PDA

View Full Version : Yahoo Fantasy Football (see õige)

CapitalLooser
28.07.02, 16:56
Tere kõigile fantasy mängijatele.
20 päeva on jäänud Premiere League alguseni ning oleks aeg hakata looma oma fantasytiimi.
Et saaks teada, kes meist on parim tegin YAHOO-s ka ühe liiga selleks puhuks:
Liiga ID: 2146
password: jalgpall

Tiimi saab luua järgmiselt lingilt:
http://uk.premiership.fantasysports.yahoo.com/salary

malagar
30.07.02, 03:39
Noh liitusin grupiga ära .
Panin tiimile nimeks Tartu Olümpia .
Eelmine hooaeg läks küll sitasti aga seekord tuleb kindlalt parem :õnnelik:

Tembu
31.07.02, 12:46
Damn..jäin hiljaks...tegin kah just oma grupi...ID3703,password maailmameister..aga noh,eks ma siis liitun ka teiega.Seltsis lõbusam!!!

Teie Van der SaviSaar

Tembu
31.07.02, 12:46
Damn..jäin hiljaks...tegin kah just oma grupi...ID3703,password maailmameister..aga noh,eks ma siis liitun ka teiega.Seltsis lõbusam!!!

Teie Van der SaviSaar

Rainman
01.08.02, 01:13
Niisiis liitusin liigaga - FC Rainbow :D

Esialgne sats sai siis järgmine:

GK - Brad Friedel
D - Wayne Bridge
D - Sami Hyypia
D - Sol Campbell
D - John Terry
M - Roy Keane
M - Gustavo Poyet
M - Emmanuel Petit
M - Dietmar Hamann
F - Eidur Gudjohnsen
F - Teddy Sheringham :kaval:

malagar
01.08.02, 03:44
minu teami FC Tartu Olümpia esialgne koosseis on

GK Jussi Jaaskelainen

D Sami Hyypia
D Pascal Gygan
D Juan

MF Edu
MF Nicky Barmby
MF John - Arne Riise
MF Danny Murphy

AT Dwight Yorke
AT EL - Hadji Diouf
AT Thierry Henry

Eks siin mitmed kutid on kõvad pokerdamised aga mine sa tea:õnnelik:
Ja pealegi võib veel nii mõndagi muuta

reinuvader69
01.08.02, 14:14
reinuvader FC

GK Dudek
D Melchiot
D Hyypiä
D Ferdinand
D Blanc
MF Murphy
MF Butt
MF Lampard
MF Vieira
ST Hasselbaink
ST Yorke

Mõned (minu arvates head) mehed olid küll kahtlaselt odavad (Yorke, Vieira, Butt, Ferdinand, Blanc). Kas on tegu vigastusega või pole lepingut?

Siim
01.08.02, 16:25
Dinamo koosseis: 3-4-3

VV

Shay GIVEN (Newcastle)

K

Sol CAMPBELL (Arsenal)
Nikos DABIZAS (Newcastle)
Stephane HENCHOZ (Liverpool):)

PK

Gustavo POYET (Tottenham)
TUGAY Kerimoglou (Blackburn)
Nick BARMBY (Liverpool):)
Nicky BUTT (ManU)

R

Ruud VAN NISTELROOY (ManU)
Alan SHEARER (Newcastle)
Patrick MBOMA (Sunderland)

Maarek
01.08.02, 17:17
Originally posted by reinuvader69

Mõned (minu arvates head) mehed olid küll kahtlaselt odavad (Yorke, Vieira, Butt, Ferdinand, Blanc). Kas on tegu vigastusega või pole lepingut?

Kuna statistika mõttes on need vennad sitad st. ei löö väravaid ega anna sööte, mistõttu neile ka punkte õige vähe tilgub. Näiteks Rio Ferdinad sai eelmisel hooajal 49 punni, kuigi temast IRL tunduvalt kehvem vend Harte kogus 235 punni, aga viimane on see mees, kes karistuslööke keerutab, seega ka Yahoos tunduvalt väärtuslikum (Praegune turuväärtus 12.28 võrluseks Rio 3,1-ga)

Ise sebisin esialgu siukese koosseisu, kuigi pean tunnistama, et raha oli ikka sitaks vähe ja seega sai mingi väga imelik sats kokku.

GK Given (NUFC)
D Xavier (Liverpool)
D Harte (Leeds)
D Radebe (Leeds)
MF Bülent (Bolton)
MF Lampard (Chelsea)
MF Bowyer (Leeds)
MF Foe (MAC)
ST Defoe (WestHam)
ST Allback (Aston Villa)
ST Maccarone (M\'Boro)

Wingback
02.08.02, 14:18
FC Crushers United:D

VV - DUDEK JERSY (Liverpool) :)

K - O\'BRIEN ANDREW (Newcastle)
K - FERDINAND RIO (Manchester)
K - HÜÜPIA SAMI (Liverpool) :)
K - CARRAGHER JAMIE (Liverpool) :)

PK - TUGAY KERIMOGLOU (Blackburn)
PK - BUTT NICKY (Manchester)
PK - DUFF DAMIEN (Blackburn)

R - QUINN NIALL (Sunderland)
R - OWEN MICHAEL (Liverpool) :)
R - DIOUF EL HADJI (Liverpool) :)

Rahapuudus pani lõpuks sellised mõningad huvitavad valikud tegema, aga noh loodan et meeskonnast saab asja.

Aramis
02.08.02, 14:30
Ma ei hakka kogu koosseisu ette lugema, aga kolmandiku minu meeskonnast võtab ära JF Hasseilbank, kes sai esiteks suvel puhata ja teiseks....Aga jah ega seda pappi seal pillata pole ja raske on midagi positiivset välja peilida....

aiFo
02.08.02, 14:36
Originally posted by Siim88
Patrick MBOMA (Sunderland)

to siim88:

pean vajalikuks märkida, et mbomat sa k6igi eelduste kohaselt selle hooaja alul kyll premieris mängimas ei näe, sunderlandi rivistuses vähemalt mitte...:P

cheers!

-Antz-
02.08.02, 19:29
to siim88:

mina mainiks, et gustavo POYET peale ei tasuks kah sügise algupoolel vist panustada!

Siim
02.08.02, 22:38
Märkasin juba ennem oma vigu ning need on nüüd parandatud... asemel Darren Anderton ja Dwight Yorke.

Thanx Fair Play eest sellegipoolest:õnnelik: :õnnelik: :õnnelik:

Epic
03.08.02, 00:50
elagu, elagu, elagu MA ka nüüd Futboliitikute Liigas :õnnelik: :õnnelik: :õnnelik:

Undi
06.08.02, 15:05
sain kah oma mansa valmis, aga raha jagatakse tõesti kuratlikult vähe :)

igasugu kahtlased tüübid nüüd line-upis, näiteks keegi van nistelrooy :D oleksin ka hasselbainki eelistanud, aga siis jäi midfielderite peale a 4 ühikut \'raha\' :)

niisiis:

gk Jussi Jääskeläinen

d Nicos Dabizas
d Sami Hyypiä
d Rio Ferdinand (óstsin ta muide u. 3 rahaga :lahe: kui nüüd mõned väravad lööks, siis oleks tõeline bargain :)

m Robbie Savage
m John Arne Riise
m Tugay
m Danny Murphy

st El Hadji Diouf :)
st Ruudi
st Massimo Maccarone :D näis, millega italiaano hakkama saab, aga raha lihtsalt enamaks ei jätkunud

guitz
06.08.02, 15:29
FC Suva koosseis:

Shay GIVEN (Newcastle)

Rio Ferdinand (Manchester United) :)
Sami Hyypia (Liverpool)
Sol Campbell (Arsenal)
Ian Harte (Leeds)

Paul Scholes (Manchester United) :)
Roy Keane (Manchester United) :)
Nick Barmby (Liverpool)

Diego Forlan (Manchester United) :)
Ruud van Nistelrooy (Manchester United) :)
Dwight Yorke (Blackburn Rovers)

Tembu
07.08.02, 11:31
Guitz, see Yorke mängitamine on suht kahtlane,kuna Fantasy arvates kaitseb ta endiselt ManU värve...Ise tahtsin ta raipe kah sisse toppida,kuid sellisel juhul ei ole ma kindel...Ootame ja vaatame

malagar
07.08.02, 12:52
Noh kuule ma arvan ,et pole kahtlane - liigast ta ju ei lahku .
MUide Barmby on liikumas Leedsi
Aga tobe on see ,et Fantasy tegijad pole veel mitut meest üldse liigasse sisse pannud ( n : silva , Paulista ):oih:

guitz
07.08.02, 13:34
Viimati näitas,et Rio on ikka veel Leedsi mängija.

