320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

EOK presidendivalimised

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    EOK presidendivalimised

    Praegu igati aktuaalne küsimus, sellepärast loodud ka vastav alateema.
    Elu on lühike, pidu on pikk.

    #2
    Ja esimene teemakohane video ka:

    Kommentaar


      #3
      Kas kusagilt on ka läbi käinud, et mis see palk on sellel ametikohal?
      Joga Bonito!!!

      Kommentaar


        #4
        Algselt postitas 2mSööt3mMööda Vaata postitust
        Kas kusagilt on ka läbi käinud, et mis see palk on sellel ametikohal?
        Mõned aastad tagasi oli see minu meelest umbes 50 000€ aastas. Uuemaid andmeid ei viitsi praegu uuendada. Aga ega see väiksemaks pole jäänud kardetavasti.

        Kommentaar


          #5
          Algselt postitas ericbana Vaata postitust
          Mõned aastad tagasi oli see minu meelest umbes 50 000€ aastas. Uuemaid andmeid ei viitsi praegu uuendada. Aga ega see väiksemaks pole jäänud kardetavasti.
          Selil polnud palka. Muul juhul määratakse mingi juhtorgani poolt ja seda üldiselt avalikuks (minu teada) ei tehta.

          Kommentaar


            #6
            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
            Selil polnud palka. Muul juhul määratakse mingi juhtorgani poolt ja seda üldiselt avalikuks (minu teada) ei tehta.
            Seli puhul oli see, et ta saanuks ca 50 000€ aastas kätte, aga ta suunas nö oma palga mingisse noorsportlasi toetavasse fondi. Kätte ta jah otseselt ei saanudki midagi.

            Kommentaar


              #7
              Googledades sai vastuse, et aastal 2003 oli EOK presidendi palk 40 000 krooni kuus. Arvestame siia juurde inflatsiooni ja muud tegurid, eks siis umbkaudu peaks selge olema.
              "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

              Kommentaar


                #8
                Hannes Võrno pani hommikul ikka lahedalt. Umbes selline väide: "Tänu superstaari saatele on meil meelelahutusmaailmas 40 Kelly Sildarut, aga miks on spordis ainult üks Sildaru?"

                Noh, et mitu meelelahutusmaailma Kelly Sildarut meil mingit X-gamesilikku võitu on saavutanud? Mõni äkki isegi välislepingu? Turnee?

                T*ra, Võrno on ikka totaalne kähmik.

                Kommentaar


                  #9
                  Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                  Hannes Võrno pani hommikul ikka lahedalt. Umbes selline väide: "Tänu superstaari saatele on meil meelelahutusmaailmas 40 Kelly Sildarut, aga miks on spordis ainult üks Sildaru?"

                  Noh, et mitu meelelahutusmaailma Kelly Sildarut meil mingit X-gamesilikku võitu on saavutanud? Mõni äkki isegi välislepingu? Turnee?

                  T*ra, Võrno on ikka totaalne kähmik.
                  Irw, see on nii mitmetahuliselt idiootne väide, et lausa naljakas. Peab ikka järgi vaatama selle lõigu.
                  Kes veel tahab siis.

                  Kommentaar


                    #10
                    Algselt postitas Shaq Vaata postitust
                    Irw, see on nii mitmetahuliselt idiootne väide, et lausa naljakas. Peab ikka järgi vaatama selle lõigu.
                    Kes veel tahab siis.
                    http://sport.err.ee/v/olympia/f9a9f7...-voiks-raakida
                    3:50 peal.

                    Kommentaar


                      #11
                      Jüri Tamme näol lisandus ometi üks asjalik kandidaat.

                      Kommentaar


                        #12
                        Algselt postitas ööö Vaata postitust
                        Ütle üks põhjus miks praegused ,enamus poliitilise taustaga tegelased sobiksid EOK juhiks rohkem,kui tema.Inimene,kes elab aastaid Eestis ja tuntusest maailmas vist pole mõtet arutadagi.Neeger toob pedede lauluvõistlusel esikoha,siis lehvitame lippu nii,et veri ninast väljas
                        Tilulilu lauluvõistluse võrdlemine EOK presidendi ametikohaga on juba iseenesest niivõrd debiilne, et vaevuda vastama sulle. Lisa siia ka "räägib eesti keelt nagu kulda, elab aastaid Eestis jn"
                        No tõsiselt
                        INTER ARMA CARITAS

                        Kommentaar


                          #13
                          Ma tahaks näha palju jalgpall EOKL-lt raha hakkab saama ,kui Ratas ninameheks saab ? Eriliselt kaval vend ( koolivend ) kui Rahumäe kool sai hiljuti 105. a. vanaks siis rääkis aktusel ,kui kõva meie kool ikka korvapllis on . Peale aktust kargasin ligi ja ütlesin ,et kuule Jüri siin koolis on ka jalgpalli mängitud ,kui sina veel lasteaias käisid . . Oli teine üpris üllatanud-ehmatanud näoga ja vabandas ( muidugi ,muidugi hea ,et sa seda mainisid .
                          Jällegi küsin ,et keda toetab EJL ?
                          Last edited by ROOTSI KUNN; 03.03.16, 09:50. Põhjus: kirjaviga
                          FCF Forever

                          Kommentaar


                            #14
                            OT: Ma ei ole küll kursis Rahumäe kooli korvpalli traditsioonidega, aga minu kooli ajal olid nad Nõmme koolide seas igatahes konkurentsitult kõige nõrgemad.

                            Kommentaar


                              #15
                              Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                              OT: Ma ei ole küll kursis Rahumäe kooli korvpalli traditsioonidega, aga minu kooli ajal olid nad Nõmme koolide seas igatahes konkurentsitult kõige nõrgemad.
                              Seda olid nad ka minu ajal Mees hõljub siiani pilvedes nüüd koos korvpalliliiduga .
                              FCF Forever

                              Kommentaar

                              Working...
                              X