320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rivaldo AC-sse

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Rivaldo AC-sse

    Spekulatsioonid on tôeks osutunud nind Rivaldo Suundus järgmiseks hooajaks mängima AC Milani. Ise olen üliônnelik, sest iga hea mängja kes siirdub Itaalia serie A-sse toob ainult kasu itaalia jalgpallile, jään siis ootama ja vaatama mida see mees siis suudab

    #2
    Replying to Topic \'Rivaldo AC-sse\'

    huvitav Ac Milan on viimasel ajal ostnud palju ründajaid ja ründavaid poolkaitsjaid
    Inzaghi, Rui Costa, Seedorf ja nüüd ka Rivaldo.
    ei tea mida Berlusconi sellega saavutada tahab.

    Kommentaar


      #3
      Replying to Topic \'Rivaldo AC-sse\'

      Seda môtlen mina kaa :P ei tea aga AC hakkab vist sellel hooajal ründavat jalgpalli mängima :P esi rida on neil küll väga nimekaid mängjaid täis..... isegi veidikene üleliiast...

      Kommentaar


        #4
        Replying to Topic \'Rivaldo AC-sse\'

        Ärge unustage Tomassoni- hakkab lammutama sel aastal
        Supplies!

        Kommentaar


          #5
          Replying to Topic \'Rivaldo AC-sse\'

          No kui nii palju attackpowerit on, siis peab ju tahes tahtmata keegi pingile jääma...
          .

          Kommentaar


            #6
            Replying to Topic \'Rivaldo AC-sse\'

            No jah see on ka varjant ju, et keegi pingile jääb, aga Tommasson hakkab kyll sellel aastal hullult lammutama vähemalt ma loodan, et nii juhtub... Feyes mees näitas küll, et oskab ka häid väravaid lüüa ning MM oli mehele ka üks säramis hetk... Tegija vend mis muud...

            Kommentaar


              #7
              Replying to Topic \'Rivaldo AC-sse\'

              Tundub, et AC hakkab mängima uuel hooajal 3 ründajaga, sest ma ei usu kas rivaldo, inzaghi vôi shevchenko pingile jäetakse... Tommasson paneb arvatavasti keskel sest ründesse pole mehel küll asja

              Kommentaar


                #8
                Replying to Topic \'Rivaldo AC-sse\'

                Originally posted by vandersell


                Ärge unustage Tomassoni- hakkab lammutama sel aastal
                Just, just. Hakkab mühinal küüntega pingilt värvi lammutama.
                Tomasson tundub olema õite nõrga närvikavaga vend. Feyenoordis oli tal hea. Kui nädalast nädalasse \"vingete klubide\" väravaid palle täis taod, on üsna hea ka Euroopas seda teha, eriti, kui klubisisest konkurentsi ka õieti pole. Piisab tal Milanos aga paar korda pall heast kohast väravast mööda väänata või paar mängukest pingiotsal passida on ta jälle sama hea kui Newcastle\'is.
                Mul on liiv ja sul on savi.

                Kommentaar


                  #9
                  Replying to Topic \'Rivaldo AC-sse\'

                  Originally posted by Udupasun

                  Originally posted by vandersell

                  Ärge unustage Tomassoni- hakkab lammutama sel aastal
                  Just, just. Hakkab mühinal küüntega pingilt värvi lammutama.
                  Tomasson tundub olema õite nõrga närvikavaga vend. Feyenoordis oli tal hea. Kui nädalast nädalasse \"vingete klubide\" väravaid palle täis taod, on üsna hea ka Euroopas seda teha, eriti, kui klubisisest konkurentsi ka õieti pole. Piisab tal Milanos aga paar korda pall heast kohast väravast mööda väänata või paar mängukest pingiotsal passida on ta jälle sama hea kui Newcastle\'is.
                  eks näis. selle teema võib paari kuu pärast jälle üles võtta
                  Supplies!

                  Kommentaar


                    #10
                    Replying to Topic \'Rivaldo AC-sse\'

                    Yldiselt ei oleks tarvis kellelgi vinguda, et AC Milanil on liiga palju h2id mehi ja Rivaldot ei l2inud meil vaja vms. 2rge unustage, et tegemist on lisaks juba 30-aastasele ja vahel veits sita suhtumisega mehele siiski veel yhe maailma parima jalgpalluriga.