Chazlor
07.08.02, 17:02
Allo

No nii ma ka nüüd tegijate hulgas...

Tartu City here we go, here we go :jump4:
we might be sh*te, we might, we might :jump3:
but we never leave without a fight :kop:
Tartu City - we\'ll never finsih low :õlu:

Edu teile kõigile

Tervitades

Väravavaht
09.08.02, 23:53
Fc Rullnokad

koosseis on muutuv niiet

unavailable

mg
10.08.02, 00:24
niisiis, kui kedagi huvitab panin mina oma meeskonna nimeks jkontika

-Loom-
10.08.02, 13:02
mul FC Lehtse

...meeskonna nimekiri pidevalt ka muutumises, aga nufc mängijaid ikka on :D

Silver
10.08.02, 14:19
Ma panin ka siis oma mansa teie liigasse nimeks TJK :)
no ja kooseis on selline

VV Wright, Richard (GK-ARS)
K Silvestre, Mikael (D-MAN)
K Melchiot, Mario (D-CHE)
K Mills, Danny (D-LEE)
K Hyypia, Sami (D-LIV)
PK Dyer, Kieron (M-NUF)
PK Vieira, Patrick (M-ARS)
PK van Bronckhorst, Giovanni (M-ARS)
R Keane, Robbie (A-LEE)
R van Nistelrooy, Ruud (A-MAN)
R Saha, Louis (A-FUL)

selline on siis minu algkooseis...

Pätu
12.08.02, 22:09
Minu mansa :

Enckelman, Peter
Samuel, Jlloyd ----- Ozalan, Fehmi Alpay ----- Mellberg, Olof ----- Delaney, Mark
Veron, Juan Sebastian ------- Dyer, Kieron ------- Cole, Joe ------- Viana, Hugo
Allback, Marcus -------------------- Vassell, Darius

Ilus, kas pole ? :)

kyps
13.08.02, 12:03
Noored, noored! See mis te siin teete, et avalikustate oma meeskondade koosseise, ei ole ju küll eriti tark.

Mis te arvate treenerist, kes enne mängu oma meeskonna koosseisu vastastele avalikustab? Muidu aga jõudu eelseisvaks!!

Kurb on see, et liigasse ainult 50 meeskonda mahub. Mõned tuttavad kellega ikka seda fantasyt koos mängitud on paraku hiljaks jäänud. Eks siis ole alternatiiv see Tembu poolt valmistatud grupp.

Tembu
13.08.02, 12:48
Ühinege jah minu privaatse grupiga...Kõvasti saab nalja...Sedant jah,et ei ole mõtet Fantasy asju eriti siin rääkida,sest seal käib ju tõsine võitlus.Mehed,see pole naljaasi!!! Mina näiteks ei kavatse küll muliseda neil teemadel,sest mul kuri plaan sel aastal asi kinni panna ja oma taktikat ei avalikusta!!!

vello99
13.08.02, 16:35
Mina küll nii ei arva, et ei võiks oma meeskondi enne avalikustada...

Niisiis FC Monitor läheb oma neljandale hooajale vastu koosseisus:

GK Weaver

D Adams
D Wright
D Costa

M Poyet
M Pires
M Ljungberg
M Juninho

F Laslandes
F Litmanen
F Bobic

Tembu
13.08.02, 17:14
Kusjuures,kui nüüd pärsi aus olla siis mul on täpselt samasugune meeskond nagu vellol...Almost

Chazlor
13.08.02, 17:30
Allo

Avaldamisega on nagu ta on, igaüks ise teab - aga kui tõsiselt te seda mängite?

Vello ja tembuu kui sul on samasugune võistkond.....Adams kui see on Tony, siis enam ei mängi - lõpetas.
Pires, Ljungberg vigased, Juninhio ei mängi vähemalt 5 kuud.
Laslandes ei saa vist isegi pingile enam mitte ja Litmanenil on ka hea saavutus kui ta pingile jõuab. Aga eks te ise teate :P

See teeb 11st 6 meest kes punkte ei too.

Ei taha iriseda, pigem abistamisena mõeldud, et konkurents oleks tugevam ja liiga selle läbi huvitavam

Tervitades ja edu soovides

vello99
13.08.02, 17:32
Originally posted by Chazlor

Allo

Avaldamisega on nagu ta on, igaüks ise teab - aga kui tõsiselt te seda mängite?

Vello ja tembuu kui sul on samasugune võistkond.....Adams kui see on Tony, siis enam ei mängi - lõpetas.
Pires, Ljungberg vigased, Juninhio ei mängi vähemalt 5 kuud.
Laslandes ei saa vist isegi pingile enam mitte ja Litmanenil on ka hea saavutus kui ta pingile jõuab. Aga eks te ise teate :P

See teeb 11st 6 meest kes punkte ei too.

Ei taha iriseda, pigem abistamisena mõeldud, et konkurents oleks tugevam ja liiga selle läbi huvitavam

HAHAHAHAHAHAAAAAAAAAA.

Thanks Chazlor, made my day.........:D :D :D :D :D

sicmic
14.08.02, 00:11
See kuradi liiga on täis saanud seal...50 on maximum...:viha:
Minu tiim :)

JK Tool

Barthez

Ferdinand-Silvestre-Melchiot

Riise-Gerrard-Keane-Viana

Goater-Vassell-Forlan
:lahe:

Edson
14.08.02, 19:36
Originally posted by tembuu

Teie Van der SaviSaar

Liitusin nn Tembuu grupiga. Vähe rahvast seal, liituge veel!!
Meeskonna nimi: TÖÖMESILASED.

Silver
15.08.02, 02:00
palju seal liigas meeskkondi on??

sicmic
15.08.02, 02:17
Originally posted by CMR

palju seal liigas meeskkondi on??

tule ja vaata :D

kyps
15.08.02, 11:30
Originally posted by Chazlor

Chazlor, vellot sa küll õpetama ei pea, sest tegemist on Eesti ühe parima fantasy mängijaga ja pealegi on ta ainuke eestlane (minuteada) kes maailma arvestuses top 10-e hulka jõudnud.

Tõsi, just vello tüüpi mehed võiksid oma meeskondi avalikustada, sealt on ehk midagi isegi võimalik matkida:D

Chazlor
15.08.02, 13:39
allo

Minu rumalus siis, aga mõtlesin, et teen head. Järgmine kord tean paremini ja hoian suu kinni :)

Parimatega

daK
16.08.02, 03:33
tervist. liitusin ka tembuu tegijatega.:õnnelik:

yhtlasi leian, et tuleks avaldada ka enda tiimi tagasihoidlik koosseis.

gk neil sullivan
def nikos dabizas
def sol campbell
def sami hyypia
mid j. a. riise
mid patrick vieira
mid emmanuel petit
mid joe cole
for dennis bergkamp
for nicolas anelka
for el hadji diouf

põnevale hooajale lootma jäädes......:lahe:

jyriöö
17.08.02, 16:26
Esimene nädal tuleb kahjuks nulliring, hiljaks jäin :( . Team selline 343:

Osama\'s Boys III

Given

Hyypia
Wayne Bridge
Finnan

Kilbane
Inamoto
Dyer
Duff :r66m7:

Dwight Yorke
Allback
Diouf

Ühinesin kah tembuu pundiga

Tembu
19.08.02, 12:50
Jollu, sul on lahe meeskond! Kas oled pärast esimest vooru endiselt sama optimistlikult meelestatud? Või vahetad villa-poisid jalgpallurite vastu välja, et grupis \"punase laterna\" tiitlist pääseda?:)

vandersell
19.08.02, 13:29
Originally posted by vello99

hmmm... kas mulle ainult tundub, või oli siin tegu sulaselge hämamisega :D Igatahes FC Monitor ruulib täiega :P KOhe näha, et tegu on asjatundjaga. 90 punga ühest voorust saada- jaa, see on alles tase, mina oma sellikeste ja 14p-ga just eriti ei hiilga...

vello99
19.08.02, 14:27
Originally posted by vandersell

hmmm... kas mulle ainult tundub, või oli siin tegu sulaselge hämamisega :D Igatahes FC Monitor ruulib täiega :P KOhe näha, et tegu on asjatundjaga. 90 punga ühest voorust saada- jaa, see on alles tase, mina oma sellikeste ja 14p-ga just eriti ei hiilga...

Et kohe asjatundja... Vara veel ;) Ühelt poolt ei ole veel kõiki selle vooru mängude punkte sisse löödud ja teisalt on reedel veel üks mäng. seega minu ennustus on et Cutting Edge haarab kollase liidri särgi.

