks alla viie. Kasutaksin Roma võitu, kuid 1.8 koef on liiga vähe ja overiga jaotan beti rohkem laiali ja saan boonusena suurema koefi.
AS Romal on selleks mänguks kasutada kogu meeskond. Tagasi on nii DDR, Rüdiger kui ka Pjanic. Lisaks on Dzeko püssi paukuma saanud. Nii paberil kui reaalses elus on AS Roma oma 8 järjestikulise võiduga olnud liiga võimas ja kui vastaseks tuleb liiga üks kõige nõrgemaid, siis see puur pekstakse täis. Ainus miinus on Handanovic, aga ega ka tema ei saa seal palju aidata. Lisaks on Romal kombeks igas mängus vähemalt üks ka ise sisse imeda. Ühtlasi on võimalik selle mänguga Inter euroopa konkurentsist lõplikult välja lülitada ja mis saaks kodupubliku ees veel magusam olla? Spalletti taktika ei näe ette sellist asja nagu tagasisööt ja seetõttu ei näe ka stsenaatiumi, kus Roma hakkaks 1:0 eduseisu hoidma vms. Siiani on igas mängus surutud täiskäigul kõik 90+ minutit.
Lõppskooriks ennustan kuskile sinna eelmise Fiore mängu 4:1/5:1 kanti, ehk siis piisavalt hingamisruumi over 3.0 jaoks.

http://i65.tinypic.com/2zocbit.jpg

Mõnuagent 007
16.03.16, 20:31
Cleveland - Mavericks - 2
Triobet - 5,00 koef. Proovime.

lauri432
17.03.16, 10:54
Gijon - Atl. Madrid
Bet Atletico -1,5 koeff 2.71 pinnacle

Aeg on keerata see laevnina ümber ja võtta võidukurss ja see algab atletico satsiga kes on munadega sats eesotsas simeonega, täna teisipäeval saadud magusat purakat kui murti end jõuga 8 hulka minnakse hea fiilinguga vastu liigamängule kus on ainult võidud kirjas ning nüüd tabeli eelviimase vastu kes kodus kaotanud viimased 3 mängu vähemalt 2 kolliga saab täna lisa. Atletiko paneb siit mõnusa paki ja siis kiirelt õllekasse head nädalat nautima

Mõnuagent 007
17.03.16, 11:17
Cleveland - Mavericks - 2
Triobet - 5,00 koef. Proovime.

Eino, fakk.

Fouree
18.03.16, 02:51
19.03
Crystal Palace - Leicester
Leicester to win 2.50 @BetVictor

Oma raha panin Leicesteri AH0 peale koefiga 1.77, kahjuks siia ei kvalifitseeru. Siin pikka juttu pole, Crystal Palace viimasest 10st kodumängust saanud 2 viiki ja 8 kaotust. Viimased 5 mängu on kõik kaotused. Selle hooaja esimene omavaheline mäng oli samuti üsna ühepoolne (ja siis oli Palace veel PL üks parimas vormis meeskondi), kuid hetkeseisus ma küll ei näe Palace'l erilist varianti, relegatsioon läheneb, lähevad kodus ründavamalt mängima ja see sobib Leicesterile ideaalselt.

mazz
18.03.16, 09:02
19.00 meistriliiga
Trans - Levadia
Under 2,5 @ 2,49 (marathon)

raux.
18.03.16, 09:49
Rio Ave - Maritimo
Rio Ave to Win @1.95(Pinnacle)

Maritimol üpriski pikk laatsareti nimekiri hetkel .Viimasest 9st 2võitu,2viiki ja 5kaotust. Relegatsioon hakkab paistma.
Rio Ave samas rühib vaikselt EL kohtadele tabelis.

telekavaataja
18.03.16, 10:22
19.03.2016 13.30 Ufa - Dinamo
Under 2,0 @1,91 (Marathonbet)

Sitane märtsi keskpaik. Kui te arvate, et Ufas on parem ilm, kui Tallinnas, siis te eksite. Samasitt ilm, samasitad väljakud ning väga sitad võistkonnad, kes on kvaliteedi poolest hetkel kindlasti relegatsioonitsooni väärt. Dinamo mängib suures hulgas oma kasvandikega (budget cut) ning Ufa on lihtsalt saast. Ründes on kummalgi 0 kvaliteeti. Vähetõenäoline, et siit väravaid tuleb.