                    Mis muutub Rivaldosse, Rui Costasse ja Pirlosse, siis tegemist on kolme absoluutselt erineva m2ngijaga. Kui Rivaldo on pigem ryndaja v6i vabarollimees, kelle peamiseks ylesandeks on v2ravaid lyya, siis Pirlo ja Rui Costa on puhtamoelised playmakerid, kelle ainus v6imailk positsioon on kahe ryndaja taga. Rivaldo on pigem supporting attacker, kellel on antud suur vabadus v2ljakul liikuda. Ta pole kunagi v2hemalt FC Barcelonas m2ngujuhina m2nginud ning arvatavasti ei tee seda ka edaspidi.

                    Ka Seedorf ei ole m2ngujuht, kuigi nii Lippi kui ka Cuper on teda seal proovinud. Jah, tegemist v6ib olla ryndaja poolikuga, kuid tema v6taks k6ikide eelduste kohaselt koha sisse paremal 22rel. T6si, selle koha v6ib haarata ka Gattuso, kes kyll kindlasti flying-winger pole, vaid lihtsalt paremajalgne jalgpallur, kuid seda kohta on mees ennemgi t2itnud ja suht-puht edukalt. Gattuso natural-position oleks ka loomulikult keskpoolikus kaitsva poolkaitsjana, kuid vajaduse korral v6ib mees isegi vasakpoolikut m2ngida. Kui kysida minu arvamust, siis Gattuso oleks eelk6ige k6ige kasulikum defensive midfielderina, sest 22rel v6ib mehel tehnikast ja s88dut2psusest puudu j22da. Keskel m2ngiks ta puhta v6itlejana. Gattuso n2ol ei ole kindlasti tegu k6ige andekama poolkaitsjaga Itaalias, kuid treenerite seas on mees nii k6rget tunnustust leidnud oma yletamatu t88v6ime ja v6itlusvaimu poolest. Mehe k6rghetk oli kindlasti eelmisel aastal, kui Gennaro k6mmutas Inglismaale s6prusm2ngus kuskilt kahekymnelt meetrilt palli latist v2ravasse Itaalia v6itis 1-0

                    Kolme ryndaja systeem on kusjuures t2iesti v6imalik, sest Pippo, kelle eest me eelmisel aasta suurt pappi maksime, ei ole kindlasti n6us vahetusmeestepingil istuma. On hakanud levima juba esimesed kuuldused, nagu mees oleks lahkumas. Vaevalt.
                    Kui Ancelotti peaks rakedama systeemi, mis h6lmaks algkoosseisus kolme ryndajat, siis arvatavasti t2hendaks see siiski seda, et Inzaghi j22ks yksinda ette ning Sheva ja Rivaldo j22ks 22rtele teravusi looma.

                    Sellisel juhul n2eks skeem v2lja j2rgmine:

                    ------------------Inzaghi---------------
                    ---------Shevchenko----Rivaldo-------
                    -------------------Pirlo------------------
                    Serginho-------------------------Seedorf
                    -----------------Ambrosini--------------

                    Samas pole v2listatud ka variant, kus Rivaldo alustaks talle non-prefered vasakul 22rel.

                    -------------Sheva-----Inzaghi--------
                    Rivaldo------Pirlo----Ambrosini-------Seedorf

                    v6i siis..

                    ------------Sheva-----Inzaghi-----------
                    ------------------Rivaldo----------------
                    Serginho---Ambro----Pirlo------Seedorf

                    Pirlo v6ib asenduda v6ib-olla ka Rui Costaga, kuid peale eba6nnestunud hooaega ma seda siiski ei usu. Mees olevat v6ib-olla isegi lahkumas, huvitatute hulka kuulus n2iteks Lissaboni Benfica.

                    Tomasson? Olen tegelikult ise taanlastega sellel teemal p2ris palju vestelnud. Kindel on see, et Tomasson on v2ga hea ryndaja - selles ei tohiks praegu enam keegi kahelda. Kuid sama kindel on ka see, et tema talent pole p2ris nii m2rgatav nagu Ronaldol, Ronaldinhol v6i Giggsil. Tema on mees, kes vajab kindlasti aega kohanemiseks. Siiski on yks kindel: Tomasson on k6va v6itleja ja alla ta ei anna, ta teeb k6ik selleks, et meeskond v6idaks.