P.S. Ühe asja saab juba ära öelda. Kahju et Yahoo ei ole parandanud neid vigu, mis eelmisel aastal lõpuks päris häirivaks muutus. Üheks neist on näiteks tahtmatus osadele väravahtidele \"clean sheet\"i eest punkte panna. Nii et nt. Friedeli ja Robinsoni enda võistkonda panijad, üks hetk peaks tulema veel viis punkti juurde (ei tea küll millal)...

SDK
19.08.02, 17:18
Eheh... Läks nii nagu karta oligi...:( See pole siin NBA VGM-i mängimine. Proovin seda jalkavarianti esmakordselt ja eks igaüks pea ka nö \"kooliraha\" maksma...:) Luban ennast parandada...

Bobik
19.08.02, 20:04
Niih, sain ka siis oma meeskonna tehtud ( All Bars Fc ) ning nüüd siis jään huviga ootama, kes minuga viimase koha eest võistleb :)

Ahjaa,Tembuu grupiga liitusin.

priity
19.08.02, 22:46

Et kohe asjatundja... Vara veel ;) Ühelt poolt ei ole veel kõiki selle vooru mängude punkte sisse löödud ja teisalt on reedel veel üks mäng. seega minu ennustus on et Cutting Edge haarab kollase liidri särgi.

No tänud, tänud minu upitamise eest. tagasihoidliku arvestuse kohaselt peaksin selles voorus veel 40 p juurde saama, nii et FC Monitorist peaksin mööduma. samas on veel mõned vooru mängud pidamata, nii et liidrikohta enda omaks pidada kindlasti ei saa.

Silver
20.08.02, 03:18
ehh endal mul ka eriti hästi ei lähe :( lotsin paremat, aga äkki on veel aega t6usta! hetkel 25 koht ehk siis k6ige keskmine....

Tembu
20.08.02, 04:49
On esmaspäeva õhta ja Lua-Lua 2kolli tabelis punkte andmata...Vaatab mis ommiq toop:)!

duff_K
20.08.02, 15:29
Fc Pohmell is my team just for information.:ham2:

Wingback
20.08.02, 15:42
FC Crushers United

Overall Rank: 55588 of 163724

Percentile: 66th

Mind võib lugeda vist selle foorumi halvimaks mängijaks.:doh:
Tegelt ma hästi algaja kah, esimest korda elus mängin.
Kuidas teil läheb?

Siim
20.08.02, 18:19
23. koht enne Newcastle - West Hami mängude arvestamist. Kuna \"oman\" Shearerit, Dabizast ja Givenit, siis loodan veel tõusu. :õnnelik:

Chazlor
21.08.02, 11:47
Allo

No nii NUFC vs. WHU mängu tulemused ka sees ja ei saa kurta :)
Põnev hooaeg on tulemas ja resultaadid saavad ainult paremaks minna.

Tartu City here we go :r66m7:

Tervitades:r66m9:

Tembu
21.08.02, 11:51
Enne reedest mängu on hea liidrikohta hoida....:) Ütleme,et see ei tulnud mulle üllatusena!!:)

Teie van der Savisaar

-Loom-
21.08.02, 18:46
algus mul päris korralik....13. koht...loodetavasti ei tähenda see halba :doh:

reinuvader69
22.08.02, 11:50
Teine koht pole ka paha :õnnelik:

Martin
22.08.02, 13:23
Ütleme nii:
1) Mida kiiremini maha jääd, seda rohkem aega on kaotust tagasi teha. :)
2) Mida kõrgemal nad on, seda valusamini võivad kukkuda. :)

Alandlikult, Treix United :)

Tembu
22.08.02, 13:37
Ütleme nii:
1.Mida rohkem maha jääd,seda raskem on seda tagasi teha.
2.Mida kõrgemal sa oled,seda suurem lootus on mitte viimaseks jääda.
3.Väheseid punkte kompenseerib piiritu optimism ja mõte,et hooaja keskel oled osavam mängija.
4.Mida rohkem sa tahad punkte saada,seda vähem neid tuleb (eriti kui meeskonnad peavad 2 mängu jutti).
5.Mida vähem punkte seda suurem ülbik oled liidrite suhtes.

kyps
22.08.02, 14:07
Ütleme nii:

1) Mida vähem hooaega mängitud, seda rohkem üllatajaid ees.

2) Mida suurem üllataja, seda suurem suu.;)

3) What go\'s up, must not come down.

4) Lõpuks võidab see, kes oskab seda mängu filigraanselt hästi.

vello99
22.08.02, 15:12
1. Mida loogilisem sinu valik reedel tundub, seda vähem punkte see sulle järgmine nädal toob.

kyps
22.08.02, 15:40

1. Mida loogilisem sinu valik reedel tundub, seda vähem punkte see sulle järgmine nädal toob.

..aga samas on ka nii, et kui näed et tuleb s..t meeskond siis toovad nad ka äärmiselt vähe punne.

Tembu
22.08.02, 16:48
Mida kuulsam mees,seda rohkem on ta sinu meeskonnas kurikuulus...
Mida suurem on mehe punktisaak,seda suurem on tõenäosus et Bahraini meestel on ta sees:)Meenutame eelmist hooaega
Mida suurem staar ja mida rohkem ta CLis mängib,seda suurem on võimalus et ta sulle liigas mitte mängimise tõttu punkte ei too...

Edson
23.08.02, 12:54
Kas R.Ferdidinand mängib järgmises voorus? Pole mul vaja null punkti koguvat meest meeskonda.

Tembu
23.08.02, 13:39
Riot on suht mõttetu sees hoida.Punkte ta niikuinii ei too.Soovitan välja võtta,igal juhul.

Devil
23.08.02, 16:34
uh puh mina kah oma unisusega hakkasin alates tänasest mängima erinevaid jalka ennustusi ... olen kyll ajast maas kuid eks näeb mis saab ... ahjaa yhinesin ... tembu liigaga ja nimeks FC Soccernet :õlu:

vandersell
23.08.02, 17:57
Minu mansa hakkab igatahes kõvasti tõusma, sest ega langeda enam kuhugi ei anna :D Esimeses voorus oli kolm meest sees, kes ei mänginudki. Nüüd tänu tembu väikestele näpunäidetele (ja heale õnnele) lootes peaks asi paremuse poole minema.

muuseas meeskond on sellikesed

greenday
25.08.02, 01:37
Liitusin ka oma fantasydebüüdi tagasihoidliku alguse puhul Tembuu grupiga. Nimeks Green Day Packers.

Kaarel
26.08.02, 01:22
Millal seal punkte arvestatakse? Esmaspäeva õhtuks või teisipäevaks?

Tembu
26.08.02, 11:20
Punktid PEAKS tulema mängudele järgneval päeval.Kui peetakse 2 vooru jutti,siis venitavad nad raiped punktide arvestamisega...Aga küll nad tulevad...

SDK
26.08.02, 12:13
Meest sõnast, härga sarvest! Lubasin ennast peale eelmise vooru kehva esinemist parandada. Tulemuseks igati korralik skoor see voor- 110 pts. :)

Silver
27.08.02, 01:42
njah ega jah eriti hästi ei lähe... sain veic rohkem punne kui 1 voor.. koht endiselt teise kaheküme lôpupoole see tähendab 29 :( vaatab äkki oleks aeg tôusma ka hakata.

dreyd
16.09.02, 18:59
hoolimata sellest, et alustasin hiljem on kappa fc tõusuteel, hetkel siis 2 vooruga tõusnud siis nii 20 kohta, loodetatavsti ei ole see ajutine nähtus;)

gnat
16.09.02, 23:26
küsimus - millal siis ikkagi punkte arvestatakse praegu nagu esmaspäev ja eelmise nädala skoor ~5 punkti. või olin siis tõesti nii sitt igatahes olin oma 2. koha juba kaotanud :( aga vahed õnneks väikesed. Anelkaga muidu mul hea lugu et ta mul võetud esimeset korrast peale ja alguses ta hind ~15 nüüd ta hind juba ~22 teda ma igatahes ennem suurt vigastust (ptui, ptui ,ptui) ma teda ei vaheta.

Jaan
24.09.02, 11:20
Vaatan siis ka mis toimub. Tembu grupis. Uduvere Dünamo. Annab rabeleda, et viimaseks ei j22ks...

SDK
24.09.02, 13:14
See nädal läks õnneks neile, kes valisid B.Friedeli väravasuule. Omal juhtus see küll ausalt öeldes suure kobinaga, sest lissalt raha ei jätkund rohkem...:)

SDK
24.09.02, 16:51
Originally posted by Aramis

Ma ei hakka kogu koosseisu ette lugema, aga kolmandiku minu meeskonnast võtab ära JF Hasseilbank, kes sai esiteks suvel puhata ja teiseks....Aga jah ega seda pappi seal pillata pole ja raske on midagi positiivset välja peilida....