Delfino
18.03.16, 17:24
VfB Stuttgart - Bayer Leverkusen
20.03.2016 16:30
Stuttgart@ 2.38@William Hill
Oluline mäng mõlemale, kuid Stuttgart tundub hetkel olema oluliselt värskem. Koduseinad annavad neile ekstrahoogu ründes. Ootan, et nad kasutavad ära ka Leverkuseni oluliste mängijate puudumise. Kindlasti ei tohiks mängida Hilbert, Boenisch, Bender, Kampl. Leverkusenil raske EL mäng ka jalgades, Stuttil ka sellepealt väike eelis. Koef on algselt 2.7lt tulnud hetkel 2.38 peale.

Mask
18.03.16, 19:30
Varumees enne pühapäeva oma panust sisestada ei saa?

telekavaataja
18.03.16, 19:37
Varumees enne pühapäeva oma panustust sisestada ei saa?

Saab ikka. Kui sa vastu ei ole, siis asendan football2u sinuga, kuna nagunii niiviisi läheb.

Mask
18.03.16, 20:26
Saab ikka. Kui sa vastu ei ole, siis asendan football2u sinuga, kuna nagunii niiviisi läheb.

Ei ole vastu. Kui football2u uuesti aktiivsem on, siis võib mind tagasi reservi lükata. Lihtsalt vaatasin, et pühapäeval on vaid kolm Ligue 1 mängu ja variandid suhteliselt kehvad.

Nimes - Créteil (Ligue 2)
Kodumeeskonna võit 2.13 @ Marathonbet

Nimes` on Prantsusmaa esiliigas üks kevadringi parimaid meeskondi, mille tõestuseks on relegatsioonitsoonist ronitud tabeli keskossa (hooaega alustati sealjuures kaheksa miinuspunktiga). Päälinnameeskond Créteil on aga vastupidiselt üks kehvemaid olnud ja suure tõenäosusega kolitakse järgmiseks hooajaks koos kaaslinnlastega (FC Paris) esimestena astme võrra allapoole. Nimes`i kasuks räägib ka fakt, et uuel aastal on kuuest kodumängust viis võidetud ja vaid üks viigistatud. Créteili tulemused võõrsil on aga 2016. aastanumbri sees otse vastupidine olnud: 4 kaotust ja 1 viik. Ühesõnaga kõik märgid viitavad Nimes`i võidule.

Mask
18.03.16, 23:57
Nimes - Créteil (Ligue 2)
Kodumeeskonna võit 2.13 @ Marathonbet

Nimes` on Prantsusmaa esiliigas üks kevadringi parimaid meeskondi, mille tõestuseks on relegatsioonitsoonist ronitud tabeli keskossa (hooaega alustati sealjuures kaheksa miinuspunktiga). Päälinnameeskond Créteil on aga vastupidiselt üks kehvemaid olnud ja suure tõenäosusega kolitakse järgmiseks hooajaks koos kaaslinnlastega (FC Paris) esimestena astme võrra allapoole. Nimes`i kasuks räägib ka fakt, et uuel aastal on kuuest kodumängust viis võidetud ja vaid üks viigistatud. Créteili tulemused võõrsil on aga 2016. aastanumbri sees otse vastupidine olnud: 4 kaotust ja 1 viik. Ühesõnaga kõik märgid viitavad Nimes`i võidule.

Tüüpiline. Siis, kui sa neilt seda ei oota, teevad nad sisuliselt hooaja parima mängu. :)

BCfey
19.03.16, 14:50
Granada - Rayo Vallecano, Over 2,5 goals overall, 1,86 koeff - 18bet

Ei juhtu just tihti et Paco meeskond värava löömata jätab ning viimasel ajal on Granada koduväljakul samuti suhteliselt resultatiivne olnud. Seega arvan/loodan et täna näeb nende meeskondade vahelises duellis rohkelt väravaid.