                    Eks n2is.
                    Ciao.
                    PS. Vabandust, mul hetkel eesti t2hti arvutis pole
                    Eks ma p2rast kirjutan edasi, aga praegu on aeg minna


                    Kommentaar


                      #11
                      Replying to Topic \'Rivaldo AC-sse\'

                      Originally posted by Artur
                      Pirlo v6ib asenduda v6ib-olla ka Rui Costaga, kuid peale eba6nnestunud hooaega ma seda siiski ei usu. Mees olevat v6ib-olla isegi lahkumas, huvitatute hulka kuulus n2iteks Lissaboni Benfica.

                      Ning kahjuks ei näinud ka Pirlot säramas ja kui ma ei eksi, siis Rui Costa vigastuse ajal tehti isegi mänguplaan ümber, et ei peaks jumala eest noort staari väljakule panema:P

                      Samahästi võib ka Sheva asendada Tomassoniga, kuna ka tema tegi käis eelmisel hooajal väljakul ainult putsasid kulutamas, ilma et midagi tolku oleks olnud.
                      May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                      Kommentaar


                        #12
                        Replying to Topic \'Rivaldo AC-sse\'

                        ehh seda ma küll ei usu, et sheva pingile pannakse :P see oleks küll suur pettumus, aga tôesti eks aeg näitab... Tomasson pingile? ei usu ma seda ka mitte, kuidagi ikka ta pôhisse sokutatakse, aga kuhu seda ma öelda küll ei oska

                        Kommentaar


                          #13
                          Replying to Topic \'Rivaldo AC-sse\'

                          Originally posted by Maarek
                          Samahästi võib ka Sheva asendada Tomassoniga, kuna ka tema tegi käis eelmisel hooajal väljakul ainult putsasid kulutamas, ilma et midagi tolku oleks olnud.
                          Oot oot kas jut käib samast Jon Dahl Tomassonist, kes säras Feyenoordi eest UEFA karika finaalis ja seejärel Taani särgis MM-il? Sorry, ma ei saa aru, miks te meest niimoodi maha teete, enne kui ta oleks mängugi Itaalia liigas maha pidanud???
                          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                          Kommentaar


                            #14
                            Replying to Topic \'Rivaldo AC-sse\'

                            Originally posted by mcnamara


                            Originally posted by Maarek
                            Samahästi võib ka Sheva asendada Tomassoniga, kuna ka tema tegi käis eelmisel hooajal väljakul ainult putsasid kulutamas, ilma et midagi tolku oleks olnud.
                            Oot oot kas jut käib samast Jon Dahl Tomassonist, kes säras Feyenoordi eest UEFA karika finaalis ja seejärel Taani särgis MM-il? Sorry, ma ei saa aru, miks te meest niimoodi maha teete, enne kui ta oleks mängugi Itaalia liigas maha pidanud???
                            Oot oot oot, Mcnamara
                            Lause, mida sa tsiteerisid vihjaski ju sellele, et Sheva pingile ja Tomasson mängu :P :P
                            Ei tea, kumba ma siis maha tegin?
                            May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                            Kommentaar


                              #15
                              Replying to Topic \'Rivaldo AC-sse\'

                              Originally posted by Maarek


                              Originally posted by mcnamara


                              Originally posted by Maarek
                              Samahästi võib ka Sheva asendada Tomassoniga, kuna ka tema tegi käis eelmisel hooajal väljakul ainult putsasid kulutamas, ilma et midagi tolku oleks olnud.
                              Oot oot kas jut käib samast Jon Dahl Tomassonist, kes säras Feyenoordi eest UEFA karika finaalis ja seejärel Taani särgis MM-il? Sorry, ma ei saa aru, miks te meest niimoodi maha teete, enne kui ta oleks mängugi Itaalia liigas maha pidanud???
                              Oot oot oot, Mcnamara
                              Lause, mida sa tsiteerisid vihjaski ju sellele, et Sheva pingile ja Tomasson mängu :P :P
                              Ei tea, kumba ma siis maha tegin?
                              No ole hea vaata oma lause ülesehitust: \"asendada Tomassoniga, kuna ka tema...\".
                              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                              Kommentaar

                              Working...
                              X