Aramis, kuidas Jimmy-poiss elab? :D No offence...

reinuvader69
24.09.02, 19:14
No offence... :D
Kümme punkti Sundance Kid´ile
Enam paremini Hasselbainki kohta sellel hooajal öelda ei saagi. Ka mina olin sunnitud raipe kahjumiga maha müüma. :(

gnat
25.09.02, 01:54
... huh algus suht hea.... väike vahe sisse rabeletud .... aga mis Tartu Cityst saand egas sa alla akka andma :)

Chazlor
25.09.02, 04:07
Nah see nädalavahetus jäi taaskord vahele, aga järgmiseks juba magus meeskond valmis. Küll ma veel tagasi tulen :)

Parimatega

SDK
25.09.02, 12:38
Tra katsetan siin igat moodi neid formatsioone. Et kas 3-4-3, 4-4-2 vai 3-5-2 jne. Igal on omad plussid ja miinused. Siin tuleb ära unustada selline asi, et kuidas saada kokku hea tiim reaalelus, tuleb panna kokku selline mansa, mis punkte toob ja vot see teeb asja keerulisemaks. Mis rahvas arvab siin erinevate formatsioonide headest ja albadest külgedest?

dreyd
25.09.02, 13:04
ilmselt 3 ründaja formatsioon on kõige intrigeerivam, võid saada hea saagi samas võid ka haledalt kukkuda, ise harrastan 3-4-3, senimaani on tulemsued keskmised.

Tembu
25.09.02, 14:11
Klassikaline ja enim kasutatav on ikke 3-4-3...See nagu antakse ette ja egas keegi viitsi/oska ise uusi variante proovida...Nimed ei loe midagi, tasub jälgida SOTi ja et lammas liialt kaarte ei saaks:)...Eesmärk on endiselt kõrge-esikoht grupis ja maailmas saada esimese 1000 hulka...

Hetkel grupis nr.3 ja maailmas 6000,vist....

SDK
25.09.02, 14:37
Tembuu, kahjuks küll on esikoht grupis juba kinni. Ma võtan selle. :D Maailmas võid 1000 hulka saada küll aga grupi esikohta kahjuks mitte. Sry! ;)

SDK
25.09.02, 14:51
Kõige rohkem on kahju sellest, et kuna mängin seda mängu esimest korda, siis ei saanud kohe asjale pihta ja algus läks peesse. Vbla siis poleks vahe esimesega nii suur.

Tembu
25.09.02, 15:02
Olen täheldanud ühte asja. Nimelt, on esimene hooaeg vaatamata teadmiste puudumisele kõige edukam suhteliselt....Hiljem tulevad teadmised ja kogemused ning seetõttu on skoorid ühtaselt tugevad kuid sellest ei piisa et asja kinni panna...Algajatel on ikka olemas see õnn, et panevad lihtsalt huupi(ehk siis lambist,nagu noored ütlevad:))..

Good luck,SunDanceMachine, kuid ära liialt optimistlik ole!!

SDK
25.09.02, 15:15
No algaja olen ma selles konkreetses mängus. Päris ruukiks mind aga ka pidada fantasy mängudes ei saa. Enne lissalt kossu jt. proovitud. Aga paneks midagi vahele? Et nagu kumb meist selle hooaja lõpuks eespool on? Stardipositsioon oleks praegu enamvähem võrdne, annaksin sulle isegi väikse edumaa...;)

priity
25.09.02, 20:25
Originally posted by tembuu

Olen täheldanud ühte asja. Nimelt, on esimene hooaeg vaatamata teadmiste puudumisele kõige edukam suhteliselt....Hiljem tulevad teadmised ja kogemused ning seetõttu on skoorid ühtaselt tugevad kuid sellest ei piisa et asja kinni panna...Algajatel on ikka olemas see õnn, et panevad lihtsalt huupi(ehk siis lambist,nagu noored ütlevad:))..

Good luck,SunDanceMachine, kuid ära liialt optimistlik ole!!

Täiesti nõus tembuuga. Eelmine hooaeg oli kusagil 2-3 yahoos mängida, üldse vist juba 5 ning kuigi pidevalt õnnestus esikümne piiri peal kõikuda, ei õnnestunud ühtegi nädala parimat tulemust teha. Nii et kogemused selles mängus ei tule kasuks kui kavatsed esikohta võita. Ehk siis eeldan, et sundance teeb tembuule ära.:õlu:

gnat
26.09.02, 00:03
pikk hooaeg veel ees .... endal ka eesmärk olla gruppi võitja ja vähemalt 750 sees.... aga minule toob kõige kindlamini pukte see et mõnda meest hoian kogu aeg .... tema rating tõuseb aga ma sain ta ikka kindla summa eest juba ennem kätte ... praegu selliseid tiimis oma 3. aga üldiselt pean seda suht lihtsaks mänguks ... nii et kogemused siin nii väga ei maksa lihtsalt pead jagama Fantasytest üleüldse ja teadma mida teha jne. ja sellise fantasy juures meeldib ka see et ei pea koguaeg ehk igapäev jändama sellega, mida ei saa öelda ntx. NBA virtual gm kohta.. see pärast tüütas see ka ära endal eelmine aasta ....

edu siis kõigile teise koha jahil :P

SDK
26.09.02, 18:05
Ma maailmaareenile veel tükkima ei hakka. Kõigepealt vaja kodus kunniks saada! :D

Edu siis kõigile mõne teise koha jahil. Esimene on juba kinni minu poolt pandud....:D

Tembu
27.09.02, 13:19
Ma ei tahaks kurjustada,kuid teie liigne optimist paneb mind natuke imestama. Kogemustest (mängin vast juba 3-4ndat hooaega) tean, et tõusule järgneb pea alati ka mõõn...Minul on see tulnud aasta lõpus, no nii november-detsember...Eelmine aasta langesin esiviisikust kahekümne piirimaile...Lihtsalt minu mehed ei teinud tuhkagi ja nii paar vooru järjest...See,et hoiad 3 kindlat matsi terve-see-aeg sees, on muidugi tore ja õige, aga paraku paraku tulevad hooaja edenedes vigastused ja mängukeelud ja vormilangused ja ebaõnn..
Ühesõnaga, püüdsin taltsutada Teie optimismi...Mõelge,seltsimehed!

SDK
27.09.02, 15:59
Nagu ma aru saan, siis ei ole sa tembuu kihlveost huvitatud? Saaksid ju minu, kui kollanoka, arvelt omale nö easy money teenida. ;)

Tembu
27.09.02, 16:06
Ma ei vea kihla...Ei ole seda kunagi teinud ega ole plaanis kah hakata. Tituleerid end kollanokaks? Eks ma siis pean sinuga selles suhtes nõustuma:)

SDK
30.09.02, 17:51
Sai siin enne natukene nö ülbitsetud. :P Selle nädala tulemusi vaadates pean aga moka maas ja püüan ka edaspidi nii hoida...:)

Silver
01.10.02, 14:40
Oh jah ega ma peaks olema madal kui muru! 37 koht, loodan et leian aega ning proovin veic tõusma ka hakata! Edu liidritele tundub, et kÕova rebimine käib seal...

Tembu
01.10.02, 15:01
Soovitan arvestada sellega,et nii mõnelgi meeskonnal on käimas euro mängud ja seega koormused-vigastuste ohud päris suured...Suured staarid võivad nii mõnegi mängu vahele jätta...meenutage eelmist aastat,kus van Nithsevoroykeane puhkas päris mitu liigamängu jutti...Ei no mis ma ikke õpetan-teil endalgi ju aju peas,i guess...

SDK
07.10.02, 03:45
Tembuu, kuidas see nädal läks? :) Ise ootan siin omset, krt juba tänast tglt, pääva ja loodan, et van Nitševoo ikka mängib. Muidu oleks nigu normaalne see nädal.

gnat
19.11.02, 01:22
ega te seda liigat ära pole unustanud siis.... suht igavaks seal läinud???