Väravavaht
19.03.16, 16:16
VFL Wolfsburg - Darmstadt 98
VFL Wolfsburg AH -1 @ 1.81

Leian, et Wolfsburg võiks Reali silmas pidades hakata vormi ajastama(viimasel ajal ei ole see just midagi liialt erilist olnud), Darmstadt jääb küll ilmselt see hooaeg liigasse püsima, aga võrreldes näiteks Ingolstadtiga (kes hoiab heal päeval kodus kuival ka TOP4-satse), puudub neil see miskine eriline nimetaja. Ühesõnaga nad on suhteliselt nigel sats, aga mind paneb muretsema Wolfsburgi ründeliin, kuna Kruse ei ole ikkagi päris see, kes mänge enda peale võtaks, eks Draxler ja Schürrle peavad kumbki ikka ühe ära lööma...

telekavaataja
20.03.16, 02:49
Svenniid ja Tofoa ennustused veel puudu see mänguvoor.

Svenniid
20.03.16, 09:51
Man City - ManU
City@1.85 bet365

Kui City on halb olnud viimased mängud, siis ManU on veel halvem olnud.

Tofoa
20.03.16, 13:24
Nõmme Kalju FC U21 - JK Tallinna Kalev 2 koef 3,39 @ Olybet

rallikas
20.03.16, 18:21
Nõmme Kalju II - JK Tallinna Kalev 2 koef 3,39 @ Olybet

Esiliiga arendusjuht võiks ikka õigeid nimesid kasutada.

telekavaataja
20.03.16, 18:28
Esiliiga arendusjuht võiks ikka õigeid nimesid kasutada.

Algselt postitati üldse Infonet II. Nõmme Kaljuks parandasin ise.

Tofoa
20.03.16, 19:32
Väike typo, sorx.

telekavaataja
20.03.16, 21:14
http://www.upload.ee/image/5661161/srk.PNG

See nädal oli panuste õigeaegse postitamise suhtes kõik väga OK.

NB! Nüüd tuleb ühenädalane paus ning Rahvuste Karikas naaseb ülejärgmisel nädalal. Te võite oma panuse ka see nädal postitada, kuid kokkuvõte tuleb ülejärgmisel pühapäeval (koondiste mängud).

j6u1uv4n4
25.03.16, 19:29
WTA Miami
Kristina Mladenovic@2,31 koefitsient marathonbetis

Neiud kohtusid omavahel jaanuaris, mil Kristina võitis 6:1 7:6(4). Sellest kohtumisest saadik on neiude vormikõver eri suunda läinud. Gibbs on mitmel turniiril hästi mänginud, ning Kiki on enamasti esimestes ringides kaotanud. Kiki jõudis eelmisel hooajal Miamis kolmandasse ringi, seega kaitseb veidi ränkingu punkte siin. Gibbs on Miamis vaid korra mänginud, mil kaotas esimeses ringis.
Nägin nende eelmist omavahelist mängu, ning Kiki domineeris ja kontrollis punkte algusest lõpuni. Olenemata mängijate hetke vormist on sellel koefitsiendil on hea väärtus.

eika
30.03.16, 14:56
on mitmed enamvähem 2.midagi koefitsendid, mida peaaegu julgeks lükata. chievo 1 palermo vastu näiteks (eeldusel, et palermo on kaoses) või sassuolo 2 carpi vastu (eeldusel, et sassuolo on august välja saanud). aga on 1 megaloogiline ja antud formaati hästi sobiv koefitsent, mis tundub kõige loogilisem

http://i.imgur.com/bwwiHt4.png

Interi koguvõit 1.8ga on mängu loogikat arvestades väga pädev. Interil seljataga 4 järjestikust koduvõitu, Torino viimasest 8 võõrsilmängust saadud 5 punkti ja needki ainult kotikute vastu. Lisame siia Torino üleüldise vabalanguse tabelis ning Interi selg-vastu-seina olukorda, kus iga kaotus tähendaks CL võitlusest väljakukkumist, siis oleks loogiline "rahad" sinna lükata.