Devil
19.11.02, 02:34
mul seal algus sai vist maha magatud ja algus yldse nigel oli ja praegu need nhlid ja nbad je igast ennustused eks saab nendega kah tegeletud ... ennustused ja nhl ja vgm minu prioritid ... aga eks ma ikka vaatan meeskonna yle ja parandan aga miskipärast ei köida nii väga jah imelik :/

Undi
19.11.02, 03:00
Originally posted by gnat

ega te seda liigat ära pole unustanud siis.... suht igavaks seal läinud???
mina tegelen suht aktiivselt...ning järjest tõusen...tasa ja targu ;) küll varsti jõuan sinuni ka :P

Bobik
18.01.03, 16:25
Lõpuks võimalus ka Poom väravasse sokutada. Varsti võiks sellele mõtle ma hakata, loodetavasti :) Maksab suisa 8.24 punkti

All Barsist rääkides, siis viimase kuu ajaga olen 13 kohta kukkunud....deprekas:oih:

illimar
20.01.03, 01:16
Kui Sunderlandi meeskond tabeli lõpus passib, siis pole mõtet Poomi omale ainult
miinuseid teenima panna.:kaval:
Mul on Friedel ja ma olen ülimalt rahul tema punktidega seni.:D

greenday
15.05.03, 00:58
Niisiis hooaeg läbi. Kõvemad mehed võiksid kirjutada, mitmendaks nad maailmas tulid. Ja palun keegi postitage selle esimese eesti liiga (mitte tembu oma) lõplik tabel. Aitäh.

greenday
15.05.03, 00:59
Originally posted by Jaan

Vaatan siis ka mis toimub. Tembu grupis. Uduvere Dünamo. Annab rabeleda, et viimaseks ei j22ks...kuid siiski... :D

Devil
15.05.03, 06:52
Ma olen nii äss, et postitan ja teatan, et tembu liigas sain auhinnalise 17 koha :) ... edestasin siukseid staare nagu aifo, vandersell, martin, ouroboros ... jamaitiakesveel :õnnelik:
Aktiivselt ei mänginud, kuid vähesel määral siiski.

Martin
15.05.03, 10:04
Heh, loobusin umbes siis, kui veerand hooaega oli mängitud. Olin vist viiendal kohal. Polnud lihtsalt viitsimist enam. Järgmine hooaeg ehk viitsin rohkem :)

vandersell
15.05.03, 10:42
Mina jällegi pingutasin ja jäin napilt Smuti ette. Tulemuseks 25. koht Futboliitikute liigas, 26. eesti tegijates ja 7093. Arsenali fännide hulgas :D
Keegi rääkis kunagi midagi algaja õnnest- ei tea missugune siis järgmine hooaeg on?

Sellistest punktidest võib ainult unistada:

1 Daydream United(Singapore) 3801.57
2 jacobins (no war) 3705.88
3 Arsene Gunners 3680.51

Väravavaht
15.05.03, 13:39
ma jäin napilt keskele 26. koht

Epic
15.05.03, 14:49
Ma kahjuks ei saavutanud rohkemat kui 32. positsioon:( Väga kehv!!!:deemon:

greenday
15.05.03, 15:20

Mina jällegi pingutasin ja jäin napilt Smuti ette. Tulemuseks 25. koht Futboliitikute liigas, 26. eesti tegijates ja 7093. Arsenali fännide hulgas :D
Keegi rääkis kunagi midagi algaja õnnest- ei tea missugune siis järgmine hooaeg on?

Sellistest punktidest võib ainult unistada:

1 Daydream United(Singapore) 3801.57
2 jacobins (no war) 3705.88
3 Arsene Gunners 3680.51
Ole hea, riputa siia see futboliitikute lõpptabel!

Epic
15.05.03, 15:28
Teen seda vanderselli eest, palun väga siin see on :

1 Anarhotantrismikud 3097.60
2 Tupenugised 2971.55
3 From Monument To Masses 2935.21
4 SundanceKid 2814.67
5 FC Monitor 2695.49
6 Van der SaviSaar 2684.25
7 reinuvader FC 2659.26
8 FC Sigalind & Seapeet 2653.50
9 FC Neeger 2629.62
10 FC Gnat 2629.16
11 imretheimre 2584.69
12 FC Tartu Olümpia 2571.77
13 FC Ruhnu 2558.54
14 The Cutting Edge 2496.02
15 FC Black Panthers 2450.48
16 Rigorous Reality FC 2368.16
17 FC vader 2362.62
18 FC LAMBAD 2354.78
19 FC Saekoda 2329.19
20 FC MAKU 2254.21
21 Capital Loosers 2226.18
22 FC Undi 2214.13
23 FC LABAJALG 2182.52
24 FC Emaplaat 2169.07
25 sellikesed 2166.50
26 Manchester Tallinn United 2143.25
27 Treix United 2143.04
28 Pepleri Tervis 2101.71
29 Triimtiim 2099.28
30 FC Arsenal Gruusia 2000.22
31 Tartu City 1892.54
32 Man Utd 1843.86 :P
33 FC Suva 1829.35
34 TJK 1792.44
35 Ellu Puudist 1762.36
36 North Stars 1752.59
37 Dinamo 1595.88
38 Bolonja 1579.04
39 Irons 1488.68
40 Killaornottokilla 1482.63
41 FC Peku United 1464.05
42 FC Kooma 1444.14
43 FcFrederik Viimsi 1436.58
44 FC efftsee 1422.92
45 fc yheksa 1347.75
46 Villa Lions FC 1329.28
47 FC Lehtse 1328.68
48 FC Rainbow 1318.82
49 Võru Parmud 1113.35
50 Naised platsil 987.67

SDK
13.06.03, 15:36
Tuli meelde, et sai tembuuga enne hooaja algust kõvasti vaieldud, kes ettepoole jääb lõpuks. Ja Tembuul oligi õigus minu suhtes- algaja õnn tegi masta´le ära. :) Järgmine hooaeg siis minu kord tagapool olla.

Silver
13.06.03, 15:53
34 koht :P Ohjah, aga noo aru saadav, esimesed kolm vooru vahetasin mängijaid ja siis ei viitsinud enam. Seega olen rahul :kaval:

fitti
08.07.03, 16:50
ja miks yahoo fantasy uefa.com-i omast parem on? muidu oleks ka päris põnev mängida pisut pingelisemat ehk raha peale õnnemängu - ´a la nba teemadel siin korraldatakse.. anybody?

edit: oh crap, see ju polegi SOCCER, see on see imelik ameerikamaa sport....

Tembu
25.07.03, 12:30
Nii,
ega enam pole kaua jäänud uue Fantasy hooaja alguseni. See lehekülg, kus mäng eelmine aasta asus, ei funksi hetkel. Või olen mina loll:P
Igatahes,kes asatub õigel ajal peale tehku grupp ära ja infureerigu inimesi.
VanDerSavisaar tahab mängida!!

Tembu
28.07.03, 16:42
Nii, leidsin sealt Inglise Liiga kohta mängu küll aga raiped tahavad 10£ per naze.

Aga kel huvi sakslaste jalka põhjal mängida siis be my guest!: http://de.bundesliga.fantasysports.yahoo.com/pickem
ID - 577
password - eestivabaks
grupi nimi - Estland

fitti
28.07.03, 17:30
Originally posted by tembuuAga kel huvi sakslaste jalka põhjal mängida siis be my guest!:

Fitti on käsi, ehk õpin ka lõpuks midagi saksa liiga kohta..;)

edit: natuke otsimist ja näänää, siuke koht on täitsa olemas http://fantasy.premierleague.com/info.html, kus premieri mängida saab ja veel puhta muidu..:)

Epic
28.07.03, 17:50
oki-doki ma ka platsis :D

PS!Saksa keel :P:P:P jube!!!
PS!See premiership värk ajab mul segast :doh:

17
28.07.03, 22:37
Nii Premiershipis olen mina igatahes olemas.:D

fitti
29.07.03, 18:23
panin ka premieris pikkade arutluste tulemusena esimese tiimi kokku, koosseisus

lehmann
Campbell, desailly, ferdinand, riise
emerton, smicer, boateng, acimovic
ruud, dugarry

varus> yorke, higginbotham, farrelly, rachubka

tegin liiga eestimehed, astuge sisse :)

saksa fantasysse ei lastud mind sisse miskipärast, osalejate arv olla ületatud or sth..??:kaval:

resorte
29.07.03, 19:28
Mõtlesin et teen ka siis Premieris oma tiimi ja selline ta sai tehtud:
VV: Friedel
K: Campell, Ferdinand, Wome, Gallas
PK: Tugay, Emerton, Djemba Djemba, Vieira
R: Henry, Vassell

Vahetuses: Robinson, Alpay, Ince, Bellion

17
29.07.03, 23:09
Ise ka siis Premier Leagues ning tiim siis järgmine pole just enda arvates kõige parem aga kõlbab siiski

----------------------------Lehmann-------------------------------------
-------------Gallas--------Hyypia----------Riise-----------Silvestre----
-------------Savage--------Tugay--------Geremi----Lampard---------
----------------------------Henry----------Bellion-----------------------

Vahetus:Oakes,McEvely,McPhail,Svensson.

Epic
30.07.03, 13:40
Sain ka oma tiimi valmis :

-------- van Nistelrooy (C) --- Sherer ----- Sheringham ----
-------- Ince -------- Greening ----- Scholes ------ Vieira ----
------------- Southgate --- Unsworth --- Melberg ---------
---------------------------- Friedel -----------------------

vahetusmehed : Kelly, Djemba Djemba, Kenna, McEveley :lahe:

resorte
30.07.03, 13:58
Originally posted by fittibaldi

tegin liiga eestimehed, astuge sisse :)

Ma selles mängus alles algaja rollis ja ei tea kuda sellesse liigasse sisse saada(ütleb et on vaja mingit koodi sisenemiseks)
Ehk oskab keegi aidata? :oih: :sega3:

fitti
30.07.03, 15:16
minu viga, unustasin koodi lisada

fitti@opl_104170

17
30.07.03, 23:28
Keegi võiks siia veel mõne oma liiga parooli kribada...

resorte
31.07.03, 01:30
Kui keegi on huvitatud ookeani tagusest MLS\'i fantasy mängust siis siin see on:
Link (http://mfls.com)
see on muidu täitsa tasuta ka weel.;)

Itaalia liiga oma on ka muidu, aga ma ei tea kas see maksab ka midagi. :oih:
Link (http://ispl.nextgen.net.mt)

Bobik
31.07.03, 11:30

minu viga, unustasin koodi lisada

fitti@opl_104170

Nunii, Tuhalaane Jk ühines. Yahoo variandist erineb see suht palju, loodetavasti tuleb põnev hooaeg :)

fitti
31.07.03, 13:53
temps aga temps, kui nyyd hakata seda bundesliga mängu lähemalt uurima, selgub säherdune tõsiasi, et tegu mitte fantasy-mängu, vaid hoopis tavalise 1x2 stiilis ennustusega..:oih:
seda võib ju siinsamas foorumis kah mängida..

17
31.07.03, 13:58
Originally posted by Totti

Itaalia liiga oma on ka muidu, aga ma ei tea kas see maksab ka midagi. :oih:
Link (http://ispl.nextgen.net.mt)

Hmm, minul ei taha kuidagi seda passwordi mailile saata.:oih: :doh:

fitti
31.07.03, 14:06
Originally posted by Roberto Carlos
Originally posted by TottiItaalia liiga oma on ka muidu, aga ma ei tea kas see maksab ka midagi. :oih:
Link (http://ispl.nextgen.net.mt)Hmm, minul ei taha kuidagi seda passwordi mailile saata.:oih: :doh:

sellega sama lugu, prediction game ehk ennustage võitu, viiki või kaotust. fantasy on vähe etem;)

17
31.07.03, 14:41

Originally posted by Roberto Carlos
Originally posted by TottiItaalia liiga oma on ka muidu, aga ma ei tea kas see maksab ka midagi. :oih:
Link (http://ispl.nextgen.net.mt)Hmm, minul ei taha kuidagi seda passwordi mailile saata.:oih: :doh:

sellega sama lugu, prediction game ehk ennustage võitu, viiki või kaotust. fantasy on vähe etem;)

A noh siis küll siis on jama jah.

Siim
04.08.03, 13:18
Mul oleks küsimus, et miks seal \"Eestimeeste\" liigas äkki nii palju välismaalasi on? Praegu tundub liiga nimi sama eksitav, kui Meistrite Liiga nimetus.

vandersell
04.08.03, 13:40
Äkki on asi selles, et inimesed ei taha/ei julge oma pärisnimesid panna.

sell, FC Amatöör

fitti
04.08.03, 13:48
Originally posted by Siim
Mul oleks küsimus, et miks seal \"Eestimeeste\" liigas äkki nii palju välismaalasi on? Praegu tundub liiga nimi sama eksitav, kui Meistrite Liiga nimetus.

nu teemegi siis nii, et siin kõik osalejad end nö registreerivad. kes hooaja alguseks pole seda teinud, pole järelikult \'eestimehed\' ja need kikin oma admini õigusi kasutades:P minema. diil?

Pronks-sõdurid, Fitti Baldi

17
04.08.03, 13:54
FCK-kjalava(mina)

FC Maiki Mürakad-helar(sugulane)

resorte
04.08.03, 14:23
OK, mul seal 2 userit, õigemini üks on mu sõbra oma, aga ma käin mõlemaga sees. ;)
Mul on Totti99 - Franca Totti
ja sõber on Reloaders - Marco Lopez

Siim
04.08.03, 14:38
Dinamo Tartu - Siim Boikov

Udupasun
04.08.03, 14:42
Surjoobinite uhke omanik...

-madis-
04.08.03, 14:50
FC Madz on minu juhtimise all

kyps
04.08.03, 16:29
Niipaljukest et minuarust on suht mage, kui 1-el mehel mitu meeskonda. Aga jäägu see nende südametunnistusele.

Enda tiim nagu ikka Tupenugised.

dreyd
04.08.03, 17:50
Mänferd alias KAppa:D

reinuvader69
05.08.03, 09:51
Minu tiim on reinuvader FC

käbi
07.08.03, 17:57
JK Tulevik liitus eestlastega oma tippvõistkonnaga:
1: Howard 2: Gallas 3: Carragher 4: Hyypia 5: Zivkovic

6: Butt 7: Fernandes 8: Kennedy 9: Cole J

10: Rooney 11: Owen (C)

Subs 12: Robinson 13: Forlan 14: McPhail 15: Curtis

vello99
08.08.03, 14:22
Hmm, olen ma loll või pime.. Ei leia siit kuskilt grupi ID-d?

17
08.08.03, 14:25
Password oli kirjutatud üks lehekülg tagasi.Aga password siis selline:fitti@opl_104170

vello99
08.08.03, 14:27
Nüüd ma ei saa enam midagi aru. Küsiks siis lihtsalt ja selgelt:

1. Mis on grupi nimi?
2. Mis on grupi id?
3. Mis on Grupi password?

Aitähh.

vandersell
08.08.03, 14:35
Grupi nimi eestimehed, aga sa ei pea muud tegema kui vajutama my team--> my leagues, kopima selle--> fitti@opl_104170 grupi id vajutama join league ja oledki sees.

vello99
08.08.03, 14:43
Ok, pilt selge, me räägime siis mingist täiesti muust mängust kui Yahoo UK & Ireland FF, mille nimi see thread on... Ma rumala peaga arvasin, et nagu eelmine aasta on tehtud seal mingi eesti Private Group...

vandersell
08.08.03, 14:45
:) just, meie räägime http://fantasy.premierleague.com -st
Äkki peakski siit ära kolima...

vello99
08.08.03, 14:46
Siit minu küsimus, kas mõni aktiivne noor ei võiks Yahoo UK & Irelandi FF ka mingit eesti Private Groupi teha...

kannel
08.08.03, 19:43
Yahoo UK & Ireland FFi Eesti grupp
ID 7659
password: proof99

alcesius
10.08.03, 12:58
Niisiis, need, kes Yahood mänginud on, yhinege minu grupiga
grupi nimi: eesti
ID: 14312
password: victory

ja neile kes pole mänginud, teadmiseks, et registreerida saab lehel
http://uk.premiership.fantasysports.yahoo.com/salary
valige endale 11 mehest koosnev tiim, mehi saab iga nädal vahetada, meeste hinnad kõiguvad vastavalt nende vormile.
eesti liigas kohti 50 mängijale, nii et kes ees, see mees!!

FC Pedepallo

Pätu
10.08.03, 23:30
Tegin kah omale meeskonna sinna (ja veel paari kohta)

Näeb siis selline välja :

Robison
Sun - Alpay - Terry
Hendrie - Boateng - Davies - Veron
Shearer - Angel - Allback

fitti
14.08.03, 10:27
niisiis. kaks pääva annan siis aega fantasy.premierleague.com mängivatele tegelastele nimega

Pero Ladic
Iain Cumming
carl baker
John Poskitt
Azhar Fahmi Ahmad
Lim Kok Kiong
Sam Wood
Luke White
Steven 1
Nick Claxton
llewellyn Smith
Adam Brown
Sam Horlock
Charlie Hesketh
m j
Amuro Rei
Joe O\'Connor
PauL Flatley

tõestamiseks, et nad väärivad \'eestimeeste\' seisust. lisaks neile oli veel mitu manageeri, kes oma osavõtust siin ilmutanud pole, kuid kes eesti lipu all mängivad - neid ma siis ei torgi, nime (mitte)eestipärasusest hoolimata.

et siis keegi ei pahanda, kui vaikuse korral ülalnimetatud kodanikud hoopis oma alzheeria, walesi ja malaisia liigades edasi manageerivad?