Inter vs Torino 1
1.87 @ Tempobet

mazz
30.03.16, 15:45
Meistriliiga reedel
Tammeka - Sillamäe
2 @ 1,8 (Triobet)

Selge väärtus, reaalne koef oleks pigem 1,3-1,4. Kui koefid enne handicappide ilmumist ei kuku, tasuks neid ka proovida.

Sillamäe on võinud viimased 11 omavahelist meistriliiga mängu, neist viimased 5 minimaalselt 3-väravalise eduga.

Mask
30.03.16, 16:01
Sochaux - Nîmes (Ligue 2)
Kodumeeskonna võit 1.97 @ 1xBet

Relegatsioonis istuval Sochaux`l on hädasti punkte vaja ja eriti paremat võimalust nende punktide võtmiseks ei tule, kui lähikonkurendi vastu kodus. Sochaux on kodus kõikide sarjade peale kaotuseta viimases neljas kohtumises, millest kolm võideti. Neist kolmest kaks tulid sealjuures karikasarjas kõrgliigaklubide Monaco ja Nantes`i vastu. Ehk koduvorm on vägagi lubav. Samas Nimes juba keeras mulle eelmises voorus. :)

count
30.03.16, 17:44
Carpi - Sassuolo, Sassuolo DNB @1.80 (BetVictor)

Algselt oleks panustanud mis iganes kaardiliini overit Rooma derbys, kuid kuna neid numbreid pole veel üleval, siis lähtun ka ennustuse formaadist ja panen ühe 100% variandi üles.

Sassuolo võitis esimese kodumängu 1:0, kuid mänguliselt oldi palju rohkem üle. Carpi tegi pea kaks korda rohkem vigu ja oli päris suure surve all terve mängu. Sassuolo on üks selle hooaja kõige meeldivamaid meeskondi ja kindlasti tahavad Berardid ja pojad Contele tõestada et väärivad kohta koondises, mitte kuskil U-21 koosseisus chillides. Carpi on peale Interi üks kõige kehvemini organiseeritud meeskondi. Lisaks on paberil üldse üks suur ime et nad on suutnud relegatisooni piirist just õigel pool seista. See on ka ainus mille peale Carpi mängib. Neile oleks kodus viik juba väga suur eneseületus. Lähiminevikus on kodus viiki mängitud näiteks sellise supermeeskonnaga nagu Palermo ja 2:1 võideti liiga kõige sitemate derbys Frosinonet 2:1.

Sassuolo on lihtsalt niivõrd palju tugevam meeskond, lisaks liiga top2 peatreener. Kindlasti võidetakse mäng vähemalt kahe väravaga, kuid et üks nädal ka korrektselt formaadipõhiselt pihta ennustada kasutab draw no bet varianti.

http://i63.tinypic.com/svhx5t.jpg

telekavaataja
31.03.16, 11:07
02.04 17.00 Kuban - Amkar
Amkar AH 0 @2,32 (Marathonbet)

Selle mänguga on sellised lood... No üldse Kubaniga on sellised lood, et see võistkond ilmselt likvideeritakse lähiajal. Mängijad pole ca. 6 kuud palka saanud ning kõik mõtted on ilmselgelt sellel, kuidas oma raha saada. Tulemus on teisejärguline. Sellises olukorras näen Amkari võitu väga tõenäolisena.

Lugedes mängijate intervjuusid, siis kõik on suht viimase peal ning välja öeldakse aina rohkem seda, et tuleb mingisugune boikoti teema vms. Võib olla on see üldse Kubani viimane mäng. Sellises olukorras pole ka suurtrahvatoetust oodata. Igal juhul Amkar ise on end kevadringis väga hästi näidanud. Spartakile kaotati kerge penalti tõttu ning Rostoviga heideldi kui võrdne võrdsega.

Svenniid
01.04.16, 15:17
Aston Villa - Chelsea
Chelsea -1AH@2.075 bet365

Aston Villa on t2ielikult lagunenud ning ilma peatreenerita. Relegatsioon on enamgi kui kindel ning mott meestel puudub. Chelsea samas on ennast vaikselt k2ima saanud ning siit v6etakse kindel v6it.