Pätu
14.08.03, 11:12
Vaata et mind ära ei hävita ;) Aga jah.. toon välja oma seal oleva meeskonna ka:P

Given - Mellberg - Sun - Harte - Pires - Duff - Murphy - Robert - Angel - Allback - Henry

Devil
14.08.03, 11:28
/me tänavu sellistest asjadest aja säästmiseks osa ei võta, kui siis ehk NHL ja NBA

Jux
15.08.03, 23:35

Grupi nimi eestimehed, aga sa ei pea muud tegema kui vajutama my team--> my leagues, kopima selle--> fitti@opl_104170 grupi id vajutama join league ja oledki sees.

Nonii, Jux ka oma tiimiga FC Lazybone pundis ning loodetavasti head hooaega tegemas.

TSA
21.08.03, 14:37
tegin ka sinna Yahoose oma klubi ära , sain asjale ka pihta kuid eriti tõsiselt asja ei võta niisama lahe aga jah enamus aeg läheb Hattrickile. Eks näis mis välja seal yahoos tuleb

Epic
22.08.03, 13:56
Mõtlesin täna kõik värgid särgid paika panna aga näed olen passwordi ja username ära unustanud :(

Undi
22.08.03, 14:45
Originally posted by Epic

Mõtlesin täna kõik värgid särgid paika panna aga näed olen passwordi ja username ära unustanud :(
Loomulikult see rõvedalt huvitab teisi. On raske uus account teha?

Epic
22.08.03, 14:55
Originally posted by Undi

Originally posted by Epic

Loomulikult see rõvedalt huvitab teisi. On raske uus account teha?

ei noh ma võiks teha küll aga ma sain eelmise vooru eest päris kobedad punktid ;)

vandersell
29.08.03, 09:17

Originally posted by Siim

nu teemegi siis nii, et siin kõik osalejad end nö registreerivad. kes hooaja alguseks pole seda teinud, pole järelikult \'eestimehed\' ja need kikin oma admini õigusi kasutades:P minema. diil?

Pronks-sõdurid, Fitti Baldi
Tahtsin just kirjutada, et neid on peale kustutamist jälle juurde tekkinud aga fitti on vahepeal jälle luuaga üle käinud. Samas on vähemalt paar kahtlast tiimi- The Color Scene ja new river..

reinuvader69
29.08.03, 12:51
Huvilised!
Yahoo on lõpuks ka Itaalia ja Hispaania liigad lahti teinud.

Eelmise aasta Hispaania eesti liiga tiitlikaitsjana tegin ise see aasta liiga valmis:
id: 1419
password: eesti

Itaalia eesti liiga
http://uk.seriea.fantasysports.yahoo.com/salary
ID: 1608
password: eesti

vandersell
20.05.04, 09:45
Soo, hooaeg läbi.
Õnnestus eesti grupis 16. koht saavutada. Eelmise hooajaga võrreldes u 10 kohta tõusu. Iseasi on muidugi see, kui aktiivselt need 50 inimest oma tiime manageerisid...

fantasy.premierleague fitti poolt tehtud eestimeeste grupis õnnestus mu amatööridel 2. koht hõivata :)

Kuidas teistel?

Jux
20.05.04, 11:24

fantasy.premierleague fitti poolt tehtud eestimeeste grupis õnnestus mu amatööridel 2. koht hõivata :)

Kuidas teistel?

Nojah, FC Lazybone õigustas oma nime ning saavutas tagantpoolt esimese koha. Vabandusi ei hakka otsima, kuid tõenäoliselt sai kaadri voolavus (190 vahetust hooaja jooksul) peamiseks teguriks sellisel kehval esitusel. ;)

Tembu
04.08.04, 08:03
No nii,no nii, no nii!
August on käes ja Fantasysports alustab oma järjekordset hooaega. Kõik vanad tegijad, aga ka uued seltsimehed, on oodatud ühinema eestimeelsete grupiga.
Nimi on : eestimeelsed
Salasõna: vastumuru
ID# 431

http://uk.premiership.fantasysports.yahoo.com

Lugupidamisega,

FiE Ridge Forrester

vandersell
05.08.04, 11:16
Minu amatöörid liitusid. Eesmärgiks liigasse püsimajäämine :P
Aga tegelikult, top 20sse võiks ju mahtuda

vandersell
16.08.04, 14:30
Peale esimest vooru enda suureks üllatuseks... esimesel kohal :)
Aga pole hullu, 37 vooru veel ees, küll ma oma eesmärgi täidan :D

No nii, eilse päeva jooksul muudeti veel tabelit ja olen kolmas. Hakkab tulema...

vandersell
23.08.04, 11:09
Yahoo peksab täiega segast, punktidega mingi jama ja äkitselt olen sisse loginud kellegi teise meeskonda, Tee kommunismile nimeks... Võiks ju kutil paar vahetust teha, Henry, Cisse, Gerrard ja Scholes välja vahetada aga jah, ei hakka sitta keerama, mis sest et ManU fänniga tegu :D

kyps
15.04.05, 12:19
Olemegi lõpusirgel. Kuidas seni läinud on?

Nurmekas
15.04.05, 12:36
Mis ta ikka läinud on.
Alguses ei saanud eriti aru sellest punktisüsteemist, õigemini ei viitsinud süveneda.
Nüüd on vaikselt edenema hakanud - 30-40ndalt kohalt 10ks tõusnud.
Nüüd on vanad kalad ees, ega sealt enam kõrgemale ei tule ka.

Oleks tulnud kohe Lampardi, Terry ja Henry peale panustada.
Ülejäänuid siis valida vastavalt vastasele ja vormile.

Tembu
15.04.05, 16:33
Huh, üks nädal jäi tänu reisule mehed vahetamata, aga minu kuldaväärt FIE Ridge Forrester suutsi säilitada tubli kolmanda koha.
Ja saab läbi ka ilma Henry´ta nagu näitas eelmine voor, kus omaenda rumalusest jätsin täku TH14 valimata.
Esikohta enam ei püüa vast.Sad-sad story

vandersell
15.04.05, 16:59
kyps, I can see you!!!

kyps
16.04.05, 11:04
Ainult minu taldu:P

vandersell
17.05.05, 11:53
Algselt postitas Tembu

No nii,no nii, no nii!
August on käes ja Fantasysports alustab oma järjekordset hooaega. Kõik vanad tegijad, aga ka uued seltsimehed, on oodatud ühinema eestimeelsete grupiga.
Nimi on : eestimeelsed

Lugupidamisega,

FiE Ridge Forrester

Soh, ongi läbi. Minu amatöörvõistkond saavutas üllatuslikult 5. koha, enne hooaja algust seda ei oodanud. Seda just tänu tugevale lõpuponnistusele. Tembu sats ei jäänudki nii kaugele. Sama ei saa öelda ühe teise kodaniku kohta kes lubas oma taldu näidata :kaval:

Aga mis kosta, alkohol võidab alati :P Kes seda suurepärast satsi juhendas?

Ja veel on hea meel märkida, et üldvõidu saavutas Arsenali poolehoidja (TT) Abbey Habit 4412.11 punktiga.

kyps
17.05.05, 12:56
Mängusõpru tuleb ju hoida.

Ma ei jõudnud lõpus eriti meeskonda sättida, sest pidin hoolega üht algajat hattricklast õpetama:P

Tembu
17.05.05, 13:30
Algselt postitas kyps

Mängusõpru tuleb ju hoida.

Ma ei jõudnud lõpus eriti meeskonda sättida, sest pidin hoolega üht algajat hattricklast õpetama:P

\"Ma ei jõudnud\", \"Pole aega\", \"Eelmine aasta juba võitsin ja jätan nüüd esikoha teistele\"...vabandused-vabandused...need näitavad huvi puudumist ja/või oskamatust asjaga tegeleda.
Aga minu hooaeg kulges igavalt kolmandal kohal liueldes ja lõpuks neljandaks langedes.

Tembu
02.08.05, 10:51
Mul on suur au Teile teatada, et alates tänasest on taas avanenud võimalus liituda maailma lahedama mänguga ning astuda eesti mängijaid ühendavasse gruppi \"eestimeelsed\".
Mängu leiad sellelt aadressilt (http://uk.premiership.fantasysports.yahoo.com)

Grupi ID on 1138
ning password on kastviina

Edu!

Teie kallis FiE Ridge Forrester

vandersell
02.08.05, 11:04
Minu amatöörid jälle platsis. Selle hooaja eesmärk oleks eelmise korra koht ületada. Eks ta raskeks läheb aga kes teab. Ebaedu teistele!

dreyd
02.08.05, 22:06
nagu alati uuel aastal uue hooga, kahjuks erutus raugeb alati, loodan see aasta liigakaaslasi mitte petta, aga kui nii peaks ikkagi juhtuma, andke palun andeks:)

Epic
03.08.05, 10:33
Algselt postitas Tembu

Mängu leiad sellelt aadressilt (http://uk.premiership.fantasysports.yahoo.com)

Sorry, Unable to process request at this time -- error 999. :oih:

SleepWalking
03.08.05, 10:37
Algselt postitas Epic

pärast kevadise nba fantasy liiga \"aktsioone\" oleks suht õiglane küll, kui yahoo su ära oleks bänninud.

Tembu
03.08.05, 11:11
Algselt postitas SleepWalking

Algselt postitas Epic

pärast kevadise nba fantasy liiga \"aktsioone\" oleks suht õiglane küll, kui yahoo su ära oleks bänninud.

..ja kui Yahoo! ei olegi sind, Epic bänninud, siis on minul alati võimalus sind eestimeelsete grupist kõrvaldada.

Tembu
12.08.05, 15:21
Härrased-härrased! Kiirustage! Homme hakkab hooaeg pihta ja grupp meil alles pooltäis!

gamer
12.08.05, 15:52
Liitusin kah teie üritusega siis ;)

kyps
12.08.05, 15:59
Tegin nagu alati. Algul siis Henry, Lampard ja Cech sisse, siis vaatasin, et oih, raha nagu rohkem polegi ja komplekteerisin oma meeskonna keskpärastest kaakidest. It never gets easier:S

gamer
12.08.05, 16:03
MNja, ma üritasin arvata selle hooaja üllatajaid, eks näeb kuda mul läheb.

Tembu
12.08.05, 17:59
Esialgne plaan võtta sisse Henry, Rooney, Drogba, Lampard, Ronaldo, Cech sai mu unistustes elada vaid loetud minutid seniks kuni avastasin, et isegi kõrgemat matemaatikat kasutades ei suuda ma 11mehelist satsi antud 100rahaühiku juures komplekteerida.

Paneme siis keskväljale mõne Sunderlandi, Wigani ja West Hami poisi. Küll nad skoorivad!

vandersell
13.08.05, 00:55
Algselt postitas kyps

Tegin nagu alati. Algul siis Henry, Lampard ja Cech sisse, siis vaatasin, et oih, raha nagu rohkem polegi ja komplekteerisin oma meeskonna keskpärastest kaakidest. It never gets easier:S
Usun ma sind jee. Vana rebane selline. Mul tuli kombinatsioon vanadest tegijatest, uutest ostudest ning promotsiooni saanud kuttidest. Kahte viimast seltskonda on eriti raske ära aimata, kes saavad platsile, kes mitte. Aga näis, hooaeg pikk, jõuavad need anriid-tšehhid-lämpsid oma väärtust kaotada ning soodsamasse hinnaskaalasse jõuda.

Nurmekas
24.08.05, 13:06
Niii, peale 2 vooru sain oma meeskonna ka siis tehtud siia.
No unus.
Kuusalu SK Rada nagu HTski.
Vaja siis eelmise hooaja 10 kohta püüdma hakata.

Staaridest sai RvN võetud (no mitu hooaega ei saa järjest ju puusse panna), ülejäänud on sellised tiba üle keskmise mehed.

vandersell
24.08.05, 13:54
Mnjah, esimese nädala valik on väga otsustava kaaluga ning nagu näha, ebaõnnestus see mul täielikult, liidrist juba 100+ punni maas. Aga egas midagi, püssi vara põõsasse viskama hakata. kypsile peab ju ikka ära tegema ;)

kyps
24.08.05, 14:33
Oot, ma lasen sind siis pisut lähemale, et heitlus põnevam oleks;)

greenday
25.08.05, 13:24
Miks eestimeelsete tabelis näitab, et mul on 0 punni kui tegelt ei ole :(

hassan74
29.08.05, 15:53
Kas keegi võiks vastata:Sel nädalal mänge just kui poleks.Aga team`i valimist nõuab ikka.Kas arvesse lähevad koondise või mingid muud mängud või on see lihtsalt tühi nädal??

kyps
02.09.05, 11:07
tühi on.

Tembu
02.09.05, 11:25
Algselt postitas hassan74

Kas keegi võiks vastata:Sel nädalal mänge just kui poleks.Aga team`i valimist nõuab ikka.Kas arvesse lähevad koondise või mingid muud mängud või on see lihtsalt tühi nädal??

Jajah, Premiership´i arvestusse lähevad nii Eesti Suurim Meistriliiga Schenker ABB Löfsberg Lila mängud ning samuti ka hattrick.org´s toimuvad kohtumised.

Tembu
09.08.06, 22:11
Läeb lahti! Kuigi eelmisest hooajast sai mängitud vaid tühised paar vooru, siis sel korral proovin akuraatsem ja entusiastlikum olla ning satsi igaks vooruks paika panna.
Asi ikka endisel aadressil (http://uk.premiership.fantasysports.yahoo.com)

ID # 4527
password eesti1

Austusega,

VanDerSavisaar

kyps
10.08.06, 12:31
sai vanast harjumusest liitutud

vandersell
19.08.06, 01:20
Näed siis, sel hooajal suur šanss TOP 10-s lõpetada, praeguseks vaid 14 tiimi reganud. Aga ehk on veel neid, kes veel aeglasema mõtlemisega kui mina.

Nurmekas
19.08.06, 23:11
Nii, tegin ka tiimi ära, kuigi enne esimest vooru ei jõudnud.
Aga hetkel on palgad kõigil nullis, selle tõttu ei lase meeskonda valida.

reinuvader69
21.08.06, 13:08
Kas sel aastal fantasy.premierleague.com mingit eestimeeste liigat polegi? Sellist kus ikka mingi 50 eesti meest mõõtu võtaks.

fitti
21.08.06, 13:11
ma just isegi vaatasin otsivalt ringi ja tegin igaksjuhuks \'eestimehed\'.

sissepääsukood: 651421-108409

Tauri.T
21.08.06, 14:08
Selline küsimus, et kas ma saan mitmes erinevas liigas ka olla? (fantasy.premierleague.com\'is)

Ja kui saab, kas siis need punktid mis mul esimeses voorus saadud on kanduvad ka sinna üle?

fitti
21.08.06, 14:11
1. Saab.
2. Oleneb, kas liiga admin alustas punktiarvestust esimesest voorust. (Praegu, peale esimese vooru toimumist liigat tehes oli võimalik alustada ka teisest voorust).

ufotis
22.08.06, 16:13
kle ma ei saa kudagi sisse liigasse kuigi m2ngijad ja koik on ostetud:doh:

Tembu
02.08.07, 16:07
Ahoi, poisid-plikad!
Augustikuu on käes ning 9päeva pärast läeb EPL jälle käima. Et sügis-talv-kevad igavaks ei muutuks, soovitan mängida vana-head fantasy´t.

ID on 8519
nimi: eestlased
password: soccernet

Austusega,

Teie FiE Ridge Forrester

kyps
07.08.07, 11:58
Harjumuse jõud on ikka suur:)

Jasper
24.08.07, 20:16
Serie A anybody?

Rzn.
16.09.07, 14:03
nüüd on juba hilja liituda?

Tembu
11.08.09, 16:09
Ahoi, poisid-plikad!
Augustikuu on käes ning 9päeva pärast läeb EPL jälle käima. Et sügis-talv-kevad igavaks ei muutuks, soovitan mängida vana-head fantasy´t.

ID on 8519

Austusega,

Teie FiE Ridge Forrester

Ahoi!

ID 11878

Austusega,

Ääsmäe Astmaatikud

Hogweed
11.08.09, 18:55
panen kinni!
arsenal tiimi nimi

kuuraa
12.08.09, 11:06
panen kinni!
arsenal tiimi nimi

tulge www.premierleague.com fantasysse ka!
teema on ka olemas sellele.

vandersell
14.08.09, 13:04
Ahoi!

ID 11878

Austusega,

Ääsmäe Astmaatikud
Amatöörid klopsisid kiiruga mingi tiimi kokku, eks hiljem vaatame, who´s hot and who´s not.
Erinevalt eelmisest hooajast kinnitasin muudatused ka ära, nii et esimesest voorust nulli ei tule.

moya
14.08.12, 09:35
Hei kõik fantasy-poisid ja tüdrukud!

On viimane aeg avada 2012/13 hooaeg, et taaskord sukelduda SOTde, CWde ja CSde maailma.

http://uk.premierleague.fantasysports.yahoo.com/

id: 8024

Austusega,
latex ice age